Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV43 ehk GeForce 6600 Seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2006 16:19:40 vasta tsitaadiga

Nagunii mõtlesin vesijahutust arendama hakata, nii et vaatab, mis saab.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2006 18:31:37 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
Nagunii mõtlesin vesijahutust arendama hakata, nii et vaatab, mis saab.


järelikult on radikas halvasti peale sätitud või termopastat hooletult vahele pandud. inbox jahutusega ei tohi def kelladel üle 90'C küll minna
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2006 20:27:58 vasta tsitaadiga

endal ka zalman peal ja asi jahe, isegi stock cooleriga ei läind asi üle 90C
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2006 22:56:08 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
järelikult on radikas halvasti peale sätitud või termopastat hooletult vahele pandud. inbox jahutusega ei tohi def kelladel üle 90'C küll minna


Ma vist varem mainisin siin, et enne oli 84C max, mistõttu arvan, et asi enamjaolt praeguses kuumalaines.
Uut jahutust tahan ikkagi.

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2006 23:05:34 vasta tsitaadiga

Keegi vahepeal mu rekordid kah üle lasknud on?
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.07.2006 02:02:15 vasta tsitaadiga

pole märganud miskit sellist
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2006 23:02:36 vasta tsitaadiga

Sponge Bob kirjutas:
Keegi vahepeal mu rekordid kah üle lasknud on?


Ära muretse, sügiseks on lõhki. Enne ei viitsi. Siis peaks kobedam prose ka tulema.

sai igavusest kast kokku pandud. Üht-teist on vaja veel sättida kuna ühe GT temp on liiga kõrge. Ja üldse ei oska SLI's kaarte kellata. selle tulemuse lasin lihtsalt prooviks. Kast siis: P4 640 @ def, DDRII @700 Mhz, 2xLeadtek 6600GT Extreme @ 590/1184 (see ühe kaardi oma, teise kallasid ei leia kusagilt) ja tulemuseks on 15797


Arvestades sellega, et üksikuna saab see kaart räigelt proset kellates ja modidega mingi 11 kilo, siis kolme kilo eest on kaarti küll

EDIT: vaatasin hwbot'ti ja oomeni SLI tulemus esimesel katsel pooleks icon_wink.gif 1. oomen - 15108.00 - dual GeForce 6600 GT - A64 6600GT SLI

Jõudis masinasse ka 05, selle tulemuses küll numbriliselt nii suurt vahet ei ole aga protsentidesse arvutatuna vist isegi suurem:6488
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 15.07.2006 09:32:28 vasta tsitaadiga

Pärast aastast kasutamist nTune-ga ja tolmu täis arvutist on tulemus käes - artifaktid

Need on olemas kohe arvuti käivitamisel, kui kaart on veel jahe. Seega uue jahutuse panekuga või kaardi BIOS-est pinge vähendamine enam ei päästaks? Arvuti nii ka juba mitu kuud töötanud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zajats
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2006 10:05:46 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ka oma R 9600 vahetada GT6800 vastu, aga lugedes siis probleemide hunnikut, siis hakkan juba kahtlema. Mitu kaarti üleüldse ilma tempi ja draiveriprobleemideta töötab?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.07.2006 10:14:13 vasta tsitaadiga

minul üle aasta juba töötab normaalselt icon_smile.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2006 17:41:57 vasta tsitaadiga

Zajats kirjutas:
Mõtlesin ka oma R 9600 vahetada GT6800 vastu, aga lugedes siis probleemide hunnikut, siis hakkan juba kahtlema. Mitu kaarti üleüldse ilma tempi ja draiveriprobleemideta töötab?


Umbes 95%..

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 19.07.2006 19:34:23 vasta tsitaadiga

Lollidel jookseb ikka vigadega.Kui ainult lastakse drivereid üle jne.Siis loogilne, et kaart ei tööta korralikult jne.
Endal mõistus peas siis töötab kaart nagu loom. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 17:36:00 vasta tsitaadiga

Xpertvision 6600GT agp 128 mb 128 bit 1890.- Beestingust. Kas kellelgi on olnud kogemusi selle kaardiga? Lugesin reviewist et jahutus teeb põrgulärmi.

http://www.ixbt.com/video2/images/nv43-5/palit-6600gtagp-scan-front.jpg

Vat selline on see. HSI sild on huvitava koha peal, ehk annaks siia silencer modimata peale panna?
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.07.2006 18:43:57 vasta tsitaadiga

default cooler on Asuse isendil ka ikka paras junn... lasin miskit testi joosta ja suutis üle 80C välja pigistada...harjumatu kui varem omasin 6800LE'd ja seal ei näinud enda meelest kunagi üle 50ne icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 18:49:48 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
default cooler on Asuse isendil ka ikka paras junn... lasin miskit testi joosta ja suutis üle 80C välja pigistada...harjumatu kui varem omasin 6800LE'd ja seal ei näinud enda meelest kunagi üle 50ne icon_razz.gif


6600GT stock cooleritel on 80 kraadi suht normaalne ju.. tore kui üle 100 ei lähe. icon_razz.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
negro
HV vaatleja
negro

liitunud: 05.10.2003




sõnum 22.07.2006 21:29:57 vasta tsitaadiga

stock jahutused on neil ikka erimõnnad utility'd küll jah, endal hakkas kah kaart siis täna jupsima, ekraan sassis ja värvilisi kaste täis, garantii kehtib veel, tasub viia? Ei ole varem kunagi kokkupuuteid garantiiga olnud, ei tea mida õeldagi ja kuidas kaardi sinna viin..
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 21:39:23 vasta tsitaadiga

negro kirjutas:
stock jahutused on neil ikka erimõnnad utility'd küll jah, endal hakkas kah kaart siis täna jupsima, ekraan sassis ja värvilisi kaste täis, garantii kehtib veel, tasub viia? Ei ole varem kunagi kokkupuuteid garantiiga olnud, ei tea mida õeldagi ja kuidas kaardi sinna viin..


Arifaktid vist, kui garantii alles, siis vii julgelt. icon_smile.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
negro
HV vaatleja
negro

liitunud: 05.10.2003




sõnum 22.07.2006 21:40:59 vasta tsitaadiga

Viin lihtsalt kaardi sinna, seletan mis lahti ja mis viga ja vsjo?
Tsekk on kah olemas muidugi..
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 21:49:04 vasta tsitaadiga

negro kirjutas:
Viin lihtsalt kaardi sinna, seletan mis lahti ja mis viga ja vsjo?
Tsekk on kah olemas muidugi..


Jah.. icon_smile.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 23.07.2006 03:03:45 vasta tsitaadiga

Kui suur jõudluse vahet on 8AGP ja PCI-e vahel ?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 23.07.2006 03:10:21 vasta tsitaadiga

StaticX kirjutas:
Kui suur jõudluse vahet on 8AGP ja PCI-e vahel ?

Oleneb kaardist, 8xAGP peal kipuvad takt-taktile võrdsed kaardid kopikavõrra kiiremadki vahest olema.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mr.D
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2004




sõnum 23.07.2006 15:37:53 vasta tsitaadiga

Kas mitte pci-e kaardid ei olnud kiiremad, kuna uuemad kaardid on kõik native pci-e ja et agp peal tööle saada peab kasutama mingit bridge'i (atil rialto)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 22:54:43 vasta tsitaadiga

Puhastasin jahutuse ära ja vahetasin termopastat, 3dmark 03-es sain 9069p.
Temp üle 77C ei läinud thumbs_up.gif

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 24.07.2006 00:17:52 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
Puhastasin jahutuse ära ja vahetasin termopastat, 3dmark 03-es sain 9069p.
Temp üle 77C ei läinud thumbs_up.gif


mis kellade juures?

_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 01:04:29 vasta tsitaadiga

550/1310
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 24.07.2006 01:16:06 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
550/1310


prose ja mälu jooksid siis stock kiirusel? viimati kui sai videot väheke kurjemaks aetud sain sain 9016@546/1200 ja seda siis ainult videot piinates

_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 01:37:34 vasta tsitaadiga

jah, prose ja mälu stock va mälu latencyt väheke.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 24.07.2006 02:06:17 vasta tsitaadiga

Mr.D kirjutas:
Kas mitte pci-e kaardid ei olnud kiiremad, kuna uuemad kaardid on kõik native pci-e ja et agp peal tööle saada peab kasutama mingit bridge'i (atil rialto)

Njah, paistab tõesti, et PCI-E kaart siiski tõepoolest kopikavõrra kiirem enamuses testides - http://www.hardocp.com/article.html?art=NzE2LDEsLGhlbnRodXNpYXN0
Samas erinevus on minimaalne.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.07.2006 17:32:10 vasta tsitaadiga

Keegi PCI-E Asus EN6600GT/TD/128M biosit anda saaks? või äkki on PCI-E Leadteki 6600GT 128MB biost.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 17:37:02 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Keegi PCI-E Asus EN6600GT/TD/128M biosit anda saaks? või äkki on PCI-E Leadteki 6600GT 128MB biost.
tule msn, jagan oma magic bioseid icon_lol.gif 8)
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 17:33:11 vasta tsitaadiga

Kas mul on mõtet vahetada ati radeon 9600pro 6600 vastu?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2006 17:34:57 vasta tsitaadiga

6600 eriti küll mitte, 6600gt vastu aga küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.07.2006 18:17:49 vasta tsitaadiga

6600 on kuskil 60-75% kiirem kui 9600Pro, 6600GT kuskil 100-120%
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.07.2006 19:39:07 vasta tsitaadiga

sai enda asuse radikas maha võetud org. vent maha kruvitud ja sinna 70X70 vent puhuma orgunnitud@5V
temp langes ligi 20C(alguses oli koormusega üle 80 isegi)... seega soojusmahutavus on sel vask junnil päris hea, kui vaid seda piisavalt jahutada suudaks see pisike org. vent icon_biggrin.gif
550/1100 sai asja piinatud...
eks nüüd võib asja ka juba natuke modida icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 01.08.2006 00:41:23 vasta tsitaadiga

Põmst siis nigu idee vahetada oma fx5700u selle vastu. Ega tal vist GT-ga võrreldes peale kloki ei tohiks midagi muud erinevust olla? Põhjus, miks sellise vahetuse teen, on lihtsalt selles, et tahaks oblivioni, most wanted-t jms huvitava pildiiluga mänge mängida 30+fps ja ikka ilusa graafikaga. Praegu on oblivionil siuke jama, et low graafikaga ei vea eriti välja (5-12 fps) ja very low-ga on siuke jama, et koobastes on LIIGA valge ja õues on päris palju siuksi suuri rohelisi larakaid, millede all on õige maapind ja objektid. veidike jama, kui mingi hundu või trol end selle sisse peidab ja mulle tappa annab, niiet mina aru ei saa kes, kus ja kas ründab icon_evil.gif

Kuna vend tahab kah sama kaarti, siis küsimus, et kas HDR kah võimalik? Mu teada tuli HDR alles 7. seeria kaartidele ja 6. veel ei olnd seda. Aga igaksjuhuks küsin üle.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 01:17:42 vasta tsitaadiga

Cooler(-10), HDR-efektid, kui ma ei eksi, siis on 6600GT puhul täitsa olemas. Vähemalt MWs ja kusagil veel (liiga unine praegu, et mäletada) olid küll.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 01.08.2006 02:01:23 vasta tsitaadiga

MW-s on mul kah ilus siuke HDR efekt, et tunnelist välja tulen, siis alguses suht pimestav ja pärast normaalne ja vastu päikest sõites on ikka kah väga kena vaatepilt, et päike nagu pimestaks icon_biggrin.gif iseasi kas see päris HDR on, sest kui oleks päris HDR, siis saaks ju seda ka oblivionis sisse lükata, aga mul ütleb, et not supported. Selleasemel on aga bloom ja ma arvan, et MW-s pole mitte HDR vaid nn. bloom icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 02:07:25 vasta tsitaadiga

HDR on 6-seeria kaartidel täitsa olemas. Bloomi ja HDRi vahe on ikka päris suur pildiliselt... Ja see 6600 on oluliselt sitem kui 6600GT. Pane 500.- juurde ja osta 6600GT.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 13:47:45 vasta tsitaadiga

Totu user, ei jägu raha mul 500 juurde panna. Säästan teise asja jaoks. Ons see 6600 tõesti nii pask et ei tasu? nagu öeldi peaks see ju põmst minu 9600prost 50% parem olema ja ma sellega rahul kui ka HDR on.. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.08.2006 14:30:39 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Totu user, ei jägu raha mul 500 juurde panna. Säästan teise asja jaoks. Ons see 6600 tõesti nii piix et ei tasu? nagu öeldi peaks see ju põmst minu 9600prost 50% parem olema ja ma sellega rahul kui ka HDR on.. thumbs_up.gif



tavaline 6600 jääb shader 3 jooksutamisega uuemates mängudes kõvemal graffil natuke hätta, selle 500 annab ju ikka kuskilt kokku kraapida või siitsamast HV-st kasutatud kaart osta.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 01.08.2006 15:01:12 vasta tsitaadiga

Siis neljapäeval beestingusse või kartulisse ja vaatab, mis seal kohal on. Kui on 6600gt umb 2k ja veidike alla siis võtab selle, kui aga pole gt neil pakkuda, siis võtab tavalise 6600. Shader 3 pole uneski näinud, aga juba sm2 on icon_eek.gif mu jaoks icon_lol.gif . Küsimus pole mitte niivõrd kraapimises, kuivõrd selles, et palju ma tahan uue video alla panna. Põmst võiks ju mingi 5k vidina kah peale raiuda, aga mõttega? Arvestades ülejäänd konfi ja seda, et tahaks rohkem oma surraundile rõhku panna icon_biggrin.gif uut võimu raisale vaja. icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 15:06:25 vasta tsitaadiga

Cooler(-10) kirjutas:
Siis neljapäeval beestingusse või kartulisse ja vaatab, mis seal kohal on. Kui on 6600gt umb 2k ja veidike alla siis võtab selle, kui aga pole gt neil pakkuda, siis võtab tavalise 6600. Shader 3 pole uneski näinud, aga juba sm2 on icon_eek.gif mu jaoks icon_lol.gif . Küsimus pole mitte niivõrd kraapimises, kuivõrd selles, et palju ma tahan uue video alla panna. Põmst võiks ju mingi 5k vidina kah peale raiuda, aga mõttega? Arvestades ülejäänd konfi ja seda, et tahaks rohkem oma surraundile rõhku panna icon_biggrin.gif uut võimu raisale vaja. icon_lol.gif

Sama aga ma hoian raha Wii jaoks
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 15:20:22 vasta tsitaadiga

Cooler(-10) kirjutas:
Siis neljapäeval beestingusse või kartulisse ja vaatab, mis seal kohal on. Kui on 6600gt umb 2k ja veidike alla siis võtab selle, kui aga pole gt neil pakkuda, siis võtab tavalise 6600. Shader 3 pole uneski näinud, aga juba sm2 on icon_eek.gif mu jaoks icon_lol.gif . Küsimus pole mitte niivõrd kraapimises, kuivõrd selles, et palju ma tahan uue video alla panna. Põmst võiks ju mingi 5k vidina kah peale raiuda, aga mõttega? Arvestades ülejäänd konfi ja seda, et tahaks rohkem oma surraundile rõhku panna icon_biggrin.gif uut võimu raisale vaja. icon_lol.gif


Beestingus 6600GT'd pole kohapeal igatahes. Sa võid ju sealt tegelt 2100.- eest 6800GS Sonic AGP võtta. Kuigi jah, see on 128 mb ja 128 bit..
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 01.08.2006 15:59:44 vasta tsitaadiga

A mis see 6800gs on ikka parem kui 6600/gt? Või on see nagu nuditud variant nagu le vms?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 16:01:34 vasta tsitaadiga

6800gs ikka parem kui 6600. See variant beestingust on ka ka 450/1200 kelladega. (sest ta on 128 bit)

Suht normaalne jahutus oli ka peal silmaga vaadates.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 17:36:52 vasta tsitaadiga

wa666ou kirjutas:
Cooler(-10), HDR-efektid, kui ma ei eksi, siis on 6600GT puhul täitsa olemas. Vähemalt MWs ja kusagil veel (liiga unine praegu, et mäletada) olid küll.

Tavalisel ka ikka HDR vä?
Aah ja kas 6600 piisab 350w toitekast?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 17:44:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aah ja kas 6600 piisab 350w toitekast?


üldiselt oleneb, mis tootja toide on (+ ülejäänud konf icon_wink.gif ). Mingite junnidega on probleeme esinenud siin rahval küll.


viimati muutis wa666ou 01.08.2006 17:45:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.08.2006 17:45:05 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
wa666ou kirjutas:
Cooler(-10), HDR-efektid, kui ma ei eksi, siis on 6600GT puhul täitsa olemas. Vähemalt MWs ja kusagil veel (liiga unine praegu, et mäletada) olid küll.

Tavalisel ka ikka HDR vä?
Aah ja kas 6600 piisab 350w toitekast?


HDR-i (ehk siis shader 3, HDR on aint väike osa sm3 võimalustest) on alates 6-ndast seeriast igal nvidia geforce kaardil.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 20:59:41 vasta tsitaadiga

wa666ou kirjutas:
tsitaat:

Aah ja kas 6600 piisab 350w toitekast?


üldiselt oleneb, mis tootja toide on (+ ülejäänud konf icon_wink.gif ). Mingite junnidega on probleeme esinenud siin rahval küll.

No mul ju profiil täidetud ilusti värviliselt. omaette kunstitöö icon_lol.gif aah enivei see on codegeni oma.... jääb siis puha hätta? aah ja pealegi see võib 300ne ka olla. ma ei ole kindel kuda sed akindlaks teha icon_redface.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpeedy
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2006 21:20:56 vasta tsitaadiga

mingit shader 3 pole vaja, et HDR töötaks. Sm 2 funkab ka.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  NV43 ehk GeForce 6600 Seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.