Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Linux & UNIX »  Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 29, 30, 31  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.05.2006 16:42:32 vasta tsitaadiga

Mis õigustega on /dev/dsp ja /dev/sound/dsp?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 14.05.2006 16:50:48 vasta tsitaadiga

/dev/dsp
lrwxrwxrwx 1 root root /dev/dsp -> sound/dsp

/dev/sound/dsp
crw-rw---- 1 root audio

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.05.2006 16:55:57 vasta tsitaadiga

Võid proovida ehk mõne teise mootoriga mängib paremini.
Samuti võid proovida kas praegu kasutatav mootor muus programmis ka töötab. Näiteks kui kasutad Xinet siis kas filme saab vaadata.

Praegune jutt muidugi eeldab et "ei tööta" tähendab et käivitub kuid häält ei tee. Kui see tähendab midagi muud siis räägi lähemalt.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 14.05.2006 17:05:28 vasta tsitaadiga

Kui käivitada amarok, siis tuleb amaroki splash ja kde aken ülaloleva teksiga ette.
Kde akna all on "ok" nupp, millele vajutades kaovad amaroki splashi aken ja kde aken.

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.05.2006 17:09:29 vasta tsitaadiga

Mis mootorite toega sul amarok kompileeritud on?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 14.05.2006 17:17:57 vasta tsitaadiga

USE="gstreamer kde opengl"

roodul on olemas xine ja GStreamer 0.10 engine'd
Rooduna amarok töötab!

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.05.2006 17:24:56 vasta tsitaadiga

Mis engine't amarok tavakasutaja all kasutab?

Kui õieti mäletan siis amarok tahtis gstreamer 0.8 versiooni. Ise kasutan Xinet ning see teeb oma tööd vägagi edukalt.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 14.05.2006 17:35:43 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Mis engine't amarok tavakasutaja all kasutab?

Ei tea. Ei näe. Ei saa vaadata.

Ho Ho kirjutas:
Kui õieti mäletan siis amarok tahtis gstreamer 0.8 versiooni. Ise kasutan Xinet ning see teeb oma tööd vägagi edukalt.

Portage lasi gstreameri 10 versiooni peale...

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.05.2006 17:52:23 vasta tsitaadiga

AMD kirjutas:
Portage lasi gstreameri 10 versiooni peale...
Kas amarok'i emergemise ajal või hiljem süsteemi uuendades? Kui 1.0 peale lasti siis kas uuendati või lasti teise slotti?

Mul endal olid samuti kunagi mingisugused probleemid gstreameriga. Vahetasin xine peale ning enam probleeme polnud.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 14.05.2006 17:57:17 vasta tsitaadiga

amarokil polegi xine USE flagi icon_confused.gif
emerge amarok lasi gstreamer 10 peale.

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.05.2006 18:50:11 vasta tsitaadiga

Ei ole jah kuid kui sul on xine-lib installitud siis peaks xinet valida saama
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 14.05.2006 18:52:54 vasta tsitaadiga

Panin vanema amaroki peale.
Kõik töötab. icon_smile.gif

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deadmeat
HV kasutaja
deadmeat

liitunud: 05.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2006 19:08:52 vasta tsitaadiga

kas konqueroriga saab näitama panna mp3 faili aristi/titlet/album/genre/duration/quality jne. nagu windoosal? View-> Show Details alt küll midagi ei leidnud.
Ning veel huvitaks kui vaadata mp3 faili propertist, siis ta võiks seal näidata kaa neid samu asju
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.05.2006 19:34:01 vasta tsitaadiga


Konquerorile on mingid pluginad. Täpset ebuildi nime ei mäleta.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 14.05.2006 20:19:22 vasta tsitaadiga

Mina ja minu probleemid...
Üritan faile ühelt partitsioonilt teisele kopeerida.
cp -a /mnt/ketas1/* /mnt/ketas2/

Tulemus
cp: cannot stat `./failinimi': Input/output error

Mõlemad reiserfs failisüsteemid.
Peale erroreid fsck.reiserfs leiab, et /dev/ketas2 failisüsteem on kannis.
fsck.reiserfs --fix-fixable /dev/ketas2 ja ketas saab korda...
Kopeerimisel aga juhtub ikka sama jama ja failisüsteem läheb ka piixu.

See postitus ei kõlba kohe üldse mitte siia teemasse... icon_confused.gif

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
deadmeat
HV kasutaja
deadmeat

liitunud: 05.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2006 08:14:49 vasta tsitaadiga

emerge kdemultimedia on selle nimi, kuid asi võiks olla confitav, et saaks osi lahtreid ära kaotada
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 15.05.2006 09:38:29 vasta tsitaadiga

AMD, mulle jääb mulje, et su ketas hakkab puu taha minema. vaata ega dmesg-is midagi kahtlast pole....
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 15.05.2006 11:20:57 vasta tsitaadiga

Kopeerisin nüüd ühe suure faili sinna partitisoonile ja probleeme polnud.
Üritasin /usr/lib katalooma teisele partitsioonile panna...
Kas viga võib olla symlinkides? Kusagilt lugesin, et see võib probleeme tekitada...

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.05.2006 11:44:44 vasta tsitaadiga

Symlinkidega võib probleeme olla küll.
Näiteks ükskord üritasin oma /usr kataloogi teisele partitsioonile kopeerida ning too hakkas nurisema et praktiliselt kõik /usr/* kataloogid on omadega metsas. Ainsana töötas X11R6. Tükk aega jamasin enne kui aru sain et mitte kõik nood kataloogid pole symlingid vaid hoopis too ainsana töötav kataloog pidi sisaldama symlinke noile füüsiliselt eksisteerivatele kataloogidele mis miskipärast olid muutunud mittefunktsionaalseteks symlinkideks icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2006 11:51:09 vasta tsitaadiga

Selliseid liigutusi peaks tariga tegema.Kopile on vaja persetäis lippe juurde panna, et ta symlinkidega õigesti käituks, failide permissionid õigeks jätaks ja mida kõike veel.
_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
colin07
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2006 12:02:20 vasta tsitaadiga

Lasin siis gentoo ilma internetita, Live CD-d kasutades, peale.(on ikka kõvasti mugavam, installeerida kui enne). Nüüd on root-i passwordiga jama. Ise olen nagu kindel, et panin selle passwordi, aga võta näpust, süsteemis ei saa mitte midagi teha. Huvitav on veel see, et ma muutsin, viisi kuidas süsteemi sisse logitakse. (sisse logib nüüd automaatselt, enne oli vaja sisestada nimi ja password) Te võite kontrollida, aga minu arust nõuti selleks toiminguks root-i passwordi??
Seega praegu olukord, kus ma tõenäoliselt pean süsteemi uuesti peale laskma, ja mõtlema, mis ma valesti tegin või on kuidagi võimalus parandada??
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.05.2006 12:15:06 vasta tsitaadiga

Mida sul teha vaja on? Root password ära muuta?
Boodi livecd pealt üles, chroodi nagu handbookis ning vaheta passworde palju tahad. Rooduna ikka tavaline #passwd, teiste kasutajatega #passwd username

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 15.05.2006 13:29:04 vasta tsitaadiga

jälle targem... ei teadnudki et cp linkidega läbi ei saa...
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 15.05.2006 13:47:18 vasta tsitaadiga

Mismoodi ma selle asja siis kopeerima peaks?

tar -cf /mnt/sda2/aaaaaa.tar /usr/lib/*
cd /mnt/sda2
tar -xf ./aaaaaa.tar

Faili lahtipakkimisel tekkisid failid /mnt/sda2/usr/lib/ kataloogi.
Kuidas saada failid /usr/lib kataloomast /mnt/sda2', mitte /mnt/sda2/usr/lib'i?

Death asi ei ole vist cp's, vaid failisüsteemis.

Kuidas amarok mms:// striimi mängima panna?

_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.05.2006 14:01:59 vasta tsitaadiga

Tar'iga kopeerimisest: http://gentoo-wiki.com/TIP_Fast_Copy
AMD kirjutas:
Kuidas amarok mms:// striimi mängima panna?
Lisad uue raadiovoo?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2006 17:48:47 vasta tsitaadiga

kas kde paneelile on saada mingit sorti harware monitori(nagu gnomel) mis näitaks numbrites mem,ketta,prose kasutust
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2006 17:52:17 vasta tsitaadiga

Oli küll minu mälu järgi aga pooltki nii mugav
_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.05.2006 17:57:37 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
kas kde paneelile on saada mingit sorti harware monitori(nagu gnomel) mis näitaks numbrites mem,ketta,prose kasutust
Paremklõps-> lisa applett-> Süsteemi valvur

Hetkel pole ma veel aru saanud kuidas seal confida näidatavaid parameetreid.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2006 21:17:33 vasta tsitaadiga

sytem guard näitab mul mingit värvilis jura icon_confused.gif vaja,et lihtsalt mustad numbrdi olek ee,ilma tausta jms jamata
lisaks vaja,et konqueror näitaks filmide thumbnailie
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2006 21:23:23 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
sytem guard näitab mul mingit värvilis jura icon_confused.gif vaja,et lihtsalt mustad numbrdi olek ee,ilma tausta jms jamata

man top thumbs_up.gif

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 17.05.2006 21:25:45 vasta tsitaadiga

Filmide thumbnailide jaoks oli vaja mingisugust konquerori plugina paketti või kdemultimeedia mingit asja, täpselt ei mäleta.

Taskbarile olen ma mingi väega saanud küll koormust näitavaid numbreid kuid paraku ei mäleta kuidas. Kindlasti leiad midagi kde-look/apps lehelt.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 14:21:32 vasta tsitaadiga

thumbnailid ok
PS.
vana kala:
digweed kirjutas:

tvtimel on üleval-all rõvedad mustad ribad icon_evil.gif http://www.zone.ee/digweed/stuff/ribad.png

gnome all pilt ok
+
rebootides või turn of comp. saan errori (põhjustavad kicer ja karamba)
http://www.zone.ee/digweed/stuff/crash.png
This backtrace appears to be of no use.
This is probably because your packages are built in a way which prevents creation of proper backtraces, or the stack frame was seriously corrupted in the crash.

(no debugging symbols found)
Using host libthread_db library "/lib/libthread_db.so.1".
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
(no debugging symbols found)
[Thread debugging using libthread_db enabled]
[New Thread -1230734576 (LWP 10028)]
0xffffe410 in ?? ()
#0 0xffffe410 in ?? ()
#1 0xbfc14d28 in ?? ()
#2 0x00000000 in ?? ()
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 14:42:00 vasta tsitaadiga

Crash - Proovi gcc optimiseerimisi vähendada, -O3 asemel -O2 jne.
Kui abi pole, saad -fomit-frame-pointeri eemaldamisel vähemalt debugida ja backtrace tööle, sealt edasi juba bugreporti poole vaadata.

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 14:45:26 vasta tsitaadiga

selliene ta on CFLAGS="-march=prescott -O2 -fomit-frame-pointer -mmmx -msse2 -msse3 -mfpmath=sse -pipe"
kui muudan siis pean ka emerge -e worldi ära tegema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 18.05.2006 14:50:00 vasta tsitaadiga

digweed, jah.
_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 15:00:37 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif ok
lihtsam / part. uus süsteem peale panna icon_smile.gif õnneks home eraldi ja midagi kaduma ei lähe
sai mingi aeg üritatud kuid ohtralt einevaid erroreid icon_smile.gif + palju downloadi.kärpisin küll use flage aga abi ei olnud
see jama õhus veel
digweed kirjutas:

lisaks tvtimel on üleval-all rõvedad mustad ribad icon_evil.gif http://www.zone.ee/digweed/stuff/ribad.png
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.05.2006 15:09:12 vasta tsitaadiga

See:
CFLAGS="-march=prescott -O2 -fomit-frame-pointer -mmmx -msse2 -msse3 -mfpmath=sse -pipe"
on identne sellega:
CFLAGS="-march=prescott -O2 -fomit-frame-pointer -mfpmath=sse -pipe"

Iseenesest ainus kahtlust äratav punkt on mfpmath mille ma igaks juhuks ära koristaksin. Alla GCC4.1 toob see enamasti kaasa kehvema ja/või bugise koodi.

Btw, miks sa nii vana KDE versiooni kasutad? Kasutan 3.5 alates hetkest kui see mitu kuud tagasi portagesse jõudis ning minu arvates on see üsnagi stabiilne.

Tolle tvtime kohta ei oska ma midagi öelda. Võibolla resolutsioonid ei klapi?

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 15:21:07 vasta tsitaadiga

kde`s uus veel icon_smile.gif väga kottigi ei teagi milline uus jms icon_smile.gif
läks lihtsalt emerge kde pääle
selline peaks ok olema CFLAGS="-march=prescott -O2 -pipe -fomit-frame-pointer" ?
gcc jääb 3.4.5
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.05.2006 15:28:19 vasta tsitaadiga

peaks olema jah üsna korralik ning mitte üle pingutatud.
Oleks sul GCC 4.1 siis võiks veel paar flagi juurde panna.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 15:30:12 vasta tsitaadiga

selge pilt.
aga viska mulle package.keywords vms.et saaks panna uue kde(teen clean installi)
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 18.05.2006 15:36:37 vasta tsitaadiga

digweed, ACCEPT_KEYWORDS="~x86" emerge kde
_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.05.2006 15:39:12 vasta tsitaadiga

pead õhtuni kannatama, töö juures sai kunagi ammu installitud mingi versioon ning pole tükk aega jõudnud seda uuendada icon_smile.gif
Tegelt kui õieti mäletan siis ega mu kodusest failist vist ka erilist kasu pole kuna vist kasutasin ~x86 keywordi make.confis.

Põhimõtteliselt peaks saama kasutada ka wikis olevat skripti: http://gentoo-wiki.com/HOWTO_KDE_Desktop_for_the_end-user
alalõik Unstable KDE

[edit]
Midagi on ka siin: http://gentoo-wiki.com/HOWTO_Update_KDE_3.3_to_KDE_3.4#Unmasking_all_KDE_3.4.2F3.5_packages

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 15:42:20 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
selge pilt.
aga viska mulle package.keywords vms.et saaks panna uue kde(teen clean installi)

http://forums.gentoo.org/viewtopic-p-2896522.html#2896522
... ainult copy-paste vaev icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.05.2006 15:50:59 vasta tsitaadiga

Üks variant oleks KDE läbi kuroo emergeda ning tollel lasta siis keyworde vastavalt vajadusele mudida. Ma pole seda küll 0.8'ga proovinud kuid 0.7 seerias tähendas see iga paketi kohta üht nupuvajutust. Kuna KDE on üks ilgelt suur kolakas siis tähendab see täieliku installi korral ~300 nupuvajutust. Võibolla on uuemas Kuroos asjad lihtsamaks tehtud
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 16:01:37 vasta tsitaadiga

... aga milleks ? eile installisin selle listi alusel, mille saab mu eelmise posti lingilt, ühe KDE ja kõik toimis kenasti ja ilmselt jääb ka edaspidi toimima, kui soov KDE ja tema komponente kasutada ~x86 võtmega icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 19:07:59 vasta tsitaadiga

DigeBeni selle asusel emerge kde,kdebase-startkde vms?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2006 19:13:57 vasta tsitaadiga

... mõh ? midagi ei saanud aru icon_confused.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.05.2006 19:23:25 vasta tsitaadiga

Ma arvan et ta mõtles "alusel".
Tolles listis oli suts alla 200 paketi, kde-base kataloogis on aga 324 paketti. Kui paljud sealt listist puudu olla võivad, ei tea.
Mina isiklikult soovitaks emergeda kdebase-startkde, konsole, konqueror ja kate ning siis hakata vaatama mida oleks vaja juurde emergeda.
Loomulikult kui ei taha modulaarset KDE'd siis käivad asjad teisiti ning sellist peenet tükeldamist ei saa teha.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AMD
HV veteran
AMD

liitunud: 29.07.2003




sõnum 18.05.2006 19:28:08 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Mina isiklikult soovitaks emergeda kdebase-startkde, konsole, konqueror ja kate ning siis hakata vaatama mida oleks vaja juurde emergeda.
Täpselt nagu mina icon_biggrin.gif
_________________
From now on, the forum is owned by AMD.That means that you are NO LONGER allowed to talk about, or even mention *ntel.
Kommentaarid: 335 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 145 :: 3 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2006 23:47:22 vasta tsitaadiga

kde/konqueror 3.4.3 sain ftp.toru.hot.ee pea kohe sisse.3.5.2 ei saa kuidagi ligi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Linux & UNIX »  Küsimused/vastused seoses Gentoo Linuxiga mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 29, 30, 31  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.