|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
11.06.2006 02:41:29
|
|
|
| Cyberlord kirjutas: |
Imho võiks vaba mikri teemades olla üldsegi postituste piirang per kärss 24h jooksul näiteks  |
kes selle eest ikka maksax siis?
lihtsam on postituste punktikogumine antud foorumis yldse maha keerata.
tegelt see postide arv on yleyldse bullshit
ps:rangid kui seesugused võiks olla seotud ajaliste kriteeriumitega
_________________ ---
viimati muutis alliance 11.06.2006 02:43:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
11.06.2006 02:44:40
|
|
|
irw-kui sinna väga palju postitad -siis oled oma postitustega miinuses varsti vä
ma sain vist valesti aru
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
11.06.2006 02:50:22
|
|
|
irw väga koom.ja mis siis saab kui nulli jõuame?
sellex et vabas mikris postitada-pead edaspidi käima teistes foorumites läbustamas
| tsitaat: |
| Teine variant, mis kaalumisel, et profiilis näitab, mitu su % postitustest on läbu |
see oleks isegi täitsa iseasi,kuidas te seda kindlax nüüd teete.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
11.06.2006 03:02:12
|
|
|
Tanel, see % variant on jama.
Sportlikust huvist küsin, et kuidas phpBB foorumis saab postcounti muuta?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
11.06.2006 03:08:20
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
Tanel, see % variant on jama.
|
ei ole midagi nii jama.nagu näha tekkis väike hirm juba mõnel
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
11.06.2006 10:08:19
|
|
|
Pole see % midagi jama... ei pea olema neid läbu teemasid... nii või naa on osad teemad sellised kus tegu pole otseselt läbuga, aga kirjutatakse väga laialt kõigest, mis pähe tuleb ja vähegi teemaga seostub
Minu arust võiks need "läbulas" kirjutatud postid vabalt panna sinna % alla + need postitused, mis on kustutamisele määratud(need lillad)... iseasi kui hästi selline +/- asi toimima hakkaks... selge on see, et servu saaks rohkem koormust(muidugi kui teha see kontroll näiteks 2X päevas, siis pole vast hullu).
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
11.06.2006 12:39:52
|
|
|
Tanel, läbu ja mitteläbu piir on tihti väga hägune. Samuti pole harvad postitused, kus pool postist läbu, pool tark jutt. Ja kas seljuhul oleks vabas mikris postitatu automaatselt läbu? Ma usun, et ka sealt võib vahest tarka juttu leida.
[Minu tagasihoidlik arvamus.]
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
11.06.2006 13:31:49
|
|
|
See on hea, et need postitused arvesse ei lähe.
Endale varjasin selle Vaba mikrofoni foorumi ära, kuna muidu lugemata teemade all ainult need olidki.
Varjamine muidugi ei tähenda et ma seal ei käi ja ei postita.
Peale varjamist saab sinna muidugi vaid läbi nende teemade kuhu ma olen midagi kirjutanud (ehk siis läbi Vaata enda postitusi)
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
11.06.2006 13:53:31
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
Tanel, läbu ja mitteläbu piir on tihti väga hägune. Samuti pole harvad postitused, kus pool postist läbu, pool tark jutt. Ja kas seljuhul oleks vabas mikris postitatu automaatselt läbu? Ma usun, et ka sealt võib vahest tarka juttu leida.
|
jep.seal on ka teemasid mis pole läbu.võibolla võtta käibele miski nn roheline ring mis märgistab ära et siia teemasse postitamine on läbuuuuu:P
kui nüüd vaba mikker kõrvale jätta.kuidas kindlax teha mis on teistes foorumites läbu ja mis mitte..
kui need lilla ringiga kustutamisele mõeldud teemad välja arvata..
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
11.06.2006 22:15:13
|
|
|
alliance, samas märkasin ma eile kuskil teemat, kus need lillad ringid tähistasid pigem-tarka juttu.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draax
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
12.06.2006 13:36:10
|
|
|
Võib-olla siit juba läbi käinud, aga 11 lehekülge lihtsalt ei viitsi läbi lugeda.
Jäi silma selline asi: kui natuke foorumis ringi surfida ja lugeda ilma sisselogimata (enamasti tekib see olukord siis, kui keegi tuttav tahab nõu ja meenub, et HVs oli mingi teema selle kohta) ning mingil hetkel end sisse logida, leiad end jälle foorumi avalehelt. Võiks olla nii, et kui sisse logid, jääks ette ikka see HV-foorumi alarubriik mis sul enne lahti oli.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
12.06.2006 15:14:33
|
|
|
selline asi, kui lingid esineb selline sulg, siis ei suuda img abil pilti üles panna nt. kui asi on sellisel kujul [img]http://testlink.ee/sdf(1)ajsdhk.jpg[/img]
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
16.06.2006 18:59:32
|
|
|
Vaikimisi võiks kõik sõnad, mida avalikud netipunktid (nt. Sitekioski peal) vihkavad, ära keelata. Nt. hiljuti jäi üks müügiteema Elioni netipunktis nägemata kuna keegi oli sinna toppind sõna "porno".
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.06.2006 00:37:27
|
|
|
seda pornot kasutatakse ikka mitmes kontekstis, nii et pole mõtet nii keelamiseni ka minna
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
17.06.2006 00:56:22
|
|
|
| Magic, siiski võiks selle maha võtta, kuna see takistab surfamist.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.06.2006 01:04:01
|
|
|
Üldiselt see ilmselt ei segaks kedagi jah kui piirang oleks vaid äriteemades... seal võiks tõesti kirjapilt korrektsem olla
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
17.06.2006 19:21:40
|
|
|
on olemas teema arvutitehnika ostu foorumis: "O: ATX toite :: Toiteallikad"
kas on v6imalik, otsingusse pannes sõna "toiteallikad" (tyybiks valida "o - ostan", valida arvutustehnika ostu foorumi ning otsida pealkirjadest) saada vastuseks selle teema: "O: ATX toite :: Toiteallikad" ?
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
17.06.2006 19:38:53
|
|
|
vermont, otsingusõna "toiteallikad" järgi ei leia otsing teemat "O: ATX toite".
Kuid kui jätta ostingusõna kirjutamata ja HV kategooria koha pealt valida Toiteallikad siis tuleb see teema otsingutulemustesse
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
17.06.2006 20:14:58
|
|
|
| Etsike kirjutas: |
vermont, otsingusõna "toiteallikad" järgi ei leia otsing teemat "O: ATX toite".
Kuid kui jätta ostingusõna kirjutamata ja HV kategooria koha pealt valida Toiteallikad siis tuleb see teema otsingutulemustesse |
t2nud, ei pannud seda kategooriat seal t2hele
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.06.2006 20:54:37
|
|
|
se kategooriate asi oli väga tänuväärt uuendus - nüüd saab ilusti näiteks automakke otsida või toiteka, korpuse valik kohe silma ees
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
19.06.2006 01:12:55
|
|
|
Mul tekkis siin probleem ühe teemaga mobla kohta. Lugege teemast (enamasti lõpust lähemalt).
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2847136#2847136
Ma nüüd ei saagi aru, miks neid alamfoorumeid nii kuradi palju on?! Igale poole saab teema teha.. Et ühte asja otsida, peab ikkagi terve foorumi läbi vaatama praktiliselt. Kui neid alamfoorumeid tõesti nii palju vaja on, äkki teeks siis terve foorumi peale ühe otsingu?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
19.06.2006 01:24:03
|
|
|
| Rajareitsi teema asukoht oli justkui ainsana õige, teised arutelud on vales kohas indeed.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
19.06.2006 01:37:55
|
|
|
ongi üks otsing ju, vaata bänneri alla, või olen ma valesti aru saanud tolle süsteemist
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taifunk
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
19.06.2006 01:42:06
|
|
|
Bänneri all olev otsing ( https://foorum.hinnavaatlus.ee/search.php ) toimib terve foorumi piires või siis ise valid mingi kindla alafoorumi, mille piires sa tahad otsingut kitsendada.
Rajareits on äkki hoopiski kasutanud mobiilide alafoorumis olles seda valget kastiskest üleval nurgas. See otsing toimib tõesti ainult antud alafoorumi piires.
Tglt oleks õigem see uudise ja ülevaate teema hoopiski lukku panna ja suunata mobiiltelefonide ja muu tehnika foorumis olevale w810 üldteemasse
_________________ Remember this day, men, for it will be yours for all time. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
19.06.2006 10:07:56
|
|
|
| taifunk kirjutas: |
Tglt oleks õigem see uudise ja ülevaate teema hoopiski lukku panna ja suunata mobiiltelefonide ja muu tehnika foorumis olevale w810 üldteemasse  |
Häda selle ongi, et kõik mobla-foorumi w810 teemad lüüakse lukku viitega uudise ja ülevaate teemale. Korra tegin juba ettepaneku, et võiks uudiste all oleva teema tõsta moblafoorumisse kus see jääks põhiteemaks. Uudisväärtus asjal ju ammu kadunud...
_________________ airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
19.06.2006 12:47:38
|
|
|
Üldse oleks vaja uudistefoorumis selgeks teha kaua üht uudist tegelikult uudiseks nimetada saab
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
19.06.2006 14:29:40
|
|
|
| mTim ja taifunk tänud! Jälle targem.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
30.06.2006 18:32:45
|
|
|
Kas oleks võimalik üles paremale linkidele juurde lisada vaata postitusi alates viimasest külastusest ilma ärifoorumita ja teine link kus on ainult ärifoorumi teemad?
Viimasel ajal lingile vaata postitusi alates viimasest külastusest klikkides leiab tavaliselt ärifoorumi teemasid, mis segab, eriti kui ma ei ole millegi ostmisest või vahetamisest huvitatud.
Kokku võiks siis 3 linki olla
postitused alates viimasest külastusest ärifoorumis <-- neile kes äri tahavad teha, otsivad/pakuvad tööd jne
postitused alates viimasest külastusest va ärifoorum <-- niisama HV teemasi lugeda jms, mis ei ole ärifoorumis
vaata postitusi alates viimasest külastusest <-- neile kes tahavad kõik uusi postitusi näha, sama link mis praegugi
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
01.07.2006 13:08:15
|
|
|
... pigem võiks moodustuda nendest valikutest siis midagi rippmenüü sarnast
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
01.07.2006 15:28:35
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... pigem võiks moodustuda nendest valikutest siis midagi rippmenüü sarnast  |
Võib ka nii, mind huvitab rohkem postituste vaatamine alates viimasest külastusest ärifoorumi teemadeta.
Asi peaks teostatav olema aga kas ka kasutajaid oleks peale minu siis?
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
01.07.2006 16:29:35
|
|
|
ikka oleks rippmenyy tuleks kõne alla siis kui ruumipuudus tekib,praegu vist ei ole veel
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
01.07.2006 21:49:42
|
|
|
Mart352 idee meeldib küll mulle...
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
01.07.2006 23:02:38
|
|
|
| alliance kirjutas: |
ikka oleks rippmenyy tuleks kõne alla siis kui ruumipuudus tekib,praegu vist ei ole veel |
... kui vaadata foorumit PDA või telefoni ekraanilt, siis pole ruumi kunagi liiga palju Rippmenüüd oleks heaks lahenduseks, koondamaks samasse kategooriasse kuuluvaid linke ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zbx
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.02.2004
|
03.07.2006 10:56:01
|
|
|
"märgi loetuks kõik teemad, kuhu olen postitanud"
vahel, kui viibid mõnda aega ära, siis on kogunenud jõlepalju teemasid, mis mind niiväga ei huvita, aga koguvad oma "uute postituste highlighting'uga" liigset tähelepanu. ja tahaks nad kõik loetuks märkida.
|
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
03.07.2006 15:09:37
|
|
|
| Delta kirjutas: |
| Kas kasutajate listi ei saaks kuidagi selliselt üles ehitada, et saaks valida nt kõik D-tähega kasutajad ... |
Ümbertnurga saab:
| tsitaat: |
otsi autori järgi:
Nime osa otsimisel kasuta * |
Näiteks p***** peale tulevad nii p2ep kui piraat262
Edit: See pole jah küll listi otsing vaid postituste, aga nimed saad lõpuks kätte.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
08.07.2006 15:16:22
|
|
|
Üks ettepanek veel. Kas privaatsõnumite "märgi" veergu oleks võimalik pealkirjale lähemale viia.
Parasjagu puhastan postkasti ja veidi halb on üle ekraani jälgida. Subsilver skinniga on küll mingid valged jooned kuid helesinisel taustal ei paista hästi välja. Jooni saaks küll nähtavamaks teha aga kui "märgi" veerg näiteks pealkirja ees oleks jääks ära see ekraani ühest otsast teise vaatamine.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
10.07.2006 12:17:30
|
|
|
vaadates seda "kellel on jälle liiga suured avatar ja allkiri" teemat (teema sõnastus veits lebom ) tekkis mõte.
kas oleks võimalik teha mingit testlehte, mille edukal täitmisel omistatakse isikule avatari ja allkirja õigus. testis võiks olla lugematul arvul küsimusi avatari ja allkirjade suuruste piirangute kohta. ala mis on max suurused seda ja toda pidi, kas võib panna roppe avatare, kui raske (kb) võib olla avatar allkiri jne... valikuid ette ei annaks nende suuruste ja kaalu kohta vaid tuleks ise ära täita, siis inime ehk näeks vaeva neid suuruseid otsida ka.
test ei oleks kohustuslik, kuid ilma selle testi mitte sooritamise korral puuduks sul avatari ja allkirja kasutamise õigus lihtsalt.
sedaviisi saaksid kõik uued tegijad siiski foorumisse ilma testideta, saaksid küsida abi, vo ka isegi müüa midagi, kuid ei hakkaks need uustulnukad solkima kohe foorumi reegleid oma lahmakate avataride ja mingite usebari allkirjadega.
minu poolest võiks see test tekkida ka vanadele juuseritele, et sis kõik ikka TEAKSID ning tuletaksid MEELDE mis olid reeglid.
muidugi võiks testis kirjas olla, et selle testi sooritamisega olen teadlik, et kui panen ebakorrektseid avatare/allkirju, võin saada AM medali.
ses suhtes, praegu on nende piirangute rikkumine nagu mingi mood juba, see teema ei suregi kunagi ära, koguaeg leidub neid kes ikka topivad endale suuremaid/keelatuid asju...
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
10.07.2006 12:23:43
|
|
|
ise mõtlesin kah seda postitada, et kõigile mööda kuppu anda kellele meeldib reeglitega naljatada. aga siis oleks jälle mõned vennad jalul kes kisaksid, et see on liiga karm.
| ot: |
| viimasel ajal olen märgand, et foorum on kuidagi liiga läburohkeks kätte ära läinud, aga ega siin foorumit ja foorumiadministratsiooni-moderaatoreid süüdistada ei saagi, kõik oma vabast ajast teevad seda tööd...lihtsalt kasutajad on liiga julgeks läinud...ei anta eriti hoiatusi ega AM e... eks isegi selle reha otsa astutud, et veits mõnikord nö offtopikut aetud, aga asi toimub ikka veits massilisemalt |
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
10.07.2006 12:41:22
|
|
|
... küsimusi ei peagi olema palju n. avatari ja allkirja kohta võib genereerida hunnik näidiseid ja kasutaja peab ära märkima iga pildi juurde linnukesega, kas see vastab reeglitele ja kui ei vasta, siis mis on valesti (a'la mõõdud, failimaht, liikuv, ...). Näidiste ja vastuste järjekord, võiks olla dünaamilised, et neid poleks liiga kerge mingi varem täidetud tabeli järgi täita ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
10.07.2006 12:43:08
|
|
|
DigeBeni, väga hea muudatus minu arust , siis õpitakse ka parem klõps - properties ehk tegema
eks nüüd ootab, kas tanel ja nevermind sellist asja ka tahavad
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maremark
Piiratud kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
17.07.2006 17:10:07
|
|
|
Kasutajate kommenteerimises profiililehe jaluses on see koht, kus on näidatud palju antud kasutaja ise kedagi kommenteerinud on. Seal võiks samuti lingid olla negatiivse, positiivse ja neutraalse peal. Oleks huvitav näha, kuidas ja mille järgi kasutaja teisi hindab..
Lihtsalt ettepanek
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
17.07.2006 17:24:23
|
|
|
jep, samamoodi võiks olla profili omaniku kohta. et kui vajutad sellele vihasele smailile, siis näitab sulle ainult negatiivseid kommentaare selle profiili omaniku kohta.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|