Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 07.03.2007 01:42:30 vasta tsitaadiga

ära mind pärast näkku löö kui juhuslikult kerge kõrvavärdjas olen või mulle lihtsalt hea isend sattunud icon_lol.gif
Igatahes pidi asjal sama sisu olema vist kui nexuse toidetel... vähemalt BSI seda oli ning vendid on neil mõlemad vägagi vaiksed. On sul muidu korpus lahti või kinni? ma arvan, et corsair`i ja BSII hinnavahe paneb juba asjad paika... puhtalt sellepärast et corsair tsipa vaiksem on ei tasu küll IMO seda lisaraha maksta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 07.03.2007 02:02:46 vasta tsitaadiga

Korpus on kinni.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 07.03.2007 02:10:10 vasta tsitaadiga

Nexustel peaks siiski olema vaiksem vent või töötama madalamatel pööretel kui Blue Storm'idel.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spidy06
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2007




sõnum 07.03.2007 02:15:38 vasta tsitaadiga

Küsimus siis selline, et praegu colors it toitekas 400w ja nüüd lähiajal oleks plaanis uus prose osta praeguse a64 3200+ asemel, et kas toitekas toidab ära athlon x2 4600+ prose? Olen lugenud, et Fortron Blue Storm 500W on normaalne?
Praegu arvutis siis:
Athlon 64 3200+, Sapphire X1800GTO, 1GBx2 A-Data DDRII DDR800, 2xHDD, 2 DVD kirjutajat ja eraldi Creative helikaart
Siiamaani pole toitega ühtegi probleemi olnud aga mõtlesin et võib tekkida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2007 09:15:55 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Mõõtsin multimeetriga +12V ja +5V railid ära ning
tulemused sellised @OC 3.6GHz (profiili arvuti):

+5V
idle: 5.10-5.11
full load: 5.13-5.14

+12V
idle: 12.36-12.37
full load: 12.30-12.31
Suht ebatäpsed voldid peaks ütlema icon_rolleyes.gif
Vähemalt on väike overvolt, undervoldiga võib hakata arvut segast panema.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
51004
HV kasutaja
51004

liitunud: 14.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2007 10:48:19 vasta tsitaadiga

Mul akvaariumi filter teeb kõvemat häält, kui BSII 500 (s.t.arvutit ei kuule toas, kui akvaariumi filter töötab) icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 07.03.2007 11:25:17 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
CorsairX kirjutas:
Mõõtsin multimeetriga +12V ja +5V railid ära ning
tulemused sellised @OC 3.6GHz (profiili arvuti):

+5V
idle: 5.10-5.11
full load: 5.13-5.14

+12V
idle: 12.36-12.37
full load: 12.30-12.31
Suht ebatäpsed voldid peaks ütlema icon_rolleyes.gif
Vähemalt on väike overvolt, undervoldiga võib hakata arvut segast panema.


Kuskohast nad ebatäpsed on? icon_rolleyes.gif Kerge overvolt on jah aga see ei tee midagi... pigem kerge "varu".
Ja vaata mis arvutiga ma testisin... P4 Presku @ OC ! Vooluõgard. Selle AMD`ga mis hetkel on voldid veelgi stabiilsemad.
Hetkel ei ole meeles mis need AMD-l täpselt olid kuid õhtul mõõdan uuesti ära. 0.01 voldi kõikumist on küll jummala ok IMO!
Kunagi oli üks teine toide mingi 380W vms. ....oleks sa näinud mis too Pee Neljaga tegi. Tava ja load reziimil kõikusid voldid 0.06-0.14 ...ja full loadis tõmbas Pee nelja 12V ahela 11.5 peale icon_neutral.gif kuigi arvuti töötas ikka laitmatult.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2007 11:44:08 vasta tsitaadiga

mida iganes.... icon_neutral.gif

tahaks näha kuda tava kasutaja mõõdab eraldi +12v 1 est rada või +12v 2eist rada. Kui toitel eraldi 12 rajad mudugist on...
ja ei tea mis vahet sellel on mis järjekorras ma multimeetriga oma toite pinged üle mõõdan... ega nad siis pärast mõõtmist teistsuguseks lähe kui ühtlaselt pidev koormus on takka.


Need fortroni pinged ei paista üldse hirmutavad olevat. Minuteada ATX standard lubab +/-5% suurust "viga". Mida väiksem see on seda parem muidugist. Aga eriti rohkem ei saagi ju tahta nõnda odavast toitest nagu fortron bluestrom II. Peamine et need pinged ülesse alla ei hüppaks nagu jänesed ja ülekoormuse korral maha ei kärvaks koos ülejäänud riistvaraga. Ehk siis kõikumine suur ei oleks.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 07.03.2007 12:08:38 vasta tsitaadiga

Nii sain törtsu aega ja mõõtsin uuesti üle. Hetkel pole videot enda käes ja
asenduseks on mingi 32Mb nVidia riva TNT2 M64 PCI video. Ausaltöeldes +12V
ahelad ei leiagi hetkel vist kasutust icon_lol.gif ...ilmselt sellepärast see "overvolt" ka tsipa kõrge.
Kui korralik video ja muud pudi-padi taha lükata +12V reilidele siis peaks "overvolt" piisavalt langema.
Tundub, et OC jaoks lisa-powwaaat piisavalt icon_wink.gif

AMD Athlon64 3000+ @ OC 2.43GHz.

+5V

Idle: 5.02-5.03
Load: 5.03-5.04

+12

Idle: 12.48-12.49
Load: 12.45-12.46

tahanteada, sry aga ma ei oska muud öelda kui omfg stfu!
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2007 14:47:57 vasta tsitaadiga

Üha rohkem räägitakse mitme rajaga +12V miinustest võrreldes "vanaaegse" toiteploki ühe +12V rajaga! Corsair kompenseerib selle miinuse, ei tea, kas ka BS2:
...Triple 12V Rails provide independent reliable power to the CPU, video card and other components with a combined rating of 50A (40A on 520W) maximum! Advanced circuitry design that automatically enables power sharing between the triple +12V rails in an event of overload on any single +12V rail...
Lisaks ka 5 aastane garantii...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 07.03.2007 15:58:22 vasta tsitaadiga

Arvan ,et BSII-l on ka selline asi olemas kuid ei ole kindel... ise ei viitsinud uuesti lugeda icon_redface.gif
Sama asi inglise keeles: link
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2007 19:00:51 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Arvan ,et BSII-l on ka selline asi olemas kuid ei ole kindel... ise ei viitsinud uuesti lugeda icon_redface.gif
Sama asi inglise keeles: link


Leidsin ainult:...The 500 Watt strong Blue Storm II corresponds to the ATX12V V2.2 standard and has among other things two from each other independent 12V lines... Kui see ka 100% nii on, siis see on miinus...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 07.03.2007 22:01:28 vasta tsitaadiga

nonoh... äkki selgitad täpsemalt MIKS see miinuseks on? icon_rolleyes.gif Sry, ma ei jaga eriti palju toitekate tehnilist poolt ning äkki harid mind ka natuke? Minul ta igatahes kärab OC jaoks jne. ...ei näe mingeid puudusi sellel toitel. Suhteliselt odav, vaikne ja mahla jääb ülegi beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2007 22:21:34 vasta tsitaadiga

kunagi lugesin kusagilt et (vähemalt need esmased) dual 12 rajaga toidetel pidavat probleeme olema teatud süsteemidega aka võimsamad CF ja SLI süsteemid omal ajal (siis neid X1950XTX, 7900GTX, 8800 junne veel ei olnud).

vast uued mudelid on "parandatud"

aga isegi tahaks täpsemalt teada miks on dual vms rohkem 12 radu omavad toited halvad icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2007 00:04:39 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
nonoh... äkki selgitad täpsemalt MIKS see miinuseks on? icon_rolleyes.gif Sry, ma ei jaga eriti palju toitekate tehnilist poolt ning äkki harid mind ka natuke? Minul ta igatahes kärab OC jaoks jne. ...ei näe mingeid puudusi sellel toitel. Suhteliselt odav, vaikne ja mahla jääb ülegi beer_yum.gif


Sorry, minust on siin kindlast palju rohkem teadvaid inimesi icon_smile.gif , aga kui näiteks 2 rada kannatavad kokku 400W, aga on täiesti eraldatud(näiteks 200W+200W), siis võib tekkida taoline olukord, kus saades ühele rajale üle 200W, annab PSU otsad, kuigi teine rada on koormatud näiteks 20W! Corsairi pluss ongi see, et tegemist oleks nagu üherajalise +12V(vanamoodse!) PSU-ga, kuigi omab kolme rada! Siiamaani enamus uutel toiteplokkidel olid rajad eraldatud ja üksteist ülekoormuse korral ei kompenseerinud...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2007 00:10:43 vasta tsitaadiga

jaan vist oleks see kes täpsemalt oskab seda seletada...

+google vast annaks kah tarka.

endal toitel 2 +12v rada... seni ei ole probleeme olnud. Samas eriti koormav masin ei ole kah ehk siis ei kasuta CF või SLI jura.

uuemad mitme raja toited on vast "parandatud" võrreldes nende esmaste mudelitega. Muidu oleks suht ebaloogiline et enamus toiteid paistab tulevat välja aina rohkem +12v radasi omades. Vähemalt loodan.

Endale on ainult meelde jäänud mingi uudis kuda 600W OCZ (2x+12v rada) vist ei suutnud korralikult mingit uuemat CF süsteemi vedada kuigi samas 520w OCZ mudeliga (1x12v rada) ei pidavat probleeme tekkima. (kahjuks ei ole enam linki alles sellest Jutust)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2007 00:15:03 vasta tsitaadiga

ah see toitekate jutt on ka paras bs teil..
endal oli ennem BlueStorm 500w(esimene) ja see vedas järgneva arvuti probleemideta välja:
C2D E6700 @ 4004MHz + X1950XT @ 765/2170 + 2GB mälu + 4 ketast + dvd kirjutaja + 3 x 120mm fan.
lahjaks jäi toitekas alles siis kui lisasin teise X1950XT ja siis oli ta nii lahja, et prose töötas ainult klokkimata
ja voldid olid ikka suht madalad, 12v oli loadis 11.2v.
aga ühe kaardiga polnud küll mingeid probleeme isegi korralikult klokitud kastiga.
kallimatest toitekatest eelistaks igatahes BeQuiet-it Seasonic-ule
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2007 00:20:43 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
jaan vist oleks see kes täpsemalt oskab seda seletada...

+google vast annaks kah tarka.

endal toitel 2 +12v rada... seni ei ole probleeme olnud. Samas eriti koormav masin ei ole kah ehk siis ei kasuta CF või SLI jura.

uuemad mitme raja toited on vast "parandatud" võrreldes nende esmaste mudelitega. Muidu oleks suht ebaloogiline et enamus toiteid paistab tulevat välja aina rohkem +12v radasi omades. Vähemalt loodan.

Endale on ainult meelde jäänud mingi uudis kuda 600W OCZ (2x+12v rada) vist ei suutnud korralikult mingit uuemat CF süsteemi vedada kuigi samas 520w OCZ mudeliga (1x12v rada) ei pidavat probleeme tekkima. (kahjuks ei ole enam linki alles sellest Jutust)


Seda ma silmas pidasingi... Aga ma ei tee BS2-te maha, kindlasti on hinna-kvaliteedi suhtelt väga hea PSU! Ainult jah ei leidnud täpset infot +12V radade eraldatuse kohta, aga see on väga oluline eriti nõudlike süsteemide puhul! Aga miks on Corsair 2x kallim kui BS2, seda peaks tõesti teadjamate käest küsima, kas on süüdi ainult "nimi" või on veel mingi põhjus...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2007 00:23:30 vasta tsitaadiga

mina tea... ma mainisin ainult seda mida kuulnud...

samas endal tähtis et asi 24/7 vasta peaks ja seda pikemat aega kui korraks "wow OC peal mida powwat. Pole kordagi oc inud midagi ilma et see püsivaks oleks jäänud. Ehk siis suur võimalus on et mida toide korraks toidab seda ta ka jääb toitma pikemaks ajaks... ainult koormus tuleb pikapeale juurde. Ehk siis oleks tahtnud näha kuda sul see toide oleks vasta pidanud näiteks poole aasta möödudes (või pidas ta isegi nii kaua vasta? ) Endal masin 24/7 kah sees.

end eriti need "vedas korraks välja" juhtumid eriti ei huvita... sellepärast ka küsin kaua ta seda vedas.

seega ütlesingi et las keegi targem kommenteerigu mis värk nende "radadega" on


aga jah... fortron paistab ikkagist oma raha eest korralik toide olevat. Seda ei ole ma igatahes öelnud et BlueStorm bullshit on (aka BS icon_razz.gif ). isegi seda paljudele soovitanud kes paremat ei vaja või kallimat ei taha osta.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 08.03.2007 00:27:35 vasta tsitaadiga

Seasonic millelt pärineb Corsairi toite sisu on ju Samuti kallim kui BlueStorm.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2007 00:34:41 vasta tsitaadiga

500W BlueStorm on kindlalt parim toide mis selle raha eest saab icon_smile.gif
endal töötas rev1 üle 2a erinevate masinatega 24/7 ja mingeid probleeme ei esinenud
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 08.03.2007 00:51:55 vasta tsitaadiga

Ma oman nüüd 400W Bluestormi ja ei kurda ma miskit. Kärab küll (muidu oleks 500W võtnud, aga sõber tahtis omale saada seda). Voolu jääb ülegi, konf kah veel lahja.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 08.03.2007 01:19:30 vasta tsitaadiga

Rende "eraldi" rail'idega on nii, et tegelikult need reeglina pole nii eraldi, et neid eraldi rail'ideks saaks nimetada. Väga tihti lihtsalt 'virtuaalselt' rail pooleks jagatud, et väljastatavat ampraaži ilusti ära kannaks.
Vähemalt nõnna räägitakse. Pooleldi külajutt, pooleldi jaani jutu tõlgendus.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tolka15
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2007 22:53:27 vasta tsitaadiga

Tere, kas tasub osta järgmist toidet:
tsitaat:
FSP Group Toiteplokk 400W
ATX12V v2.0 (silent 120mm FAN) High efficiency PFC PSU

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Toiteallikad/49384/


Praegune Codegen 300W ei toida ära
Mängude ajal arvuti jookseb kokku ja pidin isegi DVD kirjutajal ja graafikakaardil lisatoite juhtme välja võtma, muidu ei lase isegi arvutit tööle korralikult.

Arvuti konf. on profiilis olemas.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rallitaja
HV veteran

liitunud: 16.09.2006




sõnum 11.03.2007 22:54:11 vasta tsitaadiga

Minu arust tasub. Ostsin omalegi. Tubli toide, tuleb asjadega toime.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mUll
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 11.03.2007 22:59:25 vasta tsitaadiga

küll ei usu, et see su Codegenist oluliselt parem on
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 11.03.2007 23:23:27 vasta tsitaadiga

mUll kirjutas:
küll ei usu, et see su Codegenist oluliselt parem on

See on Codegen-ist märgatavalt parem.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2007 23:40:31 vasta tsitaadiga

mUll kirjutas:
küll ei usu, et see su Codegenist oluliselt parem on


see käis selle fortroni kohta?

fortron peaks kõvasti sellisest saastast nagu codgen, qtec, colorshit jms jurast parem olema...

BlueStorm mudelitega ei tasu isegi võrrelda.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2007 10:15:16 vasta tsitaadiga

fortron teeb väga häid toiteid code on paras sitanikerdis nendekõrval icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tolka15
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2007 21:25:24 vasta tsitaadiga

Asi läheb liiga üldiseks icon_biggrin.gif
Ma sooviks teada saada, kas antud toide sobib minu arvutile või tuleks midagi muud otsida.
Seda ma tean jah, et Codegen on mõttetu.

Nüüd ma tean, et "Fortron / FSP Group" on normaalne, kuid soovitage mulle palun, kas osta see "tavaline" 400W toide, või ikka valida Fortron Blue Storm 400W või 500W
Leidsin HinnaVaatluses ka Blue Storm II 500W - et kas see II on ikka tunduvalt parem ?
Tänan
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2007 21:26:59 vasta tsitaadiga

kui raha on, siis BlueStorm II on õige tee minna
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 13.03.2007 01:23:05 vasta tsitaadiga

Toide võiks ikka väikse varuga olla seega mina võtaks 500w Blue Storm-i.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2007 16:32:05 vasta tsitaadiga

profiilis oleval kast2 on qteci 650w toide
vaja asi hääletuks saada.toitel on 2x80mm vent+120mm vent
kui jätta vaid 120mm vent tööle,ei tea kas on ohutu?
hetkel töötab 120mm vent ja 1 80mm vent (teine on lahti ühendatud)
välja puhub külma õhku
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2007 16:50:01 vasta tsitaadiga

ma ei ütleks et Qtec üldse ohutu saab olla...

aga vaata mis temp tuleb täis koormuse all (Prime95+3Dmark3 @ 1h) toitel ja kuda ta vasta peab. Kui üle ei kuumene siis küllap ta kannatab seda.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2007 16:51:55 vasta tsitaadiga

mida te arvate be quiet "dark power" seeria toidetest. icon_question.gif kuhu see psu asetub võrreldes anteci jm värgiga
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2007 16:59:29 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
ma ei ütleks et Qtec üldse ohutu saab olla...

aga vaata mis temp tuleb täis koormuse all (Prime95+3Dmark3 @ 1h) toitel ja kuda ta vasta peab. Kui üle ei kuumene siis küllap ta kannatab seda.

nu tegelikult see masin ei saa mul mingit koormust icon_biggrin.gif
netiraadio masin.susiseb vaikselt nurgas
ühtlasi ei ole seal ka mingit tarbijat järgi icon_rolleyes.gif kui siis 2400+@2ghz
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.03.2007 17:03:02 vasta tsitaadiga

Siis lase aga käia, ma neid codegene ka vaiksemaks teinud mitmel arvutil ja pole seni ükski maha kõrbenud.
OCZ kahh 5V peal ja kuumaks küll ei lähe.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2007 17:04:53 vasta tsitaadiga

nu 5v peal teeb ventikas kergelt häält icon_smile.gif st.see ei sobi
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.03.2007 17:08:59 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
nu 5v peal teeb ventikas kergelt häält icon_smile.gif st.see ei sobi

Kõvemini kui kõvaketas? Imelikud vendid siis icon_razz.gif Päris ilma õhuliikumiseta sa kasti puhul nii või naa ei pääse...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2007 17:10:52 vasta tsitaadiga

kõvemini kui ketas icon_biggrin.gif
toitel jääks 1 120mm vent tööle
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.03.2007 17:18:45 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
kõvemini kui ketas icon_biggrin.gif
toitel jääks 1 120mm vent tööle

Keeruline värk sul siis... samas kui 120mm vente saab kasutada, siis peaks müra saama ikka ilusti kõvaketastest vaiksemaks. Magamistuppa arvutit nii või naa ei pane icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2007 18:26:00 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
mida te arvate be quiet "dark power" seeria toidetest. icon_question.gif kuhu see psu asetub võrreldes anteci jm värgiga


koralikud toited on. seasonicu ja muu high-endiga samal pulgal
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 17.03.2007 21:56:33 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
mida te arvate be quiet "dark power" seeria toidetest. icon_question.gif kuhu see psu asetub võrreldes anteci jm värgiga

Korralikud toited on thumbs_up.gif
http://www.hardware-review.net/html/modules.php?name=News&file=article&sid=2046
http://www.driverheaven.net/reviews/Be-QuietStraightPower/index.htm
http://www.hardwarelogic.com/news/137/ARTICLE/1264/1/2006-08-25.html
http://www.guru3d.com/article/psu/413/
http://www.guru3d.com/article/psu/389/
http://www.guru3d.com/article/psu/371/

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 17.03.2007 22:05:14 vasta tsitaadiga

Dark Power igal juhul midagi muud kui Straight Power või Dark Power Pro.
Üldiselt Be Quiet'ilt üsna korralikud plokid, vaid tiba kallid.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2007 22:08:44 vasta tsitaadiga

kallid jah,mulle hakkas meeldima see pistikute systeem ka.
kvaliteedi asja peab veel uurima.ehk siis kvaliteet ja hinnasuhe.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 17.03.2007 22:14:59 vasta tsitaadiga

Ma ostsin endale Dark Power PRO kuna see oli siis ainuke modular toide, mis siis müügil oli ja siiani olen rahul.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2007 22:36:26 vasta tsitaadiga

pro oligi vist parim neist,ajasin enne sassi.sa väiksemaga poleks hakkama saanud?
vahelduseks,kuskil oli see wattide kokku arvestus systeem mingil lehel..ma ei leia hetkel yles.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2007 10:38:36 vasta tsitaadiga

alliance, http://extreme.outervision.com/psucalculator.jsp
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 18.03.2007 14:56:09 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
pro oligi vist parim neist,ajasin enne sassi.sa väiksemaga poleks hakkama saanud?

Oleks küll, ma alguses tahtsin 530W osta aga need olid euroopas otsa lõppenud ja uus partii pidi tulema 1,5 kuu pärast.
Jaan proovis 530w-st varianti https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=173848&postdays=0&postorder=asc&highlight=BeQuiet&start=75

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2007 10:17:04 vasta tsitaadiga

heikis, see kalkulaator küll bullshit , minu confil näitab 750 W kuni 950 W icon_eek.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.