Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson W810i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Neville
HV vaatleja
Neville

liitunud: 08.01.2006




sõnum 13.07.2006 16:47:46 vasta tsitaadiga

praegu kuulan muusikat, väga võimas nagu kallimat sorti player, väga väga pro telefon beer_yum.gif thumbs_up.gif 10/10
Nokia on selle kõrval rämps lol
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crasher007
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2005




sõnum 13.07.2006 20:41:02 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda kaua peab akut peale ostmist laadima icon_sad.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2006 21:08:20 vasta tsitaadiga

Crasher007 kirjutas:
Kas keegi oskab öelda kaua peab akut peale ostmist laadima icon_sad.gif icon_question.gif


vist oli 12 tundi
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2006 22:10:19 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
Crasher007 kirjutas:
Kas keegi oskab öelda kaua peab akut peale ostmist laadima icon_sad.gif icon_question.gif


vist oli 12 tundi


Umbes 12-15h soovitatakse esimesed laadimised teha. Vahepeal siis lasta telefon nii tühjaks, et end ise välja lülitab.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 13.07.2006 23:58:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Umbes 12-15h soovitatakse esimesed laadimised teha. Vahepeal siis lasta telefon nii tühjaks, et end ise välja lülitab.

imelik, et müüja seda ei rääkinud. mulle pidas küll pika loengu. ja sama jutt, et lasta kooma ja siis 12..15h laadida esimesed korrad. (tegelikult 17 tundi ütles, aga müüja on müüja)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2006 00:12:00 vasta tsitaadiga

oeh see on müüt. telefon katkestab ise laadimise ära peale 2-3h, kuna aku saab täis. see 12h on võibolla selleks, et uut täislaetud akut kohe täiega piinama ei hakataks.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 14.07.2006 00:50:57 vasta tsitaadiga

ot:
Enda senine kogemus kah selline, et aku esmasest pikalt laadimisest räägivad vaid müüjad. Telefonide enda manuaalid pole selle kohta sõnagi öelnud. W810 osas ei oska kommenteerida...

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 14.07.2006 07:41:54 vasta tsitaadiga

see 12-15 tundi ei olegi nii tähtis kui on just see, et sa lased aku tühjaks ja siis laed ta täiesti täis. Sellise tühjaks ja täis laadimisega saavutab siis peale mõnda aku oma tegeliku jõudluse.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joninho
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2006




sõnum 14.07.2006 14:32:16 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kui w810i on eestikeelne ning ma tahan teha updatei.Ma tõmbasin selle värgi seal leheküljelt millega saab update teha aga seal ei ole eesti keelset varianti. Et ma järeldan kui ma teen update ära siis kaob telefonis eesti keel ära kui valin seal inglisekeele või mis iganes muu keele?
ja kui kaua see update kestab umbes kui aruvtiga ära ühendan?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 14.07.2006 14:36:19 vasta tsitaadiga

joninho kirjutas:
Selline küsimus, et kui w810i on eestikeelne ning ma tahan teha updatei.Ma tõmbasin selle värgi seal leheküljelt millega saab update teha aga seal ei ole eesti keelset varianti. Et ma järeldan kui ma teen update ära siis kaob telefonis eesti keel ära kui valin seal inglisekeele või mis iganes muu keele?
ja kui kaua see update kestab umbes kui aruvtiga ära ühendan?


valesti järeldad ja kestab mõni minut.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2006 14:36:57 vasta tsitaadiga

joninho kirjutas:
Selline küsimus, et kui w810i on eestikeelne ning ma tahan teha updatei.Ma tõmbasin selle värgi seal leheküljelt millega saab update teha aga seal ei ole eesti keelset varianti. Et ma järeldan kui ma teen update ära siis kaob telefonis eesti keel ära kui valin seal inglisekeele või mis iganes muu keele?
ja kui kaua see update kestab umbes kui aruvtiga ära ühendan?


Kogu update jama peaks alla 15min olema vist, ei mäleta täpselt. SonyEricu softiga kodus kaabliga uuendades keelepakette vahetada ei saa, st need keeled mis sul on, neid keegi ära ei võta ja juurde ka ühtegi ei tule. Keelevalikud seal lehel on ainult programmi kasutajaliidese keele kohta.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wwwmaster
Piiratud kasutaja
Wwwmaster

liitunud: 15.02.2005




sõnum 14.07.2006 14:41:08 vasta tsitaadiga

Äkki keegi oskab öelda mis programmiga sellele mobiilile filme konvertitakse?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 8 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2006 14:54:14 vasta tsitaadiga

Wwwmaster kirjutas:
Äkki keegi oskab öelda mis programmiga sellele mobiilile filme konvertitakse?


NERO recode 2
ja
õpetus
ka

http://spawnweb.dk/recode/k750.htm
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2006 15:49:00 vasta tsitaadiga

kas videosid kerida ei saagi? ja pausi ka pole, ainult stop st et pärast hakkab jälle algusest, või on mõni nipp?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 14.07.2006 16:06:54 vasta tsitaadiga

antti22 kirjutas:
kas videosid kerida ei saagi? ja pausi ka pole, ainult stop st et pärast hakkab jälle algusest, või on mõni nipp?


tõesti, ise polnudki varem sellele tähelepanu pööranud, aga nüüd kui sa seda mainisid siis vaatasin järgi ja ei saagi kerida ja pausida
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 14.07.2006 16:09:11 vasta tsitaadiga

sellega seoses tekkis mul küsimus, kas on mingit tarkvara, mis võimaldaks ka kerida ja filmi pausile panna?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2006 17:13:19 vasta tsitaadiga

oleks tõesti midagi vaja.... filme muidu suht möga vaadata:D
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 14.07.2006 17:33:05 vasta tsitaadiga

Ühes foorumis soovitati videot vadata läbi walkmani, mitte lihtsalt faili avada, siis pidavat saama... Kas see ka tõsi on - pole proovinud...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2006 17:35:15 vasta tsitaadiga

Walkmani alt saab vaadata täisekraanis videoid,saab kerida ja pausile panna ja pildiga kerida
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2006 18:09:18 vasta tsitaadiga

ok, proovime.

aga see et mis tähendab makrofoto, mis see annab? pole fotoka ekspert seega ei tea. vabandage mu lollust aga seletage ära
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2006 18:11:18 vasta tsitaadiga

antti22 kirjutas:
ok, proovime.

aga see et mis tähendab makrofoto, mis see annab? pole fotoka ekspert seega ei tea. vabandage mu lollust aga seletage ära


lähedalt pildistamiseks,näiteks lille pildistamine väga ligidalt
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2006 18:17:01 vasta tsitaadiga

tänan, sellest oli abi ja läbi walkmani vaadata on tõesti mõnus icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 15.07.2006 00:47:21 vasta tsitaadiga

millega keegi siin 3gp failide konvertimiseks kasutab? Mul see Nokia Multimedia Converter 2 viskab segast koguaeg...on kellelgi veel mingeid tasuta progesid pakkuda?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 15.07.2006 02:08:33 vasta tsitaadiga

ühe video tegin http://www.vapulus.com/w900i/MVT2.2a.zip vanema versiooniga. ei tea mis formaadis ta salvestas
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2006 02:30:43 vasta tsitaadiga

selgitage mulle kuidas ma saaks ühe suure filmifaili 700mb convertida sobivaks sellele telefonile. sellega peaks ju suuremas ulatuses ka filmi suurus vähenema? ja mängib ta filme korralikult?
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2006 03:16:23 vasta tsitaadiga

mängib mängib, ma konverteerisin nero recode 2-ega, paar posti üleval ka õpetus sellele, filmi suurus umbes 160 mb
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.07.2006 03:54:03 vasta tsitaadiga

http://www.nero.com/nerodigital/eng/select_server.php?pak=10
Nero Digital [Select Server Location]

tirid selle, sealt paned oma video faili sinna ja valid alt profiili mobile
heli kvaliteet vastavalt maitsele, aga video bitrate pole suurt mõtet üle 100kbps panna, kuigi ise kasutan mingi alla 150 natukene

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wwwmaster
Piiratud kasutaja
Wwwmaster

liitunud: 15.02.2005




sõnum 16.07.2006 03:35:50 vasta tsitaadiga

Selline küsimus et kas kõlariga muusika kuulamine pikalt on telefonile kasulik icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 8 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2006 04:14:59 vasta tsitaadiga

Ei tea kas ta nüüd kasulik on, aga kahjulik küll ei tohiks olla... Paaril korral on ikka saanud kuulata põhjas mingi paar tundi järjest. Kõlariga kõik korras icon_smile.gif See telefon on mõnus krapp nurka panna mängima teinekord, kui raadio või midagi puudub.
Muide ega keegi oska öelda kas mõni uuem softiversioon (hetkel peal R4CE012) ka siinse regiooni (baltic) telefonidele SEUS-is olemas? Kodus hetkel testida ei saa (x64 ei lähe see programmijupp peale). Häirib ikka veel see, et mõnikord lihtsalt ei salvestata tehtud pilte ära icon_confused.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2006 09:01:45 vasta tsitaadiga

R4DB005. Eesti keel jäi alles igatahes.Piltide salvestamisega pole probleeme rohkem täheldanud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 16.07.2006 10:39:13 vasta tsitaadiga

imelik et w800i'ga selliseid lapsevigasi küljes polnud icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.07.2006 15:45:34 vasta tsitaadiga

Tervist!

Plaanis endalgi see telefon lähiajal ära osta ja seoses sellega paar küsimust.
*Kust ma neid uusi firmware'i versioone tõmmata saan?
*Kas firmware'i uuendamisel annab programm ise juhised, a la mida ja kui kaua teha?

Vbla tunduvad küsimused veidrad, aga pole sellega varem kokku puutunud lihtsalt. icon_neutral.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 17.07.2006 15:49:10 vasta tsitaadiga

kaasas sony-ericssoni tarkvara uuendamise programm, mis tõmbab ise netist tarkvara. sina ainult klõpsa nexti, kõik ilusti ära seletatud, mis teha tuleb.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.07.2006 18:54:05 vasta tsitaadiga

Krizto kirjutas:
kaasas sony-ericssoni tarkvara uuendamise programm, mis tõmbab ise netist tarkvara. sina ainult klõpsa nexti, kõik ilusti ära seletatud, mis teha tuleb.


Ok tänud sulle. beer_yum.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2006 20:59:38 vasta tsitaadiga

Sai kah täna update ära tehtud, peal hetkel R4DB005. Protseduur möödus viperusteta. Mingit erinevust pole kiiruses märganud, pildid on kõik ära salvestanud ja taga tuluke ei vilgu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joninho
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2006




sõnum 18.07.2006 11:44:13 vasta tsitaadiga

Sellinne küsimus, et
mul net töötab mobiilil aga rakendustes on Opera mini aga sellega nagu neti minna ei saa - ütleb et ei ole connectionit. Mida teha et opera töötaks et ta saadaks andmeid internetti?
ise olen tele2 klient
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-lYnX-
HV vaatleja

liitunud: 16.07.2006




sõnum 18.07.2006 16:39:45 vasta tsitaadiga

joninho kirjutas:
Sellinne küsimus, et
mul net töötab mobiilil aga rakendustes on Opera mini aga sellega nagu neti minna ei saa - ütleb et ei ole connectionit. Mida teha et opera töötaks et ta saadaks andmeid internetti?
ise olen tele2 klient


Mul sama mure, kui kasutan Smart kõnekaarti(tel. browser lubab) aga kui pistan lepingulise Tele2 SIMi sisse, siis ta lubab netti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chilly
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2006




sõnum 18.07.2006 18:31:47 vasta tsitaadiga

mul teeb nii kui hakkan telefoniga tarkvarauuendust otsima,siis ütleb et aku tühjeneb,lae akut,panen laadjia taha ja ikka käsib akut laadida ning katkestab ühenduse?! icon_confused.gif
_________________
jup
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joninho
HV vaatleja

liitunud: 14.07.2006




sõnum 18.07.2006 18:35:23 vasta tsitaadiga

üks dummy küsimus veel et, kuidas seda tv-out kasutada mul see igaljuhul ei mõika..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-lYnX-
HV vaatleja

liitunud: 16.07.2006




sõnum 18.07.2006 19:22:43 vasta tsitaadiga

joninho kirjutas:
üks dummy küsimus veel et, kuidas seda tv-out kasutada mul see igaljuhul ei mõika..

Minu teada see ei ole TV-out vaid hoopis aux.(muusikakeskusega töötab ilusti thumbs_up.gif )
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Neville
HV vaatleja
Neville

liitunud: 08.01.2006




sõnum 18.07.2006 19:58:07 vasta tsitaadiga

-lYnX- kirjutas:
joninho kirjutas:
üks dummy küsimus veel et, kuidas seda tv-out kasutada mul see igaljuhul ei mõika..

Minu teada see ei ole TV-out vaid hoopis aux.(muusikakeskusega töötab ilusti thumbs_up.gif )

Aitäh, ma ei teadnudgi seda icon_wink.gif
See telefon on uue ajastu mobiil icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq599
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2006 20:07:52 vasta tsitaadiga

.. mina ka juba umbes kolm-neli nädalat õnnelik telefoniomanik olnud.
Ma kahjuks ei ole viitsinud uurida neid välismaa foorumeid veel.
Aga leidsin sellise bug'i - kui mälukaardile kopeerida mingi kaust muusikaga ja see hiljem failihaldurist maha kustutada, siis walkman'i jäävad need lood ikkagi alles.
Pole eriti aega näppida ka muidugi, et äkki kusagil on mingi lahendus olemas icon_neutral.gif

_________________
"Ooops. My brain just hit a bad sector."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 18.07.2006 20:47:29 vasta tsitaadiga

need lood peaks playlisti alles jääma, aga kui minna ja võtta esitaja järgi siis neid ei tohiks olla. Playlistist automaatselt ta lugusid ei kustuta. Samamoodi on ka enamuste muusika kuulamiseks mõeldud programmidega icon_smile.gif ala Winamp jms
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq599
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2006 21:07:15 vasta tsitaadiga

see on arusaadav ... aga kas kusagil ei ole võimalust vajutada, et ta eemaldaks kadunud failid nimekirjast?
Minu mäletamistpidi näiteks winampil oli see võimalus olemas icon_wink.gif

_________________
"Ooops. My brain just hit a bad sector."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.07.2006 21:30:59 vasta tsitaadiga

miq599 kirjutas:
see on arusaadav ... aga kas kusagil ei ole võimalust vajutada, et ta eemaldaks kadunud failid nimekirjast?
Minu mäletamistpidi näiteks winampil oli see võimalus olemas icon_wink.gif
jah ja minu teada on winamp ka win32 programm x86 arhitektuuril protsessorile
ja ka palju paindlikum haldus kui mingi telefoni soft icon_rolleyes.gif
tee uus playlist, mitte et sul eriti metsikult lugusi seal oleks
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq599
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2006 00:39:17 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
miq599 kirjutas:
see on arusaadav ... aga kas kusagil ei ole võimalust vajutada, et ta eemaldaks kadunud failid nimekirjast?
Minu mäletamistpidi näiteks winampil oli see võimalus olemas icon_wink.gif
jah ja minu teada on winamp ka win32 programm x86 arhitektuuril protsessorile
ja ka palju paindlikum haldus kui mingi telefoni soft icon_rolleyes.gif
tee uus playlist, mitte et sul eriti metsikult lugusi seal oleks


Sul on 100% õigus, aga ma arvan, et x86 vs w810 ei ole meil siin teemaks icon_wink.gif
Keegi, kellel on rohkem aega olnud seda telefoni näppida võiks ehk juhiseid anda, kuidas ma saaks lihtsalt eemaldada kõik lood, mis playlistis kirjas on icon_rolleyes.gif

_________________
"Ooops. My brain just hit a bad sector."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 19.07.2006 10:01:16 vasta tsitaadiga

Manuaal ei aita?
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 19.07.2006 10:14:37 vasta tsitaadiga

minu arust pole eriti keeruline playlist ära kustutada ja uus playlist teha.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
focus
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2005




sõnum 20.07.2006 10:20:14 vasta tsitaadiga

okpoiss kirjutas:
Huvitav mis oluline vaha sellel ja w800i mudelil on? Oskab keegi erinevused välja tuua?


W810i toetab uut EDGE andmevahetusstandardit.

Ise olen w800i kasutaja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 20.07.2006 10:34:46 vasta tsitaadiga

focus kirjutas:
okpoiss kirjutas:
Huvitav mis oluline vaha sellel ja w800i mudelil on? Oskab keegi erinevused välja tuua?


W810i toetab uut EDGE andmevahetusstandardit.


WOW, see on alles operatiivsus - 12lk teema avalehel küsiti ja nüüd kolm kuud hiljem tuli vastus 8) thumbs_up.gif

Muidu lihtsalt märkuse korras: küsija sai omale vastuse juba tookord, kohe ülejärgmises postis...

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson W810i mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.