Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Kas sinu arvuti käib 24x7 ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2007 18:37:29 vasta tsitaadiga

kas arvuti kiiremini ei vanane, kui ta pidevalt 24/7 sees? endal enamus ajast off,kuna vähe kodus.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hendry
HV kasutaja
Hendry

liitunud: 09.12.2004




sõnum 10.01.2007 18:39:33 vasta tsitaadiga

miks ta peaks kiiremini vananema kuna samas iga asi mis töötab kulub ju
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2007 18:40:42 vasta tsitaadiga

Hendry, siis ju vananebki- iga asi kulub
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2007 18:46:11 vasta tsitaadiga

eee sageli öeldakse et arvutile just parem kui ta üldse ei lakka töötamast....


autode puhul igatahes väidetakse et automootorile kõige parem kui ta üldse seisma ei jääks...


tont seda teab mis tegelikult on. kui kulub siis nii vähe et enne on ta vanaraud (arvuti kohta).

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2007 19:06:10 vasta tsitaadiga

angel, kui automootor liiga kaua seisab, siis ta läheb seest lihtsalt hapuks....

Arvutite kohta ei oska öelda, kuid pidev seisnu tolm võib minna niiskeks ja hallitama icon_rolleyes.gif , ehk siis saavad komponendid ülearu niiskust ja panevad saba icon_rolleyes.gif


Enda lauaarvutil oli viimane resa 3 päeva tagasi, sest sõber käis tsepsli lüliti vastu ja vool kadus... Samas läpakas jäi tööle (ca 15 sekundit ilma vooluta) ja akut ei olnud ka taga icon_neutral.gif ...
Imelik on see, et adapter ei suuda ju minu teada nii kaua ilma toiteta vollu edasi anda icon_confused.gif ... Aga, et pilt ära ei kadunud ja mäng jäi ka tööle, pani mulle ja sõbrale suured silmad ette icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2007 19:42:53 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Arvutite kohta ei oska öelda, kuid pidev seisnu tolm võib minna niiskeks ja hallitama icon_rolleyes.gif , ehk siis saavad komponendid ülearu niiskust ja panevad saba icon_rolleyes.gif

sul sis väga niiske kodus icon_razz.gif

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2007 21:23:57 vasta tsitaadiga

control panel>network connections>local area connection. Seal on võrgu uptime mis kõlbab kah.
Arvuti käimisel kuluvad mehaaniliselt liikuvad osad, ehk vendid ja kõvakettad.
Samas igapäevane külmstartimine ilmselt hoorab rohkem kui 24/7, auto mootori puhul loetakse külmstarti sarnaseks 500 km läbimisega.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmeix
HV kasutaja
madmeix

liitunud: 21.03.2004




sõnum 16.01.2007 14:02:00 vasta tsitaadiga

Lauakas pidevalt online, offis aint voolu katkestuse aeg või siis ka tolmu eemaldamise aegu icon_biggrin.gif ning mõned muud põhjused on veel olnud. Aga jah põhjus miks pidevalt järgi, et sisse lülitus nupp korpuse sees, käima panen - siis korra korpus külg maha icon_biggrin.gif
Põhimõteliselt on 24/7 selle pärast, et kiire elu, siis pole aega passida, millal ta end üles laeb/kinni paneb!
Kulumise kohapealt, korra aastas ventide vahetus (mõni peab ka vahest kauem).
Aga kui mul eelmine arvuti käis ikka offis iga öö ning tolle hdd'ga võrreldes, peab praegustes tingimustes ketas kordi rohkem vastu!

Tegelt maitse asi, kuidas kellelgi! icon_razz.gif beer_yum.gif thumbs_up.gif

_________________
Suvi on...
Õues on sügav talv ju...
No sitt suvi on...
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raines
Kreisi kasutaja
Raines

liitunud: 29.06.2005




sõnum 16.01.2007 14:05:57 vasta tsitaadiga

Ka minu pill käib 24/7
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2007 14:07:52 vasta tsitaadiga

Laua arvuti käib iga õhtu kinni, segab magamist. Aga läpakas läheb ainult siis kui mingi installeerimine vajab restarti, shutdowni olen ainult ühe korra teinud. Läpakas olnud mingi kolm kuud või nii
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2007 14:22:38 vasta tsitaadiga

Alati leian ma oma masinale ka ööseks tegevust (loe kodufilmid ja homemade games) icon_rolleyes.gif niiet 24/7
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2007 16:18:56 vasta tsitaadiga

Mul arvuti hommiku kell 7 tööle ja ööseks kinni icon_biggrin.gif
Enne kodust lahkumist asjad tirima ja arvuti lülib välja siis kui mina magama lähen.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2007 16:33:29 vasta tsitaadiga

Totu user, mul samamoodi thumbs_up.gif kõige parem variant minu arvates....öösel ei sega siis ka arvuti mürin beer_yum.gif kõige hullem, kui arvuti oleks magamistoas thumbs_down.gif mida ei soovitata (ka telereid)
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2007 16:36:51 vasta tsitaadiga

24/7 kui välja arvata voolu katkestused ja raua lisamised/maha võtmised.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2007 16:47:47 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
kjaups kirjutas:
Arvutite kohta ei oska öelda, kuid pidev seisnu tolm võib minna niiskeks ja hallitama icon_rolleyes.gif , ehk siis saavad komponendid ülearu niiskust ja panevad saba icon_rolleyes.gif

sul sis väga niiske kodus icon_razz.gif

Mul on jah natukene, eriti kui all toas ahju kütetakse, et siis kogu alumise toa niiskus ronib minu ülemise korruse arvutituppa... Õnneks endal siin ka ahi olemas ja mikrotuulutus akendel, et saab niiskust killida...
Ja õnneks pole mul midagi ära koolenud, tõin lihtsalt näite

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2007 16:56:40 vasta tsitaadiga

noxton kirjutas:
Totu user, mul samamoodi thumbs_up.gif kõige parem variant minu arvates....öösel ei sega siis ka arvuti mürin beer_yum.gif kõige hullem, kui arvuti oleks magamistoas thumbs_down.gif mida ei soovitata (ka telereid)



miks?

ega ta kahjulikum kui mobla piixu juures ikka ei ole...

endal arvuti otse voodi vastas... vaikseks teine kah tehtud nõnda et und ei segaks. sageli probleem just selles et kui arvuti ei tööta siis magada ei saa icon_sad.gif


Samas kui LCD monitor on siis ei ole seda rämedat CRT kiirgust kah thumbs_up.gif CRT teleriga jah eriti ühes kohas magada ei tahaks.


On võimalik ka masin nii vaikseks teha et asja ei olegi kuulda. Aga siis peab sutsu vaeva nägema.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2007 17:03:14 vasta tsitaadiga

angel, magnetlained (ka väljalülitatult)ja kiirgus- sellest palju räägitud...uuringuidk tehtud teadlaste poolt, kui tahad rohkem infi, otsi netist icon_wink.gif aga tean, et pole hea. jutt oligi crt-dest icon_biggrin.gif ja ma usun, et need LCD-d pole kah süütud beer_yum.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2007 17:13:14 vasta tsitaadiga

LCD on suht süütukesed... vähemalt niipalju kui ma uurinud olen (xbit lab'sis oli ka mingi jutt selle kohta aga ei leia enam seda). ehk siis taga mingi lollakas lamp... sutsu elektroonikat ja see müstiline "maatrix" mis värve laseb (väga üldistatud jutt). Vähemalt mingit magnetvälja asjal ei ole. Magnetile ei reageeri jne jne. Üldiselt räägitakse LCD ja CRT võrdlusel kui ohutu üks on ja kui ohtlik teine on.


samas arvuti magnetväljad.... tea et tegelikult terve planeet Maa on nõrga kiirgusega suppi sees. Ehk siis kõikjal on madal kiirgus tase. Ja kes veel betoon majades vms elavad neil on eriti thumbs_up.gif



Samas... kui arvuti mulle vaikselt "kiirgust" annab siis pole ka ime et ma pidevalt elektrit täis olen ja surisen kõikjal icon_lol.gif

See mis tänavalt, micro ahjust (selle toit ja töö kiiritus), mobla rääkimisel (aka saatmisel signaali) jms asjad kokku peaks mõnusama laksu andma....

keegi pole veel arvuti firmasid kohtusse kaevata tahtnud. Samas tean et kui ikka õhutamata arvutiklass on ja seal on 20 CRT molli siis võta gaasimask kaasa ja sealt peavaluta lahkumine on võimatu (pole ka ime et nendest tundidest kunagi kõvasti poppi sai pandud) thumbs_up.gif

samas wifi purki kah toas ei kiirga seega suht normul...

samas väikelast arvutiga ühtetuppa magama ei paneks... kindluse mõttes icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2007 17:14:52 vasta tsitaadiga

angel, jah, igast magnetlaineid ja sagedusi igalpool. paar aastat tagasi kuskil, tegid rootslased uuringu microlaine ahju kohta ja see pid kõige hullem asi olema icon_biggrin.gif ainult vett võib keeta icon_biggrin.gif toitu pidi lagundama ja tekitama vähirakke thumbs_up.gif töölgi käivad mul siin 2 arvutit 24h/7 terve aasta, ainult siis tehakse restarti, kui umbe jookseb ja siin õhku pole ja pea pidevat valutab ja muud sada häda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2007 17:20:18 vasta tsitaadiga

CRT monitoridega pidi selline asi olema, et see kiirgus mis eestpoolt tuleb on lahja võrreldes sellega mis tuleb tagumiselt poolt.
Samas ööseks jätad arvuti käima aga monitori ikka ei jäta ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2007 17:22:03 vasta tsitaadiga

Ütleks nõnda et kui: toas on halb vent (ülla ülla see on enamus koolides ja majades), tuba ei õhutata piisavalt, ruumis on palju CRT monitore siis see kokku = suht suur peavalu.

Eriti kui mõnes idiootses ruumis on pandud nõnda et inimene istub CRT taga mis on suur EI kuna seal ongi see CRT kiirgus.

LCD dega ei ole saanud katsetada kui neid 20 tükki toas on. Seega ei tea palju nad leevendavad. Igatahes sooja eraldus on neil suht olematu võrreldes 17" CRT ga (minu LCD igatahes suht külm tükk).

Ja kuna LCD igasugu CRT omane kiirgus väljad taga kah puuduvad siis oletaks et asi ei ole enam nii hull. (LCD taga, ehk siis teisel pool monitori, võib istuda midagi ei juhtu. CRT taga aga ei).


Igatahes ma suht tundlik igasugu asjadele aga seni enda masin ei ole sellist jama tekitanud. CRT ga vahest oli õhutamata toas veider tunne... aga LCD ga on asi nagu OK.


Samas kui kella 5'ni arvuti taga olla ja keset päeva ülesse ärgata on arvuti nn "pohmakas" olemas icon_lol.gif

endal ei kujuta ette mis võiks seda suurt ja ohtliku kiiritust tekkitada... tuba kah õhutan siis ei lähe lämbeks jms värk.

Aga jah.. harjumus juba asja 24/7 sees hoida ja et mingid vendi regulaatori led id valgustavad voodit (tava led id mitte uv saast).

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2007 18:18:13 vasta tsitaadiga

Kui ma välja lähen või arvuti rauajuppe sätin/vahetan, siis on arvuti väljas. Muidu on ta sees, öösiti saadab mu unereisi mõni New Age netiraadio või mp3, vahel töötab öösiti ka Emule (kuigi jama on see, et ta kipub netiraadiot segama, muusikasse tekivad katkestused mõnikord) ja on olnud perioode, mil ma mitu päeva jutti ei tõsta kodust üldse jalga välja, arvuti saab kah vastavalt vatti.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2007 18:25:22 vasta tsitaadiga

angel, väga hästi kuulda, kui crt teler käib teises toas...kuigi telekas hääletu...annab sellist suht tugevat ja teravat heli edasi thumbs_up.gif LCD-l ei pruugi kiirgust olla, aga küll on midagi muud-ma ei usu, et see perfect thing on beer_yum.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2007 18:31:58 vasta tsitaadiga

CRT thumbs_down.gif sellega nõustun. Endal õnneks oli korralik CRT (959NF).


Eks LCD midagi kah annab... aga ohtlik nagu crt.. ei usu. muidu oleks sellest juba ammu juttu olnud. Nüüd juba minuteada LED idega LCD vms tulemas (kuulnud et läpparitel tehakse et ruumi ja voolu kokku hoida).

Endal igatahes tuba "puhtam" peale CRT kadumist ehk siis vähem läbu lõhna toas.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2007 18:53:00 vasta tsitaadiga

angel, kindlasti LCD parem kui CRT- pole kahtlustki.
tehakse aina uusi monitore ja telereid, mis võtavad elektrit vähe ja ruumi vähe, aga kust ta siis oma võimsuse ,loogiliselt võttes, võtab? õhust ja armastusest? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2007 20:53:05 vasta tsitaadiga

ööseks panen sleepima. Aga päris välja pole vist juba mitu kuud lülitand
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2007 09:28:18 vasta tsitaadiga

24/7 ei lülita pea kunagi välja, ainult kui komponente vahetan või puhastan. Öösiti on arvuti sleepis.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2007 09:32:35 vasta tsitaadiga

koguaeg töötab icon_biggrin.gif tirib pragu 80 giga xfilesi icon_razz1.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2007 09:57:17 vasta tsitaadiga

9päeva juba töötanud. Võib öelda, et 24/7
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.02.2007 00:03:57 vasta tsitaadiga

käib kahh 24/7, aga elektriarvele lisanduv ~60-70kr kuus paneb mõtlema icon_confused.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2007 00:06:34 vasta tsitaadiga

Endal 18/7 koguaeg. Hommikul tööle ja asju tirima. Ööseks kinni.
_________________
Tere.


viimati muutis der hammer 28.02.2007 00:45:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 28.02.2007 00:13:13 vasta tsitaadiga

Arvuti kõige suurim paus hetkel on restart. Vahest käib kuu aega jutti ilma restartita ka. Ehk siis 24/7.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 02.03.2007 18:36:05 vasta tsitaadiga

Ainukene paus on reboot ja seda toimub umbes kord 3 päeva jooksul.

BOINCi on vaja arvutada ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pat
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 04.03.2007 23:25:39 vasta tsitaadiga

kunagi pole öösel sees , arvuti töötab päevas umbes 10h ..
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.04.2007 19:38:48 vasta tsitaadiga

minul arvuti töötab 24/7 välja peab lõlitama iga 3 päeva tagant muidu hakkab lollusi tegema
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixa
Kreisi kasutaja
sixa

liitunud: 17.02.2007




sõnum 28.04.2007 19:57:07 vasta tsitaadiga

mul käib ainult päeval.
Aga, kui sleepi panna, kas ta siis kah tõmbab asju või magab rahulikult?

_________________
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2007 20:05:11 vasta tsitaadiga

sixa kirjutas:
mul käib ainult päeval.
Aga, kui sleepi panna, kas ta siis kah tõmbab asju või magab rahulikult?

Sleep katkestab netiühenduse.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 28.04.2007 20:05:43 vasta tsitaadiga

Viimased 4 päeva jutti käinud, kui välja arvata üks resa
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario0014
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2005




sõnum 29.04.2007 00:49:32 vasta tsitaadiga

põhiliselt 24/7 harva panen ööseks kinni
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dark Kille
Piiratud kasutaja
Dark Kille

liitunud: 07.09.2005




sõnum 29.04.2007 10:12:47 vasta tsitaadiga

Tavaliselt on öösiti väljas, harva on sees, päeval koguaeg sees thumbs_up.gif
_________________
M: Ajakirjad
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sendler
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003




sõnum 29.04.2007 11:46:31 vasta tsitaadiga

Endal töötab Powerbook vist koguaeg, vahet pole, kas kakun midagi või ei, pole mõtet kah kinni panna, teist vaevu kuulda meetri kauguselt
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
51004
HV kasutaja
51004

liitunud: 14.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2007 18:32:15 vasta tsitaadiga

E-R 7
L-P 15
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2007 19:17:50 vasta tsitaadiga

pmst 24/7, azureus peab ju tööd tegema ja ega ma maksa neti eest et niisama igaks juhuks "olemas oleks"! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2007 13:03:44 vasta tsitaadiga

24/7 kindlasti mitte... Lahti Ainult õhtuti ja koolis konspekteerimiseks...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.05.2007 00:03:46 vasta tsitaadiga

mõlemad arvutid 24/7...vaja tuba kütta icon_biggrin.gif
Lihtsalt kiirus alla ja korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2007 01:44:36 vasta tsitaadiga

1 kirst kütab laual voodi kõrval tuba 24/7... vahest teen ka rebooti aga üldiselt kinni ei viitsi asja panna... hea soe toas olla (X19k power icon_lol.gif )

siis kui masin kinni saavad kõik aru et midagi piixu läinud icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janek87
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004




sõnum 02.05.2007 09:56:02 vasta tsitaadiga

pole tarvis...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2007 09:58:31 vasta tsitaadiga

viimasel ajal ei ole põhjust 24/7 sees hoida
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2007 18:22:13 vasta tsitaadiga

Tjah, mul saab vist teine aasta täis 24/7 režiimis ja mis paneb imestama, on see, et Windows ei ole selle ajaga hapuks läinud. icon_confused.gif icon_lol.gif

EDIT: natuke luiskasin siiski, Win on eelmise aasta veebruarist, kuid 24/7 režiim on ikka varasemast perioodist.

EDIT2: ikka olen puhastanud, hea tava järgi aastas korra suruõhuga kogu sisemus üle.


viimati muutis Rudolf112 04.05.2007 18:25:46, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 04.05.2007 18:23:35 vasta tsitaadiga

Puhastanud ka pole?
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Kas sinu arvuti käib 24x7 ? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.