|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
29.03.2006 21:32:08
|
|
|
ok, kuidas ma saaks pildi sagedust 75Hz peale tagasi nagu see alati mul xp/s oli, praegu saan ma ainult valida 58 ja 60hz
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
29.03.2006 21:33:51
|
|
|
| resolutsioon on ikka sama mis XPs? Mul pani ubuntu selle põhja ja sageduse ka 60 peale
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
29.03.2006 21:39:16
|
|
|
resolutsiooni ma juba muutsin 2ra 800x600 peale ja mis nupuga kogu aeg ma selle screenshoti asja peale saan, 2kki keegi oskab oelda
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kohv/i
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2004
|
01.04.2006 01:09:22
|
|
|
link :: https://launchpad.net/distros/ubuntu/+ticket/119
| rannu15 kirjutas: |
| resolutsiooni ma juba muutsin 2ra 800x600 peale ja mis nupuga kogu aeg ma selle screenshoti asja peale saan, 2kki keegi oskab oelda |
mis nupuga? selleks on eraldi programm... või vähemalt nii olen mina aru saanud...
Kui peal ei ole, siis otsi Synapticust.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
01.04.2006 09:32:42
|
|
|
krt.mi pull selle gftpga viimasel ajal on üritan torusse saada siis asi lihtsalt jookseb kokku.
sama jama nii ubuntu kui ka gentooga
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
01.04.2006 12:59:57
|
|
|
| proovisin ubuntu live cd-d aga küsib username ja password???
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
01.04.2006 13:08:24
|
|
|
djdevon, vali ingliskeel. Muude keeltega küsib passi.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel009
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2005
|
01.04.2006 13:43:03
|
|
|
| Ma ei saa kuidagi ubuntuga netti..Pean k2sitsi minema,aga ei funka..Imelik systeem..Lasen mandriva parem peale kui sellest jagu ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkelv
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2004
|
01.04.2006 16:47:59
|
|
|
| Kui kasutad adsl ühendust, siis toksi terminali
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mokic
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2006
|
01.04.2006 20:09:11
|
|
|
| 'Selline mure, et kas ubuntul ka on võimalik kuidagi prose kiirust maha võtta et läpaka aku kauem kestaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
01.04.2006 20:19:36
|
|
|
selleks on eraldi toolid olemas (vähemalt windowsi all)
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel009
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2005
|
01.04.2006 22:19:30
|
|
|
| mihkelv kirjutas: |
| Kui kasutad adsl ühendust, siis toksi terminali
|
hmm see run defferent user rootiga??
ja siis hakkab funkama või?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkelv
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2004
|
01.04.2006 22:51:39
|
|
|
| tanel009 kirjutas: |
| mihkelv kirjutas: |
| Kui kasutad adsl ühendust, siis toksi terminali
|
hmm see run defferent user rootiga??
ja siis hakkab funkama või? |
Möh? Mida tähendab eesti keeles "see run defferent user rootiga"
Selle käsuga luuakse adsl ühendus.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mokic
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2006
|
02.04.2006 00:18:15
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
| selleks on eraldi toolid olemas (vähemalt windowsi all) |
oot aga mis käsud v kus need toolsid ubuntul on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tanel009
HV vaatleja
liitunud: 17.08.2005
|
02.04.2006 10:32:37
|
|
|
| mihkelv kirjutas: |
| tanel009 kirjutas: |
| mihkelv kirjutas: |
| Kui kasutad adsl ühendust, siis toksi terminali
|
hmm see run defferent user rootiga??
ja siis hakkab funkama või? |
Möh? Mida tähendab eesti keeles "see run defferent user rootiga"
Selle käsuga luuakse adsl ühendus. |
No kust ma selle terminali või run leian?..winil kerge start menüü all,aga kus ubuntul on?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
02.04.2006 10:57:14
|
|
|
| Parem klikk ja menüüst terminal oli vist.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ince
HV vaatleja
liitunud: 01.04.2006
|
02.04.2006 12:32:02
|
|
|
| 5.10 on Rakendused -> Tarvikud-> Terminal
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sass5
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2005
|
02.04.2006 17:18:03
|
|
|
Tere, mõtlesin linuxit katsetada, kuigi ma ei jaga arvutitest suurt midagi, lihtsalt huvi pärast lasin ubuntu 5.04 peale,nüüd tekkis küsimus seoses amsni installiga.
http://amsn.sourceforge.net/linux-downloads.php sealt pean ma valima kas 32 bit või 64 bit süsteem, aga kust ma näen kas mul on 32 bitine või 64 bitine , igatahes ütleme et valin sealt edasi ubuntu ära,tirin alla, siis kuidas ma seda "käivitan", et ta hakkaks installima,xp's lihtsalt avad selle ja installibki ära, aga nagu näha linuxis mitte, kes viitsib aidata???
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kohv/i
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2004
|
02.04.2006 17:49:04
|
|
|
link :: http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=83080
| sass5 kirjutas: |
Tere, mõtlesin linuxit katsetada, kuigi ma ei jaga arvutitest suurt midagi, lihtsalt huvi pärast lasin ubuntu 5.04 peale,nüüd tekkis küsimus seoses amsni installiga.
http://amsn.sourceforge.net/linux-downloads.php sealt pean ma valima kas 32 bit või 64 bit süsteem, aga kust ma näen kas mul on 32 bitine või 64 bitine , igatahes ütleme et valin sealt edasi ubuntu ära,tirin alla, siis kuidas ma seda "käivitan", et ta hakkaks installima,xp's lihtsalt avad selle ja installibki ära, aga nagu näha linuxis mitte, kes viitsib aidata???  |
tavaliselt on asjadel README olemas.
| tsitaat: |
3. Kuidas ma saaksin MSN messengeri kasutada? Programme on mitu, näiteks aMSN, Gaim, Kopete jne. Seoes MSNi protokolli vahetumisega 2003 a oktoobris mitmed vanemad versioonid messengeridest enam ei tööta.Sel juhul on lihtsaim ja kiireim lahendus (vaieldav muidugi):
1.mine lehele: http://amsn.sourceforge.net
2.tõmba omale kõige uuema amsn (.tar.gz formaadis). Salvesta see näiteks kodukataloogi
3. ava konsool ja veendu et oled kodukataloogis (käsk "ls" abil näed sisu)
4. trüki: tar -zxvf selle_amsn_faili_nimi.tar.gz
5. trüki: cd msn
6. trüki: ./amsn |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soss
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2005
|
02.04.2006 19:20:48
C/C++ |
|
|
Olen tavaliselt C/C++ progenud windowsis dev-c++ iga. Kuidas ma saaksin oma koodijuppidega hakkama linuxis (ubuntu).
ette tänades.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkelv
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2004
|
02.04.2006 21:47:51
Re: C/C++ |
|
|
| soss kirjutas: |
Olen tavaliselt C/C++ progenud windowsis dev-c++ iga. Kuidas ma saaksin oma koodijuppidega hakkama linuxis (ubuntu).
ette tänades. |
Minule meeldib nii windows, kui ka linuxi all Code::Blocksi kasutada. Kui viitsid proovida, siis tiri viimane nightly build (võrreldes RC2 on kõvasti edasi arenetud).
Ubuntule -> http://download.berlios.de/codeblocks/CB_20060401_rev2288_ubuntu.deb
Dapper Drake'i kasutades piisab ainult *.deb failil topelt klõpsust ja pakk installitakse automaatselt koos sõltuvustega.
5.10 kasutades peab *.deb pakke käsurealt installima
| sudo dpkg -i paki_nimi.deb |
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grandmastera
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2003
|
03.04.2006 20:29:46
|
|
|
Tahaks Ubuntu 5.10'le installida MPlayerit.
Tõmbasin, Mplayeri lehelt source'i ja koodekid.
Koodekid panin sinna kuhu kästi.(/usr/local/lib/codecs)
Nii, pakkisin source'i kodukataloogi ja üritasin compileerida. (See on mul esimene kord linux'i all, seda teha)
*hakkas kobisema, et pole gcc x.xx, Installisin Synapticu'ga gcc 3.3
*Siis andis järgneva teate.
| tsitaat: |
andres@Westside:~/MPlayer-1.0pre7try2$ sudo ./configure --enable-gui
Detected operating system: Linux
Detected host architecture: i386
Checking for cc version ... not found
Checking for gcc version ... not found
Checking for gcc-3.4 version ... not found
Checking for gcc-3.3 version ... 3.3.6, ok
Checking for host cc ... gcc-3.3
Checking for CPU vendor ... GenuineIntel (6:8:10)
Checking for CPU type ... Pentium III (Coppermine)
Checking for GCC & CPU optimization abilities ... Your gcc-3.3 does not even support "i386" for '-march' and '-mcpu'.
error
Checking for kernel support of mmx ... failed
It seems that your kernel does not correctly support mmx.
To use mmx extensions in MPlayer, you have to upgrade/recompile your kernel!
Checking for kernel support of mmx2 ... failed
It seems that your kernel does not correctly support mmx2.
To use mmx2 extensions in MPlayer, you have to upgrade/recompile your kernel!
Checking for kernel support of sse ... failed
It seems that your kernel does not correctly support sse.
To use sse extensions in MPlayer, you have to upgrade/recompile your kernel!
Checking for mtrr support ... yes
Checking for assembler support of -pipe option ... no
Checking for assembler (as 2.16.1) ... ok
Checking for Linux kernel version ... 2.6.12-10-386, ok
Checking for mplayer binary name ... mplayer
Checking for awk ... mawk
Checking for extra headers ... none
Checking for extra libs ... none
Checking for -lposix ... no
Checking for -lm ... no
Checking for i18n ... no
Checking for iconv ... no
Checking for langinfo ... no
Checking for language ... using en (man pages: en)
Checking for enable sighandler ... yes
Checking for runtime cpudetection ... no
Checking for restrict keyword ... none
Checking for __builtin_expect ... no
Checking for kstat ... no
Checking for posix4 ... no
Checking for lrintf ... no
Checking for nanosleep ... no
Checking for socklib ... no
Checking for inet_pton() ... no (=> i'll try inet_aton next)
Checking for inet_aton() ... no (=> network support disabled)
Checking for inttypes.h (required) ... no
Checking for bitypes.h (inttypes.h predecessor) ...
Error: Cannot find header either inttypes.h or bitypes.h (see DOCS/HTML/en/faq.html). |
Mida peaks edasi uurima?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
03.04.2006 20:37:20
|
|
|
| grandmastera kirjutas: |
| Tõmbasin, Mplayeri lehelt source'i ja koodekid. |
Miks pakihalduris olev ei kõlvanud?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grandmastera
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2003
|
03.04.2006 21:15:04
|
|
|
Panin pakihaldurisse need read, mis olid wiki õpetuses.
Aga MPlayerit ei leita ikka üles.
* sudo apt-get install mplayer-386 (ütleb, et is not available, but is referred to by another package.)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
03.04.2006 21:16:42
|
|
|
Installi Synaptic ja otsi sealt ilusasti üles.
EDIT: Ubuntus olid paljud repod vist vaikimisi välja lülitatud, ta võis ühes nendes olla. Lisaks oli seal minu mäletamist mööda mitu tükki neid, võibolla on sul mõnda muud versiooni vaja.
viimati muutis Valdars 03.04.2006 21:19:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grandmastera
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2003
|
03.04.2006 21:59:32
|
|
|
Ikkagi oli üks linnuke tegemata jäänud. Aga nüüd sain playeri tööle, teksti reziimis.
Kuidas GUI tööle saada?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
03.04.2006 22:16:32
|
|
|
otsid menüüst mplayeri üles?
terminalist käivitamiseks on gmplayer
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
04.04.2006 17:26:18
|
|
|
mõned lehed tagasi oli just minul samasugune probleem
ööööääääõõõüüü
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
04.04.2006 17:34:15
|
|
|
| Uuri xorg.conf või kasuta otsingut. Milline on praegune uusim Ubuntu versioon ja millal järgmine välja tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rd
HV vaatleja
liitunud: 08.02.2006
|
04.04.2006 17:37:14
|
|
|
| Valdars kirjutas: |
| Milline on praegune uusim Ubuntu versioon ja millal järgmine välja tuleb? |
Breezy ehk siis 5.10, Dapper tuleb juuni alguses, pidi tulema aprillis aga lükati edasi.
https://wiki.ubuntu.com/
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vex
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.01.2004
|
04.04.2006 19:39:48
|
|
|
| 64bitisele ubuntule on võimalik KDE'd peale panna? ma ise siin rääkisin et sellex on ikka kubuntu kuid nemad ikka väidavad, et peab ikka saama nii kah. kellel siis õigus on? minul või neil?
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
04.04.2006 20:06:52
|
|
|
Miks ei peaks saama? KDE on programm nagu iga teine
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
04.04.2006 21:53:34
|
|
|
| 113 port jama. Authbindiga ei saa, accessfs ei oska. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=2200152#2200152 käib Gentoo kohta ja nubz ei oska siis midagi peale hakata. Azureus selleks programmiks, mis võiks 113 kasutada, tavakasutajana ütleb "Permission denied", sudo'ga töötab. Kui java oli gcj 1.4.2 (ubuntu), siis authbind'iga sai avatud, jre 1.5006'ga (sun) ei saa. Kiirusevahe on 2-3x.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gandalf
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
04.04.2006 23:37:34
|
|
|
| vex kirjutas: |
| 64bitisele ubuntule on võimalik KDE'd peale panna? ma ise siin rääkisin et sellex on ikka kubuntu kuid nemad ikka väidavad, et peab ikka saama nii kah. kellel siis õigus on? minul või neil? |
Ubuntu ja Kubuntu ainuke vahe on selles ,et by default kasutab esimene GNOME'i ja teine KDE'd. Mitte miski ei takista sind kummalegi teist keskkonda installimast. Repositooriumid on täpselt samad ja üleüldse kõik muu on sama. Täisväärtuslikke töölauakeskkondi pakuvad pakid ubuntu-desktop ja kubuntu-desktop
Täpselt sama moodi on olemas Xubuntu (XFCE by default)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ylts
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
04.04.2006 23:43:16
|
|
|
Mul on kasutusel praegu Kubuntu Dapper ja huvitaks ka azureuse kasutamine ilma roodu õigusteta. Seni proovitud linuxitel on kõigil selle kohapealt jama olnud.
Root saab testis 113 pordiga 'nat ok' aga tavakasutaja errori.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
05.04.2006 08:55:06
|
|
|
automatixiga installitud azureus ja töötab ilma juurena
edit:krt.ajasin midagi segamini jutt käis ju portidest
viimati muutis Alari A. 05.04.2006 09:11:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Death
HV Guru

liitunud: 06.09.2003
|
05.04.2006 09:05:00
|
|
|
tglikult on kõigil unixilaatsetel see viga et porte alla 1024 saavad kasutada vaid root õigustes proged.
_________________ "To be or not to be?" is a question of when, not if. |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
05.04.2006 18:02:42
|
|
|
Death, see ei ole viga! ja tegelikult saab ka ilma juurika õigusteta
| Overkilla kirjutas: |
| /../accessfs ei oska/../ |
mis täpsemalt probleemiks?
minul ta 2.6.15 tuumaga ja viimase pätsiga toimib kenasti, distroks ei ole küll ubuntu ega muu debiaanik.
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
05.04.2006 20:06:59
|
|
|
| marqs kirjutas: |
| mis täpsemalt probleemiks? |
Mis ma üldse tegema pean?Oleks vaja puust ja punaseks, kopi-peist käsud ja selgelt kirjeldatud liigutused.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chill
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2002
|
06.04.2006 12:54:13
|
|
|
Tere taaz,
1) Kui sessioon on inglisekeelne, siis kas on võimalik kuupäeva seadistada ikkagi eesti-moodi? või veel parem eestikeelseks. Praegu algab nädal...
http://www.hot.ee/chill/tmp/Screenshot-dtm.png
2) Kas keegi teab soovitada Total Commanderi sarnast programmi Linuxile? Gnome Commander on hetkel ikkagi harjumatu.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.04.2006 13:04:34
|
|
|
2) krusader?
http://krusader.sourceforge.net/
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ylts
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
06.04.2006 13:11:56
|
|
|
Minu kubuntu dapper (2.6.15-20-k7) ei oma accessfs moodulit. Kuidas saaksin siis selle port 113 tavakasutajale lahti?
Võiks olla korralikult seletatud mida teha tuleb. Gentood ka uuesti installima ei viitsi hakata (minu jaoks oli liigne häkkimine ja ei viitsinud üle kuu tegeleda sellega)
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.04.2006 13:13:45
|
|
|
Üks häkk oleks võibolla iptables'iga kohalikus masinas mõni kõrgem port 113 peale ümber suunata.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
06.04.2006 17:12:40
|
|
|
nii. vaja siis ubuntuga 5.10 saada winxp pro sheeritud kaustadele jne ligi. et siis sambaga. kuidas tolle samba siis ubuntule kenasti peale saaks. ei oska nagu ise
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
06.04.2006 17:14:07
|
|
|
accessfsi tarvis tuleb kernelit pätisda nii ehk naa, selle mooduleid ei tea ma ühegi distro pakikernelis.
ja paikade peale ladumine käib täpselt samuti igal distrol, siin ei ole ubuntudel, gentoodel jms asjadel vahet.
vähe teine lugu on selle kerneli kompileerimise ja paigaldamisega, otse läbi make majandamise ees oleks debian-way siin kindlasti eelitsatud.
enne oma süsteemi tuuma kallale asumist tuleks vähemalt umbeski teada, mis üldse ees ootab ja toimuma hakkab. päris süüdimatu kopi-paste kusagilt foorumist on imho pisut liiga ekstreemne. https://wiki.ubuntu.com/CategoryKernel alt võiks mõne jutu läbi sirvida ja prooviks mõne vaikeväärtusetga kernelipaki kokku põristada ning pakkidena installida. siis proovida konfi muuta. kui kõik toimib ja manuaalist enam näpuga järge ei pea ajama, alles siis võiks minu nägemuse järgi kerneliväliste paikadega (accessfs) tegelema hakata.
a22t, sa proovid mingil põhjusel oma elu keeruliseks ajada. otsi gnome menüüdest võrgundus üles ja kolista mööda wini masinaid nii kuis jaksad.
_________________ 0xDEAD
0xBEEF
viimati muutis marqs 06.04.2006 17:43:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ylts
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
06.04.2006 17:34:08
|
|
|
Accessfs jaoks tuleb siis kernel ise kompileerida? Kui viitsimist leian teen ära, kokkupuude gentooga jagas selles suhtes teadmisi ja saan hakkama küll.
debian-way vaevalt raskem on.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|