|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
WoS
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2003
|
21.02.2003 21:08:47
automaatne uuendus |
|
|
selline küsimus, et kas see autorefresh on hädavajalik? Nimelt häirib see päris kohati kui on tegemist mõne suurema teemaga, ma loen ja siis lambist viskab ära, sest teeb automaatset uuendust. Kas ei oleks normaalsem, et inimene vajutab ise F5 kui tahab või liigub hiirega reload/refresh nupukesele? See säästaks bandwidthi, vähendaks serveri koormust ja kindlasti ka kasutajate närve. Tean mitu inimest, kel sama asi mitte meeltmööda pole olnud.
Või siis võiks olla võimalus valida linnukesega, kas soovid autorefreshi või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
21.02.2003 21:12:37
Re: automaatne uuendus |
|
|
| WoS kirjutas: |
selline küsimus, et kas see autorefresh on hädavajalik? Nimelt häirib see päris kohati kui on tegemist mõne suurema teemaga, ma loen ja siis lambist viskab ära, sest teeb automaatset uuendust. Kas ei oleks normaalsem, et inimene vajutab ise F5 kui tahab või liigub hiirega reload/refresh nupukesele? See säästaks bandwidthi, vähendaks serveri koormust ja kindlasti ka kasutajate närve. Tean mitu inimest, kel sama asi mitte meeltmööda pole olnud.
Või siis võiks olla võimalus valida linnukesega, kas soovid autorefreshi või mitte. |
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ipruul
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.12.2002
|
21.02.2003 21:15:14
|
|
|
| kus kohas see auto refresh yldse asutusel on? ma olen kokku puutunud väga mitmete arvutitega ja yhelgi ei ole seda veel näinud. aga sinu jutust järeldan, et see on küll eba vajalik
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
21.02.2003 21:15:43
|
|
|
| Niipalju kui mina tean siis see auto-refresh on hädavajalik sessiooni hoidmiseks - pole muidugi 100% kindel selles
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WoS
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2003
|
21.02.2003 22:07:42
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| Niipalju kui mina tean siis see auto-refresh on hädavajalik sessiooni hoidmiseks - pole muidugi 100% kindel selles |
siin paned küll puusse. ja kui ka hoitakse siin nii sessiooni, siis on küll väga ebapraktiline. cookie is da magic word.
| ipruul kirjutas: |
kus kohas see auto refresh yldse asutusel on? ma olen kokku puutunud väga mitmete arvutitega ja yhelgi ei ole seda veel näinud. aga sinu jutust järeldan, et see on küll eba vajalik
|
hmm...no võta mingi teema lahti kasvõi ja passi seal. Küll varsti läheb refreshib...pole küll aega mõõtnud.
--------------------------------
<meta http-equiv="refresh" content="660">
blahh...ehk siis 11 min on refresh aeg. Pikemad teemad nõuavad pikemalt süvenemist. Või sai alles nüüd see 11 min peale lükatud? Millegipärast tundub, et varem küll nii kaua aega ei läinud kui refreshi tegi. Muidugi varem ei ole ma source'i vaadanud kah.
viimati muutis WoS 21.02.2003 22:17:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
21.02.2003 22:12:45
|
|
|
mul on olnud nii...,et kui kirjutada siin kiirpostituses või mis asi ta nüüd on...kirjutad mingi pika teksti valmis ja siis teeb äkki ise autorefreshi ja kõik tekst on läinud...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommionu
tubli telepoiss


liitunud: 17.11.2001
|
21.02.2003 22:14:44
|
|
|
| Tuhkur kirjutas: |
mul on olnud nii...,et kui kirjutada siin kiirpostituses või mis asi ta nüüd on...kirjutad mingi pika teksti valmis ja siis teeb äkki ise autorefreshi ja kõik tekst on läinud...  |
postituste kribamise ajal pole mul never refresh'inud, aga teema lugemise ajal küll
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WoS
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2003
|
21.02.2003 22:19:27
|
|
|
| tommionu kirjutas: |
postituste kribamise ajal pole mul never refresh'inud, aga teema lugemise ajal küll  |
no tema räägib sellest kiirpostituse aknast, mis teema lugemise ajal sul all on. Siis ikka refreshib.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
21.02.2003 22:21:22
|
|
|
| tommionu kirjutas: |
postituste kribamise ajal pole mul never refresh'inud, aga teema lugemise ajal küll  |
ju sa siis pole nii pikka teksti ja nii kaua kirjutanud seal kiirpostituse aknas...seepärast selle kasti nimi vist ongi kiirpostitus...,et tuleb kiirelt kirjutada...muidu kaob ära
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommionu
tubli telepoiss


liitunud: 17.11.2001
|
21.02.2003 22:22:29
|
|
|
asi selles et ei kasuta seda kiirpostituse akent
alati ju teemat lugedes jääb ette ennem nupp VASTA
ja siis alles tuleb see nö editeerimis keskkond ...
üldse tavaliselt panen tsiteeri kohe vastava postituse juures, sest siis mul on silme ees ka kohe see jutt, mida ma kommida otseselt tahan - hiljem nagunii kas kustutan selle jutu üldse või redigeerin lühemaks
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
21.02.2003 22:24:47
|
|
|
aga see kui nüüd seda nuppu vajutada...siis tuleb ju tiba ka oodata...ühesõnaga võtab rohkem aega ja on tiba tülikam
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommionu
tubli telepoiss


liitunud: 17.11.2001
|
21.02.2003 22:28:14
|
|
|
| Tuhkur kirjutas: |
| aga see kui nüüd seda nuppu vajutada...siis tuleb ju tiba ka oodata...ühesõnaga võtab rohkem aega ja on tiba tülikam |
muretse normaalne ühendus siis 8)
mingist sekundilist viivitust ma küll mingiks tüliks ei pea ja ilgeks ootamiseks ...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
21.02.2003 22:32:04
|
|
|
Aga kusjuures Mozillat kasutades ei kao ära ka sealt kiirpostituse aknast tekst kui autorefreshi teeb. Vähemalt mul küll pole kadunud... mitmel korral on juhtunud refreshima, aga ilmub ka pooleliolev tekst uuesti tagasi.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommionu
tubli telepoiss


liitunud: 17.11.2001
|
21.02.2003 22:43:41
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
| Aga kusjuures Mozillat kasutades ei kao ära ka sealt kiirpostituse aknast tekst kui autorefreshi teeb. Vähemalt mul küll pole kadunud... mitmel korral on juhtunud refreshima, aga ilmub ka pooleliolev tekst uuesti tagasi. |
kusjuures ka netikaabaks 7.0 ja ka nüüd siis 7.1 jätab meelde mul, mida ma kuhugi siin HVF'is kribanud olen ja kui ma kogemata kuskile valele lingile juhtun vajutama ja siis BACK teen, on kirjutatud tekst ilusti alles 8)
teiste veebisaitide kohta ei oska öelda, kuna ei kommenteeri kuskil mujal kui HVF'is
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
21.02.2003 23:03:38
|
|
|
| tommionu kirjutas: |
muretse normaalne ühendus siis 8)
mingist sekundilist viivitust ma küll mingiks tüliks ei pea ja ilgeks ootamiseks ... |
Leht loodi 0.135374 sekundiga...tähendab ,et ühendus on ok...aga ikkagi...lisanupuvajutus...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommionu
tubli telepoiss


liitunud: 17.11.2001
|
21.02.2003 23:06:01
|
|
|
| Tuhkur kirjutas: |
| ... aga ikkagi...lisanupuvajutus... |
nu eriti laisk
selle eest pole aga mul probleemi et kirjutatu äkki ära kaob
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
21.02.2003 23:07:31
|
|
|
no laisk või mitte...aga kiirem saab ikka nii nagu mina seda teen...ja sel juhul on see autorefresh küll tülikas
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommionu
tubli telepoiss


liitunud: 17.11.2001
|
21.02.2003 23:14:39
|
|
|
| Tuhkur kirjutas: |
| no laisk või mitte...aga kiirem saab ikka nii nagu mina seda teen...ja sel juhul on see autorefresh küll tülikas |
niikaua on kiirem kui sa loed teema viimaseid poste ja hakkad ise kommima kohe sinna otsa, aga niikaua mitte ei ole see kiirem, kui loed mingit teemat ja siis on mingi koht seal keskel (minul on näiteks 100 posti üksteise otsas järjest ), kus sa tahad kommida juurde (näiteks keegi käis välja mingi asja ja sa tahad midagi kas juurde lisada või üldse asja oma seisukohalt vaadelda) ... sa vajutad ju tsiteeri, mitte ei lähe teema lõppu (kas siis scrollides, hiirega scrolli-bar'i vedades, või siis CTRL+END) ... või tõesti lähed teema lõppu ja hakkad siis oma juttu ajama ... sama kaua võtab see minu nupu vajutus aega kui sinu teema lõppu minemine mingil moel
PS. enamalt jaolt minul vähemalt tuleb küll juba poole teema peal midagi keelele ja mida tahaks välja öelda
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
21.02.2003 23:49:10
|
|
|
no sellest "tsiteeri" nupust saan ma aru...ja kasutan ise ka seda...aga kuna praegu ple tsiteerimist vaja siis kirjutan ikkagi siia kiirpostitusse...
ühesõnaga kui sa seda kiirpostitust ei kasuta siis see autorefresh niiväga ei segagi...lihtsalt lugedes annab vana koha üles otsida...
äkki teeks küsitluse selle kohta....keda see autorefresh segab ja keda mitte
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WoS
HV vaatleja
liitunud: 09.01.2003
|
22.02.2003 01:30:15
|
|
|
| ma räägin kah, et mind häirib see kõige rohkem lugemisel...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
22.02.2003 14:41:07
|
|
|
| Mind pole küll kordagi seganud. Seega kui midagi muuta, siis ainult nii, et profiili veel üks parameeter ümberklõpsimiseks juurde.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tar
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
25.02.2003 19:41:22
|
|
|
| Oleks ka poolt et see refresh oleks valikuline.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotkas1000
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
25.02.2003 19:53:15
Re: automaatne uuendus |
|
|
| WoS kirjutas: |
selline küsimus, et kas see autorefresh on hädavajalik? Nimelt häirib see päris kohati kui on tegemist mõne suurema teemaga, ma loen ja siis lambist viskab ära, sest teeb automaatset uuendust. Kas ei oleks normaalsem, et inimene vajutab ise F5 kui tahab või liigub hiirega reload/refresh nupukesele? See säästaks bandwidthi, vähendaks serveri koormust ja kindlasti ka kasutajate närve. Tean mitu inimest, kel sama asi mitte meeltmööda pole olnud.
Või siis võiks olla võimalus valida linnukesega, kas soovid autorefreshi või mitte. |
Mind häirib see täiega. See ju tegelt ebavajalik. Niiet arvan, et oleks parem, kui seda ei toimuks. WoS, sa tee küsitlus siia teemasse. Las siis iga mees hääletab konkreetselt, kas "ei" või "jah". Vähem mõtetut läbu.
_________________ Tõlkis: Luule Zavornok
Teksti luges: Malle Peedo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clon
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2002
|
25.02.2003 20:00:49
|
|
|
| Tuhkur kirjutas: |
| tommionu kirjutas: |
muretse normaalne ühendus siis 8)
mingist sekundilist viivitust ma küll mingiks tüliks ei pea ja ilgeks ootamiseks ... |
Leht loodi 0.135374 sekundiga...tähendab ,et ühendus on ok...aga ikkagi...lisanupuvajutus... |
IRWe see on aeg millega PHP lehe ära parsib .. see ei ole seotud ajaga millega see sinu ekraanile jõuab .. see on sama nii Dial-Up ühendusega kui ka localhostist lehte avades
näed nii:
<?php
list($micro,$sec) = split(" ",microtime());
$startTimer = $sec+$micro;
// php kood
list($micro,$sec) = split(" ",microtime());
$endTimer = $sec+$micro;
echo "Lehekülg genereeriti: " . substr($endTimer-$startTimer,0,6) . " sekundiga";
?>
|
aga auto-refresh käib mullegi närvidele .. nii mõnigi pikk txt on niimoodi kaduma läinud ja vihaga siis brauser kinni lajatatud [/code]
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
25.02.2003 20:45:01
|
|
|
no mulle tundus see aeg ka kuidagi imelikult lühike...aga eks ta mingi 1sekundiga umbes ette tuleb ka...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KosMa
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2003
|
25.02.2003 21:11:49
|
|
|
häirib tegelikult see refresh niiöelda 'valel ajal' mindki - just siis kui olen enda arvates lõpetamas ühte oma pikemat kommentaari... ja ongi kõik läinud...
no selleks, et kiirpostituse aknasse pikemat teksti kirjutada ning ei taha, et refresh häiriks (antud juhul, kuni see veel eksisteerib) võib ju alustuseks midagi sinna kiirpostituse aknasse juba ära kribada ja siis kasutada nuppu 'eelvaade', millega küll editorisse minnakse, kuid on vähemalt kindel, et tekst jääb sellest refreshist olenevalt alles... tjah... aeglasema ühenduse puhul võtab muidugi nati aega, et sinna editorisse minna, KUID hoopis rohkem aega võtab see, kui kirjutad pika teksti sinna kiirpostituse kasti ja see refreshi tõttu ära kaob ning pead siis ikkagi editorisse minema, et tekst uuesti ära kirjutada... kas pole nii...
_________________ marmer - minu pere tagasihoidlik kodukas ja
lingikogu ...
viimati muutis KosMa 25.02.2003 21:14:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
25.02.2003 21:14:25
|
|
|
see eelvaade teeb sama välja kui vajutada seda vasta nuppu...aga selles mõttes on hea...et kui algul mõtled ,et kirjutad lühikese teksti...aga siis tuleb välja ,et asi läheb pikemaks siis saab seda eelvaadet kasutada...ja mis aja jooksul se refresh toimub?
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KosMa
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2003
|
25.02.2003 21:16:33
|
|
|
ei teagi täpselt, aga tundub kogemustest lähtuvalt, et nii umbes paari-kolme minuti tagant... või lendab aeg tõesti väga kiirelt ning see toimub hoopis näiteks viie minuti tagant... rohkem lihtsalt proovimise asi vist... vähemalt oma eelmist postitust ma poleks julenud otse kiirpostituse aknasse kribada, kuna üsnagi tõenäoliselt oleks ta selle aja jooksul refrshi ära teinud...
_________________ marmer - minu pere tagasihoidlik kodukas ja
lingikogu ... |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Micron
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2002
|
27.02.2003 18:44:45
|
|
|
| Tavaliselt toimub see autorefresh tõesti siis , kui teda üldse vaja ei oleks ja näiteks , kui su kirjutatud pikk tekst läheb tänu sellele autorefreshile kaduma , siis ajab ikka sita keema küll . Teatud olukorras võib ta ju kasulik olla , aga tegelikult võiks ta täitsa vabalt välja lülitada - saaks ka ilma hakkama ja oleks välistatud , et vales kohas järsku pilt eest ära kaob !
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.02.2003 18:48:15
|
|
|
... tjah, pole head ilma halvata st. endale see siiski meeldib, kuna
ilma selle uuenduseta ei kuuleks saabunud privaatsõnumit
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
27.02.2003 19:05:58
|
|
|
see aga ei tohiks töötada mingi konkreetse teema sees
t2na sai sellepärast yhte posti 3 korda kirjutatud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.02.2003 19:08:21
|
|
|
| libekala kirjutas: |
| t2na sai sellepärast yhte posti 3 korda kirjutatud |
mitu korda võib ühe ja sama reha otsa astuda ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
27.02.2003 19:18:24
|
|
|
esimene kord oli jutt juba valmis, kuid siis keegi segas ja magasin õige aja maha
teist korda vaatasin et autorefresh oli oma töö teinud ja surasin siis kohe nobesti kirjutama, kui olin j6udnud viimase lauseni, siis tuli j2lle autorefresh
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
27.02.2003 19:20:20
|
|
|
Ei no...Notepad abix sulle siis, kui nii hädine oled
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti555
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
27.02.2003 19:39:22
|
|
|
| gemini kirjutas: |
Ei no...Notepad abix sulle siis, kui nii hädine oled  |
aitab ka ju kui seda "vast" nuppu vajutada...seal minuteada seda autorefreshi pole...või on?
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
27.02.2003 20:42:08
|
|
|
| Tuhkur kirjutas: |
| gemini kirjutas: |
Ei no...Notepad abix sulle siis, kui nii hädine oled  |
aitab ka ju kui seda "vasta" nuppu vajutada...seal minuteada seda autorefreshi pole...või on? |
Pole veel seal kohanud autorefreshi.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.02.2003 21:17:16
|
|
|
... nu õppige siis ometi selgeks fakt, et kui vaja kirjutada pikemalt,
võtke vaevaks seda teha ::vasta:: nupu kaudu, kas seda on tõesti
liiga palju ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
27.02.2003 21:36:58
|
|
|
...aga keegi siis oskab öelda palju see aeg on? teinekord ma ei kirjutagi pikalt..hakkan näiteks midagi kirjutama..a siis hakkan jutule lisaks mingit linki otsima..ja jutt juba kadunud...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.02.2003 21:50:03
|
|
|
| Tuhkur kirjutas: |
| ...aga keegi siis oskab öelda palju see aeg on? teinekord ma ei kirjutagi pikalt..hakkan näiteks midagi kirjutama..a siis hakkan jutule lisaks mingit linki otsima..ja jutt juba kadunud... |
... seda ei saa ju siis enam kiireks vastuseks kvalifitseerida ... aga jah,
selles kiirvastuse kastis on ikka kuramuse mugav vastata, ning aeg-ajalt
on endalgi mõni kirjatükk värskenduse ohvriks langenud ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.02.2003 21:53:30
|
|
|
A kas saaks selle siis teha profiilist valitavaks nagu juba algul pakuti... Ei tohiks ju väga raske olla. See, et mõne PS saab kätte paar(kümmend) minutit hiljem on väike probleem võrreldes mitme minuti kribamise raiskuminemisega...
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
27.02.2003 21:57:42
|
|
|
aga ühesõnaga jääb kõik nii nagu on?
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
27.02.2003 22:03:49
|
|
|
kui need boldid ja urlid ka sinna kiirvastuseboxi juurde pannakse, siis v6iks minupärast selle vasta lingi yldse 2ra koristada
iseenesest need ju tegelikult mahuvad sinna edukalt
_________________ ☠
viimati muutis libe 27.02.2003 22:13:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
27.02.2003 22:09:27
|
|
|
see on ka tegelt hea mõte...
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Plin500
HV piljardihai

liitunud: 15.01.2002
|
28.02.2003 11:05:28
|
|
|
| tsitaat: |
kui need boldid ja urlid ka sinna kiirvastuseboxi juurde pannakse, siis v6iks minupärast selle vasta lingi yldse 2ra koristada
iseenesest need ju tegelikult mahuvad sinna edukalt
|
autorefresh
krt, kuni siiamaani ei saanud ma aru, miks mul need tekstid ära kaovad, kui mingit pikemat vastust kirjutan. Alles eile vaatasin seda teemat ja siis koitis. Niisiis oleks ise ka selle auto refreshi mitte tegemise poolt, kuna nii on nii mõnigi pikk text kaduma läinud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina777
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2001
|
28.02.2003 12:00:34
|
|
|
Ee, et kas võib juba profiili minna, linnukest panema et ei teeks autorefreshi?
|
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
28.02.2003 12:05:59
|
|
|
| mina777 kirjutas: |
Ee, et kas võib juba profiili minna, linnukest panema et ei teeks autorefreshi?  |
Antud lahendusel tuleks siis hakata muutma phpBB-d ennast. Ja seda mitte ainult ühes kahes kohas. Minu teadmiste kohaselt tuleb vastavad juurdekirjutused teha päris paljudesse failidesse, seda tuleks siis katsetada. Ehk asi pole nii lihtne, kui alguses võib paista.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
28.02.2003 12:12:21
|
|
|
Selle automaatse uuendusega tuleks ikkagi midagi ette võtta.
Mind ta küll eriti ei häiri, kuna pole mulle eriti pahandust teinud, samas aga oleks mõne teise tegelase närvidele väike süsteemimodifikatsioon kindlasti kasulikum.
Selle võiks nii teha, et soovi korral saaks seda profiilist vastavalt tujule lubada/keelata ja ka intervalli määrata.
Ma arvan.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuhkur
HV veteran

liitunud: 16.07.2002
|
28.02.2003 13:23:12
|
|
|
| tsitaat: |
Antud lahendusel tuleks siis hakata muutma phpBB-d ennast.
|
ja kes seda ehitab?...et äkki tema poole pöörduda?
_________________ ____________________ |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carramba
läburaator


liitunud: 06.03.2002
|
28.02.2003 13:32:15
|
|
|
offtopic
aga vaatan et saab muuta vist kasutajanime profiilist
_________________ he came,he got banned,he logged out - R.I.P |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|