|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
10.01.2007 18:37:29
|
|
|
| kas arvuti kiiremini ei vanane, kui ta pidevalt 24/7 sees? endal enamus ajast off,kuna vähe kodus.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hendry
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2004
|
10.01.2007 18:39:33
|
|
|
| miks ta peaks kiiremini vananema kuna samas iga asi mis töötab kulub ju
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
10.01.2007 18:40:42
|
|
|
| Hendry, siis ju vananebki- iga asi kulub
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
10.01.2007 18:46:11
|
|
|
eee sageli öeldakse et arvutile just parem kui ta üldse ei lakka töötamast....
autode puhul igatahes väidetakse et automootorile kõige parem kui ta üldse seisma ei jääks...
tont seda teab mis tegelikult on. kui kulub siis nii vähe et enne on ta vanaraud (arvuti kohta).
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
10.01.2007 19:06:10
|
|
|
angel, kui automootor liiga kaua seisab, siis ta läheb seest lihtsalt hapuks....
Arvutite kohta ei oska öelda, kuid pidev seisnu tolm võib minna niiskeks ja hallitama , ehk siis saavad komponendid ülearu niiskust ja panevad saba
Enda lauaarvutil oli viimane resa 3 päeva tagasi, sest sõber käis tsepsli lüliti vastu ja vool kadus... Samas läpakas jäi tööle (ca 15 sekundit ilma vooluta) ja akut ei olnud ka taga ...
Imelik on see, et adapter ei suuda ju minu teada nii kaua ilma toiteta vollu edasi anda ... Aga, et pilt ära ei kadunud ja mäng jäi ka tööle, pani mulle ja sõbrale suured silmad ette
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
10.01.2007 19:42:53
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Arvutite kohta ei oska öelda, kuid pidev seisnu tolm võib minna niiskeks ja hallitama , ehk siis saavad komponendid ülearu niiskust ja panevad saba |
sul sis väga niiske kodus
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
10.01.2007 21:23:57
|
|
|
control panel>network connections>local area connection. Seal on võrgu uptime mis kõlbab kah.
Arvuti käimisel kuluvad mehaaniliselt liikuvad osad, ehk vendid ja kõvakettad.
Samas igapäevane külmstartimine ilmselt hoorab rohkem kui 24/7, auto mootori puhul loetakse külmstarti sarnaseks 500 km läbimisega.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmeix
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2004
|
16.01.2007 14:02:00
|
|
|
Lauakas pidevalt online, offis aint voolu katkestuse aeg või siis ka tolmu eemaldamise aegu ning mõned muud põhjused on veel olnud. Aga jah põhjus miks pidevalt järgi, et sisse lülitus nupp korpuse sees, käima panen - siis korra korpus külg maha
Põhimõteliselt on 24/7 selle pärast, et kiire elu, siis pole aega passida, millal ta end üles laeb/kinni paneb!
Kulumise kohapealt, korra aastas ventide vahetus (mõni peab ka vahest kauem).
Aga kui mul eelmine arvuti käis ikka offis iga öö ning tolle hdd'ga võrreldes, peab praegustes tingimustes ketas kordi rohkem vastu!
Tegelt maitse asi, kuidas kellelgi!
_________________ Suvi on...
Õues on sügav talv ju...
No sitt suvi on... |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raines
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.06.2005
|
16.01.2007 14:05:57
|
|
|
| Ka minu pill käib 24/7
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
16.01.2007 14:07:52
|
|
|
| Laua arvuti käib iga õhtu kinni, segab magamist. Aga läpakas läheb ainult siis kui mingi installeerimine vajab restarti, shutdowni olen ainult ühe korra teinud. Läpakas olnud mingi kolm kuud või nii
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
16.01.2007 14:22:38
|
|
|
Alati leian ma oma masinale ka ööseks tegevust (loe kodufilmid ja homemade games) niiet 24/7
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
16.01.2007 16:18:56
|
|
|
Mul arvuti hommiku kell 7 tööle ja ööseks kinni
Enne kodust lahkumist asjad tirima ja arvuti lülib välja siis kui mina magama lähen.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
16.01.2007 16:33:29
|
|
|
Totu user, mul samamoodi kõige parem variant minu arvates....öösel ei sega siis ka arvuti mürin kõige hullem, kui arvuti oleks magamistoas mida ei soovitata (ka telereid)
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mocc
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2003
|
16.01.2007 16:36:51
|
|
|
| 24/7 kui välja arvata voolu katkestused ja raua lisamised/maha võtmised.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
16.01.2007 16:47:47
|
|
|
| mTim kirjutas: |
| kjaups kirjutas: |
Arvutite kohta ei oska öelda, kuid pidev seisnu tolm võib minna niiskeks ja hallitama , ehk siis saavad komponendid ülearu niiskust ja panevad saba |
sul sis väga niiske kodus  |
Mul on jah natukene, eriti kui all toas ahju kütetakse, et siis kogu alumise toa niiskus ronib minu ülemise korruse arvutituppa... Õnneks endal siin ka ahi olemas ja mikrotuulutus akendel, et saab niiskust killida...
Ja õnneks pole mul midagi ära koolenud, tõin lihtsalt näite
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
16.01.2007 16:56:40
|
|
|
| noxton kirjutas: |
Totu user, mul samamoodi kõige parem variant minu arvates....öösel ei sega siis ka arvuti mürin kõige hullem, kui arvuti oleks magamistoas mida ei soovitata (ka telereid) |
miks?
ega ta kahjulikum kui mobla piixu juures ikka ei ole...
endal arvuti otse voodi vastas... vaikseks teine kah tehtud nõnda et und ei segaks. sageli probleem just selles et kui arvuti ei tööta siis magada ei saa
Samas kui LCD monitor on siis ei ole seda rämedat CRT kiirgust kah CRT teleriga jah eriti ühes kohas magada ei tahaks.
On võimalik ka masin nii vaikseks teha et asja ei olegi kuulda. Aga siis peab sutsu vaeva nägema.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
16.01.2007 17:03:14
|
|
|
angel, magnetlained (ka väljalülitatult)ja kiirgus- sellest palju räägitud...uuringuidk tehtud teadlaste poolt, kui tahad rohkem infi, otsi netist aga tean, et pole hea. jutt oligi crt-dest ja ma usun, et need LCD-d pole kah süütud
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
16.01.2007 17:13:14
|
|
|
LCD on suht süütukesed... vähemalt niipalju kui ma uurinud olen (xbit lab'sis oli ka mingi jutt selle kohta aga ei leia enam seda). ehk siis taga mingi lollakas lamp... sutsu elektroonikat ja see müstiline "maatrix" mis värve laseb (väga üldistatud jutt). Vähemalt mingit magnetvälja asjal ei ole. Magnetile ei reageeri jne jne. Üldiselt räägitakse LCD ja CRT võrdlusel kui ohutu üks on ja kui ohtlik teine on.
samas arvuti magnetväljad.... tea et tegelikult terve planeet Maa on nõrga kiirgusega suppi sees. Ehk siis kõikjal on madal kiirgus tase. Ja kes veel betoon majades vms elavad neil on eriti
Samas... kui arvuti mulle vaikselt "kiirgust" annab siis pole ka ime et ma pidevalt elektrit täis olen ja surisen kõikjal
See mis tänavalt, micro ahjust (selle toit ja töö kiiritus), mobla rääkimisel (aka saatmisel signaali) jms asjad kokku peaks mõnusama laksu andma....
keegi pole veel arvuti firmasid kohtusse kaevata tahtnud. Samas tean et kui ikka õhutamata arvutiklass on ja seal on 20 CRT molli siis võta gaasimask kaasa ja sealt peavaluta lahkumine on võimatu (pole ka ime et nendest tundidest kunagi kõvasti poppi sai pandud)
samas wifi purki kah toas ei kiirga seega suht normul...
samas väikelast arvutiga ühtetuppa magama ei paneks... kindluse mõttes
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
16.01.2007 17:14:52
|
|
|
angel, jah, igast magnetlaineid ja sagedusi igalpool. paar aastat tagasi kuskil, tegid rootslased uuringu microlaine ahju kohta ja see pid kõige hullem asi olema ainult vett võib keeta toitu pidi lagundama ja tekitama vähirakke töölgi käivad mul siin 2 arvutit 24h/7 terve aasta, ainult siis tehakse restarti, kui umbe jookseb ja siin õhku pole ja pea pidevat valutab ja muud sada häda
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
16.01.2007 17:20:18
|
|
|
CRT monitoridega pidi selline asi olema, et see kiirgus mis eestpoolt tuleb on lahja võrreldes sellega mis tuleb tagumiselt poolt.
Samas ööseks jätad arvuti käima aga monitori ikka ei jäta ju
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
16.01.2007 17:22:03
|
|
|
Ütleks nõnda et kui: toas on halb vent (ülla ülla see on enamus koolides ja majades), tuba ei õhutata piisavalt, ruumis on palju CRT monitore siis see kokku = suht suur peavalu.
Eriti kui mõnes idiootses ruumis on pandud nõnda et inimene istub CRT taga mis on suur EI kuna seal ongi see CRT kiirgus.
LCD dega ei ole saanud katsetada kui neid 20 tükki toas on. Seega ei tea palju nad leevendavad. Igatahes sooja eraldus on neil suht olematu võrreldes 17" CRT ga (minu LCD igatahes suht külm tükk).
Ja kuna LCD igasugu CRT omane kiirgus väljad taga kah puuduvad siis oletaks et asi ei ole enam nii hull. (LCD taga, ehk siis teisel pool monitori, võib istuda midagi ei juhtu. CRT taga aga ei).
Igatahes ma suht tundlik igasugu asjadele aga seni enda masin ei ole sellist jama tekitanud. CRT ga vahest oli õhutamata toas veider tunne... aga LCD ga on asi nagu OK.
Samas kui kella 5'ni arvuti taga olla ja keset päeva ülesse ärgata on arvuti nn "pohmakas" olemas
endal ei kujuta ette mis võiks seda suurt ja ohtliku kiiritust tekkitada... tuba kah õhutan siis ei lähe lämbeks jms värk.
Aga jah.. harjumus juba asja 24/7 sees hoida ja et mingid vendi regulaatori led id valgustavad voodit (tava led id mitte uv saast).
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
16.01.2007 18:18:13
|
|
|
| Kui ma välja lähen või arvuti rauajuppe sätin/vahetan, siis on arvuti väljas. Muidu on ta sees, öösiti saadab mu unereisi mõni New Age netiraadio või mp3, vahel töötab öösiti ka Emule (kuigi jama on see, et ta kipub netiraadiot segama, muusikasse tekivad katkestused mõnikord) ja on olnud perioode, mil ma mitu päeva jutti ei tõsta kodust üldse jalga välja, arvuti saab kah vastavalt vatti.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
16.01.2007 18:25:22
|
|
|
angel, väga hästi kuulda, kui crt teler käib teises toas...kuigi telekas hääletu...annab sellist suht tugevat ja teravat heli edasi LCD-l ei pruugi kiirgust olla, aga küll on midagi muud-ma ei usu, et see perfect thing on
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
16.01.2007 18:31:58
|
|
|
CRT sellega nõustun. Endal õnneks oli korralik CRT (959NF).
Eks LCD midagi kah annab... aga ohtlik nagu crt.. ei usu. muidu oleks sellest juba ammu juttu olnud. Nüüd juba minuteada LED idega LCD vms tulemas (kuulnud et läpparitel tehakse et ruumi ja voolu kokku hoida).
Endal igatahes tuba "puhtam" peale CRT kadumist ehk siis vähem läbu lõhna toas.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noxton
HV Guru

liitunud: 03.03.2005
|
16.01.2007 18:53:00
|
|
|
angel, kindlasti LCD parem kui CRT- pole kahtlustki.
tehakse aina uusi monitore ja telereid, mis võtavad elektrit vähe ja ruumi vähe, aga kust ta siis oma võimsuse ,loogiliselt võttes, võtab? õhust ja armastusest?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
21.01.2007 20:53:05
|
|
|
| ööseks panen sleepima. Aga päris välja pole vist juba mitu kuud lülitand
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
27.02.2007 09:28:18
|
|
|
| 24/7 ei lülita pea kunagi välja, ainult kui komponente vahetan või puhastan. Öösiti on arvuti sleepis.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
27.02.2007 09:32:35
|
|
|
koguaeg töötab tirib pragu 80 giga xfilesi
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
27.02.2007 09:57:17
|
|
|
9päeva juba töötanud. Võib öelda, et 24/7
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.02.2007 00:03:57
|
|
|
käib kahh 24/7, aga elektriarvele lisanduv ~60-70kr kuus paneb mõtlema
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
28.02.2007 00:06:34
|
|
|
Endal 18/7 koguaeg. Hommikul tööle ja asju tirima. Ööseks kinni.
_________________ Tere.
viimati muutis der hammer 28.02.2007 00:45:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
28.02.2007 00:13:13
|
|
|
| Arvuti kõige suurim paus hetkel on restart. Vahest käib kuu aega jutti ilma restartita ka. Ehk siis 24/7.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celeron
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.05.2003
|
02.03.2007 18:36:05
|
|
|
Ainukene paus on reboot ja seda toimub umbes kord 3 päeva jooksul.
BOINCi on vaja arvutada ju
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pat
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
04.03.2007 23:25:39
|
|
|
| kunagi pole öösel sees , arvuti töötab päevas umbes 10h ..
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
28.04.2007 19:38:48
|
|
|
| minul arvuti töötab 24/7 välja peab lõlitama iga 3 päeva tagant muidu hakkab lollusi tegema
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixa
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.02.2007
|
28.04.2007 19:57:07
|
|
|
mul käib ainult päeval.
Aga, kui sleepi panna, kas ta siis kah tõmbab asju või magab rahulikult?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
28.04.2007 20:05:11
|
|
|
| sixa kirjutas: |
mul käib ainult päeval.
Aga, kui sleepi panna, kas ta siis kah tõmbab asju või magab rahulikult? |
Sleep katkestab netiühenduse.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zorten22
HV veteran

liitunud: 17.12.2004
|
28.04.2007 20:05:43
|
|
|
| Viimased 4 päeva jutti käinud, kui välja arvata üks resa
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario0014
HV kasutaja
liitunud: 19.10.2005
|
29.04.2007 00:49:32
|
|
|
| põhiliselt 24/7 harva panen ööseks kinni
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dark Kille
Piiratud kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
29.04.2007 10:12:47
|
|
|
Tavaliselt on öösiti väljas, harva on sees, päeval koguaeg sees
_________________ M: Ajakirjad |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sendler
HV kasutaja
liitunud: 26.05.2003
|
29.04.2007 11:46:31
|
|
|
| Endal töötab Powerbook vist koguaeg, vahet pole, kas kakun midagi või ei, pole mõtet kah kinni panna, teist vaevu kuulda meetri kauguselt
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
51004
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2006
|
29.04.2007 18:32:15
|
|
|
E-R 7
L-P 15
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
29.04.2007 19:17:50
|
|
|
pmst 24/7, azureus peab ju tööd tegema ja ega ma maksa neti eest et niisama igaks juhuks "olemas oleks"!
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C4ines
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
01.05.2007 13:03:44
|
|
|
| 24/7 kindlasti mitte... Lahti Ainult õhtuti ja koolis konspekteerimiseks...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.05.2007 00:03:46
|
|
|
mõlemad arvutid 24/7...vaja tuba kütta
Lihtsalt kiirus alla ja korras
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
02.05.2007 01:44:36
|
|
|
1 kirst kütab laual voodi kõrval tuba 24/7... vahest teen ka rebooti aga üldiselt kinni ei viitsi asja panna... hea soe toas olla (X19k power )
siis kui masin kinni saavad kõik aru et midagi piixu läinud
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janek87
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2004
|
02.05.2007 09:56:02
|
|
|
| pole tarvis...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.05.2007 09:58:31
|
|
|
viimasel ajal ei ole põhjust 24/7 sees hoida
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
04.05.2007 18:22:13
|
|
|
Tjah, mul saab vist teine aasta täis 24/7 reiimis ja mis paneb imestama, on see, et Windows ei ole selle ajaga hapuks läinud.
EDIT: natuke luiskasin siiski, Win on eelmise aasta veebruarist, kuid 24/7 reiim on ikka varasemast perioodist.
EDIT2: ikka olen puhastanud, hea tava järgi aastas korra suruõhuga kogu sisemus üle.
viimati muutis Rudolf112 04.05.2007 18:25:46, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevvu
HV veteran
liitunud: 22.08.2006
|
04.05.2007 18:23:35
|
|
|
Puhastanud ka pole?
_________________ BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|