|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
11.09.2006 18:27:31
|
|
|
| Kas keegi on täheldanud, et telefon on aeglane? s.t. videod hakivad ja menüüski on näha aeglast liikumist? Ise just karbist lahti võetud, äkki sellest?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
11.09.2006 18:28:45
|
|
|
| oliv3r kirjutas: |
| Kas keegi on täheldanud, et telefon on aeglane? s.t. videod hakivad ja menüüski on näha aeglast liikumist? Ise just karbist lahti võetud, äkki sellest? |
mina pole küll seda tähele pannud :S
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g2pard
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2004
|
11.09.2006 18:42:21
|
|
|
Ma läksin 3200'lt selllele üle ja tundus küll kiire...ja videode hakkimist pole kah veel nende mõne päevaga mis ta mul olnud on tähele pannud...aga endal oleks kaks küsimust.
1.) Kas on kuskilt võimalik teema taustapilti kätte saada, ise ei leidnud.
2.) Kas katiku heli saaks kuidagi maha võtta...on küll see koosolek, mis peaks oelma hääletu reziimi peal, kuid kui täna haudvaikuses pilti üritasin teha tegi see ikka seda "ohet".
(sorry, kui nendele küsimustele on kuskil siin teemas vastused)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
11.09.2006 18:48:40
|
|
|
| Veel, kuidas panna videokaardile mänge?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
11.09.2006 18:55:18
|
|
|
Videokaardile?
Ehk ikka mälukaardile. Siin oli vahepeal 1 *.rar fail mängudega. Pakid lahti ja mängud lased phone cardi peale others kausta. hiljem telefonis installid.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
11.09.2006 18:56:48
|
|
|
Vabandust, sõna video ja mälukaart läksid sassi
Kuidas täpsemalt "telefonis installida"?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
11.09.2006 18:57:05
|
|
|
| g2pard kirjutas: |
Ma läksin 3200'lt selllele üle ja tundus küll kiire...ja videode hakkimist pole kah veel nende mõne päevaga mis ta mul olnud on tähele pannud...aga endal oleks kaks küsimust.
1.) Kas on kuskilt võimalik teema taustapilti kätte saada, ise ei leidnud.
2.) Kas katiku heli saaks kuidagi maha võtta...on küll see koosolek, mis peaks oelma hääletu reziimi peal, kuid kui täna haudvaikuses pilti üritasin teha tegi see ikka seda "ohet".
(sorry, kui nendele küsimustele on kuskil siin teemas vastused) |
1) sellist varianti vist ei ole võimalik saada kuskilt kätte
2) hääletus reiimis ei ole pildistamise heli
| oliv3r kirjutas: |
| Veel, kuidas panna videokaardile mänge? |
ükskõik mismoodi sa ka üritad, videokaardile mänge ei saa panna
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
11.09.2006 19:06:10
|
|
|
g2pard teine küsimus vist ei ole üldse w810i kohta, sest sel ei ole ju katikut objektiivi ees???
Kui mõtled seda fotoka heli, siis selle kohta on fotoka menüüs olemas omaette valik, kust saad valida erinevate helide vahel ja minuarust oli seal ka hääletu variant olemas... Samas võid ka # all hoida, et hääletu reziim panna, siis pole heli
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
11.09.2006 19:51:07
|
|
|
| R A T, ehk teed oma SUPER'i settingutest screenshoti?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
11.09.2006 20:00:44
|
|
|
| R A T kirjutas: |
| Kui mõtled seda fotoka heli, siis selle kohta on fotoka menüüs olemas omaette valik, kust saad valida erinevate helide vahel ja minuarust oli seal ka hääletu variant olemas... |
Kusjuures ei ole. Sellepärast vist, et mingite seaduste tõttu peab fotokas tegema häät. Varem mitte siin teemas sellest räägitud pole?
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reigo
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2006
|
11.09.2006 20:29:24
|
|
|
| kui hääletu peal siis ei tule pilditegemisheli.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
11.09.2006 21:02:56
|
|
|
| oliv3r kirjutas: |
| R A T, ehk teed oma SUPER'i settingutest screenshoti? |
vaata paar lehte tagasi, seal on olemas
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g2pard
HV vaatleja
liitunud: 18.09.2004
|
11.09.2006 23:31:20
|
|
|
| R A T kirjutas: |
g2pard teine küsimus vist ei ole üldse w810i kohta, sest sel ei ole ju katikut objektiivi ees???
Kui mõtled seda fotoka heli, siis selle kohta on fotoka menüüs olemas omaette valik, kust saad valida erinevate helide vahel ja minuarust oli seal ka hääletu variant olemas... Samas võid ka # all hoida, et hääletu reziim panna, siis pole heli |
Katikut ei ole jah, aga kui seal nende pilditegemishelinate vahel valida siis seal on kirjutatud katikuheli
Aga thänx selle # vihje eest...ise ei teadnudki ja sellega tõesti toimib
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
12.09.2006 00:30:56
|
|
|
| ärge ajage segi katet ja katikut (cover vs shutter)
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliv3r
HV kasutaja

liitunud: 24.05.2006
|
12.09.2006 17:34:01
|
|
|
| juurastaja kirjutas: |
| oliv3r kirjutas: |
| Kas keegi on täheldanud, et telefon on aeglane? s.t. videod hakivad ja menüüski on näha aeglast liikumist? Ise just karbist lahti võetud, äkki sellest? |
mina pole küll seda tähele pannud :S |
pms. mul nagu Equalizeri theme'i ei vea välja (sõbral smaa lugu) ja telefon enne teeb vibrat ja helisab mingi 3-4 sekundit ja alles siis lööb pildi ette, kes helistab...
BTW, kui kellelgi on mänge nagu Splinter Cell Double Agent, Splinter Cell Chaos Theory, Prince of Persia The Two Thrones, Playman World Soccer, Ancient Empires II, Age of Empires II,siis oleks ülilahe. Aitäh eelmiste mängude eest.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
12.09.2006 18:04:12
|
|
|
oliv3r, võta oma sõnad tagasi, kui sanktsioone ei karda
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
12.09.2006 18:45:40
|
|
|
Praegu juhtus telefoniga täiskamm.... Telefon oli lambist kõik oma (telefoni enda mälu) mällu salvestatud failid ära kustutanud Seal muud peale theme-de ei olnud, aga ikkagi... Lihtsalt võtsin telefoni kätte ja vaatasin, et miks walkmani default menüü ees on
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anonymic
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2004
|
12.09.2006 20:59:39
|
|
|
| keegi eespool rääkis et usb-st laadides suvalisel ajal ei riku akut.et võin siis niisama ka laadima panna suvalisel ajal ilma et aku kannataks? mismoodi see aku siis tehtud on et ei riku?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.09.2006 21:35:29
|
|
|
| anonymic kirjutas: |
| keegi eespool rääkis et usb-st laadides suvalisel ajal ei riku akut.et võin siis niisama ka laadima panna suvalisel ajal ilma et aku kannataks? mismoodi see aku siis tehtud on et ei riku? |
Nüüdseks võiks juba teada, et vanad Nikkelakud olid need mis omasid mälueffekti, ehk tuli kenasti tühjaks laadida ja siis täis, et mahtuvus ei väheneks.
Liitiumakud kardavad täiesti tühjaks saamist ja ei oma mäluefekti, neid võib laadida suvalisel ajal, ilma et mahtuvus väheneks. Aku telefoni väljalülitumiseni tühjaks lasta soovitatakse neil nii umbes iga 30 laadimise tagant, et värskendada aku näidikut, muidu võib aja jooksul juhtuda et aku laetuse näit hakkab aja jooksul valetama, st aku ei oska oma laetust korrektselt hinnata.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tripp
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
13.09.2006 01:28:21
|
|
|
Kas kellelgi on veel objektiivilt see sinakaslilla vääristuskiht maha kulunud? Mul obje keskel on laik, kust see on maha tulnud, äärtes on alles
_________________ "Reklaam on teadus sellest, kuidas hoida intellekti nii kaua kinni, kui tema omanik raha ära annab." - Stephen Leacock |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
13.09.2006 09:09:55
|
|
|
Tripp, ml on sama lugu
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
13.09.2006 09:13:55
|
|
|
Vaatasin, et mul hakkab kah see kiht maha kuluma. Lollilt tehtud see objektiiv ilma katteta. Hakkan vist teipi peale tõmbama sellele:P Siis ei jää objektiiv telefooni taskust võttes täpselt näpu alla.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
13.09.2006 09:17:36
|
|
|
eks ta ongi nii tehtud, et mingi aasta-kaks, siis on telefon nii katki, et pead uue ostma
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
13.09.2006 11:18:28
|
|
|
| tsitaat: |
Kas kellelgi on veel objektiivilt see sinakaslilla vääristuskiht maha kulunud? Mul obje keskel on laik, kust see on maha tulnud, äärtes on alles
|
sama siin
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ve!lS!de
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2006
|
13.09.2006 12:19:33
|
|
|
siin ka sama +
mind huvitab, kas SEw810i'le on korpuseid ka kuskilt müüa ?
tahaks nimelt sellist korpust osta
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
13.09.2006 12:22:59
|
|
|
krt.ned klapid on küll ehe porno mitte kuidagi ei istu kõrvas
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
13.09.2006 14:10:16
|
|
|
| digweed kirjutas: |
krt.ned klapid on küll ehe porno mitte kuidagi ei istu kõrvas |
Kas valisid 3'st kummijublakast endale sobiva ja pistad ikka korralikult kõrva sisse? Igaks juhuks mainin et tegu pole tavaliste nööpidega.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
13.09.2006 15:10:20
|
|
|
vale suurusega võib tõesti sitt olla, õigete jublakatega on väga spets
ps. korpused ei ole vahetatavad minu arust (pmst saab seda teha, aga on paras piix ja eraldi neid ei müüda...)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
13.09.2006 15:41:46
|
|
|
Pange omal MyFriends käima, see pmst nagu mobiili msn, aga ta on omaette programm mis vaikselt taustal jookseb ja laseb heli nagu sms süsteem.
Ma panin igatahes endal käima, tüdrukul ka. Lihtne ja odav teateid vahetada.
http://www.yamigo.com/
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
13.09.2006 17:59:45
|
|
|
| Ve!lS!de kirjutas: |
mind huvitab, kas SEw810i'le on korpuseid ka kuskilt müüa ?
tahaks nimelt sellist korpust osta  |
See pole valge korpus. See ongi valge Walkman.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
13.09.2006 22:42:00
|
|
|
| Maitse asi, mulle must ikka meeldib rohkem. + plekid ja kulumisjäljed on kergem valge peal märgata. Aga see selleks, RAT kuule palju see sõbrakeste programm siis keskelt läbi sul pappi leotab?
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
13.09.2006 22:49:32
|
|
|
| nooh, ma ei tea palju ühendust kasutab, aga usun, et 500 teadet 1mb eest saata pole probleem
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
14.09.2006 18:47:28
|
|
|
ise kasutan hetkel küll quickIM - www.quickim.com java messengeri, vägagi pädev
teine huvitav asi on mobisophy ultraIM - www.mobisophy.com
viimase puhul trial versiooni kasutades on 7 päeva aega, kui 6ndal päeval uuesti installida ja vanu seadeid mitte alles jätta, siis hakkab 7 päeva otsast pihta
kui üle seitsme päeva lasta, siis saadetakse kuhugi serverisse info, et konkreetne telefon on kasutanud üle 7 päeva ja enam ei õnnestu seda kasutada
quickim puhul on see tõsiasi, et kui messenger töötab, siis vähemalt w800i'ga ei saa samaaegselt helistada ega kõnesi vastu võtta
ultraIM puhul mäletamist mööda oli võimalik, aga proovida ei saa, kuna 7 päeva mööda
kui teise telefoni peal proovida saan, siis tean millise ära ostan
trial imeb ikka
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
14.09.2006 21:33:44
|
|
|
Kuidas see registreerimine käib seal? nagu aktiveerimine, kontrollib läbi serveri? Point selles et ma kohekohe saan QuickIM litsentsi tasuta, et kui ilma serverite vms, siis vast jagaks koodi.
_________________ www.allarifoto.eu |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vindi
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2003
|
14.09.2006 21:37:58
|
|
|
olen nõus asja töötavust testima rocket
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
15.09.2006 08:50:24
|
|
|
ma olen ka msn klienti kasutanud, siiski see myfriends on ses suhtes parem, et ta töötab taustal, saad samal ajal igast asju teha, kindel pole, aga peaks saama ka näiteks operat samal ajal kasutada, kui sul myfriends taga onlines istub...
See on võimalik, sest ta töötab mobiili süsteemi threadis ja teine thread on java programmi jaoks veel vaba....
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.09.2006 17:29:51
|
|
|
ma ei saa sellest my friendsi jamast sittagi aru
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2003
|
15.09.2006 19:36:35
|
|
|
| Aga minu sonieerik otsusas üleeile enam mitte sisse lülituda. Praegu istub garantiis. Ei võtnud pilti ette ega reageerinud ka sellele kui laadija taha pistsin. Maha ei ole kukkunud, seega täiesti suvaliselt.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ve!lS!de
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2006
|
15.09.2006 23:07:48
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Ve!lS!de kirjutas: |
mind huvitab, kas SEw810i'le on korpuseid ka kuskilt müüa ?
tahaks nimelt sellist korpust osta  |
See pole valge korpus. See ongi valge Walkman. |
tean, et see on valge walkman, aga tahaks sellist korpust
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
16.09.2006 14:09:03
|
|
|
krt
kas kellelgi veel on hakanud sellelt keskmiselt hõbedaselt teemalt see läikiv maha kuluma ?
vai saab ta mult pidevalt niipalju vatti
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikk195
HV vaatleja
liitunud: 01.01.2004
|
16.09.2006 23:14:42
|
|
|
| hmekk kirjutas: |
krt
kas kellelgi veel on hakanud sellelt keskmiselt hõbedaselt teemalt see läikiv maha kuluma ?
vai saab ta mult pidevalt niipalju vatti |
Minul kulub ka!
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
16.09.2006 23:20:27
|
|
|
| Mikk195 kirjutas: |
| hmekk kirjutas: |
krt
kas kellelgi veel on hakanud sellelt keskmiselt hõbedaselt teemalt see läikiv maha kuluma ?
vai saab ta mult pidevalt niipalju vatti |
Minul kulub ka! |
sama siin...
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vindi
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2003
|
17.09.2006 08:31:00
|
|
|
siuke mure nüüd et, kõrvaklapid jäid ööseks laua peale laokile ja kass tegi nendega üksnull ära, juhe umbes 4-ks tükiks näritud.
mis hinnaga ja kust neid kõrvaklappe leida võib? või siis analoogseid? hakkasid just meeldima et mõnusalt kõrvas istusid ja heli oli kah muidugi minu meelest super....
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
17.09.2006 11:15:41
|
|
|
heh, kulumise koha pealt on asi nii, et ma ostsin teisel päeval emtist ühe riidest kotikese, sest eelmine se oli jumala saapaks kulunud, alla aastase kasutusajaga...
kott näeb tegelt jummala sheff välja, niikuinii kasutan handsfreed ja plus kotil on 2 sahtlit, teises sahtlis hoian mälupulka ja sd cardi adapterit
Telefon näeb siiani välja nagu uus
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Siilike-
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2004
|
17.09.2006 12:06:47
|
|
|
| Kas keegi oleks hea ja õpetaks kuidas "QuickIM" -iga MSN'i sisse logida? Kui olen aadressi ja parooli ära pannud siis panen "Sign In" aga ta ei ühenda ära. Või teab keegi äkki mingit paremat Java programmi sellejaoks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
superior
HV Guru
liitunud: 01.09.2004
|
17.09.2006 12:13:36
|
|
|
| R A T kirjutas: |
heh, kulumise koha pealt on asi nii, et ma ostsin teisel päeval emtist ühe riidest kotikese, sest eelmine se oli jumala saapaks kulunud, alla aastase kasutusajaga...
kott näeb tegelt jummala sheff välja, niikuinii kasutan handsfreed ja plus kotil on 2 sahtlit, teises sahtlis hoian mälupulka ja sd cardi adapterit
Telefon näeb siiani välja nagu uus  |
pilti kotikesest? hind ka.
|
|
| Kommentaarid: 139 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
17.09.2006 12:24:54
|
|
|
| -Siilike- kirjutas: |
| Kas keegi oleks hea ja õpetaks kuidas "QuickIM" -iga MSN'i sisse logida? Kui olen aadressi ja parooli ära pannud siis panen "Sign In" aga ta ei ühenda ära. Või teab keegi äkki mingit paremat Java programmi sellejaoks? |
java applicationitel pead määrama internetiseaded vastavalt teenusepakkuja mobiilse interneti seadetele, mitte wap seadetele
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Siilike-
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2004
|
17.09.2006 12:54:11
|
|
|
| libe kirjutas: |
| java applicationitel pead määrama internetiseaded vastavalt teenusepakkuja mobiilse interneti seadetele, mitte wap seadetele |
"Opers Mini 2"'l küll ma midagi ise seadma ei pidanud. Aga äkki keegi teab siis mida ja kus muutma pean.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|