|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Kristo.
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.04.2004
|
05.01.2007 15:17:52
|
|
|
| mihkelv kirjutas: |
| a22t kirjutas: |
Istun oma fedora core 6 taga ja m6tlen et, huvitav, kas 900 duron oma 192 mega ramiga j6ouaks vedada Ubuntu 6.06te  |
Huvitav, mille poolest fedora erineb ubuntust... gnome (või kde) on mõlemal umbes samad versioonid  |
Erinevusi on nii mõningaid. Näiteks rpm vs deb ja sellest tulenevad erinevused.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkelv
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2004
|
05.01.2007 17:42:57
|
|
|
Tahtsin seda öelda, et peamised nõuded riistavarale olenevad töölaua keskonnast elik Gnomest, kde-st vms. Pakimajandus ei puutu asjasse.
viimati muutis mihkelv 05.01.2007 17:45:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
05.01.2007 17:45:12
|
|
|
Pigem isegi mitte keskkonnast vaid sellest mida sinna (by default) installitakse. Minimaalse ja maksimaalse keskkonna ressursivajaduse vahe võib olla üsna suur.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkelv
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2004
|
05.01.2007 17:47:21
|
|
|
Või siis pigem sellest, mis viled buutimisel tööle lähevad
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
06.01.2007 00:37:35
|
|
|
Sai siis 900sele duronile ubuntu 5.10 selga aetud, updeidid tehtud, k6ik ok.
ainult need t2pit2hed.
korraks saan paika. panen defaultiks. saan natuke olla ja. kohe j2lle us ja enam tagasi ei saa.
mis v2rk on?
Muidu jookseb puhtalt, ka siis kui mitu mitu programmi korraga avatud.
EDIT: Ei lähe käima. Bootimisel ilmub
access tty; job control turned off
Ja ongi bootimine otsas.
EDIT nr2: Partitsioonidele tuli otsa, netist 6.10 ja see peale. Täpitähed olemas, boodib kenasti.
viimati muutis a22t 06.01.2007 12:50:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel90
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.10.2004
|
06.01.2007 03:12:36
|
|
|
Tekkis selline probleem, nimelt ei saa Apacer Audio Steno AU524 tööle. Mountimisel ütleb nii:
mount: special device /dev/sda does not exist
error: could not execute pmount
Kas seda isendit polegi võimalik Ubunut peal tööle saada? Mingit teine Philipsi junn hakkas korraga tööle
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2003
|
07.01.2007 04:30:39
|
|
|
| mihkel90, mida dmesg näitab vahetult peale selle ühendamist?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel90
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.10.2004
|
07.01.2007 19:14:11
|
|
|
| indrek kirjutas: |
| mihkel90, mida dmesg näitab vahetult peale selle ühendamist? |
dmesg
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2003
|
07.01.2007 21:16:07
|
|
|
mihkel90,
sudo mount /dev/sda1 /kuhugile/kataloogi
peaks käsurealt töötama. Kuigi uuemad kded-gnomed peaksid selle automaagilsielt ära tundma.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valtsweb
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
07.01.2007 21:45:19
|
|
|
selline küsimus, et peale wifiga möllamist, mille ma lõpuks tööle sain .. siis järgmine kord bootides viskas peale parooli ja useri sisestamist ette pruuni lehe, mille üleval nurgas on hall kastike, jookseb boodil kinni ühesõnaga .. et mis nüüd peale hakata?
Arvatavasti safe mode vms? Aga see terminali põhine, et mis käske sisse toppida vms
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
07.01.2007 22:02:23
|
|
|
| Aga mida sul tarvis teha on? Ma võin sulle praegu n+1 käsku anda ja kasu ei pruugi neist ikka olla.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valtsweb
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
07.01.2007 22:09:38
|
|
|
Arvatavasti oleks vaja muuta etc/network/interface file sisu..
Kui ma nüüd väga mööda ei pannud
Nimelt üritasin oma uimase peaga wifi kaardile antud eth1 väärtust wlan0'ks muuta, midagi seal vast soperdasin kokku..
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
07.01.2007 22:14:01
|
|
|
| Kui sul mc on, siis saad mcedit selle ära teha.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valtsweb
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
08.01.2007 21:35:04
|
|
|
EDIT
Hiir oli hoopis vigane .. poest uus ja töötab
Nii jälle korralikult ubuntus sees
Kõik töötab, aga nüüd muretsesin läpakale ühe vidina juurde - Trust usb mouse
Ühendan juhtme usb pordiga, aga mitte midagi, ka restart ei toimi .. xorgi wizardis ei osanud ka muud teha, kui resolutsiooni paigast viia, nii et taastasin backupist vana faili tagasi
Äkki oskab keegi nõu pakkuda, kuidas seda hiirt nüüd tuvastada
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
08.01.2007 23:08:12
|
|
|
miks mozilla firefox 2 pange paneb tihti. lööb ise kinni ennast. seda näiteks rate.ee lehel ja mjal ka. närvi ajab
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
09.01.2007 16:54:09
|
|
|
a22t, flashplayer vigane. Endal oli ka selline jama, kuid manuaalne maha laskmine ja uuesti peale panemi aitas tööle. Kui lased ise automaatselt flashplayerit installida/uuendada, siis on jälle kööga
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkel90
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.10.2004
|
09.01.2007 17:13:17
|
|
|
| indrek kirjutas: |
mihkel90,
sudo mount /dev/sda1 /kuhugile/kataloogi
peaks käsurealt töötama. Kuigi uuemad kded-gnomed peaksid selle automaagilsielt ära tundma. |
ei aita, kõik teised pleierid on ta automaatselt ära tundnud
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
09.01.2007 21:26:38
|
|
|
Kas saab linuxit õpetada üle võrgu windowsi masinast filme sööma? et ei peaks kopima. vaid saaks kohe vaadata
võrgu sain sambaga kenasti mõlematpidi tööle.
EDIT: Asi selles siis et. Avades ubuntus üle võrgu windows xp masinast faile. ütlevad ubuntu programmid et cannot open source vms. Windows xp aga avab kenasti ubuntus asetsevaid asju.
viimati muutis a22t 09.01.2007 23:05:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
09.01.2007 21:36:31
|
|
|
a22t, Vea tekitasid sisse muret/teemat kirjutades.
Ei kirjeldanud, mis asi ja kuidas ei funga. Ei kirjelda, miks sa pead kopeerima.
Ei kirjelda, kuidas käitub mingi tundmatu programm, mida sa kasutad.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
09.01.2007 22:33:00
|
|
|
a22t, suurem jagu programme ei oska sambale viitavaid linke kasutada, parem mounti samba kataloog kuhugi puusse ja kasuta sealt, siis paistavad nad üpris tavaliste failikestena.
mount -t smbfs //masin/jagamisenimi/ /home/minukasutaja/winmasin -o username=kasutajanimiwinmasinas,password=parool
või smbmount, mis kutsub välja mount -t smbfs-i'
Edit: muuseas, kui sul kasutajat ja parooli pole seatud, siis windowsimasinad kasutavad avalikuks jagamiseks kasutajanime guest ja parooli share (või midagi sarnast), xp home masinates seda muuta saad Command linest "net user guest uusparool" käsuga.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
10.01.2007 21:24:12
|
|
|
nii.
kuidas saada lahti firefoxi automaatselt tiritud adobe flashist? add-remove programsi all teda ei ole. sudo apt-get removega ei tea paketinime.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
11.01.2007 16:06:15
|
|
|
$ rm ~/.mozilla/plugins/flashplayer.xpt
$ rm ~/.mozilla/plugins/libflashplayer.so |
Aga ma pole kindle
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
11.01.2007 16:32:22
|
|
|
| Synapticus peaks ka saama installitud pakke eemaldada.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
11.01.2007 16:36:23
|
|
|
Mina ei usu, et mingid pakihaldurid teavad, mida üks või teine proge endale lisaks tirib/installib.
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
11.01.2007 16:40:24
|
|
|
amd antud käsud ja synaptic ka ei aita.
argh. krdi flash ei lase mul korralikult netis olla
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
11.01.2007 16:48:39
|
|
|
a22t, Lase Synapticus firefox maha. Siis ta peaks kustutama ka automaatselt need flashi pluginad ära.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
11.01.2007 17:12:26
|
|
|
Nu head soovitused küll....
otsi üles flash playeri vastavad pluginad terminalis (locate käsk abiks) või eemalda see ise Firefoxiga.
Käsk peaks aga olema muidu:
sudo rm /usr/lib/firefox/plugins/libflashplayer.so /usr/lib/firefox/plugins/flashplayer.xpt
Kuid loomulikult võivad ka need pluginad teises kataloogis asuda. Selle pärast ongi locate abiks.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AMD
HV veteran

liitunud: 29.07.2003
|
11.01.2007 17:26:08
|
|
|
Spott, kui peal on firefoxi enda installitud flashplayer, siis ei saa need failid ju kusagil /usr/lib/blablabla kohas olla...
Tavakasutajal ei ole sinna ju üldjuhul kirjutamise õigust.
_________________ From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel. |
|
| Kommentaarid: 335 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
145 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
12.01.2007 22:26:16
|
|
|
mul siis esimene kokkupuude ubuntuga ja kohe probleemid - masinaks compaq armada e500 ja ei saa netiyhendust t88le...device manageris n2itab v6rgukaardi olemasolu, kuid kui avada systeem->administreerimine->v6rk, j22bki seal miskit avastama...ning k6ige l6puks paneb v6rgu-putka yldse kinni...
kuna suht linuksikauge inimesega tegu, siis paluks seletada step-by-step, kui yldse on miskit seletada...
_________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
12.01.2007 23:18:35
|
|
|
| Ja mis netiühendus sul on?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
12.01.2007 23:27:29
|
|
|
radioneti yhemegane...
_________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
13.01.2007 00:33:39
|
|
|
| Mis tüüpi, DSL, kaabel etc?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
13.01.2007 01:00:51
|
|
|
ummm...raadiolink@2,4ghz->coaxjuhe->wirelessruuter->catjuhe->arvuti/l2pakas...pc taga winxp'ga t88tab, l2paka ja ubuntuga mitte...
kuid ma pigem usun, et tegu l2pakapoolse kalaga, nt et ubuntu ei leia v6rgu draivereid vms...
_________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
13.01.2007 01:18:56
|
|
|
| Konsooli network-admin ja kui jälle kinni jookseb, siis siia see, mis ta ütles.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
13.01.2007 18:11:27
|
|
|
| Valdars kirjutas: |
| Konsooli network-admin ja kui jälle kinni jookseb, siis siia see, mis ta ütles. |
...s6nad on nagu k6ik tuttavad, aga juttu ma nendest küll kokku ei saanud...
_________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
13.01.2007 18:36:56
|
|
|
Ava konsool.
Trüki sinna sisse "network-admin".
Avab selle võrgu administreerimise, seal tegutse nagu tavaliselt.
Kui peaks jälle kinni jooksma, siis peaks konsoolis mingi veateade olema.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emty
HV Guru

liitunud: 16.10.2002
|
13.01.2007 18:43:52
|
|
|
j22bki avama seda v6rgus2tete akent....
st, et akna teeb lahti, aga k6ik on "grayed-out" ja m6tleb...
_________________ ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage |
|
| Kommentaarid: 459 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
381 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
13.01.2007 23:35:42
|
|
|
Sai kernel 2.6.19.2 peale upgradeitud, buudib ilusti, töötab ilusti aga buutides annab teate "Fatal: /lib/modules/2.6.19.2-2.6.19.2/modules.dep" no such directory or file. või midagi sellist ? Kuigi modules.dep täiesti eksisteerib seal ?
Põhjuks miks 2.6.19.2 kernelit vajasin oli et accessfs töötaks, ja saaks port 113 tavakasutajana kasutada ..
lsmod näitab et moodulid ka laetud
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
14.01.2007 11:52:59
|
|
|
Peale järjekordset freezimist ja restarti kadus heli ära.
Kellelgi on mingeid soovitusi?
e: ja järgmise freeziga sai korda.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Death
HV Guru

liitunud: 06.09.2003
|
14.01.2007 17:58:23
|
|
|
raido357, man depmod peaks sulle rääkima mis lipp sulle head teeks. vist oli see äkki -e?
Marduuhin, minu kogemused on näidanud et kui linux kylmab on viimane aeg oma rauda kriitilise pilguga vaadata.
_________________ "To be or not to be?" is a question of when, not if. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
14.01.2007 18:40:01
|
|
|
Death,
ei ole sellest kasu midagi, ei "depmod -a", "depmod -e", "depmod -ae" ega ka "depmod -e -F System.map" ei andnud mingeid tulemusi, kõik oleks justkui korras, aga samas annab errori
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Death
HV Guru

liitunud: 06.09.2003
|
14.01.2007 19:02:21
|
|
|
Fatal: /lib/modules/2.6.19.2-2.6.19.2/modules.dep see et se versiooninuber swelline imelik on tundub kahtlane...
_________________ "To be or not to be?" is a question of when, not if. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
14.01.2007 19:17:31
|
|
|
| Death kirjutas: |
| Fatal: /lib/modules/2.6.19.2-2.6.19.2/modules.dep see et se versiooninuber swelline imelik on tundub kahtlane... |
Sest custom made kernel ju, saigi pandud selline imelik "nimi". Need kaustad, asjad kõik on olemas, failid ja goolgest olen ka otsinud, sarnaseid probleeme on aga ühelegi pole neile vastatud.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Death
HV Guru

liitunud: 06.09.2003
|
14.01.2007 19:42:52
|
|
|
custom made kerneli nimi on reeglina kujul 2.6.19.2-sinuversioon. See topelt versioon on veider...
_________________ "To be or not to be?" is a question of when, not if. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
14.01.2007 19:52:33
|
|
|
| Death kirjutas: |
| custom made kerneli nimi on reeglina kujul 2.6.19.2-sinuversioon. See topelt versioon on veider... |
sest ma kirjutasin kujul -2.6.19.2, seepärast ongi topelt. Olen vahepeal mitu korda uuesti ka kerneli kokku lasknud, teistsuguste confidega jms.. aga ei kasu midagi.
E: ainuke asi mida ma proovinud ei ole on, mitte kernelisse lasta moodulite laadimist, googlest on seni välja tulnud et see tekitab mingise kala.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
streetyo
HV vaatleja
liitunud: 15.01.2007
|
15.01.2007 22:26:32
|
|
|
linux ubuntu l siis sooviks teada siis kust seda paika panna ,nagu xpl on new connection wizard sealt saan panna oma kodu 1 pw ja username jne ja nagu 98 winnil enternet300 , et kus ubuntul selline koht asub ja
õpetusi kuda konfida seda
tänud ette
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
15.01.2007 22:34:14
|
|
|
pppoeconfig terminali/konsooli
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
15.01.2007 22:34:44
|
|
|
| Terminali pppoeconf
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2003
|
17.01.2007 09:44:40
|
|
|
| emty, see ruuter peaks andma sulle dhcpga ühenduse, mis peaks olema kõige standardsem ja erilist konfi mitte vajama. Võrgukaart sul töötab? mida ifconfig näitab?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
streetyo
HV vaatleja
liitunud: 15.01.2007
|
17.01.2007 16:52:33
|
|
|
| äkki saaks keegi täpselt ära selteda kust menu alt jne saan selle PPoE ple kunagi enne linuxit kasutanud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|