Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
slegg
HV kasutaja
slegg

liitunud: 09.02.2004




sõnum 23.04.2006 00:59:28 vasta tsitaadiga

hepman kirjutas:
Millegipärast ei tööta mul korralikult block content, koristades saidilt küll reklaamid, kuid jättes tobedad kastid alles.
Samuti on probleeme nt reklaami tagasitulemisega, nt Postimehe kodukal ma pean iga kord uuesti reklaami blokeerima.
Opera 9.00 Beta
Build 8367

Postimehe puhul on abiks, kui muudad blokeeritava urli selliseks:
http://www.postimees.ee/*/banners/*
... muidu tõesti on vaja iga päeva jaoks eraldi.
Natuke mängida nende * märkide ja reklaamikataloogide nimedega ja saab Opera content blocki väga kenasti tööle.

Opera 9 build 8372

_________________
Telli keraamiline õllekann oma nimega või vabalt valitud kujundusega!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2006 02:10:40 vasta tsitaadiga

Järjekordne loll küsimus minu poolt - kuidas panna Opera avama linke taustal? Ma mõtlen nii, et sirvin lehekülge ja siis klikin seal mõnel lingil ja see avatakse taustal. Suht tüütu on poole lugemise pealt jälle tabi vahetada.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ups
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2006 08:26:43 vasta tsitaadiga

lingi peale Ctrl + Shift + hiireklikk või parem klikk ja open in background tab
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 28.04.2006 09:10:23 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 10:39:23, muudetud 1 kord
tagasi üles
Medic
HV kasutaja
Medic

liitunud: 18.06.2004




sõnum 28.04.2006 10:20:20 vasta tsitaadiga

Kusjuures peaks "middle click" originaalis taustal akna avama.. proovimise asi!!
_________________
Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2006 15:35:14 vasta tsitaadiga

dpz kirjutas:
indre329 kirjutas:
Järjekordne loll küsimus minu poolt - kuidas panna Opera avama linke taustal? Ma mõtlen nii, et sirvin lehekülge ja siis klikin seal mõnel lingil ja see avatakse taustal. Suht tüütu on poole lugemise pealt jälle tabi vahetada.


Tools -> Preferences... -> Advanced -> Shortcuts -> Middle click options...

Sealt avaneb siis selline valik:


Mulle tundub kõige mugavam lahendus see...
(juhul kui su hiirel on ikka keskmine nupp)

Mnjah, mul nati raske see - mul on lapakas. Touchpadil pole middle clicki võimalust icon_rolleyes.gif

See variant, kus rippmenüüst tuleb Background valida, mulle eriti ei meeldi. Sellepärast ma küsisingi, et äkki on kergem viis olemas.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Medic
HV kasutaja
Medic

liitunud: 18.06.2004




sõnum 01.05.2006 17:24:14 vasta tsitaadiga

indre329 kirjutas:
dpz kirjutas:
indre329 kirjutas:
Järjekordne loll küsimus minu poolt - kuidas panna Opera avama linke taustal? Ma mõtlen nii, et sirvin lehekülge ja siis klikin seal mõnel lingil ja see avatakse taustal. Suht tüütu on poole lugemise pealt jälle tabi vahetada.


Tools -> Preferences... -> Advanced -> Shortcuts -> Middle click options...

Sealt avaneb siis selline valik:


Mulle tundub kõige mugavam lahendus see...
(juhul kui su hiirel on ikka keskmine nupp)

Mnjah, mul nati raske see - mul on lapakas. Touchpadil pole middle clicki võimalust :roll:

See variant, kus rippmenüüst tuleb Background valida, mulle eriti ei meeldi. Sellepärast ma küsisingi, et äkki on kergem viis olemas.

On olemas.. (kui kasutad operat ava järgnev link nii. Vajuta parempoolset hiirenuppu lingi peal tiri korraks alla & üless tagasi lingile, lase nupp lahti)Mose gestures. Algul võib natuke raske kasutada olla aga sellega harjub suht kiiresti. Tegelt isegi mugavam kui nupud..

_________________
Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XsXn0
HV kasutaja
XsXn0

liitunud: 07.07.2005




sõnum 01.05.2006 19:06:21 vasta tsitaadiga

Mul selline probleem, et Opera 9.0 leagib. Alguses memory usage 22600k ja lõpuks 60000 kanti. Siis cpu usage 100%. Abi? :/
_________________
ÄA: kola
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 01.05.2006 19:40:34 vasta tsitaadiga

XsXn0 kirjutas:
Mul selline probleem, et Opera 9.0 leagib. Alguses memory usage 22600k ja lõpuks 60000 kanti. Siis cpu usage 100%. Abi? :/


Opera 9 minu teadu veel beeta, seega peaks see olema "normaalne" nähtus. Kasuta Opera 8.54 või uuemat versiooni beetast kui juba pole.
Beetat antaksegi selliste vigade leidmiseks välja. Ise pole 9 veel proovinud ja ei tea kas seal mingisugune arendajatele teatamise süsteem on nagu näiteks Firefoxil on.

edit: Opera beta foorum
http://my.opera.com/community/forums/topic.dml?id=135015
http://my.opera.com/community/forums/topic.dml?id=133196

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Medic
HV kasutaja
Medic

liitunud: 18.06.2004




sõnum 01.05.2006 21:04:16 vasta tsitaadiga

XsXn0 kirjutas:
Mul selline probleem, et Opera 9.0 leagib. Alguses memory usage 22600k ja lõpuks 60000 kanti. Siis cpu usage 100%. Abi? :/

Ise kasutan küll 8ndat versiooni kuid kui mälu ära sööb siis võid käsitsi määrata palju mälu opera kasutada võib Tools -> Preferences -> Advanced -> History -> Memory cache...
Kui see ei aita siis annad ehk arvuti andmed & kas mälu jookseb kinni teatud lehtedel vms.

Edu

_________________
Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XsXn0
HV kasutaja
XsXn0

liitunud: 07.07.2005




sõnum 01.05.2006 21:48:22 vasta tsitaadiga

Medic kirjutas:
XsXn0 kirjutas:
Mul selline probleem, et Opera 9.0 leagib. Alguses memory usage 22600k ja lõpuks 60000 kanti. Siis cpu usage 100%. Abi? :/

Ise kasutan küll 8ndat versiooni kuid kui mälu ära sööb siis võid käsitsi määrata palju mälu opera kasutada võib Tools -> Preferences -> Advanced -> History -> Memory cache...
Kui see ei aita siis annad ehk arvuti andmed & kas mälu jookseb kinni teatud lehtedel vms.

Edu


Tähh.
E: ei aidanud icon_sad.gif .

_________________
ÄA: kola


viimati muutis XsXn0 09.05.2006 18:23:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2006 22:02:09 vasta tsitaadiga

Medic kirjutas:
On olemas.. (kui kasutad operat ava järgnev link nii. Vajuta parempoolset hiirenuppu lingi peal tiri korraks alla & üless tagasi lingile, lase nupp lahti)Mose gestures. Algul võib natuke raske kasutada olla aga sellega harjub suht kiiresti. Tegelt isegi mugavam kui nupud..

Ok, eks ma pusin edasi - esimesel korral ei õnnestunud icon_redface.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihhkel
HV veteran
mihhkel

liitunud: 16.11.2004



Online
sõnum 01.05.2006 22:41:57 vasta tsitaadiga

indre329, kui su läpakal on Synapticsi puutepaneel (ja tootja draiverid installitud), siis saad keskmist klahvi "emuleerida" nii:
topeltklõps puutepaneeli ikoonil teatisealal (või juhtpaneel -> hiir) -> Device Settings -> Settings... -> Tapping -> Tap Zones -> linnuke ette: Enable Tap Zones -> Bottom Left Action (näiteks icon_rolleyes.gif ) -> vali Middle Click. seejärel -> Tap Zone Sizes ja säti tundliku ala suurus endale sobivaks.
on ehk pisut mugavam kui "vajutada parempoolset hiirenuppu lingi peal, tirida korraks alla & üles tagasi lingile, lasta nupp lahti" icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif

_________________
...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2006 10:28:18 vasta tsitaadiga

Good point. Kuigi mul see Touchpadi parempoolne osa on vaikimisi muudetud Scrollbariks ja see kerib Operal vastavalt oma tahtmisele - alla liigutades liigutab lehekülje täielikult alla ja seda pole võimalik peatada ning üles kerides täielikult üles. Samas on IE'ga asi kõik korras. Eks proovin seda vasakule alla nurka sokutada. Ehk töötab.

EDIT: mihhkel, tänud. Sain asja tööle. Veidi harjumist nõuab ja esimese korraga ei saa alati õigesse kohta Touchpadil, aga vähemalt töötab thumbs_up.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 04.05.2006 21:52:30 vasta tsitaadiga

Mul on määratud "Block all popups", aga ometi vahib iga kord, kui delfisse lähen, vastu see nöme Felixi reklaam ja katab muud lingid ära.
Kuidas seda blokeerida?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 04.05.2006 22:20:13 vasta tsitaadiga

see felixi reklaam polegi popup ju
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Medic
HV kasutaja
Medic

liitunud: 18.06.2004




sõnum 05.05.2006 09:38:47 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
see felixi reklaam polegi popup ju

Õige!

harakas kirjutas:
Mul on määratud "Block all popups", aga ometi vahib iga kord, kui delfisse lähen, vastu see nöme Felixi reklaam ja katab muud lingid ära.
Kuidas seda blokeerida?

Tools -> Quick preferences -> Enable JavaScript (linnuke eest ära) (aitas?)

_________________
Smoking is the worst way to commit suicide, be more practical & use a gun!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2006 11:42:13 vasta tsitaadiga

JavaScript maha võtta, siis näevad paljud saidid normaalsemad välja.

Uurisin seda Adblocki asja, aga mina seda tööle ei saanud. Tuli seal notepadis mingit teksti muuta ja siis mingeid faile kusagile kopeerida, aga mina hakkama ei saanud, sest mul see sinna Shortcutside alla ei tekkinud. Keegi mingit kergemat viisi ei tea, kuidas seda paigaldada?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 05.05.2006 13:16:58 vasta tsitaadiga

http://www.operaadfilter.com/download.php notepadi pole vaja aga toimima ta ikka ei hakka. olen selliseid paar tk veel kohanud aga ka neist pole mingit abi olnud.
vaata äkki saad omal tööle selle.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2006 13:43:36 vasta tsitaadiga

Ok, tundub, et sain tööle, aga kas ta peab mul kogu aeg taustal töötama? Ja sellest Delfi jalgpalliasjandusest ta lahti ei saanud, kuigi lisas selle oma listi icon_confused.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 05.05.2006 14:05:26 vasta tsitaadiga

sain ka tööle ta nüüd.
flashi temaga ikka plokkoda ei anna. icon_mad.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2006 15:31:16 vasta tsitaadiga

Flashi jaoks võtan ma Quick Preferences alt Pluginid maha icon_smile.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JT17
Kreisi kasutaja
JT17

liitunud: 07.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2006 20:54:11 vasta tsitaadiga

Opera 9 (beta)

Kataloogis C:\Documents and Settings\kasutaja nimi\Application Data\Opera\Opera\profile

otsi ülesse fail nimega urlfilter.ini (kui seda ei ole selles kataloogis, tekita see sinna, näiteks Notepad'i abil)

Notepad'is lisa:

[exclude]
http://g.delfi.ee/b/y/*
http://g.delfi.ee/b/h/floating/*

Peale salvestamist peaks faili sisu olema järgmine:

Opera Preferences version 2.1
; Do not edit this file while Opera is running
; This file is stored in UTF-8 encoding

[prefs]
prioritize excludelist=1

[include]
*

[exclude]
http://g.delfi.ee/b/y/*
http://g.delfi.ee/b/h/floating/*

Peale sellist täiendust Delfis enam see neetud jalgpall ette ei tule ning kõik muu paistab toimivat normaalselt.


(kõik muudatused failis tuleb teha siis, kui Opera on suletud)


viimati muutis JT17 09.05.2006 21:04:32, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2006 23:56:21 vasta tsitaadiga

probleem sellinne: opera ei lähe tööle. reinstall ei aita. ei loe ka kas on viimane release või beta. ei tööta shortcut ega ka õige exe fail.
klõpsates liivakell natc aega ja siis nagu polex midagi teinudgi
icon_sad.gif icon_confused.gif

LIHTSALT EI LÄHE TÖÖLE !!!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JT17
Kreisi kasutaja
JT17

liitunud: 07.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2006 08:54:47 vasta tsitaadiga

Proovi Opera täielikult maha installida ning peale seda kustuta kõik Operaga seotud kataloogid, et lahti saada Opera seadetest:

C:\Documents and Settings\Kasutajanimi\Application Data\Opera

C:\Program Files\Opera

jne.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2006 11:31:18 vasta tsitaadiga

kus registrist leian opera mooodulid
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JT17
Kreisi kasutaja
JT17

liitunud: 07.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2006 12:00:08 vasta tsitaadiga

Otsi find-abil (F3) märksõnaga Opera kõik vajalikud kohad ülesse
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2006 12:27:25 vasta tsitaadiga

tänud siis JT17

sain tööle thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 11.05.2006 23:24:22 vasta tsitaadiga

indre329 kirjutas:
Ok, tundub, et sain tööle, aga kas ta peab mul kogu aeg taustal töötama? Ja sellest Delfi jalgpalliasjandusest ta lahti ei saanud, kuigi lisas selle oma listi icon_confused.gif


http://g.delfi.ee/b/* korjas peaaeg kõik reklaami delfist ära, kaasaarvatud flashi.

_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2006 18:17:42 vasta tsitaadiga

Probleem- kui proovin avada mõnda kuulutust KuldseBörsi lehelt - annab veateate -Lehte ei leitud, samas IE leht olemas icon_neutral.gif

EDIT- lahendasin nii- Tools-> Quick prefences-> Edit site prefenses-> Idendify as (firefox või IE) , kui panna Opera siis leht (KB- kuulutused antud juhul) ei avane icon_sad.gif


viimati muutis marli1 06.08.2006 09:31:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meie
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2006 10:04:00 vasta tsitaadiga

Operale kalendrit, ajaplaneerijat midagi sarnast on keegi leidnud?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 17.05.2006 13:37:33 vasta tsitaadiga

otseselt ajaplaneerijat ei tea, aga üht-teist jäi silma Opera widget'ite valikus siin

Kui meilikliendina Thunderbirdi kasutad, siis sellele peaks küll ajaplaneerimise extention kusagil netis rippuma.

_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 17.05.2006 14:01:03 vasta tsitaadiga

Uhuu kirjutas:
...

Kui meilikliendina Thunderbirdi kasutad, siis sellele peaks küll ajaplaneerimise extention kusagil netis rippuma.

operal ju endal maili klient sisse ehitatud ja toimib kenasti(y)
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 17.05.2006 14:27:49 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
Uhuu kirjutas:
...

Kui meilikliendina Thunderbirdi kasutad, siis sellele peaks küll ajaplaneerimise extention kusagil netis rippuma.

operal ju endal maili klient sisse ehitatud ja toimib kenasti(y)


Toimib küll, olen isegi kasutanud, aga mõned väikesed kalad häirisid, niiet isiklikult kolisin thunderbirdi peale üle näiteks.

_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 18.05.2006 10:03:30 vasta tsitaadiga

operaga enam torrentit sikutada ei saa `?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 18.05.2006 11:01:50 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
operaga enam torrentit sikutada ei saa `?


Mul tirib küll korralikult.

_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 18.05.2006 13:27:38 vasta tsitaadiga

Uhuu kirjutas:
borru kirjutas:
operaga enam torrentit sikutada ei saa `?


Mul tirib küll korralikult.

mis versiooni sa siis kasutad huvitav ?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 18.05.2006 14:48:59 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
Uhuu kirjutas:
borru kirjutas:
operaga enam torrentit sikutada ei saa `?


Mul tirib küll korralikult.

mis versiooni sa siis kasutad huvitav ?


9beta

_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikkamina
HV kasutaja
ikkamina

liitunud: 03.10.2005




sõnum 20.05.2006 10:32:08 vasta tsitaadiga

borru kirjutas:
Uhuu kirjutas:
...

Kui meilikliendina Thunderbirdi kasutad, siis sellele peaks küll ajaplaneerimise extention kusagil netis rippuma.

operal ju endal maili klient sisse ehitatud ja toimib kenasti(y)


Aidake mul ka se opera mail korralikult tööle saada.Saates brauserist kirju,peksab kastis mingeid pop3 kirju ette,server vale jne.seal seisis mingi server 90.Kas seda peab muutma?Opera oma kodukalt saab kirju ilusti saata.Ja kui omale kirju saadetakse(mul kolm aadret sea,hot,opermail ja Yahoo),peksab ka pop 3 jama ette,aga kirjad tulevad ikka läbi.Võibolla oli nats segane jutt,aga ehk mõni sai aru,milles probleem.

_________________
Märkige profiili oma asukoht!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Uhuu
HV kasutaja
Uhuu

liitunud: 08.04.2004




sõnum 20.05.2006 16:12:39 vasta tsitaadiga

Sul on õigus, jutt on tõesti segane. Konkreetne Error-teade oleks küll abiks.
_________________
Windows ei ole viirus, viirus teeb midagi...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
borru
HV veteran
borru

liitunud: 21.12.2003




sõnum 20.05.2006 19:24:35 vasta tsitaadiga

ei ole ju segane midagi
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ikkamina
HV kasutaja
ikkamina

liitunud: 03.10.2005




sõnum 21.05.2006 01:36:07 vasta tsitaadiga

JavaScript - http://live.hot.ee/mail/newmail
Inline script thread
Error:
name: TypeError
message: Statement on line 198: Could not convert undefined or null to object
Backtrace:
Line 198 of linked script http://s1.hot.ee/root//rte2/richtext.js
oRTE.open();
Line 165 of linked script http://s1.hot.ee/root//rte2/richtext.js
enableDesignMode(rte, html, readOnly);
Line 2 of inline#7 script in http://live.hot.ee/mail/newmail
writeRichText("body", document.forms.vorm.origmsg.value.replace(/[\n\r]+/g, "<BR>"), 600, 400, true, false);
JavaScript - http://s1.hot.ee/root//js/hot3/scripts.js
Unknown context
Linked script not loaded
M2
opermail aadress
POP3 server ei ole kätte saadav. Võrguprobleemid ?
yahoo aadress
POP3 server ei ole kätte saadav. Võrguprobleemid ?

Selline jama siis!!!

_________________
Märkige profiili oma asukoht!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 10.06.2006 14:25:23 vasta tsitaadiga

Kuidas ma saan opera trayst eemaldada, miskipäev tekkis sinna, kui opera avan...
Ei tea, kuhugi klõpsasin vist kogemata...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 10.06.2006 14:49:07 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Kuidas ma saan opera trayst eemaldada, miskipäev tekkis sinna, kui opera avan...
Ei tea, kuhugi klõpsasin vist kogemata...


Tray-se läheb siis kui Ctrl+H vajutada. ja kui Tray olevale ikoonile hiire parem klik teha ja avanevast menüüst Exit valida siis kaob see ikoon ära.

Ainult et mul ei tule see ikoon sinna tagasi kui opera vahepeal kinni panen ja siis uuesti tööle. Ükskõik kas trays oli enne ikoon või mitte :S

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 10.06.2006 15:06:10 vasta tsitaadiga

Seda küll, aga minu mure seisneb selles, kui ma panen sealt ikoonist exit siis opera läheb kinni ning kui opera taas avan siis tuleb traysse uuesti see ikoon.
Mind just häirib see, kui ma panen hide(ctrl+h) siis opera kasutab samapalju mälu, nagu ta oleks lahti aga kui ma lihtsalt minimize panen, siis võtab palju vähem mälu...
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slegg
HV kasutaja
slegg

liitunud: 09.02.2004




sõnum 18.06.2006 01:08:19 vasta tsitaadiga

See mälukasutuse erinevus ctrl+h ja minimize'i puhul on huvitav jah, pole enne tähelegi pannud.

Aga see tray-ikoon on tegelikult seal olemas juba ammust-ilmast. Ver 7.5 algusaegadest kindlasti. Tavaliselt ta lihtsalt ei paista, kuna on vaikimisi märgistatud "hide when inactive" nagu enamus tray-ikoone. Kui teda ei näpi, kaob ajapikku noolekese taha peitu (juhul muidugi, kui "hide inactive icons" on valitud taskbari proprtiesis). Endale see ikoonike üldiselt meeldib - muul ajal on kadunud, kui aga uus e-mail saabub, muutub kirjaümbriku kujuliseks ja tuleb ajutiselt peidust välja.

_________________
Telli keraamiline õllekann oma nimega või vabalt valitud kujundusega!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 18.06.2006 10:15:56 vasta tsitaadiga

slegg kirjutas:
Endale see ikoonike üldiselt meeldib - muul ajal on kadunud, kui aga uus e-mail saabub, muutub kirjaümbriku kujuliseks ja tuleb ajutiselt peidust välja.

Assa krt, täitsa võimalik, et sellepärast tekkiski ta mulle icon_biggrin.gif
Kuna tegin kah omale mailisuunamine operasse ja protsess toimubki täpselt nii nagu sa kirjeldasid icon_wink.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JT17
Kreisi kasutaja
JT17

liitunud: 07.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2006 16:28:16 vasta tsitaadiga

Lõpuks ometi on Opera 9 versioon väljas:

www.opera.com
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.06.2006 20:38:39 vasta tsitaadiga

mina ajasin uue opera opera8-le selga ja solkisin oma profiili ära (üks kord, kui ma vanast installist varukoopiat ei tee). päris tükk aega ajasin erinevate lehtede aadresse ja paroole taga. muidu olid kõik vajalikud aadressid historys ja paroolid wandi hallata.

üks hale ämber, mis uue operaga silma jäi: ctrl+n avab uue akna, mitte uue tabi. masendav lollus. see ei ole edasiminek. widgetid on kasutud ja preview pilte ei ole üldse mugav kasutada.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2006 20:46:57 vasta tsitaadiga

mis vahet sel on mis t2ht avab tabi v6i uue aknda?
tabi jaoks ctrl+t, uue akna ctrl+n
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Opera ja kõik tema probleemid ning lahendused mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.