|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
18.07.2006 19:21:56
|
|
|
| Rääkige kas keegi on üldse endal wifi tööle saanud ja kui on, kas internet on siis ikka sama mis arvutis.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taurix
Piiratud kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
18.07.2006 19:25:22
|
|
|
ei, t2iesti teine on. t6siselt kohe
_________________ müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do? |
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
18.07.2006 19:26:01
|
|
|
| kellelgi mingit pilti on sellest
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdeep
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005
|
20.07.2006 20:26:53
|
|
|
| Mina sain küll endal Wifi tööle. Surfasin Opera'ga netis ka veel. Pilte netis ja Nokia lehel rohkem kui küll.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
20.07.2006 20:37:29
|
|
|
| djdeep kirjutas: |
| Mina sain küll endal Wifi tööle. Surfasin Opera'ga netis ka veel. Pilte netis ja Nokia lehel rohkem kui küll. |
Ma ei mõtle telefonist, vaid ekraanipilti kui oled telefoniga netis, et kuidas see internet välja näeb
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
20.07.2006 21:08:54
|
|
|
| Bumer kirjutas: |
| djdeep kirjutas: |
| Mina sain küll endal Wifi tööle. Surfasin Opera'ga netis ka veel. Pilte netis ja Nokia lehel rohkem kui küll. |
Ma ei mõtle telefonist, vaid ekraanipilti kui oled telefoniga netis, et kuidas see internet välja näeb |
... täpipealt nagu arvutiekraanilgi aga lukuaugu vaates tegelikult väga hea näeb välja, JS hiirt liigutades, liigub kogu ekraan kaasa, seega pole vaja mööda linke klõpsida, et õigesse kohta jõuda ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
24.07.2006 21:10:57
|
|
|
| kas keegi mingit mp3 playerit on leidnud telefonile ? nagu nt on olemas PowerMp3, UltraMp3, GoMp3 ja muud aga need pole kahjuks s60 3rd jaoks veel update-tud .
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
25.07.2006 09:09:28
|
|
|
... oled neid paigaldada üritanud ? Paljud vanema ver. jaoks mõeldud proged siiski töötavda. Ise eriline mp3 fänn ei ole, seega ei oska soovitada kahjuks
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
25.07.2006 14:04:17
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... oled neid paigaldada üritanud ? Paljud vanema ver. jaoks mõeldud proged siiski töötavda. Ise eriline mp3 fänn ei ole, seega ei oska soovitada kahjuks  |
jah proovisin .. s60 vanem versioon ei tööta , ei saa installidagi... on juba tehtud ka mingi uuem powermp3 s60 3rd aga see on beta , laseb ilusti ära installida aga proge nagu ei tööta.. vajutan peale , ei midagi ...
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
26.07.2006 14:13:30
|
|
|
| DyFendeX kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
... oled neid paigaldada üritanud ? Paljud vanema ver. jaoks mõeldud proged siiski töötavda. Ise eriline mp3 fänn ei ole, seega ei oska soovitada kahjuks  |
jah proovisin .. s60 vanem versioon ei tööta , ei saa installidagi... on juba tehtud ka mingi uuem powermp3 s60 3rd aga see on beta , laseb ilusti ära installida aga proge nagu ei tööta.. vajutan peale , ei midagi ... |
Kui just java põhis elt pole tehtud siis ei tööta vanemad kohe kindlasti. Siiani olen näinud 2hte. Üks oli internet radioga koos, miskine magedam mp3 tugi minuteada. Teine aga hoopis oli ühendamiseks arvutiga läbi sinihamba ja siis sai leviala piires telefoniga vahetada lugusi mis arvutis jooksevad.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
26.07.2006 21:13:19
|
|
|
| djdeep kirjutas: |
| Mina sain küll endal Wifi tööle. Surfasin Opera'ga netis ka veel. Pilte netis ja Nokia lehel rohkem kui küll. |
aga kust sa need andmed said et wifit tööle panna? Oleks ka vaja. sellel ei paista olevat päris nii nagu pihuarvutil, et otsid võrgu ja muudkui surfa
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
27.07.2006 18:42:29
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
| .... Teine aga hoopis oli ühendamiseks arvutiga läbi sinihamba ja siis sai leviala piires telefoniga vahetada lugusi mis arvutis jooksevad. |
Bemused oli see jah.. panin peale kõik töötab ilusti... telefoniga saab panna mängima mingi playlist või üksikud mp3 failid winampis, siis saab loomulikult lugusid vahetada, volüümi muuta jne. ning vajadusel ka arvutile shot downi teha. . Bemuse-ga saab arvutit kontrollida läbi sinihamba, infrapuna, USB või GPRSi kaudu.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdeep
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2005
|
28.07.2006 03:15:30
|
|
|
| Bumer, pole ju mingeid seadeid vaja. Paninb lihtsalt Opera peale, otsisin levi ja surfasin. Mingeid seadeid polnud vaja.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
28.07.2006 15:26:36
|
|
|
| Juba sain endal ka tööle, kodus on asi lihtsalt turvatud ja pidin proovima kuidas ja kuhu kood sisestada
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
29.07.2006 13:25:21
|
|
|
| Bumer kirjutas: |
| djdeep kirjutas: |
| Mina sain küll endal Wifi tööle. Surfasin Opera'ga netis ka veel. Pilte netis ja Nokia lehel rohkem kui küll. |
aga kust sa need andmed said et wifit tööle panna? Oleks ka vaja. sellel ei paista olevat päris nii nagu pihuarvutil, et otsid võrgu ja muudkui surfa |
Täpselt sama moodi, otsid võrgu ja surfad. Kõige lihtsam on nii, et lehitseja seadetest määra, et alati küsiks pöörduspunkti, siis enne surfama minemist küsib ta mida kasutama netti minekuks, siis saad need WIFI võrgud ka üles leitud.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrka20
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2005
|
09.08.2006 23:56:42
|
|
|
Sama lugu siin. Olen kõiki võimalikke 'howtosid' ja 'step by step' juhendeid nokia e60 ja e61 voipi kohta lugenud kuid tööle pole hotifoni saanud.
Nokia e60 SIP settings
Profile name:
Service profile:
Default access point:
Public user name:
Use compression:
Registration:
Use security:
Proxy server
Proxy server address:
Realm:
User name:
Password:
Allow loose routing:
Transport type:
Port:
Registrar server
Registrar server address:
Realm:
User name:
Password:
Transport type:
Port:
Kas keegi oskab need väljad hotifoni andmeid kasutades ära täita?
regards,
jyrka
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
13.08.2006 01:25:20
|
|
|
no kui hetkel veel pole siis on parim idee küsida tootja enda lehe kaudu seda (nt saates e-mail). Vaevalt et keegi siin foorumis eriti targemat vastust annab
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajut
HV vaatleja
liitunud: 02.09.2004
|
14.08.2006 08:55:17
|
|
|
| ajut kirjutas: |
VNC client - mõistliku tarkvara pole leidnud
1 GB MMC Mobile - töötas
|
VNC klient:
http://www.freeutils.net/vnc2go/index.jsp
Proovitud - töötab
2GB MMC Mobile - töötab, kasutusel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Goner
HV vaatleja
liitunud: 28.04.2005
|
15.08.2006 08:20:17
|
|
|
kuidas teil tarkvaraga on. teoreetiliselt peaks Nokia E60 sobima ju tarkvara mis on tehtud series 60-le, aga mul ta seda asja küll ei toeta. Kas nokia E60 on eraldi liiki soft mis sobib ainult talle?
ja kus kohast leiaks sellele telefonile 1GB mälu kaardi?
Leidsin beestingust miski 500eeuga aga sõber rääkis et nende kaartidega võib probleeme olla ei pruugi kõigi asjadega toimida?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajut
HV vaatleja
liitunud: 02.09.2004
|
15.08.2006 10:31:52
|
|
|
| Goner kirjutas: |
kuidas teil tarkvaraga on. teoreetiliselt peaks Nokia E60 sobima ju tarkvara mis on tehtud series 60-le, aga mul ta seda asja küll ei toeta. Kas nokia E60 on eraldi liiki soft mis sobib ainult talle?
ja kus kohast leiaks sellele telefonile 1GB mälu kaardi?
Leidsin beestingust miski 500eeuga aga sõber rääkis et nende kaartidega võib probleeme olla ei pruugi kõigi asjadega toimida? |
Tellisin Beestingu kaudu Kingstoni 2GB MMC Mobile Dual-Voltage. Senini probleemivabalt kasutusel nii E60-nes kui üle "X in ONE" kaardilugeja (üle USB) läppari ja nn lauaarvuti küljes.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
15.08.2006 12:19:17
|
|
|
| Goner kirjutas: |
| kuidas teil tarkvaraga on. teoreetiliselt peaks Nokia E60 sobima ju tarkvara mis on tehtud series 60-le, aga mul ta seda asja küll ei toeta. Kas nokia E60 on eraldi liiki soft mis sobib ainult talle? |
Äkki sa proovid vanema symbiani programme peale lasta? Talle ei sobi need hästi!
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
15.08.2006 18:34:21
|
|
|
| ffw kirjutas: |
| Goner kirjutas: |
| kuidas teil tarkvaraga on. teoreetiliselt peaks Nokia E60 sobima ju tarkvara mis on tehtud series 60-le, aga mul ta seda asja küll ei toeta. Kas nokia E60 on eraldi liiki soft mis sobib ainult talle? |
Äkki sa proovid vanema symbiani programme peale lasta? Talle ei sobi need hästi! |
S60 3rd e. 3 versioon vms proged lähevad e60-le
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goner
HV vaatleja
liitunud: 28.04.2005
|
16.08.2006 12:01:11
|
|
|
aga mis versiooni tarkvara ma siis otsima peaksin.
pardon ma suht algaja alles nende keerukamata telefoonidega.
eelmine NOKIA 3330
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
16.08.2006 18:30:01
|
|
|
| Goner kirjutas: |
aga mis versiooni tarkvara ma siis otsima peaksin.
pardon ma suht algaja alles nende keerukamata telefoonidega.
eelmine NOKIA 3330 |
mis mõttes "mis versiooni" peame ütlema kõikide progrede versioonid mis E60-le l2hevad ? .. otsi googlest nt lihtsalt " 'proge' for s60 3rd " just see s60 " 3rd" versioon ehk kolmas versioon ongi see mis sellele telefonile läheb, teine ja esimene ehk 1st ja 2nd ei sobi .
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goner
HV vaatleja
liitunud: 28.04.2005
|
19.08.2006 10:28:38
|
|
|
selline küsimus et ma panin helinaks mp3 mille tirisin oma arvutist ja enam ei tööta vibroalarm. orginaal helinatega töötab aga mp3 ei tööta.
On seda võimalik tööle saada minu poolt valitud mp3-ga?
Kui vajalik on viirustõrje programmi olemas olu telefonis?
Kas keegi oskab öelda kas selles vähendatud võimalustega MS Exeli versioonis on võimalik ka aktiveerida mingit ruudustiku ala ja seda kopeerida või lõigata?
Ette tänades
rain
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
19.08.2006 18:11:00
|
|
|
| Goner kirjutas: |
selline küsimus et ma panin helinaks mp3 mille tirisin oma arvutist ja enam ei tööta vibroalarm. orginaal helinatega töötab aga mp3 ei tööta.
On seda võimalik tööle saada minu poolt valitud mp3-ga?
Kui vajalik on viirustõrje programmi olemas olu telefonis?
Kas keegi oskab öelda kas selles vähendatud võimalustega MS Exeli versioonis on võimalik ka aktiveerida mingit ruudustiku ala ja seda kopeerida või lõigata?
Ette tänades
rain |
mul töötab küll arvutist saadetud mp3 failiga vibroalarm, pole mingit probleemi
viirusetõrjet sul vaja ei lähe juhul kui sa just väga palju erinevaid programme pidevalt sisse ei lase. mul näiteks eelmistes telefonides ei olnud viirusetõrjet sees kuigi pidevalt lasi erinevaid programme sisse ja mingit viirust ei saanud, aga see on nii nagu ikka, et parem karta kui kahetseda.
selle exeli asja saad ju ise ka järele proovida
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
22.08.2006 01:13:25
|
|
|
| [url=Downloads->soft->S OS 9.1]www.series60.ru[/url] Vene sait, seal nii msn, kui ka pleierid, enjoy!
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
22.08.2006 12:42:20
|
|
|
| Plaanis ka see telefon endale soetada, aga tekkis küsimus, kui suur vahe on näiteks ekraanil reaalselt silmaga vaadates "tavalisel" series60 telefoni ekraanil (176x208px) 262k värve ja selle 1,6milj värvi suurema resolutsiooniga ekraanil?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
22.08.2006 13:31:38
|
|
|
| velsa kirjutas: |
| Plaanis ka see telefon endale soetada, aga tekkis küsimus, kui suur vahe on näiteks ekraanil reaalselt silmaga vaadates "tavalisel" series60 telefoni ekraanil (176x208px) 262k värve ja selle 1,6milj värvi suurema resolutsiooniga ekraanil? |
erkaani kvaliteedi vahe on SUUR... 16 milj värvi 24 bit.. nagu arvuti ekraan ja tõesti väga hea.. video kvaliteet ka hea.. nagu vaataks arvutist videot, tõsiselt ! supper lihtsalt!
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
22.08.2006 13:40:53
|
|
|
| Keegi MP3 kvaliteeti ka testinud on telefoni peal?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
22.08.2006 13:46:11
|
|
|
| velsa kirjutas: |
| Keegi MP3 kvaliteeti ka testinud on telefoni peal? |
mina olen rahul... valjuhääldi kvaliteet kehvem, kuid valjem kui SE K750/w800 aga klappidest ajab äsja täitsa ära, ei nurise , muidugi annab veel tõmmata ka mingeid mp3 playereid nagu Xsound jne, mis pidi ka parema kvaliteediga olema kui see default player.. + kui osta veel normid klapid ka siis eriti pro !
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
22.08.2006 13:57:20
|
|
|
Krt tuleb see masin ära vist osta, tundub päris asjalik
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
22.08.2006 14:05:02
|
|
|
| e61 on ilusam:/ ja parem
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
22.08.2006 16:15:31
|
|
|
| Precision, hind on kehvem
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
22.08.2006 16:35:47
|
|
|
sama hind ju :/
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
22.08.2006 16:37:57
|
|
|
| no ma ostan vähekasutatud telefoni, mis on ~50% odavam uue hinnast ja e61 pole saadaval ka.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
22.08.2006 18:37:50
|
|
|
| on
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
22.08.2006 18:41:51
|
|
|
|
ma räägin, et pole saadaval kasutatuna ja see e61 on ikka liiga suur... Varsti lähen E60-ga tutvuma ja kui tõesti meeldib eks siis tuleb vist ära osta.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
22.08.2006 18:48:59
|
|
|
Ok... Aga parem ikkagi Muide kes tahab häid progresi siis liituge lehel www.imserba.com seal palju os 9.1 progresi
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
22.08.2006 22:19:52
|
|
|
Nii, ostsin siis Nokia E60 ära. Peale 1h kasutamist võin öelda, et disple on uskumatult ilus ja terav (ikkagi 352x416pix & 16milj värvi). Kuju on väga mõnus ja telefon istub hästi kätte, rääkimaga klahvidest, mis on mõnusalt suured ja kindlapiirilised. Kaamerat ei ole ja puudust ei tunne. Ühesõnaga väga rahul olen telefoniga.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
22.08.2006 22:26:27
|
|
|
| on ekraan suur, või nagu koigil s60 tel?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
22.08.2006 22:31:07
|
|
|
| Precision kirjutas: |
| on ekraan suur, või nagu koigil s60 tel? |
3.5 x 4.1 cm ( laius x kõrgus ) 352 x 416 pixlit, 16 milj. värvi ja 24bit oli ka kuskil kirjas.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
22.08.2006 22:35:19
|
|
|
| Precision kirjutas: |
| on ekraan suur, või nagu koigil s60 tel? |
nokia 3650, 7650 - 176x208 @ 4k värve
nokia 6600, 7610, 6260 jne - 176x208@64k värve
nokia n70 jne - 176x208@262k värve
nokia e60 jne - 356x416@16milj värve
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
22.08.2006 22:39:18
|
|
|
| velsa, unustasid vahelt 240x320
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
22.08.2006 22:47:02
|
|
|
| gemini, krt ei tea nagu küll ühtegi sellise displeiresolutsiooniga telefoni...või mõtled neid kommunikaatoreid? Neil ka mingid iks suurused displeidel.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
23.08.2006 09:23:04
|
|
|
| velsa kirjutas: |
| gemini, krt ei tea nagu küll ühtegi sellise displeiresolutsiooniga telefoni...või mõtled neid kommunikaatoreid? Neil ka mingid iks suurused displeidel. |
enamustel uutel symbian telefonidel on ekraanil pikslite tiheduseks 240x320
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
23.08.2006 11:23:18
|
|
|
Krt on jah...my mistake
Krt tahtsin Smartmovie panna peale telefonile, aga ütles, et see os ei toeta seda softi vms. Milles asi? Kas leidub mingeid alternatviive filmide vaatamiseks?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
23.08.2006 11:25:16
|
|
|
| velsa kirjutas: |
Krt on jah...my mistake
Krt tahtsin Smartmovie panna peale telefonile, aga ütles, et see os ei toeta seda softi vms. Milles asi? Kas leidub mingeid alternatviive filmide vaatamiseks? |
ju ei ole veel selle jaoks versiooni tehtud, kuna vanemad programmid ei lähegi selle peal tööle
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
23.08.2006 11:26:43
|
|
|
| Et siis täiesti puudub võimalus vaadata videoklippe telefonist? Või on vaja video convertida vastavasse formaati, et saaks teda mängida juba telefonis olemasoleva programmi abil?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|