Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 73, 74, 75  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2006 12:54:44 vasta tsitaadiga

Järgmine päev saadeti kiri, et järgmiseks päevaks on domeen registreeritud ja võib hakata kasutama.
Server, nagu ma aru sain asub Soomes. Kõik töötab - maas ei ole olnud. FTP'sse logib aeglasemini sisse
kui Netpoint'i omasse. Võibolla upload on ka aeglasem. Ei ole väga suuri faile ülesse laadinud. Muidu OK.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2006 20:15:49 vasta tsitaadiga

Kas keegi on eKodu-lt üldse vastuse ka saanud? Arve tuli küll ilusasti kohale, aga kirjadele ei taheta vastata. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vopski
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2004




sõnum 27.11.2006 21:46:56 vasta tsitaadiga

Ise saatsin laupäeval kirja kus palusin muuta domeeni nimeserverid, kolin ekodust minema. Siiani pole, aga midagi peale abikeskuse "saime kätte" kirjade tulnud. Olin sellega arvestanud, et ei saa vastust nii kähku ja palusin neil teatada 1h ette kui nimeserverid muudavad. Tolle ajaga oleksin jõudnud lehe sulgeda ja andmebaasid ka uuendatud, aga ootan juba kirja 3-dat päeva. Nõme on see, et pean olema pidevas valmisolekus kuid ega ma kogu päeva arvutis ka pole.
Muideks ekodu leping on selline kus ekodu ei ole kohustatud maksma tagasi ettemaksu lepingu lõpetamise korral. Hetkel kahetsen, et ma kohe peale jamasid ei kolinud minema ja jäin ootama "paremat tulevikku" icon_evil.gif .
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hybrid
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 28.11.2006 13:37:04 vasta tsitaadiga

vopski, miks sa pead ise valmis olema vms. Pane sama leht teise serverisse ja saada EENeti kiri, et nad muudaks nimeserverid ära, nii kui need 7 päeva jooksul muudetud saavad, on leht ise üleval teises serveris ja keegi pole eriti katkestust märganudki. Ja eKodu ei puutu üldse asjasse thumbs_up.gif

Raske on ainult siis kui sul rate.ee sugune portaal, kus 7 päeva tähendab juba tohutut andmebaaside muutust. Tavainimesel ma usun ei muutu selle ajaga eriti midagi ja need kes ei ole tavainimesed, ei kasuta juba ammugi eKodut. See ikka väikekasutajale.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 28.11.2006 16:37:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Netpoint on uuendanud oma serveritel PHP versiooni. Uueks versiooniks on nüüd 5.2.0 varasema 5.1.6 asemel. Uus versioon sisaldab ohtralt veaparandusi ning uusi võimalusi. Võib juhtuda, et PHP 5.2.0 on mõneti muutunud võrreldes 5.1.6-ga, mistõttu võib vajalikuks osutuda olemasolevaid PHP skripte parandada või, kui kasutate valmislahendusi, siis lihtsalt uuem versioon installeerida.


Niisiis oli netpoindis PHP update, ja on tunda et olulisemad vead on parandatud!
Vähemalt url-fopen peaks olema kinni nüüd icon_razz.gif

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vopski
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2004




sõnum 28.11.2006 17:19:46 vasta tsitaadiga

hybrid kirjutas:
vopski, miks sa pead ise valmis olema vms. Pane sama leht teise serverisse ja saada EENeti kiri, et nad muudaks nimeserverid ära......

Kui mul oleks .ee domeen siis oleksin juba ammu nii toiminud. Kahjuks on mul .net domeen mis läbi ekodu registreeritud. Õnneks võeti minuga ühendust ja tänase päeva jooksul saab asi lahendatud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Innu-
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 28.11.2006 20:50:30 vasta tsitaadiga

vopski kirjutas:
Ise saatsin laupäeval kirja kus palusin muuta domeeni nimeserverid, kolin ekodust minema. Siiani pole, aga midagi peale abikeskuse "saime kätte" kirjade tulnud. Olin sellega arvestanud, et ei saa vastust nii kähku ja palusin neil teatada 1h ette kui nimeserverid muudavad. Tolle ajaga oleksin jõudnud lehe sulgeda ja andmebaasid ka uuendatud, aga ootan juba kirja 3-dat päeva. Nõme on see, et pean olema pidevas valmisolekus kuid ega ma kogu päeva arvutis ka pole.
Muideks ekodu leping on selline kus ekodu ei ole kohustatud maksma tagasi ettemaksu lepingu lõpetamise korral. Hetkel kahetsen, et ma kohe peale jamasid ei kolinud minema ja jäin ootama "paremat tulevikku" icon_evil.gif .

jäädki ootama. Tahtsin samuti ära kolida ning 2 nädalat ei mingit vastust ühelegi kirjale. Domeeni ka kätte ei saanud, sest oli godaddys regatud nende poolt. Regasin uue domeeni ning läksin lihtsalt minema.
Kui ekodu alustas oli nende klienditugi 5+, aga hetkel olematu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2006 15:00:29 vasta tsitaadiga

e-kodu muud peale arvede välja ei saadagi. Muu suhtlus on nendega null. Ise kolisin ka sealt juba kaks kuud tagasi kogu kupatusega ära, kuigi saiti oli veel kuu aega ette makstud. See FIE Ken kes seda e-kodu veab, ei pea isegi oma sulgemisähvardustest kinni ning praeguseks on kuu aega juba maksetähtaeg juba üle läinud, kuid leht on endiselt üleval.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
contra
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 29.11.2006 15:18:47 vasta tsitaadiga

Nüüdseks on eKodusse lisandunud uus klienditeenindaja ja küsimused saavad edaspidi kiirelt vastuse. Kavas on uusi klienditeenidajaid lisada ka tulevikus ja tulekul ka uus server, et hoida serverite koormused normis. Kontod on osaliselt sulgemata kliendikeskuse tarkvaralise vea tõttu ja tuleb uuesti üle vaadata ja sulgeda. Lgp. UB, Teie leht saab ka õhtuks suletud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2006 18:00:49 vasta tsitaadiga

contra, miks ekodu foorum suletud on siiamaani? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
contra
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 29.11.2006 18:17:28 vasta tsitaadiga

lähipäevil avan ka foorumi thumbs_up.gif See aga ei tähenda, et klienditugi kiirelt ka foorumis tööle hakkab, kuna foorumit on raskem koguaeg jälgida. Klienditugi asub ikka aadressil: ekodu.info ja abi[ät]ekodu.info
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 11.12.2006 22:03:41 vasta tsitaadiga

Virtuaal.com'is saab nüüd ka PHP5 kasutada. thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SGM
HV kasutaja
SGM

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2006 23:07:22 vasta tsitaadiga

Ma kasutasin umbes pool aastat eKodu ja suvest hakkasid neil hullud jamad, jätkusid sügiseni, olen mitu korda püüdnud ühendust võtta ja keegi ei reageerinud. Siis ei maksnud ma enam edasi ja tuli teade, et kas tahan konto kinni panna või arve tasuda jne. Vastasin, et pangu kinni. Jällegi ei reageeritud, konto oli alles veel vähemalt poolteist kuud sinna otsa.
Nüüd otsustasin Virtuaal.com-i kasuks.

PS. eKodu foorum on tõesti jälle avatud, aga nullist, sest ilmselt olid kliendid (neist paljud endised) päris tigedaid poste sinna loopinud! icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 12.12.2006 11:06:36 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Virtuaal.com'is saab nüüd ka PHP5 kasutada. thumbs_up.gif beer_yum.gif

See on küll nüüd tore uudis. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2006 12:57:31 vasta tsitaadiga

Lugu siis järgmine:
Vaja firmale kuhugi serveriruumi.
1. 99% asi toimub vaid ftp vahendusel. Php, MySQL jms. vaja ei lähe.
2. Vahest ka 200 - 300MB faile klintidel vaja ülesse laadida. Üle 10GB vast kuus mahtu ei tule
3. Mingine algeline html leht tuleb kah ülesse
4. Mailid. Asi peab olema 100% kindel sest palju tööd käib e-maili vahendusel (peab olema ka 10MB ja rohkem attachmentide saatmise võimalus)
5. Ruumi piisaks vast 40 GB (või peaks rohkem olema?)
6. See on pikemaajaline protsess. Mitte ainult 1 aastaks.


Või oleks siis juba mõttekam ise midagi ülesse panna (kui keeruline see mailiserveri asi endal hallata/hooldada?)

Ei jõua kogu seda teemat läbi lugeda...seega millest tasuks eemale hoida
Ka hind ei ole just kõige väiksem tegur asjajuures icon_smile.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hybrid
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 15.12.2006 16:12:35 vasta tsitaadiga

Miks nii palju ruumi vaja? Soovid failiserverit luua? Mõttekam oleks ju kasutada nii palju ruumi kui korraga vaja on ja vanemad asjad kustutada või lasta kuskile plaadile/oma arvutisse. 40Gb võib päris kulukaks minna, siis oleks odavam juba teenusepakkujale kõvaketas kinkida + maksta iga kuu natukene ka netiühenduse kasutamise eest.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2006 22:04:11 vasta tsitaadiga

lammas kirjutas:
Lugu siis järgmine:
Vaja firmale kuhugi serveriruumi.
1. 99% asi toimub vaid ftp vahendusel. Php, MySQL jms. vaja ei lähe.
2. Vahest ka 200 - 300MB faile klintidel vaja ülesse laadida. Üle 10GB vast kuus mahtu ei tule
3. Mingine algeline html leht tuleb kah ülesse
4. Mailid. Asi peab olema 100% kindel sest palju tööd käib e-maili vahendusel (peab olema ka 10MB ja rohkem attachmentide saatmise võimalus)
5. Ruumi piisaks vast 40 GB (või peaks rohkem olema?)
6. See on pikemaajaline protsess. Mitte ainult 1 aastaks.


Või oleks siis juba mõttekam ise midagi ülesse panna (kui keeruline see mailiserveri asi endal hallata/hooldada?)

Ei jõua kogu seda teemat läbi lugeda...seega millest tasuks eemale hoida
Ka hind ei ole just kõige väiksem tegur asjajuures icon_smile.gif

odavam tuleks sul osta oma väike, kuid korralik arvuti. PIII protsessor ja 512MB mälu ajavad ideaalselt asja ära. Linux koos vastavate serveritega peale ja siis kuskile moosiriiulile. Arvestama pead kuu väljaminekuga 1000-2000 krooni, sõltuvalt kiirusest ja teenuse pakkujast.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 16.12.2006 00:05:35 vasta tsitaadiga

hybrid, kus sellist vigurit saaks teha icon_biggrin.gif?
Omal muidu samad mõtted nagu lammas (lambal icon_razz.gif)

_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2006 07:19:22 vasta tsitaadiga

contra kirjutas:
Nüüdseks on eKodusse lisandunud uus klienditeenindaja ja küsimused saavad edaspidi kiirelt vastuse. Kavas on uusi klienditeenidajaid lisada ka tulevikus ja tulekul ka uus server, et hoida serverite koormused normis. Kontod on osaliselt sulgemata kliendikeskuse tarkvaralise vea tõttu ja tuleb uuesti üle vaadata ja sulgeda. Lgp. UB, Teie leht saab ka õhtuks suletud.


Ilus näide eKodu kiirest teenindusest, tsitaat on postitatud 29. novembril kus hostingupakkuja lubab õhtuks minu lehe sulgeda, kud see on tänase päevani üleval thumbs_down.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
contra
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 16.12.2006 08:20:07 vasta tsitaadiga

klienditeeninduse kiirust näitab see kohe kindlasti icon_rolleyes.gif siiski, palun - konto on suletud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2006 10:40:59 vasta tsitaadiga

Tõesti tase. Oleks ma teadnud, et omanik istub kogu aeg HV foorumis, et oma reputatsioonil suure hulga potensiaalsete klientide eest kaitsta, oleksin ma oma asju foorumi kaudu ajanud. Klienditeeninduse kaudu ootasin oma kirjale vastust peaaegu kaks kuud mispeale vabandati viisakalt, et vastusega veidi viivitati. Igatahes need kes ei ole veel ära kolinud, teavad edaspidi, mis kaudu peab asju ajama!
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
contra
HV vaatleja

liitunud: 21.11.2004




sõnum 16.12.2006 11:16:27 vasta tsitaadiga

tõesti on olnud vahepeal probleeme vastamisega kirjadele seoses tehniliste probleemide ja klienditeenindajate vähesuse tõttu. Siiski oleme klienditeeninduse kiirust parandanud ja kiirelt saab vastuseid aadressilt: abi[ät]ekodu.info või saates kirja aadressilt: http://ekodu.info/

Kui ei usu, proovi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2006 06:03:56 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
...
Nii... proovin INT2000 järgi. Annan teada kuidas klienditeenindus on.
9. NOV 18.00 - tellisin domeeni ja hostingu. Maksin kohe ära.
Ja kuidas on icon_eek.gif
Nende kodulehelt:
INT2000 koduleht kirjutas:
Nõutav arvutiprogrammide valdamine Elementaarne arvutikasutamise oskus


viimati muutis sakunne 20.12.2006 17:28:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SGM
HV kasutaja
SGM

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2006 15:44:13 vasta tsitaadiga

sakunne kirjutas:
Taavi_R kirjutas:
...
Nii... proovin INT2000 järgi. Annan teada kuidas klienditeenindus on.
9. NOV 18.00 - tellisin domeeni ja hostingu. Maksin kohe ära.
Ma küsisin ise ka neilt mõne asja kohta ja neil pole cPanelit isegi, andmebaase on ka vaid 1 konto kohta (lisaraha eest saab juurde osta). Esimesel korral vastati suhteliselt kiiresti, aga teist korda küsisin veel infot jms. ja rohkem pole vastust, mitu tundi juba möödas...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2006 16:54:36 vasta tsitaadiga

Klienditeenindus on väga-väga nigel. Muidu OK
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SGM
HV kasutaja
SGM

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2006 17:00:23 vasta tsitaadiga

Ja ma ei saanudki neilt oma teisele kirjale vastust! icon_lol.gif
Aga kuidas seal üleüldse siis saab majandada andmebaaside ja alamdomeenidega, kui cPanel puudub? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2006 17:48:37 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Klienditeenindus on väga-väga nigel. Muidu OK
Mis tahad selle raha eest siis icon_lol.gif
SGM kirjutas:
Ja ma ei saanudki neilt oma teisele kirjale vastust!
Aga kuidas seal üleüldse siis saab majandada andmebaaside ja alamdomeenidega, kui cPanel puudub?
Kella küsisid vä icon_biggrin.gif
Taavi_R - kuida need asjad käivad seal icon_eek.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SGM
HV kasutaja
SGM

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2006 17:58:27 vasta tsitaadiga

sakunne kirjutas:
Kella küsisid vä icon_biggrin.gif
irw jah, aga küsisin selle kohta, et kuidas seal asju toimetada saab ilma cPanelita, et mis lahendus selle asemel on...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2006 15:29:43 vasta tsitaadiga

Virtuaalserveri jaoks: https://www.webol.fi/asiakkaat/hallinta2/?log=in
Domeen: http://access.enom.com/

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SGM
HV kasutaja
SGM

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2006 16:24:42 vasta tsitaadiga

Hmm... see ei taha kuidagi usaldust äratada. Võibolla ka sellepärast, et ma pole enne sellist siin-seal laiali olevat majandamist näinud. icon_rolleyes.gif
Kahjuks ma ei saa rohkem uurida, kuna pole kasutaja -- ei saa sisse logida.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 21.12.2006 18:07:36 vasta tsitaadiga

täitsa normaalne, et oma domeeni nimeservereid saab enomis adminnida... vaata www.enom.com... tegu on nimelt ühe suurima domeeninimede müüjaga maailmas...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SGM
HV kasutaja
SGM

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2006 17:39:24 vasta tsitaadiga

Aga kuidas on lood GoDaddy-ga?
Kas tasub aastaks teenus võtta või mitte? icon_rolleyes.gif
Vaja just ongi suure mahuga (eriti liiklus) kohta + domeen ja seda kõike soodsa hinnaga.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2006 17:59:34 vasta tsitaadiga

SGM, selle kohta oli ka teema hiljuti - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=291734
edit: ah, sinu enda teema. icon_redface.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2007 12:23:28 vasta tsitaadiga

hetkel serverimaailma aka netpoindi teenus 100% maas, ehk siis web ja mail jms
nii pool tunnikest olnud juba icon_evil.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 10.01.2007 12:25:18 vasta tsitaadiga

iseenda valik
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 12.01.2007 19:58:43 vasta tsitaadiga

Netpoint (Serverimaailm) tegudest põhjanaabrite juures > vaata http://forum.serverimaailma.com/viewtopic.php?t=10
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vopski
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2004




sõnum 12.01.2007 21:38:24 vasta tsitaadiga

Ilmselt pole seda foorumit seal enam kauaks....
Muide soovitan võrrelda lehti
http://www.serverimaailma.com/index.php?option=com_content&task=view&id=33&Itemid=50
http://www.netpoint.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=33&Itemid=50
Hinnavahe ikka tohutu
tsitaat:
Kõik serverid jäävad hinnaklassi 80 000 kuni 100 000 krooni.

tsitaat:
Kaikki palvelimet maksavat 10 000 - 15 000 euroa.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 13.01.2007 20:07:23 vasta tsitaadiga

Terminator III kirjutas:
tsitaat:

Unoprezzo - http://www.int2000.ee
1GB / Piiramatult / Piiramatult / 1 / Piiramatult
Aasta - 299.- / .com - 0.-
Kokku: 299.-

Tõsiselt kiire server, julgen soovitada thumbs_up.gif

Nüüd on arvamus küll muutunud mul, server ei tööta pidevalt ja ei jagata tagasisidet miks ta nii on, st. keegi mailidele ei vasta. Arvatavasti kolin netpointi peale tagasi
Ei soovita icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chill
HV kasutaja
chill

liitunud: 08.05.2002




sõnum 21.01.2007 13:10:14 vasta tsitaadiga

virtuaalserveri teenusepakkujat valides...

kas võib tänasel päeval öelda, et mõttekas on valida kahe (zone ja netpointi) vahel?
kui raha vähe (eraisik) siis võib ilma süümepiinadeta netpoiti valida ja kui raha liigub (firma), siis oleks parem zone võtta?

tänud,
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2007 13:16:24 vasta tsitaadiga

Tänasel päeval on valida umbes miljoni erineva teenusepakkuja vahel. Aga on tõesti inimesi, kelle jaoks eksisteerib vaid mõni üksik tootja - fotokaid teeb Canon, printereid HP, autosid BMW, arvutis on Windows, netis suhtlemiseks MSN jne.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chill
HV kasutaja
chill

liitunud: 08.05.2002




sõnum 21.01.2007 13:56:39 vasta tsitaadiga

Mark0, Kogud kommentaare jah?!

Täpsustan küsimust. Eesti teenusepakkujate seast valides. Kas võib öelda et... kui raha on võta Zone, kui raha napib võta Netpoint? Mõlemad toimivad ja pole nagu sellist ohtu et nad lambist oma poe kinni paneksid. Või on nende vahel siiski ka selliseid "kirik keset linna" ehk kompromiss-teenusepakkujaid, kelle puhul on ka hind seal kuskil nende kahe vahel?

Kas eksisteerib näiteks miskine eesti virtuaalserveri teenuspakkujate TOP 10?
Vbl tuleks vaadata klientide arvu järgi? Ja suurem osa eestis kootud kodukaid vist nende kahe eelmainitud pakkuja juures tiksuvad?

tänan,
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2007 14:18:51 vasta tsitaadiga

Milliseid kommentaare?

Kui tahad kindlat tulevikku siis ilmselt tasub suuremate firmade poolt pakkuvate(kallimate) hostingute poole vaadata. Zone, Elion, Microlink, Elisa näiteks. Kuna neil on palju kliente, kuna neil on SUURI kliente siis asjad peavad töötama nagu õlitatult sest muidu nad lastaks kolinal alla.

Kui raha on vähem siis nii ekodu, netpoint kui teised on üsna võrdsed. Näiteks Netpoint ehk endine Serverimaailm oli alguses väga ahvatlev, siis ilmselt kõige rohkem kirutuim hostija nining viimase aasta-paariga on tõusnud nagu fööniks tuhast. Ekodu kiideti, viimasel ajal kirutakse. Neid näiteid leiab veel, eks odavat asja ostes saad ka vastava teenuse. Mõni võib olla natuke parem ja mõni natuke halvem aga ma isiklikult neil vahet ei tee.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Speedee
HV kasutaja
Speedee

liitunud: 23.04.2003




sõnum 21.01.2007 15:12:22 vasta tsitaadiga

Kui firmal ei ole võimalik/pole vaja enda isiklikku serverit ülespanna, siis virtuaalserveri teenusepakkujatest on jah, Data Zone kindla peale minek. Teine valik oleks Virtuaal.com - juba 3 aastat teenust pakkunud ja pole nagu mingeid suuri prohmakaid olnud.

Eesti virtuaalserveri teenusepakkujate pingerida saad vaadata siit: topnet.ee (seda võiks teha küll väikse skeptilisusega, ei pruugi kajastada seda "õiget" pingerida).
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online
sõnum 21.01.2007 22:46:16 vasta tsitaadiga

komistasin netis sellise otsa http://www.cirtexhosting.com/ ja võtsin selle Basic paketi. kuna millegipärast ei autentinud mu krediitkaarti ära siis suhtlesin klienditeenindusega ja enne kui päev läbi sai oli paypali kaudu makstud ja endanimeline domeen ka ostetud.

kasutada on cpanel ja fantastico. harju keskmisele kasutajale täitsa ok

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2007 23:30:53 vasta tsitaadiga

1and1

On kellelgi kogemusi sellise hostingu pakkujaga?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2007 21:06:44 vasta tsitaadiga

Netpoint tõstis hindu. Pikem jutt kliendikirjas, üldsust huvitav tsitaadid on:

"Seoses sellega otsustasime alates 1. märtsist 2007. a. tõsta veebimajutuse hinda 35.- kroonilt kuus 49.- kroonile kuus."

ja

"Tähelepanu! Kui Teil on praeguse seisuga ettemaks pikemaks ajaks kui 1. märts, siis kehtib endine hind (35.-/kuu) Teile kuni ette makstud perioodi lõpuni."
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 22.01.2007 23:51:38 vasta tsitaadiga

woozy, kui regada tahad, siis on Canada and USA only.
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2007 13:38:36 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Netpoint tõstis hindu....
Räige tõus jah thumbs_down.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2007 22:44:56 vasta tsitaadiga

Telli aastaks ette. On aasta muretu ja oled odavalt saanud.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2007 19:26:16 vasta tsitaadiga

Taavi_R, hea öelda et telli aastaks ette. Juhtus siis selline lugu. Tahtsin vahetada teenusepakkujat ja sai sisse antud avaldus uuele serveripakkujale ja vanale teenusest loobumiseks.

Vana teenusepakkuja oli Tantum, kes paneb siiani segast.

26.09.06 Saatsin avalduse Tantumisse et soovin teenusest loobuda ja minna üle teise ISP peale

27.09.06 sain teate, et Tagastamisele kuulub 110.00EEK ettemakstud raha

28.09.06 Saatsin vastuse, et konto võib ära kustutada 1. septembril ja andsin konto numbri kuhu ettemakstud summa üle kanda.

01.10.06 hakkas kehtima leping uue teenusepakkujaga, temale olin selleks ajaks arved tasunud.

vahepeal oli jama uue teenusepakkujaga kes ei kontakteerunud icon_confused.gif

19.10.06 tuli teade Eenetist, et domeeninime DNS kirjed on muudetud

01.12.06 sain Tantumist arve maksmise tähtajaga 08.12.06 summas 198 krooni

09.12.06 sai teate Maksmata arve icon_evil.gif

14.12.06 Saatsin Tantumisse maili järelepärismisega miks pole ette makstud raha tagasi makstud kui seda lubati ja andsin uuesti panga rekvisiidid. Siimaani pole ei raha arvel ega vastus maili tulnud. thumbs_down.gif

EI SOOVITA TANTUMIT!!! icon_evil.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 73, 74, 75  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.