Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  WinXP 64-bit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kaitsevaim
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 03.04.2006 17:07:39 vasta tsitaadiga

Nii! Katsetasin peale panna. Ketas on kolmes partitsioonis, Esimene ja teine üle 32GB (lugesin kusagilt, et see pidi mingit rolli mängima) NTFS süsteemis osa peal on praegu XP Pro ja teisel FAT32 süsteemis nn. kasutaja failid ehk mis ei ole seotud progede ja süsteemiga. Kolmas..ca 1GB sai kord tehtud Linuxi swapiks.

Nii et kui võimalik, siis oleks tahtnud 64-bitise ka sellele NTFS partitsioonile lisada, et siis saaks valida, et kumbat bootida või peaks siis äkki selle NTFS-i resize´ima ja siis tegema veel 4-da partitsiooni NTFS-iga. Sellest küsimus...kui palju peaks säilima ruumi 64-bitise wini jaoks progede jms. Praegu on XP ja progede all ca 11GB ja partitsiooni suurus veidi üle 34GB ehk 35000MB Diskeeperiga vaadates. Soovitage midagi?

Küsimus oli vist ka selles, et see XP 64 ei tundnud mu Maxtori kõvaketast ära.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 03.04.2006 17:11:06 vasta tsitaadiga

enda kogemuste põhjal on 64-bitine xp ikka tunduvalt kiirem, kuid vigasem. mul oli selline probleem, et hiire kursor kadus ära, seda siis kahe erineva hiirega.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2006 01:32:00 vasta tsitaadiga

well, micro$oft igastahes ei taha enam eriti xp64 arendamisega tegeleda,
mis on ka suht hea, sest windows 2003 x64 on way asjalikum ja ennekõike stabiilsem.

d.

_________________
On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel-
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaitsevaim
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 04.04.2006 08:49:32 vasta tsitaadiga

a kas seda windows 2003 x64 prooviversiooni vms kusagilt ka alla laadida saab?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2006 08:55:01 vasta tsitaadiga

http://www.microsoft.com/germany/technet/beta/ws03_r2/default.mspx

kerge regamiseprotseduur ja 180 päeva tasuta.

d.

_________________
On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel-
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weedstone
HV veteran
weedstone

liitunud: 26.11.2004




sõnum 04.04.2006 16:40:49 vasta tsitaadiga

kannatab selle 2003-ega mängida ka? ja üleüldse kas kõik mis mujal töötab töötab ka seal?
_________________
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2006 17:49:47 vasta tsitaadiga

väga hästi kannatab mängida.
driveritega on nagu 64bit softiga ikka - TV kaartide ja muu taolisega on raskusi.
üldiselt std. varustuse leiab lõdvalt üles.
Nvidia WDM driverit vivo kaartidele ei suutnud leida (w2003 x64) aga ATI-l oli nagu kõik korras.

d.

_________________
On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel-
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaitsevaim
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 04.04.2006 22:40:14 vasta tsitaadiga

nu ma ei tea..mul raskusi selle regamisega millegipärast...mingit billing värki ikka viskab lõpuks ette
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2006 06:45:09 vasta tsitaadiga

kaitsevaim kirjutas:
nu ma ei tea..mul raskusi selle regamisega millegipärast...mingit billing värki ikka viskab lõpuks ette
originaal plaati ikka? mis billing täpsemalt?
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaitsevaim
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 05.04.2006 17:13:57 vasta tsitaadiga

mis mõttes? netist proovin saada kätte seda allalaadimislinki, mida nad seal pakuvad regamise järgi. Ainuke asi, et seda linki ei tule ega tule..meili peale ka mitte!Nagu ma aru saan, siis microsoft tahab sellist pulli teha, et saab kohe pärast 180 päeva möödumist kuhugile ühe kena arve saata... icon_mad.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2006 18:13:25 vasta tsitaadiga

kaitsevaim kirjutas:
mis mõttes? netist proovin saada kätte seda allalaadimislinki, mida nad seal pakuvad regamise järgi. Ainuke asi, et seda linki ei tule ega tule..meili peale ka mitte!Nagu ma aru saan, siis microsoft tahab sellist pulli teha, et saab kohe pärast 180 päeva möödumist kuhugile ühe kena arve saata... icon_mad.gif
enam ei saa tasuta tõmmata ju
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2006 18:50:52 vasta tsitaadiga

well, isegi KUI kuskilt iso tõmmata, siis on seda võimalik legaalselt 180 päeva tarbida - ilma aktiveerimata.
pmst võib ju ka alati MS eestisse helistada ja küsida , et mida nad TRIALina pakuvad ja kas üldse pakuvad.

d.

_________________
On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel-
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fort
HV kasutaja
fort

liitunud: 09.11.2001




sõnum 05.04.2006 23:47:10 vasta tsitaadiga

Krt, ma vahepeal unsutasin juba ära, et 64bit OS on kasutuses. Selgus, Canon ei kavatsegi digipeeglitele näiteks XP 64bit draivereid teha, mis ei tähenda aga seda, et üldse ei saa kaamerat ühendada. 350D-l on kaks kommunikatsiooni võimalust: PC connection ja Print/PTP. See Print/PTP on aeglasem aga saab pildid arvutisse.
Muus osas XP nagu XP ikka.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lock
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2004




sõnum 06.04.2006 11:27:07 vasta tsitaadiga

xp 64 on ise hea ja stabiilne. Väga suur probleem on draiveritega ja osadel seadmetel tekkivad konfliktid.
nt: probleeme linksys wifi võrkar draiverid ei tööta , olympuse digi draiverid ei tööta

Tarkvaraga on juba lood täitsa head paljud on lisanud 64bit OS toe , varsti veel ja ongi õige aeg vahetuseks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaitsevaim
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 06.04.2006 12:05:54 vasta tsitaadiga

A ma ikka ei saanud vastust oma eelmisele küssale. Mis värk on, et setup ei suuda installida Maxtor kettale (NTFS partitsioon)? Või on äkki vaja algselt mingid osad küljest ära võtta? Kas on vaja eelnevalt kusagilt disketilt kõvaketta driverid sisse laadida?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 06.04.2006 12:07:31 vasta tsitaadiga

on sul sata või ide ketas?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaitsevaim
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 07.04.2006 18:37:23 vasta tsitaadiga

ide ketas. Mis selles vahet siis on?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2006 18:45:38 vasta tsitaadiga

no ma läksin mõni aeg tagasi juba 32-bitisele tagasi, kuna mul liiga palju lisaseadmeid arvutil, mis peavad kindlasti töötama.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaitsevaim
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 08.04.2006 21:41:22 vasta tsitaadiga

kle Krizto, ? Äkki vastad siis mu küsimusele või peab PS-iga pöörduma?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 08.04.2006 21:49:23 vasta tsitaadiga

üritad installida plaadilt või windowsis? kui sul ei õnnestu buutides installida, kustuta partitioonid ära ning tee uued. krt mina ei oska miskit eriti soovitada, siin teisi targemaid icon_wink.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 09.04.2006 18:59:59 vasta tsitaadiga

lock kirjutas:
xp 64 on ise hea ja stabiilne. Väga suur probleem on draiveritega ja osadel seadmetel tekkivad konfliktid.
nt: probleeme linksys wifi võrkar draiverid ei tööta , olympuse digi draiverid ei tööta

Tarkvaraga on juba lood täitsa head paljud on lisanud 64bit OS toe , varsti veel ja ongi õige aeg vahetuseks thumbs_up.gif


Endal tuleb lasta ,ühe võrgukaardi driver 64biti peale teha.

Eks Trendnet meisterdab mulle jälle icon_razz.gif

_________________
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaitsevaim
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2003




sõnum 10.04.2006 22:29:45 vasta tsitaadiga

noh aga mis ma siis tegin? Otse loomulikult buutisin plaadi pealt, käiva windoosa alt ei anna ju jutulegi ja ütleb, et see plaat on mõeldud sellelt buutimisel installiks. Tegin just eraldi NTFS partitsiooni 15GB selle jaoks. A ta nagu ei tunnistaks seda või tont teab mis on, igal juhul kui oma failid sisse loeb ja hakkab küsima, et kuhu installida, mis partitsioonile... valin selle ja siis viskab suure sinise stop ekraani ette ja moos. Reset-nupp abiks. icon_evil.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vantvol
HV kasutaja


liitunud: 01.12.2002




sõnum 12.04.2006 01:04:20 vasta tsitaadiga

Hmm.Lappasin seda teemat,kuna mul on winxp 64ga probleeme.Nimelt on selline teema,et mänge ei saa installida.nii kui mängu setupi hakkab minema viskab sellise teate:
Evil Dead Regeneration requires that your computer is running Windows 95 or Windows 98 or Windows 98 SE or Windows Me or Windows 2000 or Windows XP
Proovisin ka setupi ja muud exed panna compatibility modega jooksma 98,95,2000,xp aga see ei aidanud üldse.
Neid mänge on palju,nii uusi kui ka vanu!!Kas pole mingit patch,või mingit muud vigurit kuidas seda probleemi saaks lahendada?

_________________
asdf
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2006 02:00:14 vasta tsitaadiga

kui täiesti aus olla - pole mängudega häda olnud.
Kõik uuem kraam läheb xp64-le väga lõdvalt peale, ainult driveritega tagasiühilduvus puudub, mis on ka suht loogiline.
oled kindel et tegu pole ainulaadse juhtumiga ?
või on sul probleeme ka teiste mängudega ?

google asja kohta igastahes adekvaatset infot ei andnud (loe:mina ei suutnud leida),
seega eeldan, et tegu on suht koht halva õnnega icon_razz.gif

d.

_________________
On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel-
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vantvol
HV kasutaja


liitunud: 01.12.2002




sõnum 16.04.2006 21:40:06 vasta tsitaadiga

jah mänge on mitmeid.mul on jäänud päris palju mänge kapiriiulile just selle sama veapärast.




ei oska keegi aidata???

_________________
asdf
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silicoid
HV veteran
silicoid

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2006 10:11:51 vasta tsitaadiga

mul lausa mure selle x64 windoosaga
sai töö juurde endale tellitud uus masin A64 3000+ Venice, Asustek A8NE-FM, 512MB PC3200, Samsung 160JJ SATA, Radeon x550 - vidi selle juures siis arvestades kontoritöö vajadusi (CSS LR suht talumatu) icon_wink.gif
see selleks...
1) masin on konfitud w2k domeeni sisse logima - seda teeb üsna pikka aega (ca 3min)
2) printerid ja muud vidinad tööle saand - nii Canoni kombainid kui ka Samsung värvilaser CP-510 (siinkohal kasutan küll teise samsa driverit, sest sellele mudelile päris oma veel pole)
3) hetkel lasin prooviks peale Avast AV - töötab igati OK

muidu töötab masin nii võrgutöös kui ka muidu igati normaalselt kuid programmide käivitamine SIGAAEGLANE icon_cry.gif

milles probleem??? oskab keegi miskit pakkuda???

_________________
What ever you say, I do that my way...
Kommentaarid: 281 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
airm
HV Guru

liitunud: 26.02.2003




sõnum 10.05.2006 11:09:35 vasta tsitaadiga

Arvuti küsib domaini infot valede serverite käest.
Vaata üle oma dns-serverid klientarvutil.

Näiteks oli selline olukord(sul võib muu olla):
võrgus 2 dhcp serverit. õige ja seebikarbi oma.
Seebikarp andis enda dns-aadressi, aga õige oli mingi muu.
Domaini logimine sigaaeglane(dns-aadress vale).

Arvatavasti sul ka klientarvutil vale DNS-aadress.

_________________
M:vanavara - AT-toiteplokk *(viisakas korpus kaasa)
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silicoid
HV veteran
silicoid

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2006 13:09:00 vasta tsitaadiga

airm kirjutas:
Arvuti küsib domaini infot valede serverite käest.
....
Seda, et tiba valesti asja sisust aru saadud.
Arvutivõrk on konfigureeritud serverile mitte tavaline lokaalvõrk.

Ehk siis My Computer -> Properties -> Computer Name - kohal siis kirjed:
Full Computer Name - silicoid.vork.local
Domain - vork.local

Sisselogimise servu kirjeldus ei saa vale olla sest kasutaja lisamiseks tuleb nö tuvastada end serveri administraatorina ja alles seejärel lisatakse uus kasutaja kohtmasinasse (esmakordsel arvuti lisamisel domeeniga võrku) hiljem mapitakse servust kasutaja isiklik kaust külge - see kõik toimib 100%

Programmide käivitamine peale sisselogimist, igal korral, miski 10-15sek kui aga korra käima paned ja akna kinni paned siis teisel käivitamisel kõik perfekto - klikk ja ees. Jama hakkab otsast pihta kui üritad suvalist programmi mõneminutilise vahe järel uuesti käivitada (Outlook, IE, Firefox jne jne - vahet ei ole).
Kommentaarid: 281 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
airm
HV Guru

liitunud: 26.02.2003




sõnum 10.05.2006 13:49:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:
domeeni sisse logima - seda teeb üsna pikka aega (ca 3min)
Kas see on sisselogimisel?
Siis miski on mäda, samasugune feature, et sisselogimine on pikk(~3 min).
Sellel ajal mäpitakse kataloog kasutajale külge. Aga seda infot otsitaksegi taga
(kes see on, domainist küsitakse, aga ei saada vastust, timeaout).
WINS(kui olemas), ja DNS on samad töötaval ja mittetöötaval arvutil?

Viska pilt eventviuwerile kliendiarvutil.

_________________
M:vanavara - AT-toiteplokk *(viisakas korpus kaasa)
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 10.05.2006 14:37:30 vasta tsitaadiga

Mina vaataks nimelahenduse suunas syydistavalt... Nii WINS kui sisevõrgu DNS kui seline eksisteerib.
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silicoid
HV veteran
silicoid

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2006 09:45:29 vasta tsitaadiga

susisin seda domain asja (konfisin vahepeal workgroup'ile ja siis tagasi domain peale) tundub, et on paremaks läind icon_wink.gif wins ja muud paigas
edit: asi on paigas kuni restani, peale restarti hakkab jama otsast peale ...
Susisin ka GPO-d ehk siis Run -> gpedit.msc -> Computer Configuration: Administrative Templates -> System -> Logon -> Always wait for the network at computer startup and logon -> Enabled (peaks ära ootama kontrolleri ühendumise domaini)
ja ka User Configuration: Administrative Templates -> System -> Group Policy -> Group Policy slow link detection -> Enabled ja Connection Speed 0 (kuigi võrk 100Mb ja töötab häireteta, testides pingib serverit 2MB paketiga 1ms)
Kommentaarid: 281 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 23.06.2006 16:24:48 vasta tsitaadiga

keegi 64 xp peal battlefield 2 ka jooksutab? icon_lol.gif
Igatahes xp pro 64 pidi paremini jooksma kui Vista Beta 2. Tahaks järgi proovida. icon_wink.gif

_________________
Origin = J6mpsikas
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2006 16:48:16 vasta tsitaadiga

silicoid kirjutas:
(kuigi võrk 100Mb ja töötab häireteta, testides pingib serverit 2MB paketiga 1ms)


Seda nalja tahaks ma kohe ise näha! Mis softiga sa pingid seda serverit?

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 26.06.2006 14:53:00 vasta tsitaadiga

Roger10 kirjutas:
keegi 64 xp peal battlefield 2 ka jooksutab? icon_lol.gif
Igatahes xp pro 64 pidi paremini jooksma kui Vista Beta 2. Tahaks järgi proovida. icon_wink.gif


Mingeid võrdlusi ei oska tuua aga jookseb ilusti X64 peal, st mingeid probleeme pole olnud

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aer0x
HV kasutaja
aer0x

liitunud: 11.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2006 23:59:52 vasta tsitaadiga

Mul on probllem selline win on xp x64 ja tahan saada käima brother hl-1230 printerit. Päris vana teine juba. Tõmbasin kodukalt 64 bitise driveri, installisin 2ra (http://solutions.brother.com/hl1400/download/dl-winx64-pcl.html). Aga nüüd on selline kamm sees: näen sealt Printers and Faxes kaustast et printer on online kui v2lja lüitan siis muidugi offline, niiet peaks kõik nagu töötama icon_razz1.gif aga kui midagi prindid siis tuleb sinna jobs queue vm tuleb see dokument mida prindin siis seal kõrval tuleb kiiresti printing ja kohe printed aga mingit lehte ta mulle ei anna häält ka ei tee ega midagi täitsa tumm icon_neutral.gif
_________________
O_o
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 27.07.2006 00:35:59 vasta tsitaadiga

et sai x64 peale pandud(v6ttis yle 2 tunni aega icon_confused.gif ) ja peale installi esimesel k2ivitamisel oleks pidanud laskma kasutaja'd teha - ei lasnud, vaid on ainult adminstrator, millega logida proovides tahab parooli? icon_eek.gif

kummaline!

aga kui kopeerida teiselt kettalt(wxp 32) "Documents and Settings" kaustast "kasutaja" x64 omasse ning lisada vastavad(tahaks teada?) registry v6tmed
peaks ka ju p6him6tteliselt saama icon_smile.gif ?
loodan, et keegi n2eb kah:)
t2nud ette

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 00:52:19 vasta tsitaadiga

selleks on vist ikka see Settings transfer wisard või miskit... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 27.07.2006 00:57:46 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
selleks on vist ikka see Settings transfer wisard või miskit... icon_rolleyes.gif


aga x64 seisab kasutaja valimise menyy juures

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%


viimati muutis hiiemae 27.07.2006 01:02:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 01:01:35 vasta tsitaadiga

Setupi ajal dialoogi ei olnud icon_question.gif Enter admin password icon_exclaim.gif
Kui ei olnud siis on kiireim ja lihtsaim moodus uus format teha icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 27.07.2006 01:07:55 vasta tsitaadiga

ja kas yldse x86 pealt saab "Files and Settings Transfer Wizard" 'iga x64 peale asju panna icon_smile.gif ?

tsitaat:
Setupi ajal dialoogi ei olnud
polnud icon_confused.gif
_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 01:09:28 vasta tsitaadiga

Siiis tegemist millegi muuga mitte Clean setup-iga
Mille pealt install käib icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 27.07.2006 01:20:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mille pealt install käib

cd
------
proovin lihtsalt repair teha aga seda olen kah installi k2igus 2x teind icon_confused.gif
mingi kamm igatahes on.

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 01:31:59 vasta tsitaadiga

hiiemae kirjutas:
tsitaat:
Mille pealt install käib

cd
------
proovin lihtsalt repair teha aga seda olen kah installi k2igus 2x teind icon_confused.gif
mingi kamm igatahes on.

Lased aga format+del vana part+uus install ja töötab nagu unelm(driverite leidmine on eraldi teema) icon_lol.gif
Kui on uus part ette antud siis muidugi sinna,aga ma ei loodagi ,et sa vana WIN ümber kirjutad icon_question.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 27.07.2006 14:44:11 vasta tsitaadiga

Unustasin mainida, et installisin 6GB fat32 pardille peale, kuna oli kamm ntoskrnl.exe'ga("NTOSKRNL.EXE is missing or corrupt.", mis üleeelmise OS puhul olevat olnud boot sectorist "kaugel".

Sai siis (jälle icon_lol.gif ) formaat tehtud (kettaks on 80GB sata2 hitachi deskstar), tehes aktiiv pardiks 2.5GB fat32(selle kaudu lasen buutida) ning x64 installisin ~30GB ntfs'ile ning sellega oli kohe teine teema - 12minti installeeris thumbs_up.gif 8) , mitte nagu enne kui(6 gigase fat32 pardi puhul) läks vaat, et 3 tundi aega

tsitaat:
driverite leidmine on eraldi teema

nendega on mul tiptop
-------------
64-bit programmidega on nadi icon_wink.gif
-------------
x64 awsome beer_yum.gif thumbs_up.gif

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aer0x
HV kasutaja
aer0x

liitunud: 11.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 17:58:22 vasta tsitaadiga

Awsome küll aga Ipv6 tööle ei saa icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
_________________
O_o
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 27.07.2006 19:10:16 vasta tsitaadiga

aer0x kirjutas:
Awsome küll aga Ipv6 tööle ei saa icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif

trüki cmd's: "netsh int ipv6 install"

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aer0x
HV kasutaja
aer0x

liitunud: 11.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 21:52:33 vasta tsitaadiga

njah icon_biggrin.gif aga mis edasi
_________________
O_o
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silicoid
HV veteran
silicoid

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2006 10:58:08 vasta tsitaadiga

silicoid kirjutas:

muidu töötab masin nii võrgutöös kui ka muidu igati normaalselt kuid programmide käivitamine SIGAAEGLANE icon_cry.gif

milles probleem??? oskab keegi miskit pakkuda???
ei aidand muu kui uuesti windoosa peale panna ja mitte repair vaid clean install. Logimisel "Apply Your Computer Settings" ja "Apply Your Personal Settings" w2k domeeniga ikkagi aeglane (ca 2+2min) kuid kui windoosa üles läinud siis vähemalt aplikatsioonide käivitamine toimub kiirelt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 281 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2006 15:15:43 vasta tsitaadiga

hiiemae kirjutas:
ja kas yldse x86 pealt saab "Files and Settings Transfer Wizard" 'iga x64 peale asju panna icon_smile.gif ?

tsitaat:
Setupi ajal dialoogi ei olnud
polnud icon_confused.gif


saab -> http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=6C2F2318-CBDB-47C0-B7C2-77C4CC37A450&displaylang=en
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2006 04:00:58 vasta tsitaadiga

tere. tüütan kah ühe küsimusega. Et installisin 64 bitise süsteemi oma raalile peale ja kõik töötas ja särki värki. mõnda jubinat nagu audiot ja võrgukaarti üles ei leidnud ja panin emaplaadiga kaasas olnud cd pealt platvormi draiverid peale. Sai siis neti tööle ning nvidia kodukalt xp64bit platvormi draivereid tirima. Aga uusi draivereid peale installides viskab poole peal pillid kotti ja restart. enam arvuti üles ei tule. safe mode-i ka sisse ei saa :O . Et mind huvitab milles see probleem olla võiks? Arvuti ise profiilis ainult samsungi sata ketast taga ei olnud. kunagi varem sai ka 64 bitist proovitud kuid siis viskas pillid kotti videokaardi draiverite installimise ajal ning sellest sai tookord kuidagi imeväel üle.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  WinXP 64-bit mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.