|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Fiocchi
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2005
|
31.01.2007 22:47:17
|
|
|
Nii mul jälle sama häda. Ubuntu ei võta samuti peale sisse logimist pilti ette. Jääb lihtsalt pruun ekraan ja kogu lugu. Terminalis laseb sisse logida. Seal sõber google'i abiga proovisin käskusid:
mv .gnome2 gnome2_bckp <- Peale seda ikka sama jama.
startx <- Tuli järgmine tekst:
| Terminal kirjutas: |
xauth: creating new authority file /home/lauri/.serverauth.4810
xauth: creating new authority file /home/lauri/Xauthority
xauth: creating new authority file /home/lauri/.Xauthority
Fatal server error:
Server is already active for display 0
If this server is no longer running, remove /tmp/.X0-lock
and start again.
Xlib: connection to ":0.0" refused by server
Xlib: Invalid MIT-MAGIC-COOKIE-1 key
giving up.
xinit: unable to connect to X server
xinit: No such process (errno 3): Server error. |
Seepeale eelmaldasin selle faili käsuga:
sudo rm /tmp/.X0-lock
Kuid uuesti logida proovides on ikka sama jama.
Lasin ka nvidia graafika draiverid peale, kuid seegi ei muutnud midagi.
Milles võib asi olla ja mida võiks teha?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
31.01.2007 23:19:41
|
|
|
See tekst ütleb, et X juba jookseb aknas 0, kui see nii ei ole, eemalda lukufail.
Sa võid x-i ära tappa, selleks
killall X
(X või startx või x või xfree või xorg või midagi muud sarnast), selle asemel võid ka gdm-i (gnome display manager) sulgeda, selleks /etc/init.d/gdm stop
Sul on võimalik ka veel mõni Xserver käima tõmmata, selleks
startx -- :1 (või misiganes nullist erinev number, iga järgmise käivitatu saad kätte F1 otsimist alustades esimese vaba F-i alt, tavaliselt F8, F9, kuna eelnevad on kinni)
Aga see ei aita sind põrmugi. Mu masinal oli kunagi sama jama, kuna väikevend kunagi põletas integreeritud helikaardi sisse, siis neid sisselogimise trumme mängima hakates (ma arvan) jäi ta ilmselt häda otsa (kõik programmid, mis üritasid sellele kaardile mängida pangestusid). Sel puhul aitaks näiteks helikaardi draiveri-moodulite blacklistimine (lsmod saad teada laetud moodulite nimed ja nime sisestad kuhugile /etc/...?/blacklist vms failid)
Mingi aja möödudes (10 min ringis) saabus aga trummipõristajal või selle järel ootajal timeout ja siis jätkus gnome käivitamine harilikul viisil.
Kui aga selles ei ole asi, siis xinit paneb käima sulle xserverisse ainult terminali
terminali võid kirjutada
gnome-panel &
kusjuures & paneb selle taustaprotsessiks, terminal jääb vabaks
siis võib sind huvitada
metacity &
et aknaid hea tõsta oleks ja mida muud sul ikka niiväga tarvis läheb
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fiocchi
HV kasutaja

liitunud: 04.01.2005
|
01.02.2007 08:57:59
|
|
|
Proovisin esimesena seda ootamise varianti. Jätsin arvuti sisse logima ja läksin ise sööma. Kui tagasi tulin oligi sisse loginud Ainult, et mul int. helikaart töötab ilusti. Praegugi kuulan muusikat. Võrgukaardiga aga oli vahepeal mingi jama nii, et windowsis ja ubuntus lambist ühel hetkel enam ühtegi neti lehekülge ei avanud, kuigi näitas, et ühendus on ja kõik töötab. Isegi repair ei aidanud. Aitas kui panna disable ja uuesti enable(Ubuntus siis deaktiveeri ja aktiveeri). See aga kadus ära peale seda kui panin arvutise teise võrgukaardi lisaks, siis hakkas ka int võrgukaart jälle korralikult tööle
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
doh
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
02.02.2007 21:53:58
|
|
|
ubuntu 6.10 kasutusel ja tahaks LAN'is teise arvutisse ühenduda aga ei õnnestu asukohad -> ühendu serveriga võtan, valin windowsi kataloog, täidan kasutaja, serveri ja kataloogi aga ei õnnestu sisse pääseda. Võrguserverite kaudu windows võrk ja sealt leiab arvuti üles aga ühenduda ei lase, ei suuda kogu kausta sisu näidata vms... kubuntus kde'ga sai küll.. teises arvutis win XP ja kasutaja ja parool on olemas...
edit: gaim õnnestus ka sealt 'süsteemisalvest' välja visata, seda saaks tagasi kuidagi?
viimati muutis doh 03.02.2007 02:33:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
02.02.2007 23:26:49
|
|
|
| Ei õnnestu Kubuntut installeerida. Peale CD pealt bootimist jõuab nagu desktopile, aga hiirt liigutada ei saa. Kasutusel 2 monitori, kas see võib mõjutada?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
02.02.2007 23:30:53
|
|
|
ma usun et selles võib tõesti probleem olla...erii just seepärast, et pole video driverid installitud. proovi ühe kuvariga..kui funkab, lase korralikud driverid selga, teine moll ka taha...
_________________ I need a break. I just tried to read 'Oxford' as a hexadecimal. |
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
04.02.2007 02:00:46
|
|
|
doh, gaim-il on seadetes kusagil et kas ta näitab ennast 'system tray'-s või mitte, gaimi leiad loomulikult Rakendused->internet alt ja startup-i saad selle lisada Süsteem -> eelistused -> sessioonid alt.
Windowsi jagatud kataloogi ühendudes serveri nimi määra ip järgi, ning proovi ka jagatud kataloog määramata jätta.
CLI tööriist on smbclient, sellega saad "man smbclient" andmetel ühenduda nii:
smbclient //192.168.1.15/jagatudkataloog -U mingikasutaja
Saab ka jäädavalt haakida mount käsuga suvalisse kausta, siis ei teki ühelgi programmil sealt paistvate failide kasutamisega probleeme (v.a probleemid kui ühendus katkeb vms):
mount -t smbfs //192.168.1.15/jagatudkataloog -o username=kasutaja,password=parool,uid=omanik,gid=omanikugrupp
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm2
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.09.2004
|
04.02.2007 18:18:47
|
|
|
Panin endale Kubuntu, probleem siis neti pääsuga lihtsalt ei ühenda ära. Wirelessiga juhtmega aga saab küll sisse.
//edit
Sain endale networki ära confitud. Üks loll küsimus oleks ka, mis see X on ? tuum ?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ludri
HV vaatleja
liitunud: 26.07.2002
|
04.02.2007 20:16:49
|
|
|
Mul kah kahe monitori ja graafikaga süsteem, üritasin 6.10 ubuntut installida, valisin "Start or install ubuntu", selle peale miski oraanz riba liikus edasitagasi, siis nagu laadis, siis ilmus ekraanile valge vilkuv altkriips, siis läks monitor mustaks, kakskorda vilgutas monitori tuld, ning rohkemat ei midagi.Tundus, et süsteem jooksis kokku.
Eemaldasin ühe graafika kaardi arvutist, ehk siis on rohkemat õnne aga täpselt sama moodi läks.
Samuti proovisin ka Safe graphics varianti aga tulemus sama.
Ei tea kas ubuntule ati radeon 9600xt kaart ei meeldi? Ubuntul võimalust miskit mitte-graafilist installerit on võimalik kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trv
HV veteran

liitunud: 02.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ludri
HV vaatleja
liitunud: 26.07.2002
|
04.02.2007 20:24:11
|
|
|
Tänud kiirete vastuste eest
Proovin järgi.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm2
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.09.2004
|
04.02.2007 22:52:19
|
|
|
Mul probleem kubuntuga läpakal, see et kui suspend toimub ja arvuti uuesti sisse lülitada siis prose vent hakkab täispööretel tööle. Prose aga ise töötab normaal sageduse juures 800 mhz. Lahendus on restart kuid mitte sobiv. Proseks siis Intel Centrino M 1.7Ghz.
_________________ Piilu siia, progreja!
Vajad abi Node.JS-ga ?
Võta ühendust ! |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
05.02.2007 14:54:11
|
|
|
| Kas on olemas mingit Ubuntu installikat millel oleks hästi palju lisakraami kaasas? Tänu netiprobleemidele oleks vaja tõmbamine minimaalseks viia.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
05.02.2007 17:30:57
|
|
|
vaata downloadi lehelt DVD downloadi, idee poolest peaks universe repo kah selle peale ära mahutatud, kui eksin siiis parandage
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
05.02.2007 17:44:56
|
|
|
| mul kadus nett ära. jamasin azureusi ja authbind'iga. peaks olema wifisse ühendatud küll (signaali tugevust näitab), aga kiri "disconnected". ehk läksid mingid vajalikud pordid kinni? kust otsast asja ajama hakata? mis output'i te soovite?
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2003
|
05.02.2007 17:46:56
|
|
|
| riivo21, ruuteri restarti oled proovinud?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
05.02.2007 18:04:32
|
|
|
| indrek kirjutas: |
| riivo21, ruuteri restarti oled proovinud? |
tegin lausa reseti. sama jama edasi
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
08.02.2007 10:12:25
|
|
|
Ei saa Kubuntus 2 monitori tööle saada. Olen igasugu asju proovinud, aga asi lõppeb tavaliselt kas sellega, et jookseb käivitumisel kinni või ei näita 2. monitor pilti.
Lisan oma xorg.confi: http://valdars.net/xorg.conf.txt
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
08.02.2007 11:52:03
|
|
|
http://gentoo-wiki.com/HOWTO_Dual_Monitors
Küll käib jutt Gentoo baasil kuid siiani olen nii NV kui ATI kaartidega kaks monitori käima saanud. Ainus jama et tundub nagu oleks hetkel too leht maas
Muidu kas sain õigesti aru et tahad ühe monitori panna NV ning teise Matroxi külge? Sedasi võib minna nats keeruliseks, ma ei ole eriti kindel kas viimase peal overlayd ning 3d kiirendus töötaks. Kui FX'il on kaks videoväljundit siis mina torkaks monitorid tolle külge.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Death
HV Guru

liitunud: 06.09.2003
|
08.02.2007 15:45:14
|
|
|
Section "ServerLayout"
Identifier "Default Layout"
screen 0 "Default Screen" 0 0
screen 1 "screen1" 0 0
InputDevice "Generic Keyboard"
InputDevice "Configured Mouse"
#InputDevice "cursor" "SendCoreEvents"
#InputDevice "eraser" "SendCoreEvents"
EndSection
See osa tundub vale. Mul on linux korra olnud yle mingi 2 megase ati ja hiljem 32mb nvidia TNTst ja nvidia MX440 ja töötas ilusti.
Boldiga osa on minuarust täitsa vale. Seaöl oli midagi nagu screen1 LeftOf screen0 ja mälu järgi olid "screen0" ja "screen1" screen sektsioonide nimed.
_________________ "To be or not to be?" is a question of when, not if. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
10.02.2007 01:55:34
|
|
|
| Üha rohkem hakkab mulle tunduma, et asi ei peitu xorgis. Ma saan graafilise poole ilusasti tööle, kui lähen otse teriminali ja käivitan sealt käsitsi. Aga niipea, kui ma normaalsel viisil käima panen, jäätub kas logimisekraanil või enne seda.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eser
HV veteran

liitunud: 22.11.2003
|
10.02.2007 08:11:51
|
|
|
kuulge kas see värgendis üldse töötab, ja kas programme ka saaks kasutada... peeru, krt gnoomi ronib sisse igal 5 korral ülejäänd muudkui oota nagu segane ja kräshib vahetpidamata
_________________ Must, ja karvane ! |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
10.02.2007 08:35:50
|
|
|
Valdars, säti nii, et vaikimisi buudib konsooli, seal kirjutad xinit, avanevasse terminali
metacity $
gnome-panel $
Ja saad hädapärast juba kasutada
Tavakäivitust saad imiteerida (koos kohese veateadete väljastamisega, nii paned aja ja teate kokku), kui kirjutad
gnome-session $
Eser, töötab ikka, kui kunagi aga ubuntukasutaja olin, siis ainukene suurpuruneja oli openoffice, seal on tegevusi, mis viivad crashini (viga võis ka teekides jms olla). Kõik muud programmid töötasid. Ja palun ära aja segamini - seda kui mõni programm ennast sulgeb e lõpetab veateatega ei peaks nimetama crashimiseks. Samuti ei puutu rakendusprogrammide vead kuidagi kernelisse e linuxisse. Kui sul miski nihu läheb vajuta Ctrl+F1, logi sisse, kirjuta
sudo /etc/init.d/gdm restart
Ja uuri logifaile kaustas /var/log, võib-olla leiad sealt vastuse oma probleemile.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
10.02.2007 11:30:41
|
|
|
Keegi neid kõige uuemaid alfasid on proovinud?
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Innu-
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
10.02.2007 12:26:52
|
|
|
Kõige uuem alpha praegu peal.
Stabiilne, crashe pole olnud.
F-Spot ei tööta ning beryli optionsid ei tule ette. Muid vigu pole täheldanud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
10.02.2007 12:51:21
|
|
|
| Kuidas on kõige parem kahe Ubuntu'ga arvuti vahel faile jagada? Praegu teen seda Sambaga, mis kasutab Windowsi võrku.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
10.02.2007 13:00:20
|
|
|
| Overkilla kirjutas: |
| Kuidas on kõige parem kahe Ubuntu'ga arvuti vahel faile jagada? Praegu teen seda Sambaga, mis kasutab Windowsi võrku. |
Mitte võrku, vaid protokolli kasutab.
Samutisaab kasutada FTP-protokolli, ja vist oli selle nimi NFS(network file system) mida ka kasutatakse.
Kasuta, mida oskad. Vahet ei ole, kui sa saad failid õigest kohast õigesse kohta..
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
doh
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
10.02.2007 13:50:27
|
|
|
Mu monitor pakub 50 ja 56 Hz kui peaks töötama 60 Hz peal (19'' LCD) ubuntu 6.10
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
10.02.2007 15:04:59
|
|
|
Milles võib olla asi, et Firefox ennast ise kinni paneb kui ükskõik millisele url'ile minna? Homepage on google, seal otsinguid teostada pole probleem, aga kui tahan minna nt: hot.ee, siis alguses laadib lehte ja siis väljub programmist. Samamoodi läheb kinni kui Edit>preferences lahti võtta.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
10.02.2007 16:56:39
|
|
|
tundub et miski asi mida käima tõmmatakse lehel (võibolla flash) paneb nägu. Pakuksin et installi flash uuesti, probleem võib ka milleski muus olla aga ei tea kus FF oma logisid hoiab.
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
10.02.2007 17:02:24
|
|
|
Siis vist on asi javas mida ma üritasin talle sisse sööta ma kardan. Esimene kokkupuude linuxiga läheb ikka aiataha
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gandalf
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
10.02.2007 20:55:10
|
|
|
| Overkilla kirjutas: |
| Kuidas on kõige parem kahe Ubuntu'ga arvuti vahel faile jagada? Praegu teen seda Sambaga, mis kasutab Windowsi võrku. |
linuxite vaheliseks failivahetuseks on NFS. internet on paksult täis ubuntu ja NFS'i ülesseadmise õpetusi. paarikümne minuti vaev.
märgusõnadeks võiks olla: nfs-common, nfs-kernel-server, /etc/exports, /etc/fstab, mount
ja igati abiks on "man nfs"
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Death
HV Guru

liitunud: 06.09.2003
|
11.02.2007 11:06:24
|
|
|
carlking, pane ff käima konsoolist sis tõenäoselt näed mis pahasti läheb. Kubuntu kasutajana võin tunnistada et ei ole ainsamatki häda ff-ga.
Note: postitatud kubuntust ff-iga
Note2: Kui esimene kokkupude siis soovitan soojalt automatix-it! Saad peale absull kõik vajaliku 0 piinaga.
_________________ "To be or not to be?" is a question of when, not if. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eser
HV veteran

liitunud: 22.11.2003
|
11.02.2007 15:47:12
|
|
|
Ubuntu live cd on igavene jama krt ei sa netti, kuna võrkarile pole drivereid, ja ise ka nagu igavene puine junn, tal pole mitte mingisugust eelist
_________________ Must, ja karvane ! |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
11.02.2007 17:03:32
|
|
|
| Eser kirjutas: |
Ubuntu live cd on igavene jama krt ei sa netti, kuna võrkarile pole drivereid, ja ise ka nagu igavene puine junn, tal pole mitte mingisugust eelist  |
Mis Ubuntu versioon, mis võrkar?
U5-l polnud kah mu masina onboard võrkari jaoks drivereid (sis190), Dapper toimetab temaga vabalt.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
11.02.2007 17:22:23
|
|
|
| tsitaat: |
Kui esimene kokkupude siis soovitan soojalt automatix-it! Saad peale absull kõik vajaliku 0 piinaga.
|
Ega suuremat huvi ei olegi praegu aga kuna õpin nagunii IT'd, siis mõtsin selle vidina ka ükskord ära proovida.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Death
HV Guru

liitunud: 06.09.2003
|
11.02.2007 20:57:16
|
|
|
carlking, Linux ei ole vidin, linux ontööriist ja korralik IT-mees peab oma valdkonna vahendeid tundma.
_________________ "To be or not to be?" is a question of when, not if. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
11.02.2007 22:00:24
|
|
|
| Ei saa kinnijooksmisest lahti. Kahtlustan, et miski startupis käivituv asi. Kust saaks asja kontrollida?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
11.02.2007 22:09:40
|
|
|
/me masina nõrgaks kohaks @ Linux pole mälud vaid videokaart.. Nädal aega ei olnud ühtegi "külmumist".. Ja täna panin videokaardile driverid peale, et 3d rakendusi kasutada.. 3 korda kokku jooksnud juba.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
12.02.2007 00:53:53
|
|
|
mis sa ikka Ati junnist ja nende kribatud draiveritest tahta saad.
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Death
HV Guru

liitunud: 06.09.2003
|
12.02.2007 10:18:34
|
|
|
Marduuhin, ATI ei ole junn, ATI linuxi driverd on lihtsalt ulmeline pask.
_________________ "To be or not to be?" is a question of when, not if.
viimati muutis Death 12.02.2007 10:21:43, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Death
HV Guru

liitunud: 06.09.2003
|
12.02.2007 10:21:52
|
|
|
Marduuhin, kui koomuse all kylmab siis vaata oma graafika jahutus yle. Ma jantisin end suvel sellega lolliks, lõpuks tuli välja et graafika passivjahutus lihtsalt ei pädenud.
_________________ "To be or not to be?" is a question of when, not if. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm2
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.09.2004
|
16.02.2007 22:27:21
|
|
|
Tekkis siis probleem, et hakkasin ubuntut kasutama ja tahtsin paar proge juurde tõmmata aga selgus, et iga downloadimise korral ütles ta mulle no packeage found. Need reporsitoorumid võtsin Ubuntu 6.06 alustamis lehelt. Kasutan dekstopinda KDE-d
_________________ Piilu siia, progreja!
Vajad abi Node.JS-ga ?
Võta ühendust ! |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
16.02.2007 22:38:35
|
|
|
kui sul installitud 6.10 siis on sul valed repod (6.06)
muuda dapper->edgy sources.listis ja vaata kas aitab
kui ei aita siis proovi siit midagi http://www.ubuntu-nl.org/source-o-matic/
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|