Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV43 ehk GeForce 6600 Seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 01.08.2006 21:36:04 vasta tsitaadiga

piix küll, amd, mis amd. icon_evil.gif AMDDUDE, SA OLED SAABAS icon_evil.gif ma olen sulle 7x seletand et sul on sama korp ja toit mis mul ehk siis Component Pro 300W, see on see toide, mis korpusega kaasa tuli ja aopen qf50a vms mis ta oligi, sellel on ALATI 300W active PFC-ga component pro toide. Krt sa 1 kord veel codest ja 350W toitest jahud, saad negatiivse icon_evil.gif

No mis teha kui väkevennal haugimälu on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 22:24:20 vasta tsitaadiga

300W Component pro peaks seda toitma täiesti piisavalt.
tavaline 6600(ise eelistaks 128MB varianti) on mõttekas siis kui saad selle odavalt(no ikka odavalt, kuna gt-si kah juba suht väikese rahaga liigub) ja klokid veitsa, defis on liiga lahja, silencer vms peale ja core peaks minema(alati muidugi võimalus, et just sinu oma blokib, ise omanud kahte 6600, AGP sparkle mis klokkus tõesti hästi, 300>550 ja PCI-E Club3d mis läks 300>450[need siis 24/7 klokid, mälu ei mäleta]) suht kõrgele.
aga üldiselt on 6600GT suht nõrk kaart juba, eriti kui kasutada 1280x1024 resot(ehk LCD monitori).
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 00:03:28 vasta tsitaadiga

350W Code toidaks ära sellise masina?
2.8ghz P4 HT (presku?)
256mb ram
40gb hdd
6600GT
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 02.08.2006 00:33:09 vasta tsitaadiga

Mul CP 300W-sega näitab mu profiilis oleva konfiga 12V liini 11.8V ja seda siis idles speedfaniga. Ei kujutagi ette palju fullis veel oleks ja mis selle 6600gt-ga veel saab icon_confused.gif siis küll jama, kui toitest puudu tuleb, sest selle alla küll ei taha momendil absoluutselt kohe investeerida. Teisest ocast, kui ta mul juba presku 3.8 gigani suutis viia, siis vast ikka peab valule vastu icon_lol.gif . Mul pole kahjuks õrna aimugi, palju 6600gt voolu rohkem(vähem?) tarbib, kui 5700u icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 01:06:21 vasta tsitaadiga

Noo 6600GT peaks tarbima sinna 50w kanti. Kuskilt testist meelde jäänd ja PCI-e suudab ka kuskile sinnakanti välja manada.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.08.2006 05:34:12 vasta tsitaadiga

zpeedy kirjutas:
mingit shader 3 pole vaja, et HDR töötaks. Sm 2 funkab ka.
oled või mängid idiooti ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 10:33:44 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Noo 6600GT peaks tarbima sinna 50w kanti. Kuskilt testist meelde jäänd ja PCI-e suudab ka kuskile sinnakanti välja manada.
75 w peaks max pciel olema, vb eksin, moleksist saab 50w kätte ? icon_redface.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 02.08.2006 10:54:59 vasta tsitaadiga

Aa sorry, mitte 6600gt, vaid 6800gs icon_redface.gif ja agp versioon, mitte pcie. Siukest jama kah vaja pole, et lükkan kaardi sisse ja enne postscreeni lükkab masina välja icon_mad.gif

mikk36 kirjutas:
zpeedy kirjutas:
mingit shader 3 pole vaja, et HDR töötaks. Sm 2 funkab ka.
oled või mängid idiooti ?


Äkki ajab bloomiga segi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 11:51:56 vasta tsitaadiga

mis ajast hdr sm3 vajab?
sm2 on hdri jaoks täiesti piisav.
sm3 teeb lihtsalt seda, et sellel on hdr tarbeks mugavamad vahendid olemas + kiiruse tõus loomulikult.

http://en.wikipedia.org/wiki/High_dynamic_range_rendering#Graphics_cards_which_support_HDRR

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 12:20:49 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
zpeedy kirjutas:
mingit shader 3 pole vaja, et HDR töötaks. Sm 2 funkab ka.
oled või mängid idiooti ?

küsin sama sinu käest.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 02.08.2006 14:57:25 vasta tsitaadiga

Kas keegi läbi ka luges selle HDR teema sealt wikist? Ma sain igastahes niiviisi aru, et kaart, mis toetab SM2, VÕIB hakkama saada ka HDRRiga, aga ei pruugi ja kui ka toetab HDRRi, siis võtab selle kaardi võhmale. Ülejäänd silmailu on niisama light bloom ja see ei ole kuidagi HDRRga seotud, vaid see on lihtsalt kaadri ilustamiseks. SM3ga on ikka kõikse õigem HDRR. SM2ga lihtsalt veidike pidurdatud.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2006 15:06:28 vasta tsitaadiga

oeh, sm2/3 on vahend, hdr on tulemus.

http://www.daionet.gr.jp/~masa/rthdribl/

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 04.08.2006 23:14:03 vasta tsitaadiga

Jah, aga kui vahendit pole, ei saa ka tulemust tulla icon_mad.gif

Edit:

Palit 6800gs sonicu ostsin ja ülimalt rahul asjaga thumbs_up.gif . Alguses häiris lärmakas vent veidike, aga rivatuneriga sai pöörded paika aetud. Most Wanted jookseb full grafaga 75% mängitavalt 8x AA ja 16x AF-ga icon_razz.gif . Oblivioni sai kah ilusti jooksma minu jaoks suht üüber eyecandy ja fps-ga. FEARiga pole kah mingeid probleeme autodetected seadetega, need juba niigi suht max peal ja jookseb ikka väga hästi. Hitman 4: graafika põhjas ja FPS icon_eek.gif nagu WTF???? icon_eek.gif icon_confused.gif asi jooksis like 30-60 vms. Täpsemad nr. võin hiljem kribada, kuna pole enam meeles need frapsi arvud seal üleval nurgas icon_biggrin.gif Eile sai proovitud ja nii hasartis, et ei tuld meeldegi muljetama tulla ja täna juba meelest läind icon_redface.gif icon_lol.gif . Coolbitsi abiga on ka auto OC peal. Ainukesed jamad on:
1. Drivudega: sai siis kõige uuemad peale ja karjub, et pole SLI :?
2. nVidia tech demodega icon_eek.gif Nalu, Timburi ja Clear Sailing ei jookse kohe üldse viisakalt icon_eek.gif Isegi 3D Mark 2005/2006 jooksevad paremini icon_eek.gif Ei saa aru, mis jama on icon_eek.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 23:50:46 vasta tsitaadiga

kas siis näiteks MWs on nii ATI kui NV kaartidega visuaalsed efektid samasugused? Mõtlen siis just näiteks 6600GT vs X700
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 06.08.2006 01:29:01 vasta tsitaadiga

jah
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 10.08.2006 12:49:24 vasta tsitaadiga


mis pesa see seal kaardi teisel kyljel on?

_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 12:53:44 vasta tsitaadiga

kickija kirjutas:

mis pesa see seal kaardi teisel kyljel on?


mõtled seda servas olevat väikest jublakat? See on SLI silla jaoks. SLI suht mõttetu odavate kaartide puhul. 7900GTX SLI l on juba mingi mõte olemas kui omad suurt LCD ekraani ja tahad kõrgematel resodel koos AA ja AF iga mängu kõmmutada.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 13:04:39 vasta tsitaadiga

mul üks surnud leadtek 6600GT jälle..
vastupidavuse poolest 6600GT küll kuskile ei kõlba thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.08.2006 13:08:20 vasta tsitaadiga

sa ju card-killer
mul 1.5a jookseb 6600GT kelladega ning ei miskit probleemi...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 13:19:56 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
sa ju card-killer

räme card killer tõesti, seda polnud kordagi klokitud ja peal oli nv silencer 6
3d-s viskab pildi kirjuks nagu nvidiale ikka iseloomulik.

üldse garantiis töötajana näeb neid 6600GT-si ikka VÄGA palju..
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 13:56:53 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:

mul 1.5a jookseb 6600GT kelladega ning ei miskit probleemi...


Sama siin icon_smile.gif

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 18:18:25 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
mikk36 kirjutas:
sa ju card-killer

räme card killer tõesti, seda polnud kordagi klokitud ja peal oli nv silencer 6
3d-s viskab pildi kirjuks nagu nvidiale ikka iseloomulik.

üldse garantiis töötajana näeb neid 6600GT-si ikka VÄGA palju..
võrdluseks, et varem rääkisid et x700 ei sure icon_biggrin.gif praegu on 4 jast x700 jast 3 tk juba garantiisse tulnud icon_lol.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2006 20:58:33 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
võrdluseks, et varem rääkisid et x700 ei sure icon_biggrin.gif praegu on 4 jast x700 jast 3 tk juba garantiisse tulnud icon_lol.gif icon_wink.gif

x700 on low end ju. tsop mälud, saastad jahutused - või need 3 on PRO-d kõik?
huvitav kuidas mul kaks PRO-d rämedat porni üleelavad? icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2006 16:00:41 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Sponge Bob kirjutas:
võrdluseks, et varem rääkisid et x700 ei sure icon_biggrin.gif praegu on 4 jast x700 jast 3 tk juba garantiisse tulnud icon_lol.gif icon_wink.gif

x700 on low end ju. tsop mälud, saastad jahutused - või need 3 on PRO-d kõik?
huvitav kuidas mul kaks PRO-d rämedat porni üleelavad? icon_lol.gif
kõik on ddr3 medega olnu icon_smile.gif dno miks nad surnud on icon_biggrin.gif pohui kah, üks suri sedasi ära et aasta oli just täis saanud ja kaks päeva peale, aga saime talle ikkagi garantii icon_wink.gif thumbs_up.gif 6800GS näol icon_eek.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 16:37:06 vasta tsitaadiga

ostke oma PCIe 6600GT-le korralik jahutus
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2951582#2951582
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 14.08.2006 17:36:29 vasta tsitaadiga

Annab täiega klokkida kha. 8)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanake
HV kasutaja
vanake

liitunud: 07.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 15:26:06 vasta tsitaadiga

No ***** ma olen närvis. Täna hommikul arvuti lihtsalt ei võtnud enam pilti ette. Võtsin mälud välja, nullisin biost aga ei midagi, õnneks oli teine kaart kohe proovimiseks kõrval ja panin selle sisse - töötas.
Kas kellelgi on veel sellist vastikut kogemust olnud, et kas neil kaartidel esineb seda tihti? Kuna nüüd tuleb ilmselt uus kaart vaadata, ning sellega negatiivsed kogemused olemas, tahaks teada, kas see on levinud viga? Garantii küll õnneks kestab veel, kuid jama ikkagi, et nii lihtsalt otsad andis (artifakte ega midagi ei visanud varem, isegi klokkinud pole).
OT: Huvitav, kas Ordi tahab kaardi minuaegse ostuhinnaga tagasi osta? icon_razz.gif Saaks päris normullilt pappi kohe. icon_biggrin.gif


viimati muutis vanake 03.09.2006 15:28:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 15:28:32 vasta tsitaadiga

vanake kirjutas:
No kurat ma olen närvis. Täna hommikul arvuti lihtsalt ei võtnud enam pilti ette. Võtsin mälud välja, nullisin biost aga ei midagi, õnneks oli teine kaart kohe roovimiseks kõrval ja panin selle sisse - töötas.
Kas kellelgi on veel sellist kurja kogemust olnud? Garantii küll õnneks kestab veel, kuid jama ikkagi, et nii lihtsalt otsad andis (artifakte ega midagi ei visanud varem, isegi klokkinud pole). OT: Huvitav, kas Ordi tahab kaardi minuaegse ostuhinnaga tagasi osta? icon_razz.gif Saaks päris normullilt pappi kohe. icon_biggrin.gif


Kindlasti ei taha nad tagasi osta. Aga kui oled juba 3 korda garantiis käinud, siis saad küsida kogu raha tagasi. Vähemalt ma mäletan nii.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanake
HV kasutaja
vanake

liitunud: 07.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 15:29:17 vasta tsitaadiga

Wohh, see oleks küll vahva icon_biggrin.gif Aga nad ilmselt teevad ta ikkagi korda. icon_razz.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 15:31:16 vasta tsitaadiga

karta on et nad selle välja vahetavad. Äärmisel juhul annaks nad selle raha tagasi mis ta praegast poes maksab icon_rolleyes.gif

Igatahes: kas annavad uue kaardi, pakkuvad samaväärset kaarti vastu või siis vedamise korral ehk on nõus sellega et annad neile pappi juurde ja saad teise kaardi osta.


6600 GT ju vanad kärvavad olendid. Kas oli peal stock jahutus või midagi paremat?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanake
HV kasutaja
vanake

liitunud: 07.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 15:32:07 vasta tsitaadiga

Stock jah, ilmselt selle nahka ta läkski...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 15:40:33 vasta tsitaadiga

ee siis ma ei imesta et ta ära suri. Endal oli kunagi 6600GT Club3D ja igaveselt piix tempid olid raisal. Viskasin nVSilencer i peale ja ei juhtunud taga midagi halba + tempid olid mõnusad ja sai vaikust nautida.

See vana nali et 6600 GT surevad nagu kärbsed eriti stock jahutusega minuteada... icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanake
HV kasutaja
vanake

liitunud: 07.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 15:43:58 vasta tsitaadiga

Oleks pidanud selle zalmani ikka ära ostma. icon_lol.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 17:29:20 vasta tsitaadiga

vanake kirjutas:
Oleks pidanud selle zalmani ikka ära ostma. icon_lol.gif


nVSilencer oli minuarust parim 6600 GT peale. Kõik soe õhk korpuse alt ja kaardilt viidi otse korpuse tagant välja. Väga pro jahutus oli. Zalman oli kah hää aga kuradima soe õhk keerati kõik korpuse alla ringi käima..


Aga jah see vana asi et kui PCIe 6600 GT siis kohe kaardi ostuga peab nVSilenceri ostma. Ma midagi häguselt mäletan et mingi 80c stock jahutusega ei olnud probleem. Samas paistab et 6600 GT eriti kuuma ei kannata. ATI X1900xxx on tavaline asi kui kaart 80C all töötab (vähemalt nii tundub kuna keegi nagu eriti teda naljalt 60C peal hoida ei suuda)
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 19:08:30 vasta tsitaadiga

stock jahitiga 6600gt tavaline et 90-110C icon_biggrin.gif @3D
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 19:17:00 vasta tsitaadiga

Imo 6600GT kannatab just väga hästi kuuma ,aga kuna stock jahutus suht pasa siis need tempid jõuavad kõrgemale kui 120C.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 19:23:24 vasta tsitaadiga

ei kannata ta midagi kuuma. Miks nad siis maha kärvavad nagu kärbsed kui stock vms jura jahutus peal on? Ise mäletan vist et mu Club3D 6600 GT oli stock jahutus ikka viimne saast. Vahest tundus et see radikas hõljub seal GPU kohal. Pärast sai AS5 vahele panna testiks ja ikkagist 70-80C ei olnud probleem. Samas kui nVSilenceriga üle 60C naljalt temp ei läinud.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 19:27:54 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
ei kannata ta midagi kuuma. Miks nad siis maha kärvavad nagu kärbsed kui stock vms jura jahutus peal on? Ise mäletan vist et mu Club3D 6600 GT oli stock jahutus ikka viimne saast. Vahest tundus et see radikas hõljub seal GPU kohal. Pärast sai AS5 vahele panna testiks ja ikkagist 70-80C ei olnud probleem. Samas kui nVSilenceriga üle 60C naljalt temp ei läinud.


enda 6600gt radika tald oli ka sitt, ja kuuma nad jah eriti ei kannata.
ise vahetasin ka jahutuse kohe välja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sebast
HV kasutaja
sebast

liitunud: 04.05.2006




sõnum 03.09.2006 19:43:11 vasta tsitaadiga

vahetasin ka jahutuse kohe välja, ei viitsind vana jahutusega isegi prooviks masinasse panna
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.09.2006 21:03:33 vasta tsitaadiga

kärvavad jah ainult siis kui kärbsed kui temp on 100+ kraadi
endal pole pisematki muret olnud kuna max temp, mida olen lasknud on 85 (algse jahutusega)
edasi läks kiirelt kasutusse zalman
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r4ido
HV kasutaja
r4ido

liitunud: 27.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 22:27:00 vasta tsitaadiga

Mul oli sama lugu temperatuuridega...sai siis rivatuneriga tempi chart tehtud, kui idle oli 48-49 siis 3D's läks asi ~87 kraadi (03-es oli GT1 kuni 74 loadi ajal langes GT2-es 79 ja siis edasi tõusiski sinna 80+ kanti) Silencer sai peale ja temp enam üle 74-ja ei läinud ka peale 5 tunnist non-stop oblivioni mängimist. thumbs_up.gif icon_smile.gif


Praegu ootan uut kaarti ja vana Spider707 käes, kuid loodan kõige paremat siiski icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 22:42:13 vasta tsitaadiga

nVSilenceriga said 74C kätte ? See suht müstika... üks kahest kas sul valesti peale pandud kaardile või siis mingi über OC peal....
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2006 22:59:45 vasta tsitaadiga

Endal Zalmani vask lill peal 5V peale ilma mingi probleemita.

Idles ~45C
Full kuni 70C

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2006 14:26:35 vasta tsitaadiga

OT: aga 6800gt võrreldes 6600gt'ga on peaaegu sama kuum ja 90c lasta pole ka mingi probleem stock jahutusega.icon_razz.gif NVsilencer5 ja fullis üle 75c ei tõuse. Idle on aga ~55c.icon_sad.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2006 14:54:29 vasta tsitaadiga

ei tea , minu über OCed ja nö "hooratud" kaart (razor ja mina ) elab siiani icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
r4ido
HV kasutaja
r4ido

liitunud: 27.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2006 16:18:50 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
nVSilenceriga said 74C kätte ? See suht müstika... üks kahest kas sul valesti peale pandud kaardile või siis mingi über OC peal....


Mingi 15 eegune termopasta oli tol hetkel käepärast kui paigaldasin silenceri icon_rolleyes.gif

AS5'ega oli vahe 7 kraadi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
burnout
HV kasutaja
burnout

liitunud: 11.12.2004




sõnum 06.09.2006 16:48:22 vasta tsitaadiga

Mul on gigabyte passiiv jahutusega 6600gt, panin 80x80 vendi eest gpu ja m2lude poole peale puhuma.. ja nüüd on heatpiped jumala jahedad... isegi lausa kylmad.. T2pseid tempe ei tea..
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2006 18:05:25 vasta tsitaadiga

burnout kirjutas:
Mul on gigabyte passiiv jahutusega 6600gt, panin 80x80 vendi eest gpu ja m2lude poole peale puhuma.. ja nüüd on heatpiped jumala jahedad... isegi lausa kylmad.. T2pseid tempe ei tea..


Sa võiksid ikkagi everestiga vms progega täpsemad tempid järgi vaadata, mind päris huvitab see. ja kui kuumaks läheb asi ilma ventilaatorita?
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2006 11:45:22 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
ei tea , minu über OCed ja nö "hooratud" kaart (razor ja mina ) elab siiani icon_lol.gif


Elus jah. Sai just eile uue biose peale.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nurro2
HV kasutaja
nurro2

liitunud: 11.10.2005




sõnum 08.09.2006 15:32:44 vasta tsitaadiga

Ei tea, endal ka 6600gt mingi ilge jama, iga viienda käivituse ajal lööb terve pildi artifacte ja triipe täis ja siis kui uuesti resa teed, siis on jälle korras. Ei tea, kas hakkab läbi minema või midagi, samas on seda teinud nii kaua kui mäletan icon_neutral.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV43 ehk GeForce 6600 Seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.