Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  automaatne uuendus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WoS
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2003




sõnum 21.02.2003 21:08:47 automaatne uuendus vasta tsitaadiga

selline küsimus, et kas see autorefresh on hädavajalik? Nimelt häirib see päris kohati kui on tegemist mõne suurema teemaga, ma loen ja siis lambist viskab ära, sest teeb automaatset uuendust. Kas ei oleks normaalsem, et inimene vajutab ise F5 kui tahab või liigub hiirega reload/refresh nupukesele? See säästaks bandwidthi, vähendaks serveri koormust ja kindlasti ka kasutajate närve. Tean mitu inimest, kel sama asi mitte meeltmööda pole olnud.

Või siis võiks olla võimalus valida linnukesega, kas soovid autorefreshi või mitte.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2003 21:12:37 Re: automaatne uuendus vasta tsitaadiga

WoS kirjutas:
selline küsimus, et kas see autorefresh on hädavajalik? Nimelt häirib see päris kohati kui on tegemist mõne suurema teemaga, ma loen ja siis lambist viskab ära, sest teeb automaatset uuendust. Kas ei oleks normaalsem, et inimene vajutab ise F5 kui tahab või liigub hiirega reload/refresh nupukesele? See säästaks bandwidthi, vähendaks serveri koormust ja kindlasti ka kasutajate närve. Tean mitu inimest, kel sama asi mitte meeltmööda pole olnud.

Või siis võiks olla võimalus valida linnukesega, kas soovid autorefreshi või mitte.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ipruul
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2002




sõnum 21.02.2003 21:15:14 vasta tsitaadiga

kus kohas see auto refresh yldse asutusel on? ma olen kokku puutunud väga mitmete arvutitega ja yhelgi ei ole seda veel näinud. aga sinu jutust järeldan, et see on küll eba vajalik
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2003 21:15:43 vasta tsitaadiga

Niipalju kui mina tean siis see auto-refresh on hädavajalik sessiooni hoidmiseks - pole muidugi 100% kindel selles
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WoS
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2003




sõnum 21.02.2003 22:07:42 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Niipalju kui mina tean siis see auto-refresh on hädavajalik sessiooni hoidmiseks - pole muidugi 100% kindel selles


siin paned küll puusse. ja kui ka hoitakse siin nii sessiooni, siis on küll väga ebapraktiline. cookie is da magic word.

ipruul kirjutas:
kus kohas see auto refresh yldse asutusel on? ma olen kokku puutunud väga mitmete arvutitega ja yhelgi ei ole seda veel näinud. aga sinu jutust järeldan, et see on küll eba vajalik


hmm...no võta mingi teema lahti kasvõi ja passi seal. Küll varsti läheb refreshib...pole küll aega mõõtnud.

--------------------------------
<meta http-equiv="refresh" content="660">

blahh...ehk siis 11 min on refresh aeg. Pikemad teemad nõuavad pikemalt süvenemist. Või sai alles nüüd see 11 min peale lükatud? Millegipärast tundub, et varem küll nii kaua aega ei läinud kui refreshi tegi. Muidugi varem ei ole ma source'i vaadanud kah.


viimati muutis WoS 21.02.2003 22:17:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 21.02.2003 22:12:45 vasta tsitaadiga

mul on olnud nii...,et kui kirjutada siin kiirpostituses või mis asi ta nüüd on...kirjutad mingi pika teksti valmis ja siis teeb äkki ise autorefreshi ja kõik tekst on läinud... icon_neutral.gif
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2003 22:14:44 vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
mul on olnud nii...,et kui kirjutada siin kiirpostituses või mis asi ta nüüd on...kirjutad mingi pika teksti valmis ja siis teeb äkki ise autorefreshi ja kõik tekst on läinud... icon_neutral.gif


postituste kribamise ajal pole mul never refresh'inud, aga teema lugemise ajal küll thumbs_down.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WoS
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2003




sõnum 21.02.2003 22:19:27 vasta tsitaadiga

tommionu kirjutas:

postituste kribamise ajal pole mul never refresh'inud, aga teema lugemise ajal küll thumbs_down.gif


no tema räägib sellest kiirpostituse aknast, mis teema lugemise ajal sul all on. Siis ikka refreshib.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 21.02.2003 22:21:22 vasta tsitaadiga

tommionu kirjutas:
postituste kribamise ajal pole mul never refresh'inud, aga teema lugemise ajal küll thumbs_down.gif

ju sa siis pole nii pikka teksti ja nii kaua kirjutanud seal kiirpostituse aknas...seepärast selle kasti nimi vist ongi kiirpostitus...,et tuleb kiirelt kirjutada...muidu kaob ära icon_biggrin.gif

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2003 22:22:29 vasta tsitaadiga

asi selles et ei kasuta seda kiirpostituse akent icon_wink.gif
alati ju teemat lugedes jääb ette ennem nupp VASTA icon_exclaim.gif
ja siis alles tuleb see nö editeerimis keskkond ...

üldse tavaliselt panen tsiteeri kohe vastava postituse juures, sest siis mul on silme ees ka kohe see jutt, mida ma kommida otseselt tahan - hiljem nagunii kas kustutan selle jutu üldse või redigeerin lühemaks icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 21.02.2003 22:24:47 vasta tsitaadiga

aga see kui nüüd seda nuppu vajutada...siis tuleb ju tiba ka oodata...ühesõnaga võtab rohkem aega ja on tiba tülikam
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2003 22:28:14 vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
aga see kui nüüd seda nuppu vajutada...siis tuleb ju tiba ka oodata...ühesõnaga võtab rohkem aega ja on tiba tülikam


muretse normaalne ühendus siis 8)
mingist sekundilist viivitust ma küll mingiks tüliks ei pea ja ilgeks ootamiseks ...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2003 22:32:04 vasta tsitaadiga

Aga kusjuures Mozillat kasutades ei kao ära ka sealt kiirpostituse aknast tekst kui autorefreshi teeb. Vähemalt mul küll pole kadunud... mitmel korral on juhtunud refreshima, aga ilmub ka pooleliolev tekst uuesti tagasi.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2003 22:43:41 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Aga kusjuures Mozillat kasutades ei kao ära ka sealt kiirpostituse aknast tekst kui autorefreshi teeb. Vähemalt mul küll pole kadunud... mitmel korral on juhtunud refreshima, aga ilmub ka pooleliolev tekst uuesti tagasi.


kusjuures ka netikaabaks 7.0 ja ka nüüd siis 7.1 jätab meelde mul, mida ma kuhugi siin HVF'is kribanud olen ja kui ma kogemata kuskile valele lingile juhtun vajutama ja siis BACK teen, on kirjutatud tekst ilusti alles 8)

teiste veebisaitide kohta ei oska öelda, kuna ei kommenteeri kuskil mujal kui HVF'is icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 21.02.2003 23:03:38 vasta tsitaadiga

tommionu kirjutas:

muretse normaalne ühendus siis 8)
mingist sekundilist viivitust ma küll mingiks tüliks ei pea ja ilgeks ootamiseks ...


Leht loodi 0.135374 sekundiga...tähendab ,et ühendus on ok...aga ikkagi...lisanupuvajutus...

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2003 23:06:01 vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
... aga ikkagi...lisanupuvajutus...


nu eriti laisk icon_razz.gif
selle eest pole aga mul probleemi et kirjutatu äkki ära kaob icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 21.02.2003 23:07:31 vasta tsitaadiga

no laisk või mitte...aga kiirem saab ikka nii nagu mina seda teen...ja sel juhul on see autorefresh küll tülikas
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommionu
tubli telepoiss
tubli telepoiss
tommionu

liitunud: 17.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2003 23:14:39 vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
no laisk või mitte...aga kiirem saab ikka nii nagu mina seda teen...ja sel juhul on see autorefresh küll tülikas


niikaua on kiirem kui sa loed teema viimaseid poste ja hakkad ise kommima kohe sinna otsa, aga niikaua mitte ei ole see kiirem, kui loed mingit teemat ja siis on mingi koht seal keskel (minul on näiteks 100 posti üksteise otsas järjest icon_wink.gif ), kus sa tahad kommida juurde (näiteks keegi käis välja mingi asja ja sa tahad midagi kas juurde lisada või üldse asja oma seisukohalt vaadelda) ... sa vajutad ju tsiteeri, mitte ei lähe teema lõppu (kas siis scrollides, hiirega scrolli-bar'i vedades, või siis CTRL+END) ... või tõesti lähed teema lõppu ja hakkad siis oma juttu ajama ... sama kaua võtab see minu nupu vajutus aega kui sinu teema lõppu minemine mingil moel icon_wink.gif

PS. enamalt jaolt minul vähemalt tuleb küll juba poole teema peal midagi keelele ja mida tahaks välja öelda icon_razz.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 21.02.2003 23:49:10 vasta tsitaadiga

no sellest "tsiteeri" nupust saan ma aru...ja kasutan ise ka seda...aga kuna praegu ple tsiteerimist vaja siis kirjutan ikkagi siia kiirpostitusse...
ühesõnaga kui sa seda kiirpostitust ei kasuta siis see autorefresh niiväga ei segagi...lihtsalt lugedes annab vana koha üles otsida...
äkki teeks küsitluse selle kohta....keda see autorefresh segab ja keda mitte icon_wink.gif icon_biggrin.gif

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WoS
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2003




sõnum 22.02.2003 01:30:15 vasta tsitaadiga

ma räägin kah, et mind häirib see kõige rohkem lugemisel...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 22.02.2003 14:41:07 vasta tsitaadiga

Mind pole küll kordagi seganud. Seega kui midagi muuta, siis ainult nii, et profiili veel üks parameeter ümberklõpsimiseks juurde.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tar
HV kasutaja
Tar

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2003 19:41:22 vasta tsitaadiga

Oleks ka poolt et see refresh oleks valikuline.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotkas1000
HV kasutaja


liitunud: 13.12.2002




sõnum 25.02.2003 19:53:15 Re: automaatne uuendus vasta tsitaadiga

WoS kirjutas:
selline küsimus, et kas see autorefresh on hädavajalik? Nimelt häirib see päris kohati kui on tegemist mõne suurema teemaga, ma loen ja siis lambist viskab ära, sest teeb automaatset uuendust. Kas ei oleks normaalsem, et inimene vajutab ise F5 kui tahab või liigub hiirega reload/refresh nupukesele? See säästaks bandwidthi, vähendaks serveri koormust ja kindlasti ka kasutajate närve. Tean mitu inimest, kel sama asi mitte meeltmööda pole olnud.

Või siis võiks olla võimalus valida linnukesega, kas soovid autorefreshi või mitte.


Mind häirib see täiega. See ju tegelt ebavajalik. Niiet arvan, et oleks parem, kui seda ei toimuks. WoS, sa tee küsitlus siia teemasse. Las siis iga mees hääletab konkreetselt, kas "ei" või "jah". Vähem mõtetut läbu.

_________________
Tõlkis: Luule Zavornok
Teksti luges: Malle Peedo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clon
HV kasutaja
clon

liitunud: 20.05.2002




sõnum 25.02.2003 20:00:49 vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
tommionu kirjutas:

muretse normaalne ühendus siis 8)
mingist sekundilist viivitust ma küll mingiks tüliks ei pea ja ilgeks ootamiseks ...


Leht loodi 0.135374 sekundiga...tähendab ,et ühendus on ok...aga ikkagi...lisanupuvajutus...


IRWe see on aeg millega PHP lehe ära parsib .. see ei ole seotud ajaga millega see sinu ekraanile jõuab .. see on sama nii Dial-Up ühendusega kui ka localhostist lehte avades icon_biggrin.gif

näed nii:

<?php
list($micro,$sec) = split(" ",microtime());
$startTimer = $sec+$micro;

// php kood

list($micro,$sec) = split(" ",microtime());
$endTimer = $sec+$micro;
echo "Lehekülg genereeriti: " . substr($endTimer-$startTimer,0,6) . " sekundiga";
?>


icon_biggrin.gif

aga auto-refresh käib mullegi närvidele .. nii mõnigi pikk txt on niimoodi kaduma läinud ja vihaga siis brauser kinni lajatatud icon_mad.gif [/code]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 25.02.2003 20:45:01 vasta tsitaadiga

no mulle tundus see aeg ka kuidagi imelikult lühike...aga eks ta mingi 1sekundiga umbes ette tuleb ka...
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KosMa
Kreisi kasutaja


liitunud: 18.01.2003




sõnum 25.02.2003 21:11:49 vasta tsitaadiga

häirib tegelikult see refresh niiöelda 'valel ajal' mindki - just siis kui olen enda arvates lõpetamas ühte oma pikemat kommentaari... ja ongi kõik läinud... icon_sad.gif

no selleks, et kiirpostituse aknasse pikemat teksti kirjutada ning ei taha, et refresh häiriks (antud juhul, kuni see veel eksisteerib) võib ju alustuseks midagi sinna kiirpostituse aknasse juba ära kribada ja siis kasutada nuppu 'eelvaade', millega küll editorisse minnakse, kuid on vähemalt kindel, et tekst jääb sellest refreshist olenevalt alles... tjah... aeglasema ühenduse puhul võtab muidugi nati aega, et sinna editorisse minna, KUID hoopis rohkem aega võtab see, kui kirjutad pika teksti sinna kiirpostituse kasti ja see refreshi tõttu ära kaob ning pead siis ikkagi editorisse minema, et tekst uuesti ära kirjutada... kas pole nii... icon_smile.gif

_________________
marmer - minu pere tagasihoidlik kodukas ja
lingikogu ...


viimati muutis KosMa 25.02.2003 21:14:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 25.02.2003 21:14:25 vasta tsitaadiga

see eelvaade teeb sama välja kui vajutada seda vasta nuppu...aga selles mõttes on hea...et kui algul mõtled ,et kirjutad lühikese teksti...aga siis tuleb välja ,et asi läheb pikemaks siis saab seda eelvaadet kasutada...ja mis aja jooksul se refresh toimub?
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KosMa
Kreisi kasutaja


liitunud: 18.01.2003




sõnum 25.02.2003 21:16:33 vasta tsitaadiga

ei teagi täpselt, aga tundub kogemustest lähtuvalt, et nii umbes paari-kolme minuti tagant... või lendab aeg tõesti väga kiirelt ning see toimub hoopis näiteks viie minuti tagant... rohkem lihtsalt proovimise asi vist... vähemalt oma eelmist postitust ma poleks julenud otse kiirpostituse aknasse kribada, kuna üsnagi tõenäoliselt oleks ta selle aja jooksul refrshi ära teinud...
_________________
marmer - minu pere tagasihoidlik kodukas ja
lingikogu ...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Micron
HV kasutaja
Micron

liitunud: 11.01.2002




sõnum 27.02.2003 18:44:45 vasta tsitaadiga

Tavaliselt toimub see autorefresh tõesti siis , kui teda üldse vaja ei oleks ja näiteks , kui su kirjutatud pikk tekst läheb tänu sellele autorefreshile kaduma , siis ajab ikka sita keema küll . Teatud olukorras võib ta ju kasulik olla , aga tegelikult võiks ta täitsa vabalt välja lülitada - saaks ka ilma hakkama ja oleks välistatud , et vales kohas järsku pilt eest ära kaob !
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2003 18:48:15 vasta tsitaadiga

... tjah, pole head ilma halvata st. endale see siiski meeldib, kuna
ilma selle uuenduseta ei kuuleks saabunud privaatsõnumit icon_neutral.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.02.2003 19:05:58 vasta tsitaadiga

see aga ei tohiks töötada mingi konkreetse teema sees
t2na sai sellepärast yhte posti 3 korda kirjutatud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2003 19:08:21 vasta tsitaadiga

libekala kirjutas:
t2na sai sellepärast yhte posti 3 korda kirjutatud

icon_biggrin.gif mitu korda võib ühe ja sama reha otsa astuda ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.02.2003 19:18:24 vasta tsitaadiga

esimene kord oli jutt juba valmis, kuid siis keegi segas ja magasin õige aja maha
teist korda vaatasin et autorefresh oli oma töö teinud ja surasin siis kohe nobesti kirjutama, kui olin j6udnud viimase lauseni, siis tuli j2lle autorefresh icon_eek.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 27.02.2003 19:20:20 vasta tsitaadiga

Ei no...Notepad abix sulle siis, kui nii hädine oled icon_lol.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti555
Kreisi kasutaja
anti555

liitunud: 18.01.2003




sõnum 27.02.2003 19:25:48 vasta tsitaadiga

mulle käib ka see täiega närvidele icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
_________________
https://antisoosaar.ee
https://blacksunset.ee
https://tekstiilipesur.com
https://airdry.ee
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 27.02.2003 19:39:22 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Ei no...Notepad abix sulle siis, kui nii hädine oled icon_lol.gif


aitab ka ju kui seda "vast" nuppu vajutada...seal minuteada seda autorefreshi pole...või on?

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 27.02.2003 20:42:08 vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
gemini kirjutas:
Ei no...Notepad abix sulle siis, kui nii hädine oled icon_lol.gif


aitab ka ju kui seda "vasta" nuppu vajutada...seal minuteada seda autorefreshi pole...või on?
Pole veel seal kohanud autorefreshi.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2003 21:17:16 vasta tsitaadiga

... nu õppige siis ometi selgeks fakt, et kui vaja kirjutada pikemalt,
võtke vaevaks seda teha ::vasta:: nupu kaudu, kas seda on tõesti
liiga palju ?

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 27.02.2003 21:36:58 vasta tsitaadiga

...aga keegi siis oskab öelda palju see aeg on? teinekord ma ei kirjutagi pikalt..hakkan näiteks midagi kirjutama..a siis hakkan jutule lisaks mingit linki otsima..ja jutt juba kadunud...
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2003 21:50:03 vasta tsitaadiga

Tuhkur kirjutas:
...aga keegi siis oskab öelda palju see aeg on? teinekord ma ei kirjutagi pikalt..hakkan näiteks midagi kirjutama..a siis hakkan jutule lisaks mingit linki otsima..ja jutt juba kadunud...

... seda ei saa ju siis enam kiireks vastuseks kvalifitseerida ... aga jah,
selles kiirvastuse kastis on ikka kuramuse mugav vastata, ning aeg-ajalt
on endalgi mõni kirjatükk värskenduse ohvriks langenud ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 27.02.2003 21:53:30 vasta tsitaadiga

A kas saaks selle siis teha profiilist valitavaks nagu juba algul pakuti... Ei tohiks ju väga raske olla. See, et mõne PS saab kätte paar(kümmend) minutit hiljem on väike probleem võrreldes mitme minuti kribamise raiskuminemisega...
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 27.02.2003 21:57:42 vasta tsitaadiga

aga ühesõnaga jääb kõik nii nagu on?
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.02.2003 22:03:49 vasta tsitaadiga

kui need boldid ja urlid ka sinna kiirvastuseboxi juurde pannakse, siis v6iks minupärast selle vasta lingi yldse 2ra koristada icon_wink.gif
iseenesest need ju tegelikult mahuvad sinna edukalt

_________________
☠


viimati muutis libe 27.02.2003 22:13:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 27.02.2003 22:09:27 vasta tsitaadiga

see on ka tegelt hea mõte...
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 28.02.2003 11:05:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui need boldid ja urlid ka sinna kiirvastuseboxi juurde pannakse, siis v6iks minupärast selle vasta lingi yldse 2ra koristada
iseenesest need ju tegelikult mahuvad sinna edukalt

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
autorefresh thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
krt, kuni siiamaani ei saanud ma aru, miks mul need tekstid ära kaovad, kui mingit pikemat vastust kirjutan. Alles eile vaatasin seda teemat ja siis koitis. Niisiis oleks ise ka selle auto refreshi mitte tegemise poolt, kuna nii on nii mõnigi pikk text kaduma läinud icon_evil.gif icon_evil.gif

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina777
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2003 12:00:34 vasta tsitaadiga

Ee, et kas võib juba profiili minna, linnukest panema et ei teeks autorefreshi? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2003 12:05:59 vasta tsitaadiga

mina777 kirjutas:
Ee, et kas võib juba profiili minna, linnukest panema et ei teeks autorefreshi? icon_rolleyes.gif

Antud lahendusel tuleks siis hakata muutma phpBB-d ennast. Ja seda mitte ainult ühes kahes kohas. Minu teadmiste kohaselt tuleb vastavad juurdekirjutused teha päris paljudesse failidesse, seda tuleks siis katsetada. Ehk asi pole nii lihtne, kui alguses võib paista.

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2003 12:12:21 vasta tsitaadiga

Selle automaatse uuendusega tuleks ikkagi midagi ette võtta.
Mind ta küll eriti ei häiri, kuna pole mulle eriti pahandust teinud, samas aga oleks mõne teise tegelase närvidele väike süsteemimodifikatsioon kindlasti kasulikum.
Selle võiks nii teha, et soovi korral saaks seda profiilist vastavalt tujule lubada/keelata ja ka intervalli määrata.
Ma arvan.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 28.02.2003 13:23:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Antud lahendusel tuleks siis hakata muutma phpBB-d ennast.

ja kes seda ehitab?...et äkki tema poole pöörduda?

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 28.02.2003 13:32:15 vasta tsitaadiga

offtopic

aga vaatan et saab muuta vist kasutajanime profiilist

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  automaatne uuendus mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.