|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
19.11.2006 12:54:44
|
|
|
Järgmine päev saadeti kiri, et järgmiseks päevaks on domeen registreeritud ja võib hakata kasutama.
Server, nagu ma aru sain asub Soomes. Kõik töötab - maas ei ole olnud. FTP'sse logib aeglasemini sisse
kui Netpoint'i omasse. Võibolla upload on ka aeglasem. Ei ole väga suuri faile ülesse laadinud. Muidu OK.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
27.11.2006 20:15:49
|
|
|
Kas keegi on eKodu-lt üldse vastuse ka saanud? Arve tuli küll ilusasti kohale, aga kirjadele ei taheta vastata.
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vopski
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2004
|
27.11.2006 21:46:56
|
|
|
Ise saatsin laupäeval kirja kus palusin muuta domeeni nimeserverid, kolin ekodust minema. Siiani pole, aga midagi peale abikeskuse "saime kätte" kirjade tulnud. Olin sellega arvestanud, et ei saa vastust nii kähku ja palusin neil teatada 1h ette kui nimeserverid muudavad. Tolle ajaga oleksin jõudnud lehe sulgeda ja andmebaasid ka uuendatud, aga ootan juba kirja 3-dat päeva. Nõme on see, et pean olema pidevas valmisolekus kuid ega ma kogu päeva arvutis ka pole.
Muideks ekodu leping on selline kus ekodu ei ole kohustatud maksma tagasi ettemaksu lepingu lõpetamise korral. Hetkel kahetsen, et ma kohe peale jamasid ei kolinud minema ja jäin ootama "paremat tulevikku" .
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hybrid
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2004
|
28.11.2006 13:37:04
|
|
|
vopski, miks sa pead ise valmis olema vms. Pane sama leht teise serverisse ja saada EENeti kiri, et nad muudaks nimeserverid ära, nii kui need 7 päeva jooksul muudetud saavad, on leht ise üleval teises serveris ja keegi pole eriti katkestust märganudki. Ja eKodu ei puutu üldse asjasse
Raske on ainult siis kui sul rate.ee sugune portaal, kus 7 päeva tähendab juba tohutut andmebaaside muutust. Tavainimesel ma usun ei muutu selle ajaga eriti midagi ja need kes ei ole tavainimesed, ei kasuta juba ammugi eKodut. See ikka väikekasutajale.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
28.11.2006 16:37:23
|
|
|
| tsitaat: |
| Netpoint on uuendanud oma serveritel PHP versiooni. Uueks versiooniks on nüüd 5.2.0 varasema 5.1.6 asemel. Uus versioon sisaldab ohtralt veaparandusi ning uusi võimalusi. Võib juhtuda, et PHP 5.2.0 on mõneti muutunud võrreldes 5.1.6-ga, mistõttu võib vajalikuks osutuda olemasolevaid PHP skripte parandada või, kui kasutate valmislahendusi, siis lihtsalt uuem versioon installeerida. |
Niisiis oli netpoindis PHP update, ja on tunda et olulisemad vead on parandatud!
Vähemalt url-fopen peaks olema kinni nüüd
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vopski
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2004
|
28.11.2006 17:19:46
|
|
|
| hybrid kirjutas: |
| vopski, miks sa pead ise valmis olema vms. Pane sama leht teise serverisse ja saada EENeti kiri, et nad muudaks nimeserverid ära...... |
Kui mul oleks .ee domeen siis oleksin juba ammu nii toiminud. Kahjuks on mul .net domeen mis läbi ekodu registreeritud. Õnneks võeti minuga ühendust ja tänase päeva jooksul saab asi lahendatud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Innu-
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
28.11.2006 20:50:30
|
|
|
| vopski kirjutas: |
Ise saatsin laupäeval kirja kus palusin muuta domeeni nimeserverid, kolin ekodust minema. Siiani pole, aga midagi peale abikeskuse "saime kätte" kirjade tulnud. Olin sellega arvestanud, et ei saa vastust nii kähku ja palusin neil teatada 1h ette kui nimeserverid muudavad. Tolle ajaga oleksin jõudnud lehe sulgeda ja andmebaasid ka uuendatud, aga ootan juba kirja 3-dat päeva. Nõme on see, et pean olema pidevas valmisolekus kuid ega ma kogu päeva arvutis ka pole.
Muideks ekodu leping on selline kus ekodu ei ole kohustatud maksma tagasi ettemaksu lepingu lõpetamise korral. Hetkel kahetsen, et ma kohe peale jamasid ei kolinud minema ja jäin ootama "paremat tulevikku" . |
jäädki ootama. Tahtsin samuti ära kolida ning 2 nädalat ei mingit vastust ühelegi kirjale. Domeeni ka kätte ei saanud, sest oli godaddys regatud nende poolt. Regasin uue domeeni ning läksin lihtsalt minema.
Kui ekodu alustas oli nende klienditugi 5+, aga hetkel olematu.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
29.11.2006 15:00:29
|
|
|
| e-kodu muud peale arvede välja ei saadagi. Muu suhtlus on nendega null. Ise kolisin ka sealt juba kaks kuud tagasi kogu kupatusega ära, kuigi saiti oli veel kuu aega ette makstud. See FIE Ken kes seda e-kodu veab, ei pea isegi oma sulgemisähvardustest kinni ning praeguseks on kuu aega juba maksetähtaeg juba üle läinud, kuid leht on endiselt üleval.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
contra
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
29.11.2006 15:18:47
|
|
|
| Nüüdseks on eKodusse lisandunud uus klienditeenindaja ja küsimused saavad edaspidi kiirelt vastuse. Kavas on uusi klienditeenidajaid lisada ka tulevikus ja tulekul ka uus server, et hoida serverite koormused normis. Kontod on osaliselt sulgemata kliendikeskuse tarkvaralise vea tõttu ja tuleb uuesti üle vaadata ja sulgeda. Lgp. UB, Teie leht saab ka õhtuks suletud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
29.11.2006 18:00:49
|
|
|
contra, miks ekodu foorum suletud on siiamaani?
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
contra
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
29.11.2006 18:17:28
|
|
|
lähipäevil avan ka foorumi See aga ei tähenda, et klienditugi kiirelt ka foorumis tööle hakkab, kuna foorumit on raskem koguaeg jälgida. Klienditugi asub ikka aadressil: ekodu.info ja abi[ät]ekodu.info
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SGM
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
11.12.2006 23:07:22
|
|
|
Ma kasutasin umbes pool aastat eKodu ja suvest hakkasid neil hullud jamad, jätkusid sügiseni, olen mitu korda püüdnud ühendust võtta ja keegi ei reageerinud. Siis ei maksnud ma enam edasi ja tuli teade, et kas tahan konto kinni panna või arve tasuda jne. Vastasin, et pangu kinni. Jällegi ei reageeritud, konto oli alles veel vähemalt poolteist kuud sinna otsa.
Nüüd otsustasin Virtuaal.com-i kasuks.
PS. eKodu foorum on tõesti jälle avatud, aga nullist, sest ilmselt olid kliendid (neist paljud endised) päris tigedaid poste sinna loopinud!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Speedee
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003
|
12.12.2006 11:06:36
|
|
|
| Getomees kirjutas: |
Virtuaal.com'is saab nüüd ka PHP5 kasutada.  |
See on küll nüüd tore uudis.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lammas
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
14.12.2006 12:57:31
|
|
|
Lugu siis järgmine:
Vaja firmale kuhugi serveriruumi.
1. 99% asi toimub vaid ftp vahendusel. Php, MySQL jms. vaja ei lähe.
2. Vahest ka 200 - 300MB faile klintidel vaja ülesse laadida. Üle 10GB vast kuus mahtu ei tule
3. Mingine algeline html leht tuleb kah ülesse
4. Mailid. Asi peab olema 100% kindel sest palju tööd käib e-maili vahendusel (peab olema ka 10MB ja rohkem attachmentide saatmise võimalus)
5. Ruumi piisaks vast 40 GB (või peaks rohkem olema?)
6. See on pikemaajaline protsess. Mitte ainult 1 aastaks.
Või oleks siis juba mõttekam ise midagi ülesse panna (kui keeruline see mailiserveri asi endal hallata/hooldada?)
Ei jõua kogu seda teemat läbi lugeda...seega millest tasuks eemale hoida
Ka hind ei ole just kõige väiksem tegur asjajuures
|
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hybrid
HV vaatleja
liitunud: 15.10.2004
|
15.12.2006 16:12:35
|
|
|
| Miks nii palju ruumi vaja? Soovid failiserverit luua? Mõttekam oleks ju kasutada nii palju ruumi kui korraga vaja on ja vanemad asjad kustutada või lasta kuskile plaadile/oma arvutisse. 40Gb võib päris kulukaks minna, siis oleks odavam juba teenusepakkujale kõvaketas kinkida + maksta iga kuu natukene ka netiühenduse kasutamise eest.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
15.12.2006 22:04:11
|
|
|
| lammas kirjutas: |
Lugu siis järgmine:
Vaja firmale kuhugi serveriruumi.
1. 99% asi toimub vaid ftp vahendusel. Php, MySQL jms. vaja ei lähe.
2. Vahest ka 200 - 300MB faile klintidel vaja ülesse laadida. Üle 10GB vast kuus mahtu ei tule
3. Mingine algeline html leht tuleb kah ülesse
4. Mailid. Asi peab olema 100% kindel sest palju tööd käib e-maili vahendusel (peab olema ka 10MB ja rohkem attachmentide saatmise võimalus)
5. Ruumi piisaks vast 40 GB (või peaks rohkem olema?)
6. See on pikemaajaline protsess. Mitte ainult 1 aastaks.
Või oleks siis juba mõttekam ise midagi ülesse panna (kui keeruline see mailiserveri asi endal hallata/hooldada?)
Ei jõua kogu seda teemat läbi lugeda...seega millest tasuks eemale hoida
Ka hind ei ole just kõige väiksem tegur asjajuures  |
odavam tuleks sul osta oma väike, kuid korralik arvuti. PIII protsessor ja 512MB mälu ajavad ideaalselt asja ära. Linux koos vastavate serveritega peale ja siis kuskile moosiriiulile. Arvestama pead kuu väljaminekuga 1000-2000 krooni, sõltuvalt kiirusest ja teenuse pakkujast.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
16.12.2006 00:05:35
|
|
|
hybrid, kus sellist vigurit saaks teha ?
Omal muidu samad mõtted nagu lammas (lambal )
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
16.12.2006 07:19:22
|
|
|
| contra kirjutas: |
| Nüüdseks on eKodusse lisandunud uus klienditeenindaja ja küsimused saavad edaspidi kiirelt vastuse. Kavas on uusi klienditeenidajaid lisada ka tulevikus ja tulekul ka uus server, et hoida serverite koormused normis. Kontod on osaliselt sulgemata kliendikeskuse tarkvaralise vea tõttu ja tuleb uuesti üle vaadata ja sulgeda. Lgp. UB, Teie leht saab ka õhtuks suletud. |
Ilus näide eKodu kiirest teenindusest, tsitaat on postitatud 29. novembril kus hostingupakkuja lubab õhtuks minu lehe sulgeda, kud see on tänase päevani üleval
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
contra
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
16.12.2006 08:20:07
|
|
|
klienditeeninduse kiirust näitab see kohe kindlasti siiski, palun - konto on suletud
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
16.12.2006 10:40:59
|
|
|
| Tõesti tase. Oleks ma teadnud, et omanik istub kogu aeg HV foorumis, et oma reputatsioonil suure hulga potensiaalsete klientide eest kaitsta, oleksin ma oma asju foorumi kaudu ajanud. Klienditeeninduse kaudu ootasin oma kirjale vastust peaaegu kaks kuud mispeale vabandati viisakalt, et vastusega veidi viivitati. Igatahes need kes ei ole veel ära kolinud, teavad edaspidi, mis kaudu peab asju ajama!
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
contra
HV vaatleja
liitunud: 21.11.2004
|
16.12.2006 11:16:27
|
|
|
tõesti on olnud vahepeal probleeme vastamisega kirjadele seoses tehniliste probleemide ja klienditeenindajate vähesuse tõttu. Siiski oleme klienditeeninduse kiirust parandanud ja kiirelt saab vastuseid aadressilt: abi[ät]ekodu.info või saates kirja aadressilt: http://ekodu.info/
Kui ei usu, proovi
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakunne
HV veteran

liitunud: 15.12.2004
|
19.12.2006 06:03:56
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
...
Nii... proovin INT2000 järgi. Annan teada kuidas klienditeenindus on.
9. NOV 18.00 - tellisin domeeni ja hostingu. Maksin kohe ära. |
Ja kuidas on
Nende kodulehelt:
| INT2000 koduleht kirjutas: |
| Nõutav arvutiprogrammide valdamine Elementaarne arvutikasutamise oskus |
viimati muutis sakunne 20.12.2006 17:28:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SGM
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
19.12.2006 15:44:13
|
|
|
| sakunne kirjutas: |
| Taavi_R kirjutas: |
...
Nii... proovin INT2000 järgi. Annan teada kuidas klienditeenindus on.
9. NOV 18.00 - tellisin domeeni ja hostingu. Maksin kohe ära. |
|
Ma küsisin ise ka neilt mõne asja kohta ja neil pole cPanelit isegi, andmebaase on ka vaid 1 konto kohta (lisaraha eest saab juurde osta). Esimesel korral vastati suhteliselt kiiresti, aga teist korda küsisin veel infot jms. ja rohkem pole vastust, mitu tundi juba möödas...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SGM
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
20.12.2006 17:00:23
|
|
|
Ja ma ei saanudki neilt oma teisele kirjale vastust!
Aga kuidas seal üleüldse siis saab majandada andmebaaside ja alamdomeenidega, kui cPanel puudub?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakunne
HV veteran

liitunud: 15.12.2004
|
20.12.2006 17:48:37
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
| Klienditeenindus on väga-väga nigel. Muidu OK |
Mis tahad selle raha eest siis
| SGM kirjutas: |
Ja ma ei saanudki neilt oma teisele kirjale vastust!
Aga kuidas seal üleüldse siis saab majandada andmebaaside ja alamdomeenidega, kui cPanel puudub?
|
Kella küsisid vä
Taavi_R - kuida need asjad käivad seal
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SGM
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
20.12.2006 17:58:27
|
|
|
| sakunne kirjutas: |
Kella küsisid vä |
irw jah, aga küsisin selle kohta, et kuidas seal asju toimetada saab ilma cPanelita, et mis lahendus selle asemel on...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SGM
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
21.12.2006 16:24:42
|
|
|
Hmm... see ei taha kuidagi usaldust äratada. Võibolla ka sellepärast, et ma pole enne sellist siin-seal laiali olevat majandamist näinud.
Kahjuks ma ei saa rohkem uurida, kuna pole kasutaja -- ei saa sisse logida.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
21.12.2006 18:07:36
|
|
|
| täitsa normaalne, et oma domeeni nimeservereid saab enomis adminnida... vaata www.enom.com... tegu on nimelt ühe suurima domeeninimede müüjaga maailmas...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SGM
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
22.12.2006 17:39:24
|
|
|
Aga kuidas on lood GoDaddy-ga?
Kas tasub aastaks teenus võtta või mitte?
Vaja just ongi suure mahuga (eriti liiklus) kohta + domeen ja seda kõike soodsa hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mmz
HV veteran
liitunud: 07.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
10.01.2007 12:23:28
|
|
|
hetkel serverimaailma aka netpoindi teenus 100% maas, ehk siis web ja mail jms
nii pool tunnikest olnud juba
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
10.01.2007 12:25:18
|
|
|
| iseenda valik
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vopski
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
13.01.2007 20:07:23
|
|
|
| Terminator III kirjutas: |
| tsitaat: |
Unoprezzo - http://www.int2000.ee
1GB / Piiramatult / Piiramatult / 1 / Piiramatult
Aasta - 299.- / .com - 0.-
Kokku: 299.-
|
Tõsiselt kiire server, julgen soovitada  |
Nüüd on arvamus küll muutunud mul, server ei tööta pidevalt ja ei jagata tagasisidet miks ta nii on, st. keegi mailidele ei vasta. Arvatavasti kolin netpointi peale tagasi
Ei soovita
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chill
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
21.01.2007 13:10:14
|
|
|
virtuaalserveri teenusepakkujat valides...
kas võib tänasel päeval öelda, et mõttekas on valida kahe (zone ja netpointi) vahel?
kui raha vähe (eraisik) siis võib ilma süümepiinadeta netpoiti valida ja kui raha liigub (firma), siis oleks parem zone võtta?
tänud,
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
21.01.2007 13:16:24
|
|
|
| Tänasel päeval on valida umbes miljoni erineva teenusepakkuja vahel. Aga on tõesti inimesi, kelle jaoks eksisteerib vaid mõni üksik tootja - fotokaid teeb Canon, printereid HP, autosid BMW, arvutis on Windows, netis suhtlemiseks MSN jne.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chill
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
21.01.2007 13:56:39
|
|
|
Mark0, Kogud kommentaare jah?!
Täpsustan küsimust. Eesti teenusepakkujate seast valides. Kas võib öelda et... kui raha on võta Zone, kui raha napib võta Netpoint? Mõlemad toimivad ja pole nagu sellist ohtu et nad lambist oma poe kinni paneksid. Või on nende vahel siiski ka selliseid "kirik keset linna" ehk kompromiss-teenusepakkujaid, kelle puhul on ka hind seal kuskil nende kahe vahel?
Kas eksisteerib näiteks miskine eesti virtuaalserveri teenuspakkujate TOP 10?
Vbl tuleks vaadata klientide arvu järgi? Ja suurem osa eestis kootud kodukaid vist nende kahe eelmainitud pakkuja juures tiksuvad?
tänan,
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
21.01.2007 14:18:51
|
|
|
Milliseid kommentaare?
Kui tahad kindlat tulevikku siis ilmselt tasub suuremate firmade poolt pakkuvate(kallimate) hostingute poole vaadata. Zone, Elion, Microlink, Elisa näiteks. Kuna neil on palju kliente, kuna neil on SUURI kliente siis asjad peavad töötama nagu õlitatult sest muidu nad lastaks kolinal alla.
Kui raha on vähem siis nii ekodu, netpoint kui teised on üsna võrdsed. Näiteks Netpoint ehk endine Serverimaailm oli alguses väga ahvatlev, siis ilmselt kõige rohkem kirutuim hostija nining viimase aasta-paariga on tõusnud nagu fööniks tuhast. Ekodu kiideti, viimasel ajal kirutakse. Neid näiteid leiab veel, eks odavat asja ostes saad ka vastava teenuse. Mõni võib olla natuke parem ja mõni natuke halvem aga ma isiklikult neil vahet ei tee.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Speedee
HV kasutaja

liitunud: 23.04.2003
|
21.01.2007 15:12:22
|
|
|
Kui firmal ei ole võimalik/pole vaja enda isiklikku serverit ülespanna, siis virtuaalserveri teenusepakkujatest on jah, Data Zone kindla peale minek. Teine valik oleks Virtuaal.com - juba 3 aastat teenust pakkunud ja pole nagu mingeid suuri prohmakaid olnud.
Eesti virtuaalserveri teenusepakkujate pingerida saad vaadata siit: topnet.ee (seda võiks teha küll väikse skeptilisusega, ei pruugi kajastada seda "õiget" pingerida).
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002

|
21.01.2007 22:46:16
|
|
|
komistasin netis sellise otsa http://www.cirtexhosting.com/ ja võtsin selle Basic paketi. kuna millegipärast ei autentinud mu krediitkaarti ära siis suhtlesin klienditeenindusega ja enne kui päev läbi sai oli paypali kaudu makstud ja endanimeline domeen ka ostetud.
kasutada on cpanel ja fantastico. harju keskmisele kasutajale täitsa ok
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
21.01.2007 23:30:53
|
|
|
1and1
On kellelgi kogemusi sellise hostingu pakkujaga?
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
22.01.2007 21:06:44
|
|
|
Netpoint tõstis hindu. Pikem jutt kliendikirjas, üldsust huvitav tsitaadid on:
"Seoses sellega otsustasime alates 1. märtsist 2007. a. tõsta veebimajutuse hinda 35.- kroonilt kuus 49.- kroonile kuus."
ja
"Tähelepanu! Kui Teil on praeguse seisuga ettemaks pikemaks ajaks kui 1. märts, siis kehtib endine hind (35.-/kuu) Teile kuni ette makstud perioodi lõpuni."
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
22.01.2007 23:51:38
|
|
|
woozy, kui regada tahad, siis on Canada and USA only.
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakunne
HV veteran

liitunud: 15.12.2004
|
23.01.2007 13:38:36
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Netpoint tõstis hindu.... |
Räige tõus jah
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
30.01.2007 19:26:16
|
|
|
Taavi_R, hea öelda et telli aastaks ette. Juhtus siis selline lugu. Tahtsin vahetada teenusepakkujat ja sai sisse antud avaldus uuele serveripakkujale ja vanale teenusest loobumiseks.
Vana teenusepakkuja oli Tantum, kes paneb siiani segast.
26.09.06 Saatsin avalduse Tantumisse et soovin teenusest loobuda ja minna üle teise ISP peale
27.09.06 sain teate, et Tagastamisele kuulub 110.00EEK ettemakstud raha
28.09.06 Saatsin vastuse, et konto võib ära kustutada 1. septembril ja andsin konto numbri kuhu ettemakstud summa üle kanda.
01.10.06 hakkas kehtima leping uue teenusepakkujaga, temale olin selleks ajaks arved tasunud.
vahepeal oli jama uue teenusepakkujaga kes ei kontakteerunud
19.10.06 tuli teade Eenetist, et domeeninime DNS kirjed on muudetud
01.12.06 sain Tantumist arve maksmise tähtajaga 08.12.06 summas 198 krooni
09.12.06 sai teate Maksmata arve
14.12.06 Saatsin Tantumisse maili järelepärismisega miks pole ette makstud raha tagasi makstud kui seda lubati ja andsin uuesti panga rekvisiidid. Siimaani pole ei raha arvel ega vastus maili tulnud.
EI SOOVITA TANTUMIT!!!
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|