|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
26.08.2006 02:32:47
|
|
|
| õllekas kirjutas: |
Masendavad olete, miks te ei loe mida teile kirjutatakse? @ 2 tv-d
Ei, see ei ole paha pärast üteldud  |
Millest räägid, kui saladus pole?
Ei saa'nd aru
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
26.08.2006 02:42:18
|
|
|
Sorry, pole aega kogu teemat lugeda, kuid on sellinne kysimus. Kui ma peaks endale ise ostma seadmed(digiboks ja ruuter) kusagilt mujalt v2lja, kas ma siis pean ikka elioniga 3 aastat lepingus olema?
_________________ >OSTA ÕLUT |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
26.08.2006 08:39:49
|
|
|
bush, selleks ongi teema paremas nurgas oleva otsingukast!
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
26.08.2006 09:17:11
|
|
|
| bush kirjutas: |
| Sorry, pole aega kogu teemat lugeda, kuid on sellinne kysimus. Kui ma peaks endale ise ostma seadmed(digiboks ja ruuter) kusagilt mujalt v2lja, kas ma siis pean ikka elioniga 3 aastat lepingus olema? |
ei pea sel juhul
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk1000
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2003
|
26.08.2006 11:40:36
|
|
|
| kõikidesse aukudesse ei sobi v?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
decrakas
HV kasutaja
liitunud: 21.09.2003
|
26.08.2006 11:45:56
|
|
|
kui sa confid modemit, siis seal selline rida
eth bridge group move intf=ethport4 name=iptv
vaheta port ära:)
_________________ anna mu tammetõru tagasi, eksole! |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
26.08.2006 17:21:51
|
|
|
Suured-suured tänud kõigile. Eriti kasutajale loox, kelle post mul kord piisava tähelepanuta jäi. Probleem oli siiani selles, et tuli ette tekst pre puffering ja midagi ei liikunud. loox, pakkus välja, et tulemüür on kinni, alles nüüd kontrollisin selle üle (kui olin juba tunde kõiki muid variante proovinud) ja sain kohe pildi ette. Samuti ei esine probleeme kanalite vahetamisega. Koheselt on telekas ja arvuti kanalist sõltumatud. Teinekord kanali vahetamisel (kui mõlemad töötavad), lööb vaid pildi max 10 sekundiks ruuduliseks ja kõik. Mingit wini teenust keelanud ei ole.
Lahendus on vahva, arvutisse tuleb vaid 1 kaabel, ja sellised võimalused.
Nüüd on ka paar küsimust, äkki oskate aidata.
kasutan windowsi tulemüüri, praegult lülitasin selle lihtsalt välja. Speedtouchil on tõstetud "Standard" peale. Keegi võiks kommenteerida, kas sel juhul on üldse mõtet sisevõrgus tulemüüri kasutada. Kas windows tulemüür oleks lihtsalt Speedtouchile dublikaat? Paistab, et wini oma on siiski rangem.
1) Kuidas anda wini tulemüüris õigused digitv vaatamiseks? Ta ei lase läbi, kui viimane on sisse lülitatud. Messages jääb ette lihtsalt kiri PRE PUFFERING ja edasi ei liigu miskit.
2) Kuidas anda mitte administraatorile õigus VLCga kanali jälgimiseks? Antud hetkel arvutis olev administraator saab vaadata kanaleid, aga Limited user/Power user saab nimekirja avamisel kirja >>"unable to open...", ehk siis messages jutustab: main error:
no suitable access module for `udp://@239.3.1.1'
main error: no suitable access module for `udp://@239.3.1.2'
main error: no suitable access module for `udp://@239.3.1.3'
main error: no suitable access module for `udp://@239.3.1.4'
main error: no suitable access module for `udp://@239.3.1.5'
main error: no suitable access module for `udp://@239.3.1.6'
main error: no suitable access module for `udp://@239.3.2.1'
main error: no suitable access module for `udp://@239.3.2.2'
viimati muutis tarantel 27.08.2006 18:07:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neoman
HV veteran
liitunud: 12.11.2004
|
27.08.2006 17:49:02
|
|
|
Local Area Connection TCP/IP settings, veendume, et kõik oleks automaatika peal.
Torkame võrgukaardi kaabli ruuteri neljandasse porti, ootame natuke kuni DHCP server meile aadressid annab.
start>run>cmd
See on v6etud õpetusest mis paar lehte tagasi anti. Kuid küsimus ,võrgukaabel on nagunii ju neljandas pordis ( punase kleepsu all) Mis ma pean ta siis sealt korraks ära tõmmbama ja tagasi panbema?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
27.08.2006 18:00:20
|
|
|
| neoman, punase kleepsu juurde on number 1 joonistatud. kollase kleepsu juures on number 4.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
27.08.2006 18:58:46
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
| Oskab keegi 780 käsud ka öelda, et kolmandasse auku TV saada. |
oskab äkki keegi öelda
| decrakas kirjutas: |
kui sa confid modemit, siis seal selline rida
eth bridge group move intf=ethport4 name=iptv
vaheta port ära:) |
see ei tööta
eth bridge on olemas aga group-i pole kui tabiga vaadata.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
27.08.2006 19:09:05
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
| Oskab keegi 780 käsud ka öelda, et kolmandasse auku TV saada. |
eth bridge vlan ifadd name vlan10 intf ethport3 untagged enabled
eth bridge vlan ifdelete intf ethport3 name default
Ise tegin nii, töötab.
(eth bridge group move intf=ethport3 name=iptv on 716-le)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
27.08.2006 19:51:46
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| Taavi_R kirjutas: |
| Oskab keegi 780 käsud ka öelda, et kolmandasse auku TV saada. |
eth bridge vlan ifadd name vlan10 intf ethport3 untagged enabled
eth bridge vlan ifdelete intf ethport3 name default
|
ok mida se viimane käsk teeb??
eth bridge vlan ifdelete intf ethport3 name default
pärast seda kadus nett ära, vedas, et wifi töötab saab läpakaga ligi
edit: sain vist ise hakkama
delete tuli add-iks muuta ja add deletiks
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
27.08.2006 21:45:16
|
|
|
| ooooot .. aga kui ruuter näitab 765 / 11.996 siis kas mul ei peakski reaalne kiirus 11 millegagi olema?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ettan
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2004
|
27.08.2006 22:14:07
|
|
|
emm mässasin seal speedtouch menuus, üritasin mängu jaoks porte vms leida, mida lahti teha, jõudsin vist lõpuks kuskile sinna IP avalikustamise juurde, kuigi pole kindel, IGATAHES ma ei saa enam sinna menüüsse tagasi, kui panen aadressiks oma IP, kas peaks resettima nüüd või mida
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
27.08.2006 22:52:20
|
|
|
| tsitaat: |
ooooot .. aga kui ruuter näitab 765 / 11.996 siis kas mul ei peakski reaalne kiirus 11 millegagi olema?
|
Milles probleem/küsimus?
| tsitaat: |
IGATAHES ma ei saa enam sinna menüüsse tagasi, kui panen aadressiks oma IP, kas peaks resettima nüüd või mida
|
Mis menüüsse? Kui lähed http://speedtouch.lan , kas siis küsib parooli, või mismõttes ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
27.08.2006 23:02:42
|
|
|
| tarantel kirjutas: |
| tsitaat: |
ooooot .. aga kui ruuter näitab 765 / 11.996 siis kas mul ei peakski reaalne kiirus 11 millegagi olema?
|
Milles probleem/küsimus?
| tsitaat: |
IGATAHES ma ei saa enam sinna menüüsse tagasi, kui panen aadressiks oma IP, kas peaks resettima nüüd või mida
|
Mis menüüsse? Kui lähed http://speedtouch.lan , kas siis küsib parooli, või mismõttes ei saa? |
http://192.168.1.254/ on 780 aadress.
| tarantel kirjutas: |
| tsitaat: |
ooooot .. aga kui ruuter näitab 765 / 11.996 siis kas mul ei peakski reaalne kiirus 11 millegagi olema?
|
Milles probleem/küsimus? |
No, testid näitavad mul, et tuleb ainult 8mbit.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
28.08.2006 00:10:57
|
|
|
Mul see speedtouch.lan variant ei tööta..
| tarantel kirjutas: |
| tsitaat: |
No, testid näitavad mul, et tuleb ainult 8mbit.
|
jah, kiirus peaks olema 11 millegagi. |
Aga milles siis probleem võib olla?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
28.08.2006 00:18:38
|
|
|
| tsitaat: |
Mul see speedtouch.lan variant ei tööta..
|
Seda nüüd küll, et see tee töötab vaid digitvga tulnud speedtouchi modemitega (ei oska öelda, alates mis softist), mitte kõigi tootjatega.
| tsitaat: |
Aga milles siis probleem võib olla?
|
Seda oskab Sulle öelda 8009966. Kui ühendus arvutist õigesti seadistatud on (lehed avanevad ilma mingi ühenduse loomiseta) ja modem on originaal, mitte mingi vana ümberkonfitud ja ülesforsitud...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
28.08.2006 08:55:02
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| Taavi_R kirjutas: |
| Oskab keegi 780 käsud ka öelda, et kolmandasse auku TV saada. |
eth bridge vlan ifadd name vlan10 intf ethport3 untagged enabled
eth bridge vlan ifdelete intf ethport3 name default
Ise tegin nii, töötab.
(eth bridge group move intf=ethport3 name=iptv on 716-le) |
Minul ütleb Unknown command.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silver?!
HV veteran
liitunud: 26.04.2004
|
28.08.2006 15:28:06
|
|
|
| kas firmware downgrade ei saa teha?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
28.08.2006 16:25:03
|
|
|
mina sai nasja tööle sõbra abiga sedasi:
ST718- wifiga annab netti ja 3 pordist tuleb digitv mida siis vaatab vlc'ga
op süsteem on winxp, plaanis homme wifist loobuda ja teine võrgukaart arvutisse toppida, on nett stabiilsem.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk1000
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2003
|
28.08.2006 16:37:35
|
|
|
| firewall maha ja saab tõesti vaadata igast pordist telkut
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
28.08.2006 16:45:19
|
|
|
lihtsalt firewall maha ja ongi kõik- nii lihtne see ka pole
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk1000
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2003
|
28.08.2006 16:53:13
|
|
|
eino, confid ka muidugi mis eelnevalt on kirjas, aga me ei saand ka lihtsalt pilti ette ja jäi kiri prebuffering, aga kui firewall maha keerata siis töötab asi.
Nüüd on järgmine probleem, kuidas saaks teada millal on digibox sisselülitatud, kui box ise on naabrite juures ja ruuter ka, aga ma tahan ise telekat vaadata ja kui ma vaatan etv-d siis nemad ei näe midagi või nõksub. Pingida vist digiboxi ei saa, sest ta kasutab sama ip-d mis arvuti või ma eksin?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
28.08.2006 16:59:55
|
|
|
| mikk1000 kirjutas: |
| Pingida vist digiboxi ei saa, sest ta kasutab sama ip-d mis arvuti või ma eksin? |
ei kasuta sama ip-d (kui sa muidugi sama maci ei kasuta), aga ping ei tööta. samuti pole digiboxis ühtegi teenust, mis võrgust midagi kuulaks.
sisselülitamise aja teadasaamine on suht lootusetu üritus.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimm
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2002
|
28.08.2006 17:15:54
|
|
|
| mikk1000 kirjutas: |
eino, confid ka muidugi mis eelnevalt on kirjas, aga me ei saand ka lihtsalt pilti ette ja jäi kiri prebuffering, aga kui firewall maha keerata siis töötab asi.
Nüüd on järgmine probleem, kuidas saaks teada millal on digibox sisselülitatud, kui box ise on naabrite juures ja ruuter ka, aga ma tahan ise telekat vaadata ja kui ma vaatan etv-d siis nemad ei näe midagi või nõksub. Pingida vist digiboxi ei saa, sest ta kasutab sama ip-d mis arvuti või ma eksin? |
eksid, erinevad IPd on siiski.
kõige lihtsam võimalus on telekapordist juhe hubi ning hubist edasi digiboxi ja arvutisse teleka vaatamiseks. hub pritsib kogu informatsiooni kõikidesse portidesse ning siis saad ethrealiga vaadata, kas digiboxi ja kanalite vahel mingi inff liigub.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk1000
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2003
|
28.08.2006 17:20:11
|
|
|
| kui mul kõikidest portidest digitv väljub, kas siis saab ka selle ethrealiga vaadata või vaja ikka hubi süsteemi
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarantel
HV veteran

liitunud: 08.03.2003
|
28.08.2006 17:21:31
|
|
|
| tsitaat: |
Nüüd on järgmine probleem, kuidas saaks teada millal on digibox sisselülitatud
|
Paned hot.ee/kiirusetest endale favoriitidesse. Kui DBox sees (iseasi, kas hetkel ka keegi vaatab, või on box sees ja telekas kinni), siis on pool kiirust läinud. Lihtne ja lollikindel
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
water
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
29.08.2006 18:31:43
|
|
|
tere.
hakkasin oma dtvd üles seadma ja jõudsin kohani, kus küsib paroolikaardil kasutajanime ja parooli. mihuke see kaart välja nägema peaks? niipalju kui mina nüüd otsinud olen, siis minuarust mul sellist asja ei olegi. Kui ma lähen elioni, siis sealt saan ma need andmed kätte ?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
29.08.2006 18:34:26
|
|
|
| water kirjutas: |
| Kui ma lähen elioni, siis sealt saan ma need andmed kätte ? |
8009966-lt saad ka. Praegusel kella-ajal ehk siis erakliendi tipptunnil võib suti keeruline olla nende tabamine.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
water
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
29.08.2006 18:39:59
|
|
|
lihtsam on homme kohapeal käia, kui tunde istuda telefoni otsas.
tänan.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
29.08.2006 18:42:19
|
|
|
oskab keegi öelda arvutis vaatamiseks pro7 ja sat1 ip'd
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
29.08.2006 19:04:11
|
|
|
| water kirjutas: |
tere.
hakkasin oma dtvd üles seadma ja jõudsin kohani, kus küsib paroolikaardil kasutajanime ja parooli. mihuke see kaart välja nägema peaks? niipalju kui mina nüüd otsinud olen, siis minuarust mul sellist asja ei olegi. Kui ma lähen elioni, siis sealt saan ma need andmed kätte ? |
misasi kasutajanime ja parooli küsib? asi peaks teoorias välja nägema nii, et pistad arvutile ruuterist tuleva juhtme külge ja ongi olemas. ainult wifi võti peaks ruuteri all kirjas olema.
mina kardan, et siin on asjatult mingeid windowsi või ruuteri võrgutamise wizardeid jooksutatud.
darkside,
function pohi() {
ASTB.SetChannel(1, "ETV;igmp://239.3.1.1:1234");
ASTB.SetChannel(2, "Kanal 2;igmp://239.3.1.2:1234");
ASTB.SetChannel(3, "TV 3;igmp://239.3.1.3:1234");
ASTB.SetChannel(4, "Orsent TV;igmp://239.3.1.4:1234");
ASTB.SetChannel(5, "YLE TV 1;igmp://239.3.1.5:1234");
ASTB.SetChannel(6, "YLE TV 2;igmp://239.3.1.6:1234");
ASTB.SetChannel(7, "MTV 3;igmp://239.3.2.1:1234");
ASTB.SetChannel(8, "Nelonen;igmp://239.3.2.2:1234");
ASTB.SetChannel(9, "3+;igmp://239.3.2.3:1234");
ASTB.SetChannel(10, "Pervij Baltiiski Kanal;igmp://239.3.2.4:1234");
ASTB.SetChannel(11, "RTR Planeta;igmp://239.3.3.2:1234");
ASTB.SetChannel(12, "VIVA;igmp://239.3.2.5:1234");
ASTB.SetChannel(13, "Euronews;igmp://239.3.3.5:1234");
ASTB.SetChannel(14, "Jetix;igmp://239.3.6.3:1234");
ASTB.SetChannel(15, "CNN International;igmp://239.3.2.7:1234");
ASTB.SetChannel(16, "Eurosport;igmp://239.3.3.6:1234");
ASTB.SetChannel(17, "Eurosport2;igmp://239.3.3.7:1234");
ASTB.SetChannel(18, "BBC World;igmp://239.3.5.2:1234");
ASTB.SetChannel(19, "BBC Prime;igmp://239.3.5.3:1234");
ASTB.SetChannel(20, "Deutche Welle;igmp://239.3.6.6:1234");
ASTB.SetChannel(21, "MTV;igmp://239.3.4.4:1234");
ASTB.SetChannel(22, "VH-1;igmp://239.3.4.5:1234");
ASTB.SetChannel(23, "National Geographic;igmp://239.3.2.6:1234");
ASTB.SetChannel(24, "Discovery Channel;igmp://239.3.4.6:1234");
ASTB.SetChannel(25, "Animal Planet;igmp://239.3.4.7:1234");
ASTB.SetChannel(26, "Reality TV;igmp://239.3.4.8:1234");
ASTB.SetChannel(27, "Romantica;igmp://239.3.5.1:1234");
ASTB.SetChannel(28, "TVXXI;igmp://239.3.8.2:1234");
ASTB.SetChannel(29, "Pro7;igmp://239.3.12.4:1234");
ASTB.SetChannel(30, "Travel;igmp://239.3.4.3:1234");
ASTB.SetChannel(31, "Fashion;igmp://239.3.5.4:1234");
ASTB.SetChannel(32, "SAT 1;igmp://239.3.12.5:1234");
ASTB.SetChannel(33, "RTL TV;igmp://239.3.6.1:1234");
ASTB.SetChannel(34, "RAI Uno;igmp://239.3.6.2:1234");
ASTB.SetChannel(35, "TV 5 Europe;igmp://239.3.5.5:1234");
ASTB.SetChannel(36, "Cartoon Network;igmp://239.3.3.1:1234");
ASTB.SetChannel(37, "Mezzo;igmp://239.3.6.4:1234");
ASTB.SetChannel(38, "Extreme Sports;igmp://239.3.3.3:1234");
ASTB.SetChannel(39, "NTV MIR;igmp://239.3.3.4:1234");
ASTB.SetChannel(40, "Pervij Baltis. Muz Kan;igmp://239.3.5.6:1234");
ASTB.SetChannel(50, "Elion;igmp://239.3.1.7:1234");
}
function teema() {
// teadus ja kultuur
ASTB.SetChannel(51, "Arte;igmp://239.9.9.2:1234");
ASTB.SetChannel(52, "Disc. Travel & Living;igmp://239.9.9.3:1234");
ASTB.SetChannel(53, "Discovery Civilisation;igmp://239.9.9.4:1234");
ASTB.SetChannel(54, "Discovery Science;igmp://239.9.9.5:1234");
// uudised
ASTB.SetChannel(61, "n-tv;igmp://239.9.7.1:1234");
ASTB.SetChannel(62, "CNBC Europe;igmp://239.9.7.2:1234");
ASTB.SetChannel(63, "Canal 24 H;igmp://239.9.7.3:1234");
ASTB.SetChannel(64, "RBK;igmp://239.9.7.4:1234");
ASTB.SetChannel(65, "Bloomberg TV;igmp://239.9.7.7:1234");
// slaavi
ASTB.SetChannel(71, "RTV Detski Mir;igmp://239.9.8.1:1234");
ASTB.SetChannel(72, "RTV Nase Kino;igmp://239.9.8.2:1234");
ASTB.SetChannel(73, "REN TV;igmp://239.9.8.3:1234");
ASTB.SetChannel(74, "TDK;igmp://239.9.8.4:1234");
ASTB.SetChannel(75, "RTVi;igmp://239.9.9.1:1234");
ASTB.SetChannel(76, "Inter+;igmp://239.9.8.5:1234");
// meelelahutus
ASTB.SetChannel(81, "Blue Hustler;igmp://239.9.11.1:1234");
ASTB.SetChannel(82, "Hustler TV;igmp://239.9.11.2:1234");
ASTB.SetChannel(83, "XXX Xtreme;igmp://239.9.11.3:1234");
ASTB.SetChannel(84, "MCM POP;igmp://239.9.11.4:1234");
ASTB.SetChannel(85, "Adventure 1;igmp://239.9.11.5:1234");
ASTB.SetChannel(86, "MOTORS TV;igmp://239.9.11.6:1234");
// sport
ASTB.SetChannel(91, "RESERV;igmp://0.0.0.0:1234");
ASTB.SetChannel(92, "RTR Planeta Sport;igmp://239.9.5.1:1234");
ASTB.SetChannel(93, "Sailing channel;igmp://239.9.8.6:1234");
ASTB.SetChannel(94, "ESPN Classic Sport;igmp://239.9.8.7:1234");
// muusika
ASTB.SetChannel(101, "VIVA Plus;igmp://239.9.10.1:1234");
ASTB.SetChannel(102, "VH-1 Classic;igmp://239.9.10.2:1234");
ASTB.SetChannel(103, "MTV Base;igmp://239.9.10.3:1234");
ASTB.SetChannel(104, "MTV Hits;igmp://239.9.10.4:1234");
ASTB.SetChannel(105, "MTV 2;igmp://239.9.10.5:1234");
// lastele
ASTB.SetChannel(111, "Boomerang;igmp://239.9.9.7:1234");
ASTB.SetChannel(112, "Jetix Play;igmp://239.9.9.8:1234");
ASTB.SetChannel(113, "KiKa;igmp://239.9.10.6:1234");
ASTB.SetChannel(114, "Nickelodeon;igmp://239.9.10.7:1234");
ASTB.SetChannel(115, "Super RTL;igmp://239.9.6.6:1234");
// viasat
ASTB.SetChannel(121, "Viasat Explorer;igmp://239.9.9.6:1234");
ASTB.SetChannel(122, "Viasat History;igmp://239.9.4.2:1234");
ASTB.SetChannel(123, "TV8;igmp://239.9.6.5:1234");
ASTB.SetChannel(124, "TV1000 East;igmp://239.9.4.1:1234");
ASTB.SetChannel(125, "TV1000 Russ Kino;igmp://239.9.3.8:1234");
ASTB.SetChannel(126, "Viasat Sport 2;igmp://239.9.7.5:1234");
ASTB.SetChannel(127, "Viasat Sport 3;igmp://239.9.7.6:1234");
} |
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
29.08.2006 19:06:39
|
|
|
taavi, tnx kanali listi eest vahepeal on muutunud ruuteri seadistamine digitv jaoks
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Adebisi
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
29.08.2006 19:51:38
|
|
|
| water kirjutas: |
tere.
hakkasin oma dtvd üles seadma ja jõudsin kohani, kus küsib paroolikaardil kasutajanime ja parooli. mihuke see kaart välja nägema peaks? niipalju kui mina nüüd otsinud olen, siis minuarust mul sellist asja ei olegi. Kui ma lähen elioni, siis sealt saan ma need andmed kätte ? |
viimati dtv'd üles pannes oli see parooli kaart seal manuali vahel ja näeb välja nagu lahti käiv visiitkaart mis on kleeplindiga alt kinni.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
29.08.2006 19:57:48
|
|
|
| Adebisi kirjutas: |
| water kirjutas: |
tere.
hakkasin oma dtvd üles seadma ja jõudsin kohani, kus küsib paroolikaardil kasutajanime ja parooli. mihuke see kaart välja nägema peaks? niipalju kui mina nüüd otsinud olen, siis minuarust mul sellist asja ei olegi. Kui ma lähen elioni, siis sealt saan ma need andmed kätte ? |
viimati dtv'd üles pannes oli see parooli kaart seal manuali vahel ja näeb välja nagu lahti käiv visiitkaart mis on kleeplindiga alt kinni. |
Aga osadel ruuteritel on user ja pw hoopis ruuteri alla kleebitud...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
29.08.2006 20:19:49
|
|
|
| kõigil uuematel on paroolikaart. Kui seda pole, siis on see ilmselt karbist jalga lasknud, ikka juhtub.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
water
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
29.08.2006 20:22:07
|
|
|
ei ole kuskil manuali vahel ja ei ole ka ruuteri all midagi.
Kui panen ie tööle siis seal on kiri "set up my speedtouche" sealt edasi valisin selle TV voice router ja peale seda tahab kuskilt paroolikaardilt userit ja passi, mida minul lihtsalt ei ole kuskil.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
29.08.2006 20:39:39
|
|
|
kas sa talle "ei taha wizardit kasutada, kasuta olemasolevat konfi ja ära tüüta" ei saa öelda? näiteks mõni suurematsorti "cancel" nupp?
või on juhtunud mingi õnnetus ja sinu ruuter on resetit saanud. sellisel juhul pole nagunii wizardiga midagi teha.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
water
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
29.08.2006 20:47:20
|
|
|
tänud, sain tööle :E anyway, ruuter.ee ütleb :
9406801.1 bit/sec
9186.3 Kbit/sec
9 Mbit/sec
1148.3 KB/sec
Kas ei peaks 11mb/sec olema, kui dtvd ei ole taga ?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
29.08.2006 21:21:55
|
|
|
water, kiirusetesti tee õigest kohast http://speed.hot.ee/
ja kiirused on kuni, kui sa veel lugeda ei oska lepingut
edit: Internetiühenduse kiirus on tõenäoliselt vahemikus 4.1 kuni 4.9 Mbps. Samal ajal käib telekast TV3, minu arust päris hea
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimm
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2002
|
29.08.2006 21:34:25
|
|
|
uued kogemused video on demandiga:
menu>klahv number 4
valisin filmiks Star Wreck, kuna see on tasuta.
TÖÖTAB, samuti töötab filmide eelvaade. kerimine, pausimine. ühendasin boxi läbi koaksiaali võimuga, sinist tuld mis tavaliselt näitab 5.1 heli, ei ole, aga kõikidest kõlaritest tuleb heli ning tundub, et ka ruumiline. uurin seda veel natuke, poodi vaja minna.
natuke on katkendlik ning inglisekeelsete subtiitrite asemele ei saa midagi muud valida või üldse ära võtta, kuid asi vähemalt areneb.
kui tööle saadakse ja korralik filmibaas tekib(väärtfilmid, klassikud jne.), siis on ülim teenus.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
29.08.2006 22:24:44
|
|
|
aga minul ei tööta.
valin filmi. vajutan filmi peal ok. ekraan läheb mustaks ja all paremal on kastike, mis ütleb "mängin". kastike kaob ära ja ekraan jääb mustaks
arvutist vlc-ga vaadates igatahes "star wreck" hakkas mängima.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimm
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2002
|
29.08.2006 22:37:24
|
|
|
aga vajuta punast nuppu.
ning hetkel 5.1 heli suhtes eksisin. vaatasin natuke kaabeldust ning võimu läheb heli hoopis scardist. ju siis ta oskab mul ruumiliseks seda teha.
pole veel proovinud, kuid eelvaade(roheline nupp) näitab filmi päris pikalt.
edit: ja star wreck on kahtlaselt üleval ääres.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
29.08.2006 22:38:51
|
|
|
| pole vahet, kas punane nupp või ok. ikkagi ei näita. eelvaade ka ei näita midagi.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
29.08.2006 23:39:56
|
|
|
| taavi kirjutas: |
| pole vahet, kas punane nupp või ok. ikkagi ei näita. eelvaade ka ei näita midagi. |
Sama siin.
Idee on igatahes vahva... mõnikord tõesti on igav ja pole kuskilt midagi vaadata - mõni kroon filmi eest välja käia pole midagi hullu
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
water
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
30.08.2006 18:24:22
|
|
|
Tekkis nüüd uus probleem, nimelt, kui proovin dtv pilti telekasse saada, siis on ees kiri "could not found.." lugesin, et päris paljudel on selline probleem jne. Nüüd märkasin, et kui ma panen selle halli kaabli ruuterile taha, mis peaks minema digipoksi, siis neljandas pordis ei lähe see roheline tuli üldse põlemagi, pordis kus on interneti kaabel sees, seal põleb see roheline tuli.
dtv sai võetud esmasp.
edit: tuli hakkas põlema ja signaal jõuab ka digiboxi, aga nüüd peale dtv logo ca 30seci pärast tuleb hoopis kiri "Network problem" juhtmed on kõik õieti ühendatud jne.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
brutus
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2002
|
30.08.2006 18:40:05
|
|
|
| tsitaat: |
Tekkis nüüd uus probleem, nimelt, kui proovin dtv pilti telekasse saada, siis on ees kiri "could not found.." lugesin, et päris paljudel on selline probleem jne. Nüüd märkasin, et kui ma panen selle halli kaabli ruuterile taha, mis peaks minema digipoksi, siis neljandas pordis ei lähe see roheline tuli üldse põlemagi, pordis kus on interneti kaabel sees, seal põleb see roheline tuli.
dtv sai võetud esmasp.
edit: tuli hakkas põlema ja signaal jõuab ka digiboxi, aga nüüd peale dtv logo ca 30seci pärast tuleb hoopis kiri "Network problem" juhtmed on kõik õieti ühendatud jne.
|
Tartus vist üldse praegu DigiTV-ga jama.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|