Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 273, 274, 275  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
bezdomn6i
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2003




sõnum 27.10.2006 11:16:07 vasta tsitaadiga

video.google vahendusel oli see film täitsa vaadatav...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 01.11.2006 17:18:47 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
alliance kirjutas:
Herr Kurm kirjutas:
uuriti et kas põrgu on tegelikult olemas icon_lol.gif

toda uuringut tehti ka kunagi ju.et puuriti auk ja lasti mikker alla.mingid irmsad hääled olevat all olnud:P
jumal teab mis kohin sinna mikrisse sisse joksis

http://en.wikipedia.org/wiki/Well_to_hell_hoax
Sellesama 'kaevu' kaudu olevatki põrgusse mikrofon toimetatud.
btw hea mikrofon, mis talub 2000F icon_razz.gif
kellelgil ei ole seda häält jagada?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2006 01:39:25 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

Youtube on mõnikord täitsa hea asi
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zajats
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2006 18:52:25 Maarjamaa mured vasta tsitaadiga

link :: Väikestes maatanklates sai bensiin otsa

Kohalikud mured....

Nii kui nafta ja bensu hind langes on teema jäänud oluliselt vaiksemaks. Vaatame kuidas tulevik kujuneb. Statistikaks hetkel hind 12.20 ja olnud seal mõnda aega.

http://www.peakoilstore.com/forum/index.php/topic,853.msg11064.html#msg11064

Kes sina oled?

http://www.fcnp.com/index.php?option=com_content&task=view&id=559&Itemid=33

Täpselt see seis mis siin topicus on. Kui hinnad ei tõuse, on kõigil kama.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 02.12.2006 17:54:02 vasta tsitaadiga

Viimane autoleht kirjutab, kus mingi instituut uuris, kauaks jätkub meile naftat ja seal pakuti kuni 2030, siis ei pidavat enam reaalselt võimalik toota selliseid koguseid. Kuid elame näeme, tarbimine suureneb siiski igapäevaselt ja maailmas on ikka majanduskasv.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.12.2006 12:48:12 vasta tsitaadiga

Sõber /. pajatab physorgi põhjal, et vesinik ei ole eriti sobiv asi fossiilkütuste asendamiseks:

Ehk siis elektriauto oleks umbkaudu 3x efektiivsem kui vesiniku oma. Mõlema laialdaseks kasutusele võtuks oleks tarvis väga suuri ümerehitusi teha. Elektrisüsteemi tegemine peaks olema teoorias veidi lihtsam ja odavam. Ma ei usu et suure vesiniku transpordi võrgustiku ehitamine oleks odavam kui elektriliinidele paralleelselt mõne kobedama traadi juurde tõmbamine ning kui kord traadid tõmmatud siis nende hoolduse peale kulub minimaalselt ressursse.

Samuti saaks autodesse valamise asemel mõnda aega kasutada naftat nende elktrijaamade kütmiseks, seal peaks efektiivsus olema märksa suurem kui sisepõlemis mootoris põletamisel. Ma ei imestaks sugugi kui kokkuvõttes oleks efektiivsem naftaga elektrijaamu kütta ning lasta neil toota elektriautodele vurtsu.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zajats
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2006 17:54:48 vasta tsitaadiga

Meil on elektriauto kasutamine natuke jama. Talvel peaks ise peadaalidega hoogu andma, külmas väheneb drastiliselt akude mahutavus.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.12.2006 20:38:07 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei oska kommenteerida vesiniku põhiste "akudega" masinate töövõimet külmas kliimas?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2006 00:48:18 vasta tsitaadiga

Zajats kirjutas:
Meil on elektriauto kasutamine natuke jama. Talvel peaks ise peadaalidega hoogu andma, külmas väheneb drastiliselt akude mahutavus.
Akud võib ju panna termosesse ja minimaalse energiahulgaga temperatuuri säilitada.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 16.12.2006 15:12:13 vasta tsitaadiga

http://news.softpedia.com/news/BrightLightSolar-Brings-Power-to-Your-Home-42363.shtml
Tiba kallis ja siinsesse kliimasse ilmselt mõttetu aga võimalik.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vananematu
HV veteran
Vananematu

liitunud: 28.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2006 11:29:14 vasta tsitaadiga

Iraan loobub dollarist

Nüüd siis vist jäädavalt.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2006 01:57:25 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Turba kogumine on pikk ja vaevaline protsess ning elektrijaamad vajavad seda rongitäite kaupa. Lisaks ei sobi iga suvalise mülka turvas kogumiseks ja kütmiseks. Kütteväärtus peaks võrreldes põlevkiviga märksa väiksem olema seega turvast läheks veelgi rohkem.


Sorry nii vana postituse tsiteerimise pärast, aga ühe Google otsinguga sattusin juhuslikult just selle sama postituse peale. icon_lol.gif
Turba kütteväärtus tegelikult ei ole madalam põlevkivi omast kui räägime ikka kütteväärtusest massiühiku kohta, nagu nad tavaliselt antakse, üsna sarnane on, kuival tükkturbal isegi kõrgem. icon_wink.gif
Mõlemad nad muidugi üsna piiratud ressursiga maavarad, arvan, et turvas peaks tastuma kiiremini kui põlevkivi, sest turbakiht kasvab keskmiselt 1 mm aastas, mis arvestatuna meie rabade pindala polegi nii väga kaduvväike maht, aga põlevkivi on hoopis teist sorti asi. Turvast muidugi lihtsam põletada, põlevkiviga igavene jama, tuhka tekib väga-väga palju.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 29.12.2006 01:57:36 vasta tsitaadiga

Tavaliselt vist võrreldakse ruumala järgi?
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.12.2006 02:18:47 vasta tsitaadiga

Tõepoolest turvas kasvab kiiremini ning võibolla on ka kõrgema kütteväärtusega kuid elektrijaamade toiteks jätkuks ainult mõnest aastaks ning taastumine pole kaugeltki piisav et natukenegi olukorda leevendada. Kütteväärtus per-kg võib neil sama olla, ruumala järgi on põlevkivi üsna kindlalt kordades parem.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2006 12:03:46 vasta tsitaadiga

... ja taastumine ei toimu juba kaevandatud aladel. On üks ideaaltingimustest jääksoo Eestis, mis suudeti peaaegu uuesti "tööle saada", aga enamikel juhtudel ei ole tingimused kaugeltki nii sobilikud.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bright
analyzer
bright

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.01.2007 17:55:38 vasta tsitaadiga

Oil prices may cool at 2007 after record year 2006:

http://www.mg.co.za/articlePage.aspx?articleid=294727&area=/breaking_news/breaking_news__business/

_________________
Doggett can tell
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2007 18:07:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:
as global production catches up with demand
Huvitav, kas pumpamise peak ei olegi veel käes?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fredu
HV veteran
Fredu

liitunud: 06.04.2003




sõnum 04.01.2007 01:44:27 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
tsitaat:
as global production catches up with demand
Huvitav, kas pumpamise peak ei olegi veel käes?

Ma mäletan, et OPEC vahepeal nagu isegi vähendas pumpamist, kuid mitte ressursi puudulikkuse tõttu, vaid et tõsta kunstlikult toornafta hinda, mis langes nende jaoks liiga madalale.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marti252
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2003




sõnum 05.01.2007 15:27:47 vasta tsitaadiga

link :: Peak Oil Salvation?

Selles artiklis peaks olema vastuseid nii mõnelegi tuleviku küsimusele. Kuigi seda on raske uustulnukale lugeda!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Yorick
HV kasutaja
Yorick

liitunud: 25.12.2004




sõnum 07.01.2007 02:50:58 vasta tsitaadiga

Vesinik vesinikuks,see näikse ikka mitte homme-ülehomme tulevat.Seda linki pole siia vist veel pandud http://www.physorg.com/news84187536.html ...

Arvan,et peamine küsimus on ülemineku lihtsuse võmalikkuses praegusest olukorrast ükskõik millele uuele.Selles vallas on võimalikuks teeks näiteks elektrimootor rattas ehk siis in-wheel engine http://media.mitsubishi-motors.com/pressrelease/e/corporate/detail1269.html
selles mõttes,et ehk oleks võmalik ka praegu eksisteerivaid autosi mõnevõrra ümber teha hübriidsõidukiteks - et siis nelja sellise mootori maksumus + akud + töö ise.Küllap kõige odavam see pole,kuid uuest Priiusest ehk ...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.01.2007 02:59:24 vasta tsitaadiga

Kas vesinik ise ei kõlba siis energiaks ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.01.2007 03:29:41 vasta tsitaadiga

Kõlbab H2, mitte H2O.
H2 kütusena kasutamisel põletatakse seda, tulemuseks on H2O. Otse vee kasutamine kütusena on sama kui süsihappegaasi ehk CO2 põletamine: see lihtsalt ei põle, vähemalt mitte hapnikuga.

[edit]

Veest vesiniku tegemist võib kaudselt võrrelda süsihappegaasist ja veest nafta tootmisega icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 07.01.2007 06:24:03 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Kas vesinik ise ei kõlba siis energiaks ?

Selleks, et veest 1 ühik vesinikku toota, kulub energiat rohkem kui sellest ühest ühikust energiat võimalik tavameetoditel saada. Ehk on arusaadav sõnastus.
St. Ideoloogiliselt on vesinik nagu aku. Akusse pead alguses panema n ühikut energiat, aga pole ju kuidagi võimalik saada akust hiljem rohkem kui n ühikut energiat.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.01.2007 11:08:05 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Kas vesinik ise ei kõlba siis energiaks ?

Selleks, et veest 1 ühik vesinikku toota, kulub energiat rohkem kui sellest ühest ühikust energiat võimalik tavameetoditel saada. Ehk on arusaadav sõnastus.
St. Ideoloogiliselt on vesinik nagu aku. Akusse pead alguses panema n ühikut energiat, aga pole ju kuidagi võimalik saada akust hiljem rohkem kui n ühikut energiat.


vat just taolist lauset ootasingi jah. No eks aeg näitab. Ei usu eriti, et meie põlvkonna ajal veel saabub aeg, mil pole tilkagi naftat ja seni käivad kõik jala, kuni keegi midagi leiutab.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skydiver0
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2004




sõnum 07.01.2007 12:50:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Eclipse EV covered over 400 km on public roads on a single battery charge.

see on tegelikult väga hea tulemus. elektrimootorid on kõige tõenäolisem arengusuund, sellepärast et nad on kõrge kasuteguriga(80-90%), kerged, lihtsa ehitusega ja odav ülal pidada. probleem on jah akudes, kui keegi suudaks arendada korralikud kiirelt laetavad akud, mis läheksid laiatarbe kasutusse siis pole elektriautode aeg enam kaugel icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marti252
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2003




sõnum 07.01.2007 14:11:02 vasta tsitaadiga

skydiver0 kirjutas:
probleem on jah akudes, kui keegi suudaks arendada korralikud kiirelt laetavad akud, mis läheksid laiatarbe kasutusse siis pole elektriautode aeg enam kaugel icon_smile.gif


Ma hakkasin mõtlema, et mida kiiremini akut tahad täis laadida, seda suuremat voolu antud pinge juures on vaja. Seega kui tahad seda täis laadida nagu kondekat, siis peaksime enamus elektriliine ümberehitama, et need vastu peaksid. Lahenduseks hetkeliseks laadimiseks oleks vist laadimisjaamad, kuhu kogutakse suurtesse kondektesse energiat ja siis sealt laetakse momentaanselt autot.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2007 18:25:50 vasta tsitaadiga

Tegin ühe lambiarvutuse eeldusel et 10kW keskmist võimsust jaguks 5 tundi liiklemiseks.
Kui oleks mingid imeakud mida näiteks 1 minutiga täis saaks laadida ja kogu krempel oleks kaovaba, peaks laadimisseade andma 3MW energiat ehk näiteks 3000volti ja 1000amprit. On küll väga surmav, aga räigeid turvanõudeid täites vist teostatav.
Samas on praktilisem vist akude vahetus.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marti252
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2003




sõnum 07.01.2007 19:54:21 vasta tsitaadiga

link :: Chevy Volt electric car concept to debut

Siin midagi elektriautode kohta veel!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skydiver0
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2004




sõnum 07.01.2007 20:42:42 vasta tsitaadiga

elektriautode kõrval on veel elektrimootorrattad, mis on samuti üsna lihtsa ehitusega, kuid siiski kallid. mina tean 2 firmat kes juba tegeleb elektrimootorrataste tootmisega. siiski hinnad on neil väga krõbedad ja kaugele nad ei sõida - max 50-60km
http://www.electricmotorsport.com/EGPR/egprPage.htm - võimalik kohe osta:D
video iseehitatud elektrimootorrattast: http://www.youtube.com/watch?v=xrFPMLAfs3s&eurl
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marti252
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2003




sõnum 08.01.2007 10:56:33 vasta tsitaadiga

Panen siia koopia ühes foorumis olnud vestlusest.

leidsin mõni aeg tagasi ühest raamatust väikse loo Browni generaatori kohta
siin samal teemal mõned videod,kas leidub mõni asjatundja kes seletaks maakeeli
antud seadme kasutuse võimalikust kui see näitatu on ikka tõesti toimiv tehnoloogia

http://video.google.com/videosearch?q=water+power

http://en.wikipedia.org/wiki/Samuel_Brown_(engineer)


Samuel Brown ei puutu antud juhul asjasse - otsima peaks Stanley Meyer'i kohta, sest viidatud videos räägitakse tema leiutisest.
Meyer väitis 90-te keskel, et on avastanud meetodi kümneid (või koguni sadu) kordi efektiivsemaks vesiniku tootmiseks veest, kasutades
selleks senitundmatut resonantsinähtust. Meyer demonstreeris oma seadet korduvalt, s.h. ka U.S.A patendiameti ekspertidele, kes veendusid selle reaalsuses ja andsidki välja patendi (tegelikult mitu erinevat). Kõige suuremat tähelepanu äratas teleajakirjanikele jt demonstreeritud auto, mis kasutas kütuseks tavalist kraanivett icon_smile.gif
http://waterpoweredcar.com/stanmeyer.html

Stanley Meyer mürgitati 1998 aasta märtsi lõpus, samal nädalal murti sisse tema kodulaborisse ja viidi ära kõik mis võis olla seotud antud leiutisega s.h. ümberehitatud auto.

Ma ei tea, kas see on tõsi või ülimalt osav pettus, et lihtsameelsetelt investoritelt raha välja meelitada. Selles teda igal juhul süüdistati 1996 aastal lõppenud kohtuprotsessis, kus ta jäi kaotajaks ja pidi 25000US$ kaebajale tagastama.
Küsimuseks jääb, miks pidi keegi vaevuma tapma ja röövima mingit suvalist pisisuli, kui see kellegi (naftamüüjate) huve tegelikult ei kahjusta?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2007 11:32:59 vasta tsitaadiga

marti252, see teema on yletanud ka teisel viisil meediakynnise: samast n2htusest on tehtud 1 p6nevusfilm, mille nime ma ei m2leta hetkel aga lihtsale nimiesele seletatakse seal asja olemust. see resonants leiti filmis kuna katseseade k6rval oli kas k6lar v6i treipink..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marti252
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2003




sõnum 08.01.2007 13:26:18 vasta tsitaadiga

link :: Equinox - It Runs on Water (Free Energy - 1995)

Suht huvitav film eelnevast teemast

Leidsin õpetuse ka kuidas kergelt auto veega töötama panna
Tahaks selle ära proovida, kas on ikka tõsi.
Seal ütleb, et see on väga lihte ja kogu õpetus ning joonised on kaasas.

Huvitav, kas leiaks inimesi, kellel oleks huvi see asi järgiproovida?

video veega sõitvast autost


viimati muutis marti252 08.01.2007 15:25:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.01.2007 14:20:55 vasta tsitaadiga

marti252, sääraselt hotis olevaid asju linkida pole eriti lihtne. Sisuliselt ei saa sellele ligi keegi muu kui sa ise icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2007 14:24:00 vasta tsitaadiga

marti252 kirjutas:
Suht huvitav film eelnevast teemast

Leidsin õpetuse ka kuidas kergelt auto veega töötama panna
Tahaks selle ära proovida, kas on ikka tõsi.
Seal ütleb, et see on väga lihte ja kogu õpetus ning joonised on kaasas.

Huvitav, kas leiaks inimesi, kellel oleks huvi see asi järgiproovida?

video veega sõitvast autost

Selleks et auto töötaks vee pealt (H2O lõhutakse H ja O2 ning "oksüdeeritakse" taas H2O) peaks protsess olema oma sisult "igiliikur". Ehk sisestatakse vähem energiat kui saadakse.

Kunagi käis läbi link kus mingi vana olla veega sõitnud mööda Ameerikat, kuid sinna see jäänud ongi (see oleks ilmselt 9 maailma ime) .. äkki tõesti saab!? icon_rolleyes.gif


viimati muutis Le Inc 08.01.2007 16:36:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marti252
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2003




sõnum 08.01.2007 15:28:47 vasta tsitaadiga

Kahtlaselt saavad need mehed surma, kes niisuguseid asju leiutavad icon_confused.gif

Uuendasin seda linki seal eelmises postis. Nüüd peaks töötama.

Leidsin ühe saidi, kus palju sellest asjast juttu, aga nii palju kui ma jõudsin skannida seda, sain ma aru, et mõni üksik on saanud auto sõitma puhta veega!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.01.2007 15:35:22 vasta tsitaadiga

Tundub et tüübid oletavad et sõna "resonants" on midagi väga imelist ja maagilist. Reaalselt aga on ka resonantsi kasutades vaja X ühikut energiat vee molekulide lõhustumiseks ning tagasi ei saa sealt mitte mingil juhul >X ühiku energia. Ma pigem oletaks et resoneerimisega läheb suurem kogus energiat raisku kui muidu. Resoneerimine on võnkumine ehk üsna kiire ja pidev kiiruse muutumine, kiiruse muutmine aga vajab enerigiat.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zajats
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2007 17:18:07 vasta tsitaadiga

Algas asi üldse sellest mehest (suri loomulikku surma) ja tema autost:

http://www.evworld.com/view.cfm?page=article&storyid=1062
http://en.wikipedia.org/wiki/Tesla_Electric_Car
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.01.2007 17:29:17 vasta tsitaadiga

"The car was said to have been driven at speeds of 90 mph for several weeks"
Huvitav mis imelisi materiale ta küll veermikus kasutas et need pidasid vastu kiirusele ~150km/h? Pidage meeles et see toimus väidetavalt ~75 aastat tagasi icon_wink.gif

"There is no known physical evidence confirming that the car ever existed."
Pigem ma pakuks et kuigi Tesla oli kõva tegija siis sellist masinat ta valmis ei meisterdanud.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bezdomn6i
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2003




sõnum 08.01.2007 17:44:34 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
"The car was said to have been driven at speeds of 90 mph for several weeks"
Huvitav mis imelisi materiale ta küll veermikus kasutas et need pidasid vastu kiirusele ~150km/h? Pidage meeles et see toimus väidetavalt ~75 aastat tagasi icon_wink.gif


tolles esimeses lingis oli see sama jutt pisut usutavama sõnastusega... icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.01.2007 17:53:48 vasta tsitaadiga

Tundub et natukene alahindasin vanema aja tehnikat. Osaliselt on see sellest et esialgu sain aru justku nagu oleks Tesla ringi kihutanud 19 sajandi lõpul.
http://ipmsstockholm.org/magazine/2003/02/stuff_eng_ornberg_duesenberg.htm
"With its massive chassis and powerful 8-cylinder engine, this car could reach an awesome 180 kph in high gear"
Pole küll päris sama masin kuid vähemalt on näha et tehniliselt oli ka tol ajal võimalik kiireid autosid teha.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2007 21:54:08 vasta tsitaadiga

Õhtuks vaatamist: http://www.kava.ee/index_tv.php?view=&tvcid=&d=08&m=01&y=2007&tvid=1822115#1822115
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2007 22:19:49 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Õhtuks vaatamist: http://www.kava.ee/index_tv.php?view=&tvcid=&d=08&m=01&y=2007&tvid=1822115#1822115

Selle teema valguses kas poleks inimest või riiki kes ei unistaks säärasest igiliikurist? Mõelge ise, paljas teadmine et veest saaks ilma lisa energiata elektrit või sooja toota oleks ilmselt sama suur muutus kui ratta leiutamine ... see muudaks maailma (pilti)majandust täielikult.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 08.01.2007 22:33:25 vasta tsitaadiga

Irw. Veest saab energiat küll... Kunagi oli hvs ka uudis pissi patareide kohta ju. Neid tuleb ainult natukene arendada ja saamegi normaalselt voolu. Ainult ,et auto akude täis kusemiseks läheb palju energiat vaja(füüsilist ja vaimset mitte seda voolu energiat ega midagi...). icon_biggrin.gif

viimati muutis JannoT 08.01.2007 22:34:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2007 22:34:21 vasta tsitaadiga

Kahju et ühegi riigi ükski tähtis nina ei satu netilehtedele kus pakutakse DIY water powered autosid ja free energy-d ja muud bs-i.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 08.01.2007 22:35:35 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Kahju et ühegi riigi ükski tähtis nina ei satu netilehtedele kus pakutakse DIY water powered autosid ja free energy-d ja muud bs-i.

Jagad linke ehk? icon_wink.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2007 22:50:03 vasta tsitaadiga

Neist teemadest leiab hulgaliselt linke:
http://www.tevalo.ee/foorum/showthread.php?t=14339
http://www.tevalo.ee/foorum/showthread.php?t=23715
http://www.tevalo.ee/foorum/showthread.php?t=26742

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2007 23:19:09 vasta tsitaadiga

Vaadates etv'st seda vene gaasi saadet ja kuuldes juttu et 2010. a tekib venemaal endal gaasidefitsiit (räägiti numbrites ~126mld m3), tundus olukord kuidagi tuttav. Samamoodi müüsid ju kommunistid vilja välismaale, ajal kui oma inimesed nälga surid.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zajats
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2007 10:32:07 vasta tsitaadiga

Õnneks pidi olema Lätis suured mahutid mis Piiteri gaasi hoiavad. Sealt saab siia ka midagi susistada. Ma usun et ei saa olema hullem kui vene aja lõpp. Ka sellest sai üle, väheke ebameeldiv aga keegu maha ka ei surnud. Nüüd on meid ka vähem, autod ökonoomsemad (kõvasti rohkem) ja talved soojemad (2007 ennustatkse soojimaks ajaloos). Eile vaatasin Eestist ka mingit katastroofifilmi, päris huvitavad variandid olid seal....
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.01.2007 16:08:15 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Vaadates etv'st seda vene gaasi saadet ja kuuldes juttu et 2010. a tekib venemaal endal gaasidefitsiit (räägiti numbrites ~126mld m3), tundus olukord kuidagi tuttav. Samamoodi müüsid ju kommunistid vilja välismaale, ajal kui oma inimesed nälga surid.


Kurgid sulle, raha mulle on sis nende moto icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2007 16:31:39 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Draqula kirjutas:
Vaadates etv'st seda vene gaasi saadet ja kuuldes juttu et 2010. a tekib venemaal endal gaasidefitsiit (räägiti numbrites ~126mld m3), tundus olukord kuidagi tuttav. Samamoodi müüsid ju kommunistid vilja välismaale, ajal kui oma inimesed nälga surid.


Kurgid sulle, raha mulle on sis nende moto icon_rolleyes.gif


Njah, jääb üle ainult vaadata kuidas nad oma rahvaga hakkavad kes "sakuskast" ilma jääb nii...
Aga eks sel ole ka omad põhjused miks venemaa kõvasti pappi sõjaväe alla lükkab. Gaasi ja nafta tootmine pole nii tööjõumahukas kui vanasti oli vilja kasvatamine. Ülejäänud rahvast on vaja ainult kontrolli all hoida.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 273, 274, 275  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.