Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2006 17:14:28 vasta tsitaadiga

Nu lepingu lõpetamine on ikka selline asi mis peab korrektselt käima, mitte lihtsalt maili teel - tahan naabrimehele jama keerata, saadan tema nimel maili et lõpetage leping. Nii ei saa ju.

Nende poolt oli muidugi nõme niimoodi kuu lõpuni vastusega venitada, aga kuidas tulla selle peale üldse et meili teel võiks lepingut lõpetada...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 07.03.2006 17:28:22 vasta tsitaadiga

lepingu lõpetamise soovi aktsepteeritakse ka kirja või faksi teel saadetuna. taaskord maksab üldtingimusi lugeda.
vastastikuse nõusoleku eeldust lepingu lõpetamiseks ei usu:)

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gene
Piiratud kasutaja
Gene

liitunud: 21.04.2005




sõnum 07.03.2006 18:43:42 vasta tsitaadiga

Oeh ma mõtlesin, et annan neile lihtsalt oma soovi edasi.
"Soovime lepingut lõpetada" Aga nemad lihtsalt vastasid, et interneti teel ei sa seda teha.
Mitte, et nad oleks vastanud kuidas või kus seda teha saab. icon_evil.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somekas
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2006 19:48:47 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif täna Starmani klienditeenindus oli küll tasemel icon_biggrin.gif
kuna vahetasin arvutit ja net kadus, siis esimese korraga sain infotelefonile löögile ja nende poolt kiire reageering ning voila net olemas. huvitav asjaolu oli selles, et ei pidanud isegi oma aadressi ütlema (igaksjuhuks küsisin üle, et nad ikka minu aadressist räägivad ja selgus, et jah).

Seega kuna märts on teeninduse kuu, siis minu poolt Starmanile thumbs_up.gif 5 pluss
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2006 23:00:52 vasta tsitaadiga

somekas, samas oleks piisanud kui sa ise oleks oma modemile restardi teinud 8)
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gene
Piiratud kasutaja
Gene

liitunud: 21.04.2005




sõnum 07.03.2006 23:06:21 vasta tsitaadiga

OT: aga mulle tundub, et starman on nagu k-salong.
Asjad toimuvad kuidas kunagi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 07.03.2006 23:09:59 vasta tsitaadiga

somekas kirjutas:
(y) täna Starmani klienditeenindus oli küll tasemel :D
kuna vahetasin arvutit ja net kadus, siis esimese korraga sain infotelefonile löögile ja nende poolt kiire reageering ning voila net olemas. huvitav asjaolu oli selles, et ei pidanud isegi oma aadressi ütlema (igaksjuhuks küsisin üle, et nad ikka minu aadressist räägivad ja selgus, et jah).

Seega kuna märts on teeninduse kuu, siis minu poolt Starmanile (y) 5 pluss


sul hirmus ei hakanud:D isegi aadressi ei kysita, ise teavad, et kes ja kust :lol:

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somekas
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 09:45:15 vasta tsitaadiga

TO raiku tegin ka ise restardi, ei mõikand. kuna eelnev kogemus oli starmani infotelefonist muusikat kuulata päris mitu minutit, siis tegin kõik minust sõltuva, et sinna helistada ainult viimases hädas.

to blas. kui sa nii tark oled ehk, siis seletad mismoodi nad minu aadressi kätte said. leping pole minu nimel, lepingus sisalduvad tel nr on teine ja ainuke kontakt on sinna üks kord helistatud minu telefonil.

ei usu et sateliit mind jälgib icon_lol.gif . pole nii tähtis isik kelle tegemisi luurata
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aarnet
HV kasutaja
aarnet

liitunud: 07.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2006 09:59:05 vasta tsitaadiga

Jaanuari alguses kolisin Elioni korrusmaja interneti peale. Kui asi töötas, logisin Starmani weebil sisse ja lõpetasin lepingu ära. Paari päeva pärast tegin seda uuesti. Paari päeva pärast saatsin neile e-maili, et milles asi ja miks nad mu lepingut ära ei lõpeta. Vastuseks sain maili, kus kirjutati, et vabandavad hilise vastuse eest ja leping on lõpetatud esimesest korrast, kui ma seda Starmani weebilehe kaudu tegin.

Seega saab lepingut lõpetada küll, tagasiside on lihtsalt uimane.

_________________
-- Aarne bloog --
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 08.03.2006 10:11:04 vasta tsitaadiga

somekas kirjutas:


to blas. kui sa nii tark oled ehk, siis seletad mismoodi nad minu aadressi kätte said. leping pole minu nimel, lepingus sisalduvad tel nr on teine ja ainuke kontakt on sinna üks kord helistatud minu telefonil.

ei usu et sateliit mind jälgib :lol: . pole nii tähtis isik kelle tegemisi luurata


ähh, ega ma paha pärast. starman salvestab infotelefoni kõnesid, mine tea mis andmed neil veel on, mille abil sind ära tuvastati:)

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 08.03.2006 10:52:47 vasta tsitaadiga

minu teada kasutab starmani teenindus (ja ka mitmete teiste firmade teeninduskeskused) süsteemi, kus tuvastatakse sissetuleva telefoninumbri number ja kui see eelnevalt on lisatud kellegi kliendikontaktile (lihtne andmebaasipäring ju tegelikult; äkki ongi see üks kord helistatud), siis oskab süsteem ise avada antud kliendi kausta. tegelikult on mugav asi: ei pea alati aadressi üle küsima ja säästetakse kõvasti aega.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2006 22:04:23 vasta tsitaadiga

http://www.pohjarannik.ee/modules.php?name=News&file=article&sid=2451 vot selline apsakas oli neil seekord, ise ainult tv paketi kasutaja, aga paar sõpra kasutavad nii neti-telefoni kui tv teenust ja neil ka pold järgmine hommik signaali, siis sai helistatud neile ja uuritud milles küsimus ja sai küsitud ka selle kohta kas see ka kompenseeritakse, siis vastuseks tuli et kirjutage avaldus ja siis alles otsustatakse...no mille kuradima pärast peab klient jooksma ja krt teab kuhu kohta mingit avaldust kirjutama, eriti veel sellises mastaabis rikke puhul, samuti ei kuulnud ma vabandust ja ei loe ka seda välja antud artiklist...rääkimata nende kodulehest kust pole peale kallinevate hindade muud lugeda.
See on see et pole enam konkurentsi icon_evil.gif

_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2006 23:19:07 vasta tsitaadiga

Starman hakkas Tartus näitama PimpTV-d thumbs_up.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gene
Piiratud kasutaja
Gene

liitunud: 21.04.2005




sõnum 17.03.2006 15:05:52 vasta tsitaadiga

Tallinnas näitab juba ammu icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2006 18:27:34 vasta tsitaadiga

te pole seal tartus millegist ilma jäänud...
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2006 19:23:05 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
te pole seal tartus millegist ilma jäänud...

inimesed tahavad pimpi näha otse, mitte läbi ärapanija 8)

_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
Kommentaarid: 841 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 638
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2006 03:25:41 vasta tsitaadiga

klge. mul see digi-tv ei tööta korralikult. st jõnksutab ja nagu "jääb kinni" pilt kui ka heli. et kellelgi sama probleem???
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2006 09:07:01 vasta tsitaadiga

Eile töötas.Täna ka.Öösel ei vaadanud muidugi.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2006 16:34:16 vasta tsitaadiga

-Margus- kirjutas:
Eile töötas.Täna ka.Öösel ei vaadanud muidugi.


meibi siis digi-boxis viga....

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 26.03.2006 18:44:24 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi veel digiboxiga analoogseid kalasid esineb?
Karp siis Humax CX-FOX C II nagu vist enamusel.
Soft: FFCCX 1.00.03, alglaadimise soft: H6.43, uuendus: 23 DEC 2005.
Vaatasin, et FinnSat'i lehel pakuti juba ka uuemat versiooni - Soft: FFCCX 1.00.10, alglaadimise soft: H6.44, uuendus: 24 FEB 2006.

Probleemid sellised:
* Kellaaeg ja koos sellega saatekava jääb pidevalt taha, avitab välja/sisse lülitamine.
* Volume'i muutmisel ei tule vahest vastavad OSD riba ette.
* Vahest subtiitrid jäävad kinni ja siis mõne ajapärast jooksevad kiirelt järgi.
* Kohati viskab ette kirja: Vigane Kaart.
* Lisaks kalasid pildi hangumisega ja kanalite vahetamisega. PIMP'i siia alla ei arvesta, see hakib nagunii pidevalt.

Ise loodan, et pigem softi, kui raua bugi.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2006 20:20:47 vasta tsitaadiga

ei tea. helistan homme ja küsin järele, et miks nii on icon_smile.gif
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muri666
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2006 21:04:51 vasta tsitaadiga

plaan siis endale ka starmani kaabel-tv ja internet panna. Mõned küsimused selle kohta, klienditeeninduses suht napisõnalised neiud.
Tuppa tuleb üks antenni kaabel. See läheb modemisse, modemist cat5 läheb arvutitaha ja modemist antenni kaabel läheb teleka taha?
Tahaks panna ruuteri, et kui vaja siis saaks mitmesse arvutisse neti.
Ei taha seadmeid rentida. Oskab keegi öelda mis seadmed ma poest ostma peaksin et saaksin tehtud nagu eespool mainitud..


viimati muutis muri666 26.03.2006 21:42:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roid Rat
HV vaatleja
Roid Rat

liitunud: 04.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2006 22:02:48 vasta tsitaadiga

Ühel päeval helistas koju Starmani operaator ja küsis kas ma ei tahaks nende võrku minna. Pakuti sama kiiret neti kui mul praegune Elioni kodulahendus (2 MB download ja 0,5 MB vms upload), tasuta modemit, tasuta traadita lauatelefoni ja neljandiku odavamat kuumaksu ja odavaid kõnesid jne.. Tekkis küsimus, et milles konks on? Kas see odavam hind tuleb siis kvaliteedi arvelt? Kas Starmanil on tihti serveri vms probleeme?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2006 23:41:58 vasta tsitaadiga

muri666 kirjutas:
plaan siis endale ka starmani kaabel-tv ja internet panna. Mõned küsimused selle kohta, klienditeeninduses suht napisõnalised neiud.
Tuppa tuleb üks antenni kaabel. See läheb modemisse, modemist cat5 läheb arvutitaha ja modemist antenni kaabel läheb teleka taha?
Tahaks panna ruuteri, et kui vaja siis saaks mitmesse arvutisse neti.
Ei taha seadmeid rentida. Oskab keegi öelda mis seadmed ma poest ostma peaksin et saaksin tehtud nagu eespool mainitud..


ei, modemi tagant ei lähe entenn telekasse. ennem modemit olen splitteri pannud, kust siis üks modemisse, teine digi-box`i.(ja sealt edasi telekasse).
kui tahad ruuterit panna, siis modemist väljuv võrgujuhe ruuterisse, sealt siis edasi kas arvutisse või wi-fi võrk. oleneb, mida tahad.
kui tellid starmanist kolmik-paketi, siis saad modemi tasuta kaasa(nö "tasuta"icon_biggrin.gif- sinu oma pole, aga renti ka ei võeta sellelt)


koxx kirjutas:
Ühel päeval helistas koju Starmani operaator ja küsis kas ma ei tahaks nende võrku minna. Pakuti sama kiiret neti kui mul praegune Elioni kodulahendus (2 MB download ja 0,5 MB vms upload), tasuta modemit, tasuta traadita lauatelefoni ja neljandiku odavamat kuumaksu ja odavaid kõnesid jne.. Tekkis küsimus, et milles konks on? Kas see odavam hind tuleb siis kvaliteedi arvelt? Kas Starmanil on tihti serveri vms probleeme?


ma olen starmani klient olnud mingi aasta nüüd- praegu pole küll midagi negatiivset öelda. ootamatuid katkestusi pole olnud, hooldustööd teatatakse piisava varuga ette. kvaliteetne on ka! kiirus on selline, nagu lubatud. julgeks isegi soovitada icon_smile.gif
ja millegipärast ma arvan, et konksu polegi- lihtsalt tahavad kliente juurde icon_wink.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Silver?!
HV veteran

liitunud: 26.04.2004




sõnum 27.03.2006 11:30:33 vasta tsitaadiga

Kaabelneti "viga" on suht kusine upstream. Muidugi tahavad kliente juurde, nende hinnad on tolafoni hindadest sutsu soodsamad ka.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Roid Rat
HV vaatleja
Roid Rat

liitunud: 04.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2006 18:19:37 vasta tsitaadiga

[quote="roostevaba"][/quote]

Tänud
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 29.03.2006 20:00:35 vasta tsitaadiga

Nii, leidsin digiboxi probleemidele lahenduse... Paistab, et jookseb ajapikku lihtsalt umbe nagu arvutigi. Abiks oli mõneks ajaks vooluvõrgust eemaldamine, peale seda tundub suht normaalselt jälle käima. Seniks kuniks.. icon_razz.gif
_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaiowas
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2004




sõnum 29.03.2006 21:50:53 vasta tsitaadiga

to Silver: Kui millelgi on upstream kusine, siis on see adsl'l, kaabli oma on lihtsalt kirves.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 12:33:37 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
Nii, leidsin digiboxi probleemidele lahenduse... Paistab, et jookseb ajapikku lihtsalt umbe nagu arvutigi. Abiks oli mõneks ajaks vooluvõrgust eemaldamine, peale seda tundub suht normaalselt jälle käima. Seniks kuniks.. icon_razz.gif

See ei ole ikkagi normaalne.
Mul oli vana Starmani modemiga sama nali - jooksis aegajalt kinni.
Aga peale välja vahetamist on kõik korras.
Mina sinu asemel küsiks garantii korras uut seadet või kui seade on korras, siis laseks siseneva signaali kvaliteeti kontrollida.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 30.03.2006 12:48:17 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Lemmy kirjutas:
Nii, leidsin digiboxi probleemidele lahenduse... Paistab, et jookseb ajapikku lihtsalt umbe nagu arvutigi. Abiks oli mõneks ajaks vooluvõrgust eemaldamine, peale seda tundub suht normaalselt jälle käima. Seniks kuniks.. icon_razz.gif

See ei ole ikkagi normaalne.
Mul oli vana Starmani modemiga sama nali - jooksis aegajalt kinni.
Aga peale välja vahetamist on kõik korras.
Mina sinu asemel küsiks garantii korras uut seadet või kui seade on korras, siis laseks siseneva signaali kvaliteeti kontrollida.

Seade paistab üldiselt töötama. Signaali karbi enda järgi 52%, pilt on ilus.
Ajapikku lihtsalt hakkab järjest rohkem lollusi tegema. Ütleme, et kui kuu-kahe tagant korra vool ära võtta, siis peaks saama normaalselt kasutada.
Pidivad ootama, kuni Humaxist uuema softi saavad, siis paistab.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 13:00:39 vasta tsitaadiga

Lemmy, milline Humax sul on?
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 30.03.2006 13:02:38 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
Lemmy, milline Humax sul on?


Vaata mõned postid ülespoole icon_razz.gif
Humax CX-FOX C II

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 13:07:49 vasta tsitaadiga

Lemmy, sorry, et ei näinud...
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2006 17:34:47 vasta tsitaadiga

täna tuli ilmsiks(mulle vähemalt), et kui 18 ja 23-e vahel downloaditud andmeside on suurem, kui 20GB kuus, siis iga järgmine giga on 30 krooni...

NB!!! TEGU on VIP kolmikpaketiga!!!

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 31.03.2006 12:43:32 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
täna tuli ilmsiks(mulle vähemalt), et kui 18 ja 23-e vahel downloaditud andmeside on suurem, kui 20GB kuus, siis iga järgmine giga on 30 krooni...

NB!!! TEGU on VIP kolmikpaketiga!!!

Lepingust lugesid selle välja?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 31.03.2006 13:54:18 vasta tsitaadiga

Iseteeninduses on jah mingi andmemaht tekkinud.

Mul on seal kirjas:
KODU kolmikpakett 30573 MB

18 ja 24 vahel aga samas ajaperioodist pole midagi kirjas ning kuu ajaga ma sellist mahtu kindlasti pole alla imenud.

Tundub, et nad hakkavad pakkettides andmeedastus mahtu piirama ühe tuttavaga, äriklient, juba samal teemal nad virisesid.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 31.03.2006 17:06:24 vasta tsitaadiga

sama siin icon_confused.gif endal ainult kodu internet.. huvitav ikkagi mis ajavahemik see on... kuigi mul kordades väiksem...
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2006 18:18:23 vasta tsitaadiga

remi kirjutas:
roostevaba kirjutas:
täna tuli ilmsiks(mulle vähemalt), et kui 18 ja 23-e vahel downloaditud andmeside on suurem, kui 20GB kuus, siis iga järgmine giga on 30 krooni...

NB!!! TEGU on VIP kolmikpaketiga!!!

Lepingust lugesid selle välja?


Jep. Nad saatsid mulle lepingu, kui tahtsin VIP paketti tellida...

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 03.04.2006 12:22:11 vasta tsitaadiga

Tundub, et see on ikka kuu tarimine, sest hetkel on andmemaht nullist jälle jooksma hakanud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 03.04.2006 16:48:28 vasta tsitaadiga

Veider. Mul ka VIP kolmik ja andmemahu piiramisest/maksustamisest pole selles lepingus küll juttu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gallew
HV vaatleja

liitunud: 02.11.2003




sõnum 03.04.2006 17:19:56 vasta tsitaadiga

Kas starmanil asi tõesti nii kusine (pole enam piisavalt kiiret kanalit) et vaja tipptunnil toimuvat andmesideliiklust piirata/maksustada?
Saan mõttest aru mida teha üritatakse (liikluse tasakaalustamine päeva lõikes), aga kas selline teguviis kliendile ka meeldib on iseasi.
thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2006 22:32:57 vasta tsitaadiga

gallew kirjutas:
Kas starmanil asi tõesti nii kusine (pole enam piisavalt kiiret kanalit) et vaja tipptunnil toimuvat andmesideliiklust piirata/maksustada?
Saan mõttest aru mida teha üritatakse (liikluse tasakaalustamine päeva lõikes), aga kas selline teguviis kliendile ka meeldib on iseasi.
thumbs_down.gif


no kellele see ikka meeldiks. aga on tunda tõesti mustamäel vähemalt, et sellel ajavahemikul on tõesti nett aeglasemaks jäänud...

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 04.04.2006 21:08:23 vasta tsitaadiga

Täna tuli arve ka.
Ei ole seal mingit lisatasu selle eest, et see download üle 20GB oli(31GB).
Roostevaba .. ajasid niisama lolli juttu või on sul mingi arve või leping ka ette näidata?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2006 21:13:28 vasta tsitaadiga

remi, ma arvan, et see lisatasu on nendes piirkondades kus Starmanil ressursid otsakorral on. Mõte on ju selles, et piirata downloadi, mitte rohkem raha saada.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 04.04.2006 21:24:23 vasta tsitaadiga

Jälgisin ühe õhtu jooksul toimuvat.
Esimene mulje, et andmemahu hulka ei loeta kokku mitte downloadi vaid upload + download summat.
Kui mõni õhtu aega on siis tuleb vist sellekohane eksperiment korraldada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2006 21:34:34 vasta tsitaadiga

remi kirjutas:
Täna tuli arve ka.
Ei ole seal mingit lisatasu selle eest, et see download üle 20GB oli(31GB).
Roostevaba .. ajasid niisama lolli juttu või on sul mingi arve või leping ka ette näidata?


ei möliseeeee icon_biggrin.gif

tsitaat:


Klientidele, kes soovivad suurema kiirusega internetiühendust kui KODU Internet, pakume nüüd uut kolmikpaketti VIP kolmikpakett.

VIP kolmikpakett sisaldab:

Internetiühendus 4mbps/400kbps

KODU Telefon (kaks telefoninumbrit)

Digi-tv


Paketil on õhtuse mahu piirang 20GB (ca 20 000 kodulehekülge või 30 filmi või 3000 mp3-e), mis tähendab seda, tulevikus hakkame iga GB eest, mis ajavahemikus 18.00-24.00 on tarbitud üle lubatud normi (20 GB), küsima lisatasu 30 krooni 1 GB kohta.

VIP kolmikpaketi hind on 599 krooni/kuu, hinnale lisandub digiboksi rent 29.- krooni või järelmaks.

Teenuse spetsifikatsioon:

Paketi nimetus: VIP kolmikpakett

Spetsifikatsioon nr: SIP-008

Allalaadimise kiirus kuni - 4Mbit/s

Üleslaadimise kiirus kuni - 400 kbit/s

E-posti aadresside arv: 2 (kujul: kasutaja@starman.ee)

Kettaruum Starmani serveris: 20 MB (koduleht kujul: web.starman.ee/kasutaja)

IP aadressi tüüp: väline, dünaamiline

Allalaadimise mahu piirang vahemikus 18.00-24.00 on 20GB kuus


sobib???

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim86
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2006 08:52:05 vasta tsitaadiga

nii väike mure siis starmaniga.
Oman siis kodu kolmikpaketti, tv, telefon ja internet.

Asi nimelt selles, et kaks kuni kolm korda nädlas kaob nett ära, kuigi modem on sees ja arvutist pole conf muutnud.
helistan siis klienditeenindusse, räägin mure ära(ennm loomulikult modemile ja arvutile restart, kuid ei midagi). Peale väikest vaidlust ühendatakse tehnikuga, ja öeldakse, et mul Arvuti viga ning rohkem ei midagi.
Nii helistasin siis tagasi klienditeenindusse ning lasin sealpoolse restardi teha ning kodus uuesti restart ja asi toimib.

Kui nt msn lähen, siis ütleb, et DNS ja Key ports on vigased kohad. Kas keegi seletaks ära, mis asjad need on ning kuidas ma need korda saaksin? Muidu pean kogu aeg starmani helistama, et nad sealpoolse restardi teeksid, kuigi igakord ei lähe asi sellega ka korda...
Arvan, et äkki on viga modemis ja peaks selle ümber vahetama?
Kuna see on imelik, et starmanis ja modemis näitab, et neti ühendus olemas, kuigi reaalselt ei ole.

Aga muid jamasid, nt tehniku mitte ilmumine ja kellaaegadest mitte kinni üidamine ja ühenduste mitte korralikult tegemine on suht tavaline ja sellega ei viitsi ennast närvi ajada. Lihtsalt käivad ennem mitu korda kohal, siis lõpuks teevad ka normaalet tööd.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 05.04.2006 09:58:54 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
remi kirjutas:
Täna tuli arve ka.
Ei ole seal mingit lisatasu selle eest, et see download üle 20GB oli(31GB).
Roostevaba .. ajasid niisama lolli juttu või on sul mingi arve või leping ka ette näidata?


ei möliseeeee icon_biggrin.gif

tsitaat:


Klientidele, kes soovivad suurema kiirusega internetiühendust kui KODU Internet, pakume nüüd uut kolmikpaketti VIP kolmikpakett.

VIP kolmikpakett sisaldab:

Internetiühendus 4mbps/400kbps

KODU Telefon (kaks telefoninumbrit)

Digi-tv


Paketil on õhtuse mahu piirang 20GB (ca 20 000 kodulehekülge või 30 filmi või 3000 mp3-e), mis tähendab seda, tulevikus hakkame iga GB eest, mis ajavahemikus 18.00-24.00 on tarbitud üle lubatud normi (20 GB), küsima lisatasu 30 krooni 1 GB kohta.

VIP kolmikpaketi hind on 599 krooni/kuu, hinnale lisandub digiboksi rent 29.- krooni või järelmaks.

Teenuse spetsifikatsioon:

Paketi nimetus: VIP kolmikpakett

Spetsifikatsioon nr: SIP-008

Allalaadimise kiirus kuni - 4Mbit/s

Üleslaadimise kiirus kuni - 400 kbit/s

E-posti aadresside arv: 2 (kujul: kasutaja@starman.ee)

Kettaruum Starmani serveris: 20 MB (koduleht kujul: web.starman.ee/kasutaja)

IP aadressi tüüp: väline, dünaamiline

Allalaadimise mahu piirang vahemikus 18.00-24.00 on 20GB kuus


sobib???

Enda arust küsisin, kas sul on mõni arve või leping ette näidata icon_razz1.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sarvik
HV kasutaja
sarvik

liitunud: 13.12.2002




sõnum 05.04.2006 15:53:22 vasta tsitaadiga

siim86 kirjutas:
nii väike mure siis starmaniga.
Oman siis kodu kolmikpaketti, tv, telefon ja internet.

Asi nimelt selles, et kaks kuni kolm korda nädlas kaob nett ära, kuigi modem on sees ja arvutist pole conf muutnud.
helistan siis klienditeenindusse, räägin mure ära(ennm loomulikult modemile ja arvutile restart, kuid ei midagi). Peale väikest vaidlust ühendatakse tehnikuga, ja öeldakse, et mul Arvuti viga ning rohkem ei midagi.
Nii helistasin siis tagasi klienditeenindusse ning lasin sealpoolse restardi teha ning kodus uuesti restart ja asi toimib.

Kui nt msn lähen, siis ütleb, et DNS ja Key ports on vigased kohad. Kas keegi seletaks ära, mis asjad need on ning kuidas ma need korda saaksin? Muidu pean kogu aeg starmani helistama, et nad sealpoolse restardi teeksid, kuigi igakord ei lähe asi sellega ka korda...
Arvan, et äkki on viga modemis ja peaks selle ümber vahetama?
Kuna see on imelik, et starmanis ja modemis näitab, et neti ühendus olemas, kuigi reaalselt ei ole.

Aga muid jamasid, nt tehniku mitte ilmumine ja kellaaegadest mitte kinni üidamine ja ühenduste mitte korralikult tegemine on suht tavaline ja sellega ei viitsi ennast närvi ajada. Lihtsalt käivad enne mitu korda kohal, siis lõpuks teevad ka normaalet tööd.


Jälgi kas telefon jääb tööle kui nett ära kaob. Kui ei jää siis on ilmselt modemi või signaali viga ja parem oleks starmanist tehnik kutsuda. Kui telefon tööle jääb siis modemini ühendus katkeda ei saa ja viga peab juba arvutipoolne olema.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 05.04.2006 19:02:44 vasta tsitaadiga

sarvik kirjutas:
Kui telefon tööle jääb siis modemini ühendus katkeda ei saa ja viga peab juba arvutipoolne olema.

Miks ei või modemi etherneti liides pekkis olla?


viimati muutis p2ep 05.04.2006 19:22:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.