|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
20.03.2007 02:35:09
|
|
|
fps-i tuunimisel võib arvestada, et grass shadow efekt tõmbab väga kooma asja. Ilma selleta sain suht põhja muud asjad venitatud ja AA esimesel astmel 1280x960 resoga 20-40 fps-i algusekandis frapsi järgi.
HL2 on näomiimika graafika poolega saanud siiski palju paremini hakkama, eriti veel EP1-s. Muidu aga Stalkeri keskkond on kindlalt lahedam ja avaram
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
20.03.2007 02:55:37
|
|
|
graafika tundub täpselt nii, et eemalt vaadates on üsna okei, aga lähedalt on täielik kräpp...vähemalt platuuni piltidelt ja outside environment (näiteks see pilt vaenlasega, lähedal olev maja trepp tundub ikka väga odav )
samuti tundus see vaenlane juba viletsa väljanägemisega, ma mõtlen graafiliselt nagu mõnes 3-4 aasta taguses mängus, aga eks ta mõneski mõttes ole ka 3-4a tagune mäng
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
20.03.2007 03:02:42
|
|
|
Siis ei jää Sul muud üle kui hakata ootama STALKERi järge ja juba Crysise mootoril 8) See juba oleks midagi. Aga ma pakun, et ega see Crysis STALKERIST väga erinev tulegi, võibolla et paremgi.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
20.03.2007 03:45:26
|
|
|
kas on mingeid uudiseid, et juba plaanitakse stalkeri järge crysise mootoril? ja millal see stalker ametlikult välja tuli, täna?! või oli see puhas spekulatsioon?
ma ei kujuta ette, milline võiks välja näha stalker crysise mootoril, kuid too mootor iseenesest peaks olema üsna impressive asi küll...algne farcry on mul igatahes siiani meeles kui üks ilusamaid ja omapärasemaid PC mänge üldse, kindlasti top5's vähemalt
crysis ja stalker peaksid olema siiski üsna erinevad asjad, üks on mingi lõuna-venemaa külad ja mahajäätud linn, teine on väljamõeldud troopiline saar
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
20.03.2007 07:51:41
|
|
|
| aix17 kirjutas: |
F6 - quicksave
F7 - quickload
by default peaks olema |
thanks, saab neid kuidagi muuta ka? ära harjund f5 ja f9
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
20.03.2007 09:01:27
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
kas on mingeid uudiseid, et juba plaanitakse stalkeri järge crysise mootoril? ja millal see stalker ametlikult välja tuli, täna?! või oli see puhas spekulatsioon?
ma ei kujuta ette, milline võiks välja näha stalker crysise mootoril, kuid too mootor iseenesest peaks olema üsna impressive asi küll...algne farcry on mul igatahes siiani meeles kui üks ilusamaid ja omapärasemaid PC mänge üldse, kindlasti top5's vähemalt
crysis ja stalker peaksid olema siiski üsna erinevad asjad, üks on mingi lõuna-venemaa külad ja mahajäätud linn, teine on väljamõeldud troopiline saar  |
Ma lihtsalt mõtlesin valjusti, vaevalt et keegi on plaaninud teha järge Crysise mootorile kui üldse.Selles mõttes on sarnased, nagu ma aru sain, et Crysises sai ka vabalt ringi luusida ja missioone lahendada (loe: inimesi ja kolle nottida) ja sellised taktika ja rollika elemendid olid ka saa, said suunata mis võimeid sa enda küljes arenad, kas kiirust või vastupidavust (kuulide ja löökide eest), täpselt nagu Staalkeriski, seal peab neid artefakte koguma et seda teha. Koht kohaks, STALKERI ideed ei saakski troopikas teostada, pool atmosfäri kaoks ära. Aga troopika on just see koht, kuhu tulnukad ja muud soojust armastavad ilalõuad maanduksid.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krunge
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
20.03.2007 09:34:27
|
|
|
Mingi ~5h mängitud ja väga ei vingu. Oli ju teada et mäng ei tule selline päris nagu algselt plaanitud ja ilmselt käis projekt tüüpidel ka üle jõu ning tehniliselt perfektset mängu ma ei oodanudki. Aegajalt märkab ikka kiirustamise/lõpuni tegematuse märke - näiteks mõned tüübid, kes suga räägivad, lõksutavad lihtsalt oma lõuga kiires tempos üles alla, ilma et jutuga kuidagi sünkroonis püsiks, mõned ei liiguta aga üldse suud, nagu suhtleks telepaatia teel. Samuti on mängitavuse mõttes ebameeldiv/tempot tappev see mappi mööda kõmpimine. Igatsen siin Oblivioni tüüpi mapi kaudu hüppamist ühest paigast teise. Vähemalt mingi sõiduk võiks käepärast olla, kasvõi jalgratas või võrr, BTRist ei julge unistadagi.
Aga oma fiiling ja omapära mängul on, midagi sellist mida tehniliselt perfektsetes keskmistes FPSides tihtipeale ei näe, nii et soovitan proovida kindlasti.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
20.03.2007 09:56:21
|
|
|
| Krunge kirjutas: |
| Samuti on mängitavuse mõttes ebameeldiv/tempot tappev see mappi mööda kõmpimine. |
Selle lause järgi võin järeldada et mapil saab kõvasti ja pikalt ringi kolada?
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
20.03.2007 09:56:49
|
|
|
keegi ehk ütleb kuidas sellest rookie tasemest üldse edasi saab? arenal öeldi, et ma pole piisavalt kõva sell, et edasi madistada. kas kandevõimet ka kuidagi suurendada saab jne?
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raimo21
HV kasutaja
liitunud: 10.09.2004
|
20.03.2007 10:03:06
|
|
|
| sai ka asja veits proovida, kuid esimesena mis silma jäid oli pealeloetud tekstide vähesus või õigemini peaaegu puudumine .... no mida kuratit... asja tehti "pool sajandit" ja selle ajaga ei saanud siis tekste sisse lugeda lasta. mitte et mul midagi lugemise vastu oleks, aga asi lihtsalt põhimõttes, miks peab osa tekstist pealel loetud olema osa mitte. võtnud siis üks suund ja otsustanud ühe kasuks. kasutaja mugavuse seisukohast lähtudes oleks ikka pealeloetud tekstid paremad.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
20.03.2007 10:18:53
|
|
|
| raimo21 kirjutas: |
| sai ka asja veits proovida, kuid esimesena mis silma jäid oli pealeloetud tekstide vähesus või õigemini peaaegu puudumine .... no mida kuratit... asja tehti "pool sajandit" ja selle ajaga ei saanud siis tekste sisse lugeda lasta. mitte et mul midagi lugemise vastu oleks, aga asi lihtsalt põhimõttes, miks peab osa tekstist pealel loetud olema osa mitte. võtnud siis üks suund ja otsustanud ühe kasuks. kasutaja mugavuse seisukohast lähtudes oleks ikka pealeloetud tekstid paremad. |
tia, mulle näiteks see venekeelne vadin täitsa istub
õpi keel ära!
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raimo21
HV kasutaja
liitunud: 10.09.2004
|
20.03.2007 10:26:01
|
|
|
| Paganarh kirjutas: |
| raimo21 kirjutas: |
| sai ka asja veits proovida, kuid esimesena mis silma jäid oli pealeloetud tekstide vähesus või õigemini peaaegu puudumine .... no mida kuratit... asja tehti "pool sajandit" ja selle ajaga ei saanud siis tekste sisse lugeda lasta. mitte et mul midagi lugemise vastu oleks, aga asi lihtsalt põhimõttes, miks peab osa tekstist pealel loetud olema osa mitte. võtnud siis üks suund ja otsustanud ühe kasuks. kasutaja mugavuse seisukohast lähtudes oleks ikka pealeloetud tekstid paremad. |
tia, mulle näiteks see venekeelne vadin täitsa istub
õpi keel ära!  |
sa võiks siis kõigepealt eesti keele õpingutega alustada, sest ma nagu mainisin, et häirib vähene dialoogide pealelugemine, mitte vene keelne karjumine ja ropendamine. see viimane annab mängu õhustikule väga palju positiivset juurde.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
20.03.2007 11:13:06
|
|
|
Kas kelligil on sama viga olnud, et kui rendering paneb selle teise (objects) siis teatud ilmakaarde vaatamisel läheb fps 1 peale?
Kui panna staticu peale on kõik OK.
Vahel on ka nii, et lased jooksmis nupu lahti aga ta jookseb ikkagi 3 meetrit edasi. Sama on vaate liigutamisega, vahel jääb täiesti lambist vaade kinni ja samal ajal jookseb natuke omapäid kuhugi...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inc
HV veteran

liitunud: 18.04.2004
|
20.03.2007 11:58:41
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
Vahel on ka nii, et lased jooksmis nupu lahti aga ta jookseb ikkagi 3 meetrit edasi. Sama on vaate liigutamisega, vahel jääb täiesti lambist vaade kinni ja samal ajal jookseb natuke omapäid kuhugi... |
Endale käib ka see pinda. Ebamugav on ka see, et kui sa kallutad vasakule, siis sa ei saa koheselt paremale kallutada, vaid pead nupu lahti laskma ja siis vajutama E'd. Kui aga kallutad paremale, siis saab täitsa vabalt koheselt vasakule kallutada.
Oskab keegi öelda milles probleem, nimelt suvalistel ajahetkedel jääb pilt täitsa seisma (nii 2-3 sec). Graafika on medium. Kas tõesti siis 2GB mälust jääb väheseks?
Ning kust ma endale uue ülikonna saaksin osata? Kogemata läksin müügiga nii hoogu, et müüsin ka riided seljast.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
20.03.2007 12:16:16
|
|
|
Tõenäoliselt mitte. Kas peaks või?
Mäng ise meeldib mulle iga tunniga järjest enam.
Alustasin Novice raskusastmega, aga nüüd mõtlen, et peaks vist seda tõstma. Ma ei tea, kuidas Stalker astmega on, aga seal vist pole võimalik seda sõjaväelaste kontrollposti raudteesilla all niisama lihtsalt summutiga püstoliga maha kõmmutada?
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
20.03.2007 12:33:13
|
|
|
Esmamulje on suht masendav , kuigi arvuti millega proovisin ei olnud just suurem asi...
Mis teema sellega on et kui mingi venna püstoliga maha lased või noaga siis lendab meetri võrra kaugemale nagu oleks pumbaga saanud
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
20.03.2007 12:38:55
|
|
|
Reaalses elus ei lennata isegi pumbast niimoodi. See on ikka see Hollywoodilik arusaamine asjadest. Hea ekperiment oli `Müüdimurdjates` kus erinevatest relvadest lasti konksu otsas rippuvat sea keret. Lõpuks kui oli seale kuulivest selga aretatud alles siis potsatas ta sealt konksu otsast maha. Aga ei mingisugust tahapoole lendamist
Kui mingi lendamine isegi toimuks, siis peab laskja lendama sama kaugele taha poole kui pihta saaja.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
20.03.2007 13:43:51
|
|
|
| Mario153 kirjutas: |
Reaalses elus ei lennata isegi pumbast niimoodi. See on ikka see Hollywoodilik arusaamine asjadest. Hea ekperiment oli `Müüdimurdjates` kus erinevatest relvadest lasti konksu otsas rippuvat sea keret. Lõpuks kui oli seale kuulivest selga aretatud alles siis potsatas ta sealt konksu otsast maha. Aga ei mingisugust tahapoole lendamist
Kui mingi lendamine isegi toimuks, siis peab laskja lendama sama kaugele taha poole kui pihta saaja. |
Jap isegi seda osa sai vaadatud Näidati ka kuidas see hollywoodi lendamine tehtud on
Vanemates Hitmanides oli see julmalt häiriv. Lasid tüüpi pumbaga ,see lendas 20m õhku ja nagu kumminukul jalad ,käed lotendasid.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seldor
HV vaatleja
liitunud: 29.04.2004
|
20.03.2007 13:44:55
|
|
|
sitta selle lendamisega mängi ise omab täiega ikka, öösel mängida on ikka väga creepy üldiselt suht lahe tundub aga nagu esimesed missionid näitavad saab seal ikka väga räigelt palju vastaseid maha lüüa.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
20.03.2007 13:46:04
|
|
|
vastaste täpsus on terake häiriv
ei ole lahe, kui kuskilt 40m pealt pannakse pumbaga 40 dämmi
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
20.03.2007 13:48:17
|
|
|
| Kas keegi on juba selle missioonini jõudnud kus peab selle tyybi vanglast ära päästma?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
20.03.2007 13:50:46
|
|
|
Igaks juhuks mainin, et ärme hakka siia spoilereid kirjutama, kõik ei ole veel kuigi kaugel mänguga ja ei tahaks nende avastamisrõõmu ära rikkuda.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
20.03.2007 14:19:00
|
|
|
Neile kellele jooksmine pinda käib: "X" nupp oli (vist) sprintimine, millega saab päris kiiresti ühest kohast teise kimada. Kahju muidugi, et sõiduvahendid mängust välja jäid ja oma uazikut osta ei lasta.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
20.03.2007 14:30:17
|
|
|
Imelik, youtubest nägin kuidas üks vend oma autoga ringi sõitis
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
20.03.2007 14:42:55
|
|
|
aga keegi ei ole maininud, et kuidas võimalik (ja kas üldse?) kandejõudu suurendada või ainuke "boonus", mida saab on see et +5 radiation ja + mingid muud jurad. 3 automaadi tassimine + hunnik kuule ja mees ägiseb seal 54kg all
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
20.03.2007 14:47:34
|
|
|
Nähtavasti keegi pole jõudnud veel niikaugele et kandejõud suureneks Ja see käib tõesti pinda et se vend ohib koguaeg, pole harjunud sellise asjaga mängudes
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
20.03.2007 14:56:15
|
|
|
Ise suutsin mingi sellise toreda artifacti leida, mis annab +106 endurance'it. Ehk siis, kui kutil on vähem kui 47kg raskust seljas, saab igavesti sprintida, stamina ei vähene.
Mulle sitaks meeldib.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kellogg's
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004
|
20.03.2007 15:05:28
|
|
|
| Rääkige parem kuivõrd suur osakaal on nendel igasugustel veristel, roomavatel ghuulidel/ zombidel ja igasugusel anomaalial?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
20.03.2007 15:10:22
|
|
|
Sa ei kujuta ette. Neid pole ma veel massiliselt palju kohanud, aga kui neid on, siis on see ikka üldiselt hirmutav. Nad esinevad eelkõige pimedates kohtades, üldjuhul kuskil heitvee torustikes või vanades lagunenud majades. Heliefektid ja nende oleks jne loovad ikka väga hirmsa õhkkonna. Mutandid on neil ikka väga hästi õnnestunud ning väga hästi ära kasutatud.
Anomaaliatest nii palju, et neid on iga kuradi nurga peal ning nad on tõsiseks nuhtluseks. No tõesti vastikud asjad, aga õnneks vaenlased kipuvad rohkem nende sisse kõndima, kui mina.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
20.03.2007 15:15:54
|
|
|
| g3n1us kirjutas: |
Ise suutsin mingi sellise toreda artifacti leida, mis annab +106 endurance'it. Ehk siis, kui kutil on vähem kui 47kg raskust seljas, saab igavesti sprintida, stamina ei vähene.
Mulle sitaks meeldib.  |
kas seal mingeid normaalseid artifacte ka on, mis midagi miinusesse ei tõmba või radiatsiooni ei tekita?
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
20.03.2007 15:21:50
|
|
|
| limp kirjutas: |
kas seal mingeid normaalseid artifacte ka on, mis midagi miinusesse ei tõmba või radiatsiooni ei tekita? |
on ikka.
peab muidugi lisama, et koerad ja sead on targemad kui bandiidid vennad jooksevad koguaeg anomaaliatesse mind taga ajades.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
20.03.2007 15:26:36
|
|
|
| raimo21 kirjutas: |
| Paganarh kirjutas: |
| raimo21 kirjutas: |
| sai ka asja veits proovida, kuid esimesena mis silma jäid oli pealeloetud tekstide vähesus või õigemini peaaegu puudumine .... no mida kuratit... asja tehti "pool sajandit" ja selle ajaga ei saanud siis tekste sisse lugeda lasta. mitte et mul midagi lugemise vastu oleks, aga asi lihtsalt põhimõttes, miks peab osa tekstist pealel loetud olema osa mitte. võtnud siis üks suund ja otsustanud ühe kasuks. kasutaja mugavuse seisukohast lähtudes oleks ikka pealeloetud tekstid paremad. |
tia, mulle näiteks see venekeelne vadin täitsa istub
õpi keel ära!  |
sa võiks siis kõigepealt eesti keele õpingutega alustada, sest ma nagu mainisin, et häirib vähene dialoogide pealelugemine, mitte vene keelne karjumine ja ropendamine. see viimane annab mängu õhustikule väga palju positiivset juurde. |
oh vaeseke, kas ma solvasin sind kuidagi? ära erutu, sa pead vererõhku normis hoidma
kõik ju lihtne tegelikult. kui ei meeldi lugeda siis on kehv lugu. ma ei saa isiklikult aru miks peaks mul kõvakettal olema veel +3 giga dialoogifaile. peale selle on sellistes mängudes nende kuulamisega pahatihti kehvasti (kasvõi äikse ajal või lihtsalt kehv voiceact mis häirib metsikult) ning siis sa pead aktiveerima subtiitrid või lugema pärast zhurnaalist mis ette loeti. mis mõte sel on?
PS: a variant on et loed endamisi kõvasti ette mis ekraanil kirjas, äkki aitab?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirSimon
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002
|
20.03.2007 17:09:04
|
|
|
Kas kellelgi veel peale minu see isegi Low graafiga uimab paar frame sekundis liigub, ainult ketast ragistab koguaeg.
Arvuti profiilis, peaks ju piisama mängimiseks
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
20.03.2007 17:15:58
|
|
|
Njaa. Need raudtee juures sõdurid said kohe alguses bandiitide käest kere peale
Muidu räägitakse, et pistise andmine pidavata aitama.
Snorkid ka ära nähtud
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j22lind
HV kasutaja
liitunud: 31.03.2004
|
20.03.2007 17:21:34
|
|
|
Mul seda mängu ei ole, aga rääkige lähemalt mängust, avaldage oma arvamust, aga mitte nii "sitaks meeldib;väga lahe; super"
*Kas kõigis ehitistes saab ringi kolada?
*Kuidas ehitised katki lähevad?
*Kui palju saab teiste tegelastega juttu arendada ja kas erinevad jututeemad viivad erinevalt edasi?
*Kui kiiresti vahelduvad päev ja öö?
*Mis juhtub kui artifakti juurde satud?
*Kas sarnased loomad/tegelased käituvad erinevalt? (Näiteks kui tulistad koertekarja, kas kõik jooksevad minema või tulevad kõik kallale või on mõlemad tegutsemisviisid esindatud ja ehk veel muudki?)
*Kas karjas olles ollakse julgemad kui üksi liikudes?
*Radiatsioon tapab aeglaselt või kohe?
Need vaid mõned küsimused, mis tekkinud on
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
afuchi
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006
|
20.03.2007 17:37:45
|
|
|
*Siiamaani on kõik ehitised olnud vabalt läbi kolatavad.
*Ei ole täheldanud.
*Rääkida saab enam-vähem kõigi sõbralike tegelastega ja ka sõduritega. bandiidid ei ole nõus vestlema. Tundub, et teksti hulk ei ole eriti suur.
*Päeva/öö kestus on umbes 2 tundi minu tähelepanekute järgi.
*Artifakti korjad ülesse, ilmselt mõtlesid anomaaliaid mis olemuselt on erinevad, osad annavad elektrilööke, osad väänavad su surnuks ja kolmas jälle viskab kõrgele õhku nii, et kukud surnuks. Enamasti on nad vigastava/tapva toimega.
*Bandiidid kipuvad kallale tulema. Koerakarjad on erinevalt käitunud..vahel tuli kallale ainult loom keda vigastasin, vahel terve kari. Juhtus ka, et vigastatud loom jooksis minema. Samas vahel võib täiesti puutumatult koerakarja keskele kõndida.
*Loomad tunduvad karjas julgemad olevat.
*Radiatsiooni alas olles hakkavad elupunktid vaikselt maha tiksuma. Oleneb kiirituse tasemest ja sellest kas oled alkoholi/kiirituse ravimit kasutanud
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eyelids
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.10.2005
|
20.03.2007 17:38:12
|
|
|
| j22lind, loe läbi, ehk saad targemaks: Kliki
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
20.03.2007 17:41:05
|
|
|
| j22lind kirjutas: |
Mul seda mängu ei ole, aga rääkige lähemalt mängust, avaldage oma arvamust, aga mitte nii "sitaks meeldib;väga lahe; super"
*Kas kõigis ehitistes saab ringi kolada?
*Kuidas ehitised katki lähevad?
*Kui palju saab teiste tegelastega juttu arendada ja kas erinevad jututeemad viivad erinevalt edasi?
*Kui kiiresti vahelduvad päev ja öö?
*Mis juhtub kui artifakti juurde satud?
*Kas sarnased loomad/tegelased käituvad erinevalt? (Näiteks kui tulistad koertekarja, kas kõik jooksevad minema või tulevad kõik kallale või on mõlemad tegutsemisviisid esindatud ja ehk veel muudki?)
*Kas karjas olles ollakse julgemad kui üksi liikudes?
*Radiatsioon tapab aeglaselt või kohe?
Need vaid mõned küsimused, mis tekkinud on  |
* Kuna ehitisi on vähe, on kõik tõesti läbi kolatavad
* Katki nad küll ei lähe, klaase ja taolist saab segi peksta aga see on ka kõik, kuulijäljed jäävad vist seintele ja pleki sisse
* Jutt on oblivioni stiilis, väga jutukad pole nad kohe kindlasti.
* Eile kokku 9- 10 tundi mängides jõudsin vist kahte ööpäeva näha vms
* Mõlemad tegutsemised on esindatud - sõltub täiesti sellest, kui palju neid on. Suur kari tuleb su konte igal juhul järama.
* Radiatsioon sõltub täiesti selle hulgast. Punase area juurde minek muudab su 15-20 sekundiga helendavaks uksematiks.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
20.03.2007 18:05:02
|
|
|
mult ka mõned küsimused,
-mida raskem raskusaste, seda rohkem ka vaenlased kuule tahavad? (praegu mängin veteraniga- ja ak salv näkku sõdureid eriti ei kõiguta)
- millal ööd näeb?? Olen juba 3-4x erinevate linnaosade vahel ringi käind ja pole hämaraksi näinud (viimane koht oli see kus edasi ei lubatud, kanalisatsioonis sai käidud)
-täpselt sama küsimus selle imeliku taeva kohta...sama asja nägin ka stalkeri vanas beetas, aga sedapuhku siis vana arvutiga. Praegu on see anaomaalia läptopi peal mängides.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taat
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2002
|
20.03.2007 18:08:40
|
|
|
| nii mõnedki alad on blokitud anomaaliatega. näiteks alguses raudteetammist läbipääsemiseks on kaks võimalust - sõdurite valvatud läbikäik ja siis vasakule jääv anomaaliatega blokitud tunnel. ise murdsin sõdurite omast läbi, aga kas on võimalik kuidagi neist anomaaliatest läbipääseda? näiteks milleks need poldid mida loopida saab? küsin kuna ühes järgmises alas seisan anomaaliatega blokitud käigu juures.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
20.03.2007 18:32:08
|
|
|
| Taat kirjutas: |
| nii mõnedki alad on blokitud anomaaliatega. näiteks alguses raudteetammist läbipääsemiseks on kaks võimalust - sõdurite valvatud läbikäik ja siis vasakule jääv anomaaliatega blokitud tunnel. ise murdsin sõdurite omast läbi, aga kas on võimalik kuidagi neist anomaaliatest läbipääseda? näiteks milleks need poldid mida loopida saab? küsin kuna ühes järgmises alas seisan anomaaliatega blokitud käigu juures. |
Tavaliselt need anomaaliad kaovad ära paarkümneks sekundiks. Siis saad sealt edasi minna...
Mind häirib tõsiselt see, et movement nupud "kleepuvad", tegelane jookseb edasi siis kui seda ei taha ja vaade jääb ka kinni...
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
afuchi
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006
|
20.03.2007 18:53:46
|
|
|
| Taat kirjutas: |
| nii mõnedki alad on blokitud anomaaliatega. näiteks alguses raudteetammist läbipääsemiseks on kaks võimalust - sõdurite valvatud läbikäik ja siis vasakule jääv anomaaliatega blokitud tunnel. ise murdsin sõdurite omast läbi, aga kas on võimalik kuidagi neist anomaaliatest läbipääseda? näiteks milleks need poldid mida loopida saab? küsin kuna ühes järgmises alas seisan anomaaliatega blokitud käigu juures. |
tunnelist on võimalik läbi pääseda üsna kenasti.
visates poldi anomaaliasse siis ta kaob vahel ära. samuti saab polte kasutada anomaalia äärealade leidmiseks, et teada kust ohutu läbi lipsata
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
someguy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
20.03.2007 19:01:15
|
|
|
| Taat kirjutas: |
| nii mõnedki alad on blokitud anomaaliatega. näiteks alguses raudteetammist läbipääsemiseks on kaks võimalust - sõdurite valvatud läbikäik ja siis vasakule jääv anomaaliatega blokitud tunnel. ise murdsin sõdurite omast läbi, aga kas on võimalik kuidagi neist anomaaliatest läbipääseda? näiteks milleks need poldid mida loopida saab? küsin kuna ühes järgmises alas seisan anomaaliatega blokitud käigu juures. |
Aga kui minna sõdurite tunnelist paremalt poolt mööda ja üle raudteetammi? See veel lihtsam variant
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
afuchi
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006
|
20.03.2007 19:44:02
|
|
|
| someguy kirjutas: |
| Taat kirjutas: |
| nii mõnedki alad on blokitud anomaaliatega. näiteks alguses raudteetammist läbipääsemiseks on kaks võimalust - sõdurite valvatud läbikäik ja siis vasakule jääv anomaaliatega blokitud tunnel. ise murdsin sõdurite omast läbi, aga kas on võimalik kuidagi neist anomaaliatest läbipääseda? näiteks milleks need poldid mida loopida saab? küsin kuna ühes järgmises alas seisan anomaaliatega blokitud käigu juures. |
Aga kui minna sõdurite tunnelist paremalt poolt mööda ja üle raudteetammi? See veel lihtsam variant  |
tõepoolest ma sinna ei vaadanudki alguses sest keegi stalkeritest ajas jama, et ainuke läbipääs on sõduritel ja teine on tunnelist.
aa..ja seda, et PDA näitab ühe minuti pikkuseks umbes 6 sekundit.
öö ja päev kestab siis kokku 4 tundi.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
20.03.2007 19:46:01
|
|
|
irw... Mul selline naljaks lugu et selle misiganes tapetava tüübi stäshi leidmisel jääb maa-alt välja pääsemine ikka objectiviks isegi kui ma juba ööpäev väljas ringi möllan.
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
20.03.2007 20:06:57
|
|
|
| Naised kunagi saunas rääkisid ja pean küsima: kas Stalkeris on nii, et kui uuesti loadid, siis sama situatsioon ei järgne, kuna AI on tasemel?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raynor
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2005
|
20.03.2007 20:10:39
|
|
|
| Linnapea kirjutas: |
| Naised kunagi saunas rääkisid ja pean küsima: kas Stalkeris on nii, et kui uuesti loadid, siis sama situatsioon ei järgne, kuna AI on tasemel? |
Märkasin, et NPC-d pole alati samas kohas kui uuesti loadida.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
20.03.2007 20:22:32
|
|
|
Oi bljaa... Seal ajudekepi tsoonis on äge. Vajalikud artifactid olemas, enamikust jooksen mööda lihtsalt (unlimited stamina).
Ega oleneb NPC'dest. Kui on mingi suva kalbass, siis ei pruugi peale loadimist teda enam üldse olla. Aga nö. kohustuslikud triggeritega kaagid on enam-vähem samas kohas.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|