|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
28.05.2006 22:37:02
|
|
|
kindlasti on siin mingil leheküljel seda märgitud... aga kust vesijahutusele vedelikku soetada saaks? tavalist destileeritud ikka sisse ju ei pane
kahe kuu jooksul settis reservuaari põhja mingit valget sodi ja nüüd haaras järsku teatud hulga seda ringlusesse ja lõi vee kõik p*s*s*x
ei ole oma nii palju seda innovadek´i ka alles
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
28.05.2006 22:38:10
|
|
|
| mul on pöördosmoosi vett varutud vesika jaoks(mis siiski plaanide muutumisel ostmata jääb)..
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
28.05.2006 22:41:09
|
|
|
| UrmoZ kirjutas: |
kindlasti on siin mingil leheküljel seda märgitud... aga kust vesijahutusele vedelikku soetada saaks? tavalist destileeritud ikka sisse ju ei pane
kahe kuu jooksul settis reservuaari põhja mingit valget sodi ja nüüd haaras järsku teatud hulga seda ringlusesse ja lõi vee kõik p*s*s*x
ei ole oma nii palju seda innovadek´i ka alles |
vedelik sulle: Water additive Tec-Protect Plus 0,5lv
Tec-Protect-Plus korrosioonikaitse on hea soojuskandja, mis kaitseb su vesijahutussüsteemi korrosiooni eest erinevate metallide vahel. Mõeldud spetsiaalselt vasest ja/või alumiiniumist osadega süsteemile. Korrosioonikaitse vedelik on mõeldud jahutusvedeliku lisana kuid seda ei pea segama destilleeritud veega.
ise kasutan ka seda
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
29.05.2006 05:18:46
|
|
|
tegelikult pole suurt vahet, kas süsteemis ringleb dest. vesi või mingi korrosiooni vastane segu. vahe on ainult värvis ja teadmises et sul on hirmus vinge vedelik.
aeg on nagunii nii palju edasi läinud, et naljalt autosalongiradikat enam ei kohta süsteemides ning aftermarket jupid kõikidel olemas ja need ei reageeri üksteisega
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
29.05.2006 09:44:18
|
|
|
| UrmoZ kirjutas: |
aga kust vesijahutusele vedelikku soetada saaks? tavalist destileeritud ikka sisse ju ei pane
|
ma arvan et sa pole korraliku destileeritud vett olnud, endal juba pool aastat destileeritud vesi kasutusel ja kõik ok
5l maksis 45kr
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
29.05.2006 14:26:35
|
|
|
ma olude sunnil lasen praegult tavalise puurkaevu veega... nädal aega juba, peaks ruttu mingit tosooli sisse panema aga pole võtta hetkel kuskilt, istun saaremaa metsas
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2002
|
29.05.2006 14:45:20
|
|
|
| q321 kirjutas: |
ma olude sunnil lasen praegult tavalise puurkaevu veega... nädal aega juba, peaks ruttu mingit tosooli sisse panema aga pole võtta hetkel kuskilt, istun saaremaa metsas  |
Kas sa kardad öökülmasid või milleks Tosool praegu?! Lase edasi puhta kaevuveega, see on lisanditega võrreldes märksa parem soojusjuht.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
29.05.2006 14:53:50
|
|
|
| keegi-Hannes kirjutas: |
| q321 kirjutas: |
| ma olude sunnil lasen praegult tavalise puurkaevu veega... nädal aega juba, peaks ruttu mingit tosooli sisse panema aga pole võtta hetkel kuskilt, istun saaremaa metsas :D |
Kas sa kardad öökülmasid või milleks Tosool praegu?! Lase edasi puhta kaevuveega, see on lisanditega võrreldes märksa parem soojusjuht. |
vaevalt keegi etüülglükooli parema jahutuse pärast lisab
pigem on see ikka selleks, et uus elu voolikus ei tärkaks
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marttisiitsman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.03.2003
|
30.05.2006 09:25:45
|
|
|
Kust konkreetselt saaks selliseid?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
30.05.2006 20:02:02
|
|
|
Ja kogu see eelnev jutt jahutab ilgelt vedelalt systeeme.
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
30.05.2006 23:53:33
|
|
|
| riisaar kirjutas: |
| Ja kogu see eelnev jutt jahutab ilgelt vedelalt systeeme. |
Kiiduväärt tähelepanek 8)
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
30.05.2006 23:55:00
|
|
|
ja kesse nii süütu on,et pole ot kunagi teinud
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oioi
HV veteran

liitunud: 15.04.2002
|
31.05.2006 00:05:48
|
|
|
| ozooner kirjutas: |
ja kesse nii süütu on,et pole ot kunagi teinud  |
Veel parem tähelepanek 8)
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
236 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
31.05.2006 14:14:52
|
|
|
Targutamise asemel võiksid hoopis sellele küsimusele vastata
Hindadel pole muidu viga kui km-i sisaldavad.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Iron miki
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2004
|
31.05.2006 14:22:52
|
|
|
Niih, midagi siis teemaga ka seotut :
Pildil siis minu süsteem, näha on ka enda tehtud põhjasilla plokk, millel nüüdseks on valge akrüüli asemele pandud läbipaistev silikon.
Kuna mobo otseselt põhjasilla tempi ei näita siis otsest temperatuuri erinevust õhkjahutusega välja ei oska tuua aga systemi temp. mille andur peaks kusagil mobol olema , langes üle 10 kraadi. Millalgi kui viitsin siis panen sinna pleksi külge ka ledi , pildil on ka näha et ledi jaoks on pleksil juba koht ka valmis tehtud
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
31.05.2006 15:24:05
|
|
|
led pane külje pealt,praegu naguinii see ledi valgus läheb vastu nb plokki.Muidu mulle täoitsa meeldib,mis plokk sul video küljes on?emme küljes on veel mosfetitel radikad?
ja ot:ModiKomP,kui sa loeksid mu teksti,siis ma ei öelnud midagi konkreetselt sinu hindadest.on lihtsalt sellinne "mood"selliseid hindu panna.ja kui äri õitseb,siis miks ka mitte.
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Iron miki
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2004
|
31.05.2006 15:30:04
|
|
|
| tsitaat: |
| led pane külje pealt,praegu naguinii see ledi valgus läheb vastu nb plokki.Muidu mulle täoitsa meeldib,mis plokk sul video küljes on?emme küljes on veel mosfetitel radikad? |
Led lähebki külje pealt. Video küljes on zalmani käkerdis, pole just kõige parem aga see eest odav. Mobo mofetitele panin jah radikad, muidu need mosfetid läevad seal ikka jõhkralt kuumaks( ikka 80 kraadi ja üle ilma radikateta) , radikatega on loadis u. 65 - 66 kraadi.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
31.05.2006 15:36:46
|
|
|
| Iron miki kirjutas: |
Video küljes on zalmani käkerdis, pole just kõige parem aga see eest odav. |
ei ütleks et see käkerdis kuidagi oleks Zalman teeb ikka kvaliteetseid tooteid aga hind on ka vastav vahest
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Iron miki
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2004
|
31.05.2006 15:41:19
|
|
|
| MoosiVaras kirjutas: |
| Iron miki kirjutas: |
Video küljes on zalmani käkerdis, pole just kõige parem aga see eest odav. |
ei ütleks et see käkerdis kuidagi oleks Zalman teeb ikka kvaliteetseid tooteid aga hind on ka vastav vahest |
kui tema perfi võrrelda teiste video plokkidega, nt kasvõi selle thermaltake oma mis ordis alla 400 maksab , siis ta on ikka suht nõrguke. Aga noh alumiiniumilt ja nõnda väikestelt mõõtmetelt ei olegi vast mõtet rohkem oodata
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mogo
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2002
|
31.05.2006 17:06:22
|
|
|
| Iron miki kirjutas: |
|
See vasktoru nurk on selleks, et voolik kokku ei murduks, eks ole?
Kas voolikut oli nurgast raske läbi ajada?
Mis vooliku välisläbimõõt ja vasknurga siseläbimõõt on?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Iron miki
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2004
|
31.05.2006 17:19:13
|
|
|
| mogo kirjutas: |
| Iron miki kirjutas: |
|
See vasktoru nurk on selleks, et voolik kokku ei murduks, eks ole?
Kas voolikut oli nurgast raske läbi ajada?
Mis vooliku välisläbimõõt ja vasknurga siseläbimõõt on? |
Selleks jah et voolik ei murduks. Voolik on 3/8 tolli ehk 9,5mm seest ja 13mm väljast. Sellest vaskpõlvest ei olnud eriti raske läbi saada voolikut aga samasugusest aga 3mm lühemast jällegi ei saand voolikut läbi , eks seda ostes peab poes vooliku jupiga proovima ( selle vaskpõlve siseläbimõõtu ei oska öelda sest ta on otstest laienev ja suht raske öelda palju ta seest on)
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revage
HV veteran

liitunud: 29.02.2004
|
01.06.2006 13:38:43
|
|
|
Evil1923, sul video mõnusalt kaldes
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
10 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
01.06.2006 14:34:15
|
|
|
| Revage kirjutas: |
| Evil1923, sul video mõnusalt kaldes |
Njah, mis teha kui plokk kaalub ka korralikult ja asi on laua peal. Midagi hullu küll ei juhtu.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
01.06.2006 15:26:43
|
|
|
| Evil1923 kirjutas: |
| Revage kirjutas: |
| Evil1923, sul video mõnusalt kaldes |
Njah, mis teha kui plokk kaalub ka korralikult ja asi on laua peal. Midagi hullu küll ei juhtu.  |
niisama jah mitte... aga peamine, et asjale miski vastu ei käi, kui PC sisse lülitatud...
kergemal juhul pääsed sellega, et monitor viskab pildi tasku... raskemal, jääd videokast ilma
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
01.06.2006 18:11:28
|
|
|
Palun mitte teha siia teemase enam poste mis ei ole seotud vesijahutusega. Selleks et firmat kiita või laita on "Arvutifirmad" all see võimalus olemas.
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
03.06.2006 23:33:58
|
|
|
Kuulge, kas on normaalne see, et kui mul on mingi paari liitrine reservuaar pumbaga + mingi salongiradikas(vasest) + aquariuse II radikas ja zalmani plokk ning temp on idles kuskil 33*C, kuid kui vatti saab, siis kuskil 3-4sekundi jooksul hüppab temp 59*C'ni ja sealt edasi vaikselt kuni 69kraadini, kui prose kasutus kuskil 100% läheduses.. kuidas see saab olla?
Proseks on Pentium 4 2.8Ghz @3.1Ghz HT
Ma tean, et mul on palav prose (õhkjahutusega kuni 80*C), kuid vesijahutus peaks ju ikka ära jahutama selle ???
Plokk on endaarust korralikult peale pandud, termopasta on puhtalt pandud ja puha.. tuba ka pole eriti soe
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Iron miki
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2004
|
04.06.2006 09:36:34
|
|
|
| q321 kirjutas: |
Kuulge, kas on normaalne see, et kui mul on mingi paari liitrine reservuaar pumbaga + mingi salongiradikas(vasest) + aquariuse II radikas ja zalmani plokk ning temp on idles kuskil 33*C, kuid kui vatti saab, siis kuskil 3-4sekundi jooksul hüppab temp 59*C'ni ja sealt edasi vaikselt kuni 69kraadini, kui prose kasutus kuskil 100% läheduses.. kuidas see saab olla?
Proseks on Pentium 4 2.8Ghz @3.1Ghz HT
Ma tean, et mul on palav prose (õhkjahutusega kuni 80*C), kuid vesijahutus peaks ju ikka ära jahutama selle ???
Plokk on endaarust korralikult peale pandud, termopasta on puhtalt pandud ja puha.. tuba ka pole eriti soe |
mis vendid sul seal radikate peale on? ja kui see temp sul ikka niivõrd suure hüppega tõuseb siis on kaks varianti
1. kas sul on see plokk siiski halvasti paigaldatud
või 2. zalmani plokk ongi niivõrd halva perfiga aga seda 2. varianti ma ei tahaks eriti ise uskuda
ja igaks juhuks küsin ka et mis pump sul on? järsku jääb nõrgaks
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
04.06.2006 10:07:54
|
|
|
nõrgaks mitte ei jää... mingi akvaariumi pump 21W ja mingi 1200l/h
radikate peal pole vente ... passiiv
ma ei tea, enda arust panin ploki küll korralikult peale.. vanasti (2 ja pool aastat tagasi), kui ostsin, siis stockis hüppas ka niimoodi, vahepeal oli veel mingi parem õhkjahutus, siis hüppas ka... nüüd vesijahutusega... Zalmani plokk on vasest põhjaga ja peegelsile. kunagi beestingust ostetud.
äkki näitab sensor aiateibaid, kuid miks ta peaks?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
04.06.2006 10:35:00
|
|
|
aga lase tal kauem töötada sellise tempi juures ja katsu käega plokki,peaks aru saama küll kui väga kuum on.
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
04.06.2006 10:49:16
|
|
|
IHS-core kontakt halb?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
04.06.2006 11:02:56
|
|
|
Ma lasin nüüd 15 minti täisvõimsusel, temp hüppas kohe 59kraadini ja siis tiksus seal 60-61kraadi vahel... hetkel üle 61 ei läinud, plokk on leige..
nagu koormuse maha võtsin kukkus kohe 35*C peale
ja mis asi see IHS-core kontakt on?
kasutasin CPUKiller3'e
http://www.cpukiller.com/index.html
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
04.06.2006 11:49:35
|
|
|
| UrmoZ kirjutas: |
| peale tuuma kaitsmise, jaotab IHS soojust oma pindalale laiali... kuid siiski vähendab soojusjuhtivust, võrreldes "naked" cpu-ga |
_________________ In Heaven an angel is nobody in particular. |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
04.06.2006 12:32:27
|
|
|
st mingi kaitseplate cpu peal ?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
04.06.2006 12:40:34
|
|
|
| q321 kirjutas: |
st mingi kaitseplate cpu peal ?  |
No jah mingil määral kaitseb, aga eelkõige on soojuse laiali kandmiseks mõeldud..
_________________ In Heaven an angel is nobody in particular. |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbit
HV Guru
liitunud: 27.04.2004
|
04.06.2006 12:42:24
|
|
|
pigem ikka kaitseks, need juba suht pehmed, soojuse eesmärgil oleks ikka eelistatum otse core peal.
_________________ DVD is da 4483MB :-/)
|OSTAN|-> T43 pikk jahutus |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
230 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
04.06.2006 12:55:37
|
|
|
nää, ei julge vist sellega möllama hakata, ikkagi kõige kallim komponent arvutis... : |
kas see käib siis lihtsalt sealt pealt ära vm?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
04.06.2006 13:08:55
|
|
|
| q321 kirjutas: |
kas see käib siis lihtsalt sealt pealt ära vm? |
ega ta nii lihtsalt ei käi midagi. Ettevaatlikult pead iletiga või mingi väga terava servaga esemega surama seal rahulikult siis vast tuleb maha, aga mina ei näe eriti sellel mõtet ja vaevalt, et see sellest IHS-st tingitud on. Viska parem radikale ventikad peale...
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
04.06.2006 13:29:42
|
|
|
kisub küll rämedaks OTks, aga kisu ikkagi plokk maha, pane uuesti termopasta ja kinnita plokk korralikult tagasi
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
04.06.2006 13:44:05
|
|
|
Poleks ka paha jah ventidega katsetada...120 vent radika peale madalatel pööretel puhuma ja vaata mis juhtub..
_________________ In Heaven an angel is nobody in particular. |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ozooner
HV veteran

liitunud: 02.05.2005
|
04.06.2006 14:32:25
|
|
|
| temp kindlalt ei lollita?suht ebanormaalne,et 2-3l vett kõetakse üles 3-4 sekiga.isegi veekeetjad jäävad alla.
|
|
| Kommentaarid: 158 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonu89
HV veteran

liitunud: 08.03.2004
|
04.06.2006 15:11:27
|
|
|
Mis temp biosest näitab..?
_________________ In Heaven an angel is nobody in particular. |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
04.06.2006 15:30:29
|
|
|
| ega vesi ei köeta üles, vesi lihtsalt ei suuda seda soojust nii kiiresti ära kanda. Ei viitsi biossi praegult ronida.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mogo
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2002
|
04.06.2006 20:09:37
|
|
|
| q321 kirjutas: |
| ega vesi ei köeta üles, vesi lihtsalt ei suuda seda soojust nii kiiresti ära kanda. Ei viitsi biossi praegult ronida. |
Ise ju vastasidki oma küsimusele.
Kui plokk on korralikult peal, pump ajab vett korralikult ringi, siis ei jää ju muud võimalust, kui et plokk ise on kehvapoolne.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KENWOOD
HV Guru

liitunud: 01.03.2004
|
04.06.2006 20:30:18
|
|
|
| mm arvan et kas plokk valesti peal (10% võimalus) või panevad andurid segast (85% võimalus) või 5% midagi muud
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
q321
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2005
|
05.06.2006 00:44:25
|
|
|
noh, ma mõtlesin just, et mille poolest minu jahutus kehvem on, kui teistel, et temp nii kõrgele tõuseb.. aga eks need andurid siis jamavad, võiks tegelikult millalgi proovida sama prose mingi teise emaplaadi peal ja siis vaadata, mis tembid on..
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
05.06.2006 02:04:20
|
|
|
Hüpe näitab ainult core-ploki kontakti ja ei midagi muud. See on siis core-ihs-termopasta-plokk sirgelt peal. Kui üks neist ühendustest vigane siis hüppabki. näiteks plokk kõver või liivatera vahel.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
allar4
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|