|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
01.08.2006 21:36:04
|
|
|
piix küll, amd, mis amd. AMDDUDE, SA OLED SAABAS ma olen sulle 7x seletand et sul on sama korp ja toit mis mul ehk siis Component Pro 300W, see on see toide, mis korpusega kaasa tuli ja aopen qf50a vms mis ta oligi, sellel on ALATI 300W active PFC-ga component pro toide. Krt sa 1 kord veel codest ja 350W toitest jahud, saad negatiivse
No mis teha kui väkevennal haugimälu on
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rewer
HV Guru

liitunud: 31.08.2004
|
01.08.2006 22:24:20
|
|
|
300W Component pro peaks seda toitma täiesti piisavalt.
tavaline 6600(ise eelistaks 128MB varianti) on mõttekas siis kui saad selle odavalt(no ikka odavalt, kuna gt-si kah juba suht väikese rahaga liigub) ja klokid veitsa, defis on liiga lahja, silencer vms peale ja core peaks minema(alati muidugi võimalus, et just sinu oma blokib, ise omanud kahte 6600, AGP sparkle mis klokkus tõesti hästi, 300>550 ja PCI-E Club3d mis läks 300>450[need siis 24/7 klokid, mälu ei mäleta]) suht kõrgele.
aga üldiselt on 6600GT suht nõrk kaart juba, eriti kui kasutada 1280x1024 resot(ehk LCD monitori).
|
|
| Kommentaarid: 1310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
922 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
02.08.2006 00:03:28
|
|
|
350W Code toidaks ära sellise masina?
2.8ghz P4 HT (presku?)
256mb ram
40gb hdd
6600GT
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
02.08.2006 00:33:09
|
|
|
Mul CP 300W-sega näitab mu profiilis oleva konfiga 12V liini 11.8V ja seda siis idles speedfaniga. Ei kujutagi ette palju fullis veel oleks ja mis selle 6600gt-ga veel saab siis küll jama, kui toitest puudu tuleb, sest selle alla küll ei taha momendil absoluutselt kohe investeerida. Teisest ocast, kui ta mul juba presku 3.8 gigani suutis viia, siis vast ikka peab valule vastu . Mul pole kahjuks õrna aimugi, palju 6600gt voolu rohkem(vähem?) tarbib, kui 5700u
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
02.08.2006 01:06:21
|
|
|
| Noo 6600GT peaks tarbima sinna 50w kanti. Kuskilt testist meelde jäänd ja PCI-e suudab ka kuskile sinnakanti välja manada.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.08.2006 05:34:12
|
|
|
| zpeedy kirjutas: |
| mingit shader 3 pole vaja, et HDR töötaks. Sm 2 funkab ka. |
oled või mängid idiooti ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
02.08.2006 10:33:44
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
| Noo 6600GT peaks tarbima sinna 50w kanti. Kuskilt testist meelde jäänd ja PCI-e suudab ka kuskile sinnakanti välja manada. |
75 w peaks max pciel olema, vb eksin, moleksist saab 50w kätte ?
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
02.08.2006 10:54:59
|
|
|
Aa sorry, mitte 6600gt, vaid 6800gs ja agp versioon, mitte pcie. Siukest jama kah vaja pole, et lükkan kaardi sisse ja enne postscreeni lükkab masina välja
| mikk36 kirjutas: |
| zpeedy kirjutas: |
| mingit shader 3 pole vaja, et HDR töötaks. Sm 2 funkab ka. |
oled või mängid idiooti ? |
Äkki ajab bloomiga segi
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpeedy
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.07.2005
|
02.08.2006 12:20:49
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| zpeedy kirjutas: |
| mingit shader 3 pole vaja, et HDR töötaks. Sm 2 funkab ka. |
oled või mängid idiooti ? |
küsin sama sinu käest.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
02.08.2006 14:57:25
|
|
|
| Kas keegi läbi ka luges selle HDR teema sealt wikist? Ma sain igastahes niiviisi aru, et kaart, mis toetab SM2, VÕIB hakkama saada ka HDRRiga, aga ei pruugi ja kui ka toetab HDRRi, siis võtab selle kaardi võhmale. Ülejäänd silmailu on niisama light bloom ja see ei ole kuidagi HDRRga seotud, vaid see on lihtsalt kaadri ilustamiseks. SM3ga on ikka kõikse õigem HDRR. SM2ga lihtsalt veidike pidurdatud.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
04.08.2006 23:14:03
|
|
|
Jah, aga kui vahendit pole, ei saa ka tulemust tulla
Edit:
Palit 6800gs sonicu ostsin ja ülimalt rahul asjaga . Alguses häiris lärmakas vent veidike, aga rivatuneriga sai pöörded paika aetud. Most Wanted jookseb full grafaga 75% mängitavalt 8x AA ja 16x AF-ga . Oblivioni sai kah ilusti jooksma minu jaoks suht üüber eyecandy ja fps-ga. FEARiga pole kah mingeid probleeme autodetected seadetega, need juba niigi suht max peal ja jookseb ikka väga hästi. Hitman 4: graafika põhjas ja FPS nagu WTF???? asi jooksis like 30-60 vms. Täpsemad nr. võin hiljem kribada, kuna pole enam meeles need frapsi arvud seal üleval nurgas Eile sai proovitud ja nii hasartis, et ei tuld meeldegi muljetama tulla ja täna juba meelest läind . Coolbitsi abiga on ka auto OC peal. Ainukesed jamad on:
1. Drivudega: sai siis kõige uuemad peale ja karjub, et pole SLI :?
2. nVidia tech demodega Nalu, Timburi ja Clear Sailing ei jookse kohe üldse viisakalt Isegi 3D Mark 2005/2006 jooksevad paremini Ei saa aru, mis jama on
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
04.08.2006 23:50:46
|
|
|
| kas siis näiteks MWs on nii ATI kui NV kaartidega visuaalsed efektid samasugused? Mõtlen siis just näiteks 6600GT vs X700
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.08.2006 01:29:01
|
|
|
| jah
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
10.08.2006 12:49:24
|
|
|
mis pesa see seal kaardi teisel kyljel on?
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
10.08.2006 12:53:44
|
|
|
| kickija kirjutas: |
mis pesa see seal kaardi teisel kyljel on? |
mõtled seda servas olevat väikest jublakat? See on SLI silla jaoks. SLI suht mõttetu odavate kaartide puhul. 7900GTX SLI l on juba mingi mõte olemas kui omad suurt LCD ekraani ja tahad kõrgematel resodel koos AA ja AF iga mängu kõmmutada.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
10.08.2006 13:04:39
|
|
|
mul üks surnud leadtek 6600GT jälle..
vastupidavuse poolest 6600GT küll kuskile ei kõlba
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
10.08.2006 13:08:20
|
|
|
sa ju card-killer
mul 1.5a jookseb 6600GT kelladega ning ei miskit probleemi...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
10.08.2006 13:19:56
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| sa ju card-killer |
räme card killer tõesti, seda polnud kordagi klokitud ja peal oli nv silencer 6
3d-s viskab pildi kirjuks nagu nvidiale ikka iseloomulik.
üldse garantiis töötajana näeb neid 6600GT-si ikka VÄGA palju..
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
10.08.2006 13:56:53
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
mul 1.5a jookseb 6600GT kelladega ning ei miskit probleemi... |
Sama siin
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
10.08.2006 18:18:25
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| sa ju card-killer |
räme card killer tõesti, seda polnud kordagi klokitud ja peal oli nv silencer 6
3d-s viskab pildi kirjuks nagu nvidiale ikka iseloomulik.
üldse garantiis töötajana näeb neid 6600GT-si ikka VÄGA palju.. |
võrdluseks, et varem rääkisid et x700 ei sure praegu on 4 jast x700 jast 3 tk juba garantiisse tulnud
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
10.08.2006 20:58:33
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
võrdluseks, et varem rääkisid et x700 ei sure praegu on 4 jast x700 jast 3 tk juba garantiisse tulnud  |
x700 on low end ju. tsop mälud, saastad jahutused - või need 3 on PRO-d kõik?
huvitav kuidas mul kaks PRO-d rämedat porni üleelavad?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
11.08.2006 16:00:41
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| Sponge Bob kirjutas: |
võrdluseks, et varem rääkisid et x700 ei sure praegu on 4 jast x700 jast 3 tk juba garantiisse tulnud  |
x700 on low end ju. tsop mälud, saastad jahutused - või need 3 on PRO-d kõik?
huvitav kuidas mul kaks PRO-d rämedat porni üleelavad?  |
kõik on ddr3 medega olnu dno miks nad surnud on pohui kah, üks suri sedasi ära et aasta oli just täis saanud ja kaks päeva peale, aga saime talle ikkagi garantii 6800GS näol
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
14.08.2006 17:36:29
|
|
|
| Annab täiega klokkida kha. 8)
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanake
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2005
|
03.09.2006 15:26:06
|
|
|
No ***** ma olen närvis. Täna hommikul arvuti lihtsalt ei võtnud enam pilti ette. Võtsin mälud välja, nullisin biost aga ei midagi, õnneks oli teine kaart kohe proovimiseks kõrval ja panin selle sisse - töötas.
Kas kellelgi on veel sellist vastikut kogemust olnud, et kas neil kaartidel esineb seda tihti? Kuna nüüd tuleb ilmselt uus kaart vaadata, ning sellega negatiivsed kogemused olemas, tahaks teada, kas see on levinud viga? Garantii küll õnneks kestab veel, kuid jama ikkagi, et nii lihtsalt otsad andis (artifakte ega midagi ei visanud varem, isegi klokkinud pole).
OT: Huvitav, kas Ordi tahab kaardi minuaegse ostuhinnaga tagasi osta? Saaks päris normullilt pappi kohe.
viimati muutis vanake 03.09.2006 15:28:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005

|
03.09.2006 15:28:32
|
|
|
| vanake kirjutas: |
No kurat ma olen närvis. Täna hommikul arvuti lihtsalt ei võtnud enam pilti ette. Võtsin mälud välja, nullisin biost aga ei midagi, õnneks oli teine kaart kohe roovimiseks kõrval ja panin selle sisse - töötas.
Kas kellelgi on veel sellist kurja kogemust olnud? Garantii küll õnneks kestab veel, kuid jama ikkagi, et nii lihtsalt otsad andis (artifakte ega midagi ei visanud varem, isegi klokkinud pole). OT: Huvitav, kas Ordi tahab kaardi minuaegse ostuhinnaga tagasi osta? Saaks päris normullilt pappi kohe.  |
Kindlasti ei taha nad tagasi osta. Aga kui oled juba 3 korda garantiis käinud, siis saad küsida kogu raha tagasi. Vähemalt ma mäletan nii.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanake
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2005
|
03.09.2006 15:29:17
|
|
|
Wohh, see oleks küll vahva Aga nad ilmselt teevad ta ikkagi korda.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
03.09.2006 15:31:16
|
|
|
karta on et nad selle välja vahetavad. Äärmisel juhul annaks nad selle raha tagasi mis ta praegast poes maksab
Igatahes: kas annavad uue kaardi, pakkuvad samaväärset kaarti vastu või siis vedamise korral ehk on nõus sellega et annad neile pappi juurde ja saad teise kaardi osta.
6600 GT ju vanad kärvavad olendid. Kas oli peal stock jahutus või midagi paremat?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanake
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2005
|
03.09.2006 15:32:07
|
|
|
| Stock jah, ilmselt selle nahka ta läkski...
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
03.09.2006 15:40:33
|
|
|
ee siis ma ei imesta et ta ära suri. Endal oli kunagi 6600GT Club3D ja igaveselt piix tempid olid raisal. Viskasin nVSilencer i peale ja ei juhtunud taga midagi halba + tempid olid mõnusad ja sai vaikust nautida.
See vana nali et 6600 GT surevad nagu kärbsed eriti stock jahutusega minuteada...
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanake
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2005
|
03.09.2006 15:43:58
|
|
|
Oleks pidanud selle zalmani ikka ära ostma.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
03.09.2006 17:29:20
|
|
|
| vanake kirjutas: |
Oleks pidanud selle zalmani ikka ära ostma.  |
nVSilencer oli minuarust parim 6600 GT peale. Kõik soe õhk korpuse alt ja kaardilt viidi otse korpuse tagant välja. Väga pro jahutus oli. Zalman oli kah hää aga kuradima soe õhk keerati kõik korpuse alla ringi käima..
Aga jah see vana asi et kui PCIe 6600 GT siis kohe kaardi ostuga peab nVSilenceri ostma. Ma midagi häguselt mäletan et mingi 80c stock jahutusega ei olnud probleem. Samas paistab et 6600 GT eriti kuuma ei kannata. ATI X1900xxx on tavaline asi kui kaart 80C all töötab (vähemalt nii tundub kuna keegi nagu eriti teda naljalt 60C peal hoida ei suuda)
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
03.09.2006 19:08:30
|
|
|
stock jahitiga 6600gt tavaline et 90-110C @3D
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
03.09.2006 19:17:00
|
|
|
Imo 6600GT kannatab just väga hästi kuuma ,aga kuna stock jahutus suht pasa siis need tempid jõuavad kõrgemale kui 120C.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
03.09.2006 19:23:24
|
|
|
ei kannata ta midagi kuuma. Miks nad siis maha kärvavad nagu kärbsed kui stock vms jura jahutus peal on? Ise mäletan vist et mu Club3D 6600 GT oli stock jahutus ikka viimne saast. Vahest tundus et see radikas hõljub seal GPU kohal. Pärast sai AS5 vahele panna testiks ja ikkagist 70-80C ei olnud probleem. Samas kui nVSilenceriga üle 60C naljalt temp ei läinud.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
03.09.2006 19:27:54
|
|
|
| angel kirjutas: |
| ei kannata ta midagi kuuma. Miks nad siis maha kärvavad nagu kärbsed kui stock vms jura jahutus peal on? Ise mäletan vist et mu Club3D 6600 GT oli stock jahutus ikka viimne saast. Vahest tundus et see radikas hõljub seal GPU kohal. Pärast sai AS5 vahele panna testiks ja ikkagist 70-80C ei olnud probleem. Samas kui nVSilenceriga üle 60C naljalt temp ei läinud. |
enda 6600gt radika tald oli ka sitt, ja kuuma nad jah eriti ei kannata.
ise vahetasin ka jahutuse kohe välja
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sebast
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2006
|
03.09.2006 19:43:11
|
|
|
| vahetasin ka jahutuse kohe välja, ei viitsind vana jahutusega isegi prooviks masinasse panna
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.09.2006 21:03:33
|
|
|
kärvavad jah ainult siis kui kärbsed kui temp on 100+ kraadi
endal pole pisematki muret olnud kuna max temp, mida olen lasknud on 85 (algse jahutusega)
edasi läks kiirelt kasutusse zalman
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r4ido
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2006
|
03.09.2006 22:27:00
|
|
|
Mul oli sama lugu temperatuuridega...sai siis rivatuneriga tempi chart tehtud, kui idle oli 48-49 siis 3D's läks asi ~87 kraadi (03-es oli GT1 kuni 74 loadi ajal langes GT2-es 79 ja siis edasi tõusiski sinna 80+ kanti) Silencer sai peale ja temp enam üle 74-ja ei läinud ka peale 5 tunnist non-stop oblivioni mängimist.
Praegu ootan uut kaarti ja vana Spider707 käes, kuid loodan kõige paremat siiski
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
03.09.2006 22:42:13
|
|
|
nVSilenceriga said 74C kätte ? See suht müstika... üks kahest kas sul valesti peale pandud kaardile või siis mingi über OC peal....
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
03.09.2006 22:59:45
|
|
|
Endal Zalmani vask lill peal 5V peale ilma mingi probleemita.
Idles ~45C
Full kuni 70C
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
04.09.2006 14:26:35
|
|
|
OT: aga 6800gt võrreldes 6600gt'ga on peaaegu sama kuum ja 90c lasta pole ka mingi probleem stock jahutusega. NVsilencer5 ja fullis üle 75c ei tõuse. Idle on aga ~55c.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
04.09.2006 14:54:29
|
|
|
ei tea , minu über OCed ja nö "hooratud" kaart (razor ja mina ) elab siiani
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r4ido
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2006
|
04.09.2006 16:18:50
|
|
|
| angel kirjutas: |
| nVSilenceriga said 74C kätte ? See suht müstika... üks kahest kas sul valesti peale pandud kaardile või siis mingi über OC peal.... |
Mingi 15 eegune termopasta oli tol hetkel käepärast kui paigaldasin silenceri
AS5'ega oli vahe 7 kraadi
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
burnout
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2004
|
06.09.2006 16:48:22
|
|
|
| Mul on gigabyte passiiv jahutusega 6600gt, panin 80x80 vendi eest gpu ja m2lude poole peale puhuma.. ja nüüd on heatpiped jumala jahedad... isegi lausa kylmad.. T2pseid tempe ei tea..
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005

|
06.09.2006 18:05:25
|
|
|
| burnout kirjutas: |
| Mul on gigabyte passiiv jahutusega 6600gt, panin 80x80 vendi eest gpu ja m2lude poole peale puhuma.. ja nüüd on heatpiped jumala jahedad... isegi lausa kylmad.. T2pseid tempe ei tea.. |
Sa võiksid ikkagi everestiga vms progega täpsemad tempid järgi vaadata, mind päris huvitab see. ja kui kuumaks läheb asi ilma ventilaatorita?
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
07.09.2006 11:45:22
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
ei tea , minu über OCed ja nö "hooratud" kaart (razor ja mina ) elab siiani  |
Elus jah. Sai just eile uue biose peale.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nurro2
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005
|
08.09.2006 15:32:44
|
|
|
Ei tea, endal ka 6600gt mingi ilge jama, iga viienda käivituse ajal lööb terve pildi artifacte ja triipe täis ja siis kui uuesti resa teed, siis on jälle korras. Ei tea, kas hakkab läbi minema või midagi, samas on seda teinud nii kaua kui mäletan
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|