|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Neville
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2006
|
13.07.2006 16:47:46
|
|
|
praegu kuulan muusikat, väga võimas nagu kallimat sorti player, väga väga pro telefon 10/10
Nokia on selle kõrval rämps lol
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crasher007
HV vaatleja
liitunud: 18.04.2005
|
13.07.2006 20:41:02
|
|
|
Kas keegi oskab öelda kaua peab akut peale ostmist laadima
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
13.07.2006 21:08:20
|
|
|
| Crasher007 kirjutas: |
Kas keegi oskab öelda kaua peab akut peale ostmist laadima  |
vist oli 12 tundi
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
13.07.2006 22:10:19
|
|
|
| me@homeq kirjutas: |
| Crasher007 kirjutas: |
Kas keegi oskab öelda kaua peab akut peale ostmist laadima  |
vist oli 12 tundi |
Umbes 12-15h soovitatakse esimesed laadimised teha. Vahepeal siis lasta telefon nii tühjaks, et end ise välja lülitab.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
13.07.2006 23:58:25
|
|
|
| tsitaat: |
Umbes 12-15h soovitatakse esimesed laadimised teha. Vahepeal siis lasta telefon nii tühjaks, et end ise välja lülitab.
|
imelik, et müüja seda ei rääkinud. mulle pidas küll pika loengu. ja sama jutt, et lasta kooma ja siis 12..15h laadida esimesed korrad. (tegelikult 17 tundi ütles, aga müüja on müüja)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
14.07.2006 00:12:00
|
|
|
| oeh see on müüt. telefon katkestab ise laadimise ära peale 2-3h, kuna aku saab täis. see 12h on võibolla selleks, et uut täislaetud akut kohe täiega piinama ei hakataks.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
14.07.2006 07:41:54
|
|
|
| see 12-15 tundi ei olegi nii tähtis kui on just see, et sa lased aku tühjaks ja siis laed ta täiesti täis. Sellise tühjaks ja täis laadimisega saavutab siis peale mõnda aku oma tegeliku jõudluse.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joninho
HV vaatleja
liitunud: 14.07.2006
|
14.07.2006 14:32:16
|
|
|
Selline küsimus, et kui w810i on eestikeelne ning ma tahan teha updatei.Ma tõmbasin selle värgi seal leheküljelt millega saab update teha aga seal ei ole eesti keelset varianti. Et ma järeldan kui ma teen update ära siis kaob telefonis eesti keel ära kui valin seal inglisekeele või mis iganes muu keele?
ja kui kaua see update kestab umbes kui aruvtiga ära ühendan?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
14.07.2006 14:36:19
|
|
|
| joninho kirjutas: |
Selline küsimus, et kui w810i on eestikeelne ning ma tahan teha updatei.Ma tõmbasin selle värgi seal leheküljelt millega saab update teha aga seal ei ole eesti keelset varianti. Et ma järeldan kui ma teen update ära siis kaob telefonis eesti keel ära kui valin seal inglisekeele või mis iganes muu keele?
ja kui kaua see update kestab umbes kui aruvtiga ära ühendan? |
valesti järeldad ja kestab mõni minut.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
14.07.2006 14:36:57
|
|
|
| joninho kirjutas: |
Selline küsimus, et kui w810i on eestikeelne ning ma tahan teha updatei.Ma tõmbasin selle värgi seal leheküljelt millega saab update teha aga seal ei ole eesti keelset varianti. Et ma järeldan kui ma teen update ära siis kaob telefonis eesti keel ära kui valin seal inglisekeele või mis iganes muu keele?
ja kui kaua see update kestab umbes kui aruvtiga ära ühendan? |
Kogu update jama peaks alla 15min olema vist, ei mäleta täpselt. SonyEricu softiga kodus kaabliga uuendades keelepakette vahetada ei saa, st need keeled mis sul on, neid keegi ära ei võta ja juurde ka ühtegi ei tule. Keelevalikud seal lehel on ainult programmi kasutajaliidese keele kohta.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wwwmaster
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.02.2005
|
14.07.2006 14:41:08
|
|
|
| Äkki keegi oskab öelda mis programmiga sellele mobiilile filme konvertitakse?
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
8 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
14.07.2006 14:54:14
|
|
|
| Wwwmaster kirjutas: |
| Äkki keegi oskab öelda mis programmiga sellele mobiilile filme konvertitakse? |
NERO recode 2
ja
õpetus
ka
http://spawnweb.dk/recode/k750.htm
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antti22
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2005
|
14.07.2006 15:49:00
|
|
|
| kas videosid kerida ei saagi? ja pausi ka pole, ainult stop st et pärast hakkab jälle algusest, või on mõni nipp?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
14.07.2006 16:06:54
|
|
|
| antti22 kirjutas: |
| kas videosid kerida ei saagi? ja pausi ka pole, ainult stop st et pärast hakkab jälle algusest, või on mõni nipp? |
tõesti, ise polnudki varem sellele tähelepanu pööranud, aga nüüd kui sa seda mainisid siis vaatasin järgi ja ei saagi kerida ja pausida
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
14.07.2006 16:09:11
|
|
|
| sellega seoses tekkis mul küsimus, kas on mingit tarkvara, mis võimaldaks ka kerida ja filmi pausile panna?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antti22
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2005
|
14.07.2006 17:13:19
|
|
|
| oleks tõesti midagi vaja.... filme muidu suht möga vaadata:D
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
14.07.2006 17:35:15
|
|
|
| Walkmani alt saab vaadata täisekraanis videoid,saab kerida ja pausile panna ja pildiga kerida
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antti22
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2005
|
14.07.2006 18:09:18
|
|
|
ok, proovime.
aga see et mis tähendab makrofoto, mis see annab? pole fotoka ekspert seega ei tea. vabandage mu lollust aga seletage ära
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
14.07.2006 18:11:18
|
|
|
| antti22 kirjutas: |
ok, proovime.
aga see et mis tähendab makrofoto, mis see annab? pole fotoka ekspert seega ei tea. vabandage mu lollust aga seletage ära |
lähedalt pildistamiseks,näiteks lille pildistamine väga ligidalt
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antti22
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2005
|
14.07.2006 18:17:01
|
|
|
tänan, sellest oli abi ja läbi walkmani vaadata on tõesti mõnus
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
15.07.2006 00:47:21
|
|
|
| millega keegi siin 3gp failide konvertimiseks kasutab? Mul see Nokia Multimedia Converter 2 viskab segast koguaeg...on kellelgi veel mingeid tasuta progesid pakkuda?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
15.07.2006 02:30:43
|
|
|
| selgitage mulle kuidas ma saaks ühe suure filmifaili 700mb convertida sobivaks sellele telefonile. sellega peaks ju suuremas ulatuses ka filmi suurus vähenema? ja mängib ta filme korralikult?
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antti22
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2005
|
15.07.2006 03:16:23
|
|
|
| mängib mängib, ma konverteerisin nero recode 2-ega, paar posti üleval ka õpetus sellele, filmi suurus umbes 160 mb
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
15.07.2006 03:54:03
|
|
|
http://www.nero.com/nerodigital/eng/select_server.php?pak=10
Nero Digital [Select Server Location]
tirid selle, sealt paned oma video faili sinna ja valid alt profiili mobile
heli kvaliteet vastavalt maitsele, aga video bitrate pole suurt mõtet üle 100kbps panna, kuigi ise kasutan mingi alla 150 natukene
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wwwmaster
Piiratud kasutaja

liitunud: 15.02.2005
|
16.07.2006 03:35:50
|
|
|
Selline küsimus et kas kõlariga muusika kuulamine pikalt on telefonile kasulik
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
8 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
16.07.2006 04:14:59
|
|
|
Ei tea kas ta nüüd kasulik on, aga kahjulik küll ei tohiks olla... Paaril korral on ikka saanud kuulata põhjas mingi paar tundi järjest. Kõlariga kõik korras See telefon on mõnus krapp nurka panna mängima teinekord, kui raadio või midagi puudub.
Muide ega keegi oska öelda kas mõni uuem softiversioon (hetkel peal R4CE012) ka siinse regiooni (baltic) telefonidele SEUS-is olemas? Kodus hetkel testida ei saa (x64 ei lähe see programmijupp peale). Häirib ikka veel see, et mõnikord lihtsalt ei salvestata tehtud pilte ära
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
16.07.2006 09:01:45
|
|
|
R4DB005. Eesti keel jäi alles igatahes.Piltide salvestamisega pole probleeme rohkem täheldanud
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.07.2006 10:39:13
|
|
|
imelik et w800i'ga selliseid lapsevigasi küljes polnud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
17.07.2006 15:45:34
|
|
|
Tervist!
Plaanis endalgi see telefon lähiajal ära osta ja seoses sellega paar küsimust.
*Kust ma neid uusi firmware'i versioone tõmmata saan?
*Kas firmware'i uuendamisel annab programm ise juhised, a la mida ja kui kaua teha?
Vbla tunduvad küsimused veidrad, aga pole sellega varem kokku puutunud lihtsalt.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
17.07.2006 15:49:10
|
|
|
| kaasas sony-ericssoni tarkvara uuendamise programm, mis tõmbab ise netist tarkvara. sina ainult klõpsa nexti, kõik ilusti ära seletatud, mis teha tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
17.07.2006 18:54:05
|
|
|
| Krizto kirjutas: |
| kaasas sony-ericssoni tarkvara uuendamise programm, mis tõmbab ise netist tarkvara. sina ainult klõpsa nexti, kõik ilusti ära seletatud, mis teha tuleb. |
Ok tänud sulle.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
17.07.2006 20:59:38
|
|
|
Sai kah täna update ära tehtud, peal hetkel R4DB005. Protseduur möödus viperusteta. Mingit erinevust pole kiiruses märganud, pildid on kõik ära salvestanud ja taga tuluke ei vilgu
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joninho
HV vaatleja
liitunud: 14.07.2006
|
18.07.2006 11:44:13
|
|
|
Sellinne küsimus, et
mul net töötab mobiilil aga rakendustes on Opera mini aga sellega nagu neti minna ei saa - ütleb et ei ole connectionit. Mida teha et opera töötaks et ta saadaks andmeid internetti?
ise olen tele2 klient
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-lYnX-
HV vaatleja
liitunud: 16.07.2006
|
18.07.2006 16:39:45
|
|
|
| joninho kirjutas: |
Sellinne küsimus, et
mul net töötab mobiilil aga rakendustes on Opera mini aga sellega nagu neti minna ei saa - ütleb et ei ole connectionit. Mida teha et opera töötaks et ta saadaks andmeid internetti?
ise olen tele2 klient |
Mul sama mure, kui kasutan Smart kõnekaarti(tel. browser lubab) aga kui pistan lepingulise Tele2 SIMi sisse, siis ta lubab netti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Chilly
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2006
|
18.07.2006 18:31:47
|
|
|
mul teeb nii kui hakkan telefoniga tarkvarauuendust otsima,siis ütleb et aku tühjeneb,lae akut,panen laadjia taha ja ikka käsib akut laadida ning katkestab ühenduse?!
_________________ jup |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joninho
HV vaatleja
liitunud: 14.07.2006
|
18.07.2006 18:35:23
|
|
|
| üks dummy küsimus veel et, kuidas seda tv-out kasutada mul see igaljuhul ei mõika..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-lYnX-
HV vaatleja
liitunud: 16.07.2006
|
18.07.2006 19:22:43
|
|
|
| joninho kirjutas: |
| üks dummy küsimus veel et, kuidas seda tv-out kasutada mul see igaljuhul ei mõika.. |
Minu teada see ei ole TV-out vaid hoopis aux.(muusikakeskusega töötab ilusti )
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Neville
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2006
|
18.07.2006 19:58:07
|
|
|
| -lYnX- kirjutas: |
| joninho kirjutas: |
| üks dummy küsimus veel et, kuidas seda tv-out kasutada mul see igaljuhul ei mõika.. |
Minu teada see ei ole TV-out vaid hoopis aux.(muusikakeskusega töötab ilusti ) |
Aitäh, ma ei teadnudgi seda
See telefon on uue ajastu mobiil
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq599
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
18.07.2006 20:07:52
|
|
|
.. mina ka juba umbes kolm-neli nädalat õnnelik telefoniomanik olnud.
Ma kahjuks ei ole viitsinud uurida neid välismaa foorumeid veel.
Aga leidsin sellise bug'i - kui mälukaardile kopeerida mingi kaust muusikaga ja see hiljem failihaldurist maha kustutada, siis walkman'i jäävad need lood ikkagi alles.
Pole eriti aega näppida ka muidugi, et äkki kusagil on mingi lahendus olemas
_________________ "Ooops. My brain just hit a bad sector." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
18.07.2006 20:47:29
|
|
|
need lood peaks playlisti alles jääma, aga kui minna ja võtta esitaja järgi siis neid ei tohiks olla. Playlistist automaatselt ta lugusid ei kustuta. Samamoodi on ka enamuste muusika kuulamiseks mõeldud programmidega ala Winamp jms
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq599
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
18.07.2006 21:07:15
|
|
|
see on arusaadav ... aga kas kusagil ei ole võimalust vajutada, et ta eemaldaks kadunud failid nimekirjast?
Minu mäletamistpidi näiteks winampil oli see võimalus olemas
_________________ "Ooops. My brain just hit a bad sector." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
18.07.2006 21:30:59
|
|
|
| miq599 kirjutas: |
see on arusaadav ... aga kas kusagil ei ole võimalust vajutada, et ta eemaldaks kadunud failid nimekirjast?
Minu mäletamistpidi näiteks winampil oli see võimalus olemas  |
jah ja minu teada on winamp ka win32 programm x86 arhitektuuril protsessorile
ja ka palju paindlikum haldus kui mingi telefoni soft
tee uus playlist, mitte et sul eriti metsikult lugusi seal oleks
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq599
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
19.07.2006 00:39:17
|
|
|
| libe kirjutas: |
| miq599 kirjutas: |
see on arusaadav ... aga kas kusagil ei ole võimalust vajutada, et ta eemaldaks kadunud failid nimekirjast?
Minu mäletamistpidi näiteks winampil oli see võimalus olemas  |
jah ja minu teada on winamp ka win32 programm x86 arhitektuuril protsessorile
ja ka palju paindlikum haldus kui mingi telefoni soft
tee uus playlist, mitte et sul eriti metsikult lugusi seal oleks |
Sul on 100% õigus, aga ma arvan, et x86 vs w810 ei ole meil siin teemaks
Keegi, kellel on rohkem aega olnud seda telefoni näppida võiks ehk juhiseid anda, kuidas ma saaks lihtsalt eemaldada kõik lood, mis playlistis kirjas on
_________________ "Ooops. My brain just hit a bad sector." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
19.07.2006 10:14:37
|
|
|
| minu arust pole eriti keeruline playlist ära kustutada ja uus playlist teha.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
focus
HV vaatleja
liitunud: 17.06.2005
|
20.07.2006 10:20:14
|
|
|
| okpoiss kirjutas: |
| Huvitav mis oluline vaha sellel ja w800i mudelil on? Oskab keegi erinevused välja tuua? |
W810i toetab uut EDGE andmevahetusstandardit.
Ise olen w800i kasutaja
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
20.07.2006 10:34:46
|
|
|
| focus kirjutas: |
| okpoiss kirjutas: |
| Huvitav mis oluline vaha sellel ja w800i mudelil on? Oskab keegi erinevused välja tuua? |
W810i toetab uut EDGE andmevahetusstandardit. |
WOW, see on alles operatiivsus - 12lk teema avalehel küsiti ja nüüd kolm kuud hiljem tuli vastus 8)
Muidu lihtsalt märkuse korras: küsija sai omale vastuse juba tookord, kohe ülejärgmises postis...
_________________ airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|