|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
17.09.2006 18:27:22
|
|
|
tirid draiverid creative kodulehelt
|
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
17.09.2006 19:38:40
|
|
|
| mks kirjutas: |
tirid draiverid creative kodulehelt  |
proovitud, aga ei aidanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004

|
17.09.2006 21:16:54
|
|
|
| tavaliselt kirjutas: |
| mks kirjutas: |
tirid draiverid creative kodulehelt  |
proovitud, aga ei aidanud.  |
Minu SB Live! 24-bit töötab praegu winXP driveritega. 5.1 heli pole, aga see-eest toimivad kaardiga kaasa tulnud programmid ja supakas (supakat tööle ei saa ilma Low Cutoff käsitsi määramiseta).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
17.09.2006 23:15:59
|
|
|
Ma installisin ka xp draivud aga vista ei luba neid kasutada ja ütleb et peab sulgema.
XP ja Vista draiverid, mõlemad ei töötanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
18.09.2006 04:43:43
|
|
|
| kuidas kust seda download manageri lahti saada? jõi dowload pooleli :S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
18.09.2006 07:08:00
|
|
|
| feliks05 kirjutas: |
| kuidas kust seda download manageri lahti saada? jõi dowload pooleli :S |
Kui RC1 tõmbad siis seal vasakus tulbas, on võimalus, ma kasutan firefoxi ja mul oli mingit avtiveX-i vaja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
18.09.2006 09:39:00
|
|
|
Tirisid sa x64 või x86?
x64 on spets drivereid vaja... x86 on nagu WindowsXP
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
18.09.2006 12:19:13
|
|
|
x64 tõmban 88% tõmmatud hetkel :p
jah mul juba 64bit driverid ka ära tõmmatud
edit: Kas on vahet mis kiirusel windowsi plaat kõrvetada? mul 16x dvd
edit2. peal juba
daemoni ei saa tööle :S tõmbasin küll x64 aga sellest ole asja
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
18.09.2006 13:25:39
|
|
|
soovitatakse kirjutada kõige aeglasemalt.
daemoniga ma ka asja tööle ei saanud, tuleb image plaadi peale kirjutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
18.09.2006 13:54:56
|
|
|
kas keegi epox 9npa+ ultra emaplaadi driverid on peale saand? mina mitte ei saa (ikka õiget vistale)
ja veel üks küs miks need desktop iconid ära kaovad ? linnuke on taga show...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MMX-Power
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004
|
18.09.2006 13:57:51
|
|
|
| feliks05 kirjutas: |
daemoni ei saa tööle :S tõmbasin küll x64 aga sellest ole asja |
kui oleks olnud 32bit versioon sul, siis saaksid Daemon 3.41 tööle panna. tegelikult ma arvan, et kui on olemas ka 3.41 x64(milles kahtlen ) saad tööle.
_________________ Minu Blogi |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004

|
18.09.2006 17:09:12
|
|
|
| feliks05 kirjutas: |
| kas keegi epox 9npa+ ultra emaplaadi driverid on peale saand? |
A miks sul seda üldse vaja on? Mul muidu sama plate ja pole küll mingeid drivereid installinud - kõik töötab ideaalselt... Ainsad, mille driverid peale väänasin, olid videokaardi ja helikaardi omad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
18.09.2006 17:20:17
|
|
|
| Mis viirusetõrje programmi te Vistas kasutate?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MMX-Power
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004
|
18.09.2006 17:36:53
|
|
|
ei kasutagi
kasutan ainult anti-spyware. MSi enda oma ja SpyBoti
EDIT: iexbeta andmetel peaksid töötama :: Link ::
Avast! Home Edition v4.7.883 Beta (32 Bit & 64 Bit) [NOTE: On v4.7.881 was given a warning that it's incompatible. Everything works fine now.]
AVG Anti-Virus Free v7.1.405 (32 Bit)
AVG Anti-Virus Professional v7.1 Build 395a764 (32 Bit)
ClamWin Free Antivirus 0.88.4 (OSS) (64 Bit)
eTrust EZ Antivirus v7.2.0.0 (32 Bit) (1-year free subscription, follow the link)
Trend Micro v14.56.1008 (32 Bit)
Trend Micro PCC14.56EN_VistaBeta2 (64 Bit)
McAfee VirusScan Enterprise v8.5i Beta III Refresh (32 Bit) [Update Works on Internet or EPO 3.6]
Norton 360 Beta Norton 360 (Beta)
AVG Professional Edition v7.1.384 (32 Bit)
ClamWin v0.87.1 (32 Bit and 64 Bit)
Command Antivirus v4.92.91 (32 Bit)
Eset NOD32 v2.50.16 (32 Bit)
Eset NOD32 v2.51.8 (32 Bit and 64 Bit)
eTrust EZ Antivirus Corporate v7.0.139 (32 Bit)
eTrust EZ Antivirus v7.1 (32 Bit)
F-Prot AntiVirus v3.16c (32 Bit)
Trend Micro PC-cillin Internet Security v14.55.1003 (32 Bit and 64 Bit)
VirusChaser v5 (32 Bit)
EDIT2: juhul kui soovitud mängu või muud programmi pole kirjas, oleks hea vaadata ka teisi Vista buildide compability't. enamuselt vastab tõele(nt Counter Strike 1.6 puhul töötab ainult software mode)
_________________ Minu Blogi
viimati muutis MMX-Power 18.09.2006 17:47:52, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
18.09.2006 17:40:39
|
|
|
Kas direct 10 video draiverit pole vistale väljas?
3dmark06 igatahes ei käivitu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
18.09.2006 18:11:08
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| feliks05 kirjutas: |
| kas keegi epox 9npa+ ultra emaplaadi driverid on peale saand? |
A miks sul seda üldse vaja on? Mul muidu sama plate ja pole küll mingeid drivereid installinud - kõik töötab ideaalselt... Ainsad, mille driverid peale väänasin, olid videokaardi ja helikaardi omad. |
sys ei tööta siis täie võimsusega? chipi vms emaplaadi driverid ikka loevad küll
ennem kui oli 32bit XP ja kõik driverid peal sain 3dMark01 näiteks 27k nüüd 16 :S
ja endal ka vidio driverid peal aga neist ei tundu mitte abi olevat -vaja nagu tagant tõuget emaplate drivusi ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
18.09.2006 19:06:10
|
|
|
hihi... jap, cs 1.6 toimib ainult software modes, samas kui Vistas CS Source fps stress testis ja HL2: Lost Coast fps stress testis sain ma OpenGLiga mõnusalt paremad tulemused, kui XP all... ühesõnaga 1.6 seebiks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MMX-Power
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004
|
18.09.2006 19:17:47
|
|
|
| mks kirjutas: |
hihi... jap, cs 1.6 toimib ainult software modes, samas kui Vistas CS Source fps stress testis ja HL2: Lost Coast fps stress testis sain ma OpenGLiga mõnusalt paremad tulemused, kui XP all... ühesõnaga 1.6 seebiks  |
Täiesti nõus sinuga mks ega ausalt öeldes erilist viitsimist seda mängida ka ole
_________________ Minu Blogi |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
18.09.2006 20:35:14
|
|
|
Küsimusi Vista kohta lausa sajab.
Ma tegin Vista jaoks 20gb partitsiooni.
Kuidas ma nt muusika, pildid, mängud teisele partitatsioonile saan?
Kus neid partitatsioone näha on?
Ma arvasin et my computeris on siis vb mitu HDD näha, üks OS-ile ja teine muudele failidele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
18.09.2006 20:49:25
|
|
|
Kas kellelgi on veel cdkey üle ja saab anda mulle? Tuleb uus läppar ja tahaks sellele legaalset betat ikka
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
18.09.2006 23:43:19
|
|
|
keegi teab mis programmiga saan vista 64bit all image dvd kõrvetada?
neroga ei saa isegi kõige uuemaga
milline kõrvetus programm toetab vistat?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
19.09.2006 00:23:49
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Kas kellelgi on veel cdkey üle ja saab anda mulle? Tuleb uus läppar ja tahaks sellele legaalset betat ikka |
saatsin ps-ga.keegi veel soovib  |
Kui see build 5600'le sobib siis võtax küll
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
19.09.2006 00:42:33
|
|
|
| feliks05 kirjutas: |
keegi teab mis programmiga saan vista 64bit all image dvd kõrvetada?
neroga ei saa isegi kõige uuemaga
milline kõrvetus programm toetab vistat? |
Endal oli sama jama... Probleemi sain lahendatud programmiga "img burn"
http://www.imgburn.com/
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
19.09.2006 05:04:27
|
|
|
| olc kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| Kas kellelgi on veel cdkey üle ja saab anda mulle? Tuleb uus läppar ja tahaks sellele legaalset betat ikka |
saatsin ps-ga.keegi veel soovib  |
Kui see build 5600'le sobib siis võtax küll |
hmm,ma sellest ei teadnudki
| tsitaat: |
Thank you for participating in the Microsoft Windows Vista Customer Preview Program.
You have received the maximum number of Product Keys available for this program |
nii et paistab et rohkem ka ei saa,samas kuna vista võib installida kuni 10PC-le 1 key -ga siis annan oma isikliku key
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
19.09.2006 08:57:02
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
saatsin ps-ga.keegi veel soovib  |
Kui on veel üle siis 1 võtaks.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
19.09.2006 09:51:03
|
|
|
Kuda aknad 3D-ks muuta? Või noh demoti nagu aga ma ei oska kudagi.
Siis, kuidas saan lahti sellest Windows Security Alerts ikoonist trays, kuna ma disablesin pasa ära aga too nüüd näitab punast X seal, et see tuleb enableda aga julmalt käis asi pinda ikka.. iga asja mida avasin kohe küsis kas ikka tahad. Siis veel, et kuda ma saan desktopil olevate ikoonide peale minnes sellest sinisest shadowst nagu vms lahti... et highlightib ikooni nagu, käib suht pinda
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
viimati muutis HDTanel 19.09.2006 09:57:50, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raynor
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2005
|
19.09.2006 09:57:18
|
|
|
| Winkey+tab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
19.09.2006 10:08:20
|
|
|
Mul ei tee midagi see Lugesin juba helpist ka aga ei tööta Flip 3D mingi. Ja kui ma vajutan switch key-d nagu seal taskbaril siis annab nagu WindowsXP valiku ette, mitte 3D-s
Meibi ei tööta kuna 32Mb Dx8 videokaart?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raynor
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2005
|
19.09.2006 10:08:48
|
|
|
| On sul ikka Aero Glass, minuteada see Aero ja Basic GUIga ei tööta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
19.09.2006 10:09:42
|
|
|
Kust ma seda uurin?
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raynor
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2005
|
19.09.2006 10:11:57
|
|
|
| Display propertises peaks kusagilt. Ei mäleta peast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MMX-Power
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004
|
19.09.2006 10:19:39
|
|
|
Aeroga just töötab. huvi pärast proovisin. Basicuga ei tööta.
Platuun: lähed personalize, sealt window color and appearance. ning valid Aero.
_________________ Minu Blogi |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
19.09.2006 11:15:35
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Meibi ei tööta kuna 32Mb Dx8 videokaart?  |
selles peaks sul õigus olema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
19.09.2006 11:16:27
|
|
|
aero tahab dx9 kaarti.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marc55
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2001
|
19.09.2006 11:25:22
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| aero tahab dx9 kaarti. |
Platoon'il neid hulgi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
19.09.2006 11:35:15
|
|
|
| no läpakasse ta vaevalt mõne aretab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
19.09.2006 11:54:23
|
|
|
Kohe Radeon 9700 Mobile
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
19.09.2006 12:59:49
|
|
|
krt mis kamm on püüan siin 32bit ist vistat peale saada aga jääb peale key sisestamist next vjutades seisma, seee liivakell jääbki sinna ette :S
2plaati juba kõrvetasin kas installikas vigane...2,52GB ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
19.09.2006 13:17:04
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| aero tahab dx9 kaarti. |
Huvitav mida imet see aero teeb et suvalist 3d kaarti kastuada ei saa. GLX funksib alates Radeon 7000'st ja TNT2'st
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.09.2006 13:18:52
|
|
|
shader model 2.0 käske kasutab directx kaudu
miks peaks microsoft kasutama glx'i, kui on olemas DX ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
19.09.2006 13:25:54
|
|
|
Ei peagi, lihtsalt tahaks teada mis imelisi efekte seal on mida ei saaks madalama SM'iga ära teha. Kõiksugu läbipaistvus ja blending on vabalt tehtav praktiliselt 3d kiirenduse algusaegades alates.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.09.2006 19:50:29
|
|
|
| a blurring ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
19.09.2006 20:22:33
|
|
|
Screenshotti saad asjast näidata?
Üks variant on kasutada tavalist blendimist, veidi keerukamaid asju saaks vast teha kasvõi regisrty combineritega mis peaks olema alates GF2'st. Samuti peaks see olema võimalik SM1 seeria kaartidega.
[edit]
Asja natuke uurides selgus et üks compiz'i pluginaist on asja lahendanud mingi shaderiversiooniga. Paraku pole mul õrna aimugi millisega.
Muidugi GLX'i vaieldamatu eelis on ka see et tolle kasutamine pole takistatud kui raud üht või teist asja ei toeta. Aero puhul tundub olevat nii et kas kõik või mitte midagi.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
19.09.2006 20:40:35
|
|
|
no krt mitte ei saanud 32bt vistat peale
tõmbasin 2 korda ja kirjutasin 3 plaati aga jääb samas kohas koguaeg seisma :S peale key panemist jääb liivakella juurdde alla olev triip ei liigu.
lasin XP tagasi peale :S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
19.09.2006 23:25:40
|
|
|
Hmm mis siis vista peaks siukene välja nägema?
See oleks küll lahe aga nõrgemad videokaardid tõmbaks päris kooma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
19.09.2006 23:36:47
|
|
|
lahe? noh, ilmselt vaataks paar korda seda efekti ja sis kisuks sajaga maha.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
19.09.2006 23:40:24
|
|
|
| feliks05 kirjutas: |
no krt mitte ei saanud 32bt vistat peale
tõmbasin 2 korda ja kirjutasin 3 plaati aga jääb samas kohas koguaeg seisma :S peale key panemist jääb liivakella juurdde alla olev triip ei liigu.
lasin XP tagasi peale :S |
äkki ei sobi riistvaraga kokku?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|