Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 113, 114, 115  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 02:16:39 vasta tsitaadiga

Täitsa huvitav paistab isegi ja oma masina peal täitsa kena graafika thumbs_up.gif Ainult characterite detailsus on kudagi odav... vähemalt need stalkerid kellega koos käin nottimas teisi... imelikult liiguvad ka kudagi jne a noh... paar pilti ka

http://www.zone.ee/wrc2006/1/PC_Games_Pictures/S.T.A.L.K.E.R_8800GTS_1.JPG
http://www.zone.ee/wrc2006/1/PC_Games_Pictures/S.T.A.L.K.E.R_8800GTS_2.JPG
http://www.zone.ee/wrc2006/1/PC_Games_Pictures/S.T.A.L.K.E.R_8800GTS_3.JPG
http://www.zone.ee/wrc2006/1/PC_Games_Pictures/S.T.A.L.K.E.R_8800GTS_4.JPG

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 02:35:09 vasta tsitaadiga

fps-i tuunimisel võib arvestada, et grass shadow efekt tõmbab väga kooma asja. Ilma selleta sain suht põhja muud asjad venitatud ja AA esimesel astmel 1280x960 resoga 20-40 fps-i algusekandis frapsi järgi.

HL2 on näomiimika graafika poolega saanud siiski palju paremini hakkama, eriti veel EP1-s. Muidu aga Stalkeri keskkond on kindlalt lahedam ja avaram thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 02:55:37 vasta tsitaadiga

graafika tundub täpselt nii, et eemalt vaadates on üsna okei, aga lähedalt on täielik kräpp...vähemalt platuuni piltidelt ja outside environment (näiteks see pilt vaenlasega, lähedal olev maja trepp tundub ikka väga odav icon_rolleyes.gif )
samuti tundus see vaenlane juba viletsa väljanägemisega, ma mõtlen graafiliselt icon_biggrin.gif nagu mõnes 3-4 aasta taguses mängus, aga eks ta mõneski mõttes ole ka 3-4a tagune mäng icon_lol.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 03:02:42 vasta tsitaadiga

Siis ei jää Sul muud üle kui hakata ootama STALKERi järge ja juba Crysise mootoril 8) See juba oleks midagi. Aga ma pakun, et ega see Crysis STALKERIST väga erinev tulegi, võibolla et paremgi.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 03:45:26 vasta tsitaadiga

kas on mingeid uudiseid, et juba plaanitakse stalkeri järge crysise mootoril? ja millal see stalker ametlikult välja tuli, täna?! icon_lol.gif või oli see puhas spekulatsioon?
ma ei kujuta ette, milline võiks välja näha stalker crysise mootoril, kuid too mootor iseenesest peaks olema üsna impressive asi küll...algne farcry on mul igatahes siiani meeles kui üks ilusamaid ja omapärasemaid PC mänge üldse, kindlasti top5's vähemalt thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
crysis ja stalker peaksid olema siiski üsna erinevad asjad, üks on mingi lõuna-venemaa külad ja mahajäätud linn, teine on väljamõeldud troopiline saar icon_lol.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 20.03.2007 07:51:41 vasta tsitaadiga

aix17 kirjutas:
F6 - quicksave
F7 - quickload
by default peaks olema

thanks, saab neid kuidagi muuta ka? ära harjund f5 ja f9 icon_redface.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 09:01:27 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
kas on mingeid uudiseid, et juba plaanitakse stalkeri järge crysise mootoril? ja millal see stalker ametlikult välja tuli, täna?! icon_lol.gif või oli see puhas spekulatsioon?
ma ei kujuta ette, milline võiks välja näha stalker crysise mootoril, kuid too mootor iseenesest peaks olema üsna impressive asi küll...algne farcry on mul igatahes siiani meeles kui üks ilusamaid ja omapärasemaid PC mänge üldse, kindlasti top5's vähemalt thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
crysis ja stalker peaksid olema siiski üsna erinevad asjad, üks on mingi lõuna-venemaa külad ja mahajäätud linn, teine on väljamõeldud troopiline saar icon_lol.gif


Ma lihtsalt mõtlesin valjusti, vaevalt et keegi on plaaninud teha järge Crysise mootorile kui üldse.Selles mõttes on sarnased, nagu ma aru sain, et Crysises sai ka vabalt ringi luusida ja missioone lahendada (loe: inimesi ja kolle nottida) ja sellised taktika ja rollika elemendid olid ka saa, said suunata mis võimeid sa enda küljes arenad, kas kiirust või vastupidavust (kuulide ja löökide eest), täpselt nagu Staalkeriski, seal peab neid artefakte koguma et seda teha. icon_smile.gif Koht kohaks, STALKERI ideed ei saakski troopikas teostada, pool atmosfäri kaoks ära. Aga troopika on just see koht, kuhu tulnukad ja muud soojust armastavad ilalõuad maanduksid.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krunge
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 20.03.2007 09:34:27 vasta tsitaadiga

Mingi ~5h mängitud ja väga ei vingu. Oli ju teada et mäng ei tule selline päris nagu algselt plaanitud ja ilmselt käis projekt tüüpidel ka üle jõu ning tehniliselt perfektset mängu ma ei oodanudki. Aegajalt märkab ikka kiirustamise/lõpuni tegematuse märke - näiteks mõned tüübid, kes suga räägivad, lõksutavad lihtsalt oma lõuga kiires tempos üles alla, ilma et jutuga kuidagi sünkroonis püsiks, mõned ei liiguta aga üldse suud, nagu suhtleks telepaatia teel. Samuti on mängitavuse mõttes ebameeldiv/tempot tappev see mappi mööda kõmpimine. Igatsen siin Oblivioni tüüpi mapi kaudu hüppamist ühest paigast teise. Vähemalt mingi sõiduk võiks käepärast olla, kasvõi jalgratas või võrr, BTRist ei julge unistadagi.
Aga oma fiiling ja omapära mängul on, midagi sellist mida tehniliselt perfektsetes keskmistes FPSides tihtipeale ei näe, nii et soovitan proovida kindlasti.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 20.03.2007 09:56:21 vasta tsitaadiga

Krunge kirjutas:
Samuti on mängitavuse mõttes ebameeldiv/tempot tappev see mappi mööda kõmpimine.


Selle lause järgi võin järeldada et mapil saab kõvasti ja pikalt ringi kolada?

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 20.03.2007 09:56:49 vasta tsitaadiga

keegi ehk ütleb kuidas sellest rookie tasemest üldse edasi saab? arenal öeldi, et ma pole piisavalt kõva sell, et edasi madistada. kas kandevõimet ka kuidagi suurendada saab jne?
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raimo21
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2004




sõnum 20.03.2007 10:03:06 vasta tsitaadiga

sai ka asja veits proovida, kuid esimesena mis silma jäid oli pealeloetud tekstide vähesus või õigemini peaaegu puudumine .... no mida kuratit... asja tehti "pool sajandit" ja selle ajaga ei saanud siis tekste sisse lugeda lasta. mitte et mul midagi lugemise vastu oleks, aga asi lihtsalt põhimõttes, miks peab osa tekstist pealel loetud olema osa mitte. võtnud siis üks suund ja otsustanud ühe kasuks. kasutaja mugavuse seisukohast lähtudes oleks ikka pealeloetud tekstid paremad.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 20.03.2007 10:18:53 vasta tsitaadiga

raimo21 kirjutas:
sai ka asja veits proovida, kuid esimesena mis silma jäid oli pealeloetud tekstide vähesus või õigemini peaaegu puudumine .... no mida kuratit... asja tehti "pool sajandit" ja selle ajaga ei saanud siis tekste sisse lugeda lasta. mitte et mul midagi lugemise vastu oleks, aga asi lihtsalt põhimõttes, miks peab osa tekstist pealel loetud olema osa mitte. võtnud siis üks suund ja otsustanud ühe kasuks. kasutaja mugavuse seisukohast lähtudes oleks ikka pealeloetud tekstid paremad.

tia, mulle näiteks see venekeelne vadin täitsa istub icon_smile.gif
õpi keel ära! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raimo21
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2004




sõnum 20.03.2007 10:26:01 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:
raimo21 kirjutas:
sai ka asja veits proovida, kuid esimesena mis silma jäid oli pealeloetud tekstide vähesus või õigemini peaaegu puudumine .... no mida kuratit... asja tehti "pool sajandit" ja selle ajaga ei saanud siis tekste sisse lugeda lasta. mitte et mul midagi lugemise vastu oleks, aga asi lihtsalt põhimõttes, miks peab osa tekstist pealel loetud olema osa mitte. võtnud siis üks suund ja otsustanud ühe kasuks. kasutaja mugavuse seisukohast lähtudes oleks ikka pealeloetud tekstid paremad.

tia, mulle näiteks see venekeelne vadin täitsa istub icon_smile.gif
õpi keel ära! icon_biggrin.gif


sa võiks siis kõigepealt eesti keele õpingutega alustada, sest ma nagu mainisin, et häirib vähene dialoogide pealelugemine, mitte vene keelne karjumine ja ropendamine. see viimane annab mängu õhustikule väga palju positiivset juurde.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 20.03.2007 11:13:06 vasta tsitaadiga

Kas kelligil on sama viga olnud, et kui rendering paneb selle teise (objects) siis teatud ilmakaarde vaatamisel läheb fps 1 peale?
Kui panna staticu peale on kõik OK.
Vahel on ka nii, et lased jooksmis nupu lahti aga ta jookseb ikkagi 3 meetrit edasi. Sama on vaate liigutamisega, vahel jääb täiesti lambist vaade kinni ja samal ajal jookseb natuke omapäid kuhugi...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 20.03.2007 11:58:41 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:

Vahel on ka nii, et lased jooksmis nupu lahti aga ta jookseb ikkagi 3 meetrit edasi. Sama on vaate liigutamisega, vahel jääb täiesti lambist vaade kinni ja samal ajal jookseb natuke omapäid kuhugi...


Endale käib ka see pinda. Ebamugav on ka see, et kui sa kallutad vasakule, siis sa ei saa koheselt paremale kallutada, vaid pead nupu lahti laskma ja siis vajutama E'd. Kui aga kallutad paremale, siis saab täitsa vabalt koheselt vasakule kallutada.

Oskab keegi öelda milles probleem, nimelt suvalistel ajahetkedel jääb pilt täitsa seisma (nii 2-3 sec). Graafika on medium. Kas tõesti siis 2GB mälust jääb väheseks?

Ning kust ma endale uue ülikonna saaksin osata? Kogemata läksin müügiga nii hoogu, et müüsin ka riided seljast. icon_lol.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 11:59:17 vasta tsitaadiga

Kas seal naisi ka on tegelasteks või äkki ostmiseks icon_razz.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 20.03.2007 12:16:16 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt mitte. Kas peaks või?

Mäng ise meeldib mulle iga tunniga järjest enam. icon_smile.gif
Alustasin Novice raskusastmega, aga nüüd mõtlen, et peaks vist seda tõstma. Ma ei tea, kuidas Stalker astmega on, aga seal vist pole võimalik seda sõjaväelaste kontrollposti raudteesilla all niisama lihtsalt summutiga püstoliga maha kõmmutada? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 12:33:13 vasta tsitaadiga

Esmamulje on suht masendav , kuigi arvuti millega proovisin ei olnud just suurem asi...

Mis teema sellega on et kui mingi venna püstoliga maha lased või noaga siis lendab meetri võrra kaugemale nagu oleks pumbaga saanud icon_question.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 20.03.2007 12:38:55 vasta tsitaadiga

Reaalses elus ei lennata isegi pumbast niimoodi. See on ikka see Hollywoodilik arusaamine asjadest. Hea ekperiment oli `Müüdimurdjates` kus erinevatest relvadest lasti konksu otsas rippuvat sea keret. Lõpuks kui oli seale kuulivest selga aretatud alles siis potsatas ta sealt konksu otsast maha. Aga ei mingisugust tahapoole lendamist icon_exclaim.gif
Kui mingi lendamine isegi toimuks, siis peab laskja lendama sama kaugele taha poole kui pihta saaja.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 13:43:51 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
Reaalses elus ei lennata isegi pumbast niimoodi. See on ikka see Hollywoodilik arusaamine asjadest. Hea ekperiment oli `Müüdimurdjates` kus erinevatest relvadest lasti konksu otsas rippuvat sea keret. Lõpuks kui oli seale kuulivest selga aretatud alles siis potsatas ta sealt konksu otsast maha. Aga ei mingisugust tahapoole lendamist icon_exclaim.gif
Kui mingi lendamine isegi toimuks, siis peab laskja lendama sama kaugele taha poole kui pihta saaja.


Jap isegi seda osa sai vaadatud icon_smile.gif Näidati ka kuidas see hollywoodi lendamine tehtud on icon_biggrin.gif
Vanemates Hitmanides oli see julmalt häiriv. Lasid tüüpi pumbaga ,see lendas 20m õhku ja nagu kumminukul jalad ,käed lotendasid.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seldor
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2004




sõnum 20.03.2007 13:44:55 vasta tsitaadiga

sitta selle lendamisega mängi ise omab täiega ikka, öösel mängida on ikka väga creepy icon_biggrin.gif üldiselt suht lahe tundub aga nagu esimesed missionid näitavad saab seal ikka väga räigelt palju vastaseid maha lüüa.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 13:46:04 vasta tsitaadiga

vastaste täpsus on terake häiriv
ei ole lahe, kui kuskilt 40m pealt pannakse pumbaga 40 dämmi icon_mad.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 13:48:17 vasta tsitaadiga

Kas keegi on juba selle missioonini jõudnud kus peab selle tyybi vanglast ära päästma?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 20.03.2007 13:50:46 vasta tsitaadiga

Igaks juhuks mainin, et ärme hakka siia spoilereid kirjutama, kõik ei ole veel kuigi kaugel mänguga ja ei tahaks nende avastamisrõõmu ära rikkuda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 20.03.2007 14:19:00 vasta tsitaadiga

Neile kellele jooksmine pinda käib: "X" nupp oli (vist) sprintimine, millega saab päris kiiresti ühest kohast teise kimada. Kahju muidugi, et sõiduvahendid mängust välja jäid ja oma uazikut osta ei lasta. icon_sad.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 14:30:17 vasta tsitaadiga

Imelik, youtubest nägin kuidas üks vend oma autoga ringi sõitis icon_confused.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 20.03.2007 14:42:55 vasta tsitaadiga

aga keegi ei ole maininud, et kuidas võimalik (ja kas üldse?) kandejõudu suurendada või ainuke "boonus", mida saab on see et +5 radiation ja + mingid muud jurad. 3 automaadi tassimine + hunnik kuule ja mees ägiseb seal 54kg all icon_sad.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 14:47:34 vasta tsitaadiga

Nähtavasti keegi pole jõudnud veel niikaugele et kandejõud suureneks icon_wink.gif Ja see käib tõesti pinda et se vend ohib koguaeg, pole harjunud sellise asjaga mängudes icon_razz.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 20.03.2007 14:56:15 vasta tsitaadiga

Ise suutsin mingi sellise toreda artifacti leida, mis annab +106 endurance'it. Ehk siis, kui kutil on vähem kui 47kg raskust seljas, saab igavesti sprintida, stamina ei vähene. thumbs_up.gif

Mulle sitaks meeldib. icon_lol.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kellogg's
HV kasutaja
Kellogg's

liitunud: 02.01.2004




sõnum 20.03.2007 15:05:28 vasta tsitaadiga

Rääkige parem kuivõrd suur osakaal on nendel igasugustel veristel, roomavatel ghuulidel/ zombidel ja igasugusel anomaalial?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g3n1us
HV veteran
g3n1us

liitunud: 31.10.2004




sõnum 20.03.2007 15:10:22 vasta tsitaadiga

Sa ei kujuta ette. Neid pole ma veel massiliselt palju kohanud, aga kui neid on, siis on see ikka üldiselt hirmutav. Nad esinevad eelkõige pimedates kohtades, üldjuhul kuskil heitvee torustikes või vanades lagunenud majades. Heliefektid ja nende oleks jne loovad ikka väga hirmsa õhkkonna. Mutandid on neil ikka väga hästi õnnestunud ning väga hästi ära kasutatud.

Anomaaliatest nii palju, et neid on iga kuradi nurga peal ning nad on tõsiseks nuhtluseks. No tõesti vastikud asjad, aga õnneks vaenlased kipuvad rohkem nende sisse kõndima, kui mina. icon_razz.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 20.03.2007 15:15:54 vasta tsitaadiga

g3n1us kirjutas:
Ise suutsin mingi sellise toreda artifacti leida, mis annab +106 endurance'it. Ehk siis, kui kutil on vähem kui 47kg raskust seljas, saab igavesti sprintida, stamina ei vähene. thumbs_up.gif

Mulle sitaks meeldib. icon_lol.gif

kas seal mingeid normaalseid artifacte ka on, mis midagi miinusesse ei tõmba või radiatsiooni ei tekita?

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 15:21:50 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:


kas seal mingeid normaalseid artifacte ka on, mis midagi miinusesse ei tõmba või radiatsiooni ei tekita?


on ikka.

peab muidugi lisama, et koerad ja sead on targemad kui bandiidid icon_lol.gif vennad jooksevad koguaeg anomaaliatesse mind taga ajades.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 20.03.2007 15:26:36 vasta tsitaadiga

raimo21 kirjutas:
Paganarh kirjutas:
raimo21 kirjutas:
sai ka asja veits proovida, kuid esimesena mis silma jäid oli pealeloetud tekstide vähesus või õigemini peaaegu puudumine .... no mida kuratit... asja tehti "pool sajandit" ja selle ajaga ei saanud siis tekste sisse lugeda lasta. mitte et mul midagi lugemise vastu oleks, aga asi lihtsalt põhimõttes, miks peab osa tekstist pealel loetud olema osa mitte. võtnud siis üks suund ja otsustanud ühe kasuks. kasutaja mugavuse seisukohast lähtudes oleks ikka pealeloetud tekstid paremad.

tia, mulle näiteks see venekeelne vadin täitsa istub icon_smile.gif
õpi keel ära! icon_biggrin.gif


sa võiks siis kõigepealt eesti keele õpingutega alustada, sest ma nagu mainisin, et häirib vähene dialoogide pealelugemine, mitte vene keelne karjumine ja ropendamine. see viimane annab mängu õhustikule väga palju positiivset juurde.

oh vaeseke, kas ma solvasin sind kuidagi? ära erutu, sa pead vererõhku normis hoidma
kõik ju lihtne tegelikult. kui ei meeldi lugeda siis on kehv lugu. ma ei saa isiklikult aru miks peaks mul kõvakettal olema veel +3 giga dialoogifaile. peale selle on sellistes mängudes nende kuulamisega pahatihti kehvasti (kasvõi äikse ajal või lihtsalt kehv voiceact mis häirib metsikult) ning siis sa pead aktiveerima subtiitrid või lugema pärast zhurnaalist mis ette loeti. mis mõte sel on?

PS: a variant on et loed endamisi kõvasti ette mis ekraanil kirjas, äkki aitab? icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirSimon
HV kasutaja
SirSimon

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 17:09:04 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel peale minu see isegi Low graafiga uimab paar frame sekundis liigub, ainult ketast ragistab koguaeg.
Arvuti profiilis, peaks ju piisama mängimiseks
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.03.2007 17:15:58 vasta tsitaadiga

Njaa. Need raudtee juures sõdurid said kohe alguses bandiitide käest kere peale icon_biggrin.gif
Muidu räägitakse, et pistise andmine pidavata aitama.

Snorkid ka ära nähtud
thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j22lind
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2004




sõnum 20.03.2007 17:21:34 vasta tsitaadiga

Mul seda mängu ei ole, aga rääkige lähemalt mängust, avaldage oma arvamust, aga mitte nii "sitaks meeldib;väga lahe; super"

*Kas kõigis ehitistes saab ringi kolada?
*Kuidas ehitised katki lähevad?
*Kui palju saab teiste tegelastega juttu arendada ja kas erinevad jututeemad viivad erinevalt edasi?
*Kui kiiresti vahelduvad päev ja öö?
*Mis juhtub kui artifakti juurde satud?
*Kas sarnased loomad/tegelased käituvad erinevalt? (Näiteks kui tulistad koertekarja, kas kõik jooksevad minema või tulevad kõik kallale või on mõlemad tegutsemisviisid esindatud ja ehk veel muudki?)
*Kas karjas olles ollakse julgemad kui üksi liikudes?
*Radiatsioon tapab aeglaselt või kohe?

Need vaid mõned küsimused, mis tekkinud on beer_yum.gif

_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
afuchi
HV kasutaja
afuchi

liitunud: 04.05.2006




sõnum 20.03.2007 17:37:45 vasta tsitaadiga

*Siiamaani on kõik ehitised olnud vabalt läbi kolatavad.
*Ei ole täheldanud.
*Rääkida saab enam-vähem kõigi sõbralike tegelastega ja ka sõduritega. bandiidid ei ole nõus vestlema. Tundub, et teksti hulk ei ole eriti suur.
*Päeva/öö kestus on umbes 2 tundi minu tähelepanekute järgi.
*Artifakti korjad ülesse, ilmselt mõtlesid anomaaliaid mis olemuselt on erinevad, osad annavad elektrilööke, osad väänavad su surnuks ja kolmas jälle viskab kõrgele õhku nii, et kukud surnuks. Enamasti on nad vigastava/tapva toimega.
*Bandiidid kipuvad kallale tulema. Koerakarjad on erinevalt käitunud..vahel tuli kallale ainult loom keda vigastasin, vahel terve kari. Juhtus ka, et vigastatud loom jooksis minema. Samas vahel võib täiesti puutumatult koerakarja keskele kõndida.
*Loomad tunduvad karjas julgemad olevat.
*Radiatsiooni alas olles hakkavad elupunktid vaikselt maha tiksuma. Oleneb kiirituse tasemest ja sellest kas oled alkoholi/kiirituse ravimit kasutanud
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 20.03.2007 17:38:12 vasta tsitaadiga

j22lind, loe läbi, ehk saad targemaks: Kliki
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 17:41:05 vasta tsitaadiga

j22lind kirjutas:
Mul seda mängu ei ole, aga rääkige lähemalt mängust, avaldage oma arvamust, aga mitte nii "sitaks meeldib;väga lahe; super"

*Kas kõigis ehitistes saab ringi kolada?
*Kuidas ehitised katki lähevad?
*Kui palju saab teiste tegelastega juttu arendada ja kas erinevad jututeemad viivad erinevalt edasi?
*Kui kiiresti vahelduvad päev ja öö?
*Mis juhtub kui artifakti juurde satud?
*Kas sarnased loomad/tegelased käituvad erinevalt? (Näiteks kui tulistad koertekarja, kas kõik jooksevad minema või tulevad kõik kallale või on mõlemad tegutsemisviisid esindatud ja ehk veel muudki?)
*Kas karjas olles ollakse julgemad kui üksi liikudes?
*Radiatsioon tapab aeglaselt või kohe?

Need vaid mõned küsimused, mis tekkinud on beer_yum.gif


* Kuna ehitisi on vähe, on kõik tõesti läbi kolatavad
* Katki nad küll ei lähe, klaase ja taolist saab segi peksta aga see on ka kõik, kuulijäljed jäävad vist seintele ja pleki sisse
* Jutt on oblivioni stiilis, väga jutukad pole nad kohe kindlasti.
* Eile kokku 9- 10 tundi mängides jõudsin vist kahte ööpäeva näha vms
* Mõlemad tegutsemised on esindatud - sõltub täiesti sellest, kui palju neid on. Suur kari tuleb su konte igal juhul järama.
* Radiatsioon sõltub täiesti selle hulgast. Punase area juurde minek muudab su 15-20 sekundiga helendavaks uksematiks.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 18:05:02 vasta tsitaadiga

mult ka mõned küsimused,

-mida raskem raskusaste, seda rohkem ka vaenlased kuule tahavad? (praegu mängin veteraniga- ja ak salv näkku sõdureid eriti ei kõiguta)
- millal ööd näeb?? Olen juba 3-4x erinevate linnaosade vahel ringi käind ja pole hämaraksi näinud (viimane koht oli see kus edasi ei lubatud, kanalisatsioonis sai käidud)
-täpselt sama küsimus selle imeliku taeva kohta...sama asja nägin ka stalkeri vanas beetas, aga sedapuhku siis vana arvutiga. Praegu on see anaomaalia läptopi peal mängides.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taat
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2002




sõnum 20.03.2007 18:08:40 vasta tsitaadiga

nii mõnedki alad on blokitud anomaaliatega. näiteks alguses raudteetammist läbipääsemiseks on kaks võimalust - sõdurite valvatud läbikäik ja siis vasakule jääv anomaaliatega blokitud tunnel. ise murdsin sõdurite omast läbi, aga kas on võimalik kuidagi neist anomaaliatest läbipääseda? näiteks milleks need poldid mida loopida saab? küsin kuna ühes järgmises alas seisan anomaaliatega blokitud käigu juures.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 20.03.2007 18:32:08 vasta tsitaadiga

Taat kirjutas:
nii mõnedki alad on blokitud anomaaliatega. näiteks alguses raudteetammist läbipääsemiseks on kaks võimalust - sõdurite valvatud läbikäik ja siis vasakule jääv anomaaliatega blokitud tunnel. ise murdsin sõdurite omast läbi, aga kas on võimalik kuidagi neist anomaaliatest läbipääseda? näiteks milleks need poldid mida loopida saab? küsin kuna ühes järgmises alas seisan anomaaliatega blokitud käigu juures.

Tavaliselt need anomaaliad kaovad ära paarkümneks sekundiks. Siis saad sealt edasi minna...
Mind häirib tõsiselt see, et movement nupud "kleepuvad", tegelane jookseb edasi siis kui seda ei taha ja vaade jääb ka kinni...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
afuchi
HV kasutaja
afuchi

liitunud: 04.05.2006




sõnum 20.03.2007 18:53:46 vasta tsitaadiga

Taat kirjutas:
nii mõnedki alad on blokitud anomaaliatega. näiteks alguses raudteetammist läbipääsemiseks on kaks võimalust - sõdurite valvatud läbikäik ja siis vasakule jääv anomaaliatega blokitud tunnel. ise murdsin sõdurite omast läbi, aga kas on võimalik kuidagi neist anomaaliatest läbipääseda? näiteks milleks need poldid mida loopida saab? küsin kuna ühes järgmises alas seisan anomaaliatega blokitud käigu juures.



tunnelist on võimalik läbi pääseda üsna kenasti.
visates poldi anomaaliasse siis ta kaob vahel ära. samuti saab polte kasutada anomaalia äärealade leidmiseks, et teada kust ohutu läbi lipsata
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
someguy
Kreisi kasutaja
someguy

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 19:01:15 vasta tsitaadiga

Taat kirjutas:
nii mõnedki alad on blokitud anomaaliatega. näiteks alguses raudteetammist läbipääsemiseks on kaks võimalust - sõdurite valvatud läbikäik ja siis vasakule jääv anomaaliatega blokitud tunnel. ise murdsin sõdurite omast läbi, aga kas on võimalik kuidagi neist anomaaliatest läbipääseda? näiteks milleks need poldid mida loopida saab? küsin kuna ühes järgmises alas seisan anomaaliatega blokitud käigu juures.


Aga kui minna sõdurite tunnelist paremalt poolt mööda ja üle raudteetammi? See veel lihtsam variant icon_smile.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
afuchi
HV kasutaja
afuchi

liitunud: 04.05.2006




sõnum 20.03.2007 19:44:02 vasta tsitaadiga

someguy kirjutas:
Taat kirjutas:
nii mõnedki alad on blokitud anomaaliatega. näiteks alguses raudteetammist läbipääsemiseks on kaks võimalust - sõdurite valvatud läbikäik ja siis vasakule jääv anomaaliatega blokitud tunnel. ise murdsin sõdurite omast läbi, aga kas on võimalik kuidagi neist anomaaliatest läbipääseda? näiteks milleks need poldid mida loopida saab? küsin kuna ühes järgmises alas seisan anomaaliatega blokitud käigu juures.


Aga kui minna sõdurite tunnelist paremalt poolt mööda ja üle raudteetammi? See veel lihtsam variant icon_smile.gif



tõepoolest icon_razz.gif ma sinna ei vaadanudki alguses sest keegi stalkeritest ajas jama, et ainuke läbipääs on sõduritel ja teine on tunnelist.


aa..ja seda, et PDA näitab ühe minuti pikkuseks umbes 6 sekundit.
öö ja päev kestab siis kokku 4 tundi.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2007 19:46:01 vasta tsitaadiga

irw... Mul selline naljaks lugu et selle misiganes tapetava tüübi stäshi leidmisel jääb maa-alt välja pääsemine ikka objectiviks isegi kui ma juba ööpäev väljas ringi möllan.
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 20.03.2007 20:06:57 vasta tsitaadiga

Naised kunagi saunas rääkisid ja pean küsima: kas Stalkeris on nii, et kui uuesti loadid, siis sama situatsioon ei järgne, kuna AI on tasemel?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 20.03.2007 20:10:39 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
Naised kunagi saunas rääkisid ja pean küsima: kas Stalkeris on nii, et kui uuesti loadid, siis sama situatsioon ei järgne, kuna AI on tasemel?

Märkasin, et NPC-d pole alati samas kohas kui uuesti loadida.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.03.2007 20:22:32 vasta tsitaadiga

Oi bljaa... Seal ajudekepi tsoonis on äge. Vajalikud artifactid olemas, enamikust jooksen mööda lihtsalt (unlimited stamina).
Ega oleneb NPC'dest. Kui on mingi suva kalbass, siis ei pruugi peale loadimist teda enam üldse olla. Aga nö. kohustuslikud triggeritega kaagid on enam-vähem samas kohas.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 113, 114, 115  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.