|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
slegg
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2004
|
23.04.2006 00:59:28
|
|
|
| hepman kirjutas: |
Millegipärast ei tööta mul korralikult block content, koristades saidilt küll reklaamid, kuid jättes tobedad kastid alles.
Samuti on probleeme nt reklaami tagasitulemisega, nt Postimehe kodukal ma pean iga kord uuesti reklaami blokeerima.
Opera 9.00 Beta
Build 8367 |
Postimehe puhul on abiks, kui muudad blokeeritava urli selliseks:
http://www.postimees.ee/*/banners/*
... muidu tõesti on vaja iga päeva jaoks eraldi.
Natuke mängida nende * märkide ja reklaamikataloogide nimedega ja saab Opera content blocki väga kenasti tööle.
Opera 9 build 8372
_________________ Telli keraamiline õllekann oma nimega või vabalt valitud kujundusega! |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ups
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2003
|
28.04.2006 08:26:43
|
|
|
| lingi peale Ctrl + Shift + hiireklikk või parem klikk ja open in background tab
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
28.04.2006 09:10:23
|
|
|
...
viimati muutis number 28.05.2013 10:39:23, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Medic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2004
|
28.04.2006 10:20:20
|
|
|
Kusjuures peaks "middle click" originaalis taustal akna avama.. proovimise asi!!
_________________ Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
01.05.2006 15:35:14
|
|
|
| dpz kirjutas: |
| indre329 kirjutas: |
| Järjekordne loll küsimus minu poolt - kuidas panna Opera avama linke taustal? Ma mõtlen nii, et sirvin lehekülge ja siis klikin seal mõnel lingil ja see avatakse taustal. Suht tüütu on poole lugemise pealt jälle tabi vahetada. |
Tools -> Preferences... -> Advanced -> Shortcuts -> Middle click options...
Sealt avaneb siis selline valik:
Mulle tundub kõige mugavam lahendus see...
(juhul kui su hiirel on ikka keskmine nupp) |
Mnjah, mul nati raske see - mul on lapakas. Touchpadil pole middle clicki võimalust
See variant, kus rippmenüüst tuleb Background valida, mulle eriti ei meeldi. Sellepärast ma küsisingi, et äkki on kergem viis olemas.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Medic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2004
|
01.05.2006 17:24:14
|
|
|
| indre329 kirjutas: |
| dpz kirjutas: |
| indre329 kirjutas: |
| Järjekordne loll küsimus minu poolt - kuidas panna Opera avama linke taustal? Ma mõtlen nii, et sirvin lehekülge ja siis klikin seal mõnel lingil ja see avatakse taustal. Suht tüütu on poole lugemise pealt jälle tabi vahetada. |
Tools -> Preferences... -> Advanced -> Shortcuts -> Middle click options...
Sealt avaneb siis selline valik:
Mulle tundub kõige mugavam lahendus see...
(juhul kui su hiirel on ikka keskmine nupp) |
Mnjah, mul nati raske see - mul on lapakas. Touchpadil pole middle clicki võimalust :roll:
See variant, kus rippmenüüst tuleb Background valida, mulle eriti ei meeldi. Sellepärast ma küsisingi, et äkki on kergem viis olemas. |
On olemas.. (kui kasutad operat ava järgnev link nii. Vajuta parempoolset hiirenuppu lingi peal tiri korraks alla & üless tagasi lingile, lase nupp lahti)Mose gestures. Algul võib natuke raske kasutada olla aga sellega harjub suht kiiresti. Tegelt isegi mugavam kui nupud..
_________________ Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XsXn0
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2005
|
01.05.2006 19:06:21
|
|
|
Mul selline probleem, et Opera 9.0 leagib. Alguses memory usage 22600k ja lõpuks 60000 kanti. Siis cpu usage 100%. Abi? :/
_________________ ÄA: kola |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
01.05.2006 19:40:34
|
|
|
| XsXn0 kirjutas: |
| Mul selline probleem, et Opera 9.0 leagib. Alguses memory usage 22600k ja lõpuks 60000 kanti. Siis cpu usage 100%. Abi? :/ |
Opera 9 minu teadu veel beeta, seega peaks see olema "normaalne" nähtus. Kasuta Opera 8.54 või uuemat versiooni beetast kui juba pole.
Beetat antaksegi selliste vigade leidmiseks välja. Ise pole 9 veel proovinud ja ei tea kas seal mingisugune arendajatele teatamise süsteem on nagu näiteks Firefoxil on.
edit: Opera beta foorum
http://my.opera.com/community/forums/topic.dml?id=135015
http://my.opera.com/community/forums/topic.dml?id=133196
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Medic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2004
|
01.05.2006 21:04:16
|
|
|
| XsXn0 kirjutas: |
| Mul selline probleem, et Opera 9.0 leagib. Alguses memory usage 22600k ja lõpuks 60000 kanti. Siis cpu usage 100%. Abi? :/ |
Ise kasutan küll 8ndat versiooni kuid kui mälu ära sööb siis võid käsitsi määrata palju mälu opera kasutada võib Tools -> Preferences -> Advanced -> History -> Memory cache...
Kui see ei aita siis annad ehk arvuti andmed & kas mälu jookseb kinni teatud lehtedel vms.
Edu
_________________ Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XsXn0
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2005
|
01.05.2006 21:48:22
|
|
|
| Medic kirjutas: |
| XsXn0 kirjutas: |
| Mul selline probleem, et Opera 9.0 leagib. Alguses memory usage 22600k ja lõpuks 60000 kanti. Siis cpu usage 100%. Abi? :/ |
Ise kasutan küll 8ndat versiooni kuid kui mälu ära sööb siis võid käsitsi määrata palju mälu opera kasutada võib Tools -> Preferences -> Advanced -> History -> Memory cache...
Kui see ei aita siis annad ehk arvuti andmed & kas mälu jookseb kinni teatud lehtedel vms.
Edu |
Tähh.
E: ei aidanud .
_________________ ÄA: kola
viimati muutis XsXn0 09.05.2006 18:23:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihhkel
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
01.05.2006 22:41:57
|
|
|
indre329, kui su läpakal on Synapticsi puutepaneel (ja tootja draiverid installitud), siis saad keskmist klahvi "emuleerida" nii:
topeltklõps puutepaneeli ikoonil teatisealal (või juhtpaneel -> hiir) -> Device Settings -> Settings... -> Tapping -> Tap Zones -> linnuke ette: Enable Tap Zones -> Bottom Left Action (näiteks ) -> vali Middle Click. seejärel -> Tap Zone Sizes ja säti tundliku ala suurus endale sobivaks.
on ehk pisut mugavam kui "vajutada parempoolset hiirenuppu lingi peal, tirida korraks alla & üles tagasi lingile, lasta nupp lahti"
_________________ ... |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
03.05.2006 10:28:18
|
|
|
Good point. Kuigi mul see Touchpadi parempoolne osa on vaikimisi muudetud Scrollbariks ja see kerib Operal vastavalt oma tahtmisele - alla liigutades liigutab lehekülje täielikult alla ja seda pole võimalik peatada ning üles kerides täielikult üles. Samas on IE'ga asi kõik korras. Eks proovin seda vasakule alla nurka sokutada. Ehk töötab.
EDIT: mihhkel, tänud. Sain asja tööle. Veidi harjumist nõuab ja esimese korraga ei saa alati õigesse kohta Touchpadil, aga vähemalt töötab
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
04.05.2006 21:52:30
|
|
|
Mul on määratud "Block all popups", aga ometi vahib iga kord, kui delfisse lähen, vastu see nöme Felixi reklaam ja katab muud lingid ära.
Kuidas seda blokeerida?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
04.05.2006 22:20:13
|
|
|
| see felixi reklaam polegi popup ju
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Medic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2004
|
05.05.2006 09:38:47
|
|
|
| borru kirjutas: |
| see felixi reklaam polegi popup ju |
Õige!
| harakas kirjutas: |
Mul on määratud "Block all popups", aga ometi vahib iga kord, kui delfisse lähen, vastu see nöme Felixi reklaam ja katab muud lingid ära.
Kuidas seda blokeerida? |
Tools -> Quick preferences -> Enable JavaScript (linnuke eest ära) (aitas?)
_________________ Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
05.05.2006 11:42:13
|
|
|
JavaScript maha võtta, siis näevad paljud saidid normaalsemad välja.
Uurisin seda Adblocki asja, aga mina seda tööle ei saanud. Tuli seal notepadis mingit teksti muuta ja siis mingeid faile kusagile kopeerida, aga mina hakkama ei saanud, sest mul see sinna Shortcutside alla ei tekkinud. Keegi mingit kergemat viisi ei tea, kuidas seda paigaldada?
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
05.05.2006 13:16:58
|
|
|
http://www.operaadfilter.com/download.php notepadi pole vaja aga toimima ta ikka ei hakka. olen selliseid paar tk veel kohanud aga ka neist pole mingit abi olnud.
vaata äkki saad omal tööle selle.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
05.05.2006 14:05:26
|
|
|
sain ka tööle ta nüüd.
flashi temaga ikka plokkoda ei anna.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JT17
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2002
|
05.05.2006 20:54:11
|
|
|
Opera 9 (beta)
Kataloogis C:\Documents and Settings\kasutaja nimi\Application Data\Opera\Opera\profile
otsi ülesse fail nimega urlfilter.ini (kui seda ei ole selles kataloogis, tekita see sinna, näiteks Notepad'i abil)
Notepad'is lisa:
[exclude]
http://g.delfi.ee/b/y/*
http://g.delfi.ee/b/h/floating/*
Peale salvestamist peaks faili sisu olema järgmine:
Opera Preferences version 2.1
; Do not edit this file while Opera is running
; This file is stored in UTF-8 encoding
[prefs]
prioritize excludelist=1
[include]
*
[exclude]
http://g.delfi.ee/b/y/*
http://g.delfi.ee/b/h/floating/*
Peale sellist täiendust Delfis enam see neetud jalgpall ette ei tule ning kõik muu paistab toimivat normaalselt.
(kõik muudatused failis tuleb teha siis, kui Opera on suletud)
viimati muutis JT17 09.05.2006 21:04:32, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
08.05.2006 23:56:21
|
|
|
probleem sellinne: opera ei lähe tööle. reinstall ei aita. ei loe ka kas on viimane release või beta. ei tööta shortcut ega ka õige exe fail.
klõpsates liivakell natc aega ja siis nagu polex midagi teinudgi
LIHTSALT EI LÄHE TÖÖLE !!!
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JT17
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2002
|
09.05.2006 08:54:47
|
|
|
Proovi Opera täielikult maha installida ning peale seda kustuta kõik Operaga seotud kataloogid, et lahti saada Opera seadetest:
C:\Documents and Settings\Kasutajanimi\Application Data\Opera
C:\Program Files\Opera
jne.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
09.05.2006 11:31:18
|
|
|
| kus registrist leian opera mooodulid
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JT17
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2002
|
09.05.2006 12:00:08
|
|
|
| Otsi find-abil (F3) märksõnaga Opera kõik vajalikud kohad ülesse
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rundll
HV kasutaja

liitunud: 27.05.2004
|
09.05.2006 12:27:25
|
|
|
tänud siis JT17
sain tööle
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Uhuu
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2004
|
11.05.2006 23:24:22
|
|
|
| indre329 kirjutas: |
Ok, tundub, et sain tööle, aga kas ta peab mul kogu aeg taustal töötama? Ja sellest Delfi jalgpalliasjandusest ta lahti ei saanud, kuigi lisas selle oma listi  |
http://g.delfi.ee/b/* korjas peaaeg kõik reklaami delfist ära, kaasaarvatud flashi.
_________________ Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
14.05.2006 18:17:42
|
|
|
Probleem- kui proovin avada mõnda kuulutust KuldseBörsi lehelt - annab veateate -Lehte ei leitud, samas IE leht olemas
EDIT- lahendasin nii- Tools-> Quick prefences-> Edit site prefenses-> Idendify as (firefox või IE) , kui panna Opera siis leht (KB- kuulutused antud juhul) ei avane
viimati muutis marli1 06.08.2006 09:31:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meie
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2004
|
17.05.2006 10:04:00
|
|
|
| Operale kalendrit, ajaplaneerijat midagi sarnast on keegi leidnud?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Uhuu
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2004
|
17.05.2006 13:37:33
|
|
|
otseselt ajaplaneerijat ei tea, aga üht-teist jäi silma Opera widget'ite valikus siin
Kui meilikliendina Thunderbirdi kasutad, siis sellele peaks küll ajaplaneerimise extention kusagil netis rippuma.
_________________ Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
17.05.2006 14:01:03
|
|
|
| Uhuu kirjutas: |
...
Kui meilikliendina Thunderbirdi kasutad, siis sellele peaks küll ajaplaneerimise extention kusagil netis rippuma. |
operal ju endal maili klient sisse ehitatud ja toimib kenasti(y)
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Uhuu
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2004
|
17.05.2006 14:27:49
|
|
|
| borru kirjutas: |
| Uhuu kirjutas: |
...
Kui meilikliendina Thunderbirdi kasutad, siis sellele peaks küll ajaplaneerimise extention kusagil netis rippuma. |
operal ju endal maili klient sisse ehitatud ja toimib kenasti(y) |
Toimib küll, olen isegi kasutanud, aga mõned väikesed kalad häirisid, niiet isiklikult kolisin thunderbirdi peale üle näiteks.
_________________ Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
18.05.2006 10:03:30
|
|
|
| operaga enam torrentit sikutada ei saa `?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Uhuu
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2004
|
18.05.2006 11:01:50
|
|
|
| borru kirjutas: |
| operaga enam torrentit sikutada ei saa `? |
Mul tirib küll korralikult.
_________________ Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
18.05.2006 13:27:38
|
|
|
| Uhuu kirjutas: |
| borru kirjutas: |
| operaga enam torrentit sikutada ei saa `? |
Mul tirib küll korralikult. |
mis versiooni sa siis kasutad huvitav ?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Uhuu
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2004
|
18.05.2006 14:48:59
|
|
|
| borru kirjutas: |
| Uhuu kirjutas: |
| borru kirjutas: |
| operaga enam torrentit sikutada ei saa `? |
Mul tirib küll korralikult. |
mis versiooni sa siis kasutad huvitav ? |
9beta
_________________ Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ikkamina
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
20.05.2006 10:32:08
|
|
|
| borru kirjutas: |
| Uhuu kirjutas: |
...
Kui meilikliendina Thunderbirdi kasutad, siis sellele peaks küll ajaplaneerimise extention kusagil netis rippuma. |
operal ju endal maili klient sisse ehitatud ja toimib kenasti(y) |
Aidake mul ka se opera mail korralikult tööle saada.Saates brauserist kirju,peksab kastis mingeid pop3 kirju ette,server vale jne.seal seisis mingi server 90.Kas seda peab muutma?Opera oma kodukalt saab kirju ilusti saata.Ja kui omale kirju saadetakse(mul kolm aadret sea,hot,opermail ja Yahoo),peksab ka pop 3 jama ette,aga kirjad tulevad ikka läbi.Võibolla oli nats segane jutt,aga ehk mõni sai aru,milles probleem.
_________________ Märkige profiili oma asukoht! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Uhuu
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2004
|
20.05.2006 16:12:39
|
|
|
Sul on õigus, jutt on tõesti segane. Konkreetne Error-teade oleks küll abiks.
_________________ Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi... |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
borru
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
20.05.2006 19:24:35
|
|
|
| ei ole ju segane midagi
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ikkamina
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
10.06.2006 14:25:23
|
|
|
Kuidas ma saan opera trayst eemaldada, miskipäev tekkis sinna, kui opera avan...
Ei tea, kuhugi klõpsasin vist kogemata...
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
10.06.2006 14:49:07
|
|
|
| ajuNolk kirjutas: |
Kuidas ma saan opera trayst eemaldada, miskipäev tekkis sinna, kui opera avan...
Ei tea, kuhugi klõpsasin vist kogemata... |
Tray-se läheb siis kui Ctrl+H vajutada. ja kui Tray olevale ikoonile hiire parem klik teha ja avanevast menüüst Exit valida siis kaob see ikoon ära.
Ainult et mul ei tule see ikoon sinna tagasi kui opera vahepeal kinni panen ja siis uuesti tööle. Ükskõik kas trays oli enne ikoon või mitte :S
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
10.06.2006 15:06:10
|
|
|
Seda küll, aga minu mure seisneb selles, kui ma panen sealt ikoonist exit siis opera läheb kinni ning kui opera taas avan siis tuleb traysse uuesti see ikoon.
Mind just häirib see, kui ma panen hide(ctrl+h) siis opera kasutab samapalju mälu, nagu ta oleks lahti aga kui ma lihtsalt minimize panen, siis võtab palju vähem mälu...
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slegg
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2004
|
18.06.2006 01:08:19
|
|
|
See mälukasutuse erinevus ctrl+h ja minimize'i puhul on huvitav jah, pole enne tähelegi pannud.
Aga see tray-ikoon on tegelikult seal olemas juba ammust-ilmast. Ver 7.5 algusaegadest kindlasti. Tavaliselt ta lihtsalt ei paista, kuna on vaikimisi märgistatud "hide when inactive" nagu enamus tray-ikoone. Kui teda ei näpi, kaob ajapikku noolekese taha peitu (juhul muidugi, kui "hide inactive icons" on valitud taskbari proprtiesis). Endale see ikoonike üldiselt meeldib - muul ajal on kadunud, kui aga uus e-mail saabub, muutub kirjaümbriku kujuliseks ja tuleb ajutiselt peidust välja.
_________________ Telli keraamiline õllekann oma nimega või vabalt valitud kujundusega! |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
18.06.2006 10:15:56
|
|
|
| slegg kirjutas: |
| Endale see ikoonike üldiselt meeldib - muul ajal on kadunud, kui aga uus e-mail saabub, muutub kirjaümbriku kujuliseks ja tuleb ajutiselt peidust välja. |
Assa krt, täitsa võimalik, et sellepärast tekkiski ta mulle
Kuna tegin kah omale mailisuunamine operasse ja protsess toimubki täpselt nii nagu sa kirjeldasid
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JT17
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.02.2002
|
20.06.2006 16:28:16
|
|
|
Lõpuks ometi on Opera 9 versioon väljas:
www.opera.com
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002

|
20.06.2006 20:38:39
|
|
|
mina ajasin uue opera opera8-le selga ja solkisin oma profiili ära (üks kord, kui ma vanast installist varukoopiat ei tee). päris tükk aega ajasin erinevate lehtede aadresse ja paroole taga. muidu olid kõik vajalikud aadressid historys ja paroolid wandi hallata.
üks hale ämber, mis uue operaga silma jäi: ctrl+n avab uue akna, mitte uue tabi. masendav lollus. see ei ole edasiminek. widgetid on kasutud ja preview pilte ei ole üldse mugav kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
20.06.2006 20:46:57
|
|
|
mis vahet sel on mis t2ht avab tabi v6i uue aknda?
tabi jaoks ctrl+t, uue akna ctrl+n
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|