|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
19.10.2006 12:54:30
|
|
|
| Mul on mälud ka suht suvakad ja käisid cas 2.5-4-4-8 @ ddr400 (6/4 HTT kiiruses) safe mõttes kuna tegelen eelkõige prose klokkimisega.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
19.10.2006 18:43:07
|
|
|
| Oskab keegi kommenteerida kiiruse vahesid X2 4200+ ja X2 170 vahel? Mõtlesin, et jätan ka üldse C2D sinnapaika ja võtan mõne amd ära...
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
19.10.2006 18:58:28
|
|
|
Smoking, Prosed on ise näidanud seda ,et X2 klokkub sinna 2600 kanti (mõnel ka 2700/2800 kuid vähe) aga 165/170 lähevad üldjuhul rahulikult 2800/3000 välja ja hea isend 3.0+
Seda muidugi 24/7 tarbimiseks
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
19.10.2006 19:00:36
|
|
|
| dreamx kirjutas: |
Smoking, Prosed on ise näidanud seda ,et X2 klokkub sinna 2600 kanti (mõnel ka 2700/2800 kuid vähe) aga 165/170 lähevad üldjuhul rahulikult 2800/3000 välja ja hea isend 3.0+
Seda muidugi 24/7 tarbimiseks  |
Selge Siis vast tean juba mida võtta. Eks varsti annan tulemusi.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
19.10.2006 19:13:36
|
|
|
| tsitaat: |
Selge Siis vast tean juba mida võtta. Eks varsti annan tulemusi.
|
Selliste uute ja heade hindadega ei tohiks enam kahtlusi tekkida
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
20.10.2006 07:45:58
|
|
|
Opteronidel on parem mälu kontroller ka kui X2 .
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
20.10.2006 08:15:44
|
|
|
Sai ka eile üks Opteron 170 Peebust tellitud, eks näeb mis tulemusi annab
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puff
HV kasutaja
liitunud: 08.08.2004
|
23.10.2006 14:50:51
|
|
|
Lõpuks jõudis Peebust tellitud 165 opty ka minuni, steppinguks CCBBE 0617FPMW, prose võimekusest ei tea hetkel midagi öelda, kuna istun tööl, eks nüüd lähiajal üritan uurida .
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
23.10.2006 22:13:53
|
|
|
| Mul oli ka siis ülalmainitud stepping ja tootmisaeg.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
24.10.2006 19:58:55
|
|
|
| Keegi OC-ks korralik emaplaati ei soovi?
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
25.10.2006 07:26:07
|
|
|
Sai oma Opteron 170 masinasse istutatud, kuid tundub, et üks core ei tööta, ei näita cpuz, samuti jäi 3dmark06 cpu tulemus samaks.
Igasugu uuemad draiverid sai peale lastud.Ei tea kas peab tõesti XP uue installi tegema
või tuleks clear cmos teha, samas biosis näitab ilusti, et opteron 170
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
25.10.2006 09:10:21
|
|
|
Aga emaplaat tunneb seda korrektselt ära? BIOS uuendatud?
Kas winooza on Multiprocessor toega insatllitud?Näitab Device Manageris kahte proset?
| ossa kirjutas: |
Sai oma Opteron 170 masinasse istutatud, kuid tundub, et üks core ei tööta, ei näita cpuz, samuti jäi 3dmark06 cpu tulemus samaks.
Igasugu uuemad draiverid sai peale lastud.Ei tea kas peab tõesti XP uue installi tegema
või tuleks clear cmos teha, samas biosis näitab ilusti, et opteron 170  |
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puff
HV kasutaja
liitunud: 08.08.2004
|
25.10.2006 09:24:41
|
|
|
| ossa kirjutas: |
Sai oma Opteron 170 masinasse istutatud, kuid tundub, et üks core ei tööta, ei näita cpuz, samuti jäi 3dmark06 cpu tulemus samaks.
Igasugu uuemad draiverid sai peale lastud.Ei tea kas peab tõesti XP uue installi tegema
või tuleks clear cmos teha, samas biosis näitab ilusti, et opteron 170  |
Vaata, kas sul ehk Device Manageris ----> Computeri all seisab ACPI Uniprocessor PC, selle peaks muutma ACPI Multiprocessor PC-ks. Ise tegin Windowsile fresh installi, seal alguses, kus Windows F6 vajutamist nõuab, et floppylt sata/raid drivereid loadida, peaksid F5 vajutama (lööb ette akna, kus saad valida ACPI Uni- ja Multiprocessori vahel). XS-is suht asjalik link, kuidas installida dualcore drivereid ja hotfixi, kui veel uurinud polnud.
Edit: Jaan jõudis ette .
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
25.10.2006 10:01:06
|
|
|
Aitäh, olen praegu tööl, kui koju jõuan hakkan kohe proovima, ega ma vana XP maha ei pea võtma, lihtsalt lasen uuesti peale
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puff
HV kasutaja
liitunud: 08.08.2004
|
25.10.2006 11:51:14
|
|
|
| ossa kirjutas: |
Aitäh, olen praegu tööl, kui koju jõuan hakkan kohe proovima, ega ma vana XP maha ei pea võtma, lihtsalt lasen uuesti peale  |
Seda seadet annab Device Manageris muuta (XS-is isegi mingi utility liikvel, mis seda ise teeb), ilma, et Wini reinstallima peaks.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
25.10.2006 13:25:28
|
|
|
Tänud, seal viimasel lingil see progega on väga lihtne ja peaks nüüd asi korras olema.
Kohe vaatan palju siis ka klokkub
Niisiis esmased tulemused def. voldil
CPU 2806 MHz
FSB 311
RAM 200
SPi 1M 32,610
Pole hetkel rohkem aega, ilmselt läheb veel. Panen praegu SP2004 koormuse peale, kas on stabiilne
Prose on CCBBE 0615 EPMW
3,0 GHz teeb ära, kuid stabiilne on 2,8 GHz juures
viimati muutis ossa 25.10.2006 22:58:36, muudetud 13 korda |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puff
HV kasutaja
liitunud: 08.08.2004
|
25.10.2006 13:33:21
|
|
|
| ossa kirjutas: |
Tänud, seal viimasel lingil see progega on väga lihtne ja peaks nüüd asi korras olema.
Kohe vaatan palju siis ka klokkub
Niisiis esmased tulemused def. voldil
CPU 2806 MHz
FSB 311
RAM 200
SPi 1M 32,610
Pole hetkel rohkem aega, ilmselt läheb veel. Panen praegu SP2004 koormuse peale, kas on stabiilne  |
Kena tulemus . Mis steppinguga, väljalaske nädalaga prose sulle sattus?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
26.10.2006 00:15:49
|
|
|
| Sain oma 2,75 GHz X2 (vahemälu 512 kb) SuperPI mod 1.5 1M 32.734 sek. hakkama. Kas ekstra vahemälu tõttu vahe suurem ei peaks olema ... ?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
26.10.2006 07:40:15
|
|
|
Le Inc, Spi juures loeb ikka rohkem DDRAM kiirus (mul on mingi PQI 3-4-4-8 @200 Mhz:lol: ), kuid ka vahemälu peaks midagi vist juurde andma. Sul mälu timmingud samad, kuid kiirus suurem (250)
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
26.10.2006 10:19:22
|
|
|
Kas x2 Opteron`l on kordjad ülessepoole ka lahti nagu FX`l või ainult allapoole nagu tava A64`del
On mingi vahe ka x2 Opteron või samal sagedusel olev x2 A64 (2×1MB L2 cache)
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
26.10.2006 10:52:29
|
|
|
Ülessepoole on ikka kinni, Opteron 170 on kuni 10 kordaja lahti 8)
Põhimõtteliselt ei tohiks vahet olla x2Opteronil ja X2 A64 (2x1MB L2 cache)
Ainus vahe, mida ma kuulnud olen, on et Opteron prosed on siiski rohkem mõeldud serveritele ja nõuded nendele prosedele on kõvemad-seega paremad isendid -seega paremini klokkuvad ka
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
predator
HV Guru

liitunud: 08.12.2001
|
26.10.2006 13:24:11
|
|
|
| ossa kirjutas: |
Ülessepoole on ikka kinni, Opteron 170 on kuni 10 kordaja lahti 8)
Põhimõtteliselt ei tohiks vahet olla x2Opteronil ja X2 A64 (2x1MB L2 cache)
Ainus vahe, mida ma kuulnud olen, on et Opteron prosed on siiski rohkem mõeldud serveritele ja nõuded nendele prosedele on kõvemad-seega paremad isendid -seega paremini klokkuvad ka  |
Seda ma arvasingi, thanks
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
154 |
|
| tagasi üles |
|
 |
summutaja
HV veteran

liitunud: 04.02.2004
|
30.10.2006 14:04:08
|
|
|
| Ok mul praegu arvutis X2 3800+ Kas on mõtet üle kolida Opteron 165 Dual Corele, kui eesmärgiks on mängude jõudluse tõstmine. ütleme, et mõlemad töötavad mul samal taktsagedusel 2600Mhz? Kas on mõtet vahetada?
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
30.10.2006 15:44:28
|
|
|
| summutaja kirjutas: |
| Ok mul praegu arvutis X2 3800+ Kas on mõtet üle kolida Opteron 165 Dual Corele, kui eesmärgiks on mängude jõudluse tõstmine. ütleme, et mõlemad töötavad mul samal taktsagedusel 2600Mhz? Kas on mõtet vahetada? |
Xbitlabs.com on üks protsessorite jõudluse võrdlus (tomshardware.com kah), kus näiteks BF2 andis ekstra 512 kB vahemälu tublisti jõudlust manu (jällegi olukord kus reso on maas et videokaart ei segaks, tegelikkuses on vahe olematu). Kui võrrelda 3Dmark06 teste (CPU test) siis samadel kelladel ei jää minu X2 millestki Opteronidest maha. Ka sissoftsandra testides on tulemused sutsu paremad või enam-vähem võrdsed 2,8 GHz Athlon FX'ga (samas on minul 50 Mhz vähem rauas, kuigi ka mälu on kah sutsu kiirem ).
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Atti
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2003
|
30.10.2006 16:41:54
|
|
|
| athlon X2 ja opteron X2 erinevus s939 korral on SSE3. opteronil see puudub.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
30.10.2006 21:15:28
|
|
|
| Keegi oskab öelda kus opteron 170-t saada on? Ja kas 500.--600.- hinnavahe võrreldes 165-ga tasub ennast ära?
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
30.10.2006 21:31:36
|
|
|
Opteron 170 on max kordaja 10 ,aga 165 l 9. Üldjuhul klokkuvad 165-ed paremini.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
30.10.2006 21:33:07
|
|
|
| Ühesõnaga oleneb siis emaplaadist... Eks võtan siis 165-e. Keegi vee või korraliku jahutusega 165-st viimast ka võtnud?
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
30.10.2006 21:39:16
|
|
|
Imo miski aeg tagasi kasutaj EVIL piinas noid Opterone ,siinsamas teemas peaksid märked üleval olema
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
30.10.2006 23:23:13
|
|
|
| Atti kirjutas: |
| athlon X2 ja opteron X2 erinevus s939 korral on SSE3. opteronil see puudub. |
Kahjuks ei vasta see väide mitte mingist otsast tõele
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marguzzz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
31.10.2006 12:26:42
|
|
|
Imo täpselt sama mis 165/170, ainult tehase poolt väheke suurem klokk peale pandud algatuseks.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marguzzz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
31.10.2006 12:33:31
|
|
|
| Smoking kirjutas: |
Imo täpselt sama mis 165/170, ainult tehase poolt väheke suurem klokk peale pandud algatuseks.  |
Siis vist pole mõtet üle 6oo peale maksta
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
31.10.2006 13:43:14
|
|
|
Olen siin palju valesid väiteid kuulnud/näinud ja tahaks komenteerida..
AMD Athlon64 'Venice' s939 ja AMD Opteron 'Venus' s939 erinevus:
- L2 Cache ---> 512KB vs 1MB (performance suhtes Opteron on 5-10% kiirem)
- IMC (Integrated Memory Controller) ---> X vs X+ (kus X+ on Opteron's improved memory controller, mida kasutatakse Athlon-FX seerias, seetõttu Opteron on parem valik)
- Tootmise tehnoloogia ---> SOI/SSOI vs SOI/SSOI* (tavaliselt Opteron-i jaoks valitakse paremaid Si plaate, mis mõjutab overclocking).
Absoluutselt sama asi käib Athlon64 X2 s939 ja Dual-Core Opteron s939 kohta. Mõlematel on SSE3 support.
Single-Core s939 Athlon64 'Venice' ja Opteron s939 'Venus' arhitektuur on täpselt sama. Sellist asja, nagu keegi varem siin ütles, et kõrgem vCore Opteron-il rikkub IMC rohkem kui Athlon64 protsessoril - pole olemas! Mõlematel juhtudel sellest saab hoopis üks ja sama asi.
Parim s939 emaplaat on DFI LanParty UT nF4 Ultra-D/EXPERT/VENUS.
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marguzzz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
02.11.2006 20:40:35
|
|
|
| on kellelgi kogemusi opteron 170/175 klokkimisel veega? Kõrgele nad lähevad. Õhuga paistab piir olevat sinna 3000 MHz ja natuke üle.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
02.11.2006 21:34:40
|
|
|
| Marguzzz kirjutas: |
| on kellelgi kogemusi opteron 170/175 klokkimisel veega? Kõrgele nad lähevad. Õhuga paistab piir olevat sinna 3000 MHz ja natuke üle. |
Mis tähendab piir? Oleneb õhust aga ise pakuks et 3ghz õhuga nad ei tee, ülihea isend peab olema. Mul juba pikemat aega paus AMD-st aga siis kui veel tegelesin sellega siis 0550VPMW stepping tegi 24/7 stabiilselt 3ghz veega, 3d-d lasin 3,2ghz peal. Opterone hea klokkida, mida madalam temp seda kaugemale läheb, isegi 5c muudab klokkuvust, ainuke paha asi on see et miinustesse minna ei kannata, minu isendil oli juba +13c coldbug aga sellegipoolest tegin 3,2ghz 3d-d.
Tõestuseks paneks skriini ka:
Skriinilt näha et taustal jookseb Superpi, eesmärk protsessor loadi all hoida kõrgema temperatuuri saavutamiseks. Kui superpi lõpetas siis oli pilt kinni ka.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tjj
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
02.11.2006 23:16:56
|
|
|
| Marguzzz kirjutas: |
| on kellelgi kogemusi opteron 170/175 klokkimisel veega? Kõrgele nad lähevad. Õhuga paistab piir olevat sinna 3000 MHz ja natuke üle. |
Asi pole selles, millega jahutada - asi on selles kuidas jahutada efektiivselt. Õhkjahutus võib olla sama hea, kui vesijahutus. Samal ajal overclocking tulemused vesijahutusega võivad olla halvem, kui korraliku õhkjahutusega. Eesmärk on soojuse ärajuhtimine die-area transistoridest - kuidas sellega saab hakkama mõni spetsif. toode / vot see on tähtis.
|
|
| Kommentaarid: 161 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
03.11.2006 08:34:07
|
|
|
Evil, volt on ikka päris kõva-1,66
Ma pole rohkem julgend anda kui 1,5 8)
Peab vist korra rohkemaga ka proovima
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
03.11.2006 11:29:22
|
|
|
| ossa kirjutas: |
Evil, volt on ikka päris kõva-1,66
Ma pole rohkem julgend anda kui 1,5 8)
Peab vist korra rohkemaga ka proovima  |
Benchimiseks täiesti paras volt. On ka inimesi, kes hoiavad 1,55v 24/7.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
03.11.2006 16:35:08
|
|
|
Nijah minu emaplaat üle 1,5 V pinget tõsta ei lase biosist Kuid siiski väga hää isend on sattunud, 3,0 GHz teeb 3DMark 06 ära ÕHUGA ,
stabiilsust peab veel proovima
Pilt siis tehtud peale 3Dmarki, tempid näha
panin pildi suuremaks
viimati muutis ossa 03.11.2006 16:47:19, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
03.11.2006 16:36:54
|
|
|
| ossa, kahjuks ei ütle see pilt mitte midagi. püüa suurem pilt panna
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marguzzz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
03.11.2006 16:54:39
|
|
|
| ossa kirjutas: |
Nijah minu emaplaat üle 1,5 V pinget tõsta ei lase biosist Kuid siiski väga hää isend on sattunud, 3,0 GHz teeb 3DMark 06 ära ÕHUGA ,
stabiilsust peab veel proovima
Pilt siis tehtud peale 3Dmarki, tempid näha
panin pildi suuremaks  |
Kui saladus ei ole siis kust ostsid selle prose?
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ossa
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2004
|
03.11.2006 18:19:50
|
|
|
Marguzzz, prose on dr. Peebust mingi paar nädalat tagasi, vaata eespool poste
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
03.11.2006 21:17:03
|
|
|
| Smoking kirjutas: |
| ossa kirjutas: |
Evil, volt on ikka päris kõva-1,66
Ma pole rohkem julgend anda kui 1,5 8)
Peab vist korra rohkemaga ka proovima  |
Benchimiseks täiesti paras volt. On ka inimesi, kes hoiavad 1,55v 24/7. |
:p
Hmm ma hoiaks isegi 6hkjahutusega 1.6v 24/7 temp yle 50 ei l2he anyway
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
03.11.2006 21:45:50
|
|
|
| neoman kirjutas: |
:p
Hmm ma hoiaks isegi 6hkjahutusega 1.6v 24/7 temp yle 50 ei l2he anyway  |
See lisapinge ei pruugi eriti juurde anda kui jahutus kehv. Opteronidel vahest kehv kontakt corel ihs-ga ja selle tõttu võivad juba karmimad tempid tulla. C2D on võrreldes opteronidega selle poole pealt parem, anna ainult pinget ja läheb nagu loom kõrged tempid stabiilsust eriti ei mõjuta.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
13.11.2006 17:39:19
|
|
|
Sain ka oma 5min tagasi enda Opteron 165-e kätte. Eks täna või homme proovin klokata ka.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
13.11.2006 17:39:57
|
|
|
Smoking, stepping ikka märgi ka üles
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
13.11.2006 17:46:05
|
|
|
CCBBE 0616XPMW. Nii palju kui mina lugesin, siis 1,4v ja 2,8-2,9Hhz-i lähevad vaevata.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
13.11.2006 22:07:30
|
|
|
| Smoking kirjutas: |
CCBBE 0616XPMW. Nii palju kui mina lugesin, siis 1,4v ja 2,8-2,9Hhz-i lähevad vaevata.  |
Kuidas on siis?
btw, mul kah opti165 S939 masinas, see küll üks nädal hiljem tehtud- läheb kuni 2,7GHz vabalt, isegi madalama pingega (1,275V) teeb 3d/orthost, samas alates 2,8st on sein ees
Aga jah, mulle oligi vaja just sellist koju töömasinasse mis ilma piget tõstmatta ja C&Q-ga käib 24/7.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
20.11.2006 20:07:23
|
|
|
| Jaan kirjutas: |
| Smoking kirjutas: |
CCBBE 0616XPMW. Nii palju kui mina lugesin, siis 1,4v ja 2,8-2,9Hhz-i lähevad vaevata.  |
Kuidas on siis?
btw, mul kah opti165 S939 masinas, see küll üks nädal hiljem tehtud- läheb kuni 2,7GHz vabalt, isegi madalama pingega (1,275V) teeb 3d/orthost, samas alates 2,8st on sein ees
Aga jah, mulle oligi vaja just sellist koju töömasinasse mis ilma piget tõstmatta ja C&Q-ga käib 24/7. |
Kas mitte X2 opteronidel ei olnud ka see jama, et madalamate(20c-40c) läheb kõrgemale? Kuuma ei pidanud nad väga hästi kannatama.(Samuti ka vähe jahedamat keskkonda)
Ise pole saanud veel kahjuks proovida, kuna videokaarti pole ja ühtegi töötavat PCI kaarti ei ole ka käeulatuses.
EDIT: Opty 165/170/175-l coldbugid ikka küljes? Miinus kraadidest ei tasuks rääkitagi?
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|