|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
01.06.2006 21:05:21
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
| ok, paneb X1600PRO-le ära aga mitte väga suurelt - eriti kui arvestada fakti, et ühel on 4 piipu ja teisel 12.. |
Kuidas nende kahe hinnavõrdlus välja näeb? Kas pole mitte ~1.2k vs 1.8k? |
u 350.- on hinnavahe, mistõttu nvidia on eelistatum.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
01.06.2006 21:14:54
|
|
|
vabandust, vaatasin hoopis 7300gs'i hindu.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
01.06.2006 21:29:58
|
|
|
muig, ww, see reviewdest saadud hinna võrdlemine ei anna meie banaanivabariigis midagi atm. välismaistest hindadest ei tea midagi, nii et seda ei oska kommenteerida.
muide, ref. 7600gs on suure radikaga passiivis. paar tootjat on vist ka suutnud sihukese välja anda.
torud ilmselt selles performance klassis piisavalt võimu ei näita, x1600 shader unitid on omal kohal siiski.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
01.06.2006 21:43:51
|
|
|
suht odavalt saab ka ise sellise suure radika aretada
võrdluseks 2 pilt kus GPU näha
tegemist on küll 7900gt-ga
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
02.06.2006 07:42:55
|
|
|
phleg, WOW päris ilus. Kas mingi vent tuleb ka sinna ?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
02.06.2006 08:56:23
|
|
|
kui mul 9600pro advantage 256/128 agp 8x oli siis sai ka selline asi peale aretatud,abiks olid 2xpent4 inpoxi,ketaslõikur ja puur
mul on pildid ka alles aga ketas on kasutaja shelby-sv käes(tema ketas oli)
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zoig
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
02.06.2006 13:01:02
|
|
|
| phleg kirjutas: |
suht odavalt saab ka ise sellise suure radika aretada
võrdluseks 2 pilt kus GPU näha
tegemist on küll 7900gt-ga |
miks se soon sellel esimesel pildil mäluradikasse tahutud on?
_________________ Et oleks raskem! |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
02.06.2006 21:45:28
|
|
|
Zoig, tegelikult on neid "sooni" isegi 2 ja mõeldud olid nad veeploki dyyside tarvis
asi aga ei kukkunud päris nii välja nagu tarvis ja siis sai ka GPU-le ajutiselt radikas vorbitud
Revage, vent on seal täitsa olemas (vmod 1,4-le tehtud, ei taha nagu ilma proovida)
lisa: ei viitsi mingit uut posti aretama hakata
Winterwind, sa tead ju väga hästi, et ei lähe nii kuumaks :_P
idee oli kasutada kaardi enda "kinnitusavasi", mingeid väikeseid radikaid ei tahtnud liimima v teipima hakata
selleks oli vaja mäluradikad teha kas 1st või 2st osast
midagi eriti väiksemat, kui P4 inbox-st käepärast ei olnud...
20mm maha saagida, ainult selle mõttega, et mälu nagunii NII kuumaks ei lähe, ei tundu ....
ja siis teha juba korralikult - ribid yhes suunas, isegi kui vett gpu-le ei pane, saab teha midagi silenceri taolist
viimati muutis phleg 02.06.2006 23:02:20, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
02.06.2006 22:38:35
|
|
|
phleg, jube jahutus tegelikult(suuruse mõttes) - on siis kaardile tõesti kõike seda vaja? kas nvidial lähevad mälud tõesti nii kuumaks?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
02.06.2006 23:20:10
|
|
|
Radikad pole kunagi liiga suured
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
03.06.2006 00:10:23
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
phleg, jube jahutus tegelikult(suuruse mõttes) - on siis kaardile tõesti kõike seda vaja? kas nvidial lähevad mälud tõesti nii kuumaks?  |
Jah Nvidial lähevad mälud päris sojaks kui timingud ajada minimaalseks,stockis on ok,,näppu saab lõdvalt peal hoida
viimati muutis WäntWõll 03.06.2006 11:57:07, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pioneeros
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004
|
03.06.2006 11:55:02
|
|
|
Tere!
Selles teemas on äkki sobiv küsida ,et mis videokaarti on mõtet järgnevale süsteemile panna?
Nii ,et süsteem pudelikaelaks ei jääks.
p4 3,2
Ram 2gb(dual, 975 kiip)
Hdd sata 200gb seagate
Soov oleks HL2 mängida nii heade setingutega kui selle arvutiga võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
03.06.2006 11:57:08
|
|
|
pioneeros, 7600gt nt
edit: krt..mis emaplaat sul on?
viimati muutis ceemic 03.06.2006 11:59:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pioneeros
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004
|
03.06.2006 11:59:00
|
|
|
On see maksimum sellele süsteemile?
Kuna süsteemi ei taha uuendada aga videkaardi vahetan kuna vana surnud
ja olukorrast max välja võtta.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
03.06.2006 11:59:27
|
|
|
| pioneeros kirjutas: |
| On see maksimum sellele süsteemile? |
Max on täpselt seal,kus tuleb rahakoti reaalne piir(sinul)
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pioneeros
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004
|
03.06.2006 12:04:28
|
|
|
Nii et isegi 7900 gtx sobiks
ilma ,et muu süsteem jääks pudelikaelaks?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
03.06.2006 12:04:51
|
|
|
7900GT vast mõistlikum.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pioneeros
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004
|
03.06.2006 12:07:26
|
|
|
Aga teoreetiliselt mis oleks max?
Kuigi
Ilmselt ostan ikka 7600 või nii.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
03.06.2006 12:07:47
|
|
|
Võta siis juba x1800gto tjj käest
xyz
HV kalab..
viimati muutis weasel 03.06.2006 14:24:57, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pioneeros
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004
|
03.06.2006 12:13:16
|
|
|
Kas keegi konkreetselt on proovinud või lugenud
,et mis videokaart mis süsteemiga sobib?
ehk siis mis prosega enam midagi jõudluses ei muutu.
Nt. 7600-le mõttekas prose ja mälu
Ja 7900Gt-le sama asi?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vxpsv
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
03.06.2006 12:34:32
|
|
|
osta 7900GTX ja kui siis pross pudelikaelaks j22b siis osta uus pross jne
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
03.06.2006 14:55:00
|
|
|
P4 3.2 GHz pudelikalab juba 7600 GT-d peale pannes...
Siin on prosede võrdlus, videokaardiks GF 6800 Ultra (ligikaudu sama kiire kui 7600 GT):
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
03.06.2006 21:48:51
|
|
|
7900GT oleks selline suht korralik ost juba. Kuigi prose on suhtkoht õnnetu.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
03.06.2006 22:56:40
|
|
|
Erick 7600gt võrrelda 6800ultra kaardiga jääb ikka veidi mannetuks.Ultra on juba tehases max kellatud ja uutes mängudes saad haledalt kellatud 7600gt käest kotti.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pioneeros
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2004
|
04.06.2006 10:13:00
|
|
|
Selge .tänud.
Asi selles et vana komplekt Soc478 ja agp üldsegi.
Kas on mõtet mingi 1000-1200kr uus emaplaat(soc 478) PCI-e ga osta ja siis 7600gt?
Või siis kõik maha müüa ja uus komplekt Palju saab 3.2 prose eest?
Emaplaati ei saa vist müüa kuna vahel taob segast.
Mälu on 2gb.
Mis teha?
Arvuti on minu aga enamus ajast õe-laste kasutuses.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
04.06.2006 14:49:27
|
|
|
| tjj ka vist üritas siin vahepeal seda müüa... Imelik et club-3d enda leht midagi sellisest asjast ei pajata.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
04.06.2006 15:03:11
|
|
|
| pioneeros kirjutas: |
Selge .tänud.
Asi selles et vana komplekt Soc478 ja agp üldsegi.
Kas on mõtet mingi 1000-1200kr uus emaplaat(soc 478) PCI-e ga osta ja siis 7600gt?
Või siis kõik maha müüa ja uus komplekt Palju saab 3.2 prose eest?
Emaplaati ei saa vist müüa kuna vahel taob segast.
Mälu on 2gb.
Mis teha?
Arvuti on minu aga enamus ajast õe-laste kasutuses. |
Osta uus P-M kooslus... kasvõi kasutatud või AMD s939
või oota Conroe tulek ära... saad kohe "püssi" osta
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
04.06.2006 15:13:53
|
|
|
Targem oleks oodata jah. Ootamis ajaks võid osta meeldivalt odava 6600GT või mingi x800 kaardi.
Endal plaan oodata mingi oktoobrini kui uued prosed välja tulevad ja vanade püsside hinnad kukuvad kolinal.
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
04.06.2006 17:16:54
|
|
|
maksab samapalju kui 2x7900GT ja on rõvedam ja ei kannata nii kiireks klokkida ka..
äkki hakkab samamoodi surema ka veel siis oleks 100% fun
selle alumise kaardi pcb võib küll suht soojaks minna kuna õhku kuskilt vabsee ei saa
või noh..
tegelt suht ok asi saada 2 7800GTX-i kaarti korraga.
aga mis mõttega neid osta kui 2 x 7900GT on sama kallid ja kannatab kindlasti rohkem klokkida.
kaks seda kaarti ostes maybe on tõesti pointi kuna siis saab nn quadsli-d teha
a see ei funkanud nagunii kuna draiverid olid vigased
eks varsti peaks review-sid nägema.. kuuldavasti arvutimaailma tegelastel ka juba kaks sellist mõnda aega käes
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
04.06.2006 17:56:07
|
|
|
suht mõttetu jura paistab olevat. Suht kuum ja suur tükk. Samas loota võib et uued ATI ja nVidia gpu d mis hakkavad selle dx10 jura tuge toetama suudavad vähemaga sama palju ära teha Samas seda vast praegast liiga vara oletada
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metal
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2004
|
04.06.2006 22:34:44
|
|
|
| mis kuradi suremise jutt siin jälle käib. kellel siin 7900 kaardid surevad?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
04.06.2006 22:43:52
|
|
|
| metal kirjutas: |
| mis kuradi suremise jutt siin jälle käib. kellel siin 7900 kaardid surevad? |
Selle kohta on siin teemas juttu olnud et 7900 kaardid surevad maha teatud tootjatel. Enamasti on tegemist kaartidega mis on OC itud tootja poolt. Ehk siis nende kaardid vast surevad kes armastavad OC itult kaarte müüa.
Mingi link vist oli kah kusagil siin teemas selle kohta.
Defaultis vast nad ei kärva eriti kergelt maha
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
04.06.2006 22:49:39
|
|
|
irw... aga mõttetu hoida seda kaarti defaultis
GT pole stock sätete jaoks mõeldud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
04.06.2006 23:49:22
|
|
|
| angel kirjutas: |
| metal kirjutas: |
| mis kuradi suremise jutt siin jälle käib. kellel siin 7900 kaardid surevad? |
Selle kohta on siin teemas juttu olnud et 7900 kaardid surevad maha teatud tootjatel. Enamasti on tegemist kaartidega mis on OC itud tootja poolt. Ehk siis nende kaardid vast surevad kes armastavad OC itult kaarte müüa.
Mingi link vist oli kah kusagil siin teemas selle kohta.
Defaultis vast nad ei kärva eriti kergelt maha |
Nagu ma siin ennist mainis ,oli see minigi mull jälle.Nüüd ei kipu ega kõppu sel teemal Kellelgil oli vaja seda juttu levitada mingil X eesmärgil Kui asi oleks reaalne siis ma usun ,et minul või kasutaja Vambolal kaartidel oleks pidanud juba ammu lõpp olema Eeldatavasti oli tegu Tootjate enda kalaga mingis seerias XFX ja paar tükki veel,ei ole kuulnud et kellelgi oleks sama jama pärast maha surnus ASUSE,Club3D,Gainwardi isendid 1-2 vennal oli algsest peale vigased isendid ja need vahetati välja tehase poolt=see kõik on juhtunud väljaspool Skandinaaviat 8) Parandage mind kui eksin ja mainige julgelt ära kui meil Marjamaal surnud isendeid leidub Kuniks vaikus siis möla maha ei ole vaja paanikat tekitada,KAART on kiire ja tubli igas mõttes
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
05.06.2006 01:15:31
|
|
|
Heh, mul ikka väga suur mure, et pole liiga palju pappi välja köhida, aga tahaks võimalikult kibedat masinat. Idee osta abiti sliga plate NV komplektiga ja P4 D930 ja 7600gt ja 1 giga rammi ja 0.5kW psu. Jama selles, et mida oleks kõige mõttekam teha? Kas oodata ära conroe ja vaadata, mis hind tuleb, samas kas siis on üldse lootust oma juppe normi hinnaga müüa. 2 variant: enne conroed müüa komp maha ja saada max papp vidiante eest ja osta d930 praeguse hinnaga. 3 stsenaarium: oodata ära vista ja osta conroe ja dx10 videokaart ja loota taevamannat, et oma jupid saaks maha parseldatud min 3.5k cpu, mobo, ram, video ja psu ja et uued vidinad saaks kätte max 10k
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
05.06.2006 01:17:14
|
|
|
| Cooler(-10), niimoodi spekuleerida on suhteliselt mõttetu...Kui selliselt mõtled juppide vahetuse ja arvuti tuleviku peale siis sa ei saagi normaalset raali kokku endale.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
05.06.2006 01:21:43
|
|
|
Cooler(-10), kui sa oma praeguse kasti eest ~2.5-3k kätte saad on hästi läinud
Üks variant oleks osta praegu P930 ning mobo mis toetab Conroe't. Kui PD'st väheks jääb siis uuendada Conroe peale.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
05.06.2006 01:32:47
|
|
|
OT:
seda kahh, aga see spekuleerimine tasub ennast ära... turuga saab edukalt mängida
nii mõnigi istub enda kallite BH5 või TCCX otsas, et ei suutnud õigel hetkel neid müüa... varsti on need võileiva hinnaga müügil, sest kuigi väärtuse-kiirse suhe on hea liigub turg enamasti uudsusega kaasa.. nn. wow efekt
Seega kui müügiks läheb, siis suht viimane aeg. Samas peab hetkel raha juurde panema, nii et nokk kinni saba lahti efekt ka veel lisaks
Üldiselt mina tegin nii, et müüsin endal arvuti maha ja panin raha panka(aktsiate alla) ja nüüd vaatan kas ostan uue lauaka või süleka... põhiline, et see 10K on enda väärtust hoidnud ja isegi natuke lisa teeninud. Muidugi eks igaüks ei suuda miski rondiga ajutiselt leppida
Samas suveks müüksin mina arvuti igal juhul maha... suvel võiks ikka väljas istuda
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
05.06.2006 01:53:09
|
|
|
| Cooler(-10) kirjutas: |
Heh, mul ikka väga suur mure, et pole liiga palju pappi välja köhida, aga tahaks võimalikult kibedat masinat. Idee osta abiti sliga plate NV komplektiga ja P4 D930 ja 7600gt ja 1 giga rammi ja 0.5kW psu. Jama selles, et mida oleks kõige mõttekam teha? Kas oodata ära conroe ja vaadata, mis hind tuleb, samas kas siis on üldse lootust oma juppe normi hinnaga müüa. 2 variant: enne conroed müüa komp maha ja saada max papp vidiante eest ja osta d930 praeguse hinnaga. 3 stsenaarium: oodata ära vista ja osta conroe ja dx10 videokaart ja loota taevamannat, et oma jupid saaks maha parseldatud min 3.5k cpu, mobo, ram, video ja psu ja et uued vidinad saaks kätte max 10k  |
Tegelikult on siia ridade vahele kirjutatud ,et selle uue(tulevase arvuti omanik)on sula otsustusvõimetu raali kasutaja Paluks mitte solvuda.Oletame et otsustad ühe nende variantide kasuks aga mis saab 2-3 kuu möödudes Võin kihla vedada ,et selleks ajaks tekib mõte :"Miks ma ei oodanud veel paar kuud".
Imho.. Arvuti kui selline tuleb osta hetke võimaluste või lähi tuleviku muutuste järgi(mis on teda,Conroe jms.) Ei ole võimalik prognoosida mis saab minu über püssist 3 kuu möödudes,kuna asjad lähevad paremaks ja kiiremaks iga kuu paari tagant(lihtsalt tehnoloogi areneb sedasi)
See lihtsalt oli minu arvamus 8) Tean ,et otsustamine on raske kuna rahanatuke on ikkagi lihtsurelikel(HV kasutjatel) üldjuhul limiteeritud Kuigi kindlasti on erandeid
Näiteks selline uudis http://www.dailytech.com/article.aspx?newsid=2655 ja kuigi AMD pakkus kasutamise ajaks alles(jah alles 2008) siis INTEL arvas et Q4 2006 oleks juba sobiv aeg,kuid taganes pisut Aga kes garanteerib ,et nood vidinad ei pruugi olle poes jõuludeks
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
05.06.2006 08:41:44
|
|
|
| dreamx kirjutas: |
| Tegelikult on siia ridade vahele kirjutatud ,et selle uue(tulevase arvuti omanik)on sula otsustusvõimetu raali kasutaja |
On küll jah ja ei solvu kah 8)
Siis ikka kõige mõistlikum püüda masin maha müüa võimalikult kiiresti ja soodsalt (minu jaoks ) ja uus osta, ning mitte oodata "äkki ikka ei juhtu midagi"
1 jama on muidugi selles, et kuna piisava hunniku pappi saan kokku orienteeruvalt augusti lõpuks umbes, siis ei tahaks nii vara veel müüma hakata ja niikaua kah arvutita ei saa
Tänud nõuannete eest
PS. Millal see conroe välja peaks tulema üldse, et ma jumalaeest enne oma vidinad maha saaks parseldatud.
Edit: HoHo, ma ei mõteld tervet kasti, vaid cpu+mobo+ram+video+psu . Et siis ikka suht nutune lugu?
sry OT veidike
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
05.06.2006 16:04:21
|
|
|
Mõnikord siiski tasub oodata. Selles osas ei saa ma dreamx-iga nõustuda, et niipea kui papp olemas tee kohe tuli alla.
Eriti rumal on säärast nõu anda kuu-kaks enne mõne uue arhitektuuri väljatulemist. Conroe on raudselt ootamist väärt riistapuu!
3.73 GHz P4 Dual core Extreme Edition (2x2MB L2) versus 2.67 GHz Core 2 Duo (4MB L2):
I'd say this little baby's gonna rock your world 8)
Pole üldse mitte Inteli fänn (siiani kõik 3 arvutit AMD baasil olnud), kuid selline tour-de-force on vägagi muljetavaldav. Lausa piisavalt, et järgmise süsteemi südameks just Conroed kaaluda. Saaks ainult odavalt kätte mingi 1,6 GHz isendi, lükkaks selle õhuga kuskile 2,6 - 3 GHz peale ja oleks tehtud mees.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
05.06.2006 16:24:05
|
|
|
selle viimase pildi ja juuresoleva jutu kohta:
1) see p4 ee peaks nii mõnegi amd karmima otsa asja käest pähe saama.
2) conroe tuleb siiski kuuldavasti vähe teine asi kui core 2 duo. iirc, miskit netbursti jäänukid küljes vms.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sendler
HV kasutaja
liitunud: 26.05.2003
|
05.06.2006 16:30:09
|
|
|
| londiste kirjutas: |
selle viimase pildi ja juuresoleva jutu kohta:
1) see p4 ee peaks nii mõnegi amd karmima otsa asja käest pähe saama.
2) conroe tuleb siiski kuuldavasti vähe teine asi kui core 2 duo. iirc, miskit netbursti jäänukid küljes vms. |
Core duo aka Yonah
Core 2 duo aka Woodcrest/Conroe/Merom
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
05.06.2006 16:35:35
|
|
|
| Sendler kirjutas: |
| londiste kirjutas: |
selle viimase pildi ja juuresoleva jutu kohta:
1) see p4 ee peaks nii mõnegi amd karmima otsa asja käest pähe saama.
2) conroe tuleb siiski kuuldavasti vähe teine asi kui core 2 duo. iirc, miskit netbursti jäänukid küljes vms. |
Core duo aka Yonah
Core 2 duo aka Woodcrest/Conroe/Merom |
lisaks
http://arstechnica.com/news.ars/post/20060507-6771.html
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2003
|
05.06.2006 16:49:41
|
|
|
Aga kas on ka teada mingi orienteeruv hind millega võiks arvestada core 2 duo puhul ja palju ddr400 mälude ja s478 prosede/mobode hinnad võxid langeda? 2k oleks juba veidike liiga vähe psu/cpu/mobo/video/ram eest saada Kui see conroe tuleb +3.5k siis veidike jama, et sellisel juhul jääb ära. 3.5k oleks max prose eest. Mobot üritasin kah otsida core2duo jaoks, aga mingit tulemust ei saand Summa, mis olen mõelnud upgrade alla panemiseks on 7-8k max. Ise kardan, et selle summaga ei tule conroe jaoks välja eriti (vb siis kui psu/ram/video pealt koomale tõmmata)
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
05.06.2006 17:52:56
|
|
|
erick,
| tsitaat: |
Mõnikord siiski tasub oodata. Selles osas ei saa ma dreamx-iga nõustuda, et niipea kui papp olemas tee kohe tuli alla
|
Räägi mis sul selles osas arusaamatuks jäi,pole öelnud ,et kappa poodi Loe rahulikumalt postitusi
| tsitaat: |
Arvuti kui selline tuleb osta hetke võimaluste või lähi tuleviku muutuste järgi(mis on teda,Conroe jms.)
|
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|