Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Räägime oma graafikakaardi jahutustest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2007 00:42:07 vasta tsitaadiga

CorsairX, kas sinna zalmani fanmate 2 ei anna vahele toppida? 8)
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 21.03.2007 11:39:07 vasta tsitaadiga

icon_exclaim.gif thnx... ise ei mõelnudki sellele icon_redface.gif proovin ära.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
112233
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 21.03.2007 11:56:22 vasta tsitaadiga

CorsairX,proovi Rivatuneriga.(http://www.guru3d.com/index.php?page=rivatuner)
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitchslap
HV vaatleja
bitchslap

liitunud: 25.06.2006




sõnum 22.03.2007 02:06:49 vasta tsitaadiga

kas sapphire x800gtol on tempi sensor?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2007 02:10:29 vasta tsitaadiga

bitchslap, jah
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohhkar
HV kasutaja
pohhkar

liitunud: 15.05.2006




sõnum 23.03.2007 18:10:07 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
icon_exclaim.gif thnx... ise ei mõelnudki sellele icon_redface.gif proovin ära.


Pead ainult temperatuure jälgima, et liiga kuumaks ei lähe icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 23.03.2007 18:25:25 vasta tsitaadiga

pohhkar kirjutas:
CorsairX kirjutas:
icon_exclaim.gif thnx... ise ei mõelnudki sellele icon_redface.gif proovin ära.


Pead ainult temperatuure jälgima, et liiga kuumaks ei lähe icon_exclaim.gif


Ma arvan, et ma nii noob ei ole! icon_rolleyes.gif

Tegin natuke teistmoodi... kuna küpsisele panin moditud Freezer 64 8) peale siis jäi emaplaadil chipi ühendus vabaks. Lõpuks võtsin ikkagi noa ja jootekolvi kätte ning asendasin vendi connectori 3-pin otsaga ning nüüdsest saan emaplaadiga kontrollida pöördeid. Mission completed - jahutus vaikne.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 09:33:42 vasta tsitaadiga

kellelgi kogemusi on 7950GT 512MB videokaga? kas ventikas väga lärmab? või peaks välja vahetama- siis millise vastu?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 24.03.2007 12:24:01 vasta tsitaadiga

Mul x800RX video peal Socket A inbox jahuti, üks vanast toiteplokist välja koogitud ventikas ja Zalmani sinised mäluradikad. Asi läheb mängides oma 57 kraadi Celsiust ära, radikas suht tuline... seega kontakt on hea. Ka mäluradikad lähevad küllaltki soojaks. Kellates on kaart kuumemgi. Aga jahuti püsib vähemalt vait, sellest ka minu rahulolu.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 13:16:21 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
kellelgi kogemusi on 7950GT 512MB videokaga? kas ventikas väga lärmab? või peaks välja vahetama- siis millise vastu?


Sama stock cooler ka 7900GS peal, nii et tean öelda, et asi sahiseb päris vahvasti jah, lisaks jahutab ka kehvasti, 7900Gs oli stockiga idles 55 kraadi, ei kujuta ette, mis siis veel 7950GT'ga.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 13:22:12 vasta tsitaadiga

Eitea miks see 7950gt siis erinev peaks olema?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 13:25:19 vasta tsitaadiga

kuulsin, et stock pidi ära jahutama ja kaart pidi hästi kuumust taluma, aga müra pidi tuulikul suur olema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M6izduzeta
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2004




sõnum 24.03.2007 13:28:22 vasta tsitaadiga

Panin paar päeva tagasi oma X1950PRO peale siis VF700-Cu,häält teeb küll 12v pealt rohkem kui oroginaalvent,aga tõenäoliselt jahutab ka paremini(täpselt ei tea,kuna pole tempi näitamist sellel kaardil - mun_id).Ostsin ta,kuna avastasin,et päris odav oli Enteris(390.-)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 24.03.2007 14:17:12 vasta tsitaadiga

M6izduzeta kui Zalman-i jahutiga 1950pro-d tahtsid oleks Gigabyte kaardi osta sellel peal VF700-AlCu
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 16:15:28 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Eitea miks see 7950gt siis erinev peaks olema?


Mida sa sellega öelda tahtsid ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 19:26:57 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
velsa kirjutas:
Eitea miks see 7950gt siis erinev peaks olema?


Mida sa sellega öelda tahtsid ?


Kui 7950GT'l on sama jahutus peal, kuidas ta siis rohkem sahiseda saab? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 20:27:03 vasta tsitaadiga

"7900Gs oli stockiga idles 55 kraadi, ei kujuta ette, mis siis veel 7950GT'ga" sellega väljendasin seda, et stock junniga võib see 7950GT tubli maa kuumem olla kui GS, sahisemine ikka jah samasugune.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 23:33:54 vasta tsitaadiga

Vahepeale üks küsimus, et kas 100C fullis profiilis oleva kaardiga on normaalne? Kaart siis passiivivis
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 23:43:20 vasta tsitaadiga

Elab üle, aga võiks ikkagi jahedam olla mõnikümmend kraadi. Proovi mingi ventikas monteerida radikale puhuma.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2007 23:44:37 vasta tsitaadiga

No 3dmark 03-s sai 4k icon_confused.gif Core kohal ribid ka ni suurte vahedega ja ei saa kruviga kah kinni panna. Ideid??
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 25.03.2007 00:00:47 vasta tsitaadiga

pane see vent niisama kui kruvidega ei saa. Ja kui ei püsi, siis pane tiba teipi kah
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 25.03.2007 01:59:55 vasta tsitaadiga

Cheetah, see pole teps mitte normaalne, kui raha jagub siis osta mingi video jahuti, kui raha pole sebi kusagilt mõni prose radikas ja monteeri külge icon_wink.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 10:51:03 vasta tsitaadiga

3 sotta ja mingi GPU cooler on käes
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 25.03.2007 10:57:50 vasta tsitaadiga

Pigem vaata termopasta ja kinnitused üle, kuna tegu uue kaardiga ja kes teab kaua seisnud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 10:58:20 vasta tsitaadiga

See kaart on originaalis passiivis, väga hea tulemuse saab, kui sinna lükata mõni vent juurde puhuma. Võimalusi on palju, kuidas ventilaatorit kinnitada. Mina ise olen pannud teibiga, hambaorkidega, plastiliiniga. icon_lol.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 25.03.2007 12:48:59 vasta tsitaadiga

nätsuga vent peale 8)
see vent võib seal kõrval kah vuhiseda, põhiline on tekidada radika juures õhuliikumine.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 13:05:38 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
Mina ise olen pannud teibiga, hambaorkidega, plastiliiniga. icon_lol.gif


icon_eek.gif plastiliiniga
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 25.03.2007 13:10:31 vasta tsitaadiga

sul on prosel vesi peal, osta gpu plokk ja mingi lisa radiaator (ja pump kui vaja) ja saad hea tulemuse 4 sure thumbs_up.gif
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 16:49:25 vasta tsitaadiga

No see kah mõte, aga hetkel pole raha eriti ja see veeplokk jääb ära arvatavasti. Tänan ideede eest ja üritan selle vendi sinna kuidagi peale orgunnida icon_wink.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 25.03.2007 16:57:25 vasta tsitaadiga

Kui arvuti püstiselt korpuses, siis võid vendi aukudest niidi läbi ajada ja sellega radika alla rippuma panna.. 8)
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 25.03.2007 17:13:14 vasta tsitaadiga

ma tegin mitu aastat tagasi (ja töötab veel kusjuures) nii, et võtsin suvalise aegunud (suure) PCI või ISA kaardi ning puurisin sinna 80mm augu sisse. paar kruviaugu ka ning vent (nexuse 80mm) külge (nii et puhuks üles).

kaarti keerasin tema enda klambriga (ühe kruviga) korpuse külge ning asi seisab väga edukalt.
loomulikult pci pessa ma lõhutud kaarti tagasi ei pannud. sloti pinid saagisin maha icon_lol.gif

videokaardi radikas jäi originaal.


see 80mm vent jahutab 10*C paremini, kui originaal paarikümne mm junn (mis hakkas plärisema 1kuu pärast ostmist).
GPU temp 32*C idles + suur vent jahutab ka mäluradikaid.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorma
HV kasutaja
Jorma

liitunud: 31.01.2007




sõnum 25.03.2007 17:13:32 vasta tsitaadiga

panin enne proovimise mõttes ühele vanale kaardile toitekast võetud radikad ja 80 mm ventika

kinnitasin lintkaablist tehtud paeltega icon_biggrin.gif

pärast näitan pilte
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M6izduzeta
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2004




sõnum 25.03.2007 17:15:27 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
M6izduzeta kui Zalman-i jahutiga 1950pro-d tahtsid oleks Gigabyte kaardi osta sellel peal VF700-AlCu

Gigabyte oma on Alumiiniumist ainult ja polnud kuskil müügil ka teda.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 25.03.2007 17:46:18 vasta tsitaadiga

Al ja Cu vahe tempis on 1-2 kraadi.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 25.03.2007 18:26:40 vasta tsitaadiga

Võrdsete suurustega Al ja Cu tükkide temp vahe nii vähe tõesti? icon_eek.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 25.03.2007 18:31:18 vasta tsitaadiga

Ka CNPS7000B Cu ja AlCu erinevus on vaid paar kraadi icon_wink.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 25.03.2007 18:56:10 vasta tsitaadiga

Mirkel kirjutas:
Võrdsete suurustega Al ja Cu tükkide temp vahe nii vähe tõesti? icon_eek.gif

Zalman VF700-AlCu või VF700-Cu kasutamisel on temperatuuri erinevus 1-2kraadi.
http://www.dirkvader.de/page/vf700/temps.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 21:02:25 vasta tsitaadiga

VF700-AlCu-ga ei saa mäluradikaid kaasa.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 22:20:56 vasta tsitaadiga

heretic666,
Misasjad need siis on? Kakaunnid vä?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M6izduzeta
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2004




sõnum 25.03.2007 22:24:13 vasta tsitaadiga

Gigabyte omal ei ole Al-Cu vaid puhas Al...ja Cu on ikka ilusam.....punane.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 25.03.2007 22:37:46 vasta tsitaadiga

M6izduzeta kirjutas:
Gigabyte omal ei ole Al-Cu vaid puhas Al...ja Cu on ikka ilusam.....punane.

Gigabyte ise väidab, et on Zalman VF700-Alcu.
http://www.gigabyte.com.tw/Products/VGA/Products_Overview.aspx?ProductID=2395
Pildil paistab ka olevat AlCu
http://www.gigabyte.com.tw/FileList/Image/vga_productimage_gv-rx195p256d-rh_big.jpg

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2007 22:40:38 vasta tsitaadiga

MiXeR, need on VGA RAM heatsinkid icon_redface.gif

ordi hinnakirjas on need VF700-Cu jne kirjutatud lõppu "lisaks 8 vga ram heatsinki" kui AlCu variandil seda polnud taha kribatud, sealt ma järeldused tegingi
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 00:05:25 vasta tsitaadiga

heretic666, nojah, tegelt pakub zalman kõikidele video jahutustele radikad kaasa.icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2007 00:28:14 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
heretic666, nojah, tegelt pakub zalman kõikidele video jahutustele radikad kaasa.icon_wink.gif


Siis raiskasin just nädal tagasi ca 70 eeki selle nimel, et kõik radikaribid oleksid vasest thumbs_down.gif see AlCu oleks ka käranud
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M6izduzeta
HV kasutaja


liitunud: 27.06.2004




sõnum 27.03.2007 13:38:32 vasta tsitaadiga

Ok on seal pildil jah AlCu,ju siis ajan mõne teise kaardiga segamini millel oli ainult Al,Aga sellel kaardil pole ju mäluradikaid(Gigabyte).
Praegu saab 700Cu'd 390.- Enterist,minge kiirelt rebima!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 27.03.2007 14:01:47 vasta tsitaadiga

Kui oli ainult Al, siis ei olnud see Zalman-i jahutus. Zalman-il ei ole sellist VGA jahutust http://www.zalman.co.kr/eng/product/code_list.asp?code=013
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2007 14:06:34 vasta tsitaadiga

VF700-Cu LED?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2007 21:03:45 vasta tsitaadiga

Kas x1900gt stock cooler sobib x800 peale? teoreetiliselt kasvõi.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2007 21:05:29 vasta tsitaadiga

95% tõenäosusega pakun et ei, kuna jahuti kruviaugud asetsevad teises kohas, core on teises kohas, mälud teises kohas. X1900GT stock jahuti on juba pikem, kui x800 ise icon_smile.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 27.03.2007 23:25:55 vasta tsitaadiga

x800 jäävad mõned junnid PCBl ette. Kui need likvideerida või PCB teise poole peale aretada, siis saaks panna küll. Aga ma ei näe asjal mõtet.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  Räägime oma graafikakaardi jahutustest mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.