|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
23.06.2006 18:35:56
|
|
|
link :: Hitman: Blood Money Patch v1.2 English
1.2 on ka väljas
| tsitaat: |
This patch contains fixes to the following issues:
- Fixes crash when firing weapon on shaderquality medium on FX cards.
- Fixes lighting issues when running on shaderquality medium FX cards.
- Added Shadermodel select to GFX Configuration application (if model is unsupported then defaults to High).
- "SliOverrde" command added to GFX Configuration application. Select this option to turn off autodetection of Sli as EnableSli command is now performed automatically if SLi hardware configuration detected.
- Soft shadows and hard shadows were incorrectly labelled in the Render Menu.
- Installs msvcr71.dll in to application directory in case file is missing from system.
- Removed optimisation where character models were displayed in LOD3 when redrawn after leaving the screen.
- Smoothed level opening transition with postfilters disabled
- Fix to the low performance problems that have been experienced on some hardware configurations.
- After extended play sessions game could crash to desktop when transitioning between levels.
- Items could become stuck in mid-air if game was saved and then loaded directly after a throwing action.
- Hitman Logo on Main Menu could disappear at 1280x720 resolution.
- Screen borders on cutscenes could be displayed badly at certain screen resolutions.
- Game could crash if menu is invoked on death sequence after a 3 headshot revival has been performed.
- Game could crash if when loading and saving within certain locations after making changes to render options.
- Fix to blurring of Weapon Upgrade Icons when running at LOW in render options.
- Fix for very occasional graphics corruption when using fibre-wire in 1st person and moving camera very quickly.
- Fix for slightly oversized Red dot scope zoom. |
viimati muutis libe 23.06.2006 19:17:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
23.06.2006 19:34:52
|
|
|
| endal viskas kirja ette hitman not found aga sai alles uus windows peale pandub ehk selle pärast viskas selle ette,peab hitmanile reinstalli tegema.kas 1.2 patchi võib otse 1.0 peale panna?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
killerdogg
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2004
|
23.06.2006 22:32:23
|
|
|
Sai siis meistriteos lõpuni mängitud äsja...
Ma ei tea, kas see on minu loll lootus, kuid osad siin räägivad, et mäng lõpeb kurvalt.
Julgen vastu väita, lõpuvideos, siis, kui mängu tegijad näidati, oli selgelt kuulda, kuidas 47 aeglased südamelöögid tuksusid...
Ühes missioonis anti spetsiaalne mürk kasutamiseks, võibolla oli tegu samasuguse seerumiga? Võibolla on järge oodata sama tegelasega?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reitz90
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2004
|
23.06.2006 22:38:58
|
|
|
| killerdogg kirjutas: |
Sai siis meistriteos lõpuni mängitud äsja...
Ma ei tea, kas see on minu loll lootus, kuid osad siin räägivad, et mäng lõpeb kurvalt.
Julgen vastu väita, lõpuvideos, siis, kui mängu tegijad näidati, oli selgelt kuulda, kuidas 47 aeglased südamelöögid tuksusid...
Ühes missioonis anti spetsiaalne mürk kasutamiseks, võibolla oli tegu samasuguse seerumiga? Võibolla on järge oodata sama tegelasega? |
W ikka vajutasid?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rait021
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
24.06.2006 10:23:21
|
|
|
| killerdogg kirjutas: |
Sai siis meistriteos lõpuni mängitud äsja...
Ma ei tea, kas see on minu loll lootus, kuid osad siin räägivad, et mäng lõpeb kurvalt.
Julgen vastu väita, lõpuvideos, siis, kui mängu tegijad näidati, oli selgelt kuulda, kuidas 47 aeglased südamelöögid tuksusid... |
Mul on tunne, et sa ei mänginud viimast missiooni lõpuni
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
25.06.2006 16:30:29
|
|
|
palju neid missioone kokku on? kui ma nüüd õiieti mõletan siis viimane mida mängisin oli see mingi haigla oma kus 1-e agendi pidi välja toimetama jne
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reitz90
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2004
|
25.06.2006 20:19:48
|
|
|
| Tegin "murder of grows" missioonis tänavad puhtaks. Jätsin ainult ühe inimese, ellu ja see ka sellepärast, et teda ei tohtinud tappa. Terroristi reitingu sain. Imelik, et ainult 129 surma registreeriti. Neid oli kindlasti palju palju rohkem kelle ma ära tapsin. Või on mõeldud ainult, neid kes ei ole "random people" vaid need kes on näiteks baarides, turvamehed, targetid ja muud sellised.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infidel
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004
|
25.06.2006 22:13:09
|
|
|
| Terrorist on jama reiting, mängida tuleks ikka Psychopath/Sociopath reitingule (laipu palju, alerte vähe).
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
25.06.2006 22:16:47
|
|
|
| infidel kirjutas: |
| Terrorist on jama reiting, mängida tuleks ikka Psychopath/Sociopath reitingule (laipu palju, alerte vähe). |
või siis rambo
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reitz90
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2004
|
26.06.2006 16:07:56
|
|
|
Nüüd tegin professionali reitingu, accidents only
Huvitav, miks ma professionali sain, kas pole usutav, et 23 inimest uppusid ühte basseini ära?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
29.06.2006 14:02:03
|
|
|
| Valusalt hiir tõkkab menüüs
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
29.06.2006 14:03:34
|
|
|
| StaticX kirjutas: |
| Valusalt hiir tõkkab menüüs |
fast writes peal?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
29.06.2006 14:07:07
|
|
|
| mis se on ja kus se on
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
29.06.2006 14:10:26
|
|
|
| StaticX kirjutas: |
| mis se on ja kus se on |
võta see biosist maha
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
29.06.2006 14:11:50
|
|
|
| a mis se teeb ja teistele asjadele ka kuidagi mõjub ?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
29.06.2006 14:18:04
|
|
|
The AGP fast write BIOS setting allows the processor to communicate directly with the graphics processor, ignoring the need to send data through the system's memory. This should be enabled to provide a performance boost. You should ensure that your video card supports fast writes before setting this option, however.
http://www.pcstats.com/articleview.cfm?articleid=1590&page=18
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
29.06.2006 19:23:04
|
|
|
nvidia kaardi puhul tuleb kiiruselisa, ati saasta puhul hakkab asi tihtipeale jamama
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
29.06.2006 21:24:59
|
|
|
| rait021 kirjutas: |
| killerdogg kirjutas: |
Sai siis meistriteos lõpuni mängitud äsja...
Ma ei tea, kas see on minu loll lootus, kuid osad siin räägivad, et mäng lõpeb kurvalt.
Julgen vastu väita, lõpuvideos, siis, kui mängu tegijad näidati, oli selgelt kuulda, kuidas 47 aeglased südamelöögid tuksusid... |
Mul on tunne, et sa ei mänginud viimast missiooni lõpuni  |
mis see viimane oli ? requiem vms ?
seal ma klõpsisin A D .. vist ? siis tõusis püsti ja lasin kõik witnessid maha.. oli see v ?
pragu alustasin uuesti ja olen raskeima astmega 7 missiooni juures.. seni veel silent assasin ja proovin edasigi 8)
kui suudan SA-na läbi teha proovin teha kõik mingi psychopatchina ( väga fun )
hmm.. järg ..äkki hakkab selle ICA liikmeid tapma vms ? või liitub hoopis uuesti selle dianaga ( ta ju meelega ei tapnud teda )
või äkki on üldse mingi uus "agency"
tegelane peaks küll samaks jääma ma arvan.. muidu pole ju hitman
@weestone : sealt on veel palju edasi mängida
@reitz90: mis missioon see on ? või see mingi kõik kokku ?
viimati muutis Velociraptor 29.06.2006 21:28:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reitz90
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2004
|
29.06.2006 22:30:14
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
mis see viimane oli ? requiem vms ?
seal ma klõpsisin A D .. vist ? siis tõusis püsti ja lasin kõik witnessid maha.. oli see v ?
pragu alustasin uuesti ja olen raskeima astmega 7 missiooni juures.. seni veel silent assasin ja proovin edasigi 8)
kui suudan SA-na läbi teha proovin teha kõik mingi psychopatchina ( väga fun )
hmm.. järg ..äkki hakkab selle ICA liikmeid tapma vms ? või liitub hoopis uuesti selle dianaga ( ta ju meelega ei tapnud teda )
või äkki on üldse mingi uus "agency"
tegelane peaks küll samaks jääma ma arvan.. muidu pole ju hitman
@weestone : sealt on veel palju edasi mängida
@reitz90: mis missioon see on ? või see mingi kõik kokku ? |
"A New life"
Ei usu, et järgmises osas ta neid ICA agente tapma hakkab, sest kedagi pole enam tappa. Lõpupoole Diana ju ütles, et ainult nemad kahekesi agentuurist alles jäänud.
Võimalik, et ta laseb ennast kloonida ja seikleme uutes osades Mr 48'ga , sest ta hakkab juba vanaks jääma.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
29.06.2006 22:33:52
|
|
|
| A kes ütleb,et mr.48 olemas ei ole? Ega see 47 talle juhuslikult nimeks ei pandud.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reitz90
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2004
|
29.06.2006 22:56:18
|
|
|
| Valdars kirjutas: |
| A kes ütleb,et mr.48 olemas ei ole? Ega see 47 talle juhuslikult nimeks ei pandud. |
Ta on jah 47's kloon ja neid kloone on veelgi aga lihtsalt ütlesin pool naljaga 48
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
30.06.2006 01:23:28
|
|
|
| Sai installitud see hitman... pmst läks kohe kustutamisele kuna ei viitsinud hakata nuputama miks mäng hakib täiega... sätted olid suht maas... kellelgi teisel kah sarnaseid probleeme selle mänguga ati x800 seeria kaartidega?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
01.07.2006 16:41:38
|
|
|
| rait021 kirjutas: |
| killerdogg kirjutas: |
Sai siis meistriteos lõpuni mängitud äsja...
Ma ei tea, kas see on minu loll lootus, kuid osad siin räägivad, et mäng lõpeb kurvalt.
Julgen vastu väita, lõpuvideos, siis, kui mängu tegijad näidati, oli selgelt kuulda, kuidas 47 aeglased südamelöögid tuksusid... |
Mul on tunne, et sa ei mänginud viimast missiooni lõpuni  |
Millist viimast? Peale lõputiitreid tuli veel missioon?
Igastahes jah, siis kui kirjad jooksid ja 47 oli kabelis, siis ta süda tuksus.. Surnul teadupärast ei tuku midagi
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
01.07.2006 16:47:03
|
|
|
sel ajal kui ta syda tuksub, vajuta mitu korda "w" klahvi
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
01.07.2006 16:50:59
|
|
|
| vermont kirjutas: |
sel ajal kui ta syda tuksub, vajuta mitu korda "w" klahvi  |
mis siis saab?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
01.07.2006 16:52:08
|
|
|
Siis tõuseb tüüp kuuldu järgi ülesse ja sa pead kõik ära tapma seal kabelis..
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
g3n1us
HV veteran

liitunud: 31.10.2004
|
03.07.2006 07:17:32
|
|
|
Mnjah, oli üks tore juhus mängus. Nimelt viskasin jõle kavalalt ühe laiba aknast välja, mida ma aga ei märganud, et aknast 50m all pool oli jõgi, ja jõe ääres kai, ja kai peal valvur. Vaatasin siis ühesõnaga päris pikalt kuidas laip mööda kallakut alla libises, aga enne kui valvur seda märgata jõudis, maandus tema pähe üks minu snaiprikuul ning lõppkokkuvõttes sadasid mõlemad laibad vette.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak47
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
11.07.2006 01:15:47
|
|
|
MITTE LUGEDA KUI POLE MÄNGU LÄBIND!
Lõppusid põhimõtteliselt mägule 2, neile kes algul arvavad, et agent 47 surnud ja ei plõksi W-i võivad tõesti arvata, et ta surnud, aga kui plõksida w-i, võite olla kindel, et ta elus, aga päris elus oleks päris karm kui nimadi matustel juhtuks et laip tõuseb
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
11.07.2006 02:09:05
|
|
|
Olen eelnevaid Hitmani osi mänginud ja päris huvitavad on. Seda pole veel proovinud, aga vast ostan ja proovin ära.
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
11.07.2006 12:20:32
|
|
|
ak47, seda asja on siin juba mitu korda räägitud.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simpsonest
HV vaatleja
liitunud: 14.07.2006
|
15.07.2006 17:31:30
|
|
|
varsti peaks valmis saama selle mängu kodukas kah www.zone.ee/hitmanbloodmoney1
ma sõbra pool tegin Pariisi osa (seal kus tapad 2 meest ärakusagil ooperi saalis) 2 min ära
_________________ frantic... |
|
| tagasi üles |
|
 |
reitz90
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2004
|
15.07.2006 19:09:07
|
|
|
| simpsonest kirjutas: |
varsti peaks valmis saama selle mängu kodukas kah www.zone.ee/hitmanbloodmoney1
ma sõbra pool tegin Pariisi osa (seal kus tapad 2 meest ärakusagil ooperi saalis) 2 min ära |
2 minti pole midagi, tee 36 sekundiga ära... (pro, silent assasin)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
16.07.2006 16:09:05
|
|
|
| simpsonest kirjutas: |
varsti peaks valmis saama selle mängu kodukas kah www.zone.ee/hitmanbloodmoney1
ma sõbra pool tegin Pariisi osa (seal kus tapad 2 meest ärakusagil ooperi saalis) 2 min ära |
leht on hea.
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
16.07.2006 16:29:41
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| simpsonest kirjutas: |
varsti peaks valmis saama selle mängu kodukas kah www.zone.ee/hitmanbloodmoney1
ma sõbra pool tegin Pariisi osa (seal kus tapad 2 meest ärakusagil ooperi saalis) 2 min ära |
leht on hea. |
paigutus lehel on hea aga taust võiks lihtsalt hitmani suur pilt mitte poolikud neli väikest pilti
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
16.07.2006 16:33:35
|
|
|
jah ja sisu võiks rohkem olla, see välimus ei olegi niivõrd oluline, kuni ta veel info hankimist segama ei hakka
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
16.07.2006 16:42:40
|
|
|
| ja pilte võiks olla rohkem ja kindlasti ka patchide lingid
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weedstone
HV veteran

liitunud: 26.11.2004
|
16.07.2006 17:08:46
|
|
|
kui mo mälu ei peta siis oli tasemeid nagu väheke rohkem kui lehel välja toodud on
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sorro21
HV vaatleja
liitunud: 19.07.2006
|
19.07.2006 14:15:52
probleem mängu alustamisega |
|
|
Selline värk et klõpsad exe faili ja mäng hakkab loadima(punane jutt jookse ekraani alumises osas), tiksub lõpuni ära ja näitab firma logo reklaami(nvidia reklaam) ja siis lihtsalt kinni viskab...ei anna mingit error reporti ega midagi...kas keegi oskab aidata või on kellelgi olnud sama probleem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
19.07.2006 17:28:29
|
|
|
Sain ka mängu läbi. Imo parim Hitman kindlasti siiamaani. Lugu oli hea. Gameplay oli hea. Graafika oli hea ja seda sai isegi minu arvutiga täis graafikaga mängida. Bugid puudusid. Mida veel tahta..
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eddi
HV veteran

liitunud: 12.11.2005
|
19.07.2006 20:38:26
|
|
|
Mida seal peale laskmise veel teha saab?
_________________ M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS ! |
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
19.07.2006 20:43:07
|
|
|
| eddi100 kirjutas: |
| Mida seal peale laskmise veel teha saab? |
ma lasin mängus püssiga maha max 10 inimest
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
19.07.2006 23:05:02
|
|
|
Viimases ülessandes (killida kõik tunnistajad) sai ikka palju rohkem tapetud .
Ma tapsin mängus (enne matuseid) püssiga ühe inimese. Enne olin ta uimastanud ja siis Headshot..
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
20.07.2006 16:33:12
|
|
|
väga hea mäng. sai alles alustatud kuid siiani olen rahul
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
20.07.2006 21:12:31
|
|
|
| oot mis selle ati kaardiga nüüd on? Et nagu on mängu sisse programmeeritud, kui on ati kaart siis anna renderdada 2x rohkem piksleid nalja pärast?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
20.07.2006 21:21:28
|
|
|
Ei jah paistab ,et ATi kaardid on suht õnnetud selle mänguga (enamustega tegelikult).
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
21.07.2006 16:02:10
|
|
|
| Totu user kirjutas: |
| Ei jah paistab ,et ATi kaardid on suht õnnetud selle mänguga (enamustega tegelikult). |
Mina olen rahul! Ei ole veel mitte ühegi mänguga jamasid olnud.
Ptui-ptui-ptui üle vasaku õla
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
22.07.2006 19:52:00
|
|
|
Ei ega mängudega jama ei peagi olema. Lihtsalt jõudu on mängudes vähem kui peaks olema..
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
24.07.2006 23:24:10
|
|
|
| Haha,47 ei surnud ära,päris kavalasti tehtud,ei tea kas kellelegi jõudis kohalegi peale minu?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
24.07.2006 23:34:41
|
|
|
| Kui viitsiks teemat lugeda,leiaks veel mitu kohta, kus seda on mainitud.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|