|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
07.03.2007 01:42:30
|
|
|
ära mind pärast näkku löö kui juhuslikult kerge kõrvavärdjas olen või mulle lihtsalt hea isend sattunud
Igatahes pidi asjal sama sisu olema vist kui nexuse toidetel... vähemalt BSI seda oli ning vendid on neil mõlemad vägagi vaiksed. On sul muidu korpus lahti või kinni? ma arvan, et corsair`i ja BSII hinnavahe paneb juba asjad paika... puhtalt sellepärast et corsair tsipa vaiksem on ei tasu küll IMO seda lisaraha maksta
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
troglodyte
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2002
|
07.03.2007 02:02:46
|
|
|
| Korpus on kinni.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
07.03.2007 02:10:10
|
|
|
| Nexustel peaks siiski olema vaiksem vent või töötama madalamatel pööretel kui Blue Storm'idel.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spidy06
HV vaatleja
liitunud: 04.03.2007
|
07.03.2007 02:15:38
|
|
|
Küsimus siis selline, et praegu colors it toitekas 400w ja nüüd lähiajal oleks plaanis uus prose osta praeguse a64 3200+ asemel, et kas toitekas toidab ära athlon x2 4600+ prose? Olen lugenud, et Fortron Blue Storm 500W on normaalne?
Praegu arvutis siis:
Athlon 64 3200+, Sapphire X1800GTO, 1GBx2 A-Data DDRII DDR800, 2xHDD, 2 DVD kirjutajat ja eraldi Creative helikaart
Siiamaani pole toitega ühtegi probleemi olnud aga mõtlesin et võib tekkida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
07.03.2007 09:15:55
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
Mõõtsin multimeetriga +12V ja +5V railid ära ning
tulemused sellised @OC 3.6GHz (profiili arvuti):
+5V
idle: 5.10-5.11
full load: 5.13-5.14
+12V
idle: 12.36-12.37
full load: 12.30-12.31
|
Suht ebatäpsed voldid peaks ütlema
Vähemalt on väike overvolt, undervoldiga võib hakata arvut segast panema.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
51004
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2006
|
07.03.2007 10:48:19
|
|
|
Mul akvaariumi filter teeb kõvemat häält, kui BSII 500 (s.t.arvutit ei kuule toas, kui akvaariumi filter töötab)
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
07.03.2007 11:25:17
|
|
|
| riaak kirjutas: |
| CorsairX kirjutas: |
Mõõtsin multimeetriga +12V ja +5V railid ära ning
tulemused sellised @OC 3.6GHz (profiili arvuti):
+5V
idle: 5.10-5.11
full load: 5.13-5.14
+12V
idle: 12.36-12.37
full load: 12.30-12.31
|
Suht ebatäpsed voldid peaks ütlema
Vähemalt on väike overvolt, undervoldiga võib hakata arvut segast panema. |
Kuskohast nad ebatäpsed on? Kerge overvolt on jah aga see ei tee midagi... pigem kerge "varu".
Ja vaata mis arvutiga ma testisin... P4 Presku @ OC ! Vooluõgard. Selle AMD`ga mis hetkel on voldid veelgi stabiilsemad.
Hetkel ei ole meeles mis need AMD-l täpselt olid kuid õhtul mõõdan uuesti ära. 0.01 voldi kõikumist on küll jummala ok IMO!
Kunagi oli üks teine toide mingi 380W vms. ....oleks sa näinud mis too Pee Neljaga tegi. Tava ja load reziimil kõikusid voldid 0.06-0.14 ...ja full loadis tõmbas Pee nelja 12V ahela 11.5 peale kuigi arvuti töötas ikka laitmatult.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
07.03.2007 11:44:08
|
|
|
mida iganes....
tahaks näha kuda tava kasutaja mõõdab eraldi +12v 1 est rada või +12v 2eist rada. Kui toitel eraldi 12 rajad mudugist on...
ja ei tea mis vahet sellel on mis järjekorras ma multimeetriga oma toite pinged üle mõõdan... ega nad siis pärast mõõtmist teistsuguseks lähe kui ühtlaselt pidev koormus on takka.
Need fortroni pinged ei paista üldse hirmutavad olevat. Minuteada ATX standard lubab +/-5% suurust "viga". Mida väiksem see on seda parem muidugist. Aga eriti rohkem ei saagi ju tahta nõnda odavast toitest nagu fortron bluestrom II. Peamine et need pinged ülesse alla ei hüppaks nagu jänesed ja ülekoormuse korral maha ei kärvaks koos ülejäänud riistvaraga. Ehk siis kõikumine suur ei oleks.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
07.03.2007 12:08:38
|
|
|
Nii sain törtsu aega ja mõõtsin uuesti üle. Hetkel pole videot enda käes ja
asenduseks on mingi 32Mb nVidia riva TNT2 M64 PCI video. Ausaltöeldes +12V
ahelad ei leiagi hetkel vist kasutust ...ilmselt sellepärast see "overvolt" ka tsipa kõrge.
Kui korralik video ja muud pudi-padi taha lükata +12V reilidele siis peaks "overvolt" piisavalt langema.
Tundub, et OC jaoks lisa-powwaaat piisavalt
AMD Athlon64 3000+ @ OC 2.43GHz.
+5V
Idle: 5.02-5.03
Load: 5.03-5.04
+12
Idle: 12.48-12.49
Load: 12.45-12.46
tahanteada, sry aga ma ei oska muud öelda kui omfg stfu!
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
07.03.2007 14:47:57
|
|
|
Üha rohkem räägitakse mitme rajaga +12V miinustest võrreldes "vanaaegse" toiteploki ühe +12V rajaga! Corsair kompenseerib selle miinuse, ei tea, kas ka BS2:
...Triple 12V Rails provide independent reliable power to the CPU, video card and other components with a combined rating of 50A (40A on 520W) maximum! Advanced circuitry design that automatically enables power sharing between the triple +12V rails in an event of overload on any single +12V rail...
Lisaks ka 5 aastane garantii...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
07.03.2007 15:58:22
|
|
|
Arvan ,et BSII-l on ka selline asi olemas kuid ei ole kindel... ise ei viitsinud uuesti lugeda
Sama asi inglise keeles: link
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
07.03.2007 19:00:51
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
Arvan ,et BSII-l on ka selline asi olemas kuid ei ole kindel... ise ei viitsinud uuesti lugeda
Sama asi inglise keeles: link |
Leidsin ainult:...The 500 Watt strong Blue Storm II corresponds to the ATX12V V2.2 standard and has among other things two from each other independent 12V lines... Kui see ka 100% nii on, siis see on miinus...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
07.03.2007 22:01:28
|
|
|
nonoh... äkki selgitad täpsemalt MIKS see miinuseks on? Sry, ma ei jaga eriti palju toitekate tehnilist poolt ning äkki harid mind ka natuke? Minul ta igatahes kärab OC jaoks jne. ...ei näe mingeid puudusi sellel toitel. Suhteliselt odav, vaikne ja mahla jääb ülegi
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
07.03.2007 22:21:34
|
|
|
kunagi lugesin kusagilt et (vähemalt need esmased) dual 12 rajaga toidetel pidavat probleeme olema teatud süsteemidega aka võimsamad CF ja SLI süsteemid omal ajal (siis neid X1950XTX, 7900GTX, 8800 junne veel ei olnud).
vast uued mudelid on "parandatud"
aga isegi tahaks täpsemalt teada miks on dual vms rohkem 12 radu omavad toited halvad
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
08.03.2007 00:04:39
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
nonoh... äkki selgitad täpsemalt MIKS see miinuseks on? Sry, ma ei jaga eriti palju toitekate tehnilist poolt ning äkki harid mind ka natuke? Minul ta igatahes kärab OC jaoks jne. ...ei näe mingeid puudusi sellel toitel. Suhteliselt odav, vaikne ja mahla jääb ülegi  |
Sorry, minust on siin kindlast palju rohkem teadvaid inimesi , aga kui näiteks 2 rada kannatavad kokku 400W, aga on täiesti eraldatud(näiteks 200W+200W), siis võib tekkida taoline olukord, kus saades ühele rajale üle 200W, annab PSU otsad, kuigi teine rada on koormatud näiteks 20W! Corsairi pluss ongi see, et tegemist oleks nagu üherajalise +12V(vanamoodse!) PSU-ga, kuigi omab kolme rada! Siiamaani enamus uutel toiteplokkidel olid rajad eraldatud ja üksteist ülekoormuse korral ei kompenseerinud...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
08.03.2007 00:10:43
|
|
|
jaan vist oleks see kes täpsemalt oskab seda seletada...
+google vast annaks kah tarka.
endal toitel 2 +12v rada... seni ei ole probleeme olnud. Samas eriti koormav masin ei ole kah ehk siis ei kasuta CF või SLI jura.
uuemad mitme raja toited on vast "parandatud" võrreldes nende esmaste mudelitega. Muidu oleks suht ebaloogiline et enamus toiteid paistab tulevat välja aina rohkem +12v radasi omades. Vähemalt loodan.
Endale on ainult meelde jäänud mingi uudis kuda 600W OCZ (2x+12v rada) vist ei suutnud korralikult mingit uuemat CF süsteemi vedada kuigi samas 520w OCZ mudeliga (1x12v rada) ei pidavat probleeme tekkima. (kahjuks ei ole enam linki alles sellest Jutust)
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
08.03.2007 00:15:03
|
|
|
ah see toitekate jutt on ka paras bs teil..
endal oli ennem BlueStorm 500w(esimene) ja see vedas järgneva arvuti probleemideta välja:
C2D E6700 @ 4004MHz + X1950XT @ 765/2170 + 2GB mälu + 4 ketast + dvd kirjutaja + 3 x 120mm fan.
lahjaks jäi toitekas alles siis kui lisasin teise X1950XT ja siis oli ta nii lahja, et prose töötas ainult klokkimata
ja voldid olid ikka suht madalad, 12v oli loadis 11.2v.
aga ühe kaardiga polnud küll mingeid probleeme isegi korralikult klokitud kastiga.
kallimatest toitekatest eelistaks igatahes BeQuiet-it Seasonic-ule
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
08.03.2007 00:20:43
|
|
|
| angel kirjutas: |
jaan vist oleks see kes täpsemalt oskab seda seletada...
+google vast annaks kah tarka.
endal toitel 2 +12v rada... seni ei ole probleeme olnud. Samas eriti koormav masin ei ole kah ehk siis ei kasuta CF või SLI jura.
uuemad mitme raja toited on vast "parandatud" võrreldes nende esmaste mudelitega. Muidu oleks suht ebaloogiline et enamus toiteid paistab tulevat välja aina rohkem +12v radasi omades. Vähemalt loodan.
Endale on ainult meelde jäänud mingi uudis kuda 600W OCZ (2x+12v rada) vist ei suutnud korralikult mingit uuemat CF süsteemi vedada kuigi samas 520w OCZ mudeliga (1x12v rada) ei pidavat probleeme tekkima. (kahjuks ei ole enam linki alles sellest Jutust) |
Seda ma silmas pidasingi... Aga ma ei tee BS2-te maha, kindlasti on hinna-kvaliteedi suhtelt väga hea PSU! Ainult jah ei leidnud täpset infot +12V radade eraldatuse kohta, aga see on väga oluline eriti nõudlike süsteemide puhul! Aga miks on Corsair 2x kallim kui BS2, seda peaks tõesti teadjamate käest küsima, kas on süüdi ainult "nimi" või on veel mingi põhjus...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
08.03.2007 00:23:30
|
|
|
mina tea... ma mainisin ainult seda mida kuulnud...
samas endal tähtis et asi 24/7 vasta peaks ja seda pikemat aega kui korraks "wow OC peal mida powwat. Pole kordagi oc inud midagi ilma et see püsivaks oleks jäänud. Ehk siis suur võimalus on et mida toide korraks toidab seda ta ka jääb toitma pikemaks ajaks... ainult koormus tuleb pikapeale juurde. Ehk siis oleks tahtnud näha kuda sul see toide oleks vasta pidanud näiteks poole aasta möödudes (või pidas ta isegi nii kaua vasta? ) Endal masin 24/7 kah sees.
end eriti need "vedas korraks välja" juhtumid eriti ei huvita... sellepärast ka küsin kaua ta seda vedas.
seega ütlesingi et las keegi targem kommenteerigu mis värk nende "radadega" on
aga jah... fortron paistab ikkagist oma raha eest korralik toide olevat. Seda ei ole ma igatahes öelnud et BlueStorm bullshit on (aka BS ). isegi seda paljudele soovitanud kes paremat ei vaja või kallimat ei taha osta.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
08.03.2007 00:27:35
|
|
|
Seasonic millelt pärineb Corsairi toite sisu on ju Samuti kallim kui BlueStorm.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002

|
08.03.2007 00:34:41
|
|
|
500W BlueStorm on kindlalt parim toide mis selle raha eest saab
endal töötas rev1 üle 2a erinevate masinatega 24/7 ja mingeid probleeme ei esinenud
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
08.03.2007 00:51:55
|
|
|
| Ma oman nüüd 400W Bluestormi ja ei kurda ma miskit. Kärab küll (muidu oleks 500W võtnud, aga sõber tahtis omale saada seda). Voolu jääb ülegi, konf kah veel lahja.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
08.03.2007 01:19:30
|
|
|
Rende "eraldi" rail'idega on nii, et tegelikult need reeglina pole nii eraldi, et neid eraldi rail'ideks saaks nimetada. Väga tihti lihtsalt 'virtuaalselt' rail pooleks jagatud, et väljastatavat ampraai ilusti ära kannaks.
Vähemalt nõnna räägitakse. Pooleldi külajutt, pooleldi jaani jutu tõlgendus.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tolka15
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2007
|
11.03.2007 22:53:27
|
|
|
Tere, kas tasub osta järgmist toidet:
Praegune Codegen 300W ei toida ära
Mängude ajal arvuti jookseb kokku ja pidin isegi DVD kirjutajal ja graafikakaardil lisatoite juhtme välja võtma, muidu ei lase isegi arvutit tööle korralikult.
Arvuti konf. on profiilis olemas.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rallitaja
HV veteran
liitunud: 16.09.2006
|
11.03.2007 22:54:11
|
|
|
| Minu arust tasub. Ostsin omalegi. Tubli toide, tuleb asjadega toime.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mUll
HV kasutaja
liitunud: 26.09.2006
|
11.03.2007 22:59:25
|
|
|
| küll ei usu, et see su Codegenist oluliselt parem on
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
11.03.2007 23:23:27
|
|
|
| mUll kirjutas: |
| küll ei usu, et see su Codegenist oluliselt parem on |
See on Codegen-ist märgatavalt parem.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.03.2007 23:40:31
|
|
|
| mUll kirjutas: |
| küll ei usu, et see su Codegenist oluliselt parem on |
see käis selle fortroni kohta?
fortron peaks kõvasti sellisest saastast nagu codgen, qtec, colorshit jms jurast parem olema...
BlueStorm mudelitega ei tasu isegi võrrelda.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sessa
HV veteran

liitunud: 27.09.2004
|
12.03.2007 10:15:16
|
|
|
fortron teeb väga häid toiteid code on paras sitanikerdis nendekõrval
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tolka15
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2007
|
12.03.2007 21:25:24
|
|
|
Asi läheb liiga üldiseks
Ma sooviks teada saada, kas antud toide sobib minu arvutile või tuleks midagi muud otsida.
Seda ma tean jah, et Codegen on mõttetu.
Nüüd ma tean, et "Fortron / FSP Group" on normaalne, kuid soovitage mulle palun, kas osta see "tavaline" 400W toide, või ikka valida Fortron Blue Storm 400W või 500W
Leidsin HinnaVaatluses ka Blue Storm II 500W - et kas see II on ikka tunduvalt parem ?
Tänan
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
12.03.2007 21:26:59
|
|
|
| kui raha on, siis BlueStorm II on õige tee minna
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
13.03.2007 01:23:05
|
|
|
Toide võiks ikka väikse varuga olla seega mina võtaks 500w Blue Storm-i.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
17.03.2007 16:32:05
|
|
|
profiilis oleval kast2 on qteci 650w toide
vaja asi hääletuks saada.toitel on 2x80mm vent+120mm vent
kui jätta vaid 120mm vent tööle,ei tea kas on ohutu?
hetkel töötab 120mm vent ja 1 80mm vent (teine on lahti ühendatud)
välja puhub külma õhku
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
17.03.2007 16:50:01
|
|
|
ma ei ütleks et Qtec üldse ohutu saab olla...
aga vaata mis temp tuleb täis koormuse all (Prime95+3Dmark3 @ 1h) toitel ja kuda ta vasta peab. Kui üle ei kuumene siis küllap ta kannatab seda.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
17.03.2007 16:51:55
|
|
|
mida te arvate be quiet "dark power" seeria toidetest. kuhu see psu asetub võrreldes anteci jm värgiga
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
17.03.2007 16:59:29
|
|
|
| angel kirjutas: |
ma ei ütleks et Qtec üldse ohutu saab olla...
aga vaata mis temp tuleb täis koormuse all (Prime95+3Dmark3 @ 1h) toitel ja kuda ta vasta peab. Kui üle ei kuumene siis küllap ta kannatab seda. |
nu tegelikult see masin ei saa mul mingit koormust
netiraadio masin.susiseb vaikselt nurgas
ühtlasi ei ole seal ka mingit tarbijat järgi kui siis 2400+@2ghz
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001

|
17.03.2007 17:03:02
|
|
|
Siis lase aga käia, ma neid codegene ka vaiksemaks teinud mitmel arvutil ja pole seni ükski maha kõrbenud.
OCZ kahh 5V peal ja kuumaks küll ei lähe.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
17.03.2007 17:04:53
|
|
|
nu 5v peal teeb ventikas kergelt häält st.see ei sobi
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001

|
17.03.2007 17:08:59
|
|
|
| digweed kirjutas: |
nu 5v peal teeb ventikas kergelt häält st.see ei sobi |
Kõvemini kui kõvaketas? Imelikud vendid siis Päris ilma õhuliikumiseta sa kasti puhul nii või naa ei pääse...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
17.03.2007 17:10:52
|
|
|
kõvemini kui ketas
toitel jääks 1 120mm vent tööle
|
|
| Kommentaarid: 674 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001

|
17.03.2007 17:18:45
|
|
|
| digweed kirjutas: |
kõvemini kui ketas
toitel jääks 1 120mm vent tööle |
Keeruline värk sul siis... samas kui 120mm vente saab kasutada, siis peaks müra saama ikka ilusti kõvaketastest vaiksemaks. Magamistuppa arvutit nii või naa ei pane
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
17.03.2007 18:26:00
|
|
|
| alliance kirjutas: |
mida te arvate be quiet "dark power" seeria toidetest. kuhu see psu asetub võrreldes anteci jm värgiga |
koralikud toited on. seasonicu ja muu high-endiga samal pulgal
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
17.03.2007 22:05:14
|
|
|
Dark Power igal juhul midagi muud kui Straight Power või Dark Power Pro.
Üldiselt Be Quiet'ilt üsna korralikud plokid, vaid tiba kallid.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
17.03.2007 22:08:44
|
|
|
kallid jah,mulle hakkas meeldima see pistikute systeem ka.
kvaliteedi asja peab veel uurima.ehk siis kvaliteet ja hinnasuhe.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
17.03.2007 22:14:59
|
|
|
Ma ostsin endale Dark Power PRO kuna see oli siis ainuke modular toide, mis siis müügil oli ja siiani olen rahul.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
17.03.2007 22:36:26
|
|
|
pro oligi vist parim neist,ajasin enne sassi.sa väiksemaga poleks hakkama saanud?
vahelduseks,kuskil oli see wattide kokku arvestus systeem mingil lehel..ma ei leia hetkel yles.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
19.03.2007 10:17:04
|
|
|
heikis, see kalkulaator küll bullshit , minu confil näitab 750 W kuni 950 W
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|