Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 26.08.2006 02:32:47 vasta tsitaadiga

õllekas kirjutas:
Masendavad olete, miks te ei loe mida teile kirjutatakse? @ 2 tv-d
Ei, see ei ole paha pärast üteldud icon_razz.gif

Millest räägid, kui saladus pole?
Ei saa'nd aru icon_confused.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 02:42:18 vasta tsitaadiga

Sorry, pole aega kogu teemat lugeda, kuid on sellinne kysimus. Kui ma peaks endale ise ostma seadmed(digiboks ja ruuter) kusagilt mujalt v2lja, kas ma siis pean ikka elioniga 3 aastat lepingus olema?
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 08:39:49 vasta tsitaadiga

bush, selleks ongi teema paremas nurgas oleva otsingukast!
_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 09:17:11 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Sorry, pole aega kogu teemat lugeda, kuid on sellinne kysimus. Kui ma peaks endale ise ostma seadmed(digiboks ja ruuter) kusagilt mujalt v2lja, kas ma siis pean ikka elioniga 3 aastat lepingus olema?

ei pea sel juhul

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 09:18:55 vasta tsitaadiga

Oskab keegi 780 käsud ka öelda, et kolmandasse auku TV saada.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk1000
HV kasutaja
mikk1000

liitunud: 20.05.2003




sõnum 26.08.2006 11:40:36 vasta tsitaadiga

kõikidesse aukudesse ei sobi v?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
decrakas
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 11:45:56 vasta tsitaadiga

kui sa confid modemit, siis seal selline rida

eth bridge group move intf=ethport4 name=iptv

vaheta port ära:)

_________________
anna mu tammetõru tagasi, eksole!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 17:21:51 vasta tsitaadiga

Suured-suured tänud kõigile. Eriti kasutajale loox, kelle post mul kord piisava tähelepanuta jäi. Probleem oli siiani selles, et tuli ette tekst pre puffering ja midagi ei liikunud. loox, pakkus välja, et tulemüür on kinni, alles nüüd kontrollisin selle üle (kui olin juba tunde kõiki muid variante proovinud) ja sain kohe pildi ette. Samuti ei esine probleeme kanalite vahetamisega. Koheselt on telekas ja arvuti kanalist sõltumatud. Teinekord kanali vahetamisel (kui mõlemad töötavad), lööb vaid pildi max 10 sekundiks ruuduliseks ja kõik. Mingit wini teenust keelanud ei ole.

Lahendus on vahva, arvutisse tuleb vaid 1 kaabel, ja sellised võimalused.


Nüüd on ka paar küsimust, äkki oskate aidata.
kasutan windowsi tulemüüri, praegult lülitasin selle lihtsalt välja. Speedtouchil on tõstetud "Standard" peale. Keegi võiks kommenteerida, kas sel juhul on üldse mõtet sisevõrgus tulemüüri kasutada. Kas windows tulemüür oleks lihtsalt Speedtouchile dublikaat? Paistab, et wini oma on siiski rangem.
1) Kuidas anda wini tulemüüris õigused digitv vaatamiseks? Ta ei lase läbi, kui viimane on sisse lülitatud. Messages jääb ette lihtsalt kiri PRE PUFFERING ja edasi ei liigu miskit.

2) Kuidas anda mitte administraatorile õigus VLCga kanali jälgimiseks? Antud hetkel arvutis olev administraator saab vaadata kanaleid, aga Limited user/Power user saab nimekirja avamisel kirja >>"unable to open...", ehk siis messages jutustab: main error:
no suitable access module for `udp://@239.3.1.1'
main error: no suitable access module for `udp://@239.3.1.2'
main error: no suitable access module for `udp://@239.3.1.3'
main error: no suitable access module for `udp://@239.3.1.4'
main error: no suitable access module for `udp://@239.3.1.5'
main error: no suitable access module for `udp://@239.3.1.6'
main error: no suitable access module for `udp://@239.3.2.1'
main error: no suitable access module for `udp://@239.3.2.2'


viimati muutis tarantel 27.08.2006 18:07:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2006 17:49:02 vasta tsitaadiga

Local Area Connection TCP/IP settings, veendume, et kõik oleks automaatika peal.
Torkame võrgukaardi kaabli ruuteri neljandasse porti, ootame natuke kuni DHCP server meile aadressid annab.
start–>run–>cmd

See on v6etud õpetusest mis paar lehte tagasi anti. Kuid küsimus ,võrgukaabel on nagunii ju neljandas pordis ( punase kleepsu all) Mis ma pean ta siis sealt korraks ära tõmmbama ja tagasi panbema? icon_rolleyes.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2006 18:00:20 vasta tsitaadiga

neoman, punase kleepsu juurde on number 1 joonistatud. kollase kleepsu juures on number 4.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 27.08.2006 18:58:46 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Oskab keegi 780 käsud ka öelda, et kolmandasse auku TV saada.


oskab äkki keegi öelda


decrakas kirjutas:
kui sa confid modemit, siis seal selline rida

eth bridge group move intf=ethport4 name=iptv

vaheta port ära:)


see ei tööta

eth bridge on olemas aga group-i pole kui tabiga vaadata.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 27.08.2006 19:09:05 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Oskab keegi 780 käsud ka öelda, et kolmandasse auku TV saada.

eth bridge vlan ifadd name vlan10 intf ethport3 untagged enabled
eth bridge vlan ifdelete intf ethport3 name default

Ise tegin nii, töötab.
(eth bridge group move intf=ethport3 name=iptv on 716-le)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 27.08.2006 19:51:46 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Taavi_R kirjutas:
Oskab keegi 780 käsud ka öelda, et kolmandasse auku TV saada.

eth bridge vlan ifadd name vlan10 intf ethport3 untagged enabled
eth bridge vlan ifdelete intf ethport3 name default


ok mida se viimane käsk teeb??

eth bridge vlan ifdelete intf ethport3 name default

pärast seda kadus nett ära, vedas, et wifi töötab saab läpakaga ligi

edit: sain vist ise hakkama
delete tuli add-iks muuta ja add deletiks

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 27.08.2006 21:45:16 vasta tsitaadiga

ooooot .. aga kui ruuter näitab 765 / 11.996 siis kas mul ei peakski reaalne kiirus 11 millegagi olema?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ettan
HV kasutaja
Ettan

liitunud: 29.02.2004




sõnum 27.08.2006 22:14:07 vasta tsitaadiga

emm mässasin seal speedtouch menuus, üritasin mängu jaoks porte vms leida, mida lahti teha, jõudsin vist lõpuks kuskile sinna IP avalikustamise juurde, kuigi pole kindel, IGATAHES ma ei saa enam sinna menüüsse tagasi, kui panen aadressiks oma IP, kas peaks resettima nüüd või mida icon_sad.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2006 22:52:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ooooot .. aga kui ruuter näitab 765 / 11.996 siis kas mul ei peakski reaalne kiirus 11 millegagi olema?
Milles probleem/küsimus?

tsitaat:

IGATAHES ma ei saa enam sinna menüüsse tagasi, kui panen aadressiks oma IP, kas peaks resettima nüüd või mida

Mis menüüsse? Kui lähed http://speedtouch.lan , kas siis küsib parooli, või mismõttes ei saa?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 27.08.2006 23:02:42 vasta tsitaadiga

tarantel kirjutas:
tsitaat:

ooooot .. aga kui ruuter näitab 765 / 11.996 siis kas mul ei peakski reaalne kiirus 11 millegagi olema?
Milles probleem/küsimus?

tsitaat:

IGATAHES ma ei saa enam sinna menüüsse tagasi, kui panen aadressiks oma IP, kas peaks resettima nüüd või mida

Mis menüüsse? Kui lähed http://speedtouch.lan , kas siis küsib parooli, või mismõttes ei saa?
http://192.168.1.254/ on 780 aadress.

tarantel kirjutas:
tsitaat:

ooooot .. aga kui ruuter näitab 765 / 11.996 siis kas mul ei peakski reaalne kiirus 11 millegagi olema?
Milles probleem/küsimus?
No, testid näitavad mul, et tuleb ainult 8mbit.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 00:01:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://192.168.1.254/ on 780 aadress.

apsull vahet ei ole, kas http://192.168.1.254/ , http://speedtouch.lan ... icon_smile.gif
tsitaat:

No, testid näitavad mul, et tuleb ainult 8mbit.

jah, kiirus peaks olema 11 millegagi.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 28.08.2006 00:10:57 vasta tsitaadiga

tarantel kirjutas:
tsitaat:

http://192.168.1.254/ on 780 aadress.

apsull vahet ei ole, kas http://192.168.1.254/ , http://speedtouch.lan ... icon_smile.gif

Mul see speedtouch.lan variant ei tööta..
tarantel kirjutas:
tsitaat:

No, testid näitavad mul, et tuleb ainult 8mbit.

jah, kiirus peaks olema 11 millegagi.

Aga milles siis probleem võib olla?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 00:18:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mul see speedtouch.lan variant ei tööta..

Seda nüüd küll, et see tee töötab vaid digitvga tulnud speedtouchi modemitega (ei oska öelda, alates mis softist), mitte kõigi tootjatega.
tsitaat:

Aga milles siis probleem võib olla?

Seda oskab Sulle öelda 8009966. Kui ühendus arvutist õigesti seadistatud on (lehed avanevad ilma mingi ühenduse loomiseta) ja modem on originaal, mitte mingi vana ümberkonfitud ja ülesforsitud...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 08:55:02 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Taavi_R kirjutas:
Oskab keegi 780 käsud ka öelda, et kolmandasse auku TV saada.

eth bridge vlan ifadd name vlan10 intf ethport3 untagged enabled
eth bridge vlan ifdelete intf ethport3 name default

Ise tegin nii, töötab.
(eth bridge group move intf=ethport3 name=iptv on 716-le)

Minul ütleb Unknown command.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silver?!
HV veteran

liitunud: 26.04.2004




sõnum 28.08.2006 15:28:06 vasta tsitaadiga

kas firmware downgrade ei saa teha?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 28.08.2006 16:25:03 vasta tsitaadiga

mina sai nasja tööle sõbra abiga sedasi:
ST718- wifiga annab netti ja 3 pordist tuleb digitv mida siis vaatab vlc'ga
op süsteem on winxp, plaanis homme wifist loobuda ja teine võrgukaart arvutisse toppida, on nett stabiilsem.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk1000
HV kasutaja
mikk1000

liitunud: 20.05.2003




sõnum 28.08.2006 16:37:35 vasta tsitaadiga

firewall maha ja saab tõesti vaadata igast pordist telkut
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 28.08.2006 16:45:19 vasta tsitaadiga

lihtsalt firewall maha ja ongi kõik- nii lihtne see ka pole icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk1000
HV kasutaja
mikk1000

liitunud: 20.05.2003




sõnum 28.08.2006 16:53:13 vasta tsitaadiga

eino, confid ka muidugi mis eelnevalt on kirjas, aga me ei saand ka lihtsalt pilti ette ja jäi kiri prebuffering, aga kui firewall maha keerata siis töötab asi.

Nüüd on järgmine probleem, kuidas saaks teada millal on digibox sisselülitatud, kui box ise on naabrite juures ja ruuter ka, aga ma tahan ise telekat vaadata ja kui ma vaatan etv-d siis nemad ei näe midagi või nõksub. Pingida vist digiboxi ei saa, sest ta kasutab sama ip-d mis arvuti või ma eksin?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 16:59:55 vasta tsitaadiga

mikk1000 kirjutas:
Pingida vist digiboxi ei saa, sest ta kasutab sama ip-d mis arvuti või ma eksin?


ei kasuta sama ip-d (kui sa muidugi sama maci ei kasuta), aga ping ei tööta. samuti pole digiboxis ühtegi teenust, mis võrgust midagi kuulaks.

sisselülitamise aja teadasaamine on suht lootusetu üritus.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimm
HV kasutaja
zimm

liitunud: 02.06.2002




sõnum 28.08.2006 17:15:54 vasta tsitaadiga

mikk1000 kirjutas:
eino, confid ka muidugi mis eelnevalt on kirjas, aga me ei saand ka lihtsalt pilti ette ja jäi kiri prebuffering, aga kui firewall maha keerata siis töötab asi.

Nüüd on järgmine probleem, kuidas saaks teada millal on digibox sisselülitatud, kui box ise on naabrite juures ja ruuter ka, aga ma tahan ise telekat vaadata ja kui ma vaatan etv-d siis nemad ei näe midagi või nõksub. Pingida vist digiboxi ei saa, sest ta kasutab sama ip-d mis arvuti või ma eksin?

eksid, erinevad IPd on siiski.
kõige lihtsam võimalus on telekapordist juhe hubi ning hubist edasi digiboxi ja arvutisse teleka vaatamiseks. hub pritsib kogu informatsiooni kõikidesse portidesse ning siis saad ethrealiga vaadata, kas digiboxi ja kanalite vahel mingi inff liigub.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk1000
HV kasutaja
mikk1000

liitunud: 20.05.2003




sõnum 28.08.2006 17:20:11 vasta tsitaadiga

kui mul kõikidest portidest digitv väljub, kas siis saab ka selle ethrealiga vaadata või vaja ikka hubi süsteemi
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarantel
HV veteran
tarantel

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2006 17:21:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nüüd on järgmine probleem, kuidas saaks teada millal on digibox sisselülitatud

Paned hot.ee/kiirusetest endale favoriitidesse. Kui DBox sees (iseasi, kas hetkel ka keegi vaatab, või on box sees ja telekas kinni), siis on pool kiirust läinud. Lihtne ja lollikindel
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 29.08.2006 18:31:43 vasta tsitaadiga

tere.
hakkasin oma dtvd üles seadma ja jõudsin kohani, kus küsib paroolikaardil kasutajanime ja parooli. mihuke see kaart välja nägema peaks? niipalju kui mina nüüd otsinud olen, siis minuarust mul sellist asja ei olegi. Kui ma lähen elioni, siis sealt saan ma need andmed kätte ?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2006 18:34:26 vasta tsitaadiga

water kirjutas:
Kui ma lähen elioni, siis sealt saan ma need andmed kätte ?


8009966-lt saad ka. Praegusel kella-ajal ehk siis erakliendi tipptunnil võib suti keeruline olla nende tabamine.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 29.08.2006 18:39:59 vasta tsitaadiga

lihtsam on homme kohapeal käia, kui tunde istuda telefoni otsas.

tänan.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 29.08.2006 18:42:19 vasta tsitaadiga

oskab keegi öelda arvutis vaatamiseks pro7 ja sat1 ip'd icon_question.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2006 19:04:11 vasta tsitaadiga

water kirjutas:
tere.
hakkasin oma dtvd üles seadma ja jõudsin kohani, kus küsib paroolikaardil kasutajanime ja parooli. mihuke see kaart välja nägema peaks? niipalju kui mina nüüd otsinud olen, siis minuarust mul sellist asja ei olegi. Kui ma lähen elioni, siis sealt saan ma need andmed kätte ?


misasi kasutajanime ja parooli küsib? asi peaks teoorias välja nägema nii, et pistad arvutile ruuterist tuleva juhtme külge ja ongi olemas. ainult wifi võti peaks ruuteri all kirjas olema.

mina kardan, et siin on asjatult mingeid windowsi või ruuteri võrgutamise wizardeid jooksutatud.


darkside,



function pohi() {
   ASTB.SetChannel(1, "ETV;igmp://239.3.1.1:1234");
   ASTB.SetChannel(2, "Kanal 2;igmp://239.3.1.2:1234");
   ASTB.SetChannel(3, "TV 3;igmp://239.3.1.3:1234");
   ASTB.SetChannel(4, "Orsent TV;igmp://239.3.1.4:1234");
   ASTB.SetChannel(5, "YLE TV 1;igmp://239.3.1.5:1234");
   ASTB.SetChannel(6, "YLE TV 2;igmp://239.3.1.6:1234");
   ASTB.SetChannel(7, "MTV 3;igmp://239.3.2.1:1234");
   ASTB.SetChannel(8, "Nelonen;igmp://239.3.2.2:1234");
   ASTB.SetChannel(9, "3+;igmp://239.3.2.3:1234");
   ASTB.SetChannel(10, "Pervij Baltiiski Kanal;igmp://239.3.2.4:1234");
   ASTB.SetChannel(11, "RTR Planeta;igmp://239.3.3.2:1234");
   ASTB.SetChannel(12, "VIVA;igmp://239.3.2.5:1234");
   ASTB.SetChannel(13, "Euronews;igmp://239.3.3.5:1234");
   ASTB.SetChannel(14, "Jetix;igmp://239.3.6.3:1234");
   ASTB.SetChannel(15, "CNN International;igmp://239.3.2.7:1234");
   ASTB.SetChannel(16, "Eurosport;igmp://239.3.3.6:1234");
   ASTB.SetChannel(17, "Eurosport2;igmp://239.3.3.7:1234");
   ASTB.SetChannel(18, "BBC World;igmp://239.3.5.2:1234");
   ASTB.SetChannel(19, "BBC Prime;igmp://239.3.5.3:1234");
   ASTB.SetChannel(20, "Deutche Welle;igmp://239.3.6.6:1234");
   ASTB.SetChannel(21, "MTV;igmp://239.3.4.4:1234");
   ASTB.SetChannel(22, "VH-1;igmp://239.3.4.5:1234");
   ASTB.SetChannel(23, "National Geographic;igmp://239.3.2.6:1234");
   ASTB.SetChannel(24, "Discovery Channel;igmp://239.3.4.6:1234");
   ASTB.SetChannel(25, "Animal Planet;igmp://239.3.4.7:1234");
   ASTB.SetChannel(26, "Reality TV;igmp://239.3.4.8:1234");
   ASTB.SetChannel(27, "Romantica;igmp://239.3.5.1:1234");
   ASTB.SetChannel(28, "TVXXI;igmp://239.3.8.2:1234");
   ASTB.SetChannel(29, "Pro7;igmp://239.3.12.4:1234");
   ASTB.SetChannel(30, "Travel;igmp://239.3.4.3:1234");
   ASTB.SetChannel(31, "Fashion;igmp://239.3.5.4:1234");
   ASTB.SetChannel(32, "SAT 1;igmp://239.3.12.5:1234");
   ASTB.SetChannel(33, "RTL TV;igmp://239.3.6.1:1234");
   ASTB.SetChannel(34, "RAI Uno;igmp://239.3.6.2:1234");
   ASTB.SetChannel(35, "TV 5 Europe;igmp://239.3.5.5:1234");
   ASTB.SetChannel(36, "Cartoon Network;igmp://239.3.3.1:1234");
   ASTB.SetChannel(37, "Mezzo;igmp://239.3.6.4:1234");
   ASTB.SetChannel(38, "Extreme Sports;igmp://239.3.3.3:1234");
   ASTB.SetChannel(39, "NTV MIR;igmp://239.3.3.4:1234");
   ASTB.SetChannel(40, "Pervij Baltis. Muz Kan;igmp://239.3.5.6:1234");
   ASTB.SetChannel(50, "Elion;igmp://239.3.1.7:1234");
}

function teema() {
   // teadus ja kultuur
   ASTB.SetChannel(51, "Arte;igmp://239.9.9.2:1234");
   ASTB.SetChannel(52, "Disc. Travel & Living;igmp://239.9.9.3:1234");
   ASTB.SetChannel(53, "Discovery Civilisation;igmp://239.9.9.4:1234");
   ASTB.SetChannel(54, "Discovery Science;igmp://239.9.9.5:1234");
   // uudised
   ASTB.SetChannel(61, "n-tv;igmp://239.9.7.1:1234");
   ASTB.SetChannel(62, "CNBC Europe;igmp://239.9.7.2:1234");
   ASTB.SetChannel(63, "Canal 24 H;igmp://239.9.7.3:1234");
   ASTB.SetChannel(64, "RBK;igmp://239.9.7.4:1234");
   ASTB.SetChannel(65, "Bloomberg TV;igmp://239.9.7.7:1234");
   // slaavi
   ASTB.SetChannel(71, "RTV Detski Mir;igmp://239.9.8.1:1234");
   ASTB.SetChannel(72, "RTV Nase Kino;igmp://239.9.8.2:1234");
   ASTB.SetChannel(73, "REN TV;igmp://239.9.8.3:1234");
   ASTB.SetChannel(74, "TDK;igmp://239.9.8.4:1234");
   ASTB.SetChannel(75, "RTVi;igmp://239.9.9.1:1234");
   ASTB.SetChannel(76, "Inter+;igmp://239.9.8.5:1234");
   // meelelahutus
   ASTB.SetChannel(81, "Blue Hustler;igmp://239.9.11.1:1234");
   ASTB.SetChannel(82, "Hustler TV;igmp://239.9.11.2:1234");
   ASTB.SetChannel(83, "XXX Xtreme;igmp://239.9.11.3:1234");
   ASTB.SetChannel(84, "MCM POP;igmp://239.9.11.4:1234");
   ASTB.SetChannel(85, "Adventure 1;igmp://239.9.11.5:1234");
   ASTB.SetChannel(86, "MOTORS TV;igmp://239.9.11.6:1234");
   // sport
   ASTB.SetChannel(91, "RESERV;igmp://0.0.0.0:1234");
   ASTB.SetChannel(92, "RTR Planeta Sport;igmp://239.9.5.1:1234");
   ASTB.SetChannel(93, "Sailing channel;igmp://239.9.8.6:1234");
   ASTB.SetChannel(94, "ESPN Classic Sport;igmp://239.9.8.7:1234");
   // muusika
   ASTB.SetChannel(101, "VIVA Plus;igmp://239.9.10.1:1234");
   ASTB.SetChannel(102, "VH-1 Classic;igmp://239.9.10.2:1234");
   ASTB.SetChannel(103, "MTV Base;igmp://239.9.10.3:1234");
   ASTB.SetChannel(104, "MTV Hits;igmp://239.9.10.4:1234");
   ASTB.SetChannel(105, "MTV 2;igmp://239.9.10.5:1234");
   // lastele
   ASTB.SetChannel(111, "Boomerang;igmp://239.9.9.7:1234");
   ASTB.SetChannel(112, "Jetix Play;igmp://239.9.9.8:1234");
   ASTB.SetChannel(113, "KiKa;igmp://239.9.10.6:1234");
   ASTB.SetChannel(114, "Nickelodeon;igmp://239.9.10.7:1234");
   ASTB.SetChannel(115, "Super RTL;igmp://239.9.6.6:1234");
   // viasat
   ASTB.SetChannel(121, "Viasat Explorer;igmp://239.9.9.6:1234");
   ASTB.SetChannel(122, "Viasat History;igmp://239.9.4.2:1234");
   ASTB.SetChannel(123, "TV8;igmp://239.9.6.5:1234");
   ASTB.SetChannel(124, "TV1000 East;igmp://239.9.4.1:1234");
   ASTB.SetChannel(125, "TV1000 Russ Kino;igmp://239.9.3.8:1234");
   ASTB.SetChannel(126, "Viasat Sport 2;igmp://239.9.7.5:1234");
   ASTB.SetChannel(127, "Viasat Sport 3;igmp://239.9.7.6:1234");
}
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 29.08.2006 19:06:39 vasta tsitaadiga

taavi, tnx kanali listi eest thumbs_up.gif vahepeal on muutunud ruuteri seadistamine digitv jaoks
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.08.2006 19:51:38 vasta tsitaadiga

water kirjutas:
tere.
hakkasin oma dtvd üles seadma ja jõudsin kohani, kus küsib paroolikaardil kasutajanime ja parooli. mihuke see kaart välja nägema peaks? niipalju kui mina nüüd otsinud olen, siis minuarust mul sellist asja ei olegi. Kui ma lähen elioni, siis sealt saan ma need andmed kätte ?


viimati dtv'd üles pannes oli see parooli kaart seal manuali vahel ja näeb välja nagu lahti käiv visiitkaart mis on kleeplindiga alt kinni.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 29.08.2006 19:57:48 vasta tsitaadiga

Adebisi kirjutas:
water kirjutas:
tere.
hakkasin oma dtvd üles seadma ja jõudsin kohani, kus küsib paroolikaardil kasutajanime ja parooli. mihuke see kaart välja nägema peaks? niipalju kui mina nüüd otsinud olen, siis minuarust mul sellist asja ei olegi. Kui ma lähen elioni, siis sealt saan ma need andmed kätte ?


viimati dtv'd üles pannes oli see parooli kaart seal manuali vahel ja näeb välja nagu lahti käiv visiitkaart mis on kleeplindiga alt kinni.


Aga osadel ruuteritel on user ja pw hoopis ruuteri alla kleebitud...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2006 20:19:49 vasta tsitaadiga

kõigil uuematel on paroolikaart. Kui seda pole, siis on see ilmselt karbist jalga lasknud, ikka juhtub.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 29.08.2006 20:22:07 vasta tsitaadiga

ei ole kuskil manuali vahel ja ei ole ka ruuteri all midagi.

Kui panen ie tööle siis seal on kiri "set up my speedtouche" sealt edasi valisin selle TV voice router ja peale seda tahab kuskilt paroolikaardilt userit ja passi, mida minul lihtsalt ei ole kuskil.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2006 20:39:39 vasta tsitaadiga

kas sa talle "ei taha wizardit kasutada, kasuta olemasolevat konfi ja ära tüüta" ei saa öelda? näiteks mõni suurematsorti "cancel" nupp?

või on juhtunud mingi õnnetus ja sinu ruuter on resetit saanud. sellisel juhul pole nagunii wizardiga midagi teha.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 29.08.2006 20:47:20 vasta tsitaadiga

tänud, sain tööle :E anyway, ruuter.ee ütleb :
9406801.1 bit/sec
9186.3 Kbit/sec
9 Mbit/sec
1148.3 KB/sec

Kas ei peaks 11mb/sec olema, kui dtvd ei ole taga ?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 29.08.2006 21:21:55 vasta tsitaadiga

water, kiirusetesti tee õigest kohast http://speed.hot.ee/ icon_wink.gif
ja kiirused on kuni, kui sa veel lugeda ei oska lepingut beer_yum.gif

edit: Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 4.1 kuni 4.9 Mbps. Samal ajal käib telekast TV3, minu arust päris hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimm
HV kasutaja
zimm

liitunud: 02.06.2002




sõnum 29.08.2006 21:34:25 vasta tsitaadiga

uued kogemused video on demandiga:
menu>klahv number 4

valisin filmiks Star Wreck, kuna see on tasuta.
TÖÖTAB, samuti töötab filmide eelvaade. kerimine, pausimine. ühendasin boxi läbi koaksiaali võimuga, sinist tuld mis tavaliselt näitab 5.1 heli, ei ole, aga kõikidest kõlaritest tuleb heli ning tundub, et ka ruumiline. uurin seda veel natuke, poodi vaja minna.
natuke on katkendlik ning inglisekeelsete subtiitrite asemele ei saa midagi muud valida või üldse ära võtta, kuid asi vähemalt areneb.

kui tööle saadakse ja korralik filmibaas tekib(väärtfilmid, klassikud jne.), siis on ülim teenus.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2006 22:24:44 vasta tsitaadiga

aga minul ei tööta.

valin filmi. vajutan filmi peal ok. ekraan läheb mustaks ja all paremal on kastike, mis ütleb "mängin". kastike kaob ära ja ekraan jääb mustaks


arvutist vlc-ga vaadates igatahes "star wreck" hakkas mängima.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimm
HV kasutaja
zimm

liitunud: 02.06.2002




sõnum 29.08.2006 22:37:24 vasta tsitaadiga

aga vajuta punast nuppu.

ning hetkel 5.1 heli suhtes eksisin. vaatasin natuke kaabeldust ning võimu läheb heli hoopis scardist. ju siis ta oskab mul ruumiliseks seda teha.
pole veel proovinud, kuid eelvaade(roheline nupp) näitab filmi päris pikalt.

edit: ja star wreck on kahtlaselt üleval ääres.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2006 22:38:51 vasta tsitaadiga

pole vahet, kas punane nupp või ok. ikkagi ei näita. eelvaade ka ei näita midagi.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2006 23:39:56 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
pole vahet, kas punane nupp või ok. ikkagi ei näita. eelvaade ka ei näita midagi.


Sama siin.
Idee on igatahes vahva... mõnikord tõesti on igav ja pole kuskilt midagi vaadata - mõni kroon filmi eest välja käia pole midagi hullu icon_smile.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 30.08.2006 18:24:22 vasta tsitaadiga

Tekkis nüüd uus probleem, nimelt, kui proovin dtv pilti telekasse saada, siis on ees kiri "could not found.." lugesin, et päris paljudel on selline probleem jne. Nüüd märkasin, et kui ma panen selle halli kaabli ruuterile taha, mis peaks minema digipoksi, siis neljandas pordis ei lähe see roheline tuli üldse põlemagi, pordis kus on interneti kaabel sees, seal põleb see roheline tuli.

dtv sai võetud esmasp.

edit: tuli hakkas põlema ja signaal jõuab ka digiboxi, aga nüüd peale dtv logo ca 30seci pärast tuleb hoopis kiri "Network problem" juhtmed on kõik õieti ühendatud jne.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brutus
HV vaatleja
brutus

liitunud: 04.04.2002




sõnum 30.08.2006 18:40:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tekkis nüüd uus probleem, nimelt, kui proovin dtv pilti telekasse saada, siis on ees kiri "could not found.." lugesin, et päris paljudel on selline probleem jne. Nüüd märkasin, et kui ma panen selle halli kaabli ruuterile taha, mis peaks minema digipoksi, siis neljandas pordis ei lähe see roheline tuli üldse põlemagi, pordis kus on interneti kaabel sees, seal põleb see roheline tuli.

dtv sai võetud esmasp.

edit: tuli hakkas põlema ja signaal jõuab ka digiboxi, aga nüüd peale dtv logo ca 30seci pärast tuleb hoopis kiri "Network problem" juhtmed on kõik õieti ühendatud jne.


Tartus vist üldse praegu DigiTV-ga jama.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.