Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson W810i märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 29.06.2006 22:08:07 vasta tsitaadiga

seebakas kirjutas:
Jah kahjuks pead veel ootama.
Kusjuures sealt öeldi et kõikides Tele2 esindustes pole seda.


mina napsasin enda oma igatahes tartu lõunakeskuse esindusest ja seal tundus neid rohkemgi olevat icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Neville
HV vaatleja
Neville

liitunud: 08.01.2006




sõnum 29.06.2006 22:26:31 vasta tsitaadiga

Mis mõttega nad seda telefoni reklaamivad juba nädalaid võibolla isegi kuu juba...Tele2... : D Peab oma 3310-ga edasi olema.
Kui midagi liikumas on andke siin kohe teada.

e: Ma arvan, et Tallinnas on ära ostetud ja telliti juurde vms .
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2006 01:05:29 vasta tsitaadiga

tartus olen seda paar kuud jätkuvalt müügil näinud. Ju on tlnas ajutiselt otsas.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Neville
HV vaatleja
Neville

liitunud: 08.01.2006




sõnum 30.06.2006 10:55:25 vasta tsitaadiga

Tegin ka oma kõne tele2-te ära, helistage teisipäeval uuesti, siis vb tuleb jne
Kahju, tahaks uut mänguasja juba näppida icon_biggrin.gif Ju siis Sony Ericsson W810i on nii tahetav terves terves maailmas. icon_razz.gif
Imelik, et ükski nokia mudel kohe üldse ei kutsu, W810i thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2006 11:59:24 vasta tsitaadiga

sikupilli prismas juhtusin nägema, et emtil ka mingi "kampaania" hind asjale tekkinud ~5300eek oli vist
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seebakas
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2006 19:17:48 vasta tsitaadiga

See ka siis kui kohe välja osta või oma klientidele??
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k4b
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 01.07.2006 14:56:01 vasta tsitaadiga

Ostsin ise ka hiljuti selle. Ei kahetse ostu. Väga hea telefon, aga mis see Memory Stick Duo Adaptor on? Mis ta teeb?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2006 21:30:34 vasta tsitaadiga

k4b kirjutas:
Ostsin ise ka hiljuti selle. Ei kahetse ostu. Väga hea telefon, aga mis see Memory Stick Duo Adaptor on? Mis ta teeb?


See on selleks, et saaksid seda pisikest DUO kaarti kasutada lugejates, mis suutelised vaid tavalist suuremat Memory Stick'i kasutama.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wari
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2002




sõnum 01.07.2006 22:31:14 vasta tsitaadiga

kuidas sellele telefoonile mänge installida?
ja mis laiendiga faile kasutada saab? .jad .jar midagi veel? kas installimiseks läheb mõlemat mainitut vaja?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2006 10:25:57 vasta tsitaadiga

wari kirjutas:
kuidas sellele telefoonile mänge installida?
ja mis laiendiga faile kasutada saab? .jad .jar midagi veel? kas installimiseks läheb mõlemat mainitut vaja?


piisab vaid .jarist
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Neville
HV vaatleja
Neville

liitunud: 08.01.2006




sõnum 02.07.2006 12:17:25 vasta tsitaadiga

Proovisin siis veel tele2 öösel, öeldi mulle, et olemas on üks.
Hommikul lasin siis emal helistada, tema sai ainult lepingu sõlmida ning siis oli järsku ära ostetud icon_biggrin.gif
Kuni lõpuks sõlmisime lepingu ära telefoni teel ja lubasid kulleriga Sony Ericsson W810i hiljemalt kolmapäevaks koju saata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wari
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2002




sõnum 02.07.2006 16:18:04 vasta tsitaadiga

Kas keegi on saanud selle media playeri ja muu asja juhtimise "sinihamba" abil ka tööle?
mul küsib pääsukoodi kui tahan arvutiga ühenduda, panen selle 0000 nagu manuaalis soovitab, aga ei midagi. ütleb et ühendus ebaõnnestus,
läpparix on Lenova Inteli kaardiga
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2006 17:15:15 vasta tsitaadiga

wari kirjutas:
Kas keegi on saanud selle media playeri ja muu asja juhtimise "sinihamba" abil ka tööle?
mul küsib pääsukoodi kui tahan arvutiga ühenduda, panen selle 0000 nagu manuaalis soovitab, aga ei midagi. ütleb et ühendus ebaõnnestus,
läpparix on Lenova Inteli kaardiga


Inteli bluetooth kaart? Oled kindel et wifi ja bluetooth sul praegu segamini pole?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2006 17:23:15 vasta tsitaadiga

wari kirjutas:
Kas keegi on saanud selle media playeri ja muu asja juhtimise "sinihamba" abil ka tööle?
mul küsib pääsukoodi kui tahan arvutiga ühenduda, panen selle 0000 nagu manuaalis soovitab, aga ei midagi. ütleb et ühendus ebaõnnestus,
läpparix on Lenova Inteli kaardiga


endal ei saanud windows xp sp1 bluetooth juhtimist tööle aga kui sp2 peale panin hakkas kohe tööle kaugjuhtimine.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Neville
HV vaatleja
Neville

liitunud: 08.01.2006




sõnum 04.07.2006 14:40:35 vasta tsitaadiga

Nii kuller tõi koju ära muu uue mänguasja icon_lol.gif Eriti nagu midagi teha ei oska sellega, aga vähemalt käes. thumbs_up.gif


edit: esimest korda peab akut laadima ? 12h ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 04.07.2006 15:32:45 vasta tsitaadiga

huvitav kaua võib minna et see uus tarkvara versioon massidesse jõuab?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 04.07.2006 15:36:06 vasta tsitaadiga

juurastaja sa sony-ericssoni tarkvara uuenduse programmi oled proovinud? igatahes sellega lasin ma uues softi peale
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 04.07.2006 15:47:07 vasta tsitaadiga

nüüd hiljuti ei ole, paar päeva tagasi proovisin küll
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2006 16:10:30 vasta tsitaadiga

ma olen loobunud sellest seus´st kuna sealt saad siis kui ülejäänud maailm on juba saanud. kasutan kas davinci´t või wotanserverit.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 04.07.2006 17:02:25 vasta tsitaadiga

kodus proovisin ja saingi uuendatud. Nüüd on minulgi R4DB005 versioon icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2006 18:11:32 vasta tsitaadiga

Huvitav,kas see ära puutu telefoni kiri jääbki ette.Roheline tiksus täis all icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 04.07.2006 18:16:55 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Huvitav,kas see ära puutu telefoni kiri jääbki ette.Roheline tiksus täis all icon_rolleyes.gif


ma ei suutnud kiusatusele vastu panna ja puutusin sõrme otsaga natuke. Vb selles ongi vahe?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2006 18:18:17 vasta tsitaadiga

oot võib siis tagant ära võtta icon_redface.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 04.07.2006 18:39:29 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
oot võib siis tagant ära võtta icon_redface.gif


EI, kui ta ütleb et ära puutu siis ei tohi. Kuigi kui ta sul nii kaua seda näitab siis on küll kahtlane. Kui update on tehtud sis peaks tulema järgmised juhised, et võta juhe küljest, eemalda aku, lisa sim ja aku ning käivita
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2006 18:43:30 vasta tsitaadiga

krt siis on mäda jah midagi icon_confused.gif Pool tundi on see jama ees juba icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2006 18:44:39 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
krt siis on mäda jah midagi icon_confused.gif Pool tundi on see jama ees juba icon_rolleyes.gif


kokku jooksis?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2006 18:55:10 vasta tsitaadiga

Arvuti küll ei jooksnud,proge võibolla icon_neutral.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2006 18:56:53 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Arvuti küll ei jooksnud,proge võibolla icon_neutral.gif


kui update nässu läheb siis õpetuses oli kirjas et tuleb telefonile täis tühjendus teha
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2006 19:04:47 vasta tsitaadiga

Panin jõuga proge seisma.Siis uuesti käima.Nüüd tegi lõpuni ära.Kirjade järgi on uus peal icon_lol.gif .Väike närvikõdi siis icon_wink.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 05.07.2006 00:38:07 vasta tsitaadiga

K750/w800 oli fotokas katikuga, w810 aga katikuta. Kuidas kommenteerite, kas katiku puudumine on kasutamisel tõsine miinus (objektiiv prahikoguja)? Või ei ole olulist vahet, kui just telefoni mutta ei uputa...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 05.07.2006 08:25:25 vasta tsitaadiga

objektiivi kate on sellepoolest jama, et kui kogemata taskus pealt ära juhtub libisema siis lülitab fotoka automaatselt sisse. samas mõnes olukorras jälle mugav kasutada. prahti ei ole kaaneta objektiivil üldse, võibolla on just kaanega telefon see suurem prahikoguja. pigem on näpujäljed objektiivil probleem. näpujälgede suhtes on katteta objektiiv kindlasti tundlikum.
_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2006 08:45:45 vasta tsitaadiga

Hmm, kas on tõesti W810i obje nii hästi ja sügavale peidetud, et prahti üldse ei kogu?

Mu T630 ja K700 kogemuse baasil arvaks, et kenasti kogub tolmukorra peale nädala või paariga. Aga eks sõltub kas kus telefoni hoida, endal need telefonid olid pükste taskus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 05.07.2006 09:27:40 vasta tsitaadiga

mul on telefon olnud pisut üle kuu ja pole küll olulist prahti täheldanud objektiivil.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2006 09:45:08 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
K750/w800 oli fotokas katikuga, w810 aga katikuta. Kuidas kommenteerite, kas katiku puudumine on kasutamisel tõsine miinus (objektiiv prahikoguja)? Või ei ole olulist vahet, kui just telefoni mutta ei uputa...


katik on kõigil kaameratel. icon_rolleyes.gif

shutter=katik
cover=klapp/kaas
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2006 12:25:11 vasta tsitaadiga

Kui tekib küsimus kas osta Sony või Sandisk MemoryStick:

http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=97942&start=0
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2006 13:02:33 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Kui tekib küsimus kas osta Sony või Sandisk MemoryStick:

http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=97942&start=0


ma ostaksin Sandisk sest see kiirem ning odavam
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 05.07.2006 13:21:41 vasta tsitaadiga

Mis on w810 SAR? Sony-eeriku lehel on vastav miskipärast tühi...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2006 13:24:05 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Mis on w810 SAR? Sony-eeriku lehel on vastav miskipärast tühi...


sar peaks olema raadiolainete suurus või midagi sellist
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 05.07.2006 13:41:55 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
Delta kirjutas:
Mis on w810 SAR? Sony-eeriku lehel on vastav miskipärast tühi...


sar peaks olema raadiolainete suurus või midagi sellist


Täpsustus: ma ei taha teada definitsiooni vaid konkreetset numbrit (W/kg). Enamikel mudelitel saab selle kätte SE lehelt, w810 puhul aga mitte. Lisaks veebilehele peaks too number antud olema telefoniga kaasas olevas dokumentatsioonis.

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2006 13:45:26 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
me@homeq kirjutas:
Delta kirjutas:
Mis on w810 SAR? Sony-eeriku lehel on vastav miskipärast tühi...


sar peaks olema raadiolainete suurus või midagi sellist


Täpsustus: ma ei taha teada definitsiooni vaid konkreetset numbrit (W/kg). Enamikel mudelitel saab selle kätte SE lehelt, w810 puhul aga mitte. Lisaks veebilehele peaks too number antud olema telefoniga kaasas olevas dokumentatsioonis.


googeldasin ja leidsin SAR Value 0.67 W/Kg
http://www.google.com/search?hl=et&q=sony+ericsson+w810+sar&lr=
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 10.07.2006 10:52:37 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 05:04:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2006 16:12:10 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
aga põhimõtteliselt,kas sellel ka näeb tarkvara versiooni tehtud fotodelt või?


K750 puhul näeb, peaks siis ju ka sellel nägema EXIF'is.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chilly
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2006




sõnum 11.07.2006 20:58:43 vasta tsitaadiga

küsimus:
miks ma ei saa kõiki lugusid walkman playerist omale helinaks panna?

_________________
jup
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2006 21:34:30 vasta tsitaadiga

Chilly kirjutas:
küsimus:
miks ma ei saa kõiki lugusid walkman playerist omale helinaks panna?

sest need võibolla pole mp3 med vaid mingid wav või wma d mida see föön ei mängi kahjuks.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2006 08:23:26 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Chilly kirjutas:
küsimus:
miks ma ei saa kõiki lugusid walkman playerist omale helinaks panna?

sest need võibolla pole mp3 med vaid mingid wav või wma d mida see föön ei mängi kahjuks.


Täpsustuseks:
SE W810 oskab esitada:
tsitaat:
Multimedia Support:
Sound: MP3, AAC, MP4, M4A, 3GP, AMR, WAV, G-MIDI
Video: MP4, 3GP
Pictures & Animation: JPEG, BMP, GIF, PNG, WBMP, Macromedia Flash, SVG


Kuid tõenäoliselt ei oska W810 kõiki neid helifaile helinana kasutada (mu K750 puhul näiteks mp4 helinana panna ei saa).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2006 10:47:10 vasta tsitaadiga

võin küll loll olla, aga kuidas sellel telefonil klahvilukku saab peale panna? automaatne töötab, aga tärniga ise peale panna ei saa
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 12.07.2006 10:54:15 vasta tsitaadiga

endal tekkis ka alguses segadus. Klahvilukk käib tärn ja parem softi klahv. Ka üleval olevast switch-off nuiust saab valida klahviluku
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2006 01:31:28 vasta tsitaadiga

selline imelik juhus et ostsin telefoni, oli mälukaart sees. ok. aga mälukaardi adapter on sandisk ja mälukaart sony :O ja ma olen lugenud et sony pidi kehvem olema :S
edit: kuigi ma vaatasin hindu siis hind on peaaegu topelt, st sony on kõvasti kallim, miks nii kui sandisk on parem nagu nad väidavad?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 13.07.2006 07:58:20 vasta tsitaadiga

eks see sony nimi vast maksab seal ma usun
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2006 08:45:06 vasta tsitaadiga

juurastaja kirjutas:
eks see sony nimi vast maksab seal ma usun


Nii see on.


antti22,

Väike uitmõte: Võid proovida kaasatulnud kaardi maha müüa, natuke raha juurde panna ja suurema Sandiski kaardi osta.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Sony Ericsson W810i mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.