Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2006 02:41:29 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
Imho võiks vaba mikri teemades olla üldsegi postituste piirang per kärss 24h jooksul näiteks icon_rolleyes.gif

kes selle eest ikka maksax siis?
lihtsam on postituste punktikogumine antud foorumis yldse maha keerata.
tegelt see postide arv on yleyldse bullshit

ps:rangid kui seesugused võiks olla seotud ajaliste kriteeriumitega

_________________
---


viimati muutis alliance 11.06.2006 02:43:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.06.2006 02:42:05 vasta tsitaadiga

..::iguana::.., see piirang tuleb, ja tagasiarvestusega icon_wink.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2006 02:44:40 vasta tsitaadiga

irw-kui sinna väga palju postitad -siis oled oma postitustega miinuses varsti väicon_razz.gif
ma sain vist valesti aru icon_lol.gif

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.06.2006 02:47:33 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
irw-kui sinna väga palju postitad -siis oled oma postitustega miinuses varsti väicon_razz.gif
ma sain vist valesti aru icon_lol.gif

pmst, kui see piirang jõustub, siis jah tagasiulatuvalt.

Ehk kui sa oled seal postitanud seal 1500 postitust, siis kui see piirang jõustub, jääd 1500 postituse võrra vaesemaks icon_wink.gif
Teine variant, mis kaalumisel, et profiilis näitab, mitu su % postitustest on läbu icon_razz.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2006 02:50:22 vasta tsitaadiga

irw väga koom.ja mis siis saab kui nulli jõuame?
sellex et vabas mikris postitada-pead edaspidi käima teistes foorumites läbustamas icon_confused.gif
tsitaat:
Teine variant, mis kaalumisel, et profiilis näitab, mitu su % postitustest on läbu

see oleks isegi täitsa thumbs_up.gif iseasi,kuidas te seda kindlax nüüd teete.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.06.2006 02:50:44 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
irw väga koom.ja mis siis saab kui nulli jõuame?
sellex et vabas mikris postitada-pead edaspidi käima teistes foorumites läbustamas icon_confused.gif
saad väga valesti aru.

Kui sa mujal foorumites normaalselt postitad, siis need postitused ju jäävad alles.
Seega post count ei saa nulli minna.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2006 03:02:12 vasta tsitaadiga

Tanel, see % variant on jama.

Sportlikust huvist küsin, et kuidas phpBB foorumis saab postcounti muuta? icon_confused.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2006 03:08:20 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Tanel, see % variant on jama.
ei ole midagi nii jama.nagu näha tekkis väike hirm juba mõnel
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.06.2006 06:28:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

see % variant on jama.

põhjendust icon_smile.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.06.2006 10:08:19 vasta tsitaadiga

Pole see % midagi jama... ei pea olema neid läbu teemasid... nii või naa on osad teemad sellised kus tegu pole otseselt läbuga, aga kirjutatakse väga laialt kõigest, mis pähe tuleb ja vähegi teemaga seostub icon_smile.gif
Minu arust võiks need "läbulas" kirjutatud postid vabalt panna sinna % alla + need postitused, mis on kustutamisele määratud(need lillad)... iseasi kui hästi selline +/- asi toimima hakkaks... selge on see, et servu saaks rohkem koormust(muidugi kui teha see kontroll näiteks 2X päevas, siis pole vast hullu).
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2006 12:39:52 vasta tsitaadiga

Tanel, läbu ja mitteläbu piir on tihti väga hägune. Samuti pole harvad postitused, kus pool postist läbu, pool tark jutt. Ja kas seljuhul oleks vabas mikris postitatu automaatselt läbu? Ma usun, et ka sealt võib vahest tarka juttu leida.



[Minu tagasihoidlik arvamus.]
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2006 13:31:49 vasta tsitaadiga

See on hea, et need postitused arvesse ei lähe.
Endale varjasin selle Vaba mikrofoni foorumi ära, kuna muidu lugemata teemade all ainult need olidki. icon_confused.gif
Varjamine muidugi ei tähenda et ma seal ei käi ja ei postita.
Peale varjamist saab sinna muidugi vaid läbi nende teemade kuhu ma olen midagi kirjutanud (ehk siis läbi Vaata enda postitusi)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2006 13:53:31 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Tanel, läbu ja mitteläbu piir on tihti väga hägune. Samuti pole harvad postitused, kus pool postist läbu, pool tark jutt. Ja kas seljuhul oleks vabas mikris postitatu automaatselt läbu? Ma usun, et ka sealt võib vahest tarka juttu leida.

jep.seal on ka teemasid mis pole läbu.võibolla võtta käibele miski nn roheline ring mis märgistab ära et siia teemasse postitamine on läbuuuuu:P
kui nüüd vaba mikker kõrvale jätta.kuidas kindlax teha mis on teistes foorumites läbu ja mis mitte.. icon_confused.gif
kui need lilla ringiga kustutamisele mõeldud teemad välja arvata..

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2006 22:15:13 vasta tsitaadiga

alliance, samas märkasin ma eile kuskil teemat, kus need lillad ringid tähistasid pigem-tarka juttu. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2006 13:36:10 vasta tsitaadiga

Võib-olla siit juba läbi käinud, aga 11 lehekülge lihtsalt ei viitsi läbi lugeda.
Jäi silma selline asi: kui natuke foorumis ringi surfida ja lugeda ilma sisselogimata (enamasti tekib see olukord siis, kui keegi tuttav tahab nõu ja meenub, et HVs oli mingi teema selle kohta) ning mingil hetkel end sisse logida, leiad end jälle foorumi avalehelt. Võiks olla nii, et kui sisse logid, jääks ette ikka see HV-foorumi alarubriik mis sul enne lahti oli.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2006 15:14:33 vasta tsitaadiga

selline asi, kui lingid esineb selline sulg, siis ei suuda img abil pilti üles panna nt. kui asi on sellisel kujul [img]http://testlink.ee/sdf(1)ajsdhk.jpg[/img]
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2006 11:02:10 vasta tsitaadiga

rannu15 kirjutas:
selline asi, kui lingid esineb selline sulg, siis ei suuda img abil pilti üles panna nt. kui asi on sellisel kujul [img]http://testlink.ee/sdf(1)ajsdhk.jpg[/img]

seda IMO phpBB vaikimisi ei toeta

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2006 18:59:32 vasta tsitaadiga

Vaikimisi võiks kõik sõnad, mida avalikud netipunktid (nt. Sitekioski peal) vihkavad, ära keelata. Nt. hiljuti jäi üks müügiteema Elioni netipunktis nägemata kuna keegi oli sinna toppind sõna "porno". icon_neutral.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.06.2006 00:37:27 vasta tsitaadiga

seda pornot kasutatakse ikka mitmes kontekstis, nii et pole mõtet nii keelamiseni ka minna icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2006 00:56:22 vasta tsitaadiga

Magic, siiski võiks selle maha võtta, kuna see takistab surfamist.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.06.2006 01:04:01 vasta tsitaadiga

Üldiselt see ilmselt ei segaks kedagi jah kui piirang oleks vaid äriteemades... seal võiks tõesti kirjapilt korrektsem olla icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2006 19:21:40 vasta tsitaadiga

on olemas teema arvutitehnika ostu foorumis: "O: ATX toite :: Toiteallikad"
kas on v6imalik, otsingusse pannes sõna "toiteallikad" (tyybiks valida "o - ostan", valida arvutustehnika ostu foorumi ning otsida pealkirjadest) saada vastuseks selle teema: "O: ATX toite :: Toiteallikad" ?
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2006 19:38:53 vasta tsitaadiga

vermont, otsingusõna "toiteallikad" järgi ei leia otsing teemat "O: ATX toite".
Kuid kui jätta ostingusõna kirjutamata ja HV kategooria koha pealt valida Toiteallikad siis tuleb see teema otsingutulemustesse
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2006 20:14:58 vasta tsitaadiga

Etsike kirjutas:
vermont, otsingusõna "toiteallikad" järgi ei leia otsing teemat "O: ATX toite".
Kuid kui jätta ostingusõna kirjutamata ja HV kategooria koha pealt valida Toiteallikad siis tuleb see teema otsingutulemustesse

t2nud, ei pannud seda kategooriat seal t2hele icon_smile.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.06.2006 20:54:37 vasta tsitaadiga

se kategooriate asi oli väga tänuväärt uuendus - nüüd saab ilusti näiteks automakke otsida või toiteka, korpuse valik kohe silma ees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2006 01:12:55 vasta tsitaadiga

Mul tekkis siin probleem ühe teemaga mobla kohta. Lugege teemast (enamasti lõpust lähemalt).
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2847136#2847136

Ma nüüd ei saagi aru, miks neid alamfoorumeid nii kuradi palju on?! Igale poole saab teema teha.. Et ühte asja otsida, peab ikkagi terve foorumi läbi vaatama praktiliselt. Kui neid alamfoorumeid tõesti nii palju vaja on, äkki teeks siis terve foorumi peale ühe otsingu?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2006 01:24:03 vasta tsitaadiga

Rajareitsi teema asukoht oli justkui ainsana õige, teised arutelud on vales kohas indeed.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2006 01:37:55 vasta tsitaadiga

ongi üks otsing ju, vaata bänneri alla, või olen ma valesti aru saanud tolle süsteemist icon_rolleyes.gif
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taifunk
HV Guru
taifunk

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2006 01:42:06 vasta tsitaadiga

Bänneri all olev otsing ( https://foorum.hinnavaatlus.ee/search.php ) toimib terve foorumi piires või siis ise valid mingi kindla alafoorumi, mille piires sa tahad otsingut kitsendada.
Rajareits on äkki hoopiski kasutanud mobiilide alafoorumis olles seda valget kastiskest üleval nurgas. See otsing toimib tõesti ainult antud alafoorumi piires.

Tglt oleks õigem see uudise ja ülevaate teema hoopiski lukku panna ja suunata mobiiltelefonide ja muu tehnika foorumis olevale w810 üldteemasse icon_idea.gif

_________________
Remember this day, men, for it will be yours for all time.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 19.06.2006 10:07:56 vasta tsitaadiga

taifunk kirjutas:
Tglt oleks õigem see uudise ja ülevaate teema hoopiski lukku panna ja suunata mobiiltelefonide ja muu tehnika foorumis olevale w810 üldteemasse icon_idea.gif


Häda selle ongi, et kõik mobla-foorumi w810 teemad lüüakse lukku viitega uudise ja ülevaate teemale. Korra tegin juba ettepaneku, et võiks uudiste all oleva teema tõsta moblafoorumisse kus see jääks põhiteemaks. Uudisväärtus asjal ju ammu kadunud...

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2006 12:47:38 vasta tsitaadiga

Üldse oleks vaja uudistefoorumis selgeks teha kaua üht uudist tegelikult uudiseks nimetada saab
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2006 14:29:40 vasta tsitaadiga

mTim ja taifunk tänud! Jälle targem.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.06.2006 14:36:46 vasta tsitaadiga

mTim kirjutas:
ongi üks otsing ju, vaata bänneri alla, või olen ma valesti aru saanud tolle süsteemist icon_rolleyes.gif

tegelikult tinglikult nagu 2 otsinguvarianti.

Klikkides sõnale "otsing", avaneb täisotsingulehekülg ja sa saad siis kategooriaid valida jne
Klikkides rohelisele noolele, avaneb kiirotsingu lahter, millega otsitakse vaikimisi tervest foorumist.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 30.06.2006 18:32:45 vasta tsitaadiga

Kas oleks võimalik üles paremale linkidele juurde lisada vaata postitusi alates viimasest külastusest ilma ärifoorumita ja teine link kus on ainult ärifoorumi teemad?

Viimasel ajal lingile vaata postitusi alates viimasest külastusest klikkides leiab tavaliselt ärifoorumi teemasid, mis segab, eriti kui ma ei ole millegi ostmisest või vahetamisest huvitatud.

Kokku võiks siis 3 linki olla
postitused alates viimasest külastusest ärifoorumis <-- neile kes äri tahavad teha, otsivad/pakuvad tööd jne
postitused alates viimasest külastusest va ärifoorum <-- niisama HV teemasi lugeda jms, mis ei ole ärifoorumis
vaata postitusi alates viimasest külastusest <-- neile kes tahavad kõik uusi postitusi näha, sama link mis praegugi

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2006 13:08:15 vasta tsitaadiga

... pigem võiks moodustuda nendest valikutest siis midagi rippmenüü sarnast icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 01.07.2006 15:28:35 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... pigem võiks moodustuda nendest valikutest siis midagi rippmenüü sarnast icon_rolleyes.gif


Võib ka nii, mind huvitab rohkem postituste vaatamine alates viimasest külastusest ärifoorumi teemadeta.

Asi peaks teostatav olema aga kas ka kasutajaid oleks peale minu siis?

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2006 16:29:35 vasta tsitaadiga

ikka oleks thumbs_up.gif rippmenyy tuleks kõne alla siis kui ruumipuudus tekib,praegu vist ei ole veel
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2006 21:49:42 vasta tsitaadiga

Mart352 idee meeldib küll mulle... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2006 23:02:38 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
ikka oleks thumbs_up.gif rippmenyy tuleks kõne alla siis kui ruumipuudus tekib,praegu vist ei ole veel

... kui vaadata foorumit PDA või telefoni ekraanilt, siis pole ruumi kunagi liiga palju icon_wink.gif Rippmenüüd oleks heaks lahenduseks, koondamaks samasse kategooriasse kuuluvaid linke ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 03.07.2006 10:56:01 vasta tsitaadiga

"märgi loetuks kõik teemad, kuhu olen postitanud" icon_rolleyes.gif

vahel, kui viibid mõnda aega ära, siis on kogunenud jõlepalju teemasid, mis mind niiväga ei huvita, aga koguvad oma "uute postituste highlighting'uga" liigset tähelepanu. ja tahaks nad kõik loetuks märkida.
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 03.07.2006 12:48:41 vasta tsitaadiga

Kas kasutajate listi ei saaks kuidagi selliselt üles ehitada, et saaks valida nt kõik D-tähega kasutajad või liikuda lehtede vahel suurema sammuga kui üks. Praegu on sal kokku 719 lk kasutajaid ja kui keskelt kedagi leida peaksid tahtma, siis klõpsi ennast ogaraks... icon_rolleyes.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 03.07.2006 15:09:37 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Kas kasutajate listi ei saaks kuidagi selliselt üles ehitada, et saaks valida nt kõik D-tähega kasutajad ...

Ümbertnurga saab:
tsitaat:
otsi autori järgi:
Nime osa otsimisel kasuta *

Näiteks p***** peale tulevad nii p2ep kui piraat262

Edit: See pole jah küll listi otsing vaid postituste, aga nimed saad lõpuks kätte.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 08.07.2006 15:16:22 vasta tsitaadiga

Üks ettepanek veel. Kas privaatsõnumite "märgi" veergu oleks võimalik pealkirjale lähemale viia.
Parasjagu puhastan postkasti ja veidi halb on üle ekraani jälgida. Subsilver skinniga on küll mingid valged jooned kuid helesinisel taustal ei paista hästi välja. Jooni saaks küll nähtavamaks teha aga kui "märgi" veerg näiteks pealkirja ees oleks jääks ära see ekraani ühest otsast teise vaatamine.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2006 12:17:30 vasta tsitaadiga

vaadates seda "kellel on jälle liiga suured avatar ja allkiri" teemat (teema sõnastus veits lebom icon_smile.gif ) tekkis mõte.
kas oleks võimalik teha mingit testlehte, mille edukal täitmisel omistatakse isikule avatari ja allkirja õigus. testis võiks olla lugematul arvul küsimusi avatari ja allkirjade suuruste piirangute kohta. ala mis on max suurused seda ja toda pidi, kas võib panna roppe avatare, kui raske (kb) võib olla avatar allkiri jne... valikuid ette ei annaks nende suuruste ja kaalu kohta vaid tuleks ise ära täita, siis inime ehk näeks vaeva neid suuruseid otsida ka.

test ei oleks kohustuslik, kuid ilma selle testi mitte sooritamise korral puuduks sul avatari ja allkirja kasutamise õigus lihtsalt.
sedaviisi saaksid kõik uued tegijad siiski foorumisse ilma testideta, saaksid küsida abi, vo ka isegi müüa midagi, kuid ei hakkaks need uustulnukad solkima kohe foorumi reegleid oma lahmakate avataride ja mingite usebari allkirjadega.
minu poolest võiks see test tekkida ka vanadele juuseritele, et sis kõik ikka TEAKSID ning tuletaksid MEELDE mis olid reeglid.
muidugi võiks testis kirjas olla, et selle testi sooritamisega olen teadlik, et kui panen ebakorrektseid avatare/allkirju, võin saada AM medali.

ses suhtes, praegu on nende piirangute rikkumine nagu mingi mood juba, see teema ei suregi kunagi ära, koguaeg leidub neid kes ikka topivad endale suuremaid/keelatuid asju...

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.07.2006 12:20:18 vasta tsitaadiga

painkillah, thumbs_up.gif
Kuigi tegelikult võiks hakata ka rasvasemaid AM jagama, kes korduvalt on reegleid rikkunud icon_idea.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2006 12:23:43 vasta tsitaadiga

ise mõtlesin kah seda postitada, et kõigile mööda kuppu anda kellele meeldib reeglitega naljatada. aga siis oleks jälle mõned vennad jalul kes kisaksid, et see on liiga karm.

ot:
viimasel ajal olen märgand, et foorum on kuidagi liiga läburohkeks kätte ära läinud, aga ega siin foorumit ja foorumiadministratsiooni-moderaatoreid süüdistada ei saagi, kõik oma vabast ajast teevad seda tööd...lihtsalt kasutajad on liiga julgeks läinud...ei anta eriti hoiatusi ega AM e... eks isegi selle reha otsa astutud, et veits mõnikord nö offtopikut aetud, aga asi toimub ikka veits massilisemalt

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2006 12:41:22 vasta tsitaadiga

... küsimusi ei peagi olema palju n. avatari ja allkirja kohta võib genereerida hunnik näidiseid ja kasutaja peab ära märkima iga pildi juurde linnukesega, kas see vastab reeglitele ja kui ei vasta, siis mis on valesti (a'la mõõdud, failimaht, liikuv, ...). Näidiste ja vastuste järjekord, võiks olla dünaamilised, et neid poleks liiga kerge mingi varem täidetud tabeli järgi täita ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2006 12:43:08 vasta tsitaadiga

DigeBeni, väga hea muudatus minu arust thumbs_up.gif , siis õpitakse ka parem klõps - properties ehk tegema icon_smile.gif

eks nüüd ootab, kas tanel ja nevermind sellist asja ka tahavad icon_smile.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maremark
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.07.2005




sõnum 17.07.2006 17:10:07 vasta tsitaadiga

Kasutajate kommenteerimises profiililehe jaluses on see koht, kus on näidatud palju antud kasutaja ise kedagi kommenteerinud on. Seal võiks samuti lingid olla negatiivse, positiivse ja neutraalse peal. Oleks huvitav näha, kuidas ja mille järgi kasutaja teisi hindab.. thumbs_up.gif
Lihtsalt ettepanek icon_razz.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2006 17:24:23 vasta tsitaadiga

jep, samamoodi võiks olla profili omaniku kohta. et kui vajutad sellele vihasele smailile, siis näitab sulle ainult negatiivseid kommentaare selle profiili omaniku kohta.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.