Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  probleem 7900GTXI-ga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
fuzzz
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 22.07.2006 00:14:40 probleem 7900GTXI-ga vasta tsitaadiga

sai siis uus videokaart soetatud....probleem selles et riddickut kribades hakkab loopima ette rohelisi kollaseid punaseid triipe jne jne...ühegi teise mänguga probleeme pole, clokanud ka pole seda kaarti...lasin isegi mängu maha ja installisin uuesti, ikka jama alles...temperatuur ok, kuumaks ei lähe...kas kaart peetis?????
_________________
küsija suu pihta ei lööda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 00:30:49 vasta tsitaadiga

Kas teiste mängudega sama probleem?

Kas uusimad nVidia driverid peal ja vanad unistallisid korralikult maha?

Kuidas 3Dmark05 lood on? Kas seal ka pilt piixus?

Mis toide täpsemalt kasutuses on?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 00:36:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuidas 3Dmark05 lood on? Kas seal ka pilt piixus?

Pigem 2003 avalduvad vead nende kaartidega icon_wink.gif ,eriti veel kui lased prose testid kah läbi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 00:43:07 vasta tsitaadiga

dreamx kirjutas:
tsitaat:

Kuidas 3Dmark05 lood on? Kas seal ka pilt piixus?

Pigem 2003 avalduvad vead nende kaartidega icon_wink.gif ,eriti veel kui lased prose testid kah läbi thumbs_up.gif



3Dmark05 peaks mõnusamalt koormama... samas võib ka 3Dmark06 lasta. Osa teste seal on parajad "kaardi kütjad"


Aga jah targem oleks vast kõik läbi lasta ja kui siis üheski vigu ei ole saab edasi uurida mis värk on.

Eriti hea oleks tegelt kui lasta seda 3Dmark i mitukorda järjest vahetpidamata. Siis saab kohe aru kas asi küpseb üle vms probleeme tekib. Sageli 1x jooksutades vigu ei ole märgata.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 00:47:36 vasta tsitaadiga

Samas ma arvan ,et probla on selles mängus,sellele miskeid pätse ei ole või on kõik uuem peal juba icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fuzzz
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 22.07.2006 01:16:18 vasta tsitaadiga

patchid uuemad peal jah, proovisin isegi seal mängu systemi alt erinevate mootoritega seda mängu käima lasta aga ei miskit, krt aga äkki tõesti jääb toide lahjaks...kuigi siis peaks ka teiste mängudega jebima hakkama..või mitte????
ei ole miski eriline häkker ka, ple veel kordagi neid 3dmarke teind... icon_redface.gif
kusjuures nüüd viskab monitori kinni ka ja ei enam pilti ette tule, vaid restart ja siis saab jälle minuti toksida ja uuesti asi tuksis...äkki mõni pahalane arvutis sees mida mu viirusetõrje pudinad-padinad üles ei taha leida????

_________________
küsija suu pihta ei lööda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 01:18:55 vasta tsitaadiga

Olen alati viimasen süüdistanud toidet(kuna enamus vastuseid on "osta uus toide" siin foorumis) aga mis toide sul seda lasti veab icon_question.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fuzzz
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 22.07.2006 01:25:46 vasta tsitaadiga

toiteks chiefteci 410w...et siis äkki vähe tõesti sellest kuna prose kellasid tõstisn ka sutsuke...???
_________________
küsija suu pihta ei lööda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 01:41:17 vasta tsitaadiga

AGA .... kuidas driveritega lood on? Kas uusimad nVidia kodulehelt tõmmatud driverid peal ja Vanad Unistallitud korralikult?


Ja proovi teise mänge.


Kui toite kahtlus (eks ta paras äppu ole selle kaardile ja vaadates mis sul seal veel on) siis võta kõik mida vaja ei ole arvuti tööst toite tagant lahti (DVD rom, CD rom, Lisa kõvakettad jms träna) ning lase kõik ülekiirendatud asjad defaulti ja proovi siis. (siin on jah patt öelda et toide lahja kuna mõne arvatas veab 400W toide terve maailma arvutit korraga ära ilma probleemideta. Aga samas EI tasuks nüüd kohe uut toidet ostma minna. Enne tuleb teised asjad läbi proovida ja siis alles kvaliteetse toite kallale minna icon_wink.gif )

Ning ikka: tee 3Dmark ära.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 01:59:20 vasta tsitaadiga

angel,
tsitaat:

Ja proovi teise mänge.

Juba esimeses posti öeldi ,et kõik OK,Kui rahulikult kodukalt lugeda siis Min-toide on 450W(see ei tähenda muidugi ,et sinu 410w peaks prükkarisse lendama)
Proovi erinevaid variante mängu graafika seadetes ja googleda,küll probla laheneb thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 04:12:32 vasta tsitaadiga

toidet ei ole kindlasti vähe
downkloki kaarti, vaata kas asi muutub

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 22.07.2006 09:56:04 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:

downkloki kaarti, vaata kas asi muutub

fuzzz kirjutas:

clokanud ka pole seda kaarti
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 22.07.2006 10:14:30 vasta tsitaadiga

robin kirjutas:
Noname kirjutas:

downkloki kaarti, vaata kas asi muutub

fuzzz kirjutas:

clokanud ka pole seda kaarti


missiis?

downclock ja overclock kaks asja eri suundades icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 22.07.2006 10:21:34 vasta tsitaadiga

defaultis peaks kaart töötama ju.. lihtsalt oletasin, et Noname ei pannud seda lauset tähele ning tegin vastava märkuse..
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 22.07.2006 10:22:56 vasta tsitaadiga

robin, downclockitud kaart on veel stabiilsem icon_question.gif ja võtab vähem voolu kui def'is ju.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 22.07.2006 10:29:44 vasta tsitaadiga

kindlasti võtab vähem voolu, aga kas see langus on märkimisväärne?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 13:21:50 vasta tsitaadiga

jah, sellised vennad on vajalikud siin icon_mad.gif
ma olen 2 aastat arvuti paranduses töötanud ma arvan et ma tean mida ma räägin icon_rolleyes.gif
ja mis see vähem voolu võtmine siia üldse puutub?

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 15:28:24 vasta tsitaadiga

teema algataja võiks minupoolt esitatud küsimustele vastata ja vast siis saab probleemile lahenduse.


Ja sry et ma ei märganud et teistes mängudes probleeme ei ole. Samas tuleks öelda mis mängudega tegemist. Vast need "teised" ei ole nii nõudlikud kui seda mäng millega probleeme esineb.

Samas 3Dmark ikkagist vaja jooksutada ega muu ei aita.


Ja see downclock jura asemel tasuks (nagu juba ütlesin) parem toite küljest lahti ühendada kõik ebavajalik ja kui mingi prose, mälud vms OC itud on siis needki defaulti lasta.


Ja kui ikka 3Dmark05 10x läbi lubab lasta järjest ilma probleemideta siis vast probleem kusagil mujal. Toide on parajalt piiripeal aga selle testimiseks juba nagu lahendus antud.... icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 03:21:40 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
teema algataja võiks minupoolt esitatud küsimustele vastata ja vast siis saab probleemile lahenduse.


Ja sry et ma ei märganud et teistes mängudes probleeme ei ole. Samas tuleks öelda mis mängudega tegemist. Vast need "teised" ei ole nii nõudlikud kui seda mäng millega probleeme esineb.

Samas 3Dmark ikkagist vaja jooksutada ega muu ei aita.


Ja see downclock jura asemel tasuks (nagu juba ütlesin) parem toite küljest lahti ühendada kõik ebavajalik ja kui mingi prose, mälud vms OC itud on siis needki defaulti lasta.


Ja kui ikka 3Dmark05 10x läbi lubab lasta järjest ilma probleemideta siis vast probleem kusagil mujal. Toide on parajalt piiripeal aga selle testimiseks juba nagu lahendus antud.... icon_rolleyes.gif


Niisis sinu arust riddic võtab rohkem toitekalt voolu kui teised mängud ja toiteplokk on selle mängu jaoks lahja? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Vihje teemaalgatajale, omal oli selle mänguga sama jama, 6000GT tegi sama asja tehase klokkidel, downklokkides asi läks korda.
Kaart garantiisse ja uus vastu ja uue kaardiga kõik thumbs_up.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 06:06:18 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
angel kirjutas:
teema algataja võiks minupoolt esitatud küsimustele vastata ja vast siis saab probleemile lahenduse.


Ja sry et ma ei märganud et teistes mängudes probleeme ei ole. Samas tuleks öelda mis mängudega tegemist. Vast need "teised" ei ole nii nõudlikud kui seda mäng millega probleeme esineb.

Samas 3Dmark ikkagist vaja jooksutada ega muu ei aita.


Ja see downclock jura asemel tasuks (nagu juba ütlesin) parem toite küljest lahti ühendada kõik ebavajalik ja kui mingi prose, mälud vms OC itud on siis needki defaulti lasta.


Ja kui ikka 3Dmark05 10x läbi lubab lasta järjest ilma probleemideta siis vast probleem kusagil mujal. Toide on parajalt piiripeal aga selle testimiseks juba nagu lahendus antud.... icon_rolleyes.gif


Niisis sinu arust riddic võtab rohkem toitekalt voolu kui teised mängud ja toiteplokk on selle mängu jaoks lahja? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Vihje teemaalgatajale, omal oli selle mänguga sama jama, 6000GT tegi sama asja tehase klokkidel, downklokkides asi läks korda.
Kaart garantiisse ja uus vastu ja uue kaardiga kõik thumbs_up.gif


ei ma ei ole seda otseselt väitnud... AGA ma pidevalt mämmutan ühte ja seda sama juttu aga vat keegi ei vaevu lugemast. VAid tullakse ja võetakse ühest sõnast kinni ja siis hakatakse virisema. Ise olen seda mängu mänginud ja tean et see nõudis masinalt suht palju. Ehk siis võimalik et asi koormab masinat rohkem kui teised.

Ning mös kaart see 6000GT on ? vast mõtlesid 6600GT ning sellega on pidevad jahutus jamad seega pole ime et pilt säbruline icon_lol.gif

Teema algataja EI ole maininud mis teised mängud töötavad. EI ole öelnud mis drivereid kasutab, kas vanad korralikult maha lastud jne. EI ole teinud 3Dmark (savi kas 06, 05 või 03) seega tont seda teab mis viga asjal.


Ja sellele masinale on see 400w suht piiripeal mis tal seal profiilis kirjas on. Ega see toide vaevalt reaalselt vajaduse korral 400W välja annab. Aga kui toite probleem siis üldjuhul hakkab masin resasid tegema. Viskab pildi tasku vms jamad. Ja seda üldjuhul siis kui sutsu mängitud on. Ehk siis kohe kui mäng käima lüüa siis ei ole vast mingit probleemi algul märgata.


Aga jah mis ma siin ikka piixuda julgen. Ega mul masinaga probleeme ei ole icon_lol.gif seega mul suht savi. Lihtsalt mõtlesin et aitan kedagist aga jah... icon_rolleyes.gif

(kui keegi ikka aru ei saanud siis ütlen otse: toites ei ole arvatavasti viga selle mängu puhul aga enne kui mingit moodi asja ei testita siis võib jäädagi vinguma et probleem asjaga ehk siis ma ei ütle et mine poodi osta uus toide siis arvuti suudab kõike teha 10x paremini)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahtol
HV vaatleja
ahtol

liitunud: 29.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 21:14:05 vasta tsitaadiga

Mul 7900GT, kuid põhimõtteliselt peaks kaardid olema võrreldavad. Need isendid on väga nõudlikud jahutuse suhtes. Endal peab custom jahutusega vent ikka jubedalt tööd tegema, et jahutaks piisavalt - et oleks stabiilne. Mis ennem aitas 3DMark03 puhul, oli Riva Tuneris - Direct 3D seadete alt VSync tabi alt Prerender Limit panemisel 1 peale või 0 peale. Kui oli 3 või rohkem tundus kaart väga palju koormust saavat kohtades, kus kaadrisagedus ületas 500-t. See number määrab, kui palju kaardreid saadetakse videokaardile ette renderdamiseks. Mul langes 3dmark skoor veits, kuid midagi hullu polnud. Kiirust kaotad ainult kohtades, kus kadrisagedus oleks üle 100 ehk siis reaalselt ei kaotagi eriti. See aitas minul küll näiteks, võid proovida.
Muidu mul on toiteplokiks suht noname vist, Fortron 350W High Efficiency PF, millel 12V 15A + 10A. Pole ka kõvasti "kellamisel" nõrgaks jäänud, jälgides pingeid täiskoormusel. Tagant väljuv õhk on ka nõrgalt soe. Muidugi lisaseadmeid on kastis veel ainult üks kõvaketas ja üks dvdrw:D
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 21:21:40 vasta tsitaadiga

kas sellel riddickul polnud mitte nvidia opengl bug?
fuzzz, sul see fixitud ikka?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 21:55:15 vasta tsitaadiga

7900GTX i jahutus on parem kui 7900GT oma. Vähemalt üldjuhul nõnda olnud.


Mingeid X seadeid drivude alt ei ole vaja muuta eriti seda mida ahtol kirjeldab. See on kahe poolega asi. Osati on see muutmine negatiivne ja osas asjas võib ainult kasu tuua. Kes viitsib see leiab ka sellelt lehelt selle kohta infi kuidas nVidia drivu seadeid muuta ja mida see alt prerender limit täpsemalt teeb (oblivioni tweak õpetuse all on sellest minuteada kirjas): http://www.tweakguides.com/

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 22:13:53 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Noname kirjutas:
angel kirjutas:
teema algataja võiks minupoolt esitatud küsimustele vastata ja vast siis saab probleemile lahenduse.


Ja sry et ma ei märganud et teistes mängudes probleeme ei ole. Samas tuleks öelda mis mängudega tegemist. Vast need "teised" ei ole nii nõudlikud kui seda mäng millega probleeme esineb.

Samas 3Dmark ikkagist vaja jooksutada ega muu ei aita.


Ja see downclock jura asemel tasuks (nagu juba ütlesin) parem toite küljest lahti ühendada kõik ebavajalik ja kui mingi prose, mälud vms OC itud on siis needki defaulti lasta.


Ja kui ikka 3Dmark05 10x läbi lubab lasta järjest ilma probleemideta siis vast probleem kusagil mujal. Toide on parajalt piiripeal aga selle testimiseks juba nagu lahendus antud.... icon_rolleyes.gif


Niisis sinu arust riddic võtab rohkem toitekalt voolu kui teised mängud ja toiteplokk on selle mängu jaoks lahja? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Vihje teemaalgatajale, omal oli selle mänguga sama jama, 6000GT tegi sama asja tehase klokkidel, downklokkides asi läks korda.
Kaart garantiisse ja uus vastu ja uue kaardiga kõik thumbs_up.gif


ei ma ei ole seda otseselt väitnud... AGA ma pidevalt mämmutan ühte ja seda sama juttu aga vat keegi ei vaevu lugemast. VAid tullakse ja võetakse ühest sõnast kinni ja siis hakatakse virisema. Ise olen seda mängu mänginud ja tean et see nõudis masinalt suht palju. Ehk siis võimalik et asi koormab masinat rohkem kui teised.

Ning mös kaart see 6000GT on ? vast mõtlesid 6600GT ning sellega on pidevad jahutus jamad seega pole ime et pilt säbruline icon_lol.gif

Teema algataja EI ole maininud mis teised mängud töötavad. EI ole öelnud mis drivereid kasutab, kas vanad korralikult maha lastud jne. EI ole teinud 3Dmark (savi kas 06, 05 või 03) seega tont seda teab mis viga asjal.


Ja sellele masinale on see 400w suht piiripeal mis tal seal profiilis kirjas on. Ega see toide vaevalt reaalselt vajaduse korral 400W välja annab. Aga kui toite probleem siis üldjuhul hakkab masin resasid tegema. Viskab pildi tasku vms jamad. Ja seda üldjuhul siis kui sutsu mängitud on. Ehk siis kohe kui mäng käima lüüa siis ei ole vast mingit probleemi algul märgata.


Aga jah mis ma siin ikka piixuda julgen. Ega mul masinaga probleeme ei ole icon_lol.gif seega mul suht savi. Lihtsalt mõtlesin et aitan kedagist aga jah... icon_rolleyes.gif

(kui keegi ikka aru ei saanud siis ütlen otse: toites ei ole arvatavasti viga selle mängu puhul aga enne kui mingit moodi asja ei testita siis võib jäädagi vinguma et probleem asjaga ehk siis ma ei ütle et mine poodi osta uus toide siis arvuti suudab kõike teha 10x paremini)


ei muuda see toiteplokk mitte midagi

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 22:17:11 vasta tsitaadiga

siis muudab kui tuleb välja et jääb toitest väheks... suht nõudlik kupatus inimesel koos.


Samas nagu ütlesin siis tuleks enne need värid ära proovida mida soovitasin. Kui kahtlust et kaart piixus siis võimaluse korral võib ju kellegi juures testida kellel mingi kvaliteetne plokk käepärast icon_rolleyes.gif


Uue ja võimsama toitega proovimine jäägu nn "viimaseks" katsetuseks. Samas aitab ka see kui OC id maha võtta ja kõik mida arvuti tööks vaja ei ole lahti ühendada.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 22:21:16 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
siis muudab kui tuleb välja et jääb toitest väheks... suht nõudlik kupatus inimesel koos.


Samas nagu ütlesin siis tuleks enne need värid ära proovida mida soovitasin. Kui kahtlust et kaart piixus siis võimaluse korral võib ju kellegi juures testida kellel mingi kvaliteetne plokk käepärast icon_rolleyes.gif


Uue ja võimsama toitega proovimine jäägu nn "viimaseks" katsetuseks. Samas aitab ka see kui OC id maha võtta ja kõik mida arvuti tööks vaja ei ole lahti ühendada.
See masin töötaks ka 350W peal vabalt.
Ma ei saa aru misasja sa ajad, esimeses postis on selgelt kirjas et ühegi teise mänguga probleeme pole, ainult riddic jamab.
kas siis riddic võtab sinuarust rohkem vatte? ma olen seda mänginud 2x läbi ja on olemas palju nõudlikemaid mänge kui see...

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 22:47:29 vasta tsitaadiga

njah see läheb just OT kätte aga kui sa märkad siis ma suht suure pudru pannud võimalikke lahendusi ja aga see toite asi nüüd kõigile palgiks silmas. unustagem see ära seniks kuni kõik teised asjad läbi proovitud on.


Ma EI ole öelnud ainult kohe otse et kerigu uut toidet ostma. icon_rolleyes.gif

Probleemi võib tekitada mitu asja... kas siis ükslikult või koos.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2006 22:54:11 vasta tsitaadiga

teema alustaja kadunud 8)

ütle parem meile kaardi kraadid icon_wink.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fuzzz
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 24.07.2006 18:00:48 vasta tsitaadiga

nii kaardi temp miski 47-50kraadi fullis ja vent 100prossa peale pandud et vurab nii mis kole, ei ole saanud vahepeal aega katsetusi teha et korjaks üleliigsed asjad toiteka tagant ära 3dmarki05 tegin ka läbi...a ausalt öeldes ei jaga sellest suurt sittagi, st seal küll pildil midagi viga polnud ainus asi oli FPS mis oli kuradi madal default kelladega a kui suts klokkasin asi paranes punnid tõusid...
driverid viimased siis mis 91.31(vist olid)
fear,half-life 2,half-life 2 ep.1, doom, quake,the elder scrolls IV, hitman:blood money jne jne kõik need mängud töötavad probleemideta..7800gt-ga polnud miskeide probleeme, äkki peaks vana kaardiga proovima....või mõttetu seda tagasi toppida???

_________________
küsija suu pihta ei lööda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 18:13:51 vasta tsitaadiga

uuri kas patche on sellele mängule millega sul probleeme esineb.

Kui FEAR, Quake sugused mängud max graafikaga puhtalt jooksevad ehk siis võid tundide viisi neid tagada siis on probleem pigem selles mängus kui arvutis.


50C temp on väga hea sellise kaardi kohta. Ehk siis kuumuse probleemi vast ei ole.
Ja kaardi OC i kohta uuri ennem sutsu infi muidu võib probleem tekkida sellega et pildis hakkab vigu esinema jne jne (ühesõnaga OC ing on pikem teema ja ei ole päris asi nii et mingit X asja muuta ja siis kõik kohe korras).

Palju sa 3Dmark05 punne said ku masin oli Default kelladel?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fuzzz
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 24.07.2006 19:42:06 vasta tsitaadiga

kurivaim a miks vana 7800gt kaardiga sellist jama ei olnud, mängu viga ei saa ikkagi olla vana kaardiga pold ühtki jama....3dmark05 punnid defaultis miski 7375 või midagi sellist, täpselt ei mäleta...aga kusjuures rivatuneriga panin OPEN GL OVERRIDE 2,0 ,algselt oli seal no override ja tundub et enam ei esine anomaaliaid vähemalt 15mintsa jooksul pelades ple midagi ebaharilikku juhtunud....
_________________
küsija suu pihta ei lööda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 19:44:45 vasta tsitaadiga

fuzzz kirjutas:
kurivaim a miks vana 7800gt kaardiga sellist jama ei olnud, mängu viga ei saa ikkagi olla vana kaardiga pold ühtki jama....3dmark05 punnid defaultis miski 7375 või midagi sellist, täpselt ei mäleta...aga kusjuures rivatuneriga panin OPEN GL OVERRIDE 2,0 ,algselt oli seal no override ja tundub et enam ei esine anomaaliaid vähemalt 15mintsa jooksul pelades pole midagi ebaharilikku juhtunud....


ma soovitaks sul vast selle läbi lugeda http://www.tweakguides.com/NVFORCE_1.html siit saad teada mis kuidas olema peaks ja mida muuta kui üldse muuta.


ja kui sellele mängule on patch väljas siis 100% kindlasti pane peale. Ehk sellel mängul on probleem selle kaardiga. Seda ennemgi juhtunud (ise näinud ja kogenud )

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fuzzz
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 24.07.2006 19:57:40 vasta tsitaadiga

http://forums.nvidia.com/index.php?act=Attach&type=post&id=262
vat leidsin nvidia forumist miski venna pildi kellel siis sama probleem mis mul ja see muutis rivatuneriga open gl 2,0, enne seda oli sama mis mul no override....

_________________
küsija suu pihta ei lööda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piimaPAKK
HV kasutaja
piimaPAKK

liitunud: 06.12.2005




sõnum 25.07.2006 14:35:28 vasta tsitaadiga

Aga kas üldse kaardi lisatoite ots on ühendatud?
Vahest inimesed ei pane seda tähele ja siis ime ka kui kaart piisavalt voolu ei saa...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 25.07.2006 14:39:24 vasta tsitaadiga

No tal pidid ikka osad mängud ju jooksma korralikult.Ilma lisatoidetta ei tohiks ta vist eriti winnisgi olla. icon_rolleyes.gif
EDIT:Noname mida sa koguaeg sokid enda toitekaga.Et sa paned jälle enda rämejulm süsteemi ainult 350w codegeni pealt tööle.Pea igas säärases teemas on olnud sul selline jutt, et mitte kunagi ei või olla toiteka viga!
Teema algatajale-angel-li soovituste järgi tegutse ja sul oleks juba probleem lahendatud! thumbs_up.gif


viimati muutis prigo 25.07.2006 14:42:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 14:57:35 vasta tsitaadiga

piimaPAKK kirjutas:
Aga kas üldse kaardi lisatoite ots on ühendatud?
Vahest inimesed ei pane seda tähele ja siis ime ka kui kaart piisavalt voolu ei saa...


siis kui see ühendatud ei oleks vaevalt et teised mängud jookseks ning arvuti üldse ülesse boodiks.

Vähemalt endal arvuti ei taha eriti käimagi minna kui toidet videol takka ei ole

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fuzzz
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2004




sõnum 25.07.2006 20:52:29 vasta tsitaadiga

oot mis lisatoide, mu kaardil aint üks pistik a neli juhet jookseb sisse, ilmselt siis lisatoide olemas....
_________________
küsija suu pihta ei lööda...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 20:53:20 vasta tsitaadiga

fuzzz kirjutas:
oot mis lisatoide, mu kaardil aint üks pistik a neli juhet jookseb sisse, ilmselt siis lisatoide olemas....


lisatoide: kaaril on taga üks väike pesa kuhu mingi toite juhe sisse käib. Ehk siis kaart vajab eraldi toidet muud ei midagi.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 17:21:13 vasta tsitaadiga

prigo kirjutas:
No tal pidid ikka osad mängud ju jooksma korralikult.Ilma lisatoidetta ei tohiks ta vist eriti winnisgi olla. icon_rolleyes.gif
EDIT:Noname mida sa koguaeg sokid enda toitekaga.Et sa paned jälle enda rämejulm süsteemi ainult 350w codegeni pealt tööle.Pea igas säärases teemas on olnud sul selline jutt, et mitte kunagi ei või olla toiteka viga!
Teema algatajale-angel-li soovituste järgi tegutse ja sul oleks juba probleem lahendatud! thumbs_up.gif


aga ei olnud ju toiteka viga icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2006 18:28:34 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
prigo kirjutas:
No tal pidid ikka osad mängud ju jooksma korralikult.Ilma lisatoidetta ei tohiks ta vist eriti winnisgi olla. icon_rolleyes.gif
EDIT:Noname mida sa koguaeg sokid enda toitekaga.Et sa paned jälle enda rämejulm süsteemi ainult 350w codegeni pealt tööle.Pea igas säärases teemas on olnud sul selline jutt, et mitte kunagi ei või olla toiteka viga!
Teema algatajale-angel-li soovituste järgi tegutse ja sul oleks juba probleem lahendatud! thumbs_up.gif


aga ei olnud ju toiteka viga icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


tal on veel masin pool pidune.

Ja mitmendat korda ütlen: tahtsin asja ühe postiga lahendada. Seega pakkusin suht kõik asjad ära mis võivad viga põhjustada...
Ja miks peaks ma iga kord ühe idee juurde lisama kui ühe postiga saab hakkama.


Ja tõsi ta on: see toide on tegelt liiga nõrk et seda masinat suure koormuse all pikalt jooskutada. Võib juhtuda et mitte sittagi ei juhtu. Ja samas võib juhtuda et üks kord viskab pildi tasku. Kas siis tõesti on kvaliteet toide nii kallis et tasub riskida suurema summaga ehk siis arvuti kogu väärtusega icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prigo
Kreisi kasutaja
prigo

liitunud: 25.06.2005




sõnum 27.07.2006 20:16:06 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
prigo kirjutas:
No tal pidid ikka osad mängud ju jooksma korralikult.Ilma lisatoidetta ei tohiks ta vist eriti winnisgi olla. icon_rolleyes.gif
EDIT:Noname mida sa koguaeg sokid enda toitekaga.Et sa paned jälle enda rämejulm süsteemi ainult 350w codegeni pealt tööle.Pea igas säärases teemas on olnud sul selline jutt, et mitte kunagi ei või olla toiteka viga!
Teema algatajale-angel-li soovituste järgi tegutse ja sul oleks juba probleem lahendatud! thumbs_up.gif


aga ei olnud ju toiteka viga icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Tõsine eesel oled ikka. icon_razz1.gif
Enamasti on ikka viga toitekas kui sellisele raalile panna sinu nimeline 350-400w toitekas. icon_lol.gif
Igas teemas sa koguaeg kriiskad enda toiteka pärast, et EI OLE, EI OLE MA JU TEAN MA PARANDAN IGA PÄEV ARVUTEID!
Enivei ei ole sellisele raalile NoName icon_razz1.gif odav ja väike plokk hea!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  probleem 7900GTXI-ga
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.