Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows Vista märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 188, 189, 190  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 17.09.2006 18:27:22 vasta tsitaadiga

tirid draiverid creative kodulehelt icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2006 19:38:40 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
tirid draiverid creative kodulehelt icon_wink.gif

proovitud, aga ei aidanud. icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2006 21:16:54 vasta tsitaadiga

tavaliselt kirjutas:
mks kirjutas:
tirid draiverid creative kodulehelt icon_wink.gif

proovitud, aga ei aidanud. icon_confused.gif


Minu SB Live! 24-bit töötab praegu winXP driveritega. 5.1 heli pole, aga see-eest toimivad kaardiga kaasa tulnud programmid ja supakas (supakat tööle ei saa ilma Low Cutoff käsitsi määramiseta).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2006 23:15:59 vasta tsitaadiga

Ma installisin ka xp draivud aga vista ei luba neid kasutada ja ütleb et peab sulgema.
XP ja Vista draiverid, mõlemad ei töötanud. icon_mad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 04:43:43 vasta tsitaadiga

kuidas kust seda download manageri lahti saada? jõi dowload pooleli :S
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 07:08:00 vasta tsitaadiga

feliks05 kirjutas:
kuidas kust seda download manageri lahti saada? jõi dowload pooleli :S

Kui RC1 tõmbad siis seal vasakus tulbas, on võimalus, ma kasutan firefoxi ja mul oli mingit avtiveX-i vaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 09:39:00 vasta tsitaadiga

Tirisid sa x64 või x86?
x64 on spets drivereid vaja... x86 on nagu WindowsXP

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 12:19:13 vasta tsitaadiga

x64 tõmban 88% tõmmatud hetkel :p
jah mul juba 64bit driverid ka ära tõmmatud


edit: Kas on vahet mis kiirusel windowsi plaat kõrvetada? mul 16x dvd

edit2. peal juba icon_razz.gif
daemoni ei saa tööle :S tõmbasin küll x64 aga sellest ole asja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 18.09.2006 13:25:39 vasta tsitaadiga

soovitatakse kirjutada kõige aeglasemalt.
daemoniga ma ka asja tööle ei saanud, tuleb image plaadi peale kirjutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 13:54:56 vasta tsitaadiga

kas keegi epox 9npa+ ultra emaplaadi driverid on peale saand? mina mitte ei saa (ikka õiget vistale)

ja veel üks küs miks need desktop iconid ära kaovad ? linnuke on taga show...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 18.09.2006 13:57:51 vasta tsitaadiga

feliks05 kirjutas:

daemoni ei saa tööle :S tõmbasin küll x64 aga sellest ole asja


kui oleks olnud 32bit versioon sul, siis saaksid Daemon 3.41 tööle panna. tegelikult ma arvan, et kui on olemas ka 3.41 x64(milles kahtlen icon_razz1.gif ) saad tööle.

_________________
Minu Blogi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 17:09:12 vasta tsitaadiga

feliks05 kirjutas:
kas keegi epox 9npa+ ultra emaplaadi driverid on peale saand?


A miks sul seda üldse vaja on? Mul muidu sama plate ja pole küll mingeid drivereid installinud - kõik töötab ideaalselt... Ainsad, mille driverid peale väänasin, olid videokaardi ja helikaardi omad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 17:20:17 vasta tsitaadiga

Mis viirusetõrje programmi te Vistas kasutate?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 18.09.2006 17:36:53 vasta tsitaadiga

ei kasutagi icon_razz1.gif

kasutan ainult anti-spyware. MSi enda oma ja SpyBoti

EDIT: iexbeta andmetel peaksid töötama :: Link ::

Avast! Home Edition v4.7.883 Beta (32 Bit & 64 Bit) [NOTE: On v4.7.881 was given a warning that it's incompatible. Everything works fine now.]
AVG Anti-Virus Free v7.1.405 (32 Bit)
AVG Anti-Virus Professional v7.1 Build 395a764 (32 Bit)
ClamWin Free Antivirus 0.88.4 (OSS) (64 Bit)
eTrust EZ Antivirus v7.2.0.0 (32 Bit) (1-year free subscription, follow the link)
Trend Micro v14.56.1008 (32 Bit)
Trend Micro PCC14.56EN_VistaBeta2 (64 Bit)
McAfee VirusScan Enterprise v8.5i Beta III Refresh (32 Bit) [Update Works on Internet or EPO 3.6]
Norton 360 Beta Norton 360 (Beta)
AVG Professional Edition v7.1.384 (32 Bit)
ClamWin v0.87.1 (32 Bit and 64 Bit)
Command Antivirus v4.92.91 (32 Bit)
Eset NOD32 v2.50.16 (32 Bit)
Eset NOD32 v2.51.8 (32 Bit and 64 Bit)
eTrust EZ Antivirus Corporate v7.0.139 (32 Bit)
eTrust EZ Antivirus v7.1 (32 Bit)
F-Prot AntiVirus v3.16c (32 Bit)
Trend Micro PC-cillin Internet Security v14.55.1003 (32 Bit and 64 Bit)
VirusChaser v5 (32 Bit)

EDIT2: juhul kui soovitud mängu või muud programmi pole kirjas, oleks hea vaadata ka teisi Vista buildide compability't. enamuselt vastab tõele(nt Counter Strike 1.6 puhul töötab ainult software mode)

_________________
Minu Blogi


viimati muutis MMX-Power 18.09.2006 17:47:52, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 17:40:39 vasta tsitaadiga

Kas direct 10 video draiverit pole vistale väljas?
3dmark06 igatahes ei käivitu. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 18:11:08 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
feliks05 kirjutas:
kas keegi epox 9npa+ ultra emaplaadi driverid on peale saand?


A miks sul seda üldse vaja on? Mul muidu sama plate ja pole küll mingeid drivereid installinud - kõik töötab ideaalselt... Ainsad, mille driverid peale väänasin, olid videokaardi ja helikaardi omad.


sys ei tööta siis täie võimsusega? chipi vms emaplaadi driverid ikka loevad küll
ennem kui oli 32bit XP ja kõik driverid peal sain 3dMark01 näiteks 27k nüüd 16 :S
ja endal ka vidio driverid peal aga neist ei tundu mitte abi olevat -vaja nagu tagant tõuget emaplate drivusi icon_razz.gif?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 18.09.2006 19:06:10 vasta tsitaadiga

hihi... jap, cs 1.6 toimib ainult software modes, samas kui Vistas CS Source fps stress testis ja HL2: Lost Coast fps stress testis sain ma OpenGLiga mõnusalt paremad tulemused, kui XP all... ühesõnaga 1.6 seebiks icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 18.09.2006 19:17:47 vasta tsitaadiga

mks kirjutas:
hihi... jap, cs 1.6 toimib ainult software modes, samas kui Vistas CS Source fps stress testis ja HL2: Lost Coast fps stress testis sain ma OpenGLiga mõnusalt paremad tulemused, kui XP all... ühesõnaga 1.6 seebiks icon_biggrin.gif


Täiesti nõus sinuga mks icon_biggrin.gif ega ausalt öeldes erilist viitsimist seda mängida ka ole icon_lol.gif

_________________
Minu Blogi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 20:35:14 vasta tsitaadiga

Küsimusi Vista kohta lausa sajab. icon_biggrin.gif
Ma tegin Vista jaoks 20gb partitsiooni.
Kuidas ma nt muusika, pildid, mängud teisele partitatsioonile saan?
Kus neid partitatsioone näha on?
Ma arvasin et my computeris on siis vb mitu HDD näha, üks OS-ile ja teine muudele failidele. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 20:49:25 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel cdkey üle ja saab anda mulle? Tuleb uus läppar ja tahaks sellele legaalset betat ikka
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.09.2006 21:06:47 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Kas kellelgi on veel cdkey üle ja saab anda mulle? Tuleb uus läppar ja tahaks sellele legaalset betat ikka


saatsin ps-ga.keegi veel soovib icon_question.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2006 23:43:19 vasta tsitaadiga

keegi teab mis programmiga saan vista 64bit all image dvd kõrvetada?
neroga ei saa isegi kõige uuemaga

milline kõrvetus programm toetab vistat?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2006 00:23:49 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Kas kellelgi on veel cdkey üle ja saab anda mulle? Tuleb uus läppar ja tahaks sellele legaalset betat ikka

saatsin ps-ga.keegi veel soovib icon_question.gif

Kui see build 5600'le sobib siis võtax küll
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2006 00:42:33 vasta tsitaadiga

feliks05 kirjutas:
keegi teab mis programmiga saan vista 64bit all image dvd kõrvetada?
neroga ei saa isegi kõige uuemaga

milline kõrvetus programm toetab vistat?


Endal oli sama jama... Probleemi sain lahendatud programmiga "img burn"
http://www.imgburn.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.09.2006 05:04:27 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
tomorrow kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
Kas kellelgi on veel cdkey üle ja saab anda mulle? Tuleb uus läppar ja tahaks sellele legaalset betat ikka

saatsin ps-ga.keegi veel soovib icon_question.gif

Kui see build 5600'le sobib siis võtax küll


hmm,ma sellest ei teadnudki
tsitaat:
Thank you for participating in the Microsoft Windows Vista Customer Preview Program.
You have received the maximum number of Product Keys available for this program
nii et paistab et rohkem ka ei saa,samas kuna vista võib installida kuni 10PC-le 1 key -ga siis annan oma isikliku key icon_wink.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 19.09.2006 08:57:02 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

saatsin ps-ga.keegi veel soovib icon_question.gif


Kui on veel üle siis 1 võtaks.

_________________
Imperfection is perfect
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2006 09:51:03 vasta tsitaadiga

Kuda aknad 3D-ks muuta? Või noh demoti nagu aga ma ei oska kudagi.
Siis, kuidas saan lahti sellest Windows Security Alerts ikoonist trays, kuna ma disablesin pasa ära aga too nüüd näitab punast X seal, et see tuleb enableda aga julmalt käis asi pinda ikka.. iga asja mida avasin kohe küsis kas ikka tahad. Siis veel, et kuda ma saan desktopil olevate ikoonide peale minnes sellest sinisest shadowst nagu vms lahti... et highlightib ikooni nagu, käib suht pinda

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 19.09.2006 09:57:50, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 19.09.2006 09:57:18 vasta tsitaadiga

Winkey+tab
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2006 10:08:20 vasta tsitaadiga

Mul ei tee midagi see icon_sad.gif Lugesin juba helpist ka aga ei tööta Flip 3D mingi. Ja kui ma vajutan switch key-d nagu seal taskbaril siis annab nagu WindowsXP valiku ette, mitte 3D-s icon_sad.gif
Meibi ei tööta kuna 32Mb Dx8 videokaart? icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 19.09.2006 10:08:48 vasta tsitaadiga

On sul ikka Aero Glass, minuteada see Aero ja Basic GUIga ei tööta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2006 10:09:42 vasta tsitaadiga

Kust ma seda uurin?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raynor
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2005




sõnum 19.09.2006 10:11:57 vasta tsitaadiga

Display propertises peaks kusagilt. Ei mäleta peast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMX-Power
HV kasutaja
MMX-Power

liitunud: 21.11.2004




sõnum 19.09.2006 10:19:39 vasta tsitaadiga

Aeroga just töötab. huvi pärast proovisin. Basicuga ei tööta.

Platuun: lähed personalize, sealt window color and appearance. ning valid Aero.

_________________
Minu Blogi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 19.09.2006 11:15:35 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Meibi ei tööta kuna 32Mb Dx8 videokaart? icon_razz1.gif


selles peaks sul õigus olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2006 11:16:27 vasta tsitaadiga

aero tahab dx9 kaarti.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marc55
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2001




sõnum 19.09.2006 11:25:22 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
aero tahab dx9 kaarti.

Platoon'il neid hulgi icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2006 11:35:15 vasta tsitaadiga

no läpakasse ta vaevalt mõne aretab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2006 11:54:23 vasta tsitaadiga

Kohe Radeon 9700 Mobile icon_smile.gif beer_yum.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2006 12:59:49 vasta tsitaadiga

krt mis kamm on püüan siin 32bit ist vistat peale saada aga jääb peale key sisestamist next vjutades seisma, seee liivakell jääbki sinna ette :S
2plaati juba kõrvetasin kas installikas vigane...2,52GB ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.09.2006 13:17:04 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
aero tahab dx9 kaarti.
Huvitav mida imet see aero teeb et suvalist 3d kaarti kastuada ei saa. GLX funksib alates Radeon 7000'st ja TNT2'st icon_razz1.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.09.2006 13:18:52 vasta tsitaadiga

shader model 2.0 käske kasutab directx kaudu
miks peaks microsoft kasutama glx'i, kui on olemas DX ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.09.2006 13:25:54 vasta tsitaadiga

Ei peagi, lihtsalt tahaks teada mis imelisi efekte seal on mida ei saaks madalama SM'iga ära teha. Kõiksugu läbipaistvus ja blending on vabalt tehtav praktiliselt 3d kiirenduse algusaegades alates.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.09.2006 19:50:29 vasta tsitaadiga

a blurring ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.09.2006 20:22:33 vasta tsitaadiga

Screenshotti saad asjast näidata?
Üks variant on kasutada tavalist blendimist, veidi keerukamaid asju saaks vast teha kasvõi regisrty combineritega mis peaks olema alates GF2'st. Samuti peaks see olema võimalik SM1 seeria kaartidega.

[edit]

Asja natuke uurides selgus et üks compiz'i pluginaist on asja lahendanud mingi shaderiversiooniga. Paraku pole mul õrna aimugi millisega.
Muidugi GLX'i vaieldamatu eelis on ka see et tolle kasutamine pole takistatud kui raud üht või teist asja ei toeta. Aero puhul tundub olevat nii et kas kõik või mitte midagi.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2006 20:40:35 vasta tsitaadiga

no krt mitte ei saanud 32bt vistat peale
tõmbasin 2 korda ja kirjutasin 3 plaati aga jääb samas kohas koguaeg seisma :S peale key panemist jääb liivakella juurdde alla olev triip ei liigu.
lasin XP tagasi peale :S
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.09.2006 21:47:58 vasta tsitaadiga

hoho
http://blog.iansview.com/uploads/windows_vista_beta1_1.jpg
http://www.stardock.com/products/stylevista/sv2.jpg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.09.2006 22:05:04 vasta tsitaadiga

http://img326.imageshack.us/my.php?image=screenshot8op.jpg
Paraku pole mul õrna aimugi mis shaderite versiooni seal kasutatakse

[edit]
Suts teistsugune blur icon_smile.gif
http://www.youtube.com/watch?v=K-Ln4xQhILs

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2006 23:25:40 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:

[edit]
Suts teistsugune blur icon_smile.gif
http://www.youtube.com/watch?v=K-Ln4xQhILs


Hmm mis siis vista peaks siukene välja nägema?
See oleks küll lahe aga nõrgemad videokaardid tõmbaks päris kooma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2006 23:36:47 vasta tsitaadiga

lahe? noh, ilmselt vaataks paar korda seda efekti ja sis kisuks sajaga maha.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2006 23:40:24 vasta tsitaadiga

feliks05 kirjutas:
no krt mitte ei saanud 32bt vistat peale
tõmbasin 2 korda ja kirjutasin 3 plaati aga jääb samas kohas koguaeg seisma :S peale key panemist jääb liivakella juurdde alla olev triip ei liigu.
lasin XP tagasi peale :S

äkki ei sobi riistvaraga kokku? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows Vista mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 188, 189, 190  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.