|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
10.07.2006 16:19:40
|
|
|
Nagunii mõtlesin vesijahutust arendama hakata, nii et vaatab, mis saab.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
10.07.2006 18:31:37
|
|
|
| jt234 kirjutas: |
| Nagunii mõtlesin vesijahutust arendama hakata, nii et vaatab, mis saab. |
järelikult on radikas halvasti peale sätitud või termopastat hooletult vahele pandud. inbox jahutusega ei tohi def kelladel üle 90'C küll minna
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
10.07.2006 20:27:58
|
|
|
| endal ka zalman peal ja asi jahe, isegi stock cooleriga ei läind asi üle 90C
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
10.07.2006 22:56:08
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| järelikult on radikas halvasti peale sätitud või termopastat hooletult vahele pandud. inbox jahutusega ei tohi def kelladel üle 90'C küll minna |
Ma vist varem mainisin siin, et enne oli 84C max, mistõttu arvan, et asi enamjaolt praeguses kuumalaines.
Uut jahutust tahan ikkagi.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
10.07.2006 23:05:34
|
|
|
| Keegi vahepeal mu rekordid kah üle lasknud on?
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.07.2006 02:02:15
|
|
|
| pole märganud miskit sellist
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
14.07.2006 23:02:36
|
|
|
| Sponge Bob kirjutas: |
| Keegi vahepeal mu rekordid kah üle lasknud on? |
Ära muretse, sügiseks on lõhki. Enne ei viitsi. Siis peaks kobedam prose ka tulema.
sai igavusest kast kokku pandud. Üht-teist on vaja veel sättida kuna ühe GT temp on liiga kõrge. Ja üldse ei oska SLI's kaarte kellata. selle tulemuse lasin lihtsalt prooviks. Kast siis: P4 640 @ def, DDRII @700 Mhz, 2xLeadtek 6600GT Extreme @ 590/1184 (see ühe kaardi oma, teise kallasid ei leia kusagilt) ja tulemuseks on 15797
Arvestades sellega, et üksikuna saab see kaart räigelt proset kellates ja modidega mingi 11 kilo, siis kolme kilo eest on kaarti küll
EDIT: vaatasin hwbot'ti ja oomeni SLI tulemus esimesel katsel pooleks 1. oomen - 15108.00 - dual GeForce 6600 GT - A64 6600GT SLI
Jõudis masinasse ka 05, selle tulemuses küll numbriliselt nii suurt vahet ei ole aga protsentidesse arvutatuna vist isegi suurem:6488
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajee
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003
|
15.07.2006 09:32:28
|
|
|
Pärast aastast kasutamist nTune-ga ja tolmu täis arvutist on tulemus käes - artifaktid
Need on olemas kohe arvuti käivitamisel, kui kaart on veel jahe. Seega uue jahutuse panekuga või kaardi BIOS-est pinge vähendamine enam ei päästaks? Arvuti nii ka juba mitu kuud töötanud.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zajats
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2002
|
18.07.2006 10:05:46
|
|
|
| Mõtlesin ka oma R 9600 vahetada GT6800 vastu, aga lugedes siis probleemide hunnikut, siis hakkan juba kahtlema. Mitu kaarti üleüldse ilma tempi ja draiveriprobleemideta töötab?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
18.07.2006 10:14:13
|
|
|
minul üle aasta juba töötab normaalselt
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
19.07.2006 17:41:57
|
|
|
| Zajats kirjutas: |
| Mõtlesin ka oma R 9600 vahetada GT6800 vastu, aga lugedes siis probleemide hunnikut, siis hakkan juba kahtlema. Mitu kaarti üleüldse ilma tempi ja draiveriprobleemideta töötab? |
Umbes 95%..
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prigo
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.06.2005
|
19.07.2006 19:34:23
|
|
|
Lollidel jookseb ikka vigadega.Kui ainult lastakse drivereid üle jne.Siis loogilne, et kaart ei tööta korralikult jne.
Endal mõistus peas siis töötab kaart nagu loom.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
22.07.2006 18:43:57
|
|
|
default cooler on Asuse isendil ka ikka paras junn... lasin miskit testi joosta ja suutis üle 80C välja pigistada...harjumatu kui varem omasin 6800LE'd ja seal ei näinud enda meelest kunagi üle 50ne
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
22.07.2006 18:49:48
|
|
|
| Magic kirjutas: |
default cooler on Asuse isendil ka ikka paras junn... lasin miskit testi joosta ja suutis üle 80C välja pigistada...harjumatu kui varem omasin 6800LE'd ja seal ei näinud enda meelest kunagi üle 50ne  |
6600GT stock cooleritel on 80 kraadi suht normaalne ju.. tore kui üle 100 ei lähe.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
negro
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2003
|
22.07.2006 21:29:57
|
|
|
| stock jahutused on neil ikka erimõnnad utility'd küll jah, endal hakkas kah kaart siis täna jupsima, ekraan sassis ja värvilisi kaste täis, garantii kehtib veel, tasub viia? Ei ole varem kunagi kokkupuuteid garantiiga olnud, ei tea mida õeldagi ja kuidas kaardi sinna viin..
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
22.07.2006 21:39:23
|
|
|
| negro kirjutas: |
| stock jahutused on neil ikka erimõnnad utility'd küll jah, endal hakkas kah kaart siis täna jupsima, ekraan sassis ja värvilisi kaste täis, garantii kehtib veel, tasub viia? Ei ole varem kunagi kokkupuuteid garantiiga olnud, ei tea mida õeldagi ja kuidas kaardi sinna viin.. |
Arifaktid vist, kui garantii alles, siis vii julgelt.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
negro
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2003
|
22.07.2006 21:40:59
|
|
|
Viin lihtsalt kaardi sinna, seletan mis lahti ja mis viga ja vsjo?
Tsekk on kah olemas muidugi..
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
22.07.2006 21:49:04
|
|
|
| negro kirjutas: |
Viin lihtsalt kaardi sinna, seletan mis lahti ja mis viga ja vsjo?
Tsekk on kah olemas muidugi.. |
Jah..
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
23.07.2006 03:03:45
|
|
|
| Kui suur jõudluse vahet on 8AGP ja PCI-e vahel ?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
23.07.2006 03:10:21
|
|
|
| StaticX kirjutas: |
| Kui suur jõudluse vahet on 8AGP ja PCI-e vahel ? |
Oleneb kaardist, 8xAGP peal kipuvad takt-taktile võrdsed kaardid kopikavõrra kiiremadki vahest olema.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mr.D
HV kasutaja
liitunud: 31.12.2004
|
23.07.2006 15:37:53
|
|
|
| Kas mitte pci-e kaardid ei olnud kiiremad, kuna uuemad kaardid on kõik native pci-e ja et agp peal tööle saada peab kasutama mingit bridge'i (atil rialto)
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
23.07.2006 22:54:43
|
|
|
Puhastasin jahutuse ära ja vahetasin termopastat, 3dmark 03-es sain 9069p.
Temp üle 77C ei läinud
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
24.07.2006 00:17:52
|
|
|
| jt234 kirjutas: |
Puhastasin jahutuse ära ja vahetasin termopastat, 3dmark 03-es sain 9069p.
Temp üle 77C ei läinud  |
mis kellade juures?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
24.07.2006 01:04:29
|
|
|
550/1310
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
24.07.2006 01:16:06
|
|
|
prose ja mälu jooksid siis stock kiirusel? viimati kui sai videot väheke kurjemaks aetud sain sain 9016@546/1200 ja seda siis ainult videot piinates
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
24.07.2006 01:37:34
|
|
|
jah, prose ja mälu stock va mälu latencyt väheke.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
24.07.2006 02:06:17
|
|
|
| Mr.D kirjutas: |
| Kas mitte pci-e kaardid ei olnud kiiremad, kuna uuemad kaardid on kõik native pci-e ja et agp peal tööle saada peab kasutama mingit bridge'i (atil rialto) |
Njah, paistab tõesti, et PCI-E kaart siiski tõepoolest kopikavõrra kiirem enamuses testides - http://www.hardocp.com/article.html?art=NzE2LDEsLGhlbnRodXNpYXN0
Samas erinevus on minimaalne.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
24.07.2006 17:32:10
|
|
|
| Keegi PCI-E Asus EN6600GT/TD/128M biosit anda saaks? või äkki on PCI-E Leadteki 6600GT 128MB biost.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sponge
HV Guru

liitunud: 28.08.2004
|
24.07.2006 17:37:02
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| Keegi PCI-E Asus EN6600GT/TD/128M biosit anda saaks? või äkki on PCI-E Leadteki 6600GT 128MB biost. |
tule msn, jagan oma magic bioseid 8)
|
|
| Kommentaarid: 398 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
323 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
28.07.2006 17:33:11
|
|
|
| Kas mul on mõtet vahetada ati radeon 9600pro 6600 vastu?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
28.07.2006 17:34:57
|
|
|
6600 eriti küll mitte, 6600gt vastu aga küll
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.07.2006 18:17:49
|
|
|
| 6600 on kuskil 60-75% kiirem kui 9600Pro, 6600GT kuskil 100-120%
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.07.2006 19:39:07
|
|
|
sai enda asuse radikas maha võetud org. vent maha kruvitud ja sinna 70X70 vent puhuma orgunnitud@5V
temp langes ligi 20C(alguses oli koormusega üle 80 isegi)... seega soojusmahutavus on sel vask junnil päris hea, kui vaid seda piisavalt jahutada suudaks see pisike org. vent
550/1100 sai asja piinatud...
eks nüüd võib asja ka juba natuke modida
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
01.08.2006 00:41:23
|
|
|
Põmst siis nigu idee vahetada oma fx5700u selle vastu. Ega tal vist GT-ga võrreldes peale kloki ei tohiks midagi muud erinevust olla? Põhjus, miks sellise vahetuse teen, on lihtsalt selles, et tahaks oblivioni, most wanted-t jms huvitava pildiiluga mänge mängida 30+fps ja ikka ilusa graafikaga. Praegu on oblivionil siuke jama, et low graafikaga ei vea eriti välja (5-12 fps) ja very low-ga on siuke jama, et koobastes on LIIGA valge ja õues on päris palju siuksi suuri rohelisi larakaid, millede all on õige maapind ja objektid. veidike jama, kui mingi hundu või trol end selle sisse peidab ja mulle tappa annab, niiet mina aru ei saa kes, kus ja kas ründab
Kuna vend tahab kah sama kaarti, siis küsimus, et kas HDR kah võimalik? Mu teada tuli HDR alles 7. seeria kaartidele ja 6. veel ei olnd seda. Aga igaksjuhuks küsin üle.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
01.08.2006 01:17:42
|
|
|
| Cooler(-10), HDR-efektid, kui ma ei eksi, siis on 6600GT puhul täitsa olemas. Vähemalt MWs ja kusagil veel (liiga unine praegu, et mäletada) olid küll.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
01.08.2006 02:01:23
|
|
|
MW-s on mul kah ilus siuke HDR efekt, et tunnelist välja tulen, siis alguses suht pimestav ja pärast normaalne ja vastu päikest sõites on ikka kah väga kena vaatepilt, et päike nagu pimestaks iseasi kas see päris HDR on, sest kui oleks päris HDR, siis saaks ju seda ka oblivionis sisse lükata, aga mul ütleb, et not supported. Selleasemel on aga bloom ja ma arvan, et MW-s pole mitte HDR vaid nn. bloom
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
01.08.2006 02:07:25
|
|
|
HDR on 6-seeria kaartidel täitsa olemas. Bloomi ja HDRi vahe on ikka päris suur pildiliselt... Ja see 6600 on oluliselt sitem kui 6600GT. Pane 500.- juurde ja osta 6600GT.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
01.08.2006 13:47:45
|
|
|
Totu user, ei jägu raha mul 500 juurde panna. Säästan teise asja jaoks. Ons see 6600 tõesti nii pask et ei tasu? nagu öeldi peaks see ju põmst minu 9600prost 50% parem olema ja ma sellega rahul kui ka HDR on..
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
01.08.2006 14:30:39
|
|
|
| amddude kirjutas: |
Totu user, ei jägu raha mul 500 juurde panna. Säästan teise asja jaoks. Ons see 6600 tõesti nii piix et ei tasu? nagu öeldi peaks see ju põmst minu 9600prost 50% parem olema ja ma sellega rahul kui ka HDR on..  |
tavaline 6600 jääb shader 3 jooksutamisega uuemates mängudes kõvemal graffil natuke hätta, selle 500 annab ju ikka kuskilt kokku kraapida või siitsamast HV-st kasutatud kaart osta.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
01.08.2006 15:01:12
|
|
|
Siis neljapäeval beestingusse või kartulisse ja vaatab, mis seal kohal on. Kui on 6600gt umb 2k ja veidike alla siis võtab selle, kui aga pole gt neil pakkuda, siis võtab tavalise 6600. Shader 3 pole uneski näinud, aga juba sm2 on mu jaoks . Küsimus pole mitte niivõrd kraapimises, kuivõrd selles, et palju ma tahan uue video alla panna. Põmst võiks ju mingi 5k vidina kah peale raiuda, aga mõttega? Arvestades ülejäänd konfi ja seda, et tahaks rohkem oma surraundile rõhku panna uut võimu raisale vaja.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
01.08.2006 15:06:25
|
|
|
| Cooler(-10) kirjutas: |
Siis neljapäeval beestingusse või kartulisse ja vaatab, mis seal kohal on. Kui on 6600gt umb 2k ja veidike alla siis võtab selle, kui aga pole gt neil pakkuda, siis võtab tavalise 6600. Shader 3 pole uneski näinud, aga juba sm2 on mu jaoks . Küsimus pole mitte niivõrd kraapimises, kuivõrd selles, et palju ma tahan uue video alla panna. Põmst võiks ju mingi 5k vidina kah peale raiuda, aga mõttega? Arvestades ülejäänd konfi ja seda, et tahaks rohkem oma surraundile rõhku panna uut võimu raisale vaja.  |
Sama aga ma hoian raha Wii jaoks
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
01.08.2006 15:20:22
|
|
|
| Cooler(-10) kirjutas: |
Siis neljapäeval beestingusse või kartulisse ja vaatab, mis seal kohal on. Kui on 6600gt umb 2k ja veidike alla siis võtab selle, kui aga pole gt neil pakkuda, siis võtab tavalise 6600. Shader 3 pole uneski näinud, aga juba sm2 on mu jaoks . Küsimus pole mitte niivõrd kraapimises, kuivõrd selles, et palju ma tahan uue video alla panna. Põmst võiks ju mingi 5k vidina kah peale raiuda, aga mõttega? Arvestades ülejäänd konfi ja seda, et tahaks rohkem oma surraundile rõhku panna uut võimu raisale vaja.  |
Beestingus 6600GT'd pole kohapeal igatahes. Sa võid ju sealt tegelt 2100.- eest 6800GS Sonic AGP võtta. Kuigi jah, see on 128 mb ja 128 bit..
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
01.08.2006 15:59:44
|
|
|
| A mis see 6800gs on ikka parem kui 6600/gt? Või on see nagu nuditud variant nagu le vms?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
01.08.2006 16:01:34
|
|
|
6800gs ikka parem kui 6600. See variant beestingust on ka ka 450/1200 kelladega. (sest ta on 128 bit)
Suht normaalne jahutus oli ka peal silmaga vaadates.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
01.08.2006 17:36:52
|
|
|
| wa666ou kirjutas: |
| Cooler(-10), HDR-efektid, kui ma ei eksi, siis on 6600GT puhul täitsa olemas. Vähemalt MWs ja kusagil veel (liiga unine praegu, et mäletada) olid küll. |
Tavalisel ka ikka HDR vä?
Aah ja kas 6600 piisab 350w toitekast?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
01.08.2006 17:44:38
|
|
|
| tsitaat: |
Aah ja kas 6600 piisab 350w toitekast?
|
üldiselt oleneb, mis tootja toide on (+ ülejäänud konf ). Mingite junnidega on probleeme esinenud siin rahval küll.
viimati muutis wa666ou 01.08.2006 17:45:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
01.08.2006 17:45:05
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| wa666ou kirjutas: |
| Cooler(-10), HDR-efektid, kui ma ei eksi, siis on 6600GT puhul täitsa olemas. Vähemalt MWs ja kusagil veel (liiga unine praegu, et mäletada) olid küll. |
Tavalisel ka ikka HDR vä?
Aah ja kas 6600 piisab 350w toitekast? |
HDR-i (ehk siis shader 3, HDR on aint väike osa sm3 võimalustest) on alates 6-ndast seeriast igal nvidia geforce kaardil.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
01.08.2006 20:59:41
|
|
|
| wa666ou kirjutas: |
| tsitaat: |
Aah ja kas 6600 piisab 350w toitekast?
|
üldiselt oleneb, mis tootja toide on (+ ülejäänud konf ). Mingite junnidega on probleeme esinenud siin rahval küll. |
No mul ju profiil täidetud ilusti värviliselt. omaette kunstitöö aah enivei see on codegeni oma.... jääb siis puha hätta? aah ja pealegi see võib 300ne ka olla. ma ei ole kindel kuda sed akindlaks teha
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpeedy
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.07.2005
|
01.08.2006 21:20:56
|
|
|
| mingit shader 3 pole vaja, et HDR töötaks. Sm 2 funkab ka.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|