|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
07.03.2006 17:14:28
|
|
|
Nu lepingu lõpetamine on ikka selline asi mis peab korrektselt käima, mitte lihtsalt maili teel - tahan naabrimehele jama keerata, saadan tema nimel maili et lõpetage leping. Nii ei saa ju.
Nende poolt oli muidugi nõme niimoodi kuu lõpuni vastusega venitada, aga kuidas tulla selle peale üldse et meili teel võiks lepingut lõpetada...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blas
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
07.03.2006 17:28:22
|
|
|
lepingu lõpetamise soovi aktsepteeritakse ka kirja või faksi teel saadetuna. taaskord maksab üldtingimusi lugeda.
vastastikuse nõusoleku eeldust lepingu lõpetamiseks ei usu:)
_________________ The truth is out there |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gene
Piiratud kasutaja

liitunud: 21.04.2005
|
07.03.2006 18:43:42
|
|
|
Oeh ma mõtlesin, et annan neile lihtsalt oma soovi edasi.
"Soovime lepingut lõpetada" Aga nemad lihtsalt vastasid, et interneti teel ei sa seda teha.
Mitte, et nad oleks vastanud kuidas või kus seda teha saab.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somekas
HV vaatleja
liitunud: 03.02.2005
|
07.03.2006 19:48:47
|
|
|
täna Starmani klienditeenindus oli küll tasemel
kuna vahetasin arvutit ja net kadus, siis esimese korraga sain infotelefonile löögile ja nende poolt kiire reageering ning voila net olemas. huvitav asjaolu oli selles, et ei pidanud isegi oma aadressi ütlema (igaksjuhuks küsisin üle, et nad ikka minu aadressist räägivad ja selgus, et jah).
Seega kuna märts on teeninduse kuu, siis minu poolt Starmanile 5 pluss
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
07.03.2006 23:00:52
|
|
|
somekas, samas oleks piisanud kui sa ise oleks oma modemile restardi teinud 8)
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gene
Piiratud kasutaja

liitunud: 21.04.2005
|
07.03.2006 23:06:21
|
|
|
OT: aga mulle tundub, et starman on nagu k-salong.
Asjad toimuvad kuidas kunagi.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blas
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
07.03.2006 23:09:59
|
|
|
| somekas kirjutas: |
(y) täna Starmani klienditeenindus oli küll tasemel :D
kuna vahetasin arvutit ja net kadus, siis esimese korraga sain infotelefonile löögile ja nende poolt kiire reageering ning voila net olemas. huvitav asjaolu oli selles, et ei pidanud isegi oma aadressi ütlema (igaksjuhuks küsisin üle, et nad ikka minu aadressist räägivad ja selgus, et jah).
Seega kuna märts on teeninduse kuu, siis minu poolt Starmanile (y) 5 pluss |
sul hirmus ei hakanud:D isegi aadressi ei kysita, ise teavad, et kes ja kust :lol:
_________________ The truth is out there |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somekas
HV vaatleja
liitunud: 03.02.2005
|
08.03.2006 09:45:15
|
|
|
TO raiku tegin ka ise restardi, ei mõikand. kuna eelnev kogemus oli starmani infotelefonist muusikat kuulata päris mitu minutit, siis tegin kõik minust sõltuva, et sinna helistada ainult viimases hädas.
to blas. kui sa nii tark oled ehk, siis seletad mismoodi nad minu aadressi kätte said. leping pole minu nimel, lepingus sisalduvad tel nr on teine ja ainuke kontakt on sinna üks kord helistatud minu telefonil.
ei usu et sateliit mind jälgib . pole nii tähtis isik kelle tegemisi luurata
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aarnet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003
|
08.03.2006 09:59:05
|
|
|
Jaanuari alguses kolisin Elioni korrusmaja interneti peale. Kui asi töötas, logisin Starmani weebil sisse ja lõpetasin lepingu ära. Paari päeva pärast tegin seda uuesti. Paari päeva pärast saatsin neile e-maili, et milles asi ja miks nad mu lepingut ära ei lõpeta. Vastuseks sain maili, kus kirjutati, et vabandavad hilise vastuse eest ja leping on lõpetatud esimesest korrast, kui ma seda Starmani weebilehe kaudu tegin.
Seega saab lepingut lõpetada küll, tagasiside on lihtsalt uimane.
_________________ -- Aarne bloog -- |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blas
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
08.03.2006 10:11:04
|
|
|
| somekas kirjutas: |
to blas. kui sa nii tark oled ehk, siis seletad mismoodi nad minu aadressi kätte said. leping pole minu nimel, lepingus sisalduvad tel nr on teine ja ainuke kontakt on sinna üks kord helistatud minu telefonil.
ei usu et sateliit mind jälgib :lol: . pole nii tähtis isik kelle tegemisi luurata |
ähh, ega ma paha pärast. starman salvestab infotelefoni kõnesid, mine tea mis andmed neil veel on, mille abil sind ära tuvastati:)
_________________ The truth is out there |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
08.03.2006 10:52:47
|
|
|
| minu teada kasutab starmani teenindus (ja ka mitmete teiste firmade teeninduskeskused) süsteemi, kus tuvastatakse sissetuleva telefoninumbri number ja kui see eelnevalt on lisatud kellegi kliendikontaktile (lihtne andmebaasipäring ju tegelikult; äkki ongi see üks kord helistatud), siis oskab süsteem ise avada antud kliendi kausta. tegelikult on mugav asi: ei pea alati aadressi üle küsima ja säästetakse kõvasti aega.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
green
HV veteran
liitunud: 20.06.2003
|
16.03.2006 22:04:23
|
|
|
http://www.pohjarannik.ee/modules.php?name=News&file=article&sid=2451 vot selline apsakas oli neil seekord, ise ainult tv paketi kasutaja, aga paar sõpra kasutavad nii neti-telefoni kui tv teenust ja neil ka pold järgmine hommik signaali, siis sai helistatud neile ja uuritud milles küsimus ja sai küsitud ka selle kohta kas see ka kompenseeritakse, siis vastuseks tuli et kirjutage avaldus ja siis alles otsustatakse...no mille kuradima pärast peab klient jooksma ja krt teab kuhu kohta mingit avaldust kirjutama, eriti veel sellises mastaabis rikke puhul, samuti ei kuulnud ma vabandust ja ei loe ka seda välja antud artiklist...rääkimata nende kodulehest kust pole peale kallinevate hindade muud lugeda.
See on see et pole enam konkurentsi
_________________ Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!? |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
16.03.2006 23:19:07
|
|
|
Starman hakkas Tartus näitama PimpTV-d
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gene
Piiratud kasutaja

liitunud: 21.04.2005
|
17.03.2006 15:05:52
|
|
|
Tallinnas näitab juba ammu
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
17.03.2006 18:27:34
|
|
|
te pole seal tartus millegist ilma jäänud...
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
17.03.2006 19:23:05
|
|
|
| wirx kirjutas: |
| te pole seal tartus millegist ilma jäänud... |
inimesed tahavad pimpi näha otse, mitte läbi ärapanija 8)
_________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
| Kommentaarid: 841 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
638 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
25.03.2006 03:25:41
|
|
|
klge. mul see digi-tv ei tööta korralikult. st jõnksutab ja nagu "jääb kinni" pilt kui ka heli. et kellelgi sama probleem???
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
25.03.2006 09:07:01
|
|
|
| Eile töötas.Täna ka.Öösel ei vaadanud muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
25.03.2006 16:34:16
|
|
|
| -Margus- kirjutas: |
| Eile töötas.Täna ka.Öösel ei vaadanud muidugi. |
meibi siis digi-boxis viga....
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
26.03.2006 18:44:24
|
|
|
Kas kellelgi veel digiboxiga analoogseid kalasid esineb?
Karp siis Humax CX-FOX C II nagu vist enamusel.
Soft: FFCCX 1.00.03, alglaadimise soft: H6.43, uuendus: 23 DEC 2005.
Vaatasin, et FinnSat'i lehel pakuti juba ka uuemat versiooni - Soft: FFCCX 1.00.10, alglaadimise soft: H6.44, uuendus: 24 FEB 2006.
Probleemid sellised:
* Kellaaeg ja koos sellega saatekava jääb pidevalt taha, avitab välja/sisse lülitamine.
* Volume'i muutmisel ei tule vahest vastavad OSD riba ette.
* Vahest subtiitrid jäävad kinni ja siis mõne ajapärast jooksevad kiirelt järgi.
* Kohati viskab ette kirja: Vigane Kaart.
* Lisaks kalasid pildi hangumisega ja kanalite vahetamisega. PIMP'i siia alla ei arvesta, see hakib nagunii pidevalt.
Ise loodan, et pigem softi, kui raua bugi.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
26.03.2006 20:20:47
|
|
|
ei tea. helistan homme ja küsin järele, et miks nii on
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muri666
HV kasutaja
liitunud: 29.04.2004
|
26.03.2006 21:04:51
|
|
|
plaan siis endale ka starmani kaabel-tv ja internet panna. Mõned küsimused selle kohta, klienditeeninduses suht napisõnalised neiud.
Tuppa tuleb üks antenni kaabel. See läheb modemisse, modemist cat5 läheb arvutitaha ja modemist antenni kaabel läheb teleka taha?
Tahaks panna ruuteri, et kui vaja siis saaks mitmesse arvutisse neti.
Ei taha seadmeid rentida. Oskab keegi öelda mis seadmed ma poest ostma peaksin et saaksin tehtud nagu eespool mainitud..
viimati muutis muri666 26.03.2006 21:42:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roid Rat
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2004
|
26.03.2006 22:02:48
|
|
|
| Ühel päeval helistas koju Starmani operaator ja küsis kas ma ei tahaks nende võrku minna. Pakuti sama kiiret neti kui mul praegune Elioni kodulahendus (2 MB download ja 0,5 MB vms upload), tasuta modemit, tasuta traadita lauatelefoni ja neljandiku odavamat kuumaksu ja odavaid kõnesid jne.. Tekkis küsimus, et milles konks on? Kas see odavam hind tuleb siis kvaliteedi arvelt? Kas Starmanil on tihti serveri vms probleeme?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
26.03.2006 23:41:58
|
|
|
| muri666 kirjutas: |
plaan siis endale ka starmani kaabel-tv ja internet panna. Mõned küsimused selle kohta, klienditeeninduses suht napisõnalised neiud.
Tuppa tuleb üks antenni kaabel. See läheb modemisse, modemist cat5 läheb arvutitaha ja modemist antenni kaabel läheb teleka taha?
Tahaks panna ruuteri, et kui vaja siis saaks mitmesse arvutisse neti.
Ei taha seadmeid rentida. Oskab keegi öelda mis seadmed ma poest ostma peaksin et saaksin tehtud nagu eespool mainitud.. |
ei, modemi tagant ei lähe entenn telekasse. ennem modemit olen splitteri pannud, kust siis üks modemisse, teine digi-box`i.(ja sealt edasi telekasse).
kui tahad ruuterit panna, siis modemist väljuv võrgujuhe ruuterisse, sealt siis edasi kas arvutisse või wi-fi võrk. oleneb, mida tahad.
kui tellid starmanist kolmik-paketi, siis saad modemi tasuta kaasa(nö "tasuta" - sinu oma pole, aga renti ka ei võeta sellelt)
| koxx kirjutas: |
| Ühel päeval helistas koju Starmani operaator ja küsis kas ma ei tahaks nende võrku minna. Pakuti sama kiiret neti kui mul praegune Elioni kodulahendus (2 MB download ja 0,5 MB vms upload), tasuta modemit, tasuta traadita lauatelefoni ja neljandiku odavamat kuumaksu ja odavaid kõnesid jne.. Tekkis küsimus, et milles konks on? Kas see odavam hind tuleb siis kvaliteedi arvelt? Kas Starmanil on tihti serveri vms probleeme? |
ma olen starmani klient olnud mingi aasta nüüd- praegu pole küll midagi negatiivset öelda. ootamatuid katkestusi pole olnud, hooldustööd teatatakse piisava varuga ette. kvaliteetne on ka! kiirus on selline, nagu lubatud. julgeks isegi soovitada
ja millegipärast ma arvan, et konksu polegi- lihtsalt tahavad kliente juurde
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Silver?!
HV veteran
liitunud: 26.04.2004
|
27.03.2006 11:30:33
|
|
|
| Kaabelneti "viga" on suht kusine upstream. Muidugi tahavad kliente juurde, nende hinnad on tolafoni hindadest sutsu soodsamad ka.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roid Rat
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2004
|
27.03.2006 18:19:37
|
|
|
[quote="roostevaba"][/quote]
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
29.03.2006 20:00:35
|
|
|
Nii, leidsin digiboxi probleemidele lahenduse... Paistab, et jookseb ajapikku lihtsalt umbe nagu arvutigi. Abiks oli mõneks ajaks vooluvõrgust eemaldamine, peale seda tundub suht normaalselt jälle käima. Seniks kuniks..
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaiowas
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2004
|
29.03.2006 21:50:53
|
|
|
| to Silver: Kui millelgi on upstream kusine, siis on see adsl'l, kaabli oma on lihtsalt kirves.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
30.03.2006 12:33:37
|
|
|
| Lemmy kirjutas: |
Nii, leidsin digiboxi probleemidele lahenduse... Paistab, et jookseb ajapikku lihtsalt umbe nagu arvutigi. Abiks oli mõneks ajaks vooluvõrgust eemaldamine, peale seda tundub suht normaalselt jälle käima. Seniks kuniks..  |
See ei ole ikkagi normaalne.
Mul oli vana Starmani modemiga sama nali - jooksis aegajalt kinni.
Aga peale välja vahetamist on kõik korras.
Mina sinu asemel küsiks garantii korras uut seadet või kui seade on korras, siis laseks siseneva signaali kvaliteeti kontrollida.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
30.03.2006 12:48:17
|
|
|
| voyager_est kirjutas: |
| Lemmy kirjutas: |
Nii, leidsin digiboxi probleemidele lahenduse... Paistab, et jookseb ajapikku lihtsalt umbe nagu arvutigi. Abiks oli mõneks ajaks vooluvõrgust eemaldamine, peale seda tundub suht normaalselt jälle käima. Seniks kuniks..  |
See ei ole ikkagi normaalne.
Mul oli vana Starmani modemiga sama nali - jooksis aegajalt kinni.
Aga peale välja vahetamist on kõik korras.
Mina sinu asemel küsiks garantii korras uut seadet või kui seade on korras, siis laseks siseneva signaali kvaliteeti kontrollida. |
Seade paistab üldiselt töötama. Signaali karbi enda järgi 52%, pilt on ilus.
Ajapikku lihtsalt hakkab järjest rohkem lollusi tegema. Ütleme, et kui kuu-kahe tagant korra vool ära võtta, siis peaks saama normaalselt kasutada.
Pidivad ootama, kuni Humaxist uuema softi saavad, siis paistab.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
30.03.2006 13:00:39
|
|
|
Lemmy, milline Humax sul on?
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
30.03.2006 13:02:38
|
|
|
| Raiku kirjutas: |
| Lemmy, milline Humax sul on? |
Vaata mõned postid ülespoole
Humax CX-FOX C II
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
30.03.2006 13:07:49
|
|
|
Lemmy, sorry, et ei näinud...
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
30.03.2006 17:34:47
|
|
|
täna tuli ilmsiks(mulle vähemalt), et kui 18 ja 23-e vahel downloaditud andmeside on suurem, kui 20GB kuus, siis iga järgmine giga on 30 krooni...
NB!!! TEGU on VIP kolmikpaketiga!!!
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
31.03.2006 12:43:32
|
|
|
| roostevaba kirjutas: |
täna tuli ilmsiks(mulle vähemalt), et kui 18 ja 23-e vahel downloaditud andmeside on suurem, kui 20GB kuus, siis iga järgmine giga on 30 krooni...
NB!!! TEGU on VIP kolmikpaketiga!!! |
Lepingust lugesid selle välja?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raull
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2002
|
31.03.2006 13:54:18
|
|
|
Iseteeninduses on jah mingi andmemaht tekkinud.
Mul on seal kirjas:
KODU kolmikpakett 30573 MB
18 ja 24 vahel aga samas ajaperioodist pole midagi kirjas ning kuu ajaga ma sellist mahtu kindlasti pole alla imenud.
Tundub, et nad hakkavad pakkettides andmeedastus mahtu piirama ühe tuttavaga, äriklient, juba samal teemal nad virisesid.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
31.03.2006 17:06:24
|
|
|
sama siin endal ainult kodu internet.. huvitav ikkagi mis ajavahemik see on... kuigi mul kordades väiksem...
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
02.04.2006 18:18:23
|
|
|
| remi kirjutas: |
| roostevaba kirjutas: |
täna tuli ilmsiks(mulle vähemalt), et kui 18 ja 23-e vahel downloaditud andmeside on suurem, kui 20GB kuus, siis iga järgmine giga on 30 krooni...
NB!!! TEGU on VIP kolmikpaketiga!!! |
Lepingust lugesid selle välja? |
Jep. Nad saatsid mulle lepingu, kui tahtsin VIP paketti tellida...
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raull
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2002
|
03.04.2006 12:22:11
|
|
|
| Tundub, et see on ikka kuu tarimine, sest hetkel on andmemaht nullist jälle jooksma hakanud.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
03.04.2006 16:48:28
|
|
|
| Veider. Mul ka VIP kolmik ja andmemahu piiramisest/maksustamisest pole selles lepingus küll juttu.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gallew
HV vaatleja
liitunud: 02.11.2003
|
03.04.2006 17:19:56
|
|
|
Kas starmanil asi tõesti nii kusine (pole enam piisavalt kiiret kanalit) et vaja tipptunnil toimuvat andmesideliiklust piirata/maksustada?
Saan mõttest aru mida teha üritatakse (liikluse tasakaalustamine päeva lõikes), aga kas selline teguviis kliendile ka meeldib on iseasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
03.04.2006 22:32:57
|
|
|
| gallew kirjutas: |
Kas starmanil asi tõesti nii kusine (pole enam piisavalt kiiret kanalit) et vaja tipptunnil toimuvat andmesideliiklust piirata/maksustada?
Saan mõttest aru mida teha üritatakse (liikluse tasakaalustamine päeva lõikes), aga kas selline teguviis kliendile ka meeldib on iseasi.
 |
no kellele see ikka meeldiks. aga on tunda tõesti mustamäel vähemalt, et sellel ajavahemikul on tõesti nett aeglasemaks jäänud...
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
04.04.2006 21:08:23
|
|
|
Täna tuli arve ka.
Ei ole seal mingit lisatasu selle eest, et see download üle 20GB oli(31GB).
Roostevaba .. ajasid niisama lolli juttu või on sul mingi arve või leping ka ette näidata?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
04.04.2006 21:13:28
|
|
|
| remi, ma arvan, et see lisatasu on nendes piirkondades kus Starmanil ressursid otsakorral on. Mõte on ju selles, et piirata downloadi, mitte rohkem raha saada.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
04.04.2006 21:24:23
|
|
|
Jälgisin ühe õhtu jooksul toimuvat.
Esimene mulje, et andmemahu hulka ei loeta kokku mitte downloadi vaid upload + download summat.
Kui mõni õhtu aega on siis tuleb vist sellekohane eksperiment korraldada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
04.04.2006 21:34:34
|
|
|
| remi kirjutas: |
Täna tuli arve ka.
Ei ole seal mingit lisatasu selle eest, et see download üle 20GB oli(31GB).
Roostevaba .. ajasid niisama lolli juttu või on sul mingi arve või leping ka ette näidata? |
ei möliseeeee
| tsitaat: |
Klientidele, kes soovivad suurema kiirusega internetiühendust kui KODU Internet, pakume nüüd uut kolmikpaketti VIP kolmikpakett.
VIP kolmikpakett sisaldab:
Internetiühendus 4mbps/400kbps
KODU Telefon (kaks telefoninumbrit)
Digi-tv
Paketil on õhtuse mahu piirang 20GB (ca 20 000 kodulehekülge või 30 filmi või 3000 mp3-e), mis tähendab seda, tulevikus hakkame iga GB eest, mis ajavahemikus 18.00-24.00 on tarbitud üle lubatud normi (20 GB), küsima lisatasu 30 krooni 1 GB kohta.
VIP kolmikpaketi hind on 599 krooni/kuu, hinnale lisandub digiboksi rent 29.- krooni või järelmaks.
Teenuse spetsifikatsioon:
Paketi nimetus: VIP kolmikpakett
Spetsifikatsioon nr: SIP-008
Allalaadimise kiirus kuni - 4Mbit/s
Üleslaadimise kiirus kuni - 400 kbit/s
E-posti aadresside arv: 2 (kujul: kasutaja@starman.ee)
Kettaruum Starmani serveris: 20 MB (koduleht kujul: web.starman.ee/kasutaja)
IP aadressi tüüp: väline, dünaamiline
Allalaadimise mahu piirang vahemikus 18.00-24.00 on 20GB kuus
|
sobib???
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim86
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2003
|
05.04.2006 08:52:05
|
|
|
nii väike mure siis starmaniga.
Oman siis kodu kolmikpaketti, tv, telefon ja internet.
Asi nimelt selles, et kaks kuni kolm korda nädlas kaob nett ära, kuigi modem on sees ja arvutist pole conf muutnud.
helistan siis klienditeenindusse, räägin mure ära(ennm loomulikult modemile ja arvutile restart, kuid ei midagi). Peale väikest vaidlust ühendatakse tehnikuga, ja öeldakse, et mul Arvuti viga ning rohkem ei midagi.
Nii helistasin siis tagasi klienditeenindusse ning lasin sealpoolse restardi teha ning kodus uuesti restart ja asi toimib.
Kui nt msn lähen, siis ütleb, et DNS ja Key ports on vigased kohad. Kas keegi seletaks ära, mis asjad need on ning kuidas ma need korda saaksin? Muidu pean kogu aeg starmani helistama, et nad sealpoolse restardi teeksid, kuigi igakord ei lähe asi sellega ka korda...
Arvan, et äkki on viga modemis ja peaks selle ümber vahetama?
Kuna see on imelik, et starmanis ja modemis näitab, et neti ühendus olemas, kuigi reaalselt ei ole.
Aga muid jamasid, nt tehniku mitte ilmumine ja kellaaegadest mitte kinni üidamine ja ühenduste mitte korralikult tegemine on suht tavaline ja sellega ei viitsi ennast närvi ajada. Lihtsalt käivad ennem mitu korda kohal, siis lõpuks teevad ka normaalet tööd.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
05.04.2006 09:58:54
|
|
|
| roostevaba kirjutas: |
| remi kirjutas: |
Täna tuli arve ka.
Ei ole seal mingit lisatasu selle eest, et see download üle 20GB oli(31GB).
Roostevaba .. ajasid niisama lolli juttu või on sul mingi arve või leping ka ette näidata? |
ei möliseeeee
| tsitaat: |
Klientidele, kes soovivad suurema kiirusega internetiühendust kui KODU Internet, pakume nüüd uut kolmikpaketti VIP kolmikpakett.
VIP kolmikpakett sisaldab:
Internetiühendus 4mbps/400kbps
KODU Telefon (kaks telefoninumbrit)
Digi-tv
Paketil on õhtuse mahu piirang 20GB (ca 20 000 kodulehekülge või 30 filmi või 3000 mp3-e), mis tähendab seda, tulevikus hakkame iga GB eest, mis ajavahemikus 18.00-24.00 on tarbitud üle lubatud normi (20 GB), küsima lisatasu 30 krooni 1 GB kohta.
VIP kolmikpaketi hind on 599 krooni/kuu, hinnale lisandub digiboksi rent 29.- krooni või järelmaks.
Teenuse spetsifikatsioon:
Paketi nimetus: VIP kolmikpakett
Spetsifikatsioon nr: SIP-008
Allalaadimise kiirus kuni - 4Mbit/s
Üleslaadimise kiirus kuni - 400 kbit/s
E-posti aadresside arv: 2 (kujul: kasutaja@starman.ee)
Kettaruum Starmani serveris: 20 MB (koduleht kujul: web.starman.ee/kasutaja)
IP aadressi tüüp: väline, dünaamiline
Allalaadimise mahu piirang vahemikus 18.00-24.00 on 20GB kuus
|
sobib??? |
Enda arust küsisin, kas sul on mõni arve või leping ette näidata
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sarvik
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2002
|
05.04.2006 15:53:22
|
|
|
| siim86 kirjutas: |
nii väike mure siis starmaniga.
Oman siis kodu kolmikpaketti, tv, telefon ja internet.
Asi nimelt selles, et kaks kuni kolm korda nädlas kaob nett ära, kuigi modem on sees ja arvutist pole conf muutnud.
helistan siis klienditeenindusse, räägin mure ära(ennm loomulikult modemile ja arvutile restart, kuid ei midagi). Peale väikest vaidlust ühendatakse tehnikuga, ja öeldakse, et mul Arvuti viga ning rohkem ei midagi.
Nii helistasin siis tagasi klienditeenindusse ning lasin sealpoolse restardi teha ning kodus uuesti restart ja asi toimib.
Kui nt msn lähen, siis ütleb, et DNS ja Key ports on vigased kohad. Kas keegi seletaks ära, mis asjad need on ning kuidas ma need korda saaksin? Muidu pean kogu aeg starmani helistama, et nad sealpoolse restardi teeksid, kuigi igakord ei lähe asi sellega ka korda...
Arvan, et äkki on viga modemis ja peaks selle ümber vahetama?
Kuna see on imelik, et starmanis ja modemis näitab, et neti ühendus olemas, kuigi reaalselt ei ole.
Aga muid jamasid, nt tehniku mitte ilmumine ja kellaaegadest mitte kinni üidamine ja ühenduste mitte korralikult tegemine on suht tavaline ja sellega ei viitsi ennast närvi ajada. Lihtsalt käivad enne mitu korda kohal, siis lõpuks teevad ka normaalet tööd. |
Jälgi kas telefon jääb tööle kui nett ära kaob. Kui ei jää siis on ilmselt modemi või signaali viga ja parem oleks starmanist tehnik kutsuda. Kui telefon tööle jääb siis modemini ühendus katkeda ei saa ja viga peab juba arvutipoolne olema.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
05.04.2006 19:02:44
|
|
|
| sarvik kirjutas: |
| Kui telefon tööle jääb siis modemini ühendus katkeda ei saa ja viga peab juba arvutipoolne olema. |
Miks ei või modemi etherneti liides pekkis olla?
viimati muutis p2ep 05.04.2006 19:22:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|