Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Nokia E60 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 18.07.2006 19:21:56 vasta tsitaadiga

Rääkige kas keegi on üldse endal wifi tööle saanud ja kui on, kas internet on siis ikka sama mis arvutis.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurix
Piiratud kasutaja
taurix

liitunud: 16.08.2004




sõnum 18.07.2006 19:25:22 vasta tsitaadiga

ei, t2iesti teine on. t6siselt kohe
_________________
müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do?
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 18.07.2006 19:26:01 vasta tsitaadiga

kellelgi mingit pilti on sellest
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 20.07.2006 20:26:53 vasta tsitaadiga

Mina sain küll endal Wifi tööle. Surfasin Opera'ga netis ka veel. Pilte netis ja Nokia lehel rohkem kui küll.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 20.07.2006 20:37:29 vasta tsitaadiga

djdeep kirjutas:
Mina sain küll endal Wifi tööle. Surfasin Opera'ga netis ka veel. Pilte netis ja Nokia lehel rohkem kui küll.


Ma ei mõtle telefonist, vaid ekraanipilti kui oled telefoniga netis, et kuidas see internet välja näeb
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2006 21:08:54 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
djdeep kirjutas:
Mina sain küll endal Wifi tööle. Surfasin Opera'ga netis ka veel. Pilte netis ja Nokia lehel rohkem kui küll.


Ma ei mõtle telefonist, vaid ekraanipilti kui oled telefoniga netis, et kuidas see internet välja näeb

... täpipealt nagu arvutiekraanilgi aga lukuaugu vaates icon_smile.gif tegelikult väga hea näeb välja, JS hiirt liigutades, liigub kogu ekraan kaasa, seega pole vaja mööda linke klõpsida, et õigesse kohta jõuda ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 24.07.2006 21:10:57 vasta tsitaadiga

kas keegi mingit mp3 playerit on leidnud telefonile ? nagu nt on olemas PowerMp3, UltraMp3, GoMp3 ja muud aga need pole kahjuks s60 3rd jaoks veel update-tud .
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 09:09:28 vasta tsitaadiga

... oled neid paigaldada üritanud ? Paljud vanema ver. jaoks mõeldud proged siiski töötavda. Ise eriline mp3 fänn ei ole, seega ei oska soovitada kahjuks icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 25.07.2006 14:04:17 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... oled neid paigaldada üritanud ? Paljud vanema ver. jaoks mõeldud proged siiski töötavda. Ise eriline mp3 fänn ei ole, seega ei oska soovitada kahjuks icon_rolleyes.gif


jah proovisin .. s60 vanem versioon ei tööta , ei saa installidagi... on juba tehtud ka mingi uuem powermp3 s60 3rd aga see on beta , laseb ilusti ära installida aga proge nagu ei tööta.. vajutan peale , ei midagi ...
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2006 14:13:30 vasta tsitaadiga

DyFendeX kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... oled neid paigaldada üritanud ? Paljud vanema ver. jaoks mõeldud proged siiski töötavda. Ise eriline mp3 fänn ei ole, seega ei oska soovitada kahjuks icon_rolleyes.gif


jah proovisin .. s60 vanem versioon ei tööta , ei saa installidagi... on juba tehtud ka mingi uuem powermp3 s60 3rd aga see on beta , laseb ilusti ära installida aga proge nagu ei tööta.. vajutan peale , ei midagi ...

Kui just java põhis elt pole tehtud siis ei tööta vanemad kohe kindlasti. Siiani olen näinud 2hte. Üks oli internet radioga koos, miskine magedam mp3 tugi minuteada. Teine aga hoopis oli ühendamiseks arvutiga läbi sinihamba ja siis sai leviala piires telefoniga vahetada lugusi mis arvutis jooksevad.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 26.07.2006 21:13:19 vasta tsitaadiga

djdeep kirjutas:
Mina sain küll endal Wifi tööle. Surfasin Opera'ga netis ka veel. Pilte netis ja Nokia lehel rohkem kui küll.


aga kust sa need andmed said et wifit tööle panna? Oleks ka vaja. sellel ei paista olevat päris nii nagu pihuarvutil, et otsid võrgu ja muudkui surfa
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 27.07.2006 18:42:29 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
.... Teine aga hoopis oli ühendamiseks arvutiga läbi sinihamba ja siis sai leviala piires telefoniga vahetada lugusi mis arvutis jooksevad.


Bemused oli see jah.. panin peale kõik töötab ilusti... telefoniga saab panna mängima mingi playlist või üksikud mp3 failid winampis, siis saab loomulikult lugusid vahetada, volüümi muuta jne. ning vajadusel ka arvutile shot downi teha. thumbs_up.gif . Bemuse-ga saab arvutit kontrollida läbi sinihamba, infrapuna, USB või GPRSi kaudu.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdeep
HV kasutaja
djdeep

liitunud: 19.02.2005




sõnum 28.07.2006 03:15:30 vasta tsitaadiga

Bumer, pole ju mingeid seadeid vaja. Paninb lihtsalt Opera peale, otsisin levi ja surfasin. Mingeid seadeid polnud vaja.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 28.07.2006 15:26:36 vasta tsitaadiga

Juba sain endal ka tööle, kodus on asi lihtsalt turvatud ja pidin proovima kuidas ja kuhu kood sisestada
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 29.07.2006 13:25:21 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
djdeep kirjutas:
Mina sain küll endal Wifi tööle. Surfasin Opera'ga netis ka veel. Pilte netis ja Nokia lehel rohkem kui küll.


aga kust sa need andmed said et wifit tööle panna? Oleks ka vaja. sellel ei paista olevat päris nii nagu pihuarvutil, et otsid võrgu ja muudkui surfa


Täpselt sama moodi, otsid võrgu ja surfad. Kõige lihtsam on nii, et lehitseja seadetest määra, et alati küsiks pöörduspunkti, siis enne surfama minemist küsib ta mida kasutama netti minekuks, siis saad need WIFI võrgud ka üles leitud.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrka20
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2005




sõnum 09.08.2006 23:56:42 vasta tsitaadiga

wiinanina kirjutas:
Ainuke, mida pole tööle saanud on hotifoni account üle SIP-i.
Lugesin lingi http://live.hot.ee/forum/18473/51081
all oleva läbi. Ei õnnestu kuidagi.


Sama lugu siin. Olen kõiki võimalikke 'howtosid' ja 'step by step' juhendeid nokia e60 ja e61 voipi kohta lugenud kuid tööle pole hotifoni saanud.

Nokia e60 SIP settings
Profile name:
Service profile:
Default access point:
Public user name:
Use compression:
Registration:
Use security:

Proxy server
Proxy server address:
Realm:
User name:
Password:
Allow loose routing:
Transport type:
Port:

Registrar server
Registrar server address:
Realm:
User name:
Password:
Transport type:
Port:

Kas keegi oskab need väljad hotifoni andmeid kasutades ära täita?

regards,
jyrka
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 11.08.2006 18:06:02 vasta tsitaadiga

Tahaks endale seda: ( http://www.handango.com/PlatformProductDetail.jsp?programId=45&productId=178191&siteId=1&platformId=4&productType=2 ) MP3 proge peale lasta telefonile, räägivad et s60 v3 -le sobib, kuid kui ära tõmban siis on aint s60 v1 ja v2 seal ning v3 ei ole... huvitav millal s60 3rd e. s60 v3 välja tuleb siis ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2006 01:25:20 vasta tsitaadiga

DyFendeX kirjutas:
Tahaks endale seda: ( http://www.handango.com/PlatformProductDetail.jsp?programId=45&productId=178191&siteId=1&platformId=4&productType=2 ) MP3 proge peale lasta telefonile, räägivad et s60 v3 -le sobib, kuid kui ära tõmban siis on aint s60 v1 ja v2 seal ning v3 ei ole... huvitav millal s60 3rd e. s60 v3 välja tuleb siis ? icon_eek.gif

no kui hetkel veel pole siis on parim idee küsida tootja enda lehe kaudu seda (nt saates e-mail). Vaevalt et keegi siin foorumis eriti targemat vastust annab
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajut
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2004




sõnum 14.08.2006 08:55:17 vasta tsitaadiga

ajut kirjutas:

VNC client - mõistliku tarkvara pole leidnud
1 GB MMC Mobile - töötas


VNC klient:
http://www.freeutils.net/vnc2go/index.jsp
Proovitud - töötab

2GB MMC Mobile - töötab, kasutusel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goner
HV vaatleja

liitunud: 28.04.2005




sõnum 15.08.2006 08:20:17 vasta tsitaadiga

kuidas teil tarkvaraga on. teoreetiliselt peaks Nokia E60 sobima ju tarkvara mis on tehtud series 60-le, aga mul ta seda asja küll ei toeta. Kas nokia E60 on eraldi liiki soft mis sobib ainult talle?

ja kus kohast leiaks sellele telefonile 1GB mälu kaardi?
Leidsin beestingust miski 500eeuga aga sõber rääkis et nende kaartidega võib probleeme olla ei pruugi kõigi asjadega toimida?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajut
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2004




sõnum 15.08.2006 10:31:52 vasta tsitaadiga

Goner kirjutas:
kuidas teil tarkvaraga on. teoreetiliselt peaks Nokia E60 sobima ju tarkvara mis on tehtud series 60-le, aga mul ta seda asja küll ei toeta. Kas nokia E60 on eraldi liiki soft mis sobib ainult talle?

ja kus kohast leiaks sellele telefonile 1GB mälu kaardi?
Leidsin beestingust miski 500eeuga aga sõber rääkis et nende kaartidega võib probleeme olla ei pruugi kõigi asjadega toimida?


Tellisin Beestingu kaudu Kingstoni 2GB MMC Mobile Dual-Voltage. Senini probleemivabalt kasutusel nii E60-nes kui üle "X in ONE" kaardilugeja (üle USB) läppari ja nn lauaarvuti küljes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2006 12:19:17 vasta tsitaadiga

Goner kirjutas:
kuidas teil tarkvaraga on. teoreetiliselt peaks Nokia E60 sobima ju tarkvara mis on tehtud series 60-le, aga mul ta seda asja küll ei toeta. Kas nokia E60 on eraldi liiki soft mis sobib ainult talle?

Äkki sa proovid vanema symbiani programme peale lasta? Talle ei sobi need hästi!

_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 15.08.2006 18:34:21 vasta tsitaadiga

ffw kirjutas:
Goner kirjutas:
kuidas teil tarkvaraga on. teoreetiliselt peaks Nokia E60 sobima ju tarkvara mis on tehtud series 60-le, aga mul ta seda asja küll ei toeta. Kas nokia E60 on eraldi liiki soft mis sobib ainult talle?

Äkki sa proovid vanema symbiani programme peale lasta? Talle ei sobi need hästi!


S60 3rd e. 3 versioon vms proged lähevad e60-le
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goner
HV vaatleja

liitunud: 28.04.2005




sõnum 16.08.2006 12:01:11 vasta tsitaadiga

aga mis versiooni tarkvara ma siis otsima peaksin.

pardon ma suht algaja alles nende keerukamata telefoonidega.
eelmine NOKIA 3330
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 16.08.2006 18:30:01 vasta tsitaadiga

Goner kirjutas:
aga mis versiooni tarkvara ma siis otsima peaksin.

pardon ma suht algaja alles nende keerukamata telefoonidega.
eelmine NOKIA 3330


mis mõttes "mis versiooni" peame ütlema kõikide progrede versioonid mis E60-le l2hevad ? .. otsi googlest nt lihtsalt " 'proge' for s60 3rd " just see s60 " 3rd" versioon ehk kolmas versioon ongi see mis sellele telefonile läheb, teine ja esimene ehk 1st ja 2nd ei sobi .
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goner
HV vaatleja

liitunud: 28.04.2005




sõnum 19.08.2006 10:28:38 vasta tsitaadiga

selline küsimus et ma panin helinaks mp3 mille tirisin oma arvutist ja enam ei tööta vibroalarm. orginaal helinatega töötab aga mp3 ei tööta.
On seda võimalik tööle saada minu poolt valitud mp3-ga?
Kui vajalik on viirustõrje programmi olemas olu telefonis?
Kas keegi oskab öelda kas selles vähendatud võimalustega MS Exeli versioonis on võimalik ka aktiveerida mingit ruudustiku ala ja seda kopeerida või lõigata?

Ette tänades
rain
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 19.08.2006 18:11:00 vasta tsitaadiga

Goner kirjutas:
selline küsimus et ma panin helinaks mp3 mille tirisin oma arvutist ja enam ei tööta vibroalarm. orginaal helinatega töötab aga mp3 ei tööta.
On seda võimalik tööle saada minu poolt valitud mp3-ga?
Kui vajalik on viirustõrje programmi olemas olu telefonis?
Kas keegi oskab öelda kas selles vähendatud võimalustega MS Exeli versioonis on võimalik ka aktiveerida mingit ruudustiku ala ja seda kopeerida või lõigata?

Ette tänades
rain


mul töötab küll arvutist saadetud mp3 failiga vibroalarm, pole mingit probleemi
viirusetõrjet sul vaja ei lähe juhul kui sa just väga palju erinevaid programme pidevalt sisse ei lase. mul näiteks eelmistes telefonides ei olnud viirusetõrjet sees kuigi pidevalt lasi erinevaid programme sisse ja mingit viirust ei saanud, aga see on nii nagu ikka, et parem karta kui kahetseda.
selle exeli asja saad ju ise ka järele proovida
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 22.08.2006 01:13:25 vasta tsitaadiga

[url=Downloads->soft->S OS 9.1]www.series60.ru[/url] Vene sait, seal nii msn, kui ka pleierid, enjoy!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 12:42:20 vasta tsitaadiga

Plaanis ka see telefon endale soetada, aga tekkis küsimus, kui suur vahe on näiteks ekraanil reaalselt silmaga vaadates "tavalisel" series60 telefoni ekraanil (176x208px) 262k värve ja selle 1,6milj värvi suurema resolutsiooniga ekraanil?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 22.08.2006 13:31:38 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Plaanis ka see telefon endale soetada, aga tekkis küsimus, kui suur vahe on näiteks ekraanil reaalselt silmaga vaadates "tavalisel" series60 telefoni ekraanil (176x208px) 262k värve ja selle 1,6milj värvi suurema resolutsiooniga ekraanil?



erkaani kvaliteedi vahe on SUUR... 16 milj värvi 24 bit.. nagu arvuti ekraan ja tõesti väga hea.. video kvaliteet ka hea.. nagu vaataks arvutist videot, tõsiselt ! icon_smile.gif supper lihtsalt!
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 13:40:53 vasta tsitaadiga

Keegi MP3 kvaliteeti ka testinud on telefoni peal?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 22.08.2006 13:46:11 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Keegi MP3 kvaliteeti ka testinud on telefoni peal?


mina olen rahul... valjuhääldi kvaliteet kehvem, kuid valjem kui SE K750/w800 aga klappidest ajab äsja täitsa ära, ei nurise icon_smile.gif , muidugi annab veel tõmmata ka mingeid mp3 playereid nagu Xsound jne, mis pidi ka parema kvaliteediga olema kui see default player.. + kui osta veel normid klapid ka siis eriti pro ! icon_smile.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 13:57:20 vasta tsitaadiga

Krt tuleb see masin ära vist osta, tundub päris asjalik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 22.08.2006 14:05:02 vasta tsitaadiga

e61 on ilusam:/ ja parem
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 16:15:31 vasta tsitaadiga

Precision, hind on kehvem
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 22.08.2006 16:35:47 vasta tsitaadiga

sama hind ju :/ icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 16:37:57 vasta tsitaadiga

no ma ostan vähekasutatud telefoni, mis on ~50% odavam uue hinnast ja e61 pole saadaval ka.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 22.08.2006 18:37:50 vasta tsitaadiga

on
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 18:41:51 vasta tsitaadiga

Precision kirjutas:
on
ma räägin, et pole saadaval kasutatuna ja see e61 on ikka liiga suur... Varsti lähen E60-ga tutvuma ja kui tõesti meeldib eks siis tuleb vist ära osta.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 22.08.2006 18:48:59 vasta tsitaadiga

Ok... Aga parem ikkagi icon_biggrin.gif Muide kes tahab häid progresi siis liituge lehel www.imserba.com seal palju os 9.1 progresi
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 22:19:52 vasta tsitaadiga

Nii, ostsin siis Nokia E60 ära. Peale 1h kasutamist võin öelda, et disple on uskumatult ilus ja terav (ikkagi 352x416pix & 16milj värvi). Kuju on väga mõnus ja telefon istub hästi kätte, rääkimaga klahvidest, mis on mõnusalt suured ja kindlapiirilised. Kaamerat ei ole ja puudust ei tunne. Ühesõnaga väga rahul olen telefoniga. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 22.08.2006 22:26:27 vasta tsitaadiga

on ekraan suur, või nagu koigil s60 tel?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 22.08.2006 22:31:07 vasta tsitaadiga

Precision kirjutas:
on ekraan suur, või nagu koigil s60 tel?



3.5 x 4.1 cm ( laius x kõrgus ) 352 x 416 pixlit, 16 milj. värvi ja 24bit oli ka kuskil kirjas.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 22:35:19 vasta tsitaadiga

Precision kirjutas:
on ekraan suur, või nagu koigil s60 tel?

nokia 3650, 7650 - 176x208 @ 4k värve
nokia 6600, 7610, 6260 jne - 176x208@64k värve
nokia n70 jne - 176x208@262k värve
nokia e60 jne - 356x416@16milj värve
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 22.08.2006 22:39:18 vasta tsitaadiga

velsa, unustasid vahelt 240x320
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2006 22:47:02 vasta tsitaadiga

gemini, krt ei tea nagu küll ühtegi sellise displeiresolutsiooniga telefoni...või mõtled neid kommunikaatoreid? Neil ka mingid iks suurused displeidel.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 23.08.2006 09:23:04 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
gemini, krt ei tea nagu küll ühtegi sellise displeiresolutsiooniga telefoni...või mõtled neid kommunikaatoreid? Neil ka mingid iks suurused displeidel.


enamustel uutel symbian telefonidel on ekraanil pikslite tiheduseks 240x320
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 11:23:18 vasta tsitaadiga

Krt on jah...my mistake icon_redface.gif

Krt tahtsin Smartmovie panna peale telefonile, aga ütles, et see os ei toeta seda softi vms. Milles asi? Kas leidub mingeid alternatviive filmide vaatamiseks?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 23.08.2006 11:25:16 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Krt on jah...my mistake icon_redface.gif

Krt tahtsin Smartmovie panna peale telefonile, aga ütles, et see os ei toeta seda softi vms. Milles asi? Kas leidub mingeid alternatviive filmide vaatamiseks?


ju ei ole veel selle jaoks versiooni tehtud, kuna vanemad programmid ei lähegi selle peal tööle
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2006 11:26:43 vasta tsitaadiga

Et siis täiesti puudub võimalus vaadata videoklippe telefonist? Või on vaja video convertida vastavasse formaati, et saaks teda mängida juba telefonis olemasoleva programmi abil?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Nokia E60 mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.