Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  EMT säästuoperaator DIIL märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 07:43:44 vasta tsitaadiga

.Scorps., Arvata on, et siis oleks ikka väga moosida saanud, aga vahet ei ole olen ka diiliga väga rahul.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 08:34:07 vasta tsitaadiga

.Scorps. kirjutas:
WerteX kirjutas:
Ei moositud õnneks, kuigi 8 aastat juba klient olnud.

Isa on kah päris palju aastaid nende teenuseid kasutanud (algul oli firma nimel, tema enda nimel on telefon mõne aasta olnud, kuid siiski). Peaks neilt mõne odava paketi välja pinnima äkki icon_rolleyes.gif - HVski on räägitud, kuidas lahkuda soovijaile on mingi üliodav pakett väänatud.
Kuigi siin võis põhjus olla selles, et Diil on EMT enda vaimusünnitis ja sinna üleminek neilt klienti sisuliselt ära ei võta. Arvan, et kui sa oleks avaldanud soovi liikuda mõnda teise võrku, oleks mitu purki moosi kaela saanud icon_biggrin.gif


[Minu subjektiivne arvamus]
Ma usun et aastad ei tee klienti EMT silmis veel kinnihoidmist väärivaks, seda mõjutab ikka pigem käive mida klient teeb.
[/Minu subjektiivne arvamus]
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 09:29:08 vasta tsitaadiga

Võimalik küll, aga ma arvan, et arved olid üsna keskmised 400 - 500.- kuus.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 18.05.2006 18:06:12 vasta tsitaadiga

WerteX, aga kas tasusid ka korralikult icon_question.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 18:50:31 vasta tsitaadiga

Jah, kõik arved olid tasutud enne tähtaega ehk kohe kui arve kätte sain.
darkside kirjutas:
WerteX, aga kas tasusid ka korralikult icon_question.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 18.05.2006 20:18:30 vasta tsitaadiga

kami kirjutas:

Mis põhjuseks neile tõid, et soovid operaatorit vahetada icon_razz.gif? (Minu puhul ikka moositi ja uuriti, et miks siis EMT enam ei sobi .. )

Ja nii kohe nad küsisidki, et "operaatorit vahetada"? Jutt ikka EMT->Diil'ist?
Jah, ma olen aru saanud et EMT ei oodanud nii suurt populaarsust Diilile. Tegemata kah ei saanud jätta - muidu oleks mujale joostud. Aga olen kuulnud, et esindused on pähe saanud liiga paljude diilide tegemise eest. Ühes esinduses olla EMT->Diil soovijale öeldud, et ei saa - siin on EMT.
Moosimisest - ilmselt sõltub tõesti arvest. Igatahes 3500kroonine kuuarve painutas EMT-d ainult niipalju, et Tele2 ja Elisa kõnede minutihind lubati EMT kõnedega samale tasemele.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2006 10:07:28 vasta tsitaadiga

eks moosimine sõltub eelkõige ka teenindajast. Igaüks ilmselt ei viitsigi hakata pikalt jahuma - kui on ikka näha, et kliendil on emti tavapakettide ja diili erinevused selged ning endas kindel, siis teeb klikk-klikk "liikumise" ära ja korras. Kuna see vahetus läbi MÜABi ei käi, ongi klient plaksti Diilis.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2006 10:39:21 vasta tsitaadiga

mul ema vahetas ka emt diili vastu ja on rahul.tal lisateenuseid vaja ei ole ,vaid puhtalt rääkida.kuuarve langes yle mitme korra võrreldes emt-ga.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 09.06.2006 15:13:36 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 11:09:29, muudetud 1 kord
tagasi üles
dst
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2005




sõnum 09.06.2006 21:39:07 vasta tsitaadiga

dpz kirjutas:
Alates 01.08.2006.a. on Diili paberarve tasuks 9.- krooni.

Kuidagi peab ju rohkem raha teenima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 10.06.2006 14:02:00 vasta tsitaadiga

dst, paber ka maksab ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2006 19:07:59 vasta tsitaadiga

läksin siis ajendatud sellest teemast mailile tulevale arvele üle icon_biggrin.gif
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2006 01:22:32 vasta tsitaadiga

Mis SALASÕNA teada tuleb icon_eek.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2006 07:51:39 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Mis SALASÕNA teada tuleb icon_eek.gif

mul tekkis sama küsimus, ei meenu et lepingusse oleks kirja saanud, aga vbl sai ka. käisis emt kontorist läbi ja vormistasin ära.
emt delta lepingus küll oli.

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 29.06.2006 15:24:11 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 11:09:42, muudetud 1 kord
tagasi üles
wtrix
HV vaatleja
wtrix

liitunud: 09.01.2004




sõnum 29.06.2006 15:31:52 vasta tsitaadiga

dpz kirjutas:
Kas DIIL 29.- kõnekaardil peabki olema 49.- eest raha?
Ostsin DIILi kõnekaardi WAP-i proovimiseks kuna tuttav halas koguaeg miks wap ei tööta ja EMT esinduse tark oli öelnud, et DIIL-il WAP ei töötagi(?!?). Panin seaded käsitsi paika ja WAP töötas laitmatult. Saatsin veel mõned smsid ja siis vaatasin rahajääki. Arvel oli veel ~38.- raha.


Diili WAP töötab vaid CSSD ehk kõnesidekanaliga. Mitte GPRS-iga. Seega maksad minuti, mitte andmemahu pealt. Mis teeb asja oluliselt kallimaks. Aga Diili hindadega polegi ehk nii hull. Aeglane ainult.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 29.06.2006 15:46:13 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 12.03.2012 23:20:21, muudetud 1 kord
tagasi üles
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 09.07.2006 14:42:25 vasta tsitaadiga

dpz kirjutas:
Alates 01.08.2006.a. on Diili paberarve tasuks 9.- krooni.


Kas seda ka viisakamalt kliendile teatatakse? Kui paberi kujul sellest mulle isiklikult teada ei anta, peab arvamuse Diilist ümber kujundama.

Teine asi. Tuli arve ja kirjas, et olen SMS'i saatnud, kuigi olen raudselt veendunud, et ma seda eelmine kuu ei teinud. Vaatasin telefoni saadetud kausta kah läbi. Eelmine sõnum mitme kuu eest. Asi pole ses paaris kroonis, vaid põhimõttes ja ausus/täpsuses. E-kirjaga saatsin arupärimise ning sellele ei reageeritud.

Suhtumine annab ikka tõsiselt soovida. Oleks ma EMT klient, oleks ilmselt teine tera. Diili kilentidesse suhtutakse hoopis teist moodi. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 09.07.2006 14:53:23 vasta tsitaadiga

wtrix kirjutas:

Diili WAP töötab vaid CSSD ehk kõnesidekanaliga. Mitte GPRS-iga.

Aga väljamaal käib Diidliga GPRS küll icon_smile.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2006 12:39:53 vasta tsitaadiga

kui emti klient suunab oma kõned diili kõnekaartile, siis vist mingit tasu ei võeta?
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 14.08.2006 13:02:49 vasta tsitaadiga

ffw, ei võeta icon_exclaim.gif Sõber kasutab hetkel nii thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 25.08.2006 17:46:13 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
ffw, ei võeta icon_exclaim.gif Sõber kasutab hetkel nii thumbs_up.gif icon_wink.gif


aga vastupidi? diililt emt'le?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 25.08.2006 17:50:46 vasta tsitaadiga

Green_Dayallikas , Diil kodulehekülg

Kõnesuunamiste maksustamine:

Kõnede suunamine maksab vastavalt Diili hinnakirjas toodud helistamise minutihindadele. Suunatud kõne eest maksad samamoodi, kui enda helistatud kõne eest. Kuni limiidi täitumiseni on suunamine sisuliselt tasuta – väheneb vaid paketitasus kasutatavate kõneminutite jääk.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 25.08.2006 18:12:21 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
Green_Dayallikas , Diil kodulehekülg

Kõnesuunamiste maksustamine:

Kõnede suunamine maksab vastavalt Diili hinnakirjas toodud helistamise minutihindadele. Suunatud kõne eest maksad samamoodi, kui enda helistatud kõne eest. Kuni limiidi täitumiseni on suunamine sisuliselt tasuta – väheneb vaid paketitasus kasutatavate kõneminutite jääk.


üks sama võrk, aga ikka kasseerivad. icon_evil.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 19:01:48 vasta tsitaadiga

Kuidas ei ole? Mis paketil EMT'il suunamine tasuta on?
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2006 19:15:43 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Kuidas ei ole? Mis paketil EMT'il suunamine tasuta on?
hmm, kui ma täna oma arveinfot iseteenindusest vaatasin siis suunatud kõnesid(simplile) oli ca 10minutit ja hind 0.00 eek. nii et emtil emtisse ikka tasuta. nagu peaks ka teistes võrkudes olema.(koduvõrgust koduvõrku suunamine tasuta)
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 25.08.2006 19:29:20 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 12.03.2012 23:26:23, muudetud 1 kord
tagasi üles
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2006 00:30:46 vasta tsitaadiga

mis puutub paber arvesse:
vastati ,umbes nii: et ALA me loodus-sõbralikud milleks raisata paberid
mulle nägu uuele kliendile.Ps tulevale kliendile.
tsitaad:
Alates 01.08.2006.a. on Diili paberarve tasuks 9.- krooni.

Kas seda ka viisakamalt kliendile teatatakse? Kui paberi kujul sellest mulle isiklikult teada ei anta, peab arvamuse Diilist ümber kujundama.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 26.08.2006 17:17:34 vasta tsitaadiga

arsen kirjutas:

tsitaad:
Alates 01.08.2006.a. on Diili paberarve tasuks 9.- krooni.

Kas seda ka viisakamalt kliendile teatatakse? Kui paberi kujul sellest mulle isiklikult teada ei anta, peab arvamuse Diilist ümber kujundama.

Aga loe siis kõik paberid läbi, mis koos arvega tulevad!
Mul oli küll koos eelmise või üle-eelmise arvega kaasas selline A5 paber, kus sellest nii eesti kui vene keeles teada anti:
Lp. Diili klient!
Nüüd on võimalik tellida tasuta arve e-mailile
Alates 01.08.2006.a. on Diili paberarve tasuks 9.- krooni.
Esimesed tasulised arved jõuavad seega klientide postkasti septembri alguses.
jne
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2006 22:02:36 vasta tsitaadiga

Ma lähen homme EMT'sse avaldust esitama, et tehataks 9.- tagasiarvestus, sest lepingut sõlmides küsiti mitu korda, kas soovite paberarvet ja mitu korda vastasin eitavalt. Tunnen, et mulle on ülekohut tehtud ja hoian pöialt, et saan üheksa krooni ka tagasi ilma kohtusse minemata.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2006 08:26:06 vasta tsitaadiga

Minule jõudis e-arve nädal aega varem kui tavaliselt paberarve icon_neutral.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2006 08:30:07 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Minule jõudis e-arve nädal aega varem kui tavaliselt paberarve icon_neutral.gif

umbes nii jah, ei pea ju keegi printima ja kleepima ja aega raiskama nii palju.
maksetähtaega aga ei peaks see mõjutama, ehk ei ole paanikaks põhjust

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 13.09.2006 12:56:45 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 28.05.2013 11:10:20, muudetud 1 kord
tagasi üles
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2006 21:52:06 vasta tsitaadiga

Kuidas nende kõnekaartide kasutamisega välismaal on?
Huvitaks just Läti
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2006 09:15:04 vasta tsitaadiga

DIIL'i kodulehel tariifid ilusasti üleval icon_smile.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2006 09:17:30 vasta tsitaadiga

Seal kirjas kõned välismaale ehk siis välismaal olles ei saa helistada (kõnekaart)
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2006 12:27:58 vasta tsitaadiga

Kõnekaardiga ei saa üldse välismaale helistada.
Lepingulisega on hinnakirja järgi. Ja Sonera (Soomes) võrgus on võtsuvõtutasuta. icon_neutral.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 14.09.2006 12:31:53 vasta tsitaadiga

dpz kirjutas:
Säästuoperaatori Diil kõnekaardi kliendid saavad nüüd alati tasuta helistada teistele Diili lepingulistele ja kõnekaardi klientidele


ebavõrdus. miks ainult kõnekaardilt?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaupz
HV Guru
kaupz

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2006 15:48:15 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
ebavõrdus. miks ainult kõnekaardilt?

eks ta nii olegi, et kõnekaartide turg on ikka omaette. tele2 smardil ka sama laks ju.

simplil tomibi küll roaming, aga ei saa tasuta helistada jne jne

_________________
O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 14.09.2006 15:56:19 vasta tsitaadiga

Green_Day, loe uuesti, kui aru ei saanu dloe veel kord
kõnekaart on yldjuhul kallim ja sealt saab rohkem kasumit
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2007 21:42:38 vasta tsitaadiga

Säästuoperaator AS Bravocom Mobiil(Bravocom) on teatanud, et tõstab mobiilsideoperaatorite vahelise arveldamise aluseks olevaid sidumishindu. Seoses sellega on alates 1. veebruarist 2007 Diili lepingulistele ja kõnekaardi klientidele Bravocomi mobiilinumbritele helistamise hind 4,50 krooni/minut.

diil.ee


Mul paljud sõbrad Bravocomis icon_wink.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 03.01.2007 22:10:35 vasta tsitaadiga

Diilile on nüüd GSM põhine wap ka juurde aretatud. GPRS-s jääb endiselt märjaks unenäoks...

Link

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2007 22:55:17 vasta tsitaadiga

See juba ammusest ajast olnud! icon_rolleyes.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 04.01.2007 17:46:35 vasta tsitaadiga

Kõik ilus kena, kuid Diilil võiks olla nagu Teleyhel, et miinimumarvesse ka SMS'd lähevad. Praegu kipub olema nii, et kõneaega täis ei räägi, kuid SMS'de arvelt maksan peale.... Kõneminuti hind tuleb seega soolasem.

Saadks sõnumeid kordades rohkem, kui miinimumarvesse sisse arvestataks. Aga eks see olegi EMT nõks. Näiliselt odav võib kujuneda kallimaks. Võibolla tuleks ka Teleyhte proovida vahepeal. EMT kõnekaart igaks juhuks ka kaasas kanda, et levipuudusel sinna kõned suunata.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2007 17:53:24 vasta tsitaadiga

Mis pakett Sul on? Diil 79 oleks ju sobiv kui helistamist vähe.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 04.01.2007 18:00:09 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
Kõik ilus kena, kuid Diilil võiks olla nagu Teleyhel, et miinimumarvesse ka SMS'd lähevad. Praegu kipub olema nii, et kõneaega täis ei räägi, kuid SMS'de arvelt maksan peale.... Kõneminuti hind tuleb seega soolasem.

Saadks sõnumeid kordades rohkem, kui miinimumarvesse sisse arvestataks. Aga eks see olegi EMT nõks. Näiliselt odav võib kujuneda kallimaks. Võibolla tuleks ka Teleyhte proovida vahepeal. EMT kõnekaart igaks juhuks ka kaasas kanda, et levipuudusel sinna kõned suunata.


Täpselt sama, miks Teleyhte kasutan. Arved on tunduvalt väiksemad kui Diiliga, kuna mobiilimaksed ja sõnumid lähevad miinimumarve sisse. Aga levi on nagu on icon_confused.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2007 18:32:46 vasta tsitaadiga

Oot... mis see TeleYks on Elisa levialas?
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 04.01.2007 18:58:59 vasta tsitaadiga

Jah.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 05.01.2007 01:00:33 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Mis pakett Sul on? Diil 79 oleks ju sobiv kui helistamist vähe.

kõnealustustasu ei pea otstarbekaks. enamus kõnesid alla minuti.

ei taha krt emt levist loobuda nii lihtsalt....
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sethtanel
HV veteran
sethtanel

liitunud: 27.12.2002




sõnum 05.01.2007 03:41:04 vasta tsitaadiga

oskab keegi öelda mida ma valesti teen mms ja interneti setingute juures kui seaded on sellised aga asi ei toimi kuidagi

võtan
andmeside kontod
uus konto
GSM- andmeside
konto nimeks panen A
telefoni number +3725096096
kasutajanimi 3725092476
parool WAP
Logimispärin on väljas
edastuskiirus 9,6kbit/s
Valimisrežiim ISDN
DNS-aadress 217.071.032.236


mms setingud

sõnumiserver
http://mms.emt.ee/servlets/mms
ja sama internetiprofiil mille esmalt tegin A

aga midagi on kuskil puudu kuna helistab küll sinna numbrile aga midagi sealt ei tule ja mmsi ütleb ka et hakkab alla laadima aga kahe minuti pärast loobub icon_biggrin.gif ütleb, et side viga ja proovi hiljem uuesti.

telefon SonyERICSON K800i

_________________
Rendi mõistlikult. www.realrent.ee
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 153
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  EMT säästuoperaator DIIL mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.