|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
bezdomn6i
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2003
|
27.10.2006 11:16:07
|
|
|
| video.google vahendusel oli see film täitsa vaadatav...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
01.11.2006 17:18:47
|
|
|
| TanElofJ kirjutas: |
| alliance kirjutas: |
| Herr Kurm kirjutas: |
uuriti et kas põrgu on tegelikult olemas  |
toda uuringut tehti ka kunagi ju.et puuriti auk ja lasti mikker alla.mingid irmsad hääled olevat all olnud:P
jumal teab mis kohin sinna mikrisse sisse joksis |
http://en.wikipedia.org/wiki/Well_to_hell_hoax
Sellesama 'kaevu' kaudu olevatki põrgusse mikrofon toimetatud.
btw hea mikrofon, mis talub 2000F  |
kellelgil ei ole seda häält jagada?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.11.2006 01:39:25
|
|
|
link :: kae siit
Youtube on mõnikord täitsa hea asi
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zajats
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fredu
HV veteran

liitunud: 06.04.2003
|
02.12.2006 17:54:02
|
|
|
| Viimane autoleht kirjutab, kus mingi instituut uuris, kauaks jätkub meile naftat ja seal pakuti kuni 2030, siis ei pidavat enam reaalselt võimalik toota selliseid koguseid. Kuid elame näeme, tarbimine suureneb siiski igapäevaselt ja maailmas on ikka majanduskasv.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.12.2006 12:48:12
|
|
|
Sõber /. pajatab physorgi põhjal, et vesinik ei ole eriti sobiv asi fossiilkütuste asendamiseks:
Ehk siis elektriauto oleks umbkaudu 3x efektiivsem kui vesiniku oma. Mõlema laialdaseks kasutusele võtuks oleks tarvis väga suuri ümerehitusi teha. Elektrisüsteemi tegemine peaks olema teoorias veidi lihtsam ja odavam. Ma ei usu et suure vesiniku transpordi võrgustiku ehitamine oleks odavam kui elektriliinidele paralleelselt mõne kobedama traadi juurde tõmbamine ning kui kord traadid tõmmatud siis nende hoolduse peale kulub minimaalselt ressursse.
Samuti saaks autodesse valamise asemel mõnda aega kasutada naftat nende elktrijaamade kütmiseks, seal peaks efektiivsus olema märksa suurem kui sisepõlemis mootoris põletamisel. Ma ei imestaks sugugi kui kokkuvõttes oleks efektiivsem naftaga elektrijaamu kütta ning lasta neil toota elektriautodele vurtsu.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zajats
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2002
|
14.12.2006 17:54:48
|
|
|
| Meil on elektriauto kasutamine natuke jama. Talvel peaks ise peadaalidega hoogu andma, külmas väheneb drastiliselt akude mahutavus.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.12.2006 20:38:07
|
|
|
Ega keegi ei oska kommenteerida vesiniku põhiste "akudega" masinate töövõimet külmas kliimas?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
15.12.2006 00:48:18
|
|
|
| Zajats kirjutas: |
| Meil on elektriauto kasutamine natuke jama. Talvel peaks ise peadaalidega hoogu andma, külmas väheneb drastiliselt akude mahutavus. |
Akud võib ju panna termosesse ja minimaalse energiahulgaga temperatuuri säilitada.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vananematu
HV veteran

liitunud: 28.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mobileman
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
29.12.2006 01:57:25
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Turba kogumine on pikk ja vaevaline protsess ning elektrijaamad vajavad seda rongitäite kaupa. Lisaks ei sobi iga suvalise mülka turvas kogumiseks ja kütmiseks. Kütteväärtus peaks võrreldes põlevkiviga märksa väiksem olema seega turvast läheks veelgi rohkem. |
Sorry nii vana postituse tsiteerimise pärast, aga ühe Google otsinguga sattusin juhuslikult just selle sama postituse peale.
Turba kütteväärtus tegelikult ei ole madalam põlevkivi omast kui räägime ikka kütteväärtusest massiühiku kohta, nagu nad tavaliselt antakse, üsna sarnane on, kuival tükkturbal isegi kõrgem.
Mõlemad nad muidugi üsna piiratud ressursiga maavarad, arvan, et turvas peaks tastuma kiiremini kui põlevkivi, sest turbakiht kasvab keskmiselt 1 mm aastas, mis arvestatuna meie rabade pindala polegi nii väga kaduvväike maht, aga põlevkivi on hoopis teist sorti asi. Turvast muidugi lihtsam põletada, põlevkiviga igavene jama, tuhka tekib väga-väga palju.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
29.12.2006 01:57:36
|
|
|
| Tavaliselt vist võrreldakse ruumala järgi?
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
29.12.2006 02:18:47
|
|
|
Tõepoolest turvas kasvab kiiremini ning võibolla on ka kõrgema kütteväärtusega kuid elektrijaamade toiteks jätkuks ainult mõnest aastaks ning taastumine pole kaugeltki piisav et natukenegi olukorda leevendada. Kütteväärtus per-kg võib neil sama olla, ruumala järgi on põlevkivi üsna kindlalt kordades parem.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
29.12.2006 12:03:46
|
|
|
... ja taastumine ei toimu juba kaevandatud aladel. On üks ideaaltingimustest jääksoo Eestis, mis suudeti peaaegu uuesti "tööle saada", aga enamikel juhtudel ei ole tingimused kaugeltki nii sobilikud.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bright
analyzer

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
02.01.2007 18:07:10
|
|
|
| tsitaat: |
| as global production catches up with demand |
Huvitav, kas pumpamise peak ei olegi veel käes?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fredu
HV veteran

liitunud: 06.04.2003
|
04.01.2007 01:44:27
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| tsitaat: |
| as global production catches up with demand |
Huvitav, kas pumpamise peak ei olegi veel käes? |
Ma mäletan, et OPEC vahepeal nagu isegi vähendas pumpamist, kuid mitte ressursi puudulikkuse tõttu, vaid et tõsta kunstlikult toornafta hinda, mis langes nende jaoks liiga madalale.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marti252
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2003
|
05.01.2007 15:27:47
|
|
|
link :: Peak Oil Salvation?
Selles artiklis peaks olema vastuseid nii mõnelegi tuleviku küsimusele. Kuigi seda on raske uustulnukale lugeda!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yorick
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2004
|
07.01.2007 02:50:58
|
|
|
Vesinik vesinikuks,see näikse ikka mitte homme-ülehomme tulevat.Seda linki pole siia vist veel pandud http://www.physorg.com/news84187536.html ...
Arvan,et peamine küsimus on ülemineku lihtsuse võmalikkuses praegusest olukorrast ükskõik millele uuele.Selles vallas on võimalikuks teeks näiteks elektrimootor rattas ehk siis in-wheel engine http://media.mitsubishi-motors.com/pressrelease/e/corporate/detail1269.html
selles mõttes,et ehk oleks võmalik ka praegu eksisteerivaid autosi mõnevõrra ümber teha hübriidsõidukiteks - et siis nelja sellise mootori maksumus + akud + töö ise.Küllap kõige odavam see pole,kuid uuest Priiusest ehk ...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
07.01.2007 02:59:24
|
|
|
| Kas vesinik ise ei kõlba siis energiaks ?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.01.2007 03:29:41
|
|
|
Kõlbab H2, mitte H2O.
H2 kütusena kasutamisel põletatakse seda, tulemuseks on H2O. Otse vee kasutamine kütusena on sama kui süsihappegaasi ehk CO2 põletamine: see lihtsalt ei põle, vähemalt mitte hapnikuga.
[edit]
Veest vesiniku tegemist võib kaudselt võrrelda süsihappegaasist ja veest nafta tootmisega
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
07.01.2007 06:24:03
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Kas vesinik ise ei kõlba siis energiaks ? |
Selleks, et veest 1 ühik vesinikku toota, kulub energiat rohkem kui sellest ühest ühikust energiat võimalik tavameetoditel saada. Ehk on arusaadav sõnastus.
St. Ideoloogiliselt on vesinik nagu aku. Akusse pead alguses panema n ühikut energiat, aga pole ju kuidagi võimalik saada akust hiljem rohkem kui n ühikut energiat.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
07.01.2007 11:08:05
|
|
|
| TanElofJ kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
| Kas vesinik ise ei kõlba siis energiaks ? |
Selleks, et veest 1 ühik vesinikku toota, kulub energiat rohkem kui sellest ühest ühikust energiat võimalik tavameetoditel saada. Ehk on arusaadav sõnastus.
St. Ideoloogiliselt on vesinik nagu aku. Akusse pead alguses panema n ühikut energiat, aga pole ju kuidagi võimalik saada akust hiljem rohkem kui n ühikut energiat. |
vat just taolist lauset ootasingi jah. No eks aeg näitab. Ei usu eriti, et meie põlvkonna ajal veel saabub aeg, mil pole tilkagi naftat ja seni käivad kõik jala, kuni keegi midagi leiutab.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skydiver0
HV vaatleja
liitunud: 04.07.2004
|
07.01.2007 12:50:28
|
|
|
| tsitaat: |
| Eclipse EV covered over 400 km on public roads on a single battery charge. |
see on tegelikult väga hea tulemus. elektrimootorid on kõige tõenäolisem arengusuund, sellepärast et nad on kõrge kasuteguriga(80-90%), kerged, lihtsa ehitusega ja odav ülal pidada. probleem on jah akudes, kui keegi suudaks arendada korralikud kiirelt laetavad akud, mis läheksid laiatarbe kasutusse siis pole elektriautode aeg enam kaugel
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marti252
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2003
|
07.01.2007 14:11:02
|
|
|
| skydiver0 kirjutas: |
probleem on jah akudes, kui keegi suudaks arendada korralikud kiirelt laetavad akud, mis läheksid laiatarbe kasutusse siis pole elektriautode aeg enam kaugel  |
Ma hakkasin mõtlema, et mida kiiremini akut tahad täis laadida, seda suuremat voolu antud pinge juures on vaja. Seega kui tahad seda täis laadida nagu kondekat, siis peaksime enamus elektriliine ümberehitama, et need vastu peaksid. Lahenduseks hetkeliseks laadimiseks oleks vist laadimisjaamad, kuhu kogutakse suurtesse kondektesse energiat ja siis sealt laetakse momentaanselt autot.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
07.01.2007 18:25:50
|
|
|
Tegin ühe lambiarvutuse eeldusel et 10kW keskmist võimsust jaguks 5 tundi liiklemiseks.
Kui oleks mingid imeakud mida näiteks 1 minutiga täis saaks laadida ja kogu krempel oleks kaovaba, peaks laadimisseade andma 3MW energiat ehk näiteks 3000volti ja 1000amprit. On küll väga surmav, aga räigeid turvanõudeid täites vist teostatav.
Samas on praktilisem vist akude vahetus.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marti252
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skydiver0
HV vaatleja
liitunud: 04.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marti252
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2003
|
08.01.2007 10:56:33
|
|
|
Panen siia koopia ühes foorumis olnud vestlusest.
leidsin mõni aeg tagasi ühest raamatust väikse loo Browni generaatori kohta
siin samal teemal mõned videod,kas leidub mõni asjatundja kes seletaks maakeeli
antud seadme kasutuse võimalikust kui see näitatu on ikka tõesti toimiv tehnoloogia
http://video.google.com/videosearch?q=water+power
http://en.wikipedia.org/wiki/Samuel_Brown_(engineer)
Samuel Brown ei puutu antud juhul asjasse - otsima peaks Stanley Meyer'i kohta, sest viidatud videos räägitakse tema leiutisest.
Meyer väitis 90-te keskel, et on avastanud meetodi kümneid (või koguni sadu) kordi efektiivsemaks vesiniku tootmiseks veest, kasutades
selleks senitundmatut resonantsinähtust. Meyer demonstreeris oma seadet korduvalt, s.h. ka U.S.A patendiameti ekspertidele, kes veendusid selle reaalsuses ja andsidki välja patendi (tegelikult mitu erinevat). Kõige suuremat tähelepanu äratas teleajakirjanikele jt demonstreeritud auto, mis kasutas kütuseks tavalist kraanivett
http://waterpoweredcar.com/stanmeyer.html
Stanley Meyer mürgitati 1998 aasta märtsi lõpus, samal nädalal murti sisse tema kodulaborisse ja viidi ära kõik mis võis olla seotud antud leiutisega s.h. ümberehitatud auto.
Ma ei tea, kas see on tõsi või ülimalt osav pettus, et lihtsameelsetelt investoritelt raha välja meelitada. Selles teda igal juhul süüdistati 1996 aastal lõppenud kohtuprotsessis, kus ta jäi kaotajaks ja pidi 25000US$ kaebajale tagastama.
Küsimuseks jääb, miks pidi keegi vaevuma tapma ja röövima mingit suvalist pisisuli, kui see kellegi (naftamüüjate) huve tegelikult ei kahjusta?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
08.01.2007 11:32:59
|
|
|
marti252, see teema on yletanud ka teisel viisil meediakynnise: samast n2htusest on tehtud 1 p6nevusfilm, mille nime ma ei m2leta hetkel aga lihtsale nimiesele seletatakse seal asja olemust. see resonants leiti filmis kuna katseseade k6rval oli kas k6lar v6i treipink..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marti252
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
08.01.2007 14:20:55
|
|
|
marti252, sääraselt hotis olevaid asju linkida pole eriti lihtne. Sisuliselt ei saa sellele ligi keegi muu kui sa ise
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
08.01.2007 14:24:00
|
|
|
Selleks et auto töötaks vee pealt (H2O lõhutakse H ja O2 ning "oksüdeeritakse" taas H2O) peaks protsess olema oma sisult "igiliikur". Ehk sisestatakse vähem energiat kui saadakse.
Kunagi käis läbi link kus mingi vana olla veega sõitnud mööda Ameerikat, kuid sinna see jäänud ongi (see oleks ilmselt 9 maailma ime) .. äkki tõesti saab!?
viimati muutis Le Inc 08.01.2007 16:36:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marti252
HV kasutaja
liitunud: 10.05.2003
|
08.01.2007 15:28:47
|
|
|
Kahtlaselt saavad need mehed surma, kes niisuguseid asju leiutavad
Uuendasin seda linki seal eelmises postis. Nüüd peaks töötama.
Leidsin ühe saidi, kus palju sellest asjast juttu, aga nii palju kui ma jõudsin skannida seda, sain ma aru, et mõni üksik on saanud auto sõitma puhta veega!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
08.01.2007 15:35:22
|
|
|
Tundub et tüübid oletavad et sõna "resonants" on midagi väga imelist ja maagilist. Reaalselt aga on ka resonantsi kasutades vaja X ühikut energiat vee molekulide lõhustumiseks ning tagasi ei saa sealt mitte mingil juhul >X ühiku energia. Ma pigem oletaks et resoneerimisega läheb suurem kogus energiat raisku kui muidu. Resoneerimine on võnkumine ehk üsna kiire ja pidev kiiruse muutumine, kiiruse muutmine aga vajab enerigiat.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zajats
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
08.01.2007 17:29:17
|
|
|
"The car was said to have been driven at speeds of 90 mph for several weeks"
Huvitav mis imelisi materiale ta küll veermikus kasutas et need pidasid vastu kiirusele ~150km/h? Pidage meeles et see toimus väidetavalt ~75 aastat tagasi
"There is no known physical evidence confirming that the car ever existed."
Pigem ma pakuks et kuigi Tesla oli kõva tegija siis sellist masinat ta valmis ei meisterdanud.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bezdomn6i
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2003
|
08.01.2007 17:44:34
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
"The car was said to have been driven at speeds of 90 mph for several weeks"
Huvitav mis imelisi materiale ta küll veermikus kasutas et need pidasid vastu kiirusele ~150km/h? Pidage meeles et see toimus väidetavalt ~75 aastat tagasi  |
tolles esimeses lingis oli see sama jutt pisut usutavama sõnastusega...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
08.01.2007 17:53:48
|
|
|
Tundub et natukene alahindasin vanema aja tehnikat. Osaliselt on see sellest et esialgu sain aru justku nagu oleks Tesla ringi kihutanud 19 sajandi lõpul.
http://ipmsstockholm.org/magazine/2003/02/stuff_eng_ornberg_duesenberg.htm
"With its massive chassis and powerful 8-cylinder engine, this car could reach an awesome 180 kph in high gear"
Pole küll päris sama masin kuid vähemalt on näha et tehniliselt oli ka tol ajal võimalik kiireid autosid teha.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
08.01.2007 22:19:49
|
|
|
Selle teema valguses kas poleks inimest või riiki kes ei unistaks säärasest igiliikurist? Mõelge ise, paljas teadmine et veest saaks ilma lisa energiata elektrit või sooja toota oleks ilmselt sama suur muutus kui ratta leiutamine ... see muudaks maailma (pilti)majandust täielikult.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
08.01.2007 22:33:25
|
|
|
Irw. Veest saab energiat küll... Kunagi oli hvs ka uudis pissi patareide kohta ju. Neid tuleb ainult natukene arendada ja saamegi normaalselt voolu. Ainult ,et auto akude täis kusemiseks läheb palju energiat vaja(füüsilist ja vaimset mitte seda voolu energiat ega midagi...).
viimati muutis JannoT 08.01.2007 22:34:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
08.01.2007 22:34:21
|
|
|
Kahju et ühegi riigi ükski tähtis nina ei satu netilehtedele kus pakutakse DIY water powered autosid ja free energy-d ja muud bs-i.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JannoT
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2005
|
08.01.2007 22:35:35
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Kahju et ühegi riigi ükski tähtis nina ei satu netilehtedele kus pakutakse DIY water powered autosid ja free energy-d ja muud bs-i. |
Jagad linke ehk?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
08.01.2007 23:19:09
|
|
|
| Vaadates etv'st seda vene gaasi saadet ja kuuldes juttu et 2010. a tekib venemaal endal gaasidefitsiit (räägiti numbrites ~126mld m3), tundus olukord kuidagi tuttav. Samamoodi müüsid ju kommunistid vilja välismaale, ajal kui oma inimesed nälga surid.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zajats
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2002
|
09.01.2007 10:32:07
|
|
|
| Õnneks pidi olema Lätis suured mahutid mis Piiteri gaasi hoiavad. Sealt saab siia ka midagi susistada. Ma usun et ei saa olema hullem kui vene aja lõpp. Ka sellest sai üle, väheke ebameeldiv aga keegu maha ka ei surnud. Nüüd on meid ka vähem, autod ökonoomsemad (kõvasti rohkem) ja talved soojemad (2007 ennustatkse soojimaks ajaloos). Eile vaatasin Eestist ka mingit katastroofifilmi, päris huvitavad variandid olid seal....
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
09.01.2007 16:08:15
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Vaadates etv'st seda vene gaasi saadet ja kuuldes juttu et 2010. a tekib venemaal endal gaasidefitsiit (räägiti numbrites ~126mld m3), tundus olukord kuidagi tuttav. Samamoodi müüsid ju kommunistid vilja välismaale, ajal kui oma inimesed nälga surid. |
Kurgid sulle, raha mulle on sis nende moto
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.01.2007 16:31:39
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| Vaadates etv'st seda vene gaasi saadet ja kuuldes juttu et 2010. a tekib venemaal endal gaasidefitsiit (räägiti numbrites ~126mld m3), tundus olukord kuidagi tuttav. Samamoodi müüsid ju kommunistid vilja välismaale, ajal kui oma inimesed nälga surid. |
Kurgid sulle, raha mulle on sis nende moto  |
Njah, jääb üle ainult vaadata kuidas nad oma rahvaga hakkavad kes "sakuskast" ilma jääb nii...
Aga eks sel ole ka omad põhjused miks venemaa kõvasti pappi sõjaväe alla lükkab. Gaasi ja nafta tootmine pole nii tööjõumahukas kui vanasti oli vilja kasvatamine. Ülejäänud rahvast on vaja ainult kontrolli all hoida.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|