|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
29.06.2006 22:08:07
|
|
|
| seebakas kirjutas: |
Jah kahjuks pead veel ootama.
Kusjuures sealt öeldi et kõikides Tele2 esindustes pole seda. |
mina napsasin enda oma igatahes tartu lõunakeskuse esindusest ja seal tundus neid rohkemgi olevat
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Neville
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2006
|
29.06.2006 22:26:31
|
|
|
Mis mõttega nad seda telefoni reklaamivad juba nädalaid võibolla isegi kuu juba...Tele2... : D Peab oma 3310-ga edasi olema.
Kui midagi liikumas on andke siin kohe teada.
e: Ma arvan, et Tallinnas on ära ostetud ja telliti juurde vms .
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
30.06.2006 01:05:29
|
|
|
| tartus olen seda paar kuud jätkuvalt müügil näinud. Ju on tlnas ajutiselt otsas.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Neville
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2006
|
30.06.2006 10:55:25
|
|
|
Tegin ka oma kõne tele2-te ära, helistage teisipäeval uuesti, siis vb tuleb jne
Kahju, tahaks uut mänguasja juba näppida Ju siis Sony Ericsson W810i on nii tahetav terves terves maailmas.
Imelik, et ükski nokia mudel kohe üldse ei kutsu, W810i
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
30.06.2006 11:59:24
|
|
|
| sikupilli prismas juhtusin nägema, et emtil ka mingi "kampaania" hind asjale tekkinud ~5300eek oli vist
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seebakas
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2005
|
30.06.2006 19:17:48
|
|
|
| See ka siis kui kohe välja osta või oma klientidele??
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k4b
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2003
|
01.07.2006 14:56:01
|
|
|
| Ostsin ise ka hiljuti selle. Ei kahetse ostu. Väga hea telefon, aga mis see Memory Stick Duo Adaptor on? Mis ta teeb?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
01.07.2006 21:30:34
|
|
|
| k4b kirjutas: |
| Ostsin ise ka hiljuti selle. Ei kahetse ostu. Väga hea telefon, aga mis see Memory Stick Duo Adaptor on? Mis ta teeb? |
See on selleks, et saaksid seda pisikest DUO kaarti kasutada lugejates, mis suutelised vaid tavalist suuremat Memory Stick'i kasutama.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wari
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.11.2002
|
01.07.2006 22:31:14
|
|
|
kuidas sellele telefoonile mänge installida?
ja mis laiendiga faile kasutada saab? .jad .jar midagi veel? kas installimiseks läheb mõlemat mainitut vaja?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
02.07.2006 10:25:57
|
|
|
| wari kirjutas: |
kuidas sellele telefoonile mänge installida?
ja mis laiendiga faile kasutada saab? .jad .jar midagi veel? kas installimiseks läheb mõlemat mainitut vaja? |
piisab vaid .jarist
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Neville
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2006
|
02.07.2006 12:17:25
|
|
|
Proovisin siis veel tele2 öösel, öeldi mulle, et olemas on üks.
Hommikul lasin siis emal helistada, tema sai ainult lepingu sõlmida ning siis oli järsku ära ostetud
Kuni lõpuks sõlmisime lepingu ära telefoni teel ja lubasid kulleriga Sony Ericsson W810i hiljemalt kolmapäevaks koju saata.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wari
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.11.2002
|
02.07.2006 16:18:04
|
|
|
Kas keegi on saanud selle media playeri ja muu asja juhtimise "sinihamba" abil ka tööle?
mul küsib pääsukoodi kui tahan arvutiga ühenduda, panen selle 0000 nagu manuaalis soovitab, aga ei midagi. ütleb et ühendus ebaõnnestus,
läpparix on Lenova Inteli kaardiga
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.07.2006 17:15:15
|
|
|
| wari kirjutas: |
Kas keegi on saanud selle media playeri ja muu asja juhtimise "sinihamba" abil ka tööle?
mul küsib pääsukoodi kui tahan arvutiga ühenduda, panen selle 0000 nagu manuaalis soovitab, aga ei midagi. ütleb et ühendus ebaõnnestus,
läpparix on Lenova Inteli kaardiga |
Inteli bluetooth kaart? Oled kindel et wifi ja bluetooth sul praegu segamini pole?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
02.07.2006 17:23:15
|
|
|
| wari kirjutas: |
Kas keegi on saanud selle media playeri ja muu asja juhtimise "sinihamba" abil ka tööle?
mul küsib pääsukoodi kui tahan arvutiga ühenduda, panen selle 0000 nagu manuaalis soovitab, aga ei midagi. ütleb et ühendus ebaõnnestus,
läpparix on Lenova Inteli kaardiga |
endal ei saanud windows xp sp1 bluetooth juhtimist tööle aga kui sp2 peale panin hakkas kohe tööle kaugjuhtimine.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Neville
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2006
|
04.07.2006 14:40:35
|
|
|
Nii kuller tõi koju ära muu uue mänguasja Eriti nagu midagi teha ei oska sellega, aga vähemalt käes.
edit: esimest korda peab akut laadima ? 12h ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
04.07.2006 15:32:45
|
|
|
| huvitav kaua võib minna et see uus tarkvara versioon massidesse jõuab?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
04.07.2006 15:36:06
|
|
|
| juurastaja sa sony-ericssoni tarkvara uuenduse programmi oled proovinud? igatahes sellega lasin ma uues softi peale
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
04.07.2006 15:47:07
|
|
|
| nüüd hiljuti ei ole, paar päeva tagasi proovisin küll
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
04.07.2006 16:10:30
|
|
|
| ma olen loobunud sellest seus´st kuna sealt saad siis kui ülejäänud maailm on juba saanud. kasutan kas davinci´t või wotanserverit.
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
04.07.2006 17:02:25
|
|
|
kodus proovisin ja saingi uuendatud. Nüüd on minulgi R4DB005 versioon
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
04.07.2006 18:11:32
|
|
|
Huvitav,kas see ära puutu telefoni kiri jääbki ette.Roheline tiksus täis all
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
04.07.2006 18:16:55
|
|
|
| -Margus- kirjutas: |
Huvitav,kas see ära puutu telefoni kiri jääbki ette.Roheline tiksus täis all  |
ma ei suutnud kiusatusele vastu panna ja puutusin sõrme otsaga natuke. Vb selles ongi vahe?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
04.07.2006 18:18:17
|
|
|
oot võib siis tagant ära võtta
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
04.07.2006 18:39:29
|
|
|
| -Margus- kirjutas: |
oot võib siis tagant ära võtta  |
EI, kui ta ütleb et ära puutu siis ei tohi. Kuigi kui ta sul nii kaua seda näitab siis on küll kahtlane. Kui update on tehtud sis peaks tulema järgmised juhised, et võta juhe küljest, eemalda aku, lisa sim ja aku ning käivita
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
04.07.2006 18:43:30
|
|
|
krt siis on mäda jah midagi Pool tundi on see jama ees juba
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
04.07.2006 18:44:39
|
|
|
| -Margus- kirjutas: |
krt siis on mäda jah midagi Pool tundi on see jama ees juba  |
kokku jooksis?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
04.07.2006 18:55:10
|
|
|
Arvuti küll ei jooksnud,proge võibolla
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
04.07.2006 18:56:53
|
|
|
| -Margus- kirjutas: |
Arvuti küll ei jooksnud,proge võibolla  |
kui update nässu läheb siis õpetuses oli kirjas et tuleb telefonile täis tühjendus teha
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
04.07.2006 19:04:47
|
|
|
Panin jõuga proge seisma.Siis uuesti käima.Nüüd tegi lõpuni ära.Kirjade järgi on uus peal .Väike närvikõdi siis
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
05.07.2006 08:25:25
|
|
|
objektiivi kate on sellepoolest jama, et kui kogemata taskus pealt ära juhtub libisema siis lülitab fotoka automaatselt sisse. samas mõnes olukorras jälle mugav kasutada. prahti ei ole kaaneta objektiivil üldse, võibolla on just kaanega telefon see suurem prahikoguja. pigem on näpujäljed objektiivil probleem. näpujälgede suhtes on katteta objektiiv kindlasti tundlikum.
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
05.07.2006 08:45:45
|
|
|
Hmm, kas on tõesti W810i obje nii hästi ja sügavale peidetud, et prahti üldse ei kogu?
Mu T630 ja K700 kogemuse baasil arvaks, et kenasti kogub tolmukorra peale nädala või paariga. Aga eks sõltub kas kus telefoni hoida, endal need telefonid olid pükste taskus.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
05.07.2006 09:27:40
|
|
|
| mul on telefon olnud pisut üle kuu ja pole küll olulist prahti täheldanud objektiivil.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
05.07.2006 09:45:08
|
|
|
| Delta kirjutas: |
| K750/w800 oli fotokas katikuga, w810 aga katikuta. Kuidas kommenteerite, kas katiku puudumine on kasutamisel tõsine miinus (objektiiv prahikoguja)? Või ei ole olulist vahet, kui just telefoni mutta ei uputa... |
katik on kõigil kaameratel.
shutter=katik
cover=klapp/kaas
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
05.07.2006 13:02:33
|
|
|
ma ostaksin Sandisk sest see kiirem ning odavam
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
05.07.2006 13:24:05
|
|
|
| Delta kirjutas: |
| Mis on w810 SAR? Sony-eeriku lehel on vastav miskipärast tühi... |
sar peaks olema raadiolainete suurus või midagi sellist
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
05.07.2006 13:41:55
|
|
|
| me@homeq kirjutas: |
| Delta kirjutas: |
| Mis on w810 SAR? Sony-eeriku lehel on vastav miskipärast tühi... |
sar peaks olema raadiolainete suurus või midagi sellist |
Täpsustus: ma ei taha teada definitsiooni vaid konkreetset numbrit (W/kg). Enamikel mudelitel saab selle kätte SE lehelt, w810 puhul aga mitte. Lisaks veebilehele peaks too number antud olema telefoniga kaasas olevas dokumentatsioonis.
_________________ airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter |
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
05.07.2006 13:45:26
|
|
|
| Delta kirjutas: |
| me@homeq kirjutas: |
| Delta kirjutas: |
| Mis on w810 SAR? Sony-eeriku lehel on vastav miskipärast tühi... |
sar peaks olema raadiolainete suurus või midagi sellist |
Täpsustus: ma ei taha teada definitsiooni vaid konkreetset numbrit (W/kg). Enamikel mudelitel saab selle kätte SE lehelt, w810 puhul aga mitte. Lisaks veebilehele peaks too number antud olema telefoniga kaasas olevas dokumentatsioonis. |
googeldasin ja leidsin SAR Value 0.67 W/Kg
http://www.google.com/search?hl=et&q=sony+ericsson+w810+sar&lr=
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
10.07.2006 10:52:37
|
|
|
nothing important
viimati muutis mario20031 19.08.2012 05:04:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.07.2006 16:12:10
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
| aga põhimõtteliselt,kas sellel ka näeb tarkvara versiooni tehtud fotodelt või? |
K750 puhul näeb, peaks siis ju ka sellel nägema EXIF'is.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chilly
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2006
|
11.07.2006 20:58:43
|
|
|
küsimus:
miks ma ei saa kõiki lugusid walkman playerist omale helinaks panna?
_________________ jup |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
11.07.2006 21:34:30
|
|
|
| Chilly kirjutas: |
küsimus:
miks ma ei saa kõiki lugusid walkman playerist omale helinaks panna? |
sest need võibolla pole mp3 med vaid mingid wav või wma d mida see föön ei mängi kahjuks.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.07.2006 08:23:26
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
| Chilly kirjutas: |
küsimus:
miks ma ei saa kõiki lugusid walkman playerist omale helinaks panna? |
sest need võibolla pole mp3 med vaid mingid wav või wma d mida see föön ei mängi kahjuks. |
Täpsustuseks:
SE W810 oskab esitada:
| tsitaat: |
Multimedia Support:
Sound: MP3, AAC, MP4, M4A, 3GP, AMR, WAV, G-MIDI
Video: MP4, 3GP
Pictures & Animation: JPEG, BMP, GIF, PNG, WBMP, Macromedia Flash, SVG |
Kuid tõenäoliselt ei oska W810 kõiki neid helifaile helinana kasutada (mu K750 puhul näiteks mp4 helinana panna ei saa).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
12.07.2006 10:47:10
|
|
|
| võin küll loll olla, aga kuidas sellel telefonil klahvilukku saab peale panna? automaatne töötab, aga tärniga ise peale panna ei saa
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
12.07.2006 10:54:15
|
|
|
| endal tekkis ka alguses segadus. Klahvilukk käib tärn ja parem softi klahv. Ka üleval olevast switch-off nuiust saab valida klahviluku
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antti22
HV kasutaja
liitunud: 10.10.2005
|
13.07.2006 01:31:28
|
|
|
selline imelik juhus et ostsin telefoni, oli mälukaart sees. ok. aga mälukaardi adapter on sandisk ja mälukaart sony :O ja ma olen lugenud et sony pidi kehvem olema :S
edit: kuigi ma vaatasin hindu siis hind on peaaegu topelt, st sony on kõvasti kallim, miks nii kui sandisk on parem nagu nad väidavad?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
13.07.2006 07:58:20
|
|
|
| eks see sony nimi vast maksab seal ma usun
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
13.07.2006 08:45:06
|
|
|
| juurastaja kirjutas: |
| eks see sony nimi vast maksab seal ma usun |
Nii see on.
antti22,
Väike uitmõte: Võid proovida kaasatulnud kaardi maha müüa, natuke raha juurde panna ja suurema Sandiski kaardi osta.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|