|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kaitsevaim
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
03.04.2006 17:07:39
|
|
|
Nii! Katsetasin peale panna. Ketas on kolmes partitsioonis, Esimene ja teine üle 32GB (lugesin kusagilt, et see pidi mingit rolli mängima) NTFS süsteemis osa peal on praegu XP Pro ja teisel FAT32 süsteemis nn. kasutaja failid ehk mis ei ole seotud progede ja süsteemiga. Kolmas..ca 1GB sai kord tehtud Linuxi swapiks.
Nii et kui võimalik, siis oleks tahtnud 64-bitise ka sellele NTFS partitsioonile lisada, et siis saaks valida, et kumbat bootida või peaks siis äkki selle NTFS-i resize´ima ja siis tegema veel 4-da partitsiooni NTFS-iga. Sellest küsimus...kui palju peaks säilima ruumi 64-bitise wini jaoks progede jms. Praegu on XP ja progede all ca 11GB ja partitsiooni suurus veidi üle 34GB ehk 35000MB Diskeeperiga vaadates. Soovitage midagi?
Küsimus oli vist ka selles, et see XP 64 ei tundnud mu Maxtori kõvaketast ära.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
03.04.2006 17:11:06
|
|
|
| enda kogemuste põhjal on 64-bitine xp ikka tunduvalt kiirem, kuid vigasem. mul oli selline probleem, et hiire kursor kadus ära, seda siis kahe erineva hiirega.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drake
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
04.04.2006 01:32:00
|
|
|
well, micro$oft igastahes ei taha enam eriti xp64 arendamisega tegeleda,
mis on ka suht hea, sest windows 2003 x64 on way asjalikum ja ennekõike stabiilsem.
d.
_________________ On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel- |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaitsevaim
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
04.04.2006 08:49:32
|
|
|
| a kas seda windows 2003 x64 prooviversiooni vms kusagilt ka alla laadida saab?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drake
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
04.04.2006 16:40:49
|
|
|
kannatab selle 2003-ega mängida ka? ja üleüldse kas kõik mis mujal töötab töötab ka seal?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drake
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
04.04.2006 17:49:47
|
|
|
väga hästi kannatab mängida.
driveritega on nagu 64bit softiga ikka - TV kaartide ja muu taolisega on raskusi.
üldiselt std. varustuse leiab lõdvalt üles.
Nvidia WDM driverit vivo kaartidele ei suutnud leida (w2003 x64) aga ATI-l oli nagu kõik korras.
d.
_________________ On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel- |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaitsevaim
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
04.04.2006 22:40:14
|
|
|
| nu ma ei tea..mul raskusi selle regamisega millegipärast...mingit billing värki ikka viskab lõpuks ette
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
05.04.2006 06:45:09
|
|
|
| kaitsevaim kirjutas: |
| nu ma ei tea..mul raskusi selle regamisega millegipärast...mingit billing värki ikka viskab lõpuks ette |
originaal plaati ikka? mis billing täpsemalt?
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaitsevaim
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
05.04.2006 17:13:57
|
|
|
mis mõttes? netist proovin saada kätte seda allalaadimislinki, mida nad seal pakuvad regamise järgi. Ainuke asi, et seda linki ei tule ega tule..meili peale ka mitte!Nagu ma aru saan, siis microsoft tahab sellist pulli teha, et saab kohe pärast 180 päeva möödumist kuhugile ühe kena arve saata...
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
05.04.2006 18:13:25
|
|
|
| kaitsevaim kirjutas: |
mis mõttes? netist proovin saada kätte seda allalaadimislinki, mida nad seal pakuvad regamise järgi. Ainuke asi, et seda linki ei tule ega tule..meili peale ka mitte!Nagu ma aru saan, siis microsoft tahab sellist pulli teha, et saab kohe pärast 180 päeva möödumist kuhugile ühe kena arve saata...  |
enam ei saa tasuta tõmmata ju
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drake
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
05.04.2006 18:50:52
|
|
|
well, isegi KUI kuskilt iso tõmmata, siis on seda võimalik legaalselt 180 päeva tarbida - ilma aktiveerimata.
pmst võib ju ka alati MS eestisse helistada ja küsida , et mida nad TRIALina pakuvad ja kas üldse pakuvad.
d.
_________________ On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel- |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fort
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2001
|
05.04.2006 23:47:10
|
|
|
Krt, ma vahepeal unsutasin juba ära, et 64bit OS on kasutuses. Selgus, Canon ei kavatsegi digipeeglitele näiteks XP 64bit draivereid teha, mis ei tähenda aga seda, et üldse ei saa kaamerat ühendada. 350D-l on kaks kommunikatsiooni võimalust: PC connection ja Print/PTP. See Print/PTP on aeglasem aga saab pildid arvutisse.
Muus osas XP nagu XP ikka.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lock
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2004
|
06.04.2006 11:27:07
|
|
|
xp 64 on ise hea ja stabiilne. Väga suur probleem on draiveritega ja osadel seadmetel tekkivad konfliktid.
nt: probleeme linksys wifi võrkar draiverid ei tööta , olympuse digi draiverid ei tööta
Tarkvaraga on juba lood täitsa head paljud on lisanud 64bit OS toe , varsti veel ja ongi õige aeg vahetuseks
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaitsevaim
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
06.04.2006 12:05:54
|
|
|
| A ma ikka ei saanud vastust oma eelmisele küssale. Mis värk on, et setup ei suuda installida Maxtor kettale (NTFS partitsioon)? Või on äkki vaja algselt mingid osad küljest ära võtta? Kas on vaja eelnevalt kusagilt disketilt kõvaketta driverid sisse laadida?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
06.04.2006 12:07:31
|
|
|
| on sul sata või ide ketas?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaitsevaim
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
07.04.2006 18:37:23
|
|
|
| ide ketas. Mis selles vahet siis on?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
07.04.2006 18:45:38
|
|
|
| no ma läksin mõni aeg tagasi juba 32-bitisele tagasi, kuna mul liiga palju lisaseadmeid arvutil, mis peavad kindlasti töötama.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaitsevaim
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
08.04.2006 21:41:22
|
|
|
| kle Krizto, ? Äkki vastad siis mu küsimusele või peab PS-iga pöörduma?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
08.04.2006 21:49:23
|
|
|
üritad installida plaadilt või windowsis? kui sul ei õnnestu buutides installida, kustuta partitioonid ära ning tee uued. krt mina ei oska miskit eriti soovitada, siin teisi targemaid
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
09.04.2006 18:59:59
|
|
|
| lock kirjutas: |
xp 64 on ise hea ja stabiilne. Väga suur probleem on draiveritega ja osadel seadmetel tekkivad konfliktid.
nt: probleeme linksys wifi võrkar draiverid ei tööta , olympuse digi draiverid ei tööta
Tarkvaraga on juba lood täitsa head paljud on lisanud 64bit OS toe , varsti veel ja ongi õige aeg vahetuseks  |
Endal tuleb lasta ,ühe võrgukaardi driver 64biti peale teha.
Eks Trendnet meisterdab mulle jälle
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaitsevaim
HV kasutaja
liitunud: 14.11.2003
|
10.04.2006 22:29:45
|
|
|
noh aga mis ma siis tegin? Otse loomulikult buutisin plaadi pealt, käiva windoosa alt ei anna ju jutulegi ja ütleb, et see plaat on mõeldud sellelt buutimisel installiks. Tegin just eraldi NTFS partitsiooni 15GB selle jaoks. A ta nagu ei tunnistaks seda või tont teab mis on, igal juhul kui oma failid sisse loeb ja hakkab küsima, et kuhu installida, mis partitsioonile... valin selle ja siis viskab suure sinise stop ekraani ette ja moos. Reset-nupp abiks.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vantvol
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002
|
12.04.2006 01:04:20
|
|
|
Hmm.Lappasin seda teemat,kuna mul on winxp 64ga probleeme.Nimelt on selline teema,et mänge ei saa installida.nii kui mängu setupi hakkab minema viskab sellise teate:
Evil Dead Regeneration requires that your computer is running Windows 95 or Windows 98 or Windows 98 SE or Windows Me or Windows 2000 or Windows XP
Proovisin ka setupi ja muud exed panna compatibility modega jooksma 98,95,2000,xp aga see ei aidanud üldse.
Neid mänge on palju,nii uusi kui ka vanu!!Kas pole mingit patch,või mingit muud vigurit kuidas seda probleemi saaks lahendada?
_________________ asdf |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Drake
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
12.04.2006 02:00:14
|
|
|
kui täiesti aus olla - pole mängudega häda olnud.
Kõik uuem kraam läheb xp64-le väga lõdvalt peale, ainult driveritega tagasiühilduvus puudub, mis on ka suht loogiline.
oled kindel et tegu pole ainulaadse juhtumiga ?
või on sul probleeme ka teiste mängudega ?
google asja kohta igastahes adekvaatset infot ei andnud (loe:mina ei suutnud leida),
seega eeldan, et tegu on suht koht halva õnnega
d.
_________________ On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel- |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vantvol
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2002
|
16.04.2006 21:40:06
|
|
|
jah mänge on mitmeid.mul on jäänud päris palju mänge kapiriiulile just selle sama veapärast.
ei oska keegi aidata???
_________________ asdf |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silicoid
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
10.05.2006 10:11:51
|
|
|
mul lausa mure selle x64 windoosaga
sai töö juurde endale tellitud uus masin A64 3000+ Venice, Asustek A8NE-FM, 512MB PC3200, Samsung 160JJ SATA, Radeon x550 - vidi selle juures siis arvestades kontoritöö vajadusi (CSS LR suht talumatu)
see selleks...
1) masin on konfitud w2k domeeni sisse logima - seda teeb üsna pikka aega (ca 3min)
2) printerid ja muud vidinad tööle saand - nii Canoni kombainid kui ka Samsung värvilaser CP-510 (siinkohal kasutan küll teise samsa driverit, sest sellele mudelile päris oma veel pole)
3) hetkel lasin prooviks peale Avast AV - töötab igati OK
muidu töötab masin nii võrgutöös kui ka muidu igati normaalselt kuid programmide käivitamine SIGAAEGLANE
milles probleem??? oskab keegi miskit pakkuda???
_________________ What ever you say, I do that my way... |
|
| Kommentaarid: 281 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
10.05.2006 11:09:35
|
|
|
Arvuti küsib domaini infot valede serverite käest.
Vaata üle oma dns-serverid klientarvutil.
Näiteks oli selline olukord(sul võib muu olla):
võrgus 2 dhcp serverit. õige ja seebikarbi oma.
Seebikarp andis enda dns-aadressi, aga õige oli mingi muu.
Domaini logimine sigaaeglane(dns-aadress vale).
Arvatavasti sul ka klientarvutil vale DNS-aadress.
_________________ M:vanavara - AT-toiteplokk *(viisakas korpus kaasa) |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silicoid
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
10.05.2006 13:09:00
|
|
|
| airm kirjutas: |
Arvuti küsib domaini infot valede serverite käest.
.... |
Seda, et tiba valesti asja sisust aru saadud.
Arvutivõrk on konfigureeritud serverile mitte tavaline lokaalvõrk.
Ehk siis My Computer -> Properties -> Computer Name - kohal siis kirjed:
Full Computer Name - silicoid.vork.local
Domain - vork.local
Sisselogimise servu kirjeldus ei saa vale olla sest kasutaja lisamiseks tuleb nö tuvastada end serveri administraatorina ja alles seejärel lisatakse uus kasutaja kohtmasinasse (esmakordsel arvuti lisamisel domeeniga võrku) hiljem mapitakse servust kasutaja isiklik kaust külge - see kõik toimib 100%
Programmide käivitamine peale sisselogimist, igal korral, miski 10-15sek kui aga korra käima paned ja akna kinni paned siis teisel käivitamisel kõik perfekto - klikk ja ees. Jama hakkab otsast pihta kui üritad suvalist programmi mõneminutilise vahe järel uuesti käivitada (Outlook, IE, Firefox jne jne - vahet ei ole).
|
|
| Kommentaarid: 281 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
airm
HV Guru
liitunud: 26.02.2003
|
10.05.2006 13:49:44
|
|
|
| tsitaat: |
| domeeni sisse logima - seda teeb üsna pikka aega (ca 3min) |
Kas see on sisselogimisel?
Siis miski on mäda, samasugune feature, et sisselogimine on pikk(~3 min).
Sellel ajal mäpitakse kataloog kasutajale külge. Aga seda infot otsitaksegi taga
(kes see on, domainist küsitakse, aga ei saada vastust, timeaout).
WINS(kui olemas), ja DNS on samad töötaval ja mittetöötaval arvutil?
Viska pilt eventviuwerile kliendiarvutil.
_________________ M:vanavara - AT-toiteplokk *(viisakas korpus kaasa) |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Death
HV Guru

liitunud: 06.09.2003
|
10.05.2006 14:37:30
|
|
|
Mina vaataks nimelahenduse suunas syydistavalt... Nii WINS kui sisevõrgu DNS kui seline eksisteerib.
_________________ "To be or not to be?" is a question of when, not if. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silicoid
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
02.06.2006 09:45:29
|
|
|
susisin seda domain asja (konfisin vahepeal workgroup'ile ja siis tagasi domain peale) tundub, et on paremaks läind wins ja muud paigas
edit: asi on paigas kuni restani, peale restarti hakkab jama otsast peale ...
Susisin ka GPO-d ehk siis Run -> gpedit.msc -> Computer Configuration: Administrative Templates -> System -> Logon -> Always wait for the network at computer startup and logon -> Enabled (peaks ära ootama kontrolleri ühendumise domaini)
ja ka User Configuration: Administrative Templates -> System -> Group Policy -> Group Policy slow link detection -> Enabled ja Connection Speed 0 (kuigi võrk 100Mb ja töötab häireteta, testides pingib serverit 2MB paketiga 1ms)
|
|
| Kommentaarid: 281 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roger10
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2004
|
23.06.2006 16:24:48
|
|
|
keegi 64 xp peal battlefield 2 ka jooksutab?
Igatahes xp pro 64 pidi paremini jooksma kui Vista Beta 2. Tahaks järgi proovida.
_________________ Origin = J6mpsikas |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
26.06.2006 14:53:00
|
|
|
| Roger10 kirjutas: |
keegi 64 xp peal battlefield 2 ka jooksutab?
Igatahes xp pro 64 pidi paremini jooksma kui Vista Beta 2. Tahaks järgi proovida.  |
Mingeid võrdlusi ei oska tuua aga jookseb ilusti X64 peal, st mingeid probleeme pole olnud
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aer0x
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2005
|
26.06.2006 23:59:52
|
|
|
Mul on probllem selline win on xp x64 ja tahan saada käima brother hl-1230 printerit. Päris vana teine juba. Tõmbasin kodukalt 64 bitise driveri, installisin 2ra (http://solutions.brother.com/hl1400/download/dl-winx64-pcl.html). Aga nüüd on selline kamm sees: näen sealt Printers and Faxes kaustast et printer on online kui v2lja lüitan siis muidugi offline, niiet peaks kõik nagu töötama aga kui midagi prindid siis tuleb sinna jobs queue vm tuleb see dokument mida prindin siis seal kõrval tuleb kiiresti printing ja kohe printed aga mingit lehte ta mulle ei anna häält ka ei tee ega midagi täitsa tumm
_________________ O_o |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
27.07.2006 00:35:59
|
|
|
et sai x64 peale pandud(v6ttis yle 2 tunni aega ) ja peale installi esimesel k2ivitamisel oleks pidanud laskma kasutaja'd teha - ei lasnud, vaid on ainult adminstrator, millega logida proovides tahab parooli?
kummaline!
aga kui kopeerida teiselt kettalt(wxp 32) "Documents and Settings" kaustast "kasutaja" x64 omasse ning lisada vastavad(tahaks teada?) registry v6tmed
peaks ka ju p6him6tteliselt saama ?
loodan, et keegi n2eb kah:)
t2nud ette
_________________ %HOMEDRIVE%%HOMEPATH% |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
27.07.2006 00:52:19
|
|
|
selleks on vist ikka see Settings transfer wisard või miskit...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
27.07.2006 00:57:46
|
|
|
| Skeptik kirjutas: |
selleks on vist ikka see Settings transfer wisard või miskit...  |
aga x64 seisab kasutaja valimise menyy juures
_________________ %HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
viimati muutis hiiemae 27.07.2006 01:02:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
27.07.2006 01:01:35
|
|
|
Setupi ajal dialoogi ei olnud Enter admin password
Kui ei olnud siis on kiireim ja lihtsaim moodus uus format teha
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
27.07.2006 01:07:55
|
|
|
ja kas yldse x86 pealt saab "Files and Settings Transfer Wizard" 'iga x64 peale asju panna ?
| tsitaat: |
| Setupi ajal dialoogi ei olnud |
polnud
_________________ %HOMEDRIVE%%HOMEPATH% |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
27.07.2006 01:09:28
|
|
|
Siiis tegemist millegi muuga mitte Clean setup-iga
Mille pealt install käib
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
27.07.2006 01:20:08
|
|
|
| tsitaat: |
| Mille pealt install käib |
cd
------
proovin lihtsalt repair teha aga seda olen kah installi k2igus 2x teind
mingi kamm igatahes on.
_________________ %HOMEDRIVE%%HOMEPATH% |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
27.07.2006 01:31:59
|
|
|
| hiiemae kirjutas: |
| tsitaat: |
| Mille pealt install käib |
cd
------
proovin lihtsalt repair teha aga seda olen kah installi k2igus 2x teind
mingi kamm igatahes on. |
Lased aga format+del vana part+uus install ja töötab nagu unelm(driverite leidmine on eraldi teema)
Kui on uus part ette antud siis muidugi sinna,aga ma ei loodagi ,et sa vana WIN ümber kirjutad
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
27.07.2006 14:44:11
|
|
|
Unustasin mainida, et installisin 6GB fat32 pardille peale, kuna oli kamm ntoskrnl.exe'ga("NTOSKRNL.EXE is missing or corrupt.", mis üleeelmise OS puhul olevat olnud boot sectorist "kaugel".
Sai siis (jälle ) formaat tehtud (kettaks on 80GB sata2 hitachi deskstar), tehes aktiiv pardiks 2.5GB fat32(selle kaudu lasen buutida) ning x64 installisin ~30GB ntfs'ile ning sellega oli kohe teine teema - 12minti installeeris 8) , mitte nagu enne kui(6 gigase fat32 pardi puhul) läks vaat, et 3 tundi aega
| tsitaat: |
| driverite leidmine on eraldi teema |
nendega on mul tiptop
-------------
64-bit programmidega on nadi
-------------
x64 awsome
_________________ %HOMEDRIVE%%HOMEPATH% |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aer0x
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2005
|
27.07.2006 17:58:22
|
|
|
Awsome küll aga Ipv6 tööle ei saa
_________________ O_o |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
27.07.2006 19:10:16
|
|
|
| aer0x kirjutas: |
Awsome küll aga Ipv6 tööle ei saa  |
trüki cmd's: "netsh int ipv6 install"
_________________ %HOMEDRIVE%%HOMEPATH% |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aer0x
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2005
|
27.07.2006 21:52:33
|
|
|
njah aga mis edasi
_________________ O_o |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silicoid
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
29.07.2006 10:58:08
|
|
|
| silicoid kirjutas: |
muidu töötab masin nii võrgutöös kui ka muidu igati normaalselt kuid programmide käivitamine SIGAAEGLANE
milles probleem??? oskab keegi miskit pakkuda??? |
ei aidand muu kui uuesti windoosa peale panna ja mitte repair vaid clean install. Logimisel "Apply Your Computer Settings" ja "Apply Your Personal Settings" w2k domeeniga ikkagi aeglane (ca 2+2min) kuid kui windoosa üles läinud siis vähemalt aplikatsioonide käivitamine toimub kiirelt.
|
|
| Kommentaarid: 281 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
19.08.2006 04:00:58
|
|
|
| tere. tüütan kah ühe küsimusega. Et installisin 64 bitise süsteemi oma raalile peale ja kõik töötas ja särki värki. mõnda jubinat nagu audiot ja võrgukaarti üles ei leidnud ja panin emaplaadiga kaasas olnud cd pealt platvormi draiverid peale. Sai siis neti tööle ning nvidia kodukalt xp64bit platvormi draivereid tirima. Aga uusi draivereid peale installides viskab poole peal pillid kotti ja restart. enam arvuti üles ei tule. safe mode-i ka sisse ei saa :O . Et mind huvitab milles see probleem olla võiks? Arvuti ise profiilis ainult samsungi sata ketast taga ei olnud. kunagi varem sai ka 64 bitist proovitud kuid siis viskas pillid kotti videokaardi draiverite installimise ajal ning sellest sai tookord kuidagi imeväel üle.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|