Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson W810i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 11.09.2006 18:27:31 vasta tsitaadiga

Kas keegi on täheldanud, et telefon on aeglane? s.t. videod hakivad ja menüüski on näha aeglast liikumist? Ise just karbist lahti võetud, äkki sellest?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 11.09.2006 18:28:45 vasta tsitaadiga

oliv3r kirjutas:
Kas keegi on täheldanud, et telefon on aeglane? s.t. videod hakivad ja menüüski on näha aeglast liikumist? Ise just karbist lahti võetud, äkki sellest?


mina pole küll seda tähele pannud :S
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
g2pard
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2004




sõnum 11.09.2006 18:42:21 vasta tsitaadiga

Ma läksin 3200'lt selllele üle ja tundus küll kiire...ja videode hakkimist pole kah veel nende mõne päevaga mis ta mul olnud on tähele pannud...aga endal oleks kaks küsimust.
1.) Kas on kuskilt võimalik teema taustapilti kätte saada, ise ei leidnud.
2.) Kas katiku heli saaks kuidagi maha võtta...on küll see koosolek, mis peaks oelma hääletu reziimi peal, kuid kui täna haudvaikuses pilti üritasin teha tegi see ikka seda "ohet".
(sorry, kui nendele küsimustele on kuskil siin teemas vastused)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 11.09.2006 18:48:40 vasta tsitaadiga

Veel, kuidas panna videokaardile mänge?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2006 18:55:18 vasta tsitaadiga

Videokaardile?

Ehk ikka mälukaardile. Siin oli vahepeal 1 *.rar fail mängudega. Pakid lahti ja mängud lased phone cardi peale others kausta. hiljem telefonis installid.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 11.09.2006 18:56:48 vasta tsitaadiga

Vabandust, sõna video ja mälukaart läksid sassi icon_razz.gif
Kuidas täpsemalt "telefonis installida"?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 11.09.2006 18:57:05 vasta tsitaadiga

g2pard kirjutas:
Ma läksin 3200'lt selllele üle ja tundus küll kiire...ja videode hakkimist pole kah veel nende mõne päevaga mis ta mul olnud on tähele pannud...aga endal oleks kaks küsimust.
1.) Kas on kuskilt võimalik teema taustapilti kätte saada, ise ei leidnud.
2.) Kas katiku heli saaks kuidagi maha võtta...on küll see koosolek, mis peaks oelma hääletu reziimi peal, kuid kui täna haudvaikuses pilti üritasin teha tegi see ikka seda "ohet".
(sorry, kui nendele küsimustele on kuskil siin teemas vastused)


1) sellist varianti vist ei ole võimalik saada kuskilt kätte icon_smile.gif
2) hääletus režiimis ei ole pildistamise heli

oliv3r kirjutas:
Veel, kuidas panna videokaardile mänge?


ükskõik mismoodi sa ka üritad, videokaardile mänge ei saa panna icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 11.09.2006 19:06:10 vasta tsitaadiga

g2pard teine küsimus vist ei ole üldse w810i kohta, sest sel ei ole ju katikut objektiivi ees???
Kui mõtled seda fotoka heli, siis selle kohta on fotoka menüüs olemas omaette valik, kust saad valida erinevate helide vahel ja minuarust oli seal ka hääletu variant olemas... Samas võid ka # all hoida, et hääletu reziim panna, siis pole heli
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 11.09.2006 19:51:07 vasta tsitaadiga

R A T, ehk teed oma SUPER'i settingutest screenshoti?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2006 20:00:44 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
Kui mõtled seda fotoka heli, siis selle kohta on fotoka menüüs olemas omaette valik, kust saad valida erinevate helide vahel ja minuarust oli seal ka hääletu variant olemas...

Kusjuures ei ole. Sellepärast vist, et mingite seaduste tõttu peab fotokas tegema häät. Varem mitte siin teemas sellest räägitud pole?
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reigo
HV vaatleja
reigo

liitunud: 24.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2006 20:29:24 vasta tsitaadiga

kui hääletu peal siis ei tule pilditegemisheli.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 11.09.2006 21:02:56 vasta tsitaadiga

oliv3r kirjutas:
R A T, ehk teed oma SUPER'i settingutest screenshoti?

vaata paar lehte tagasi, seal on olemas
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
g2pard
HV vaatleja

liitunud: 18.09.2004




sõnum 11.09.2006 23:31:20 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
g2pard teine küsimus vist ei ole üldse w810i kohta, sest sel ei ole ju katikut objektiivi ees???
Kui mõtled seda fotoka heli, siis selle kohta on fotoka menüüs olemas omaette valik, kust saad valida erinevate helide vahel ja minuarust oli seal ka hääletu variant olemas... Samas võid ka # all hoida, et hääletu reziim panna, siis pole heli


Katikut ei ole jah, aga kui seal nende pilditegemishelinate vahel valida siis seal on kirjutatud katikuheli icon_smile.gif

Aga thänx selle # vihje eest...ise ei teadnudki ja sellega tõesti toimib icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2006 00:30:56 vasta tsitaadiga

ärge ajage segi katet ja katikut (cover vs shutter)
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 12.09.2006 17:34:01 vasta tsitaadiga

juurastaja kirjutas:
oliv3r kirjutas:
Kas keegi on täheldanud, et telefon on aeglane? s.t. videod hakivad ja menüüski on näha aeglast liikumist? Ise just karbist lahti võetud, äkki sellest?


mina pole küll seda tähele pannud :S


pms. mul nagu Equalizeri theme'i ei vea välja (sõbral smaa lugu) ja telefon enne teeb vibrat ja helisab mingi 3-4 sekundit ja alles siis lööb pildi ette, kes helistab...
BTW, kui kellelgi on mänge nagu Splinter Cell Double Agent, Splinter Cell Chaos Theory, Prince of Persia The Two Thrones, Playman World Soccer, Ancient Empires II, Age of Empires II,siis oleks ülilahe. Aitäh eelmiste mängude eest.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.09.2006 18:04:12 vasta tsitaadiga

oliv3r, võta oma sõnad tagasi, kui sanktsioone ei karda icon_wink.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2006 18:45:40 vasta tsitaadiga

Praegu juhtus telefoniga täiskamm.... Telefon oli lambist kõik oma (telefoni enda mälu) mällu salvestatud failid ära kustutanud icon_eek.gif Seal muud peale theme-de ei olnud, aga ikkagi... Lihtsalt võtsin telefoni kätte ja vaatasin, et miks walkmani default menüü ees on icon_eek.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2006 20:59:39 vasta tsitaadiga

keegi eespool rääkis et usb-st laadides suvalisel ajal ei riku akut.et võin siis niisama ka laadima panna suvalisel ajal ilma et aku kannataks? mismoodi see aku siis tehtud on et ei riku?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2006 21:35:29 vasta tsitaadiga

anonymic kirjutas:
keegi eespool rääkis et usb-st laadides suvalisel ajal ei riku akut.et võin siis niisama ka laadima panna suvalisel ajal ilma et aku kannataks? mismoodi see aku siis tehtud on et ei riku?


Nüüdseks võiks juba teada, et vanad Nikkelakud olid need mis omasid mälueffekti, ehk tuli kenasti tühjaks laadida ja siis täis, et mahtuvus ei väheneks.

Liitiumakud kardavad täiesti tühjaks saamist ja ei oma mäluefekti, neid võib laadida suvalisel ajal, ilma et mahtuvus väheneks. Aku telefoni väljalülitumiseni tühjaks lasta soovitatakse neil nii umbes iga 30 laadimise tagant, et värskendada aku näidikut, muidu võib aja jooksul juhtuda et aku laetuse näit hakkab aja jooksul valetama, st aku ei oska oma laetust korrektselt hinnata.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tripp
Kreisi kasutaja
Tripp

liitunud: 30.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2006 01:28:21 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel objektiivilt see sinakaslilla vääristuskiht maha kulunud? Mul obje keskel on laik, kust see on maha tulnud, äärtes on alles icon_eek.gif icon_confused.gif
_________________
"Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 13.09.2006 09:09:55 vasta tsitaadiga

Tripp, ml on sama lugu icon_neutral.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.09.2006 09:13:55 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et mul hakkab kah see kiht maha kuluma. Lollilt tehtud see objektiiv ilma katteta. Hakkan vist teipi peale tõmbama sellele:P Siis ei jää objektiiv telefooni taskust võttes täpselt näpu alla.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 13.09.2006 09:17:36 vasta tsitaadiga

eks ta ongi nii tehtud, et mingi aasta-kaks, siis on telefon nii katki, et pead uue ostma icon_razz.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 13.09.2006 11:18:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas kellelgi on veel objektiivilt see sinakaslilla vääristuskiht maha kulunud? Mul obje keskel on laik, kust see on maha tulnud, äärtes on alles

sama siin icon_neutral.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ve!lS!de
HV kasutaja
Ve!lS!de

liitunud: 26.07.2006




sõnum 13.09.2006 12:19:33 vasta tsitaadiga

siin ka sama +

mind huvitab, kas SEw810i'le on korpuseid ka kuskilt müüa ?

tahaks nimelt sellist korpust osta icon_wink.gif


Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2006 12:22:59 vasta tsitaadiga

krt.ned klapid on küll ehe porno icon_smile.gif mitte kuidagi ei istu kõrvas
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2006 14:10:16 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
krt.ned klapid on küll ehe porno icon_smile.gif mitte kuidagi ei istu kõrvas


Kas valisid 3'st kummijublakast endale sobiva ja pistad ikka korralikult kõrva sisse? Igaks juhuks mainin et tegu pole tavaliste nööpidega.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 13.09.2006 15:10:20 vasta tsitaadiga

vale suurusega võib tõesti sitt olla, õigete jublakatega on väga spets icon_smile.gif

ps. korpused ei ole vahetatavad minu arust (pmst saab seda teha, aga on paras piix ja eraldi neid ei müüda...)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2006 15:21:57 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/marekw/SE810staff/

winampi kaugjuhtimis profiili saab siit
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 13.09.2006 15:41:46 vasta tsitaadiga

Pange omal MyFriends käima, see pmst nagu mobiili msn, aga ta on omaette programm mis vaikselt taustal jookseb ja laseb heli nagu sms süsteem.
Ma panin igatahes endal käima, tüdrukul ka. Lihtne ja odav teateid vahetada.
http://www.yamigo.com/
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.09.2006 17:59:45 vasta tsitaadiga

Ve!lS!de kirjutas:
mind huvitab, kas SEw810i'le on korpuseid ka kuskilt müüa ?

tahaks nimelt sellist korpust osta icon_wink.gif



See pole valge korpus. See ongi valge Walkman.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2006 22:42:00 vasta tsitaadiga

Maitse asi, mulle must ikka meeldib rohkem. + plekid ja kulumisjäljed on kergem valge peal märgata. Aga see selleks, RAT kuule palju see sõbrakeste programm siis keskelt läbi sul pappi leotab?
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 13.09.2006 22:49:32 vasta tsitaadiga

nooh, ma ei tea palju ühendust kasutab, aga usun, et 500 teadet 1mb eest saata pole probleem
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.09.2006 18:47:28 vasta tsitaadiga

ise kasutan hetkel küll quickIM - www.quickim.com java messengeri, vägagi pädev
teine huvitav asi on mobisophy ultraIM - www.mobisophy.com
viimase puhul trial versiooni kasutades on 7 päeva aega, kui 6ndal päeval uuesti installida ja vanu seadeid mitte alles jätta, siis hakkab 7 päeva otsast pihta
kui üle seitsme päeva lasta, siis saadetakse kuhugi serverisse info, et konkreetne telefon on kasutanud üle 7 päeva ja enam ei õnnestu seda kasutada

quickim puhul on see tõsiasi, et kui messenger töötab, siis vähemalt w800i'ga ei saa samaaegselt helistada ega kõnesi vastu võtta
ultraIM puhul mäletamist mööda oli võimalik, aga proovida ei saa, kuna 7 päeva mööda icon_mad.gif
kui teise telefoni peal proovida saan, siis tean millise ära ostan
trial imeb ikka icon_razz.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2006 21:33:44 vasta tsitaadiga

Kuidas see registreerimine käib seal? nagu aktiveerimine, kontrollib läbi serveri? Point selles et ma kohekohe saan QuickIM litsentsi tasuta, et kui ilma serverite vms, siis vast jagaks koodi.
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vindi
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 14.09.2006 21:37:58 vasta tsitaadiga

olen nõus asja töötavust testima rocket icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 15.09.2006 08:50:24 vasta tsitaadiga

ma olen ka msn klienti kasutanud, siiski see myfriends on ses suhtes parem, et ta töötab taustal, saad samal ajal igast asju teha, kindel pole, aga peaks saama ka näiteks operat samal ajal kasutada, kui sul myfriends taga onlines istub...
See on võimalik, sest ta töötab mobiili süsteemi threadis ja teine thread on java programmi jaoks veel vaba....
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.09.2006 17:29:51 vasta tsitaadiga

ma ei saa sellest my friendsi jamast sittagi aru icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati
HV kasutaja
mati

liitunud: 21.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2006 19:36:35 vasta tsitaadiga

Aga minu sonieerik otsusas üleeile enam mitte sisse lülituda. Praegu istub garantiis. Ei võtnud pilti ette ega reageerinud ka sellele kui laadija taha pistsin. Maha ei ole kukkunud, seega täiesti suvaliselt.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ve!lS!de
HV kasutaja
Ve!lS!de

liitunud: 26.07.2006




sõnum 15.09.2006 23:07:48 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Ve!lS!de kirjutas:
mind huvitab, kas SEw810i'le on korpuseid ka kuskilt müüa ?

tahaks nimelt sellist korpust osta icon_wink.gif



See pole valge korpus. See ongi valge Walkman.



tean, et see on valge walkman, aga tahaks sellist korpust
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 16.09.2006 14:09:03 vasta tsitaadiga

krt
kas kellelgi veel on hakanud sellelt keskmiselt hõbedaselt teemalt see läikiv maha kuluma ?
vai saab ta mult pidevalt niipalju vatti

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mikk195
HV vaatleja

liitunud: 01.01.2004




sõnum 16.09.2006 23:14:42 vasta tsitaadiga

hmekk kirjutas:
krt
kas kellelgi veel on hakanud sellelt keskmiselt hõbedaselt teemalt see läikiv maha kuluma ?
vai saab ta mult pidevalt niipalju vatti

Minul kulub ka!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2006 23:20:27 vasta tsitaadiga

Mikk195 kirjutas:
hmekk kirjutas:
krt
kas kellelgi veel on hakanud sellelt keskmiselt hõbedaselt teemalt see läikiv maha kuluma ?
vai saab ta mult pidevalt niipalju vatti

Minul kulub ka!


sama siin...
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vindi
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2003




sõnum 17.09.2006 08:31:00 vasta tsitaadiga

siuke mure nüüd et, kõrvaklapid jäid ööseks laua peale laokile ja kass tegi nendega üksnull ära, juhe umbes 4-ks tükiks näritud.
mis hinnaga ja kust neid kõrvaklappe leida võib? või siis analoogseid? hakkasid just meeldima et mõnusalt kõrvas istusid ja heli oli kah muidugi minu meelest super....
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 17.09.2006 09:56:25 vasta tsitaadiga

vindi, emt esindustes neid vahepeal müüdi, toplet+ raames sai 490 krooniga kätte...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 17.09.2006 11:15:41 vasta tsitaadiga

heh, kulumise koha pealt on asi nii, et ma ostsin teisel päeval emtist ühe riidest kotikese, sest eelmine se oli jumala saapaks kulunud, alla aastase kasutusajaga...
kott näeb tegelt jummala sheff välja, niikuinii kasutan handsfreed ja plus kotil on 2 sahtlit, teises sahtlis hoian mälupulka ja sd cardi adapterit icon_razz.gif
Telefon näeb siiani välja nagu uus icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Siilike-
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2004




sõnum 17.09.2006 12:06:47 vasta tsitaadiga

Kas keegi oleks hea ja õpetaks kuidas "QuickIM" -iga MSN'i sisse logida? Kui olen aadressi ja parooli ära pannud siis panen "Sign In" aga ta ei ühenda ära. Või teab keegi äkki mingit paremat Java programmi sellejaoks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
superior
HV Guru

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2006 12:13:36 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
heh, kulumise koha pealt on asi nii, et ma ostsin teisel päeval emtist ühe riidest kotikese, sest eelmine se oli jumala saapaks kulunud, alla aastase kasutusajaga...
kott näeb tegelt jummala sheff välja, niikuinii kasutan handsfreed ja plus kotil on 2 sahtlit, teises sahtlis hoian mälupulka ja sd cardi adapterit icon_razz.gif
Telefon näeb siiani välja nagu uus icon_smile.gif

pilti kotikesest? hind ka.
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.09.2006 12:24:54 vasta tsitaadiga

-Siilike- kirjutas:
Kas keegi oleks hea ja õpetaks kuidas "QuickIM" -iga MSN'i sisse logida? Kui olen aadressi ja parooli ära pannud siis panen "Sign In" aga ta ei ühenda ära. Või teab keegi äkki mingit paremat Java programmi sellejaoks?
java applicationitel pead määrama internetiseaded vastavalt teenusepakkuja mobiilse interneti seadetele, mitte wap seadetele
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Siilike-
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2004




sõnum 17.09.2006 12:54:11 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
java applicationitel pead määrama internetiseaded vastavalt teenusepakkuja mobiilse interneti seadetele, mitte wap seadetele

"Opers Mini 2"'l küll ma midagi ise seadma ei pidanud. Aga äkki keegi teab siis mida ja kus muutma pean.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson W810i mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.