Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 146, 147, 148  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2006 21:05:21 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Winterwind kirjutas:
ok, paneb X1600PRO-le ära aga mitte väga suurelt - eriti kui arvestada fakti, et ühel on 4 piipu ja teisel 12..
Kuidas nende kahe hinnavõrdlus välja näeb? Kas pole mitte ~1.2k vs 1.8k?


u 350.- on hinnavahe, mistõttu nvidia on eelistatum.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.06.2006 21:14:54 vasta tsitaadiga

vabandust, vaatasin hoopis 7300gs'i hindu.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 01.06.2006 21:27:05 vasta tsitaadiga

MSI GeForce 7 Series NX7600GS-T2D256EH /Lite 1825.-
MSI RADEON RX1600PRO-TD256E 1660.-

Ma saan ainult 165.- icon_confused.gif
7600GS'iga saab 3X rohkem torusid sama hinna eest icon_eek.gif
Tegelikult keda kotivad torud? Tavaliselt kotib ikka jõudlus ja hind icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2006 21:29:58 vasta tsitaadiga

muig, ww, see reviewdest saadud hinna võrdlemine ei anna meie banaanivabariigis midagi atm. välismaistest hindadest ei tea midagi, nii et seda ei oska kommenteerida.
muide, ref. 7600gs on suure radikaga passiivis. paar tootjat on vist ka suutnud sihukese välja anda.

torud ilmselt selles performance klassis piisavalt võimu ei näita, x1600 shader unitid on omal kohal siiski.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2006 21:43:51 vasta tsitaadiga

suht odavalt saab ka ise sellise suure radika aretada
võrdluseks 2 pilt kus GPU näha
tegemist on küll 7900gt-ga
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revage
HV veteran
Keelatud avatar

liitunud: 29.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2006 07:42:55 vasta tsitaadiga

phleg, WOW icon_eek.gif päris ilus. Kas mingi vent tuleb ka sinna ?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 10 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2006 08:56:23 vasta tsitaadiga

kui mul 9600pro advantage 256/128 agp 8x oli siis sai ka selline asi peale aretatud,abiks olid 2xpent4 inpoxi,ketaslõikur ja puur icon_razz1.gif

mul on pildid ka alles aga ketas on kasutaja shelby-sv käes(tema ketas oli) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2006 13:01:02 vasta tsitaadiga

phleg kirjutas:
suht odavalt saab ka ise sellise suure radika aretada
võrdluseks 2 pilt kus GPU näha
tegemist on küll 7900gt-ga
miks se soon sellel esimesel pildil mäluradikasse tahutud on?
_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2006 21:45:28 vasta tsitaadiga

Zoig, tegelikult on neid "sooni" isegi 2 ja mõeldud olid nad veeploki dyyside tarvis
asi aga ei kukkunud päris nii välja nagu tarvis ja siis sai ka GPU-le ajutiselt radikas vorbitud

Revage, vent on seal täitsa olemas (vmod 1,4-le tehtud, ei taha nagu ilma proovida)


lisa: ei viitsi mingit uut posti aretama hakata

Winterwind, sa tead ju väga hästi, et ei lähe nii kuumaks :_P

idee oli kasutada kaardi enda "kinnitusavasi", mingeid väikeseid radikaid ei tahtnud liimima v teipima hakata
selleks oli vaja mäluradikad teha kas 1st või 2st osast
midagi eriti väiksemat, kui P4 inbox-st käepärast ei olnud...
20mm maha saagida, ainult selle mõttega, et mälu nagunii NII kuumaks ei lähe, ei tundu ....
ja siis teha juba korralikult - ribid yhes suunas, isegi kui vett gpu-le ei pane, saab teha midagi silenceri taolist


viimati muutis phleg 02.06.2006 23:02:20, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2006 22:38:35 vasta tsitaadiga

phleg, jube jahutus tegelikult(suuruse mõttes) - on siis kaardile tõesti kõike seda vaja? kas nvidial lähevad mälud tõesti nii kuumaks? icon_eek.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 02.06.2006 23:20:10 vasta tsitaadiga

Radikad pole kunagi liiga suured icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2006 00:10:23 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
phleg, jube jahutus tegelikult(suuruse mõttes) - on siis kaardile tõesti kõike seda vaja? kas nvidial lähevad mälud tõesti nii kuumaks? icon_eek.gif

Jah Nvidial lähevad mälud päris sojaks kui timingud ajada minimaalseks,stockis on ok,,näppu saab lõdvalt peal hoida icon_razz1.gif


viimati muutis WäntWõll 03.06.2006 11:57:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pioneeros
HV kasutaja
pioneeros

liitunud: 01.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2006 11:55:02 vasta tsitaadiga

Tere!

Selles teemas on äkki sobiv küsida ,et mis videokaarti on mõtet järgnevale süsteemile panna?

Nii ,et süsteem pudelikaelaks ei jääks.

p4 3,2

Ram 2gb(dual, 975 kiip)

Hdd sata 200gb seagate

Soov oleks HL2 mängida nii heade setingutega kui selle arvutiga võimalik.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2006 11:57:08 vasta tsitaadiga

pioneeros, 7600gt nt thumbs_up.gif

edit: krt..mis emaplaat sul on?


viimati muutis ceemic 03.06.2006 11:59:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pioneeros
HV kasutaja
pioneeros

liitunud: 01.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2006 11:59:00 vasta tsitaadiga

On see maksimum sellele süsteemile?

Kuna süsteemi ei taha uuendada aga videkaardi vahetan kuna vana surnud

ja olukorrast max välja võtta.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2006 11:59:27 vasta tsitaadiga

pioneeros kirjutas:
On see maksimum sellele süsteemile?

Max on täpselt seal,kus tuleb rahakoti reaalne piir(sinul) icon_razz1.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pioneeros
HV kasutaja
pioneeros

liitunud: 01.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2006 12:04:28 vasta tsitaadiga

Nii et isegi 7900 gtx sobiks

ilma ,et muu süsteem jääks pudelikaelaks?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 03.06.2006 12:04:51 vasta tsitaadiga

7900GT vast mõistlikum.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pioneeros
HV kasutaja
pioneeros

liitunud: 01.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2006 12:07:26 vasta tsitaadiga

Aga teoreetiliselt mis oleks max?

Kuigi

Ilmselt ostan ikka 7600 või nii.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 03.06.2006 12:07:47 vasta tsitaadiga

Võta siis juba x1800gto tjj käest thumbs_up.gif

xyz
HV kalab..


viimati muutis weasel 03.06.2006 14:24:57, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pioneeros
HV kasutaja
pioneeros

liitunud: 01.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2006 12:13:16 vasta tsitaadiga

Kas keegi konkreetselt on proovinud või lugenud

,et mis videokaart mis süsteemiga sobib?

ehk siis mis prosega enam midagi jõudluses ei muutu.



Nt. 7600-le mõttekas prose ja mälu

Ja 7900Gt-le sama asi?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vxpsv
HV kasutaja
vxpsv

liitunud: 12.11.2004




sõnum 03.06.2006 12:34:32 vasta tsitaadiga

osta 7900GTX ja kui siis pross pudelikaelaks j22b siis osta uus pross jne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.06.2006 14:55:00 vasta tsitaadiga

P4 3.2 GHz pudelikalab juba 7600 GT-d peale pannes...

Siin on prosede võrdlus, videokaardiks GF 6800 Ultra (ligikaudu sama kiire kui 7600 GT):



Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2006 15:56:18 vasta tsitaadiga

http://www.pixmania.com/ee/ee/266168/art/his/x1800-gto-dual-dl-dvi-viv.html
see oleks ka suht ok, sama kiire ja lisaks vivo ka olemas(iseasi kas see vajalik on)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2006 21:48:51 vasta tsitaadiga

7900GT oleks selline suht korralik ost juba. Kuigi prose on suhtkoht õnnetu.
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 03.06.2006 22:56:40 vasta tsitaadiga

Erick 7600gt võrrelda 6800ultra kaardiga jääb ikka veidi mannetuks.Ultra on juba tehases max kellatud ja uutes mängudes saad haledalt kellatud 7600gt käest kotti.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pioneeros
HV kasutaja
pioneeros

liitunud: 01.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2006 10:13:00 vasta tsitaadiga

Selge .tänud.

Asi selles et vana komplekt Soc478 ja agp üldsegi.

Kas on mõtet mingi 1000-1200kr uus emaplaat(soc 478) PCI-e ga osta ja siis 7600gt?

Või siis kõik maha müüa ja uus komplekt Palju saab 3.2 prose eest?

Emaplaati ei saa vist müüa kuna vahel taob segast.

Mälu on 2gb.

Mis teha?

Arvuti on minu aga enamus ajast õe-laste kasutuses.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 04.06.2006 14:40:47 vasta tsitaadiga

et siis peebus on selline asi müügile tulnud http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=118&id=302962
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2006 14:49:27 vasta tsitaadiga

tjj ka vist üritas siin vahepeal seda müüa... Imelik et club-3d enda leht midagi sellisest asjast ei pajata.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.06.2006 15:03:11 vasta tsitaadiga

pioneeros kirjutas:
Selge .tänud.

Asi selles et vana komplekt Soc478 ja agp üldsegi.

Kas on mõtet mingi 1000-1200kr uus emaplaat(soc 478) PCI-e ga osta ja siis 7600gt?

Või siis kõik maha müüa ja uus komplekt Palju saab 3.2 prose eest?

Emaplaati ei saa vist müüa kuna vahel taob segast.

Mälu on 2gb.

Mis teha?

Arvuti on minu aga enamus ajast õe-laste kasutuses.

Osta uus P-M kooslus... kasvõi kasutatud või AMD s939
või oota Conroe tulek ära... saad kohe "püssi" osta icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2006 15:13:53 vasta tsitaadiga

Targem oleks oodata jah. Ootamis ajaks võid osta meeldivalt odava 6600GT või mingi x800 kaardi.
Endal plaan oodata mingi oktoobrini kui uued prosed välja tulevad ja vanade püsside hinnad kukuvad kolinal.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 04.06.2006 16:55:41 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
tjj ka vist üritas siin vahepeal seda müüa... Imelik et club-3d enda leht midagi sellisest asjast ei pajata.

midagi siiski pajatab http://www.club-3d.nl/distri/productinfo/spec_vga.php?ordercode=CGNX-X795

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2006 17:16:54 vasta tsitaadiga

maksab samapalju kui 2x7900GT ja on rõvedam ja ei kannata nii kiireks klokkida ka..
äkki hakkab samamoodi surema ka veel siis oleks 100% fun
selle alumise kaardi pcb võib küll suht soojaks minna kuna õhku kuskilt vabsee ei saa

või noh..
tegelt suht ok asi saada 2 7800GTX-i kaarti korraga.
aga mis mõttega neid osta kui 2 x 7900GT on sama kallid ja kannatab kindlasti rohkem klokkida.
kaks seda kaarti ostes maybe on tõesti pointi kuna siis saab nn quadsli-d teha
a see ei funkanud nagunii kuna draiverid olid vigased icon_rolleyes.gif

eks varsti peaks review-sid nägema.. kuuldavasti arvutimaailma tegelastel ka juba kaks sellist mõnda aega käes
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2006 17:56:07 vasta tsitaadiga

suht mõttetu jura paistab olevat. Suht kuum ja suur tükk. Samas loota võib et uued ATI ja nVidia gpu d mis hakkavad selle dx10 jura tuge toetama suudavad vähemaga sama palju ära teha icon_rolleyes.gif Samas seda vast praegast liiga vara oletada icon_neutral.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metal
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2004




sõnum 04.06.2006 22:34:44 vasta tsitaadiga

mis kuradi suremise jutt siin jälle käib. kellel siin 7900 kaardid surevad?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2006 22:43:52 vasta tsitaadiga

metal kirjutas:
mis kuradi suremise jutt siin jälle käib. kellel siin 7900 kaardid surevad?


Selle kohta on siin teemas juttu olnud et 7900 kaardid surevad maha teatud tootjatel. Enamasti on tegemist kaartidega mis on OC itud tootja poolt. Ehk siis nende kaardid vast surevad kes armastavad OC itult kaarte müüa.

Mingi link vist oli kah kusagil siin teemas selle kohta.

Defaultis vast nad ei kärva eriti kergelt maha
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.06.2006 22:49:39 vasta tsitaadiga

irw... aga mõttetu hoida seda kaarti defaultis icon_biggrin.gif
GT pole stock sätete jaoks mõeldud icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2006 23:49:22 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
metal kirjutas:
mis kuradi suremise jutt siin jälle käib. kellel siin 7900 kaardid surevad?


Selle kohta on siin teemas juttu olnud et 7900 kaardid surevad maha teatud tootjatel. Enamasti on tegemist kaartidega mis on OC itud tootja poolt. Ehk siis nende kaardid vast surevad kes armastavad OC itult kaarte müüa.

Mingi link vist oli kah kusagil siin teemas selle kohta.

Defaultis vast nad ei kärva eriti kergelt maha

Nagu ma siin ennist mainis ,oli see minigi mull jälle.Nüüd ei kipu ega kõppu sel teemal thumbs_up.gif Kellelgil oli vaja seda juttu levitada icon_evil.gif mingil X eesmärgil icon_eek.gif Kui asi oleks reaalne siis ma usun ,et minul või kasutaja Vambolal kaartidel oleks pidanud juba ammu lõpp olema icon_rolleyes.gif Eeldatavasti oli tegu Tootjate enda kalaga mingis seerias icon_exclaim.gif XFX ja paar tükki veel,ei ole kuulnud et kellelgi oleks sama jama pärast maha surnus ASUSE,Club3D,Gainwardi isendid icon_eek.gif 1-2 vennal oli algsest peale vigased isendid ja need vahetati välja tehase poolt=see kõik on juhtunud väljaspool Skandinaaviat 8) Parandage mind kui eksin ja mainige julgelt ära kui meil Marjamaal surnud isendeid leidub icon_question.gif Kuniks vaikus siis möla maha gives.gif ei ole vaja paanikat tekitada,KAART on kiire ja tubli igas mõttes thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 05.06.2006 01:15:31 vasta tsitaadiga

Heh, mul ikka väga suur mure, et pole liiga palju pappi välja köhida, aga tahaks võimalikult kibedat masinat. Idee osta abiti sliga plate NV komplektiga ja P4 D930 ja 7600gt ja 1 giga rammi ja 0.5kW psu. Jama selles, et mida oleks kõige mõttekam teha? Kas oodata ära conroe ja vaadata, mis hind tuleb, samas kas siis on üldse lootust oma juppe normi hinnaga müüa. 2 variant: enne conroed müüa komp maha ja saada max papp vidiante eest ja osta d930 praeguse hinnaga. 3 stsenaarium: oodata ära vista ja osta conroe ja dx10 videokaart ja loota taevamannat, et oma jupid saaks maha parseldatud min 3.5k cpu, mobo, ram, video ja psu ja et uued vidinad saaks kätte max 10k icon_confused.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2006 01:17:14 vasta tsitaadiga

Cooler(-10), niimoodi spekuleerida on suhteliselt mõttetu...Kui selliselt mõtled juppide vahetuse ja arvuti tuleviku peale siis sa ei saagi normaalset raali kokku endale.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.06.2006 01:21:43 vasta tsitaadiga

Cooler(-10), kui sa oma praeguse kasti eest ~2.5-3k kätte saad on hästi läinud icon_razz1.gif

Üks variant oleks osta praegu P930 ning mobo mis toetab Conroe't. Kui PD'st väheks jääb siis uuendada Conroe peale.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.06.2006 01:32:47 vasta tsitaadiga

OT:
seda kahh, aga see spekuleerimine tasub ennast ära... turuga saab edukalt mängida icon_wink.gif
nii mõnigi istub enda kallite BH5 või TCCX otsas, et ei suutnud õigel hetkel neid müüa... varsti on need võileiva hinnaga müügil, sest kuigi väärtuse-kiirse suhe on hea liigub turg enamasti uudsusega kaasa.. nn. wow efekt icon_smile.gif
Seega kui müügiks läheb, siis suht viimane aeg. Samas peab hetkel raha juurde panema, nii et nokk kinni saba lahti efekt ka veel lisaks icon_smile.gif
Üldiselt mina tegin nii, et müüsin endal arvuti maha ja panin raha panka(aktsiate alla) ja nüüd vaatan kas ostan uue lauaka või süleka... põhiline, et see 10K on enda väärtust hoidnud ja isegi natuke lisa teeninud. Muidugi eks igaüks ei suuda miski rondiga ajutiselt leppida icon_razz.gif
Samas suveks müüksin mina arvuti igal juhul maha... suvel võiks ikka väljas istuda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2006 01:53:09 vasta tsitaadiga

Cooler(-10) kirjutas:
Heh, mul ikka väga suur mure, et pole liiga palju pappi välja köhida, aga tahaks võimalikult kibedat masinat. Idee osta abiti sliga plate NV komplektiga ja P4 D930 ja 7600gt ja 1 giga rammi ja 0.5kW psu. Jama selles, et mida oleks kõige mõttekam teha? Kas oodata ära conroe ja vaadata, mis hind tuleb, samas kas siis on üldse lootust oma juppe normi hinnaga müüa. 2 variant: enne conroed müüa komp maha ja saada max papp vidiante eest ja osta d930 praeguse hinnaga. 3 stsenaarium: oodata ära vista ja osta conroe ja dx10 videokaart ja loota taevamannat, et oma jupid saaks maha parseldatud min 3.5k cpu, mobo, ram, video ja psu ja et uued vidinad saaks kätte max 10k icon_confused.gif

Tegelikult on siia ridade vahele kirjutatud ,et selle uue(tulevase arvuti omanik)on sula otsustusvõimetu raali kasutaja icon_redface.gif Paluks mitte solvuda.Oletame et otsustad ühe nende variantide kasuks aga mis saab 2-3 kuu möödudes icon_question.gif Võin kihla vedada ,et selleks ajaks tekib mõte :"Miks ma ei oodanud veel paar kuud".
Imho.. Arvuti kui selline tuleb osta hetke võimaluste või lähi tuleviku muutuste järgi(mis on teda,Conroe jms.) Ei ole võimalik prognoosida mis saab minu über püssist 3 kuu möödudes,kuna asjad lähevad paremaks ja kiiremaks iga kuu paari tagant(lihtsalt tehnoloogi areneb sedasi) icon_exclaim.gif
See lihtsalt oli minu arvamus 8) Tean ,et otsustamine on raske kuna rahanatuke on ikkagi lihtsurelikel(HV kasutjatel) üldjuhul limiteeritud icon_rolleyes.gif Kuigi kindlasti on erandeid icon_lol.gif
Näiteks selline uudis http://www.dailytech.com/article.aspx?newsid=2655 ja kuigi AMD pakkus kasutamise ajaks alles(jah alles 2008) siis INTEL arvas et Q4 2006 oleks juba sobiv aeg,kuid taganes pisut icon_razz1.gif Aga kes garanteerib ,et nood vidinad ei pruugi olle poes jõuludeks icon_question.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 05.06.2006 08:41:44 vasta tsitaadiga

dreamx kirjutas:
Tegelikult on siia ridade vahele kirjutatud ,et selle uue(tulevase arvuti omanik)on sula otsustusvõimetu raali kasutaja

On küll jah icon_redface.gif ja ei solvu kah 8)
Siis ikka kõige mõistlikum püüda masin maha müüa võimalikult kiiresti ja soodsalt (minu jaoks icon_biggrin.gif ) ja uus osta, ning mitte oodata "äkki ikka ei juhtu midagi" icon_biggrin.gif
1 jama on muidugi selles, et kuna piisava hunniku pappi saan kokku orienteeruvalt augusti lõpuks umbes, siis ei tahaks nii vara veel müüma hakata ja niikaua kah arvutita ei saa icon_redface.gif

Tänud nõuannete eest thumbs_up.gif

PS. Millal see conroe välja peaks tulema üldse, et ma jumalaeest enne oma vidinad maha saaks parseldatud. icon_redface.gif

Edit: HoHo, ma ei mõteld tervet kasti, vaid cpu+mobo+ram+video+psu icon_biggrin.gif . Et siis ikka suht nutune lugu?

sry OT veidike icon_redface.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.06.2006 16:04:21 vasta tsitaadiga

Mõnikord siiski tasub oodata. Selles osas ei saa ma dreamx-iga nõustuda, et niipea kui papp olemas tee kohe tuli alla.

Eriti rumal on säärast nõu anda kuu-kaks enne mõne uue arhitektuuri väljatulemist. Conroe on raudselt ootamist väärt riistapuu!

3.73 GHz P4 Dual core Extreme Edition (2x2MB L2) versus 2.67 GHz Core 2 Duo (4MB L2):



I'd say this little baby's gonna rock your world 8)

Pole üldse mitte Inteli fänn (siiani kõik 3 arvutit AMD baasil olnud), kuid selline tour-de-force on vägagi muljetavaldav. Lausa piisavalt, et järgmise süsteemi südameks just Conroed kaaluda. Saaks ainult odavalt kätte mingi 1,6 GHz isendi, lükkaks selle õhuga kuskile 2,6 - 3 GHz peale ja oleks tehtud mees. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2006 16:24:05 vasta tsitaadiga

selle viimase pildi ja juuresoleva jutu kohta:
1) see p4 ee peaks nii mõnegi amd karmima otsa asja käest pähe saama.
2) conroe tuleb siiski kuuldavasti vähe teine asi kui core 2 duo. iirc, miskit netbursti jäänukid küljes vms.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sendler
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003




sõnum 05.06.2006 16:30:09 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
selle viimase pildi ja juuresoleva jutu kohta:
1) see p4 ee peaks nii mõnegi amd karmima otsa asja käest pähe saama.
2) conroe tuleb siiski kuuldavasti vähe teine asi kui core 2 duo. iirc, miskit netbursti jäänukid küljes vms.


Core duo aka Yonah
Core 2 duo aka Woodcrest/Conroe/Merom
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 05.06.2006 16:35:35 vasta tsitaadiga

Sendler kirjutas:
londiste kirjutas:
selle viimase pildi ja juuresoleva jutu kohta:
1) see p4 ee peaks nii mõnegi amd karmima otsa asja käest pähe saama.
2) conroe tuleb siiski kuuldavasti vähe teine asi kui core 2 duo. iirc, miskit netbursti jäänukid küljes vms.


Core duo aka Yonah
Core 2 duo aka Woodcrest/Conroe/Merom

lisaks
http://arstechnica.com/news.ars/post/20060507-6771.html
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cooler(-10)
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2003




sõnum 05.06.2006 16:49:41 vasta tsitaadiga

Aga kas on ka teada mingi orienteeruv hind millega võiks arvestada core 2 duo puhul ja palju ddr400 mälude ja s478 prosede/mobode hinnad võxid langeda? 2k oleks juba veidike liiga vähe psu/cpu/mobo/video/ram eest saada icon_sad.gif Kui see conroe tuleb +3.5k siis veidike jama, et sellisel juhul jääb ära. 3.5k oleks max prose eest. Mobot üritasin kah otsida core2duo jaoks, aga mingit tulemust ei saand icon_redface.gif Summa, mis olen mõelnud upgrade alla panemiseks on 7-8k max. Ise kardan, et selle summaga ei tule conroe jaoks välja eriti (vb siis kui psu/ram/video pealt koomale tõmmata)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2006 17:52:56 vasta tsitaadiga

erick,
tsitaat:

Mõnikord siiski tasub oodata. Selles osas ei saa ma dreamx-iga nõustuda, et niipea kui papp olemas tee kohe tuli alla

Räägi mis sul selles osas arusaamatuks jäi,pole öelnud ,et kappa poodi icon_eek.gif icon_idea.gif Loe rahulikumalt postitusi thumbs_up.gif
tsitaat:

Arvuti kui selline tuleb osta hetke võimaluste või lähi tuleviku muutuste järgi(mis on teda,Conroe jms.)
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  G70/71 ehk GF7800/7900/7600 seeria teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 146, 147, 148  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.