|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
18.05.2006 07:43:44
|
|
|
| .Scorps., Arvata on, et siis oleks ikka väga moosida saanud, aga vahet ei ole olen ka diiliga väga rahul.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.05.2006 08:34:07
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
| WerteX kirjutas: |
| Ei moositud õnneks, kuigi 8 aastat juba klient olnud. |
Isa on kah päris palju aastaid nende teenuseid kasutanud (algul oli firma nimel, tema enda nimel on telefon mõne aasta olnud, kuid siiski). Peaks neilt mõne odava paketi välja pinnima äkki - HVski on räägitud, kuidas lahkuda soovijaile on mingi üliodav pakett väänatud.
Kuigi siin võis põhjus olla selles, et Diil on EMT enda vaimusünnitis ja sinna üleminek neilt klienti sisuliselt ära ei võta. Arvan, et kui sa oleks avaldanud soovi liikuda mõnda teise võrku, oleks mitu purki moosi kaela saanud  |
[Minu subjektiivne arvamus]
Ma usun et aastad ei tee klienti EMT silmis veel kinnihoidmist väärivaks, seda mõjutab ikka pigem käive mida klient teeb.
[/Minu subjektiivne arvamus]
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
18.05.2006 09:29:08
|
|
|
| Võimalik küll, aga ma arvan, et arved olid üsna keskmised 400 - 500.- kuus.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
18.05.2006 18:06:12
|
|
|
WerteX, aga kas tasusid ka korralikult
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
18.05.2006 18:50:31
|
|
|
Jah, kõik arved olid tasutud enne tähtaega ehk kohe kui arve kätte sain.
| darkside kirjutas: |
WerteX, aga kas tasusid ka korralikult  |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
18.05.2006 20:18:30
|
|
|
| kami kirjutas: |
Mis põhjuseks neile tõid, et soovid operaatorit vahetada ? (Minu puhul ikka moositi ja uuriti, et miks siis EMT enam ei sobi .. ) |
Ja nii kohe nad küsisidki, et "operaatorit vahetada"? Jutt ikka EMT->Diil'ist?
Jah, ma olen aru saanud et EMT ei oodanud nii suurt populaarsust Diilile. Tegemata kah ei saanud jätta - muidu oleks mujale joostud. Aga olen kuulnud, et esindused on pähe saanud liiga paljude diilide tegemise eest. Ühes esinduses olla EMT->Diil soovijale öeldud, et ei saa - siin on EMT.
Moosimisest - ilmselt sõltub tõesti arvest. Igatahes 3500kroonine kuuarve painutas EMT-d ainult niipalju, et Tele2 ja Elisa kõnede minutihind lubati EMT kõnedega samale tasemele.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
19.05.2006 10:07:28
|
|
|
| eks moosimine sõltub eelkõige ka teenindajast. Igaüks ilmselt ei viitsigi hakata pikalt jahuma - kui on ikka näha, et kliendil on emti tavapakettide ja diili erinevused selged ning endas kindel, siis teeb klikk-klikk "liikumise" ära ja korras. Kuna see vahetus läbi MÜABi ei käi, ongi klient plaksti Diilis.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
19.05.2006 10:39:21
|
|
|
mul ema vahetas ka emt diili vastu ja on rahul.tal lisateenuseid vaja ei ole ,vaid puhtalt rääkida.kuuarve langes yle mitme korra võrreldes emt-ga.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
09.06.2006 15:13:36
|
|
|
...
viimati muutis number 28.05.2013 11:09:29, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
dst
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2005
|
09.06.2006 21:39:07
|
|
|
Kuidagi peab ju rohkem raha teenima
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
10.06.2006 14:02:00
|
|
|
dst, paber ka maksab ju
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
10.06.2006 19:07:59
|
|
|
läksin siis ajendatud sellest teemast mailile tulevale arvele üle
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
15.06.2006 07:51:39
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Mis SALASÕNA teada tuleb  |
mul tekkis sama küsimus, ei meenu et lepingusse oleks kirja saanud, aga vbl sai ka. käisis emt kontorist läbi ja vormistasin ära.
emt delta lepingus küll oli.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
29.06.2006 15:24:11
|
|
|
...
viimati muutis number 28.05.2013 11:09:42, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
wtrix
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2004
|
29.06.2006 15:31:52
|
|
|
| dpz kirjutas: |
Kas DIIL 29.- kõnekaardil peabki olema 49.- eest raha?
Ostsin DIILi kõnekaardi WAP-i proovimiseks kuna tuttav halas koguaeg miks wap ei tööta ja EMT esinduse tark oli öelnud, et DIIL-il WAP ei töötagi(?!?). Panin seaded käsitsi paika ja WAP töötas laitmatult. Saatsin veel mõned smsid ja siis vaatasin rahajääki. Arvel oli veel ~38.- raha. |
Diili WAP töötab vaid CSSD ehk kõnesidekanaliga. Mitte GPRS-iga. Seega maksad minuti, mitte andmemahu pealt. Mis teeb asja oluliselt kallimaks. Aga Diili hindadega polegi ehk nii hull. Aeglane ainult.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
29.06.2006 15:46:13
|
|
|
...
viimati muutis number 12.03.2012 23:20:21, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
09.07.2006 14:42:25
|
|
|
Kas seda ka viisakamalt kliendile teatatakse? Kui paberi kujul sellest mulle isiklikult teada ei anta, peab arvamuse Diilist ümber kujundama.
Teine asi. Tuli arve ja kirjas, et olen SMS'i saatnud, kuigi olen raudselt veendunud, et ma seda eelmine kuu ei teinud. Vaatasin telefoni saadetud kausta kah läbi. Eelmine sõnum mitme kuu eest. Asi pole ses paaris kroonis, vaid põhimõttes ja ausus/täpsuses. E-kirjaga saatsin arupärimise ning sellele ei reageeritud.
Suhtumine annab ikka tõsiselt soovida. Oleks ma EMT klient, oleks ilmselt teine tera. Diili kilentidesse suhtutakse hoopis teist moodi.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
09.07.2006 14:53:23
|
|
|
| wtrix kirjutas: |
Diili WAP töötab vaid CSSD ehk kõnesidekanaliga. Mitte GPRS-iga. |
Aga väljamaal käib Diidliga GPRS küll
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
14.08.2006 12:39:53
|
|
|
kui emti klient suunab oma kõned diili kõnekaartile, siis vist mingit tasu ei võeta?
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
14.08.2006 13:02:49
|
|
|
ffw, ei võeta Sõber kasutab hetkel nii
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
25.08.2006 17:46:13
|
|
|
| darkside kirjutas: |
ffw, ei võeta Sõber kasutab hetkel nii  |
aga vastupidi? diililt emt'le?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
25.08.2006 17:50:46
|
|
|
Green_Dayallikas , Diil kodulehekülg
Kõnesuunamiste maksustamine:
Kõnede suunamine maksab vastavalt Diili hinnakirjas toodud helistamise minutihindadele. Suunatud kõne eest maksad samamoodi, kui enda helistatud kõne eest. Kuni limiidi täitumiseni on suunamine sisuliselt tasuta väheneb vaid paketitasus kasutatavate kõneminutite jääk.
|
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
25.08.2006 18:12:21
|
|
|
| darkside kirjutas: |
Green_Dayallikas , Diil kodulehekülg
Kõnesuunamiste maksustamine:
Kõnede suunamine maksab vastavalt Diili hinnakirjas toodud helistamise minutihindadele. Suunatud kõne eest maksad samamoodi, kui enda helistatud kõne eest. Kuni limiidi täitumiseni on suunamine sisuliselt tasuta – väheneb vaid paketitasus kasutatavate kõneminutite jääk.
|
|
üks sama võrk, aga ikka kasseerivad.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
25.08.2006 19:15:43
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
| Kuidas ei ole? Mis paketil EMT'il suunamine tasuta on? |
hmm, kui ma täna oma arveinfot iseteenindusest vaatasin siis suunatud kõnesid(simplile) oli ca 10minutit ja hind 0.00 eek. nii et emtil emtisse ikka tasuta. nagu peaks ka teistes võrkudes olema.(koduvõrgust koduvõrku suunamine tasuta)
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
25.08.2006 19:29:20
|
|
|
...
viimati muutis number 12.03.2012 23:26:23, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viktor
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.06.2005
|
26.08.2006 00:30:46
|
|
|
mis puutub paber arvesse:
vastati ,umbes nii: et ALA me loodus-sõbralikud milleks raisata paberid
mulle nägu uuele kliendile.Ps tulevale kliendile.
tsitaad:
Alates 01.08.2006.a. on Diili paberarve tasuks 9.- krooni.
Kas seda ka viisakamalt kliendile teatatakse? Kui paberi kujul sellest mulle isiklikult teada ei anta, peab arvamuse Diilist ümber kujundama.
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
26.08.2006 17:17:34
|
|
|
| arsen kirjutas: |
tsitaad:
Alates 01.08.2006.a. on Diili paberarve tasuks 9.- krooni.
Kas seda ka viisakamalt kliendile teatatakse? Kui paberi kujul sellest mulle isiklikult teada ei anta, peab arvamuse Diilist ümber kujundama. |
Aga loe siis kõik paberid läbi, mis koos arvega tulevad!
Mul oli küll koos eelmise või üle-eelmise arvega kaasas selline A5 paber, kus sellest nii eesti kui vene keeles teada anti:
Lp. Diili klient!
Nüüd on võimalik tellida tasuta arve e-mailile
Alates 01.08.2006.a. on Diili paberarve tasuks 9.- krooni.
Esimesed tasulised arved jõuavad seega klientide postkasti septembri alguses.
jne
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
07.09.2006 22:02:36
|
|
|
| Ma lähen homme EMT'sse avaldust esitama, et tehataks 9.- tagasiarvestus, sest lepingut sõlmides küsiti mitu korda, kas soovite paberarvet ja mitu korda vastasin eitavalt. Tunnen, et mulle on ülekohut tehtud ja hoian pöialt, et saan üheksa krooni ka tagasi ilma kohtusse minemata.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
08.09.2006 08:30:07
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Minule jõudis e-arve nädal aega varem kui tavaliselt paberarve  |
umbes nii jah, ei pea ju keegi printima ja kleepima ja aega raiskama nii palju.
maksetähtaega aga ei peaks see mõjutama, ehk ei ole paanikaks põhjust
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
13.09.2006 12:56:45
|
|
|
...
viimati muutis number 28.05.2013 11:10:20, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
13.09.2006 21:52:06
|
|
|
Kuidas nende kõnekaartide kasutamisega välismaal on?
Huvitaks just Läti
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
14.09.2006 09:17:30
|
|
|
| Seal kirjas kõned välismaale ehk siis välismaal olles ei saa helistada (kõnekaart)
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
14.09.2006 12:27:58
|
|
|
Kõnekaardiga ei saa üldse välismaale helistada.
Lepingulisega on hinnakirja järgi. Ja Sonera (Soomes) võrgus on võtsuvõtutasuta.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
14.09.2006 12:31:53
|
|
|
ebavõrdus. miks ainult kõnekaardilt?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
14.09.2006 15:48:15
|
|
|
| Green_Day kirjutas: |
| ebavõrdus. miks ainult kõnekaardilt? |
eks ta nii olegi, et kõnekaartide turg on ikka omaette. tele2 smardil ka sama laks ju.
simplil tomibi küll roaming, aga ei saa tasuta helistada jne jne
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
14.09.2006 15:56:19
|
|
|
Green_Day, loe uuesti, kui aru ei saanu dloe veel kord
kõnekaart on yldjuhul kallim ja sealt saab rohkem kasumit
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
03.01.2007 21:42:38
|
|
|
Säästuoperaator AS Bravocom Mobiil(Bravocom) on teatanud, et tõstab mobiilsideoperaatorite vahelise arveldamise aluseks olevaid sidumishindu. Seoses sellega on alates 1. veebruarist 2007 Diili lepingulistele ja kõnekaardi klientidele Bravocomi mobiilinumbritele helistamise hind 4,50 krooni/minut.
diil.ee
Mul paljud sõbrad Bravocomis
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
04.01.2007 17:46:35
|
|
|
Kõik ilus kena, kuid Diilil võiks olla nagu Teleyhel, et miinimumarvesse ka SMS'd lähevad. Praegu kipub olema nii, et kõneaega täis ei räägi, kuid SMS'de arvelt maksan peale.... Kõneminuti hind tuleb seega soolasem.
Saadks sõnumeid kordades rohkem, kui miinimumarvesse sisse arvestataks. Aga eks see olegi EMT nõks. Näiliselt odav võib kujuneda kallimaks. Võibolla tuleks ka Teleyhte proovida vahepeal. EMT kõnekaart igaks juhuks ka kaasas kanda, et levipuudusel sinna kõned suunata.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
04.01.2007 18:00:09
|
|
|
| Green_Day kirjutas: |
Kõik ilus kena, kuid Diilil võiks olla nagu Teleyhel, et miinimumarvesse ka SMS'd lähevad. Praegu kipub olema nii, et kõneaega täis ei räägi, kuid SMS'de arvelt maksan peale.... Kõneminuti hind tuleb seega soolasem.
Saadks sõnumeid kordades rohkem, kui miinimumarvesse sisse arvestataks. Aga eks see olegi EMT nõks. Näiliselt odav võib kujuneda kallimaks. Võibolla tuleks ka Teleyhte proovida vahepeal. EMT kõnekaart igaks juhuks ka kaasas kanda, et levipuudusel sinna kõned suunata. |
Täpselt sama, miks Teleyhte kasutan. Arved on tunduvalt väiksemad kui Diiliga, kuna mobiilimaksed ja sõnumid lähevad miinimumarve sisse. Aga levi on nagu on
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
04.01.2007 18:58:59
|
|
|
| Jah.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
05.01.2007 01:00:33
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
| Mis pakett Sul on? Diil 79 oleks ju sobiv kui helistamist vähe. |
kõnealustustasu ei pea otstarbekaks. enamus kõnesid alla minuti.
ei taha krt emt levist loobuda nii lihtsalt....
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sethtanel
HV veteran

liitunud: 27.12.2002
|
05.01.2007 03:41:04
|
|
|
oskab keegi öelda mida ma valesti teen mms ja interneti setingute juures kui seaded on sellised aga asi ei toimi kuidagi
võtan
andmeside kontod
uus konto
GSM- andmeside
konto nimeks panen A
telefoni number +3725096096
kasutajanimi 3725092476
parool WAP
Logimispärin on väljas
edastuskiirus 9,6kbit/s
Valimisreiim ISDN
DNS-aadress 217.071.032.236
mms setingud
sõnumiserver
http://mms.emt.ee/servlets/mms
ja sama internetiprofiil mille esmalt tegin A
aga midagi on kuskil puudu kuna helistab küll sinna numbrile aga midagi sealt ei tule ja mmsi ütleb ka et hakkab alla laadima aga kahe minuti pärast loobub ütleb, et side viga ja proovi hiljem uuesti.
telefon SonyERICSON K800i
_________________ Rendi mõistlikult. www.realrent.ee |
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
153 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|