Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Tarkvara »  Linux & UNIX »  Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 74, 75, 76  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kristo.
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2007 15:17:52 vasta tsitaadiga

mihkelv kirjutas:
a22t kirjutas:
Istun oma fedora core 6 taga ja m6tlen et, huvitav, kas 900 duron oma 192 mega ramiga j6ouaks vedada Ubuntu 6.06te icon_question.gif


Huvitav, mille poolest fedora erineb ubuntust... gnome (või kde) on mõlemal umbes samad versioonid icon_razz.gif

Erinevusi on nii mõningaid. Näiteks rpm vs deb ja sellest tulenevad erinevused.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkelv
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2004




sõnum 05.01.2007 17:42:57 vasta tsitaadiga

Tahtsin seda öelda, et peamised nõuded riistavarale olenevad töölaua keskonnast elik Gnomest, kde-st vms. Pakimajandus ei puutu asjasse.

viimati muutis mihkelv 05.01.2007 17:45:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.01.2007 17:45:12 vasta tsitaadiga

Pigem isegi mitte keskkonnast vaid sellest mida sinna (by default) installitakse. Minimaalse ja maksimaalse keskkonna ressursivajaduse vahe võib olla üsna suur.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkelv
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2004




sõnum 05.01.2007 17:47:21 vasta tsitaadiga

Või siis pigem sellest, mis viled buutimisel tööle lähevad icon_razz.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 06.01.2007 00:37:35 vasta tsitaadiga

Sai siis 900sele duronile ubuntu 5.10 selga aetud, updeidid tehtud, k6ik ok.
ainult need t2pit2hed. icon_evil.gif
korraks saan paika. panen defaultiks. saan natuke olla ja. kohe j2lle us ja enam tagasi ei saa.
mis v2rk on?

Muidu jookseb puhtalt, ka siis kui mitu mitu programmi korraga avatud. icon_smile.gif

EDIT: Ei lähe käima. Bootimisel ilmub
access tty; job control turned off

Ja ongi bootimine otsas. icon_neutral.gif

EDIT nr2: Partitsioonidele tuli otsa, netist 6.10 ja see peale. Täpitähed olemas, boodib kenasti. thumbs_up.gif


viimati muutis a22t 06.01.2007 12:50:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel90
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2007 03:12:36 vasta tsitaadiga

Tekkis selline probleem, nimelt ei saa Apacer Audio Steno AU524 tööle. Mountimisel ütleb nii:
mount: special device /dev/sda does not exist
error: could not execute pmount

Kas seda isendit polegi võimalik Ubunut peal tööle saada? Mingit teine Philipsi junn hakkas korraga tööle
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek
HV kasutaja
indrek

liitunud: 21.06.2003




sõnum 07.01.2007 04:30:39 vasta tsitaadiga

mihkel90, mida dmesg näitab vahetult peale selle ühendamist?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel90
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2007 19:14:11 vasta tsitaadiga

indrek kirjutas:
mihkel90, mida dmesg näitab vahetult peale selle ühendamist?



dmesg
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek
HV kasutaja
indrek

liitunud: 21.06.2003




sõnum 07.01.2007 21:16:07 vasta tsitaadiga

mihkel90,

sudo mount /dev/sda1 /kuhugile/kataloogi

peaks käsurealt töötama. Kuigi uuemad kded-gnomed peaksid selle automaagilsielt ära tundma.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 07.01.2007 21:45:19 vasta tsitaadiga

selline küsimus, et peale wifiga möllamist, mille ma lõpuks tööle sain .. siis järgmine kord bootides viskas peale parooli ja useri sisestamist ette pruuni lehe, mille üleval nurgas on hall kastike, jookseb boodil kinni ühesõnaga .. et mis nüüd peale hakata?
Arvatavasti safe mode vms? Aga see terminali põhine, et mis käske sisse toppida vms icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 07.01.2007 22:02:23 vasta tsitaadiga

Aga mida sul tarvis teha on? Ma võin sulle praegu n+1 käsku anda ja kasu ei pruugi neist ikka olla.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 07.01.2007 22:09:38 vasta tsitaadiga

Arvatavasti oleks vaja muuta etc/network/interface file sisu..
Kui ma nüüd väga mööda ei pannud icon_smile.gif
Nimelt üritasin oma uimase peaga wifi kaardile antud eth1 väärtust wlan0'ks muuta, midagi seal vast soperdasin kokku..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 07.01.2007 22:14:01 vasta tsitaadiga

Kui sul mc on, siis saad mcedit selle ära teha.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valtsweb
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 08.01.2007 21:35:04 vasta tsitaadiga

EDIT
Hiir oli hoopis vigane .. poest uus ja töötab icon_smile.gif

Nii jälle korralikult ubuntus sees icon_smile.gif
Kõik töötab, aga nüüd muretsesin läpakale ühe vidina juurde - Trust usb mouse
Ühendan juhtme usb pordiga, aga mitte midagi, ka restart ei toimi .. xorgi wizardis ei osanud ka muud teha, kui resolutsiooni paigast viia, nii et taastasin backupist vana faili tagasi icon_smile.gif
Äkki oskab keegi nõu pakkuda, kuidas seda hiirt nüüd tuvastada
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 08.01.2007 23:08:12 vasta tsitaadiga

miks mozilla firefox 2 pange paneb tihti. lööb ise kinni ennast. seda näiteks rate.ee lehel ja mjal ka. närvi ajab icon_evil.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2007 16:54:09 vasta tsitaadiga

a22t, flashplayer vigane. Endal oli ka selline jama, kuid manuaalne maha laskmine ja uuesti peale panemi aitas tööle. Kui lased ise automaatselt flashplayerit installida/uuendada, siis on jälle kööga
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel90
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2007 17:13:17 vasta tsitaadiga

indrek kirjutas:
mihkel90,

sudo mount /dev/sda1 /kuhugile/kataloogi

peaks käsurealt töötama. Kuigi uuemad kded-gnomed peaksid selle automaagilsielt ära tundma.


ei aita, kõik teised pleierid on ta automaatselt ära tundnud
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 09.01.2007 21:26:38 vasta tsitaadiga

Kas saab linuxit õpetada üle võrgu windowsi masinast filme sööma? et ei peaks kopima. vaid saaks kohe vaadata icon_rolleyes.gif
võrgu sain sambaga kenasti mõlematpidi tööle.

EDIT: Asi selles siis et. Avades ubuntus üle võrgu windows xp masinast faile. ütlevad ubuntu programmid et cannot open source vms. Windows xp aga avab kenasti ubuntus asetsevaid asju.


viimati muutis a22t 09.01.2007 23:05:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
airm
HV Guru

liitunud: 26.02.2003




sõnum 09.01.2007 21:36:31 vasta tsitaadiga

a22t, Vea tekitasid sisse muret/teemat kirjutades.
Ei kirjeldanud, mis asi ja kuidas ei funga. Ei kirjelda, miks sa pead kopeerima.
Ei kirjelda, kuidas käitub mingi tundmatu programm, mida sa kasutad.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahfiaz
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2005




sõnum 09.01.2007 22:33:00 vasta tsitaadiga

a22t, suurem jagu programme ei oska sambale viitavaid linke kasutada, parem mounti samba kataloog kuhugi puusse ja kasuta sealt, siis paistavad nad üpris tavaliste failikestena.
mount -t smbfs //masin/jagamisenimi/ /home/minukasutaja/winmasin -o username=kasutajanimiwinmasinas,password=parool
või smbmount, mis kutsub välja mount -t smbfs-i'
Edit: muuseas, kui sul kasutajat ja parooli pole seatud, siis windowsimasinad kasutavad avalikuks jagamiseks kasutajanime guest ja parooli share (või midagi sarnast), xp home masinates seda muuta saad Command linest "net user guest uusparool" käsuga.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 10.01.2007 21:24:12 vasta tsitaadiga

nii.
kuidas saada lahti firefoxi automaatselt tiritud adobe flashist? add-remove programsi all teda ei ole. sudo apt-get removega ei tea paketinime. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 11.01.2007 16:06:15 vasta tsitaadiga

$ rm ~/.mozilla/plugins/flashplayer.xpt
$ rm ~/.mozilla/plugins/libflashplayer.so


Aga ma pole kindle

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 11.01.2007 16:32:22 vasta tsitaadiga

Synapticus peaks ka saama installitud pakke eemaldada.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 11.01.2007 16:36:23 vasta tsitaadiga

Mina ei usu, et mingid pakihaldurid teavad, mida üks või teine proge endale lisaks tirib/installib.
_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 11.01.2007 16:40:24 vasta tsitaadiga

amd antud käsud ja synaptic ka ei aita.
argh. krdi flash ei lase mul korralikult netis olla icon_neutral.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2007 16:48:39 vasta tsitaadiga

a22t, Lase Synapticus firefox maha. Siis ta peaks kustutama ka automaatselt need flashi pluginad ära.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2007 17:12:26 vasta tsitaadiga

Nu head soovitused küll....

otsi üles flash playeri vastavad pluginad terminalis (locate käsk abiks) või eemalda see ise Firefoxiga.

Käsk peaks aga olema muidu:
sudo rm /usr/lib/firefox/plugins/libflashplayer.so /usr/lib/firefox/plugins/flashplayer.xpt

Kuid loomulikult võivad ka need pluginad teises kataloogis asuda. Selle pärast ongi locate abiks.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 11.01.2007 17:26:08 vasta tsitaadiga

Spott, kui peal on firefoxi enda installitud flashplayer, siis ei saa need failid ju kusagil /usr/lib/blablabla kohas olla...
Tavakasutajal ei ole sinna ju üldjuhul kirjutamise õigust.

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2007 22:26:16 vasta tsitaadiga

mul siis esimene kokkupuude ubuntuga ja kohe probleemid - masinaks compaq armada e500 ja ei saa netiyhendust t88le...device manageris n2itab v6rgukaardi olemasolu, kuid kui avada systeem->administreerimine->v6rk, j22bki seal miskit avastama...ning k6ige l6puks paneb v6rgu-putka yldse kinni...

kuna suht linuksikauge inimesega tegu, siis paluks seletada step-by-step, kui yldse on miskit seletada...

_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 12.01.2007 23:18:35 vasta tsitaadiga

Ja mis netiühendus sul on?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2007 23:27:29 vasta tsitaadiga

radioneti yhemegane...
_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 13.01.2007 00:33:39 vasta tsitaadiga

Mis tüüpi, DSL, kaabel etc?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2007 01:00:51 vasta tsitaadiga

ummm...raadiolink@2,4ghz->coaxjuhe->wirelessruuter->catjuhe->arvuti/l2pakas...pc taga winxp'ga t88tab, l2paka ja ubuntuga mitte...

kuid ma pigem usun, et tegu l2pakapoolse kalaga, nt et ubuntu ei leia v6rgu draivereid vms...

_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 13.01.2007 01:18:56 vasta tsitaadiga

Konsooli network-admin ja kui jälle kinni jookseb, siis siia see, mis ta ütles.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2007 18:11:27 vasta tsitaadiga

Valdars kirjutas:
Konsooli network-admin ja kui jälle kinni jookseb, siis siia see, mis ta ütles.


...s6nad on nagu k6ik tuttavad, aga juttu ma nendest küll kokku ei saanud...

_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 13.01.2007 18:36:56 vasta tsitaadiga

Ava konsool.
Trüki sinna sisse "network-admin".
Avab selle võrgu administreerimise, seal tegutse nagu tavaliselt.
Kui peaks jälle kinni jooksma, siis peaks konsoolis mingi veateade olema.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2007 18:43:52 vasta tsitaadiga

j22bki avama seda v6rgus2tete akent....

st, et akna teeb lahti, aga k6ik on "grayed-out" ja m6tleb...

_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
Kommentaarid: 459 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 381
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2007 23:35:42 vasta tsitaadiga

Sai kernel 2.6.19.2 peale upgradeitud, buudib ilusti, töötab ilusti aga buutides annab teate "Fatal: /lib/modules/2.6.19.2-2.6.19.2/modules.dep" no such directory or file. või midagi sellist ? Kuigi modules.dep täiesti eksisteerib seal ?

Põhjuks miks 2.6.19.2 kernelit vajasin oli et accessfs töötaks, ja saaks port 113 tavakasutajana kasutada ..

lsmod näitab et moodulid ka laetud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 14.01.2007 11:52:59 vasta tsitaadiga

Peale järjekordset freezimist ja restarti kadus heli ära. thumbs_down.gif
Kellelgi on mingeid soovitusi?
e: ja järgmise freeziga sai korda. icon_lol.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 14.01.2007 17:58:23 vasta tsitaadiga

raido357, man depmod peaks sulle rääkima mis lipp sulle head teeks. vist oli see äkki -e?

Marduuhin, minu kogemused on näidanud et kui linux kylmab on viimane aeg oma rauda kriitilise pilguga vaadata.

_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2007 18:40:01 vasta tsitaadiga

Death,

ei ole sellest kasu midagi, ei "depmod -a", "depmod -e", "depmod -ae" ega ka "depmod -e -F System.map" ei andnud mingeid tulemusi, kõik oleks justkui korras, aga samas annab errori icon_neutral.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 14.01.2007 19:02:21 vasta tsitaadiga

Fatal: /lib/modules/2.6.19.2-2.6.19.2/modules.dep see et se versiooninuber swelline imelik on tundub kahtlane...
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2007 19:17:31 vasta tsitaadiga

Death kirjutas:
Fatal: /lib/modules/2.6.19.2-2.6.19.2/modules.dep see et se versiooninuber swelline imelik on tundub kahtlane...


Sest custom made kernel ju, saigi pandud selline imelik "nimi". Need kaustad, asjad kõik on olemas, failid ja goolgest olen ka otsinud, sarnaseid probleeme on aga ühelegi pole neile vastatud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 14.01.2007 19:42:52 vasta tsitaadiga

custom made kerneli nimi on reeglina kujul 2.6.19.2-sinuversioon. See topelt versioon on veider...
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2007 19:52:33 vasta tsitaadiga

Death kirjutas:
custom made kerneli nimi on reeglina kujul 2.6.19.2-sinuversioon. See topelt versioon on veider...


sest ma kirjutasin kujul -2.6.19.2, seepärast ongi topelt. Olen vahepeal mitu korda uuesti ka kerneli kokku lasknud, teistsuguste confidega jms.. aga ei kasu midagi.

E: ainuke asi mida ma proovinud ei ole on, mitte kernelisse lasta moodulite laadimist, googlest on seni välja tulnud et see tekitab mingise kala.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
streetyo
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2007




sõnum 15.01.2007 22:26:32 vasta tsitaadiga

linux ubuntu l siis sooviks teada siis kust seda paika panna ,nagu xpl on new connection wizard sealt saan panna oma kodu 1 pw ja username jne ja nagu 98 winnil enternet300 , et kus ubuntul selline koht asub ja
õpetusi kuda konfida seda
tänud ette
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 15.01.2007 22:34:14 vasta tsitaadiga

pppoeconfig terminali/konsooli
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 15.01.2007 22:34:44 vasta tsitaadiga

Terminali pppoeconf
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek
HV kasutaja
indrek

liitunud: 21.06.2003




sõnum 17.01.2007 09:44:40 vasta tsitaadiga

emty, see ruuter peaks andma sulle dhcpga ühenduse, mis peaks olema kõige standardsem ja erilist konfi mitte vajama. Võrgukaart sul töötab? mida ifconfig näitab?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
streetyo
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2007




sõnum 17.01.2007 16:52:33 vasta tsitaadiga

äkki saaks keegi täpselt ära selteda kust menu alt jne saan selle PPoE ple kunagi enne linuxit kasutanud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Tarkvara »  Linux & UNIX »  Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 50, 51, 52 ... 74, 75, 76  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.